ZIERIKZEE-ROTTERDAM ADVERTENTIE N. gecoatumeerde dramatische operette in 8 bedrijven„Prinsesje". In aanmer king genomen de vele jonge krachten, die de vereeniging heeft, mag de opvoe ring wel als goed geslaagd worden be schouwd. Meest alle hoofdrollen waren In goede handen en het vlotte spel van het jonge koor gaf blijk hoeveel opoffe ring en hpofdbrekens de regie zich wel getïoost heeft, hen zoover te breBgen. Na een drietal voordrachten in de laatste afdeeling zong de heer Flipse eenige „levensliedjes" met pianobegeleiding. Hierby was een nummer van hem zelf, waarmee hij herdacht, hoe hy voor tien jaren hier kwam en hoe in dien tijd hij Thalia, en Thalia hem, niet heeft ver geten. Na afloop een woord van dank door den voorzitter, hetwelk vannithet publiek werd beantwoord, met een woord van waardeering, tevens met eenige aanwijzingen tot opwekking en vooral tot instandhouding der vereeniging. In den loop der vorige week is wederom onder deze gemeente mond en klauwzeer geconstateerd, op de boer dery van den heer J. v. d. L. Jz., aan de Blindeweg. SIRJANSLAND. Zaterdagmorgen is tij dens den storm, die vooral 's nachts hevig woedde, het vaartuig van schipper Van Delft uit Gorinchem, van zijn anker los geslagen en op drift gegaan van af Zon- nemaire, waardoor het te Sirjansland op de steenglooiing terecht is gekomen. In den namiddag is een sleepboot gekomen en heefl het schip, dat nog al averij had bekomen, op sleeptouw ge nomen. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. SCHERPENISSE. Vrijdagvoormiddag kwam, naar wij in de „M. Ct." lezen, schipper Van. der Veeke en knecht, thuis- behoorende te Made in N. Br., met zijn ijzeren tjalkscheepje genaamd „Vertrou wen" van af de richting Wemeldinge met de bedoeling naar Scherpenisse, om aldaar suikerbieten te laden, doch door den hevigen 'Z.W. wind kwam hij met Zijn schip aan lager wal bij het licht- opstajid te Gorishoelc tegen de steenglooi ing. De wind ging inlusschen tot storm over. Met hulp van den veerschipper La rooij en diens knecht werd nog wel getracht l\et vaartuig van de steengjooiing af te brengen door een anker uit te werpen, doch de zee stond te woest daarvoor en de boot sloeg vol water en later tegen het schip stuk. Om 2 uur werden kleeren, beddegoed enz. aan iwal gedaan en bij schipper Larooij opgeborgen. OUD-VOSSEMEER. Het Rederijkersge zelschap „Eendracht" heeft een uitstekend geslaagden avond gegeven; een tweetal kluchtspelen en een komische operette gaf stof voor veel genoegen en vroolijkheid voor het zeer groot publiek. Openbare raadsverg., gehouden op ponderdag 29 Dec. jl. Voorzitter de burge meester. Aanwezig allen leden, uitgezon derd dhr. den Engelsman. Na opening der vergadering worden de notulen gelezen en onveranderd vastgesteld. Medegedeeld wordt dat de leden van de commissie tot wering van schoolverzuim hunne her benoeming hebben aangenomen en dat is goedgekeurd de begrooting voor den dienst 1922, welke mededeeling voor ken nisgeving aangenomen wordt. Aan de orde is de benoeming van een lid voor het Weezen-Armbestuur, aftredend de foeeren De Rijke, lid van den raad; B. en W. bieden aan alphabetische aanbe velingen: 1. de lieer De Rijke; 2. de heer M. R. de Wilde. Daar telkens de stemmen staken beslist na de 4e stem ming het lot, en wordt benoemd het aftredende lid de heer De Rijke, die de benoeming aanneemt met dank aan de leden die op hem gestemd hebben. Alsnu wordt overgegaan tot benoeming van een lid voor het fonds Huijsen van Kattendijke, aftredend de heer J. de La ter; mede aanbevolen wordt de heer C. A. Gunst. Tweemaal staken de stem men, bij de derde stemming verkrijgt J. de Later 4 stemmen zoodat deze is benoemd. Met algemeene stemmen wordt herbenoemd tot lid van het algemeen armbestuur de heer C. W. Snijder, ter- iwijl mede; met algemeene stemmen wordt 'benoemd tot lid van de Commissie van Toezicht op het lager onderwijs mej. Hommel. In behandeling komt de ver ordening ex-art. 176 der gemeentewet. Namens B. en W. deelt de voorzitter mede :dat het gewenscht is thans ook de verordening regelende de maximum prijs op melk in te trekken, daar de melkleveranciers Van meening zijn dat Ze de melkprijs niel mogen verminderen, en daar de intrekking voor die onjuiste meening geen reden meer is en tot ver laging overgegaan kan worden. Met al gemeene stemmen wordt de verorde ning ingetrokken waarna de verordening ex-art. 176 der gemeentewet wordt vast gesteld. In behandeling komt de circu laire van 5 December .jl. nopens steun- verleeriing aan noodlijdende vverkloozen- ikassen. Waar de circulaire nog. niet van toepassing is op deze gemeente, zal toe treding in nadere overweging worden genomen als gebruik is gemaakt van het bepaalde sub 9 in dien zin, dat ook 'de Bond van Landarbeiders er onder valt. Niets meer te behandelen zijnde wordt de vergadering gesloten. THOLEN. Alhier kwam Vrijdag de treu rige tijding bij de familie Baaij, dat hum 14-jarige zoon, Johannes Baaij Sz. door den harden wind Woensdag in de om geving van Oudenbosch over boord ge nvallen was en jammerlijk is verdronken. SINT-MAARTENSDIJK. Donderdag avond j.l. te ruim 10 ure, werd in de autogarage van den hotelhouder G. Pol derman een ernstige poging tot brand* stichting ontdekt. De landbouwer M. G. van de Vate, die op bovengenoemd tijd stip zyn paard zou gaan halen, hetwelk aldaar gestald was, meende in den stal te komen, doch kwam bij vergissing in de auto-garage terecht, welke echter vroeger voor stalling van paarden werd gebezigd. Deze zag tot zijn ontsteltenis, dat aldaar een kaars stond te branden, welke was geplaatst op een kist, inhou dende 60 liter benzine. Van onder de kaars liep een koord, dat in benzine was gedrenkt en van de kist afhing tot op den grond, om terecht te komen by eenige eveneens in benzine of petroleum gedrenkte oude balen. Naast de kist met benzine stond verder een auto en een ledig petroleumvat. Alles wijst er dus op, dat hier getracht is brand te doen ontstaan, die zeer zeker zou zyn uit gebroken, wanneer genoemde landbouwer eenigen tijd later was gekomen om in te spannen. Het toeval heeft dus het ontstaan van den brand verijdeld. Ware brand uitgebroken, dan zouden de ge volgen in verband met den harden Zuid westenwind ontzettend zyn geweeBt, en zon het geen wonder zyn geweest, in dien de halve Westzijde der Markt was afgebrand. De politie, die inmiddels een gestreng onderzoek instelt, mocht het niet gelukken eenig spoor van den dader of dhders te ontdekken. POST EN TELEGRAPHIE. Het hoofdbestuur der Posterijen en Te legrafie heeft een nieuw tarievenboekje uitgegeven, waarin, voornamelijk in den intern, dienst, 'wijziginge* zijn aange bracht, ingevolge de overeenkomst te Madrid aangegaan. Evenals de vorige oplage is de prijs op 10 cent gesteld. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen: Te Lienden, H. A. de Geus te Veenendaal. Te Oosterhaule, O. S. Jell erna te St.-Anna-Parochie. Aangenomen: Naar Hoedekenskerke, W. J. van Lindonk te Hontenisse. Bedankt: Voor Feijenoord, P. de Bruin te Aalsmeer. Voor Zetten-Andeist, Leer dam en St.-Annaland, H. J. van Schuppen te Groot-Ammers. Voor Oud-Albias, J. Kraay te Gorinchem. Voor Velseroord, M. G. Gerritsen te Zunderdorp. BROUWERSHAVEN. Ter gelegenheid der plechtige Oudejaarsavond-Godsdienst oefening is er alhier onder meer gecollec teerd een bankbiljet groot f 25, waarvoor de milde gever of geefster hartelijk 'dank. Moge het- goede voorbeeld door meerdere worden gevolgd. Geref. Kerken. Beroepen: Te Wijckel en Balk, M. A. van Pernis te Schoonrewoerd. Bedankt: Voor Vrijhoeven-'s-Grevelduin- Capelle en Sprang, W. S. Pontier te Maas dijk. Chr. Geref. Kerk. Beroepen: Te Veenendaal, A. H. Hilbers te Enschedé. genomen van president Harding. Men verwacht dat de minister zich 4 Jan. naar ons land zal inschepen. Voor het voor het economisch her stel van Europa te vormen consortium zouden Engeland, Frankrijk, Italië, Duitschland en Amerika 20 millioen p, »t. moeten bydragen; België en Neder land zouden met kleinere bedragen dan de andere landen kunnen deelnemèn. TEBSCHILIjENDE BEKICBtïiSP I INGEZONDEN STUKKEN. VAN HEINDE EN VER. Het resultaat van de jongste alge meene volkstelling is, dat de bevolking van Frankrijk, met inbegrip van Elzas- Lotharingen 39.402.739 zielen telt. Het Belgische koningspaar brengt hoogstwaarschijnlijk eind dezer maand een bezoek aan 't Italiaansche hof en aan het Vaticaan. Uit 3oedapest wordt gemeld, dat een personentrein en een goederentrein! bij Boedapest in botsing gekomen zijn. Twee personen werden gedood, 14 ge wond, waarvan 5 ernstig. Parijsche bladen melden, dat het aan Polen toegekende deel van Opper-Silezië n i5en dezer zal worden overgedragen. Belga seint uit Lissabon, dat daar tv/ee bommen zijn ontploft in een ge bouw behoorend aan het Portugeesche Al gemeene Verbond van den Arbeid. Er zijn twee menschen gedood en vijf ge- kwest. Er zijn aanhoudingen gedaan. Laghloel Pasja, de Egyptische extre mist, is met 5 aanhangers van Suez naar Ceylon overgebracht. - De krijgsraad te Toulouse heeft een sergeant tot de doodstraf veroordeeld, omdat hij tweemaal heeft geweigerd op straat een officier te groeten en na des wege gedetineerd te zijn, uit het arrestan- tenlokaai was ontvlucht. Ex-president Wilson heeft op 28 De cember zijn 65sten verjaardag gevierd. Hij ontving tal van gelukwenschen, ook uit 't buitenland. Koning Alfonso van Spanje zal dezen zomer een bezoek brengen aan Noord- en Zuid-Amerika. Een dochter van den oliekoning John D. Rockefeller is gescheiden van haar echtgenoot Harold Mc Cormick, zelf even- eens mullimiilionnair. - Volgens Central News besloot de Dail S Eireann Donderdag in geheime zitting 1 het verdrag met Engeland goed te keuren, j - In Duitschland staakt het spoorweg- personeel. De goederendienst is ontred- 1 derdhet reizigersvervoer gaat iets beter. - In Weat-Duitschlaad breidt de griep- j' epidemie zich onrustbarend uit. Te Mainz zyn meer dan 7000 gevallen geconsta teerd, te Frankfort 45,000. j De jongste broer van Engelaud's koningin, graaf van Athlone, wordt ge noemd als gouverneur-generaal van den lerschen Vrijstaat. - Minister van Karnebeek heeft op het Witte Huis te Washington afscheid Vechtjassen. Tijdens een tooneeluitvoe- ring te Steenwijkerwold, maakte een der aanwezigen, die onder den invloed van sterken drank verkeerde, amok. Hij sloeg met een mes rond, zoodat de aanwe zigen de kroegzaal ontvluchtten. Twee veldwachters overmanden den woesteling, waarbij een hunner aan de hand werd verwond. Tegelijkertijd werd op een an dere plaats gevochten tusschen zes per- sonen met het mes. Een hunner werd zeer ernstig gewond. De malversaties te Gendringen. De j afwikkeling van de finantieele operaties i van den gewezen burgemeester van Gen- dringen is thans zoover gevorderd, dat, dank zij het stellen van borgen, de ge meente weer in het T»ezlt is gekomen Van de 45 aandeel en ad f 1000 der Gel- dersche stoomtram. Het nadeel van de gemeente bepaalt zich thans nog tot de f 15000 van het levensmiddelenbedrijf en de f 1830 van de brandstoffencom- missie, die de burgemeester ten eigen bate heeft aangewend en voor welke bedragen, zich tot heden nog niemand borg heeft willen stellen. Melk en Voter. Dank zij de voortdu rende daling der Loterprijzen, wordt de melk ook voortdurend goedkooper. Een zuivelfabriek in Overijsel biedt nu reeds volle melk aan, te leveren aan slijters en inrichtingen, tegen den prijs van 10 ct. per liter franco Deventer. Berekent men den prijs der boter op f 0,95 en bedenkt daarbij dat voor ieder pond boter pl.m. 14 L. melk noodig is, dan kost haar de melk met onkosten en al slechts ongeveer 7 cent per L., zoodat met den aangeboden prijs door die fabriek toch nog winst gemaakt kan worden. Het oude weer nieuio. Wordt er in de landstreken met kleinbedrijf nog geregeld met vlegels gedorscht, voor de kleistreken van de provincie Groningen behoorden die werktuigen al sinds tientallen jaren in een museum thuis. Thans echter, nu .het koren zóó goedkoop is, dat de boeren absoluut geen belang hebben by spoedige aflevering en de werkloosheid, vooral ook onder de veldarbeiders, grooter is dan ooit, besluit men op verschillende bedrijven, om opnieuw vlegels te laten maken en met behulp daarvan een ge deelte van den oogst te doen bewerken, 't Rhytmische geklikklak van de dorsch- vlegels weerklinkt thans weer op de deelen van verschillende boerderyen, en al worden by dit bedrijf door de arbei ders geen groote dagloonen gemaakt, de werkloosheid, die anders van Novem ber tot Maart zoo heel groot geweest zou zyn, wordt er eenigszins door ge temperd. iSchrikkelyk einde. Toen de arbeider v. d. P. te Harlingen thuis kwam, vond hij zijn vrouw dood öp den grond liggen. Drankmisbruik is hiervan de oorzaak. Het gezin van vyf kinderen verkeert reeds geruimen tijd in een toestand van vervuiling. Hun geheele bezit. Twee negotie- menschen, broeder en zuster, door het land zwervend met hun koopwaren, hadden in den loop der jaren een vyf- duizend gulden overgespaard. Dit geld hielden ze steeds bij zich, daar ze vrees den, dat het gestolen kon worden. In den wagen, waarmede ze den boer op gaan, was de tasoh, waarin zich het geld bevond, verborgen. Op het West Nieuw- land te Rotterdam lieten ze, naar de Msb. meldt, den wagen even onbeheerd staan. By hun terugkomst waren tot hun groote ontsteltenis tasoh en inhoud ver dwenen. De storm. De secretaris van de Noord- en Zuid Hollandsehe Red- dingmaatschappij deelt mede, dat de bemanning van het reddingstation te Petten met groote moeite, door middel van het vuurpijl- en wippertoestel, de bemanning heeft; gered yan het vroegere Engelsche oorlogsschip „Prince George", van Sheorness op reis naar Brake, by Kamperduin gestrand. Het schip atrandde 28 Dec., des avonds te 8 uur. Ten gevolge van den zwaren storm en het nachtelijk duister had men met groote tegenspoeden te kampen, zoodat de bemanning van het schip eerst in den voormiddag van 29 Dec. aan wal was gebracht. Het schip ligt overzy, en is wrak. Het aantal geredden bedraagt tien Te Den Helder is Zaterdagmorgen half acht de „Decord Reign" uit Malden, na vyf dagen zwalken, op den zeedyk geslagen. De bemanning, bestaande uit 7 koppen, werd met touwen uit den mast gehaald. De kotter is zwaar be schadigd. Visschers in den Dollar (Gr.) ma ken zich ongerust over het v§r over tyd uitblijven van de visschersschepen „Hol- stein" en „Logger 104" die naar het a&ndrjven van een sloep te oordeelen verongelukt moeten zyn. Samen zyn een 20-tal personen aan boord. Het Engelsche st. Port Gwarra is bj het Maasvuurschip gezonken. Van de opvarenden zijn 4 verdronken; 19 zijn gered door de stoomloodsboot No. 10. Het schip is gezonken doordat een luik werd stukgeslagen en het sohip daardoor vol water liep. (Buiten verantwoordelijkheid der redactie). Copy wordt niet teruggezonden. Eene vraag. Waarom is er op 1 Januari j.l. voor de vrijzinnige richting der Herv. Gem. alhier niet gepreekt? Die dag Tra* toch in de eerste plaits een Zondag. Het is zeker vreemd, dat de Kerkeraad daartoe zijne toestemming heeft gegeven en alzoo heeft bewerkt, dat de vrijzinnigen dien dag öf moesten tehuis blijven öf bij den predikant der rechtzinnige richting ter kerke gaan. Vele vrpzinnigen, hoever aij het uit te ver gedreven beleefdheid niet zoo openlijk willen zeggen, verlangen sterk naar verbetering en vernieuwing van kerkelijke toestanden. Moge 1922 die spoedig brengen. Eenige Vrijzinnige Kerkgangers. Zierik7.es, 2 Januari 1922. Geachte Redactie. Gelieve s.v.p. het onderstaande te plaatsen in uw veelgelezen blad, bij voorbaat mijn dank. Eere wien eere toekomt! In de beschrijving getiteld „Terugblik" van het blad van 31 December j 1., kwam mij voor of dat het souvenir, waarmede onzen geachten heer Burgemeester werd vereerd, alléén was geschonken door het personeel van het stoomschip „Sphinx". Dit moet zijn door het Bestuur der vereeni-, ging van ambtenaren bij de Visscherijpolitie. Met dank voor de plaatsing, Een knecht der Visschertfjiolitie. TELEGRAMMEN. DEN HAAG. Oudejaarsavond is in een voor slechts drie personen plaats biedend compartiment van een trein, die 9 uur uit Amsterdam aan het Holl. spoorstation alhier aankwam, door sta- tionspersoneel ontdekt het lyk van mr. J. Wijsman uit Amsterdam, die, zooals uit de omstandigheden valt af te leiden, met revolverschoten is vermoord. In het compartiment zijn 3 ledige revolverpatroonhulzen gevonden, doch geen revolver. Het lijk vertoonde ook drie schotwonden. Volgens verklaring van een trein conducteur is te Amsterdam in het be wuste compartiment eerst een ongeveer 23-jarige dame ingestapt, die in een der hoeken plaats nam. Vervolgens stapte de thans verslagene mr. Wijsman in, die in een anderen hoek ging zitten, terwijl kort voor het vertrek van den trein een heer instapte, die de tusschen- plaats innam. Volgens den conducteur is bovenbedoelde dame te Haarlem uit gestapt. Waar de derde passagier den trein verliet, is tot dusver onbekend. De ouders van het slachtoffer, dat juist op den dag waarop den moord plaats had, 32 jaar was geworden, wonen te 's-Gravenhage. Een uitgebreid politie onderzoek is ingesteld. De politie verzoekt allen, die vermeeneu iets gezien of gehoord te hebben inzon derheid bovenbedoelde dame, zich aan te melden aan het commissariaat, Nieuwe Haven, 's-Gravenhage. Op den ongeluk kige is een portemonnaie met f 10 ge vonden, dooh geen portefeuille. Men weet dus niet of men met rooftnoord heeft te doen. MARKTBERICHTEN. ROTTERDAM, 2 Jan. GRANEN. Bui- tenl. kalm. Meel f 17. Maïs f 155 h f 160. Haver f 11 A f 12. ZADENLijnzaad, zaai- f 28 h f 29; voer- f 18 A f 20. Karwyzaad f 30 A f 82. Kanariezaad f 16 A f 17. Maanzaad f 44 A f 46. Kool zaad f 26 A f 30. Mosterdzaad (bruin) f 25 A f 26(geel) f 20 A f 28. EIEREN f 13 A f 17. AARDAPPELEN. Goeden aanvoer prijshoudend. VLAS. Aanvoer 18780 st. blauw f 1,25 A f 1,70, 2930 st. Groninger f 1,30 A f 1,70, 1890 st. geel f 1,85 a f 1,75, 570 st. wit f 1, A f 125, 500 st. dauwrood. VEE. Aanvoer 806 runderen, le kw. f 1,45 A f 1,55, 2e kw. f 1,25 A f 1,35, 3e kw. f 1,05 A f 1,15169 Kalveren, le kw. f 1,90 A f 2,10, 2e kw. f 1,40 A f 1,50, 3e kw. f 1,10 A f 1,301815 schapen of lammeren, le kw. f 0,75 A f 0,85, 2e kw. f 0,55 A f 0,65, 3e kw. f 0,45, Jammeren f 0,75 A f 0,901547 varkens, le kw. fO,74 A fO,78, 2e f0,68 A f 0,72, 3e f 0,60 A f 0,64, lichte f0,70 A f 0,72, handel iets beter. Tyd yan Hoogwater en van Laagwater Over de maand Januari. Hoogwater: Laagwater: M. 2 v.m. 5,04 n.m. 5,31 r.m. 10,47 n.m. 10,58 D. 3 5,36 6,01 11,24 11,38 W. 4 6,10 6,34 0,03 D. 5 6,41 7,12 0,19 0,43 V. 6 7,24 7,59 1,04 1,30 Z. 7 8,15 8,56 1,56 2,26 Z. 8 9,17 10,05 3,02 3,36 Tijd van H.W. te Dordrecht 8,15 uur later. L.W. 5,30 ST00MB00TDIENST en tusschengelegeii plaatsen. JANUARI 1922. Van Zierikzee: Van Rotterdam: Dinsd. 3 's m. 10,- Dond. Dinsd. 3 Dond. 5 's m. Vrjjd. 6 Maand. 9 Vrjjd. 6 Maand. 9 10- Burgerlijke Stand Tan Zierikzee. Geboren: 23 Dec. Adriaan, zoon van M. P. Ravia en J. Barrevoets. 27 Cornelis Adrianus, z. van C, J. Sim mers en K. van de Zande. 29 Jan Jakob, z. van L. A. Landman en N. Bü. Gehuwd: 29 Dec. Jacobus Reijnhoudt, 29 j. jm. en Catolina Ernestina Maria v. Bortel. 35 j., j.d. Overleden: 26 Dec. Johanna Maria van Nimwegen, 37 j., echtgenoote van A. Pontello- 28 Barendina Wilhelmina Beutels, 57 j., ongehuwd. In plaats van kaarten. VERLOOFD: JANNA H. F. KOOPMAN en G. VAN DER VLIET. Gouwe veer bij Zierikzee. Zierikzee. Geen ontvangdag. Heden overleed, in het Zieken huis te Noordgouwe, mijn geliefde Echtgenoote en der kinderen zorg dragende Moeder, PIETERNELLA RCOBt BAKKER, in den ouderdom van ruim 38 jaar, mij nalatende 11 kinderen, allen nog te jong om dit groote verlies te beseffen. Kerkwerve, 29 Dec. 1921. JAN HART. Heden overleed, in het Zieken huis te Noordgouwe, onze geliefde Dochter, Zuster, Behuwdzuster en Tante, PIETERNELLA JACOBA HART-BAKKER, te Kerkwerve, in den ouderdom van ruim 38 jaar. 29 December 1921. Renesse. JAN BAKKER Mz. Burgh. M. BAKKER. W. BAKKER—Kosten en Kinderen. Rotterdam. L. BAKKER. J. BAKKER—Kosten on Kinderen. K. BAKKER. J. BAKKER—v. d. Velde en Kinderen. Renesse. M. HART—Bakker. S. HART. Heden overleed, in het Zieken huis te Noordgouioe, onze geliefde Behuwdzuster en Tante, PIETERNELLA JACOBA HART-BAKKER, te Kerkwerve, in den ouderdom van ruim 38 jaar. 29 December 1921. Haamstede. N. GELUK—Hart. A. GELUK en Kinderen. Kerkwerve. M. BERREVOETS—Hart. P. BERREVOETS en Kinderen. Serooskerke. M. VERBOOM—Hart. G. VERBOOM en Kinderen. C. HART. A. HART—berrevoets en Kinderen. Kerkwerve. M. HART. B. HART—Fonteine en Kinderen. Noordwelle. D. HART. J. HARTv. d. Maas en Kinderen. Heden overleed, na een kort stondig lijden, in het Gasthuis te Bergen op Zoom, myn innig geliefde Echtgenoote, Mej. Christina Buys, op den leeftyd van 19 jaar en 6 maanden. St.-Annaland, 30 Dec. 1921. Uit"aller naam,- J. M. DE WITTE. Heden overleed, na een kort stondig lijden, in het Gasthuis te Bergen-op-Zoom, onze innig geliefde Dochter, Zuster en Tante, Mej. Christina Bujjs, op den leeftyd van 19 jaar en 6 maanden. Poortvliet, 30 Dec. 1921. A. BUIJS. T. A. BUIJSGoedegebuure. Kinderen en Kleinkinderen. Heden overleed, na een lang durig lijden, onze waarde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, JAN KRAMER, in den ouderdom van 80 jaar en 6 maanden. Ouwerkerk, 1 Jan. 1922. Uit aller naam, A. KRAMER.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1922 | | pagina 2