P. I. VAK DEI HAVE, Prachtig SALON ORGEL, IG6 stuks OlmenbooiM, BOUWLAND, Stormschade. Een flinke zinken Schuur ter overplaatsing. Een ruim Burgerwoonhuis met Tuin, Publieke Verkooping krachtens art. 1223 Burgerlijk Welhoek. Een WOONHUIS, Verkooping te Serooskerke. Verkooping te Haamstede. Liquidatie Firma Gebr. MOL Openbare Verkooping. Verschillende Landbouwwerktuigen Meubilaire en andere roerende Goederen, VENDUTIE'S echten niet doet. Hij blijft trouw aan de •waarheid. Een laatste poging tot 't be kend maken van zijn gewichtige ont dekking slaagt slechts ten deele en aan 't slot der vergadering, welke hij heeft belegd tot verdediging van zijn stand- punt, wordt hij tot „een vijand' van zijn volk" verklaard. Nadat hij zijn ontslag heeft gekregen als stedelijk ambtenaar, gaat hij eenige jongens opleiden om hen tot zelfstandige partijleiders te vormen d(e de waar heid zullen dienen. Een langdurig ap plaus beloonde spreker voor de vertol king van dit toonee'stuic van Ibsen. Na de pauze droeg de heer Dekking „De kurassiers van Canrobert" voor, een epi sode uit den slag bij Worth in 1870 en een fragment uit „Woutertje Pieterse" van Multatuli. Da heer Prakke was de tolk der vele aanwezigen toen hij den aangenamen spreker dank zegde voor 't geen hij had geschonken en hc:n e n „tot weer ziens" toeriep. SEROOSKERKE. Vergadering van den gemeenteraad, gehouden op Vrijdag 11 Nov. j.l Voorzitter de burgemeester. Af wezig met kennisgeving de heer P. A. Legemate. Na opening volgt voorlezing der notulen, die onveranderd worden goedgekeurd. Ingekomen is een schrijven van den Comm. der Koningin voor, de vernieuwing der Commissie Schoolver zuim. Herbenoemd worden de heeren Moelker, iBarentsen en Legemate. Van ge dachten wordt nog eens gewisseld, in zake de belastingheffing. Burg. en Weth. stellen voor geen opcenten te heffen pp de inkomsten- en vermogensbelasting, len| de inning aan het rijk op te dragen. Hiertoe wordt na eenige bespreking be sloten. Eenige wijzigingen, aangebracht ini de begrooting van '21, worden goed gekeurd. Hierna komt aan de orde, de sollicitaties voor onderwijzeres aan de o. 1. school. 2 sollicitaties zijn ingekomen, n.l1, van mej. Schooff te Stad aan 't Ha ringvliet en mej. v. d. Weele, als zoo danig te Oosterland1. De voorzitter deelt mede, dat mej. Schooff haar sollicitatie heeft ingetrokken. Na deze mededeeling wordt met algemeene stemmen mej. v. d. Weele benoemd, zullks met ingang van 15 Nov. Schrijvep van den Raad van Arbeid te Goes, waarin wordt afgewezen, het ver zoek om restitutie van de gestorte gel den, voor de schoonhoudster H. Stoel— Nuijens. Opnieuw zal tot teruggave wor den aangedrongen, en desnoods zal bij hoogere iarutoriteiten deze zaak aanhangig worden gemaakt. Schrijven van den Ned. Bond van Gem. Ambtenaren, waarin zij verzoekt de pensioensbijdrage voor hare ambtenaren te laten vervallen. Burg. en (Weth. stellen voor, die pensioensbijdragen iwelke f 100 zou bedragen, voor gemeente- rekening te nemen. De heer Oosse is er beslist tegen, dat die gemeente nog voor grootere uitgaven wordt gesteld, aan gezien men toch overtuigd is, dat de palarissen hoog genoeg zijn opgeschroefd. Het voorstel van Burg. en Weth. wordt verworpen met 4 tegen 2 stemmen. De voorzitter deelt mede, dat hij een on derzoek heeft ingesteld, naar het ge spannen prikkeldraad aan den wegkant bijl Padmos, doch dat hij geen aanleiding kan vinden om dien draad op te laten ruimen, daar er dan meer gevaarlijke draden en hekken zouden moeten wor den verwijderd. Ook dat door de bie- tenlossers om een bank in het schuil- {hokjd op de haven is gevraagd. Dit lokt pog al eenige discussie uit, totdat de heer-Klompe voorstelt de benoodigdheden voor (de bank te koopen, als hier voor een goede gelegenheid komt. Dit kan bij de meeste leden instemming vinden. Bij de rondvraag merkt de heer Van den Berrge op, dat wanneer op de Ha ver. het slijk wordt opgeruimd1 aan den afrit niets wordt gedaan, wat toch even zeer noodig is. De voorzitter zegt toe, dat hij last zal geven ook op den afrit het slijk op te ruimen. De heer Klompe vraagt of het neergooien der bieten bui ten het Havenplateau al geregeld is. De voorzitter d.eit mede, dat de heer De Oude, bestuurslid der coöp. „Dintel- oord" van het waterschap Schouwen de toezegging heeft, op verschillende plaat sen de bieten neer te gooien, waartoe ook de gemeente Serooskerke toestem ming heeft gegeven. Voorts dat een be drag van f 87,50 moet worden gerestitu eerd aan het Waterschap Schouwen van liggeld over het vorig jaar, waarop zij meent recht te hebben, dit wordt door den Raad goedgekeurd. Een nieuwe verordening voor het neerleggen der bieten zal worden samengesteld' om nieuwe conflicten te voorkomen. Hierna sluiting PREDIKBEURTEN. Zondag 20 November. Zierikzee. Geref. Kerk. 10 en 6 ure, ds. Wielenga. Chr. Geref. Kerk. 9.30, ds. v. d. Holen, 2 Leeskerk en 6 ure, ds. r. d. Molen. Evangelisatie Jeruël. 10 en 7 ure, Gewone dienst. Kerkwerve. 2 ure, ds. de Leur. Serooskerke. 2 ure, ds. Leendertz. Burgh. 9.30 ure, ds. Boogaard. Renesse. 9.80 ure, ds. Leendertz (Coll. noodlijdenden in Rusland). Noordwelle Geen dienst. Haamstede 9.30, ds. Japchen en 6.30 ure, idem Bijbellezing in de consistorie. Geref. Kerk. 9.30 en 2 ure, ds. Goedhuis. Oud-Geref. Kerk. 9.30, 2 en 6.30 ure, ds. Boone. Eikerzee. 9.30 ure, ds. Poort. Donderdag avond ds. Poort (Bijbellezing). Geref. Kerk. 9.30 en 2 ure, ds. Laarman. Brouwershaven. 10 ure, dr. Proost. Geref. Kerk. 9.30 en 2 ure, Leeskerk. Zonnemalre. 9.30 ure, ds. de Leur. Geref. Kerk. 9.30 en 2 ure, ds. Hoek. Noordgouwe. 9.30 ure, ds. Van Meer. Drelschor. 9.30 ure, ds. v. d. Griend. Ouwerkerk. 2 ure, ds. Steonbeek. Nleuwerkerk. 9.30, ds. v. d. Linden (Voorber. H. A.) en 2 ure, idem. Geref. Kerk. 9.30 en 5.30 ure, de heer M. den Boer. Oud-Geref. Kerk. 9, 2 en 5 ure, Leeskerk. Oosterland. 9.30, dr. Weeda (Bed. H. A.) en 2 ure, idem (Nabetrachting). Geref. Kejk. 9.30, 2 en 5.30 ure, Leeskerk Geref. Gem. 9.30, 2 en 5.30 ure, Leeskerk. Slrjansland. 9.30 ure, ds. Waardenburg (Voorber. H. A.) Bruinlsse. 9.30, Leeskerk en 2 ure, ds. Waardenburg. Geref. Kerk. 9,30 en 2 ure, Leeskerk. Geref. Gem. 9.30, 2 en 5 ure, Leeskerk. Oud-Geref. Kerk. 9, 2 en 5 ure, Leeskerk. St.-Flllpsland. 2 ure, ds. Los. Oud-Geref. Kerk. 9, 2 en 5 ure, Leeskerk. Tholen. 9.80 en 2 ure, ds. Datema (Doops- bediening en Collecte voor de kerk). Geref. Kerk. 9.30 en 6 ure, ds. Bolwijn. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 ure, Leeskerk. St.-Maartensdijk. 9.30, Leeskerk en 2 ure, ds. Keller. Oud-Geref. Gem. 9.30, 2 en 5.30 ure, Leeskerk. Oud-Vossemeer. 9.30 en 2 ure, ds. Van Griethuijzen. Geref. Kerk. 9.30 en 2, ds. Staal; 6 ure, Leesdienst. Poortvliet. 9.30, Leeskerk en 2 ure, ds. Verschoor. Geref. Kerk. 9.30, 2 en 6 ure, Leeskerk. Scherpenisse. 9.30, ds. Keiler en 2 ure, geen dienst. Oud-Geref. Kerk. 9.30, 2 en 5.30 ure, Leeskerk. Stavenlsse. 9.30, ds. Verschoor en 2 ure, Leeskerk. Oud-Geref. Kerk. 9.30, 2 en 5.30 ure, Leeskerk. St.-Annaland. 9.30, ds. Los en 2 ure, Leeskerk. Geref. Kerk. 9.30, 2 en 5 ure, Leeskerk. TAN HEINDE EN VER. De ontploffing to Dotzheim (D.) heeft aan 12 menschen het leven ge kost, terwyl 60 werden verwond. De stoffelijke schade wordt op 25 millioen mark geschat. Kief schijnt door Oekrainische op standelingen te zijn bezet. Londen krijgt het a.s. voorjaar een luchthaven in het hartje van de stad. De inboorlingen, werkzaam aan de goudmijnen bij Johannisburg, krijgen den 8-urendag onder toezicht der blanken. Te Croix in Noord-Frankrijk heeft een groote brand plaats gehad in weve rijen. De schade in gebouwen bedraagt 5 millioen, in goederen 7 millioen frank. Honderden arbeiders zijn werkloos. De flnancieele commissie der Fransche Kamer heeft een voorstel aan genomen volgens hetwelk het aantal ambtenaren in 1922 met 50 duizend moet worden verminderd. Men heeft een aanslag gepleegd op een trein, waarmede koningin Sophie van Griekenland van Belgrado naar Saloniki reisde. De aanslag is evenwel mislukt. Te Parijs is Maandag gestorven de ex-kroonprinses van Brazilië Zy was de oudste dochter van Do mPedro H, keizer van Brazilië. Dr. Nansen heeft zich naar Moskou begeven ter voorbereiding der organi satie van de sanitaire expeditie van het Zwitsersche Roode Kruis. De conferentie van gezanten heeft een beslissing genomen nopens het bedrag der onderhoudskosten van ex- koning Karl en zyn gezin, benevens het aandeel daarvan, dat door de successie- staten zal worden gedragen. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Door 't ys gezakt. Woensdag zijn te Rotterdam 2 jongens, resp. van 11 en en 12 jaar, door het ijs gezakt en ver dronken. Een speculeerend ontvanger. De ont vanger der registratie en domeinen te Wageningen, die heden (Vrijdag) voor de rechtbank te Arnhem terecht staat, verdacht van verduistering van gelden, wordt bij dagvaarding ten laste gelegd de verduistering van aan het rijk toe- behoorende gelden ten bedrage van ruim f 70,000. Het schijnt echter, dat het werkelijk verduisterde bedrag veel groo- ter is en zelfs de f 200,000 overschrijdt. Op 27 October j 1. werd de kas van be klaagde opgenomen en toen bleek het tekort. Voor den rechter-commissaris heeft beklaagde een volledige bekentenis afgelegd. Hy zegt te hebben gespeculeerd. Verkeersagentje. 't Gebeurde te 's Gra- venhage op de kruising van de Wagen straat en den Gedempten Burgwal. Er had een aanrijding plaats gehad en in verband daarmee moest de aldaar ge- stationneerdeverkeersagenteenigeoogen- blikkon zijn centraal punt verlaten. Een 12-jarig jochie ziet den verkeers post onbezet en heel parmantig posteert hij zich op de kruising der genoemde straten. Eerst zwaait hy met één, dan met beide armen, precies als een echte verkeersagent Het grappige is, dat de bestuurders van voertuigen ook zyn aanwijzingen opvolgen. Het publiek heeft schik in het geval en blyft lachend staan kijken, hoe het ventje met gebiedend gebaar een paar wielrijders doet stoppen en dan met het peuterig duimpje van zijn wolgehandschoende hand een grooten sleeperswagen over zyn schouder heen van den Burgwal de Wagenstraat in dirigeert. 't Spel is oer-komisch, aldus de Msb. Totdat een wyk-agent komt aange- slenterd die met onbewogen facie de kijkers tot doorloopen maant en ons kleine verkeersagentje zonder een zweem van dankbaarheid wegstuurt van den verkeerspost, 't Ventje, ietwat ontnuch terd, afmaar spoedig hersteld hy zich en stapt fier en trotsch op zyn prestatie, tusschen zyn gnuivende kameraadjes verder. De bomaawlag te 's-Gravenhage. Van waar kwamen de springstoffen was het eenige niet-opgehelderde punt in de zaak bomaanslag op majoor Verspyck te 's-Gra venhage. Het is de Haagsche recherche bijge staan door den Commissaris van Politie te Kerkrade en den kapitein der genie Scherpenhuysen, gelukt ook dat punt op te helderen. In de mynkolonie „Glück Auf' te Kerkrade is gearresteerd een 30-jarige mynwerker, die heeft bekend de spriDgstoffen, bestaande nit spring- gelatine, te hebben verschaft aan Van der Linde c.s. Hy beweert echter niet te hebben geweten voor welk doel. De mijnwerker wordt naar Den Haag ver voerd om aldaar aan politie en justitie te worden overgeleverd. INGEZONDEN STUKKEN. Buiten verantwoordelijkheid der redactie). Copy wordt niet teruggeeonden. Waterweg van Dordt naar Zee. Mynheer de Redacteur! In verband met het luk-raak omspringen met de Rijksgelden in de laatste tijden wensehte ik gaarne de aandacht te vragen van bevoegde autoriteiten (die we toch nog wel zullen hebben?) voor het volgende: Naar het Nederl. Zeewezen bericht, zal wegens verontdieping van het Goereesche Gat voorloopig Dordt aan een waterweg naar zee via het Brouwershavensche Gat geholpen worden. Een hinderpaal daarbij is het te ondiepe Hellegat, zijnde de doorvaart tusschen Willemstad en Ooltgensplaat. Men zal trachten deze door baggerwerken op voldoende diepte te krijgen, doch ziet daarbij over het hoofd, dat het Hellegat één der meest veranderlijke vaarwaters van onze stroomen is. Eenige jaren geleden b.v. kon de boot van de R. T. M. na aanlegging aan het Steiger te Ooltgensplaat, rechtdoor naar Numansdorp stoomen. Thans weet iedere reiziger welk een omweg zij moet maken om van het Steiger naar Numansdorp te komen. De reden van de veranderlijkheid van het Hellegat ligt in het volgende: De ebstroom uit het Hollandsch Diep stroomt langs Willemstad over de zandplaten van het Hellegat naar het Haringvliet, waarbij gedurig zand wordt verplaatst. Wanneer bedoelde zandplaten bij vallend water bloot bomen néémt pas de eb haar loop naar het Krammer. Met den vloed gaat de stroom uit het Krammer dwars door het Hellegat over platen en ruggen, hetgeen ook weer zandverplaatsing teweeg brengt. Eenige jaren geleden is door belangheb benden bij de scheepvaart uit Dordt e. a. plaatsen getracht het Hellegat te verbeteren door middel van het aanleggen van een dam van af de haven van Ooltgensplaat in N.-O. richting door het Hellegat. Wanneer deze er n.l. was zou de stroom van het Hollandsch Diep komende, direct door dien dam opge vangen en rechtstreeks afgevoerd worden naar het Krammer, waardoor beslist een diep, goed vaarwater verkregen werd. Door de Waterstaat zyn toen peilingen gedaan, in kaart gebracht, begrooting op gemaakt en in handen gesteld van het Ministerie. De uitvoering stuitte op bezwaren van het Ministerie van Oorlog met betrekking tot de defensie. Volgens mijn beschouwing behoeven thans deze bezwaren niet meer te bestaan daar b.v. Hellevoetsluis als marinehaven is vervallen, en wat andere redenen kunnen zyn, b.v. op- stoomen van vreemde bodems in tijd van oorlog, is in den laatsten oorlog wel gebleken dat men voldoende middelen bezit om dit tegen te gaan. Het verwondert my dan ook, niet bemerkt te hebben, dat het destyds gevormde Comité i. z. zeeweg van Dordt langs Brouwershaven naar zee, het vroegere plan betr. het Hellegat niet eens den Minister heeft voorgelegd, waardoor zeer zeker voorkomen was, dat men thans in het Hellegat baggerwerken zal uitvoeren, die maximum uitgaven en minimum resultaten zullen doen zien. Brouwershaven, Nov. 1921. K. VAN DER LINDE. St.-Philii&land, 14 Nov. 1921. Mijnheer de Redacteur! Wil s.v.p. naar aanleiding van het inge zonden stuk van het Bestuur van den Chr. Arbeidersbond alhier, het volgende in het eerstvolgend nummer van uw blad opnemen. Het schynt de heeren niet medegevallen te zyn, dat niemand der bakkers bij die be wuste bespreking aanwezig was. De heeren schrijven, dat men daaruit wel kan opmaken, dat de bakkers niet zuiver staan, want dat men met eerlyke zaken altijd voor den dag kan komen. Naar mijn inzien is dat een zeer brutale uitdrukking, die door niemand der heeren kan worden bewezen, terwyl zij zeker ver geten, dat er ook eerlyke zaken zijn, die men niet aan een ieder behoeft bloot te leggen. Volgens het schryven der heeren was de prijs van het witte brood toen f 0,30 per K.G. en van het tarwebrood f 0,27* per K.G. Dat is een groote leugen. De prijs van het witte brood was toen bij alle bakkers in de kom der gemeente alhier f 0,27* per K.G. en van het tarwebrood f 0,22 per K.G., terwijl de pryzen met ingang van heden zijn gebracht op f 0,25 per K.G. witte brood en f 0,20 per K.G. tarwebrood. Wat de in het schrijven voorkomende be rekening aangaat, daar zal ik niet op ingaan. Dit wil ik nog wel even vermelden, dat de bloemprijs toen niet f 9,50, maar f 10,75 was. Een tamelijk groot verschil. Met dank voor de plaatsruimte, teeken ik, EEN BAKKER. ADVERTENTIÉN. In plaats van kaarten. ONDERTROUWD S. BOON en T. M. JANSE. N. en St.-Joosland, 16 Nov. 1921. Maandag 21 November hopen onze geliefde Ouders: M. EVERTSE Pz. en J. M. VERLOOP, hunne 25-jarige Eclitvereeniging te herdenken. X X Kerkwerve, November 1921. J Hunne dankbare Kinderen. Voor de vele bewijzen van deel neming, gedurende de ziekte en na het overlijden van den Heer J. M. KLOMPE ondervonden, betuigen ondergeteekenden hunnen hartelljken dank. Dreisohor, 17 November 1921. Wed. J. KLAASSE en Kinderen. Stemt met ons Maandag avond 21 dezer als lid voor het Kiescollege D. EVERAERS Fz. wenscht niet meer in aanmerking te komen. ST.-PHILIPSLA>TD, Nov. 1921. Wegens verandering ter overname aangeboden: zoo goed als nieuw, eerste klas Ameri- kaansch fabrikaat, schoone volle klank, voor de helft der waarde. Brieven letter B, Bureau van dit blad. Voorts groote party geg. Paat- yzer, Delen, Binten, Latten, Ribhout, oen party fltnke oude Pannen. Tevens uit de hand te koop een net Woonhuis. ABB. DE LATER, Noordgouwe. TE KOOP: op besten stand te Tholén. Terstond te aanvaarden. Te bevragen by den Heer A. AVE, Hoogstraat, Tholen. TE KOOP: Aan zeer billy ken pry's wegens opruiming 10 Parapluies. 6 Linnen Zakken met band. 6 IJzeren Kruiwagens 100 Prima witte Dweilen. 12 Gr. molton Dweilen. 4 Prima Ledikanten. 6 Houten Schoppen. 12 Stormlantaarns. 3 Bascules, 100, 150 cn 200 K G. 6 Vaatjes 30 K.G. Wagenvet. 24 Aardappelmolentjes. 1 Dekkleed 5 by 5. 1 Bus prima Machineolie, 30 L. 1 Motorjacht 8 b(j 2. 2 Kabinetskachels, gebruikt. 1 Vulkachel voor kantoor of huis. Vraagt prijs. JOH. HEIJBOER, Scherpenisse. Notaris F. J. H. JESPERS te Renesse zal, ten verzoeke van den Hypothecairen Crediteur, in Café Beije te Oosterland, op Maandag 21 November 1921, des namiddags 2 uur, PUBLIEK VERKOOPEN: waarin Bakkerij en Winkel met Schuur en Erf, binnen de kom der gemeente Ooster land, sectie F no. 953, groot 3 A. 3 c.A. met Bakkery-Inventaris en Winkel opstand, bewoond door den Heer L. J. DIJKMAN Wz. Notaris F. J. H. JESPERS te Renesse zal, op Woensdag 23 November 1921, 's voormiddags 11 uur, ten ver zoeke - en op de hofstede van den heer J. DE BIL te Serooskerke, PUBLIEK VERKOOPEN: 3 jarige Melkkoeleu. 4 anderhalfjarige Vaarzen. Notaris F. J. H. JESPERS te Renesse zal, ten verzoeke van den heer J. QUAAK te Haamstede, op Vrijdag 25 November 1921, 's namiddags 3 uur, in het hótel „Bom" aldaar, in het OPENBAAR VERKOOPEN: ongeveer 38 Aren (274 R.) te Haamstede in het Zuidwekken, in 8 perceelen en in massa. Verpachtlug by lnschryviug voor 7 jaren, ingaande 11 November 1922 van 6 H.A. 40 A. 60 c.A. (15 Gem. Ill R.) WEILAND, aan Florisweg onder Duivendyke, thans in pacht by de Heeren L. J. Mol en M. A. Mol. Inlichtingen te bekomen en inschryf- biljetten vóór 1 December a.s. in te leveren ten kantore van Notaris BIERMASZ. te GOES. De Deurwaarder J. DE REGT te Zierikzee zal, op Donderdag 24 November 1921, des namiddags één uur, namens zyne principalen op het Havenplein te Zierikzee, PUBLIEK VERKOOPEN: enz., behoorende tot bovengenoemde liquidatie, als Zaal- cn Maaimacliines, Cultivators, Rosmolen, Eggen, Stroosnyders, Kunstmeststrooiers, Koekenbrekers, Sclioppon, Melkontroomers, Wasch- machines, Sltypstoenen, Vruchten persen, Vlechtwerk en wat meer zal worden geveild. N. C. TIMMERMAN te Zie- rikzee zal, op Maandag den 28 November 1921, des voormiddags ten 9:/s ore, ten overstaan van Deur waarder W. TIMMERMAN, in de Con certzaal te Zierikzee, PUBLIEK OM CONTANT 6ELD VERKOOPEN: A. Eene party waaronder 1 mah. chiffonnière, dito kast, geschild, linnenkasten, eiken, mah. en andere tafels, div. stoelen, leunstoelendamesstoelspiegels, schilderyen boekenrek étagère regulateurs, pendule, thee-emmers, vogelkooien, kop. doofpot, houten en ijzeren ledikanten, kinderledi kanten, diverse bedden, matrassen, dekenssprei, een bekleede wieg, luiermand, kinderstoel, eiken nacht kastje, waschtafels, petroleumlam pen gaskroon petroleumstellen naaimachines, kleermakersnaaimach. glas- en aardewerk, huishoudelijke artikelen, tuintafel met 4 stoelen, gramafoon, kleeren, karpetten, vloer- kleeden, loopers, matten, een party schaatsen, insteekhaard, open en gesloten haarden, fornuizen, slee kachels,gaskachel, petroleumkachels, trapjes bascules waschmachine partij emmerskoffiemolens, leeu- wenspaden, enz. enz. b. Eenige gouden en ï\\i Voorwerpen, als: 2 gouden dameshorloges en 1 zilveren armbandhorloge. c. Een Lips Brandkast, d. Een Winkelinventaris, bestaande in: winkelkast,toonbank, winkelbakken, boorden, bussen, bas cule, koffiemolen, scheppers, enz. E. Een party zakken, een steekwagen en een heerenrywiel. Te zien Zaterdag 26 November van 2—5 uur. Voor do a.s. naJaarsTorkoopIngen kunnen nette MEUBELEN en andere GOEDEREN schriftelijk opgegeTCn worden ten kantoro ran: N. C. TIMMERMAN, Melkmarkt B 95, Zierikzee. TE KOOP: de zwaarste tot een omtrek borsthoogte van 2 Meter, en 2 Esschen boomen, allen geschikt voor werkhout, staande aan den Breedenvlietschen en aan den Annavosdykschen dyk, onder de gem. Sint-Annaland. Inlichtingen verstrekt de heer J. POL DERMAN, Rentmeester van de Ambachts heerlijkheid te Sint-Annalandby wien de inschryvingsbiljetten moeten worden ingeleverd vóór of op 1 December 1921.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1921 | | pagina 2