Coöperatieve Dinteloord. Faillissement D. G. HEUSEVELDT ile lijst der Stembevoegde Ingelanden, Vergadering Musschgle Vergadering kring Schouwen en Duiveland Coöperatieve Beetwortelsuikerfabriek ALGEMEENE LEDEN VERGADERING in het lokaal „01 UNIE Ie Roosendaal. - Hertog' Ernst Giintlier van Slees wijk-Holstein is overleden ten gevolge van een hartverlamming. Een communistisch raadslid te Berlijn heeft zijn minnares en haar fi-jarig dochtertje vermoord en ver volgens zelfmoord gepleegd In Perzië heeft een staatsgreep plaats geh,ad. De regeering is om vergeworpen. Met den sjah wordt over de samenstelling van een nieuw ministerie onderhandeld. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Aardschok. Te Maastricht is Zon dagmiddag een aardschok gevoeld, diê~4 a 5 seconden duurde. Een nachtelijke overval. Om trent den brutalen diefstal met inbraak bij den 76-jarigen landbouwer E. v. Dron- kelaar, onder Lunteren, kan nog het vol gende worden gemeld: Tegen één uur in den nacht van Zater dag op Zondag werd de zoon, Hendrik, door eenig lawaai uit zijn slaap, gewekt. Toen hij zich, voorzien van een revolver, van den kelderzolder naar beneden wilde begeven, zag hij vier gemaskerde, tot de tanden gewapende bandieten voor zich staan, die aanstonds, onder den uitroep: „je geld of je leven", een schot op hem losten. Oogenblikkelijk beantwoordde de zoon het vuur tweemaal, doch blijkbaar misten beide schoten. Hierop bewerkten de inbrekers den landbouwerszoon zoo lang met knuppels, tot zij meenden hem te hebben gedood. Genoemde zoon hield zich echter slechts bewusteloos. Terwijl ten, dat eenige verkochte Fords moesten worden afgeleverd, werden aan opkoo pers in verschillende plaatsen verkocht voor prijzen, welke ver beneden die ble ven, waarvoor ze door de firma Engle bert werden geïmporteerd. Eenige be dienden van de firma moeten reeds be kend. hebben bij den diefstal, welke zich ook uitstrekt tot 'onderdeelen van de auto's, betrokken te zijn. Er hebben reeds verschillende arrestaties plaats gehad, ter wijl in eenige plaatsen reeds auto's in be. slag zijn genomen. De politie zet haar onderzoek voort. Een photografische kaart. De Britsche vliegers zijn op het oogenblik bezig een photografische kaart van Lon den te maken. Verscheidene duizenden opnamen zullen noodig zijn om 't werk te voltooien. Het geheel zal echter vol maakter worden en bovendien vlugger in zijn werk gaan en veel minder kosten dan fnet oip de tot dusver gebruikelijke wijze in kaart brengen van een wereld stad als Londen. Naar de maan. Een Amerikaan- sche hoogleeraar van de Clark universi teit, heeft een vuurpijl uitgedacht, waar mee men naar de maan kan schieten. De uitvinder gelooft zelf aan het slagen' van zijn pogingen. Het projectiel werkt met opvolgende explosies, die het door den druk van uitstroomende gassen steeds hooger op- stooten. Het verwonderlijke in deze heeie historie is, dat de hoogleeraar voor zijn proeven een subsidie van 5000 dollar heeft ontvangen van een serieus lichaam ais de Smithsonian Institution, Een bandiet zonder beenen. Te Philadelphia is dezer dagen een persoon zonder beenen gearresteerd, die nu een der roovers den zoon bleef be- r waken vielen de drie andere bandieten een rijken inwoner van die stad, mr. 'Mc de dochter aan, mishandelden en bonden Crea van een bedrag van ongeveer 500 haar en stopten haar daarna een prop dollar had beroofd. De bandiet zat in in den mond Ook het dienstmeisje werd een duwwagentje in het park, tóen de ernstig mishandeld, waarna de schurken heer Mc. Crea passeerde Hy richtte een ook nog beproefden niet te noemen han- 1 revolver op dezen, terwijl h,j hem be- delingen met' deze weerlooze slachtoffers te plegen. Het dienstmeisje ynst té ont vluchten en hoewel geheel ongekleed, d* hulp der op eenigen afstand wonende buren in te roepen. Toen dezen gewa- pend met geweren en revolvers, ter plaat- j se kwamen, hadden de dieven het hazen pad reeds gekozen. Aan de kordaatheid van dit jeugdige meisje, is het wellicht te danken, dat niet alle bewoners ver moord zijn geworden. Reeds Zondagnamiddag bevond zich het parket uit Arnhem ter plaatse. Zon- dagavond had de politie uit Ede reeds twee der vermoedelijke daders aange- houden. Het juiste bedrag van het ge- stolene kan nog niet worden vastgesteld. Gelukkig voor hem, had de oude doove landbouwer zelf niets van 't nachtelijk drama vernomen. leefd verzocht, zijn horloge en porte feuille af te geven. Aan dit verzoek werd haastig gevolg gegeven. De politie, die terstond werd gewaarschuwd, wist ech- ter nog geen uur later den roover zon der beenen te arresteeren. LAATSTE BERICHTEN. Tweede Kamer. Zitting van Dinsdag 22 Febr. De bëjiandöfing van de begroo ting' van Posterijen, Telegrafie en Telefonie wordl voortgezet. De heer Spoeck llcnkemans be pleit positieverbetering van kan toorhouders en uitbreiding der Zon dagsrust. De lieer Dresselhuys dringt aan i op positieverbetering voor het per- Tragisch einde. Te Bozum (Fr.) *>"<*1 in hel belang van den dienst, is de veehouder De B. door een molen- De heei 1-eenstra komt op le- wiek getroffen en in de .sloot geworpen, gen den aandrang naar afschaffing waarin hij verdr'orik. (^er Zondagsbeslelling. Doodelijke trap. Té Rijswijk (Z.- J De heer \an Ravesteyn sluit zien H.) heeft een knaap bij het voetballen een zoodanigen trap gekregen, dat hij cfrie dagen later aan de gevolgen is over leden. Een r ij k a a r d in lompen. Te Kerkrade (L.) werd een bedelaar, die in daarbij aan en bepleit sal ar is verbe tering voor het lager personeel. De heer Braai waarschuwt legen afschaffing der Zondagsbeslelling op het platteland. Minister Konig erkent, dat de TELEGRAMMEN. BRUSSEL. De bladen melden, dat de 'zomertijd voor België 15 'Maart zal wor den ingevoerd. Volgens overeenkomst met de Fransche en Nederlandsche regee ringen ook in die landen invoering op denzelfden dag. schuur en op straat overnachtte, eens aan dienst nog niet functionncerl als ge den lijve onderzocht, waarbij 26.000 M. i wensclil istegen plichtsverzuim en f 83,75 op hem werden bevonden. Hij wordt evenwel streng opgetreden verklaarde dit geld met bedelen te heb- .Maar geleidelijke inkrimping van 'W- ambtenaren wordt gestreefd. Sluiting van kantoren tusschen hall' een en twee zal worden inge trokken, daar waar groote bezwa ren blijken. In verband met de mo tie-Van Beresteyn betreffende hel bijeen had, wilde hij naar Duitschland terugkeeren en aldaar een winkel, openen. 2 grijsaards op den brand stapel. In het plaatsje Brande aan de Groningsche grens overvielen 's nachts vier onbekend gebleven bandieten 't echt- paar P. Bauer, 90 en 83 jaar oud. Het ge- j heele huis werd geplunderd en het aan- overnemen van gemeen Lelijke lele- wezige geld meegenomen. Te vijf uur des fOjOiinetten door het Rijk geeft de morgens werden de oude menschen, die Minister toezegging aan een com gebonden waren, kermend gevonden. Een missie een onderzoek ter zake o] poging der onmenschen, om het huis in l te dragen. De Minister verklaart dat brand te steken, was mislukt. j gebruikers van bibliotheken en ar- Het is niet onmogelijk dat de bandieten chi(JWÜ de Q naar Groningen z.jn gevlucht. de alschaJffi pol.lvrij_ Ontrouwe brievenbesteller. dom Ue beU-efleiuk' malie-Van He- De politie te .Maastricht heeft aangehou- res[ derhalve overl, jdig. Naa|. den den brievenbesteller S., verdacht van _.iniT. het. verduisteren vain •brieven, vermoedelijk - P 1 ILcimp met geldswaarde. Brieven en voorwerpen vef a wonende lelelooiïgcbrui- uit pakjes ontvreemd, zijn bij het huis ge- erf llie^ meer te doen betalen dan gevonden. anderen, zegt de Minister toe, dal Fabrieksbrand. Zaterdagnacht is' J1'-' za,1 nagaan hoever in die rich- de stroohulzenfabriek der firma Ubben S kan worden gegaan zionder Co. te Helmond totaal afgebrand De ge- gr'oole oflers. De Minister is voor- heele stroovoorraad, pl. m'. 200 wagon -, nemens op kleine kantoren den verbrandde. Sprekende prenten. £en Zweedsch ingenieur, de heer Sven Borg- lund, moet na een studie van meer dan 10 jaar er in geslaagd zijn een sprekende film te maken', die volkomen gel ij k tj d 'g klank en beweging weergeeft. De „Karpa then" verdreven De Amsterdamsche politie heeft een einde ge maakt aan den openluchthandel in mar ken en kronen en.... in gestolen goed, die al sinds eenigen tijd op het Beursplein te Amsterdam gedreven wordt. Vrachtauto's ontvreemd. De firma H. Englebert Co. te 's-Graven- hage is het slachtoffer geworden van een brutale automobieldiefstal. Dézer da gen is nil. de firma tot de ontdekking ge komen, dat niet minder dan 25 Ford- automctoielen zijn gestolen uit haar pak huis te Scheveningen, een diefstal, welke blijkbaar door haar personeel is gepleegd. De autofs, welke op slinksche wijze uit hét pakhuis werden gevoerd op momen- 1 Zondagsdienst geheel te doen ver vallen en eveneens de Zondags be- I stelling in de buitenwijken van groole kantoren. De heer Van Stapele dient een motie in om de inkrimping van het aantal hoogere ambtenaren sneller te doen geschieden, i De heer Weitkamp wijzigt zijn motie in verband met de toezegging van den Min. De heer Teenstra zal tegen de begroo- t.ng stemmen, om de mededeeling van den Minister over den Zondagsdienst. De heer Van Beresteyn trekt zijn mo tie in. De heer Braat dient een motie in om de Zontjagsbestelling op het platteland n.et af te schaffen, De heer Scheurer dringt ook aan op afschaffing van den Zondagsdienst in de groote steden. De (Minister ontraadt de motie-Weit- kamp, evenals de motie-Van Stapele en de motie-Braat. Woensdag stemming over de moties. Het wetsontwerp is zonder hoofdelijke stemming aangenomen. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantivoordeljkheid der redactie). Copy ivordt niet teruggezonden. Geachte Redactie, Mogen wij nog even uw gastvrijheid in roepen naar aanleiding van het ingezon den stukje aangaande onze waarschuwing aan die ouders in uw nummer van 16 Febr. Bij voorbaat onzen diank. - Laat ik beginnen met te zeggen, dat ik niet in de eerste plaats dit stukje schrijf voor den „trouwen lezer" van de Nieuws bode- Als je in de krant schrijft, dan moet je, dunkt mij, ook wat te vertellen heb ben, en als je nu feitelijk niet anders weet te zeggen, dan „wat heb ik mijn arme duiten toch lief", is dit naar mijn meening geen voldoende basis, om hierop een po lemiek te beginnen. Wat er dan nog meer in staat, is van zoo inferieuren aard, dat ik veronderstellen moét, dat de inzender de portée van zijn .woorden absoluut niet begrepen heeft. Zoodat ik maar zeggen wil, dat het schrijven van den „trouwen lezer" voor hem geen andere verdienste heeft, dan dat hij zoo voorzichtig is ge weest, zijn naam te verzwijgen. Voor wie wij dan wel schrijven? In de eerste plaats voor de ouders, die er aan zouden denken hun kind onderwijzer te laten worden en in de tweede plaats voor hen, die onbevooroordeeld onze argumen ten willen hooren. Is het menschlievendheid of eigenbe lang, dat wij de ouders waarschuwen? Ik zou zeggen allebpi, maar het e/'genbelang weegt het zwaarst. Het aantal onzer strijdmiddelen is gering en om nu de plaats te veroveren, waarop wij krachtens onze ontwikkeling en krachtens ons werk recht hebben, past de Bond sedert enkele jaren de beperkingsactie toe en men moet het erkennen, niet geheel zonder succes. Hoewel wij hierbij voorop willen stellen, de regeering in deze onze groote voorgangster is. Voordat de Bond aan be perking dbcht, liepen de cijfers van het aantal gegadigden voor Kweek- en Nor maalscholen danig achteruit en niet alleen de kwantiteit, ook de kwaliteit daalde sterk. Dat dït zoo op den duur niet blij ven kon, was voor een ieder duidelijk. En de Bond, moedeloos en aan hét einde van zijn pogingen, om voor zijn leden een be hoorlijk bestaan te verzekeren, nam na rijp beraad het besluit, om de regeering in haar beperkingsactie te steunen en deze actie krachtdadig te voeren. Hij was van meening, dat een doorziekproces ten slotte meer gewenscht was, dan zoo'n kruktoestand, waarin het onderwijs door het onverantwoordelijk geknoei van re geering en gemeenten verkeerde. Niemand béter dan de Bond zag de bezwaren aan deze actie verbonden. Maar de meerder heid van de leden meende, dat deze methode ons ten slotte alleen overbleef. Met genoegen constateeren wij, dat ook het N. O. G. de beperkingsactie voor kort in zijn vaandel heeft geschreven. En nu ons werk. Het is geen kunst om totaal mis over onzen arbeid te oordee- len. Dat kan een Minister van Onderwijs nog wel! Dat de inzender daartoe totaal incompetent is, zal ieder onbevooroor deelde mij wel willen toestemmen. iMijn eerlijke, onpropagandistische overtuiging is, dat er een betrekkelijk klein percen tage van de onderwijzers is, dat het werk niet moeilijk vindt. De meesten en ver uit de meesten hebben een zwaar leven. Onwillige leerlingen, pieterpeuteri- ge ouders, die van hun kinderen porse leinen afgodjes maken en zooveel din gen meer geven aan onzen arbeid een onaangenamen kant. Voor velen van ons is het werk dientengevolge zenuwsloo- pend, getuige het groot aantal zenuw zieken onder onze collega's, getuige ook ons meer dan eivolle herstellingsoord. Dit alles mogen ouders, die van plan zijn hun kinderen onderwijzer te laten wor den, wel eens bedenken, voor zij tot dezen ernstigen stap overgaan. Mochten er zijn, die lust gevoelen over deze materie van. gedachten met ons te wisselen, graag, maar dan liefst der zake kundigen, die door de onderteekening van hun naam blijk geven voor hun ideeën te durven uitkomen, 't Is voor ons zoo bij zonder vervelend om op allerlei min of meer mallootig geschrijf van onbeken-? den en onbevoegden te antwoorden. Namens de afd. Schouwen—Duiveland van den B. v. N. O., j H. v. d. VELDE. Over déze kwestie kwam nog leen 9chrijven in, doch we itleenen met bo venstaande, als zijnde 't meest offi- ciëele, te kunnen volstaan. De Redactie. Dreischor, 20 Febr. 1921. Mijnheer de Redacteur, Mag ik s. v. p. een plaatsje in uw veel gelezen blad. Bij voorbaat mijn vriende lijken dank. In het gemeenteverslag van Dreischor (16 Febr.)trok mijn aandacht de woor den van den heer P. v. d. Linde, aan gaande het schilderwerk der veldwach terswoning. Ik wist niet, raadslid v. d. Linde, dat er in onzen gemeenteraad zulke bekwame vaklui waren, die een woning als genoemde, in veertien dagen tijds konden schilderen en behangen. Weet U wel eens wat voor ruimte er in is? Of is bij U een woning een woning? Verder spreekt U er over, dat er een jaar aan gewerkt is. Nu ja, als men in Mei het eerste gedeelte er aan doet, in Sept. het buitenwerk en in Dec. de rest en men rekent de tusschentijd er bij, dan scheelt het niet veel of er is een jaar mee ge moeid, maar U kunt toch, hoop ik, lezen? Of hebt U alleen maar naar 't onderste regeltje van de rekening gekeken? U weet toch zeker wel wat er voor dat geld gebeurd is? Ga anders eens kijken. Het is van binnen en van buiten geverfd. Al wat behangselwerk is, is behangen en wat noodig was weder hersteld. Verdere inlichtingen zal ik hier niet verstrekken. U raad i k aan, zie nog eens goed de reke ning in, tel de uren, die er gewerkt zijn op en oordeel dan. Kunt U of een andere vluggerd van U mij niet komen helpen aan de dokterswoning, dan is er mis schien kans, dat de schaal daar weer in evenwicht komt, anders.!, duurt dat soms ook een jnar. Ten slotte nog dit: Mochten er perso nen zijn, die belang in het werk stellen, zij kunnen het gerust controleeren indien de bewoner dit wil toestaan. Hij zal U ook wel zeggen, hoe het er voordien uitzag. U, mijnheer de redacteur, nogmaals dankend voor de verleende plaatsruimte, teeken ik, K. TELLE, Mr. Schilder, Dreischor. MARKTBERICHTEN. ROTTERDAM, 22 Febr. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 214 paarden, 4 veulens, 1337 magere runderen, 767 vette runderen, 195 vette kalveren en graskal veren, 1007 nuchtere kalveren, 63 schapen of lammeren, 231 biggen, 11 bokken of geiten, 114 overloopers. Prijzen per half K.G.koeien van 60—87i/2—971/2 ct-> ossen van 75—821/2—921/2 ct., stieren van 60 72i821/0 ct., kalveren van 95—120— 140 ct. Prijzen per stuk van mager vee: melkkoeien f 350—f 785, kalfkoeien 1' 450 f 785, stieren f 300—f 725, pinken f 200 -f 365, vaarzen f 300—f 470, paarden f 400—f 750. biggen f 25—f 40. slacht- paarden f 200—f 350, biggen per week 1 f 2,50f 3,50, hitten f 250—f 400, overloo- j pers f 60—f 100, fok nuchtere kalveren van f 30—f 45, slacht nuchtere kalveren van f 18—f 26. j - (Cons.-veiling Weenaplein). Aan- I voer f 175.000 stuks. Kipeieren f 11,25— j f 13,57, kleine dito f 10—f 11, eendeieren f 14,25—f 15,50, ganzeneieren f 27—f 33. ADVERTENTIE N. 26; Februari hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Grootouders, WILLEM VERWIJS en MARIA VAANE. hunne 35-jarige Echtvereeni- ging te herdenken. St.-Phili psland, Febr. 1921. Hun dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Den 27 Februari a.s. hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Groot ouders JACOB BLOM en WILLEMINA VAN IJSKELDLJK. hunne 35-jarige Echtvereeni- ging te herdenken. Kerkwervk, 23 Februari 1921. Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Heden overleed onze geliefde Broeder, Oom en Behuwdooni, JOHANNES ROMBOUTS, voorzien van de laatste H.H. Sacra menten, in den ouderdom van 84 jaar. Zierikzee, 21 Februari 1921. Uit aller naam, C.a ROMBOUTS. Heden overleed plotseling, onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Mejuttï. Geertrui da Johanna Bongaards Kcrsscn, in den ouderdom van 60 jaar cn 5 maanden. Kerkwerve, 21 Febr. 1921. Uit aller naam, H. BONGAARDS. Heden Financieel Nieuws. Beurs van Amsterdam. 22 Februari. STAATSLEENINGEN. NEDERLAND. V.K. N.W. S. obl. 1918 f 100 5 N.W. S. obl. 1918 - 500 5 88"/ifl 89" N.W. S. obl. 1918 - 1000 5 867/ie 86' N.W. S. obl. 1919 - 100 5 92'V,,, 927 ia N.W. S. obl. 1919 - 500 5 92H'1# 921/* N.W. S. obl. 1919 - 1000 5 929/lfl 927 8 N.W. S. obl. 1116 - 100 4Va 8418;le 847 M N.W. S. obl. 1916 - 500 4*/, 86 85% N.W. S. obl. 1916 -1000 486 86>/4 N.W. S. obl. 1917 - 100 41/t 8216/16 82 N.W. S. obl. 1917 - 50 4% 82 82 N.W. S. obl. 1917 - 1000 4V, 79 78 6/„. N.W. S. obl. 1916 - 100 4 791%,, 8016/, N.W. S. obl. 1916 - 500 4 N.W. S. obl. 1916 - 1000 4 N.W. S. obl. - 1000 3 N.W. S. eert. - 1000 3 N.W. S. eert. - 1000 27, 58% BULGARIJE. Hypoth. Leen 1892 6 TabaksleeDing 1902 5 Zegelleening 1904 5 Bel. vr. goud-obl. 1907 47, OOSTENRIJK. Obl. in papier 5 zilver 5 B. vr. Kr. Jan./Juli 4 38/10 Bel. vr. Mei/Nov. 4 27a PETR.-ONDERNEMINGEN. Kon. Ned. Petr. f 1000 A. 532 515 Kon. Ned. Petr. R. v. A. 532 51674 Kon. Petr. t 100 O. A. 542 5177, Kon. Ned. Petr. R. vl O. A. 539 517 De Heer en Mejuffrouw C. J. BERWALD—de Jonge betuigen hunnen hartelijken dank voor de zeer vele blyken van belangstelling, op|31 Jan. en 16 Februari. Zierikzee, 21 Pebruari 1921. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen by het overlyden van onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd-, Grootmoeder en Zuster., be tuigen wy onzen hartelijken dank. Haamstede, 21 Febr. 1921. Uit aller naam, L. M. VAN STRI EN. 799/1, 78% 56% 56 U 28% 25% 26 79'% 78 56 55 47% 28% 25% 28% Dollars (bank) f 2,87-f 2,92;MarkeD (gr.) f 4,75-f 4,90; id. (rood) f 4,80— 1 4,95 Kronen (1000) f0,45f 0,55Eng. bank papier f 11,30t 11,36; Fransoh bank papier f21,10f 21.35Belg. bankpapier f 22—f 22,30. Tyd van Hoogwater 011 van Laugwutor Over de maand Febr.Maart. Hoogwater: Laagwater: D. 24 v.m. 3,59 n.m. 4,32 v.m. 9,28 n.m. 9,39 V. 25 4,40 5,10 10,10 10,17 Z. 26 5,20 5,47 10,51 10,58 Z. 27 5,57 6,24 11,33 11,46 M. 28 6,36 7,06 0,21 D. 1 7,20 7,48 0,44 1,11 W. 1 8,10 8,44 1,44 2,10 Tijd van H.W. te Dordrecht 3,15 uur later. L.W. 5,30 ZEETIJDINGEN. ZIERIKZEE, 22 Februari. Uitge klaard: Rarge „VMng", kapt. VV. Jaretl. met schelpen van lerseke naai' Engeland. TELEGRAFISCH WEERBERICHT, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt, naar waarnemingen verrloht in den morgen van 23 Febr. Verwacht tot den avond van 24 Febr. Zwakke tul mat ige zuidoostelijke wind, meest liehtbewolkt, droog weer, lichte or8t 's nachts, zelfde temperatuur over dag. te ZIERIKZEE. De eenige uitdeelingslijst in bo venstaand faillissement is heden door mij ter Griffie der Arr.-Rechtbank alhier gedeponeerd, om aldaar gedurende 10 dagen kosteloos ter inzage te liggen voor de sehuldeischers. Zierikzee, 23 Febr. 1921. De Curator Mr. H. POLVLIET. Het BESTUUR van het Waterschap BRUINISSE' maakt bekend, dat van 21 Februari tot en met 7 Maart 1921, ten kantore van den Ontvanger- Griffier voor Ingelanden ter inzage ligt. Bruinisse, 21 Febr. 1921. Het Bestuur voornoemd, S. HAGE, Dijkgraaf. W. N. ELENBAAS, (hitv.-Griffier. te Renesse, Zaterdag 26 Februari, 's avonds 7 11., by de Wed. KAPPERS. a.s. Zaterdag 26 Februari, 's voorm. half elf, „Huis van Nassau". VAN OEVEREN en DE OUDE. „DINTELOORD". Leden van genoemde Coöperatieve wor den uitgenoodigd tot bijwoning, eener op DiHKtai'ilag 3 Maart a.s., ten 11ure, II ET I1ESTUUR.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1921 | | pagina 2