Z.zeesche Nieuwsbode STEMMING. Brooddistributie. 420e Staatsloterij. B IJ VOEGSEL behoorende bij de van MAANDAG 12 MEI 1819. no 10312 Gevonden op den openbaren weg: Een paar kousen; een handschoen; een witten doekeen knipmeseen gouden broche; een portemonnaie met geld; een emmer; een rakdoek. Inlichtingen te bekomen aan 't Bureau van Politie te Zierikzee, van des mor gen» 10 tot 12 en des namiddags van 2 tot 4 en van 8 tot 9 uur. De Commissaris van Politie, R. P. BRONS. BURGEMEESTER en WITHOUDER8 wan Zizrtkzeb, brengen tei openbare kennis, dat op Woensdag 21 Mei 1919, «-an des morgens acht tot des namiddags vijf uur, zal ge schieden de STEMMING ter verkiesing was de leden va* den Gemeenteraad. STEMPLICHT. Herinnord wordt aan de verplichting, op gelegd by artikel 71, tweede lid, der Kieswet, dat ieder, die volgens de kiezerslijst bevoegd is tot de kense mede te werken, zich bianen den voor de stemming bepaaldon tgd ter uitoefening van zgn kiesrecht moet aan melden by hot stembareaa in het voor hem op do kieserslgst aangewezen stemdistriot. Artikel 149 den Kieswet luidt: De kiezer, die aiet voldoet aan de ver- pliohting opgelegd by art. 71, tweede lid, wordt tensg den rechter vaq-9eae geldige reden van verhindering blgkt, gestraft met berisping of met geldboete van ten hoogste drie galden. Indien tijdens het plegen van da overtreding nog geen twee jaren sgn verloopea sedert i ane vroegere veroordeeling van den schul dige wegens geljjke overtreding onherroepe lyk is geworden, of de deswege opgelegde geldboete vrijwillig ia betaald, wordt geld boete van ten hoogste tien galden opgelegd. De uitspraak is aan hooger beroep noch cassatie onderworpen. foadie» de straf van berisping wordt opge legd aan een afwezig gebleven beklaagde, vordt eeue schriftelijke vermaning van den Kantonreehter om aan de verpliohting op gelegd by art. 71, tweede lid, in het vervolg to voldoen, aan den veroordeelde van wege het openbaar ministerie beteekend op de wijze, voorgoschroven bjj art. 144 van het Wetboek van Strafvordering. Tevens wordt de aandaoht gevestigd op artikel 128 van het Wetboek van Strafreoht luidende Sfj die opzettelijk zich voor een ander uit gevende aan een* krachtens wettelffk voor schrift uitgeschreven verkiezing deelneemt, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste EEN JAAR. Zinnes», 12 Mei 1919. Burgemeester en Wethonders voornoemd, A J. F. FOKKER VAN CRATESTEYN L VAP RENGERSKERKEBnrgem, ~~P. F. WITT2RMANS, Secretaris. Intrekking beschikking aflevering ijzer en staal uit voorraad. De BUEGKMIESTIB Tie Zllmllll; Brengt ter kennis van belanghebbenden de navolgende beschikking van den Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel van 6 Mei j.l., no. 51205 De Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel, Heeft goedgevonden: met ingang van heden in te trekken de besohikking van zjjn Ambtsvoorganger van 19 Augustus 1918, no. 2935 (N), Afdeeling Uxisissaken, Bureau Nijverheid, betreffende aflevering ijzer en staal uit voorraad. ZuaiKseE, 12 Mei 1919. De Bnrgemeester voornoemd, A. J. F. FOKKER VAN CRATESTEYN VAN RENGERSKERKE. Opheffing distributie Honden brood. De BURGEMEESTER van Zubiubi; Brengt ter kennis van belanghebbenden de navolgende besohikking van aen Minister van Landbouw, Ngverheid en Handel van 8 Mei j.l., au. 131816/48 C 1 De Minister van Landbonw, Ngverheid en Handel, Heeft g o e d g o v o n d a n I in te trekkon de besohikking van zgn Ambtsvoorganger van 5 Mei 1917, Staats courant no. 105, houdende eene distributie- regeling voor honden brood, sooals der.» gewijzigd is bjj de besohikking van 18 September 1917, Staatscourant no. 218. Ziiaiuii, 12 Mei 1919. De Burgemeester voornoemd, A. J. F. FOKKER VAN CRATESTEYN VAN RENGERSKERKE. Ue BURGEMEESTER van Zibrikzbi Brengt ter kennis van belanghebbenden de navolgende beschikking van den Minister va*. Landbonw, Ngverheid en Handel van 5 Mei j.l., no. 62601/36 Da Minister van Landbouw, Ngverheid en Handel, Heeft goedgevonden met ingang 16 Mei 1919; I. In te trekken de maximumprijzen voor: wittebrood, biuinbrood en roggebrood; benevens deu maximum-kleinhandelpigs voor: Regeeriugsbloem; II. llegeeriugtbloem af te voeren van de ljj*t van goederen, aangewezen ingevolge artikel I der Distxibutiewet 1916; III. te bepalen dat Uogeeriugsbloem voor d« fabricage van produoten, die verkrijgbaar »jju logcu inlevering van bons van witte- broodkaarten, zal worden verstrekt tegen den prijs van f 40,— per 1Q0 K.G. boordvrij/ ipoorvrjj IV. te bepalen, dat de verkoopprijs voor gemeenten, bedoeld ia artikel 8 der Dimtsi- bntiewet 1916, van Regeeringsmeel in alle gemeenten waar de pry< than» lager dan f 10,— per 100 K.G. i«, r.al worden gebracht op f 10,per 100 K.G. boordvrg/apnorvrjj, terwijl hoogere prjjzen blgvon gehandhaafd met dien verstande, dat deze hoogere prjjzen ook zullen sjja boordvzy/spoorvrjj; V. te bepalen, dat do vorko">pprjj« voor gemeenten, bedoeld ia artikel 8 der Distri- butiewot 1916, van rogge on roggemeel in alle gemeenten zal bedragen respectievelijk f 13,50 en f 14,25 per 100 K.G. boordvrjj/ tpoorvrjj. Zibrikebb, 12 Mei 1819. De Burgemeester voornoemd, A. J. F. FOKKER VAN CRAYESTEYN VAN RENGERSKERKE. Uit Stad en Provincie. ZIERIKZEE. Ale no. 2 op de voor dracht tot ingenieur der stadsbezittLv gen te Groningen staat de heer De Vos tot Ned9rveen Oappel. POORTVLIET. Benoemd tot adjunct- commies ter secretarie te Veisen, de heer C. J. van Oost, geboren te St -Maarters dijk. COLIJNSPLAAT. De lieer G. J. van Meurs alhier is benoemd lol buiten gewoon opzichter bij den Waterstaai bij de werken van de rivier de Nieu we Merwede onder .de gemeente te Werkendam. Landbouw en veeteelt. OUD-VOSMEER. Met ingang van 16 dezer is benoemd tot tijdelijk controleur bij den phytopalhologi- schen dienst de heer G. A. J. O. .Wis- kerke. Verkoopingen. POORTVLIET."- Vrijdagavond werd ten overstaan van den notaris D. van de Velde uit Tholen, t9n verzoeke van Mej. Wed. J. A. Hage, publiek verkocht 5 gemeten 63 roeden bouwland en 6 gemeten 124 rosden weiland, gecombi neerd verkocht aan K. van de Velde Cz. te Poortvliet, voor f1300 per gemet. Het Zeeuwsehe geaohenk aan Prinses Juliana. Zooals verleden week werd gemeld hebben op 30 April mevr. K. C. Dijck- meesterWintgens en mevr. W. A. Dumon Tak—Van Trigt, hiertoe door Hare Majesteit de Koningin in de ge legenheid gesteld, het geschenk der Zeeuwscho vrouwen en kinderen aan Prinses Juliana, op haar tienden ver jaardag aangeboden. De Prinses toonde zioh zeer ingenomen en verblijd met do ontvangen geschenken en deed thans het volgend schrijven aan genoemde dames toekomen: 6 Mei 1919, Huis ten Bosoh. Lieve Mevrouw, „U en alle geefstere en gevers, groot „en klein, dank ik hartelijk voor de „mooie geschenken, waarmee U mij zoo „blij heeft gemaakt. Hoe aardig is het, „dat heel Uw mooie Zeeland er aan „beeft medegedaan. „Het maakt mij zoo blij, dat de over gebleven dubbeltjes aan zieke en arme „kinderen zullen besteed worden. „Wat heeft Zeeland toch veel beroemde „mannen opgeleverd, ik vind het boek „zoo aardig! „Ik zend U en de andere dames veel „hartelijke groeten, wilt U ook allen, die „aan de gesohenken gewerkt hebben, „namens mij vriendelijk bedanken. Juliana". Genoemde dames verzoohten de pers zioh langs dezen weg van de opdraoht te mogen kwijten en betuigen tevens allen nogmaals dank voor den steun, die haai plan allerwegeheeftondervonden. Aan de overgeschoten gelden is de volgende bestemming gegevenVereeni- ging Zeeland f500; vereeniging Kinder- zorg f 500; vereeniging „Tot steun" f 200; vereeniging voor R.K. Voogdij kinderen f 300; Gentr. Genoot3ch. voor Kinderherstelling en vacatie kolonies f 400; Centrale Commissie voor uii- zending van Nederlandsche Kinderen naar buiten f 300; Sfcichiing Zonneveld f 200, deze laatste drie Bommen t-peoiaal ten behoeve" van Zeenwsche kinderen. Een Mederlandsoh-Bslglsoh grensincident? Het Brusselsche blad Le Peuple bevat een bericht dat in de omstreken van Eyaden aan de Nederlandsoh-Belgische grens een NederlandBch soldaat vuurde op twee Belgisohe soldaten, die onge wapend op Belgisch grondgebied liepen. Een hunner werd doodelijk gewond. De militaire Belgische en Nederlandeche autoriteiten stellen een onderzoek in. Herziening van het traotaat 1839. De Raad van Vijf besloot Vrijdag, gedelegeerden van Nederland en België te Parijs bijeen te roepen met het oog op del herziening van het traotaat van 1839, vooral wat betreft de scheepvaart op de gehelde en den Rijn. Nederland heeft de verdragen, waar door deze kwesties geregeld zijn, mede onderteekend en moet zich thans met België verstaan. Vermoedelijk zullen de geallieerde gezanten te 's Gravenhage opdraoht krijgen de coodige mededee- liogen te doen, terwijl Nederland ver moedelijk door tusschen komst van zijn verteger woordiger te Parijs zal ant woorden. De ex-kelzsr. De Berlijnsche correspondent van do Daily Chronicle heeft een onderhoud ge had met iemand, die op de hoogte is van de opvatting der Duitsohe regeering omtrent al dan niet bereohting van den ex-keizer. Deze beweerde dat het waar schijnlijk was, dat de ex keizer, indien zijn uitlevering- ann Nederland wordt gevraagd, naar Duilsohland zal teiug- kseren en dit gewis weigeren zal den ex-keizer aan de Geallieerden uit te leveren. „Twee dingen beschouwen wij als een onteeiicg Vfn ons land. en wel de vlucht van den keizer en de afgifte van de vloot. De derde onteerende daad zou zijn de (uitlevering van den keizer ter berechting door zijn vijanden, die tegelijk aanklagers en rechters zouden zijn". Een buitengewoon krediet. De regeering vraagt nog een buiten* gewoon krediet van 86 millioen guldon ter voorziening in de uitgaven als gevolg van de nog voortdurende buitengewone omstandigheden dat door het departe ment van oorlog le dragen is en niet uit de zoogenaamde vredesbegrootiog te bestrijden ralt. Spoorwegregeling. Naar de Tel. verneemt ligt het iu de bedoeling der spoorwegdirecties met 1 Juli a.8. een nieuwe dienstregeling in te voeren'. Hat aantal treinkilomoters zal dan ongeveer met 25 pCt. worden uitgebreid. De Fransche Blauwbaard. De getuigenverklaringen en de nieuw aan het licht gekomen feiten zijn voor Landru uiterst bezwarend. Zoo heeft een goudsmid, Lahire, verklaard, dat Landru hem bij een toevallige ontmoeting in bet begin van het vorig jaar een hand vol sieraden had laten zien, die zwart waren en er uitzagen rfsof ze in het vuur gelegen hadden. Hij vroeg wat die waard zouden zgn. Daar Lahire niet koopen wilde, kwam Blauwbaard hier nog eens bij hem terug met blijkbaar zelf gegoten staveD, vervaardigd natuur lijk uit de overblijfselen van zijn, laten we maar zeggen „verdwenen" verloofden. Een onderzoek in Landru's villa heeft uitgemaakt, dat hoogstwaarschijnlijk do in stukken gesneden lijken der vrouwen in het keukenfornuis en in drie kaohels verbrand zijü. Op de tegels van de sohoorsteon zijn nog bloedvlekken te zien. Een afschuwelijke bizonderheid is nog dat Landru aan één zijner vrien dinnen juffrouw Marchadier, die even naar Parijs ging, gevraagd had of z9 wat, brandhout in de auto naar Genabais wilde meebrengen. Drie dagen later ge bruikte het monster dat om het lijk van zijn nieuwe slachtoffers te ver branden. Men is r.u bezig om da vijver van Bruyères droog te leggen en zal daar mede spoedig gereed zijn. Wellicht dat ook hierdoor weer afschuwelijke dingen aan het licht komen. De broodprijzen. Hst volgend telegram is door de Centrale Commissie uit het Ned. Ver bond van Vakvereenigingen en de 8. D. A. P. aan den minister van landbouw verzonden: De Centrale Commissi =j uit het Ned. Verbond van Vakvereenigingen en de S. D. A. P., verzoekt Uwe Excellentie dringend aan het plan, om de brood prijzen met ingang van 15 dezer te verhoogen, geen gevolg t9 geven. Deze verhocging beteekent voor een - gezin van 5 personen, dat zijn rantsoen half in bruin, half in wittebrood neemt, een hoogere uitgave van 75 ct. tot fl per week. Onder de huidige omstandigheden, nu de pry zen van vrijwel alle levens- benoodigdheden nog zoo hoog fijn en de werkeloosheid een tot dusverre niet gekende afmeting heeft aangenomen, beteskent deze verhooging voor tien duizenden arbeidersgezinnen weinig minder dan een ramp. Dezo maatregel zal sterke ontevredenheid onder de arbeidersklasse wekken. Onze commissie verzoekt Uw ïïxe. dan ook met den meeaten nadruk do broodprijzen, althans voorloopig niet te verhoogen. Fruit en groenten. Het hoofdbestuur van den Bond van Fiakkeerche landbouwvereecigingen heeft een adres verzonden aan den minister van landbouw, waarin met den meeeten aandrang verzocht wordt, spoedig allo beperkende bepalingen, den handel in fruit en groenten be treffend, en vooral het voorschrift van verplicht veilen hunner producten, in te trekken. Wilson en de vrede. De United Press verneemt uit goede bron, dat president Wilson niet vóór het vredesverdrag is geteekend naar de Vereenigde Staten zal terugkeeren. De president zal per post of over den draad een boodschap zenden naar het congjres, waarin hij de onderscheidene nationale kwesties zal aangeven, die de vergadering in de allereerste plaats moet oyer wegen. Het verdrag en het voorstel voor een verdrag tusschen Frankrijk, de Vereenigde Staten en Groot-Brittanje zullen bij het congres worden ingediend, als de Duitschers hebben geteekend. Vrouwenkiesrecht. De Tweede Kamér heeft Vrijdag middag hel voorstel van den heer Marchanl lol invoering van 't actieve vrouwenkiesrecht aangenomen, mei 64 legen 10 stemmen, wat reeds in een gedeelte van ons Vrijdagnummer is opgenomen. Vooraf waren inge trokken de amendementen van de heeren Troelstra en Beumer, en had minister Ruijs de Becrenbrouck ver klaard, dat cr geen verband zou be slaan tusschen de aanneming van hel -wetsontwerp en den datum van de eerstvolgende verkiezingen, die be paald bleven in den zomer van 1922. Verschillende dames, leden der Ver eeniging voor Vrouwenkiesrecht, heb ben na afloop van de Kamervergade ring den heer Marchanl in de hall van hel Kamergebouw opgewacht. Namens deze vereeniging sprak me vrouw Van Balen Klaar, bij afwe zigheid der presidente, dr. Aletta Ja cobs. die buitenbands vertoeft, har telijke woorden van dank tot den heer Marchant voor hetgeen hij in hel belang van het vrouwenkiesrecht had tol s(and gebracht, liern daarbij bloe men overhandigend. Mr. Marchanl sprak daarop zijn dank uil voor de hem gebrachte hulde. In dc naaste toekomst zullen niet minder dan U/s millioen vrouwen aan de stembus verschijnen. Vergadering van dan Gemeenteraad te Dreischor. gehouden op Vrijdag 9 Mei 1919, dos nam. 3,15 ure. Aanwezig met den voorzitter alle leden. De notulen van de vergadering van 22Manrl 1.1. werdén na voorlezing onveranderd vastgesteld. Ingekomen zijn: een dankbetuiging van den kantoorhouder A. Kosten voor zijn verhoogd salaris; een missive van de leden der sciialtingscommissic, waar bij zij hunne benoeming en herbenoe ming aannemen; een missive van Ged. Staten, waarin zij de verdaging der begrooting tot Juli goedkeuren; idem goedkeuring van het raads besluit tot opname van lijdelijk kas geld; het proces-verbaal van kasop name bij den gemeente ontvanger, waarbij bleiek, dat in kas* was f 2035,85; boeken en kas werden in orde bevonden; goedkeuring van Gedep. Staten tot het aangaan van een geldleeniiig van f 1300, om een tekort te dekken; een verzoek van J. P. Boogaarl, betreffende erfpacht, wordt als zijnde ongezegeld, ter zijde gelegd. Dc -leden der commissie tot wering van schoolverzuim, werden herbenoemd; van kerkvoogden en notabelen is ten tweede male inge komen eefi verzoek om voor het ge bruik van de consistorie voor distri butiekantoor en pakhuis een wekè- lijksche huur te ontvangen van f 2 en wel ingaande 1 Nov. 1918; mocht de raad hiertoe niet kunnen besluiten dan zullen kerkvoogden en nolabe len wettelijke en rechtelijke midde len beramen om tot betalen te nood zaken. B. en W. stellen voor deze missive voor kennisgeving aan te nemen, zonder meer. De heeren Der Weduwen en v. d. Linde kunnen met dit voorstel niet meegaan. Het voor stel van B. en W. om met belangstel ling af te wachten, wordt aangeno men met 5 tegen 2 stemmen. In de vorige vergadering is verzuimd een plaatsv. voorzitter te benoemen voor bel stembureau bij de a.s. gemeente raadsverkiezing. Na gehouden stem ming werd, de heer Padmos gekozen. De rekening van het Burgerlijk Armbestuur over 19 IS werd vastge steld in ontvang op f 4214,82, in uil gaaf op f 3743,55®, sluitende alzoo met een voordeelig slot van f 469,26®. Na goedkeuring van liet kohier der Hondenbelasting werd de openbare vergadering gesloten en ging men over in ceil geheime vergadering ter behandéling van den H. O. Verschillende Berichten. Om een beetje tabak, Ia de Duitsche grensplaats Btadtloha heeft de aankomst van een kleine hoeveelheid tabak een kleinen burgeroorlog veroorzaakt. In 10 winkels waren i het geheel 400 pakjes tabak gedeponeerd, welke spoedig ver- kooht waren. Na dien tijd echter kwamen tal van fabrieksarbeiders in de winkels om tabak te koopen, dooh wilden niet geloovon, dat de hoeveel heid uitverkooht was. Verscheidene winkels werden bestormd, de ruiten ingegooid en de inhoud beschadigd. Een der winkeliers, die de indringers wilde tegenhouden, loste een aantal schoten, waardoor verschillende personen verwond werden. Het gevolg was een bombardement van den winkel. Da naweeën. Omstreeks een jaar ge leden waren twee jongelieden, een Hollander en een Belg, te Sas van Gent aan het biljarten, waarbij twist ontstond over de betaling. Buiten ge komen, werd de eerste door den laatste lotseling doodgeschoten. Deze moord ad echter een ernstiger achtergrond. De Hollander W. A. werd verdacht zich schuldig te hebben gemaakt aan verraad tegenover ontvluohte Belgen 6n daden van spionnage. De dader ontkwam en werd, hoewel bekend, niet gevonden. Vrijdagnacht werd te Assenede, onmiddellijk aan de Hol- landeche grens, het meisje van boven genoemd slachtoffer door de Belgisohe justitie gearresteerd. Ze wordt verdacht te hebben medegewerkt aan verstand houding met de Duitschers. Zij zag kans zich los te rukken en onder hevig gegil sprong zij te waterzij werd echter spoedig op het droge gehaald. Ze zal zich nu moeten verantwoorden men veronderstelt, dat haar de kogel wacht. Door een molen gedood. Te Eriroa was J. Visser bezig den in beweging rijnden molen te smeren. Hij werd daarbij door een uitstekende schroef gegrepen en met geweld rondgeslingerd, waardoor hij den nek brak en eenige oogenblikken later overleed. Do verjaardag van den •x-kroonprln». Ter gelegenheid van den verjaardag van den ex-kroonprins kwamen vele Wieringera en ook enkele heeren uit Holland hem felioiteeren, terwijl er massa's brieven, kaartjes en telegrammen aan de paatorie werden afgegeven. Be halve de gift voor de armen, schonk de ex kroonprins aan verschillende Wieringers op dien dag herinnerïngs- oadeaux, bestaande uit lederen porte- monnaies, sigarenkokers, gouden das spelden enz., allen van een gekroonde W. voorzien, terwijl in enkelen nog een biljet van f 10 gesloten was. Aan de jeugd werd snoepgoed en lekkers geschonken. Verdronken. Bij het zoeken naar ali kruiken op de slikken van de Ooster- Schelde bij Rilland-Bath is een Belgisch meisje door den opkomenden vloed verrast, in een kreek geraakt en ver dronken. Een bol8jewlstl8oh grapje Te Enkhuizen werden aan het station in een, uit Duitschland aan een bloembollenhan delaar gezonden ledige kist, negen hand granaten gevonden van een gebruiks aanwijzing voorzien. De politie nam de zoo gevaarlijk uitziende zending in beslag. Na demonteering bleken de projectielen met zaagsel gevuld te zijn. Een dievenbende. In Werkendam c-n Sleeuwijk waren en zijn nog in den laatsten tijd inbraken en diefstallen aan de orde van dennacht. De bende moet bestaan uit ongeveer 20 personen. De levende have, als geiten, kippen en konijnen, wordt vermoedelijk ter plaatse geslaoht en het vleeech onderling verdeeld. Niet minder dan 12 personen werden ia 't begin van Maart gearresteerd, dooh wegens gebrek aan overtuigend bewijs weder op vrije voeten gesteld. Onver schrokken gaat men steeds voort met de rooverijen. De enkele veldwachters aldaar en de marechaussees te Woudri- cbem zijn niet bij machte de wandaden te verhinderen. Nu ook aanrandingen op landwegen plaats vonden, heeft de burgerwacht van Werkendam, bestaande uit 80 man, ge wapend mot revolvers, zioh besohikbaar gesteld en is reeds aangevangen met nachtdienst te verrichten. Een flink zekonman. Volgens een Zweedech blad zat een banketbakker te Svendborg erg verlegen met een groote partij honigkoek, waar weinig vraag naar was en die oudbakken dreigde te wor den. Hij kreeg toen een lumineus idee. Men las in het plaatselijk dagblad de navolgande advertentie: Een jonge man, niet onvermogendwensoht kennis making met een dame tusschen 20 a 45 jaar, Op uiterlijk en vermogen zal niet gelet worden. Gegadigden worden verzocht omstreeks 5 uur in de banket bakkerij van Olsen te zijn. Herkennings- t9eken mon bestelle een, kop chocolade en een honigkoek. Banketbakker Olsen was den volgenden dag om halfrijf al zijn honigkoek kwijt. Burgerlijke Stand van Zlerik.-ee. Qeboiesi Moi 6. Iliaabeth Dirkjp, d. vau Job van Keulen on Charlotte tqu Wichem. 6 Jacomina, d. van Jacobus Saaas eu Jacomina vaa den Hamer. Gehuwd! Mei 7. Hendrik Johannes Hillebrand, 38 ji, j.m ea Adriana Wandel, 24 j., j.d, Owerleden: Mei 3. Agatha Bethe, 92 j ea 9 m., ongeil, dochter. 3. Marinas van den Ende, 8 j 3 Adrianus wan Duin, 50 j eohtgeaoot wan Neeltje Verloop (overledeu te Vlissingen). Collecten uit het 2e district van Zeeland. 4e klasse. Trekkingen van 5, 6, 7 en 8 Mei 1919. P r g a e n van f 651 5633 5674 7783 18686 5637 7677 7784 18688 5643 7693 7793 18699 5650 7697 18677 5658 7746 18678 5660 7750 18681

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1919 | | pagina 5