Zierikzeesche 0 Nieuwsbode abonnement: advertentiën: Vrijdag 16 Nov. 1917. (zierikzeesche courant) eerste blad. reclames. de oorlog. nieuwstijdingen. Uit Stad en Provincie. Prijs per 3 maan e'en 1,40, franco per post/1,70. Voor het buitenland per jaar 10, Afzonderlijke nummers 5 cent. Verschijnt Maandag, Woensdag en Vrijdag. van 14 regels 40 ets., elke regel meer 10 ets. Reclames 15 ets. per regel. Bij contract Nn IfHWU i?elan!pke korting- nu. muon-.. Inzending op den dag van uit- Dir. A. J. DE L00ZE Jr. Uitg.-Hoofdr. A. FRANKEL. gave vóór 1,30 ure. 74ste JAARGANG. Dit nummer bestaat uit 2 bladen. 1-5 regels 75 ct. Elke regel meer 15 ct. gj^T" Wederverkoopers der echte „Zwaluw- Lucifers" kunnen deze tot regeeringsprijs betrekken bij R. W. J. OCHTMAN, Appelmarkt. Rusland. Over den toestand in Rusland zijn de berichten nog steeds vaag en on zeker. Dat de Bolsjewiki-regeering het zal kunnen uithouden gelooft nie mand; maar de verdediging van St- Pietersburg tegen de aanvallen van 't leger, dat onder bevel van Kerensky en Kornilof tegen de hoofdstad op rukt, schijnt haar tot dusver gelukt te zijn. In Rusland zelf wordt een poging aangewend, om de regeering op bree der grondslag te vestigen. Een proc lamatie, verspreid door den voorzitter van 't algemeene legercomité Peres- krestof, roept de medewerking „van allen" in voor het vormen eener re geering, waarin alle socialistische groe pen, van de meest rechtsche' tot de Bolsjewiki toe zitting zouden nemen om te komen tot verwezenlijking van het program onmiddellijke bijeenroe ping eener Constituante, het doen van voorstellen voor een algemeenen vrede en liet overdragen van den grond aan het boeren-comité. Italië. Na een rede van Orlando nam de Kamer onder grooten geestdrift een motie aan, waarin nogmaals de nood zakelijkheid werd uitgesproken van de eenheid der natie en de samen smelting van alle krachten om tegen stand te bieden aan den vijandelijken inval, daarin gesteund door de dap perheid van het leger en het vertrou wen in de bondgenooten. Fransch legerbericht. Artillerie .ten N. der Aisneen op den rechter-Maasoever. In den sector van Apremont maakte een Fransche pa trouille bij een gevecht een aantal gevangenen en veroverde een mitrail leuse. Een Fransche af deeling drong door in de Duitsche loopgraven. Na de stellingen te hebben onderzocht, schuilplaatsen verwoest en materieel te hebben veroverd, keerde zij vol tallig in haar linies terug. Duitsch legerbericht. Bij nevelig, ondoorzichtig weer was de artillerie-actie over het algemeen matig, doch des avonds nam zij bij Dixmuyden en op enkele deelen van het Vlaamsche front tot grooter hef tigheid toe. Bij met succes gevoerde verken ningsgevechten bleven gevangenen en mitrailleurs in onze handen. Engelsch legerbericht.' Haig meldt: Sedert de verovering van Passchendaele richtte de vijan delijke artillerie haar vuur op 't dorp en de in ons bezit zijnde gedeelten van den heuvelrug in de nabijheid daar van. Na onzen geslaagden aanval op 10 Nov. nam het vijandelijk granaatvuur in deze geheele belangrijke streek ge stadig in hevigheid toe. De vijandelijke infanterie poogde langs de linie van den weg naar West-Roosebeke op te rukken. Onze artillerie hervatte haar vuur en verijdelde samenwerkende met 't vuur der infanterie, den aanval volkomen. Onze linie is intact geble ven. NEDERLAND BODEGRAVEN. Bij den landbouwer J. B. alhier, is ingebroken. Door een gat in het rieten dak te maken, kwamen de ongenoode gasten binnen. De hond van den boer wekte door geblaf zijn baas; deze ging met een geweer op de inbrekers af en schoot op hen, zoodat zij het hazenpad kozen, zonder iets mede te kunnen nemen. ZIERIKZEE. Door den commandant der stelling van de monden der Maas en der Schelde, commando Zeeland, is het verblijf in het gebied ontzegd aan K. Heijboer te St.-Maartensdijk, als zijnde gevaarlijk voor de rust en de veiligheid van het gebied. Door de Rijksambtenaren van St.- Maartensdijk is Donderdag te Stavenisse Rechtzaken Diefstal met inbraak in het station van de Rotterdamsche Tramwegmaatschappij van pl.m. f 400,— en diefstal met inklimming bij den winkelier J. Kwaak Jz. op de Botermarkt alhier van pl.m. f 1000. ZIERIKZEE, 16 Nov. De rechtbank is samengesteld als volgt: Mr. J. P. Cau, President; Mrs. J. A. van der Mersch en W. M. G. Jolles, RechtersOfficier van Justitie, Mr. E. J. H. M. van RijckevorselGriffier, Mr. P. van der Eist. Ter terechtzitting van de arrondisse- ments-rechtbank van heden stond o.a. terecht J. B., oud 18 jaar, smidsknecht, wonende te Zierikzee, thans gedetineerd in het Huis van Bewaring alhier, be- 1°. dat hij in den avond van Zondag 7 October 1917 in de gemeente Zierikzee in het stationsgebouw van de Rotter damsche Tramwegmaatschappij heeft weggenomen met het oogmerk óm zich wederrechtelijk toe te eigenen een geld kistje, inhoudende een bedrag aan geld, bestaande uit eenige bankbilletten van 40, 25 en 10 gulden, eenige zilverbons van f 2,50 en van f 1, eenige kwartjes en dubbeltjes en een gouden tiengulden stuk, tot een gezamenlijk bedrag van ongeveer f 400,welk geldkistje toe behoorde aan C. van den Heuvel, althans aan een ander dan aan hem beklaagde en al welk geld en geldswaar dig papier, toebehoorde aan voornoemde Tramwegmaatschappij, althans aan een ander dan aan hem beklaagde, terwijl hij zich den toegang tot het stations gebouw had verschaft door een glazen ruit van een gesloten buitendeur van dat gebouw stuk te breken en zoodoende die deur te openen, terwijl hij het hierboven omschreven geldkistje met inhoud onder zijn bereik had gebracht door de gesloten lade van de tafel, in welke lade zich dat kistje bevond, met een beitel open te breken 2°. dat hij in den avond van Zondag 19 Augustus 1917 te Zierikzee in de woning van Johannes Kwaak heeft weggenomen met het oogmerk om zich wederrechtelijk toe te eigenen eenige bankbilletten, n.l. van f 200, drie van f 100, een van f 60, een van f 40, vier van f 25 en dertien van f 10, welke in een blikken doos in de bedstede opge borgen woren, althans al de bankbillet ten, die in die blikken doos opgeborgen waren, al welke bankbilleten toebe hoorden aang voornoemden Johannes Kwaak, althans aan een ander dan aan hem beklaagde, terwijl hij zich den toegang tot die woning had verschaft door een raam van die woning open te schuiven, en door dat aldus geopendö raam in te klimmen. De instructie in deze zaak was ge voerd door den Rechter-Commissaris, Mr. Dr. B. I. Zijlstra. Door den Officier van Justitie waren gedagvaard zes getuigen. Als toegevoegd Raadsman van den beklaagde trad op Mr. J. A. C. van Heusde. Het was hedenvoormiddag ruim elf uur, toen bovenstaande strafzaak in behandeling kwam. De jeugdige bekl. J. B., beantwoordde de vraag van den -president, of hij bleef bij de door hem voor den rechter-commissaris afgelegde bekentenistoestemmend. Uit het verhoor bleek voorts, dat be klaagde een ruit der buitendeur van de goederenloods had stuk gebroken, en door de verkregene opening zijn hand gestoken had om het slot te openen, en dat hij vervolgens, wetend waai* in het kantoor de stationchef gewoon was het geld te bergen, zich het geld, hetwelk zich in een tafellade in beslag genomen een groote partij B. U. K. en harde zeep. POORTVLIET. In de vergadering van 13 November j.l., werd na voorlezing en vaststelling der notulen besloten aan Ged. Staten te adviseeren, in verband met een schrijven van dat college, de jaar wedde van den gemeente-ontvanger met ingang van 1 Januari a.s. met f 100 te verhoogen, alzno te brengen op f 400. Daarna werd een besluit genomen tot uitstel der aflossing van de tijdelijke geldleening ad f 5400. Ten slotte werd besloten aan Gedep. Staten voor te stellen het precentiegeld der raadsleden vast te stellen op f 40. SCHERPENISSE. Onze vroegere dorps- genoot W. A. Quaak, thans stoker aan het gesticht „Vrederust" te Bergen-op- Zoom, is met ingang van 20 November als zoodanig benoemd aan het genees kundig gesticht „Apeldoornsche bosch" te Apeldoorn. Het zoontje van M. Deurloo had het ongeluk, bij het spelen op het hek van het gemeentehuis daarvan te vallen, waardoor hij "zijn rechterbeen boven den enkel brak. Dr. Polderman verleende geneeskundige hulp. De schippersknecht van P. van Vessem, liggende in de haven alhier, had bij het bieten laden het ongeluk de loopplank tegen zijn kin te krijgen, waardoor de tanden door zijn tong drongen. Geneeskundige hulp werd in geroepen. van dal kantoor in een kistje bevond, heeft toegeëigend en gedeeld met een tweetal vrienden, die evenwel 't leeu wendeel kregen en waarvan de een hem. lot den diefstal had bewogen. Wat den diefstal van f 1030 bij zijn voormaligen patroon, den'heer Johan nes Kwaak betreft, ook^tot het ple gen hiervan was beklaagde, gelijk hij beweerde, door een van die 2 vrien den. overgehaald. Als getuigen verschenen in deze zaken de lieeren A. P. Brons, com missaris van politie, C. van den Heu vel, stationchef, J. Kwaaie Jz., winke lier, Th. van den Hoog, tamboer- hoornblazer in. garnizoen alhier en mej. J. G. de Cd op per, huisvrouw van den winkelier J. Kwaak, Jz., bij wien beklaagde acht maanden in betrek king was geweest. Van het hooren van den zesden getuige had de offi cier van justitie afgezien! Uil de ge tuigenverklaringen bleek, dat bekl., voordat hij in aanraking kwam met zijn vrienden, een goed levensgedrag leidde, maar dat hij, zwak van karak ter, aan de verleiding geen weerstand had weten te bieden. De officier van justitie zeide in zijn requisitoir, dat dergelijke ernstige delicten wel in groote steden, maar hier gelukkig zelden voorkomen. Zelfs in deze strafzaak is het gebleken, dat slechte invloeden van buiten hier werkzaam zijn geweest. Hij betreurt liet, dat hij niet in staat is de mede plichtigheid der van elders komende makkers van beklaagde te bewijzen. Wél zal de heling kunnen aangetoond worden. En hij hoopt vurig, dat zij hun straf daarvoor niet zullen ont- loopen. Slecht gezelschap moge als een verzachtende omstandigheid bij de toemeting der straf gelden, 't is geen verontschuldiging voor de ge pleegde delicten. Beklaagde is schul dig aan diefstal door middel van braak en aan diefstal door middel van inklimming. En op grond hiervan eïscht de officier van justitie een ge vangenisstraf van twee jaren met aftrek van den tijd in preventieve hechtenis doorgebracht. De toegevoegde verdediger, mr. Van Heusde, liet in zijn pleidooi de karak terzwakheid van zijn cliënt uitkomen, die blijkens de getuigenverklaringen vroeger, voordat hij in slecht gezel schap verzeild was geraakt, goed op paste, en nu tengevolge van dat gezel schap achtereenvolgens lot misdrijf was vervallen. Hij deed voor zijn cliënt een warmberoep op de clementie van de rechtbank. De uitspraak is bepaald op Dinsdag over acht dagen om elf uur. Aanbestedingen MIDDELBURG. Alhier werd Don derdagmorgen aan het gebouw van 'l provinciaal bestuur aanbesteed het onderhoud van eenige werken bij de Oude Hoeve aan de Noordzijde van 't eiland Schouwen, behoorende tot de zeewerken in de provincie Zeeland, gedurende 't jaar 1918. Raming f4500. Inschrijvers waren de heeren C. de Voogd, Duivendijke, f 5590, en P. Vink, Noordgouwe, 1' 5400. Nog werd aanbesteed 't onderhoud van de tramweghavens aan 't Zijpe, gedurende 't jaar 1918. Raming f5500. Inschrijvers waren de lieeren L. J. Alewijn, St.-Philipsland, f 7289; A. Oostens, Willemstad, f 6897; L. van de Velde, Bruinisse, f 6600; J. C. Bolier, Bruinisse, f6584 en I. Douw, Zierikzee, f 6170. Visscherijberichten BRUINISSE. Gedurende de vorige week werden van hier verzonden naar België 3000 tonnen mosselen k f 2,75 per ton. Naar Holland werden verzonden 300 tonnen mosselen f 1 tót f 2,50 per ton naar kwaliteit. Kerknieuws Ned. Herv. Kerk. NIEUWERKERK. Als notabelen zijn herkozen de heeren Jac. den Boer, S. K. van Oost en M. Stouten. De collecte voor de Marthastichting heeft opgebracht f 25. ST.-MAARTENSDIJK. Bij de Woens dag gehouden verkiezing van 3 notabelen, wegens periodieke aftreding van de heeren M. P. Groenewege, L. J. Koop man en C. v. d. Hoek, waren uitgebracht 123 geldige stemmenhiervan verkregen de heeren: M. P. Groenewege (aftr.) 101; L. J. Koopman (aftr.) 84; C. v. d. Hoek (aftr.) 83; Ch. Kauffman 27 stemmen, zoodat de drie aftredende leden her kozen zijn. DINTELOORD. Bij de gehouden stemming voor twee notabelen werden als zoodanig herbeioemd de heeren J. Bom Mz. en L. A. Breure Hz. PREDIKBEURTEN. Zondag 18 November. Ztavlkie*. Gerat. Kerk. Vm. 10 en av. 5.30 ure, de heer Goris, Theol. candidaat te Amsterdam. Chr. Goref. Kerk. Vm. 9.30, d». Wisse (H. Avondmaal), nm. 2, Leeakerk en av. 6 ure, da. Wisse (Dankzegging). Oud-Geref. Ges*., Breeetraat. V«. 9.30, nm. 2 en av. 6 ure, ds. Boone van St.-Filipsland Luth. Kerk. Vm. 10 ure, ds. De Jongh. Evangelisatie Jercël. Vm. 10 en av. 7 ure, Gewone dienat. Kevkwerr*. Vm. 9.S0 ure, da. Blankert. Serooskerke. Geen opgaaf ontvangen. Biufh. Vm. 9.30 ure, da. Van Maanen. Woensdag 21 Nov. Av. 7 üre, da. Van Maanen (Bijbellezing en Gemeenteavond). Keneaau. Nm. 2 nre, ds. v. d.Nieuwenhujjzen. Voovdwelle. Vm. 10 nre, da. v. d. Nieuwec- hugzen (Kerkeraadsverkiezing en stemming lid Kiescollege). Haamstede. Herv. Kerk. Vm. 9.30 ure, ds. Japchen. Geref. Kerk. Vm. 9.30 eu nm. 2 ure, ds. Brouwer. Oüd-Geref. Kerk. Vm. 9.30 en nm. 2 ure, Leeakerk. Elkeeiee. Herv. Kerk. Vm. 9.30 nre, da. Beernink (Na de godsdienstoefening stem ming voor 3 gemachtigden). Geref. Kerk. Vm. 9.30 en nm. 2 ure, Leeskerk. Brouwershaven. Herv. Kerk. Vm. 10 ure, dr. Proost. Geref. Kerk. Vm. 9.30 en nm. 2 nre, ds. Tollenaar. Zonnemalre. Herv. Kerk. Vm. 9.30 nre, ds. De Leur. Geref. Kerk. Vm. 9.30 en nm. 2 ure, da. Hoek. Noordfoawftc Vm. 9 30 ure, ds. Van Doorn. Dtelaehoa. Vm. 9.30 ure, ds. v. d. Griend. Ouwerkevk, Nm. 2 ure, ds. De Roode van Zierikzee. Xieavrevkerko Herv. Kerk. Vm. 9.30 en nm. 2 ure, ds. v. d. Linden (Beide beurten coll. nocdl. kerken eu portonen). Geref. Kerk. Vm. 9.30, ds. Klumper, nm. 2, Leesdienst en av. 5.30 ure, da. Êluxeper. Oud-Geref. Kerk. Vm. 10, nm. 2 en av. 5.30 ure, Leeskerk. Ooaterland. Herv. Kerk. Vm. 9.30, dr. Weeda (Bed. H. A.) en nm. 2 nre, idem (Dankzegging). Geref. Kerk. Vm. 9 30, nm. 2 en av. 5.30 ure, Leexkexk. Slrjannland* Vm. 9 30 en nmA 1 30 ure, ds. Peter (Voorber. H. A., Bed. H. Doop en Collecte Orgelfonds). Brainiaae. Herv. Kerk. Vm. 9.30, ds. Waar- denburg (H. Avondmaal) en nm. 2 are, idem (Dankzegging). Goréf. Kerk. Vk. 9.30 en nm. 2 ure, ds. Hoek van Zonnemaire. Geref. Gem. Vm. 9, nm. 2 en av. 5 30 ure, de heer Overduin van Gouda (Oogstpreek). Oud-Geref. Kerk. Vm. 9, nm. 2 en av. 5 ure, Leeskerk. Ivangelieatie. Vm. 9.30 en nm. 2 nre, Gewone dienst. ST.-FILIPSLAND en THOLEN. 3t.-FlllpiUnd. Herv. Kerk. Vm. 9.30 en nm. 2 ure, ds. Loran. Oud-Geref. Kerk. Vm. 9, nm. 2 en av. 5 ure, Leeskerk. Tholen. Herv. Kerk. Vm. 9.30, ds. Enklaar (Bed. H. Avondmaal) en nm. 2 are, ds. Steen b6èk. Geref. Kerk, Vm. 9.30 en nm. 2 ure, ds. Wolf van Vrouwenpolder. Geref, Gem. Vm. 9 30, nm. 2 en av. 6 ure, Leeskerk. St.-M»»vten«dflk. Herv. Kerk. Vm. 9.30, ds. Broekers en nm. 2 ure, Leeskerk. Oud-Geref. Gem. Va. 9.30, nm. 2 en av, 5.30 are, Leeskerk. Oad-Vosaemee*. Herv. Kerk. Vm. 9 30 eu av. 6 ure, ds. Van Griethuizen. Geref. Kerk. Vm. 9.30 en nm. 2 are, ds. Staal. Poortvliet. Herv. Kerk. Vm. 9.30, Lees kerk en nm. 2 ure, ds. Eaklaar van Tholen. Geref. Kerk. Vm. 9.30 en nm. 2 ure, de heer De GraafF; av. 6 ure, Leeskerk. Saherpeulaie. Herv. Kerk. Vm. 9.30, ds. Steeubeek en um. 2 ure, Leeskerk. Oud-Geref. Kerk. Vm. 9.30, nm. 2 en av. 5 30 ure, Leeskerk. Stavenisse. Herv. Kerk. Vm. 9.30, Leeskerk en nm. 2 ure, ds. Broekers van St.-Maartensdijk. - Oud-Geref. Kerk. Vm. 9.30, nm. 2 en av. 5.30 ure, Leeskeik. St.-AnnaUnd. Herv. Kerk. Vm. 9.30, Lees kerk en nm. 2 ure, ds. Vau Griethuizen van Oud-Vossemeer. Geref. Kerk. Vm. 9.30, nm. 2 en av. 5 cro, Leeskerk. Met schorsing bedreigd. In de Middelb. Crt. van 9 dezer kwam een ingezonden stuk voor van een sol daat met klachten over de door hem ondergane behandeling. De redactie van de Middelb. Crt. plaatste onder dat stuk een onderschrift, waarin wordt betoogd, dat het door dien militair besproken geval niet het eenige is van dien aard en de militairen niet altijd met de dooi de koningin gewilde zachtheid enmensch- lievendheid worden behandeld. Dit artikel beeft groote ontevreden heid gewekt bij de militaire autoriteiten en de redactie is op het garnizoens bureau ter verantwoording geroepen, waarbij de garnizoenscommandant met schorsing van het blad dreigde. Waarschuwingsteekenen voor vliegers. Te Vlissingen is men aan de Koninkl. Maatschappij „De Schelde" bezig de zinken daken van de machineloods in de nationale kleüren te schilderen, ten einde vreemde vliegeniers te waar schuwen, dat zij boven neutraal gebied zijn. Ook te Sas van Gent worden maat regelen getroffen om de vliegers te waar schuwen. De suikerfabriek heeft voor den nacht electiische booglampen in nationale kleuren laten aanbrengen, om de veiligheid en de rust te helpen bevorderen. Nog meer voorspellingen in 'i vooruitzicht. De Grondwet deelt mede, dat de Engel- sche geestelijkheid besloten heeft den kofier van Johanna Southcott te openen. Deze Johanna in 1750 te Exeter ge boren, vestigde de aandacht op zich door een groot aantal in 1792 gepubli ceerde voorspellingen. Daarin werden o. m. voorspeld de Iersche opstand van 1798 en de hongersnood van 1795 en '97. Verder vertelde zij, dat Engeland's grootste vijand was „de adelaar" en dat de barbaren uit Europa zouden worden verdreven, als de adelaar niet meer in de zon zou kunnen zien. De laatste groote oorlog zou plaats hebben in West-Europa. Na haar dood vond men nog een verzegelden koffer met voor spellingen, vermaakt aan het Engelsche volk, met de bepaling, dat deze tijdens een groote nationale crisis in tegen woordigheid der Engelsche bisschoppen geopend moest worden. De zand- en grinddoorvoer. Bij navraag ter bevoegder plaatse is Het Volk gebleken, dat aangezien de ten doorvoer toegestane hoeveelheid zand en grind, van 185.040 ton voor het tijdvak 15 Oct.15 Nov. Woensdag was bereikt die' doorvoor ree Is dien dag is stopgezet. De geheele toegestane doorvoer is niet bereikt, aangezien in de vorige maand omstreeks 13.000 ton minder is door gevoerd dan was toegestaan. TELEGRAM MEN. DEN HAAG, 16 Nov. Wij vernemen aan het Departement van Buitenl. Zaken, dat bij de regeering geenerlei voorstel is ingekomen van Amerikaan- sche zijde tot regeling van den toestand onzer schepen in de havens der Ver. Staten, noch tot dusverre antwoord is ontvangen op de voorstellen tot een zoodanige regeling van Nederl. zijde gedaan. Het Departement van Buitenl. Zaken deelt ons mede, dat het s.s. „Nieuw-Amsterdam" vergun ning heeft gekregen, van New-York naar Nederland te vertrekken, nadat de reederij met toestemming der re- geeriug garantie had gegeven, dat het schip naar de Ver. Staten zal terug- "keeren. Deze regeling werd getrofffen om te voorzien in deii moeilijken toe stand, waarin zich de talrijke, vooral uit Ned.-Indië afkomstige Nederlan ders bevonden, die in de onmogelijk heid verkeerden hun reis voort te zetten. PARIJS, 16 Nov. Clemenceau aan vaardde de opdracht een Kabinet samen te stellen. LONDEN, 16 Nov. De Eng. inff. en bereden troepen vorderen in Palestina. De Engelschen houden thans ook den spoorweg naar Jeruzalem bezet. De verliezen der Turken op 13 Novem ber waren zwaar; 400 van hen zijn reeds begraven. De Engelschen na men op dien dag meer dan 1500 ge vangenen en maakten 10 machinege weren en 4 kanonnen buit. BERLIJN, 16 Nov. In het gebergte aan weerszijden van het Brenta-dal komen de Centrale troepen strijdend vooruit. Marktberichten. ZIERIKZEE, 15 Nov. Aangezien het landwerk vermindert, was er ruimer q,anvoer, zoowel van peulvruchten als andere gewassen. Prijzen volgens regeerings-taxatie. THOLEN, 15 Nov. Vcilingsvcrceni- ging Eendracht Uien: groote Zeeuw- sche overland f 13,50, over zee f 13,50, voor de drogerij f 13,50, neutrale sta ten van f 54,30 tot f 57,60; potenden, over zee f 13, neutrale staten f 35,60. Alles per 100 K.G. Telegrafisch Weerbericht, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt, naar waarnemingen verricht in den morgen van 16 Nov. 1917. Verwacht tot den avond van 17 Nov. Zwakke tot matigen westelijken tot zuidelijken wind, nevelig tot zwaar of half bewolkt, weinig of geen regen, zelfde temperatuur. Correspondentie. Het raadsverslag van Bruinisse en het ingezonden stuk van den heer V. in ons volgend nummer. De Eedactie. Door te late inzending moesten enkele advertentiën tot een volgend nummer blijven liggen. DlKE0IIa

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1917 | | pagina 1