DE tl'ONG'8 Tandarts Regensburg Ingezonden Mededeelingen. Ï1/1GELSLA.G- Telegrafisch Weerbericht a dvkrtentiën" Ecu dor gaston hooit echter gemeend, dat men ook nog wel een herinnering aan dezen vr ooi ij ken avond mocht hebben en nam een gevulde portemonnaie en nog oen paar snuisterijen mede. Dit heeft er toe geleid, dat de beide vriendinnen zijn aangehouden en het heele gezelschap vermoedelijk de na weeën van de pret zal onder vindon. 's-GRAVENHAGE. Do Minister van Oorlog brengt ter kennis van belang hebbenden, dat, te rekenen van 13 dezer, de bureelen van het departement van oorlog des Zaterdags te 12.15 uur des namiddags zullen zijn gesloten. Bij Kon. besluit is, 'met ingang van 1 Aug. benoemd tot Commissaris der Koningin in de provincie Utrecht, mr. dr. P. A. C. graaf van Lynden van Sandenburg, lid van Gedep. Staten dior provincie. De benoemde is 41 jaar. Het onderzoek, dat het departement van justitie noodig heeft geacht ter zake van de klacht vau een Franschmau wegens to Harderwijk ondervonden overlast, is opgedragen aan den procureur- generaal te Arnhem. ROTTERDAM. Twee blikslagers- jongens van 14 jaar hadden elkaar uit gedaagd tot een duel! Met geopende knipmessen verschenen de twee bengels, die vermoedelijk van die prullerige detective-romans hebben gelezen, in den Boschpolder, om elkaar te bekampen. Den een werd door zijn tegenpartij een steek in den linkerarm toegebracht. De gewonde knaap werd in een politie post verbonden en daar door zijn moeder afgehaald. Het is hard noodig, dat voor zulke deugnieten de oud-Hollandsche plak weer wordt ingevoerd, schrijft De Maasb. zeer terecht. OLDENZAAL. Woensdagmiddag onge veer twee uur zijn H. M. de Koningin en Z. K. H. Prins Hendrik met klein gevolg aan het statiou alhier aangekomen, om aldaar het aangekoudigde bezoek te brengen aan de textielfabrieken van de lirma H. P. Gelderman Zonen. Aan het station was aanwezig de Commissaris der Koningin in Overijsel, die den burgemeester voorstelde. Onmiddellijk daaarop werd plaats ge nomen in de koninklijke auto's en werd naar de fabrieken gereden, waar onge veer 1500 werklieden aan den arbeid waren. De firmanten werden daar aan II. M. de Koningin en aan Z. K. II. den Prins voorgesteld. Het dochtertje van den heer H. P. Gelderman bood hier aan H. M. een bouquet aau. Vervolgens werden de spinnerij en weverij bezichtigd. De werkzaamheden in de spinnerij zoowel als in de weverij werden met de meeste belangstelling in oogenscbouw genomen. Ten slotte schreef H. M. de Koningin Haar naam in een boek, waarin op 1 Mei 1862 ook Haar Vader bij een bezoek aan deze fabrieken zijn naam schreef. Om over drieën verliet het hooge gezelschap de fabrieken en aanvaardde per auto de terugreis over Denekamp en Ootmarsum naar Almelo, waar H. M. en de Prins tot ongeveer 6 uur de gasten waren van den Commissaris der Koningin, tijdelijk vertoevende op den huize Almelo, waar tevens eenige groot-industrieelen aan H. M. de Koningin en Z. K. H. den Prins werden voorgesteld. Bij het bezoek van het vorstelijk echtpaar aan de fabrieken van de firma H. P. Gelderman Zonen te Oldenzaal speelde de muziekvereenigiug „Sempre Crescendo" van die firma op het voor plein. Zoowel bij aankomst als bij het vertrek werden de hooge bezoekers door honderden overal geestdriftig toegejuicht. Van de meeste gebouwen wapperde tijdens bet bezoek de vaderlandsche driekleur. Uit Stad en Provincie. ZIERIKZEE, 12 Juni. De St. Crt. bevat de statuten vau de vereeniging „Zierikzeesche Bouw- kring" te Zierikzee, wier doel is de be vordering en behartiging van de belangen der Zierikzeesche aannemers. DREISCHOR. Aangesteld met ingang van 1 .Juli, tot adspirant-lynwachter der telegrafie, ter standplaats Vlissingen, de heer J. C. Kosten al hier, oudleerling der Ambachtsschool te Zierikzee. OUD-VOSSEMEER. De laatste aard appelen zijn deze week gescheept; de prijs bedroeg tot slot voor do bravo's niet minder dan f 5 por II.Leon prijs waarvoor ze werkelijk wel in de winter kwartieren kunnen worden opbewaanl, al is het tarra op het lautst ook vrij groot en al kost het heel wat van be werking om ze geschikt te houden voor den handel. Met nieuwen moed gaat men weer de teelt tegemoet en wanneer men de oogen de kost geeft, bemerkt men, dat er weer heel wat zijn uitgepoot. WISSENKERKE. Aan het op 24 Juni alhier te houden festival zal worden deel genomen door 10 gezelschappen, n.l. ICortgeneKolijnsplaatNieuwerkerk, St.-PhilipslandKatlendijko, 's-Heor- Aroudskerke, Woifaartsdijk, Surooskorke (W.), benevens door de Wissen kerk sche muziek- en zang vereeniging. Aanbestedingen, Verkoopingon, enz. ZIERIKZEE, 11 Juui. Voor de door het Dagelijksch Bestuur van het Water schap Schouwen gehouden aanbesteding, volgens bestek no. 440, herstellen der schade aan hei Westhavenlioofd van Zierikzee en volgens bestek no. 439, verdeelen en storten van 160 schoepston z waren storlsteen aan den Plaatdijk (district Zuidhoek) is ingeschreven voor Bestek no. 440: Joh s van Almkork lo Zierikzee voor f 128, L. A. Vink te Brouwershaven - 420. Bestek no. 439: M. van Strien te Zierikzco voor f 60. 0 N 1) E K W I J S. OUD-VOSSEMEER. De heer I. Wessel, geboren te Goes, is aan de Universiteit te Amsterdam geslaagd voor candidaat-arts. POORTVLIET. Benoemd met ingang van 15 Juni 1914, tot onderwijzeres (volontair) aan de bizondere school alhier, mej. C. Vos van Bergen-op-Zoom. (Onder verantwoordelijkheid van den inzender). Vun 15 regels 75 Cts.; elke regel meer 15 Cts. Jicht. Jicht, gewoonlijk beschouwd als het uitvloeisel van oen zwaar leven, vindt dikwijls haar on middellijke oorzaak in het urinezuur, hetwelk door de verzwakte nieren en blaas niet uit het lichaam wordt afgevoerd. Het kan zich als een onoplosbare stof in de gewrichten nestelen en wel dikwijls in die van den grooten teen. Onge lukkigerwijze gaan aan deze kw;ial niet altijd waarschuwende verschijnselen vooraf, zooals rugpijn, slechte spijsvertering, roodgekleurde urine met een bezinksel, gelijkend op stof van baksteen, geneigdheid totbuikloopofverstopping, hoofdpjjn. Gewoonlijk komt de crisis des nachts, de patiënt ondervindt dan een onhoudbare pijn in den grooten teen, pijn als van een hevigen beet, gloeiend. Deze crisis kan overslaan op het hart enz. en zeer gevaarlijk worden. Het is daarom noodzakelijk bij optreden van verschijnselen als de bovengenoemde om on middellijk in te grijpei^ teneinde gevaarlijke gevolgen te vermijden. Foster's Rugpijn Nieren Pillen herstellen de gezondheid en kracht der nieren en blaas, zoodat het urinezuur geregeld wordt verwijderd, en verhinderd wordt dat het kristalliseert en onoplosbaar wordt. Te Zierikzee verkrjjgb. bjj M. S. Polak, en te Tholen bjj J. M. Schot, Hoogstraat. Toezending geschiedt franco na ontv. L v. postwissel a f 1,75 voor één, of f 10,voor zes doozen. Eischt de echte Foster's Rugpijn /ffwa iNieren Pillen weigert doos, die niet voor- '&j*\All&yzien is van nevenstaand "***- handelsmerk. CHOCOIADT voop cle botepha.ro RECHTZAKEN. ZIERIKZEE, 11 Juni. Door de arrond.- rechtbank werd heden uitspraak gedaan in de zaken, aanhangig gemaakt in hooger beroep, tegen A. A., koopman alhier, en J. V., broodbakker en café houder te Bruinisse, en beklaagden wegens het aandeelen in een lotery, tot het aanleggen en houden waarvan de bij de Lotery wet 1905 vereischte toe stemming niet is verleend, ten verkoop in voorraad hebben, ieder veroordeeld tot f 1 boete, subs. 1 dag hechtenis, met verbeurdverklaring van de in beslag genomen aandeelen in de loterij. Evenals bij de behandeling der zaken voor het kantongerecht, was ook in hooger beroep voor beklaagden opge treden mr. J. W. van Zanten, advocaat en procureur te Rotterdam. Voorts werd in hooger beroep nog bevestigd een vonnis van den kanton rechter, waarbij A. K. L., oud 52 jaar, kruidenier te Zierikzee, was veroordeeld tot f 15 boete, subs. 1 dag hechtenis, wegens overtreding van de Woningwet. Lnmlhouw eu Veeteelt. Do SL Grl. bevat de statuten van de voroeniging „Vooruitgang zij ons streven" te Scborpenisse, wolke ten doel heeft de bevordering van de onderlinge samenwerking der landbouwors tot ver betering vau hun landerijen. PREDIKBEURTEN. Zondag 1) Juni. Zierikzee. Gcref. Kerk. 'sVoorrn. tien ure en 's avonds zes ure, <ls. Sybesma. Chr. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, (ls. Wisse; 's nam. twee ure, Leeskerk en 's avonds zes ure, ds. Wisse. Oud-Geref. Gemeente, Breestraat. \s Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure, Leeskerk. Lokaal voor Evangelisatie, Nobelstr. 's Avonds half zeven ure, ds. v. d. Griend van Dreischor, Evangelisatie Joriiël. \s Voorm. half tien ure en 's avonds half acht ure, Gewone dienst. Kerkwerve. Uerv. Kerk. \s Voorm. half tien ure, ds. Blankert. Seroeskerke. Horv. Kerk. 's Nam. twee ure, ds. Straatsma van Klkerzee. Itnrgh. Uerv. Kerk. Nam. twee ure, ds. Van Maanen (Cat. Zond. 5). Renesse. ïïerv. Kerk. 'sNam. twee ure, ds. v. d. Nieuwenhuizen. Noordwello. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. v. d. Nieuwenhuizen. Haamstede. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. De Vries van Heeg (Fr.) Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Brouwer. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, Leeskerk. Eikerzee. Herv. Kerk. 'sVoorrn. half tien ure, ds. Straatsma (Collecte voor de Zending). Geref. Kerk. 's Voorm. half tien uru en 'snam. twee ure, ds. Kok. Brouwershaven. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, dr. Proost. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien uro en 's nam. twee ure, ds. Meyer. Zonnemaire. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Do Leur. Protestantenbond, 's Nam. twee ure, ds. De Jongli van Zierikzee, in de openbare school. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. Iweo ure, ds. Hoelc, Noordgouwe. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Van Maanen van Burgh. Droischor. Herv. Kerlc. 's Voorm. half tien ure, ds. v. d. Griend. Ouwerkerk. Herv. Kork. 's Voorm. half tien ure, ds. Snethlage. Nieuwerkerk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds, v. d. Linden. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure, Leeskerk. Oud-Geref. Kerk. 'a Voorm. negen ure, \s nam. twee ure en 's avonds 5.15 ure, Leeskerk. Ooaterland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, Geen dienst en 's nam. twee ure, ds. Gouver neur van Zierikzee. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien uro, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure, ds. .Staal. Sirjanslaml. llerv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Kamsteeg (Orgel- Collecte). Bruinisse. Herv. Kerk. Voorm. half tien ure, en 's nam. twee ure, ds. Waardenburg. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's avonds vijf ure, ds. Taal. Geref. Gemeente, 's Voorm. negen ure, 'snam. twee ure en 's avonds vijf ure, Leeskerk. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds vyf ure. Leeskerk. Evangelisatie, 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, Gewone dienst. St.-Filipsland en Tholen. St.-Fillpsland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en "snam. twee ure, ds. Loran. II1/., -12' ure, Zondagschool. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure, ds. Boone. Tholen. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Lans en 's nam. twee ufe, ds. Steenbeek (Beide keeren collecte stormschade kerkgebouw). Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Lan- ting, 's nam. twee ure, Leeskerk en 's avonds zes ure, ds. Lanting. Geref. Gemeente, 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure, Leeskerk. St.-Maartonsdijk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, Leeskerk en 's nam, twee ure, ds. Peter van Sirjansland. Oud-Geref. Gemeente, 'sVoorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes uie, Leeskerk. Poortvliet. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, Leeskerk en 's nam. twee ure, ds. Klomp. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure, Leeskerk. Ond-Voasemeer. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Klomp van Poortvliet en 's nam. twee ure, Leeskerk. Geref. Kerk. 's Voorm half tien ure en 's nam. twee ure, ds. De Bruijn's avonds half zes ure, Leeskerk. Schcrpenisse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Rteenbeek en 'snam. twee ure, Geen dienst. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure, Leeskerk. Stavenlsse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien uro, ds. Peter van Sirjansland en 's nam. twee ure, Leeskerk. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure, ds. v. d. Heijden van Vlaardingen. 8t.-Annaland. Herv. Kerk. 's Voorm. halt tien ure, Leeskerk en 's nam. twee ure, ds. Lans. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds vijf ure, Leeskerk. TWEEDE KAMER. Zitting van 11 Juni. Stuwadoorswet. Aan de orde was artikel 10, volgeDS hetwelk een uitdrukkelijke vergunning noodig is, om 's-Zondags door de be manning van een zeeschip arbeid" te doen verrichten. De heer van der Voort van Zijp lichtte een amendement toe om te bepalen, dat bij algemeenen maatregel van bestuur een verhoogd loon voor Zondagsarbeid zal worden vastgesteld, behoudens uit zonderingsgevallen. Mij zag in een ver hoogd Zondagsloon een middel om te komen tot beperking van den Zondags- arbeid. Een by algemeenen bestuurs maatregel voorgeschreven verhoogd Zondagsloon is noodig, zoowel ter bescherming van de havenarbeiders als ter bescherming van de goede werkgevers tegenover die andere werkgevers, die zich niet aan een loonregeling storen Spreker wijzigde zyn amendement door daaruit te schrappen de bepaling omtrent het collectief arbeidscontract. De heer Schaper lichtte e.en araende ment van de heeren Spiekman c. s. toe van ongeveer gelyke strekking, nl. wettelijke vaststelling van een minimum loon. Niet iets nieuws wordt in onze wet geving gebracht; immers, in de speetwet, wordt aan vrouwen voor nachtarbeid en Zondagsarbeid een hooger loon gewaar borgd. De beer Duijmaer van Twist lichtte een amendement toe, bedoelende, dat de vergunning voor ieder bizonder geval zal worden verleend door het ter plaatse bevoegde dsitrictshoofd of een anderen door den minister aangewezen ambtenaar, wanneer, uaar diens oordeel, een dringende reden van buitengewonen aard den arbeid op Zondag noodzakelijk behelst, behalve de bovenaangegeven bepaling een zinsnede dat bedoelde vergunning door den minister kan worden verleend voor een bepaalden termijn, een jaar niet te boven gaande, voor alle of voor sommige werkzaamheden aan bepaald aangewezen zeeschepen die voor het verrichten van die werkzaamheden van een bepaalde inrichting gebruik maken. Spreker betoogde, dat indien deze be paling wordt gehandhaafd er in zoo goed als alle gevallen vergunning voor Zondagsarbeid zou worden gegeven. De heer Eerdraans oordeelde wettelijke vaststelling van een Zondagsloon niet noodig en niet wenschelijk. De heer de Geer verdedigde op principieele gronden een "Zondagsloon- percentage. Hierdoor grijpt de wet niet in de loonregeling, raaar wordt alleen een verhouding gebracht tusschen ge wonen arbeid en Zondagsarbeid. Spreker gaf de heeren Van der Voort van Zijp en Schaper in overweging, hun amende ment te wijzigen in dien zin, dat daarin gesproken wordt van een percentsgewijs verhoogd Zondagsloon. Indien de minister verklaart, de araendementen niet te kunnen aanvaarden, zal spreker tegen de amendementen stemmen, omdat hij de wet niet in gevaar wil brengen. j Verwachting vun den avond van den 12 Juni tot den avond van 18 Juni: zwakke tot matigen, noordelijken tot oostelijke» wind, half tot liehtbewolkt, waarschijnlijk warm, droog weer, be houdens kans op onweer. HurgcrUjke Stand van Zierikzee. Geboren: 5 Juni. Een zoon van J. Verloo en M. J. Gilli.ise. Officieel Marktbericht. 10 Juni 1014. Overreden. De arbeider Johannes Bos, van Noord- wolde, arbeid verrichtende bij het leggen van dubbelspoor by het station Echten, I werd Dinsdagmorgen door een goederen trein aangereden en omvergeslagen. Tjjdens het vervoer naar Groningen overleed hij. Dit is nu reeds de derde persoon tijdens het leggen van dubbel spoor, die op deze plek het leven verliest. Molestatie van Treemdelingen. Naar Het Vaderland verneemt, heeft de Minister van Buitenlandsche Zaken zich reeds kort nadat de klacht van den heer Jules Romain over zyne bejegening, voornamelijk te Harderwijk, hier te lande ondervonden, was ingekomen, tot den algemeenen voorzitter van de Tucht- Unie, den heer Edo Bergsma, gewend, met het verzoek het mogelijke te doen, om een einde te maken aan het schande lijke en reeds tot zoovele klachten aan leiding gevend optreden van de bevolking in sommige onzer steden en dorpen jegens vreemdelingen. De Tucht-Unie, welke deze zaak reeds ter hand had genomen, zal nu ook aan dezen wensch van den Minister gevolg geven, echter wacht zij eerst den uitslag af van het onderzoek van de Ministers van Binnenlandsche Zaken en van Justitie alvorens handelend op te treden plannen hiervoor zyn gereed. Inmiddels zyn door de Tucht-Unie reeds inlichtingen gevraagd aan den burgemeester van Harderwijk, eere- Voorzitter van de afdeeling der Tucht- Unie aldaar, die echter eveneens het officieel onderzoek afwacht. De zaak komt ook aan de orde op de jaarvergadering der Tucht-Unie, welke 20 Juni a.s. te Utrecht gehouden wordt. H E R IJ K. De herijk der maten en gewichten in 1914, voor de hierna vermelde gemeenten, zal plaats hebben op de volgende dagen Zierikzee: ook voor Kerkwervo en Ouwerkerk 15 Juni dos n.m., 16, 17, 18 en 19 Juni. Nieuworkerk 30 Juni. Dreischor 1 Juli. Noordwelloook voor Serooskerk© (Schouwen), 2 Juli des v.m. Renesse 2 Juli des n.m. Noordgouwe 6 Juli des n.m. Vryzlnnlg-Domocratlseliü Bond. In een te Utrecht gehouden vergadering heeft het hoofdbestuur van den Vrijzinnig- Democratischen Bond tot voorzitter benoemd mr L N. Roodenburg, lid van do Tweede Kamer. Tot ouder-voorzitter is benoemd de heer Th. N. Ketelaar, lid van de Tweede Kamer en tot penning meester prof. Ph. Kohnstamm, te Am sterdam. medegedeeld door het Koninklijk Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bilt, naar waarnemingen verricht in den morgen van 12 Juni 1914. Hoogste barometerstand 774,2 te Ilorta. Laagste barometerstand 756,4 te lledaix en Perpigqan. t BOTER 0,50 en ƒ0,65 per 5 H.G. KIP-EIEREN ƒ0,90 en 1,05 per 25 at. ZiicKiKzicK, 11 Juni 1914. De Marktopnemer, J. J. VAN DEN BOET. ONDERTROUWD: L. DOELEMAN Jss. en K. L. KOOMAN Pu. Drbisöhor. oostdrland, Huwelijksvoltrekking 24 Juni a.s. flZoo de Heere wil en zij leven, pp hopen onze geliefde Ouders Behuwd-, Groot- en Overgroot- ouders JACOB SLAGER en MARIA IJZERMAN, op Woensdag 17 Juni a.s. hunne g* 50-jarlgo KchtTorconlglng te |fë IP herdenken., lp M St.-Ma artbnbdijk, 11 Juni 1914. SÉt Hunne dankbare Kinderen, IK Behuwd-, Klein- en Achter- kleinkinderen. ||g Voor-de vele blyken van belang stelling, zoo van hier als elders onder vonden bij het overlyden van mijne Echtgenoot©, EVA VAN DER BEL Ad., betuig ik mijnen liartelfyben dank. Bruinisse. S. KRIJGER. Voor de vele bewijzen van deel neming, ondervonden bij het overlijden van ons innig geliefd Zoontje en Broertje WILLEM GOVERT, betuigen wij onzen harteltyken dank/ Djnteloord, 10 Juni 1914. P. M. SNEEP. M. P. SNEEP- van Nieuwbnhuijzrn. M. W. SNEEP. c. A. G. SNEEP. I dankbetuiging. Voor de vele blijken van belangstel ling en deelneming, ondervonden tijdens de ziekte en het overlijden van onze innig geliefde, der kinderen zorgzame en onvergetelijke Moeder, Behuwd-, Groot-, Behuwdgroot- en Overgroot moeder, Mej. de Wed. A. VAN DAMME, geb. Pikternei.ua van der Welle, be tuigen wy by deze onzen oprechten dank. St.-Maartensdijk, Juni 1914. Namens de Familie, A. C. HAGE. P. HAGEvan Damme. Ondergeteekende betuigt bij deze zijn hartoiyken dank aan allen die hebben medegewerkt aan zyn ver kiezing tot lid van den gemeenteraad van St.-Maartensdyk, en dankt tevens voor de talrijke bewyzen van belang stelling, die hij bij die gelegenheid heeft ondervonden. St.-Ma artensdijk, 11 Juni 1914. W. M. KLOET Az. Bergen-op-Zoom, is olkon Zaterdag te Zierikzee te spreken van 114 uur bij den heer v. i). Hoek, ,IIuis van Nassau", behalve den le° Zaterdag van de maand, alsdan te Sint-Maartensdijk bjj den lieer De Ruijter. Landbouw winterciirsus NIEUWERKERK. DEELNEMERS vdfer den nieuwen cursus (aanvangende half Nuvcmber), gelieven zich aan l" melden vóór 1 Augustus a.s. bij het Hoofd M. J. WAA L E. Ecu Hengstveulen te koop, bij H. P. v. ZANDE, Oosterland. Pakkisten en Pakmanden tc koop, bij R.ÜVi.J. Oc lit man, Papier- magazijn, AppelmarktZierikzee.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1914 | | pagina 2