Café mei Vergunning, Afbraak Merijkeii „Iitlir tl tarp" Rederijkerskamer JACOB CATS" Acht Olinenboomeu, Ingezonden Mededeelingen. Telegrafisch Weerbericht ADVERTENTIEN. UITVOERING VOLKSVOORSTELLING „DE BURE N", naar hare ouders in het Mallegat. Het mocht echter niet baten, want in gezel schap van 3 politiemannen, werd het kind door de moeder van de pleegmoeder, ten huize harer ouders, opgeëischt, en, onder heftige tooneelen, tenslotte af gegeven De moeder is intusschen met haar kind afgereisd naar een hotel op de Martelaars gracht te Amsterdam, waar zy nog eenigen tyd vertoeft voordat zy naar Duitschland zou vertrekken. Daar hebben de pleegouders het kind en de moeder ook nog bezocht, en gezien dat de moeder alles deed om het kind zyn verzorgers en het scheidingsleed te doen vergeten, hetgeen voor hen tenminste nog een groote troost was in hunne droefheid. PREDIKBEURTEN. Zondag 11 Januari 1914. Zierikzee. Geref. Kerk. 'sVoorm. tien ure en 's avonds zes ure, Leeskerk. Woensdagavond half zeven ure te Renesse, ds. Sybesma (bg Kappers). Donderdagavond half zeven ure te Schudde- beurs, idem. Chr. Geref. Kerk. 's Voorin, half tien ure, ds. Wisse 's nam. twee ure, Leeskerk 's avonds zes ure, ds. Wisse. Oud-Geref. Gemeentie, Breestraat. 'sVoorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure, Leeskerk.. Lokaal voor Evangelisatie, Nobelstr. 's Avonds half zeven ure, ds. Waardenburg van Bruinisse. Evangelisatie Jeruël. 's Voorin, tien ure en 's avonds half acht ure, de heer De Reus Sr. van Rotterdam. Kerkwerve. Herv. Kerk. 'sVoorm. half tien ure, ds. Blankert. Serooskerke. Herv. Kerk. 'sVoorm. half tien ure, ds. Adriani. Bargh. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Van Maanen. Protestantenbond. 'sVoorm. tien ure, ds. De Roode van Zierikzee (in de Gemeentekamer). Renesse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. v. d. Nienwenhuizen. Noordwelle. Herv. Herv. 's Nam. twee ure, ds. v. d. Nieuwenhuizen. Haamstede. Hêrv. Kerk. 'sVoorm. half tien ure, ds. Japchen. Geref. Kerk. 'sVoorm. half tien ure, 's nam. twee ure, ds. Toebes van St.-Laurens. Donderdagavond half zeven ure, ds. Brouwer (Bijbellezing). Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, Leeskerk. Eikerzee. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure, ds. Van Maanen van Burgh. Geref. Kerk. 'sVoorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Kok. Brouwershaven. Herv. Kerk. 's Voorm. tien ure, dr. Proost. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Mejjer. Zonnemaire. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. De Leur. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Hoek. Noordgouwe. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure, ds. De Leur van Zonnemaire. Dreiachor. Herv. Kerk. 'sVoorm. half tien ure, ds. v. d. Griend. Ouwerkerk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Snethlage. Nieuwerkerk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. v. d. Linden. Geref. Kerk. 'sVoorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure, Leeskerk. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure, Leeskerk. Maandag 12 Jan. 's Avonds half zeven ure, ds. Makkenze van Bruinisse. Oosterland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Gouverneur van Zierikzee's nam. twee ure, Geen dienst. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure, Leeskerk. Slrjansland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, Geen dienst; 'snam. twee ure, ds. Peter (Doopsbediening). Bruinisse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure, ds. Waardenburg. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's avonds vyf ure, ds. Taal, Geref. Gemeente, 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure, ds. Makkenze. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds vijf ure, Leeskerk. Evangelisatie, 's Voorm. half tien ure en 's avonds vy f ure, Gewone dienst. St.-Filipsland en Tholen. St.-Plllpsland. Herv. Kerk. 'sVoorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Loran. Oud-Geref. Kerk. 'sVoorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure, ds. Boone, Tholen. Herv. Kerk. 'sVoorm. half tien ure, ds. Van Asch 's nam. twee ure, ds. Steenbeek. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Lan- tingTrsnam. twee ure, Leeskerk; 's avonds zes ure, ds. Lanting. Geref. Gemeente, 's Voorm. half tien ure, *8 nam. twee ure en 's avonds zes ure, Leeskerk. St.-Haartensdtyk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Klomp van Poortvliet; 'snam, twee ure, Leeskerk. Oud-Geref. Gemeente, 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure, Leeskerk. Poortvliet. Herv. Kerk. 'sVoorm. halt' tien ure, Leeskerk 's nam. twee ure, d9. Klomp. Geref. Kerk. 'b Voorin, half tien ure en 'snam. twee ure, de heer De Graaft'; 's avonds zes ure, Leeskerk. |?f Oud-Vossemeer. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, Leeskerk; 'snam. twee ure, ds. Van Asch. Geref. Kerk. 's Voorm half tien ure en 8 nam. twee ure, ds. De Brugn'a avonds half zes ure, Leeskerk. ScherpenIssc. Herv. Kerk. 'sVoorm. half tien ure, ds. Steenbeek's nam. twee ure, Geen dienst. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, s nam. twee ure en 's avonds half zes ure, Leeskerk. gtavenlsse. Herv. Kerk. 'sVoorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Kamsteeg (Doops bediening). Oud-Geref. Kerk. 'e Voorm. balt tien ure, 'snam. twee ure en 'savonds half zes ure, Leeskerk. Donderdag 16 en Vrjjdag 17 Jan. s Avonds Ees ure, ds, v. d. Heijden van Vlaardingen. St.-Aunalaud. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Lans (voorb. H. Avondmaal en Doopsbediening). Geref. Kerk. 'sVoorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds vy f ure, Leeskerk. (Onder verantwoordelijkheid van den inzender). Van 15 regels 75 Cts.; elke regel meer 15 Cts. Ernstige gevolgen. Ljjdt gjj aan rugpijn, hoofdpijn, duizeligheid, prikkelbaarheid, slapeloosheid, vermoeidheid reeds 's morgens bij het opstaan? Dit wijst er op, dat de nieren niet meer geregeld de schadelijke onzuiverheden uit het bloed afscheiden. De gevolgen hiervan zijn verschillend naar gelang van het gestel van den lijder, want de onzuiver heden tasten eerst het zwakste punt van het gestel aan. Bij eenigen tasten zij de spieren en weefsels aan en veroorzaken zij pjjn in den rug, de zijden, de schouders, armen of beenen, en zwellen de gewrichten op (rheumatiek, jicht, ischias, zenuwpijnen). Bij anderen kri9talliseeren de onzuiverheden zich in de nieren of blaas en vormen zij graveel, aangeduid door troebele of beslagen urine, bezinksel in het water, hetwelk de urinewegen aantast en leidt tot pijn in den onderbuik, voortdurende aandrang tot loozing, branderige pijn, verstopping der urinewegen en later tot niersteen. Ook kan het zich voordoen, dat het water niet wordt afgevoerd, waardoor blazen onder de oogen, opzwelling der voeten, enkels, polsen, beenen enz. gevormd worden (waterzucht), terwijl het ook kan voorkomen, dat het levengevend eiwit ongestoord het lichaam kan verlaten (albuminerie). Die een voudige, verwaarloosde rugpijn kan dus ernstige gevolgen met zich brengen en onmiddellijke verzorging is derhalve noodzakelijk bij het optreden der eerste verschijnselen. Foster's Rugpjjn Nieren Pillen genezen de nieren en stellen haar in staat om voortaan volkomen alle schadeljjke stoffen uit het bloed te filtreeren, waardoor zjj het kwaad in zijn wortels aantasten en uitroeien. Te Zierikzee verkrjjgb. by M. S. Polak, en te Tholen bjj W. Potter, Hoogstraat. Toezending geschiedt franco na ontv. v. postwissel a f 1,75 voor één, of f 10,— voor zes doozen. Eischt de echte Foster's Rugpjjn Nieren Pillenweigert elke doos, die niet voor zien is van nevenstaand handelsmerk. I Hoofdpijn bij een vrouw I komt alleen door storingen, die alleen aan I vrouwen eigen zijn. Zij komen door een I eenvoudigejoorzaak, maar deze wordt spoedig I verholpen door SOCMAN'S ptkUN Insulaire Hypotheekbank to Zierikzee. Uit den Staat der Bank per 31 December 1913 bljjkt, dat in 1913 werd verkocht voor 595150 Pandbrieven, terwijl /"334650 werd teruggekocht, gevende dus eene vermeerdering van ƒ250500. In 1913 werd gesloten aan Hypotheken voor 529550 en ƒ296827 afgelost, gevende alzoo eene vermeerdering van ƒ232723. Op 31 December 1913 stond aan Hypotheken uit voor 4.193958, terwijl voor ƒ4.102450 aan Pandbrieven in omloop was. In 1913 hebben twee executies plaats gehad; in beide gevallen kon de Bank hare vordering aan hoofdsom, met renten en kosten ten volle uit de opbrengst verhalen. Op 31 December j.l. was er geenerlei achter stand van rente of aflossing. HuwelQksboletsels. Ben zeldzaam voorkomend geval deed zich onlangs te 's-Gravenhage voor aan het bureau van den Burgelyken Stand. Tot het doen van huwelijksaangifte meldden zich aan een Duitsch onderdaan met een Duitsche vrouw. Uit de over gelegde papieren bleek, dat de vrouw reeds in Duitschland was gehuwd geweest, welk huwelyk daar te landen door echtscheiding was ontbonden verklaard, op grond van door beide echtgenooteD, wederkeerig ten laste gelegd, gepleegd overspel. In het vonnis van echtscheiding werd als medeplichtige aan het overspel de man genoemd, met wien de gescheiden vrouw thans in het huwelyk wenschte te treden. Zoowel de Nederlandsche als de Duitsche wet verzet zich tegen een huwelyk tusschen zoodanigo personen. Is hy ons echter het verbod absoluut, in Duitschland is dispensatie van dit verbod mogelijk. Deze dispensatie nu was door de Duitsche onderdane gevraagd en verkregen. In Duitschland zouden dus tegen dit huwelyk geen bezwaren hebben bestaan. De ambtenaar van den Burgerlijken Stand in de Residentie weigerde echter tot de huwelijksvol trekking over te gaan en grondde zyn weigering op een arrest van den Hoogen Raad van 10 April 1908, waarin o. a. wordt overwogen, dat, gezien de hier te lande geldende strenge toepassing van dit volstrekt huwelijksverbod, de Nederlandsche ambtenaar in dit opzicht geen rekening mag houden met de nationale wet van hier te lande huwende vreemdelingen. De menschen in quaestie konden in Holland dus niet in het huwelyk treden. OUDERDOMSRENTE. Naar het N. v. d. D. verneemt, is het aantal aanvragen van 70-jarigen bij de Rijksverzekeringsbank thans reeds ge stegen tot 111.000. Ambtenaren van liet stadhuis assisteeren nog eiken avond om het vele werk onder de knie te krijgen. Bedelarij en grootbedrijf. Men heeft Nieuwjaarsdag opgemerkt, hoe geweldige scharen van bedelaars, kreupelen, zieken en rampzaligen, de straten van Parys onveilig maakten. De Gaulois beantwoordt de vraag naar de oorzaak van dat verschijnsel. Het was een omvangrijke organisatie, een grootbedrijf, dat een zaakkundig ondernemer op touw had gezet. Het grootste deel dezer mannen met houten beenen, van deze éénarraigen en onge- lukkigen, die met verschrikkelijke zweren schenen overdekt, komt uit Bretagne, uit de Pyreneeën en de Alpen. In troepen worden ze onder de leiding van een „bedel-agent" naar Papys gevoerd. Zy krijgen de reis vry en zyn daar voor verplicht, een bepaald deel der dagelyksche inkomsten aan den onder nemer af te betalen. Dit leger van raismaakten is volgens het Fransche blad niets anders dan één groote mas kerade. Zy allen zyn virtuozen in de kunst, zich in kreupelen en zieken te veranderen. De eenen vertoonen den voorbijgangers afschuwelijke zweren, die zeer handig met verf op de huid zijn aangebracht, anderen krijgen kunstmatige stuiptrekkingen, huichelen blindheid enz. De winter In 't Zuiden ran Earopa. De koude die zich in Spanje nijpend doet gevoelen, verspreidt allerwegen nood en ellende. En met iederen dag wordt de lyst langer van hen, die van koude omkomen. Te Isaba kwam een veldwachter in de sneeuw om. Te Oliva zakte de overkapping van het station- sterrem door het gewicht van de sneeuw in en doodde en verwondde reizigers en beambten. In Valencia op een plein in de voorstad kon een vrouw met haar twee kinderen van de kou niet verder. Zy dekte haar dochtertjes met haar mantel toe en gezamenlijk vlijden zy zich tegen een kruis aan, dat aan den weg stond, om zich eenigazins tegen de sneeuwjacht te beschutten. Eenigen tijd daarna vond men alle drie bevroren. Twee jagers, die in het Val d'Aran op wilde zwijnen jaagden, werden door een sneeuwval in een afgrond geslingerd. Het misvormde lijk van den een, den knapsten jager van Val d' Aran, vond men reeds terug. De andere jager is zwaar gekwetst. In de nabijheid der dorpen van Arragon vertoonen zich beren. Er heerscht een koude van 14 graden onder 'Lvriespunt. Reeds ge durende drie dagen zit een trein met reizigers by Mataborqueri vast. Honderden reizigers lyden veel van honger en koude. Op de kusten van Spanje is de scheepvaart gestremd tengevolge van stormweer. In 't Noorden van Italië heerscht een koude als aan de polen. In het dal van Aosta is de temperatuur 28 gr. Cels. (20 gr. Fahrenheit) en de bewoners lijden veel, door gebrek aan water. Twee ski-loopers werden door een sneeuwval gedood, en te Carpi by Verona woei een molenaar met molen en al in de rivier de Etsch en verdronk. Te Florence wees de thermometer 22 gr. Cels. aan en van het plaatselijk obser vatorium verwacht men nog een lang tijdperk van scherpe koude. De koude wordt ook in het Zuiden van Frankryk hoe langer hoe vinniger. Daar de electrische seinapparaten van de meeste spoorlijnen bevroren zyn is het verkeer bemoeilijkt. Aan de Boven- Garonne heerscht een temperatuur van 7 gr. Cel. en in de Oostel. Pyreneën van 12. gr. Te Macon zelfs 14 graden by sterken sneeuwval, hier en daar een meter hoog. In Bourgogne wijst de thermometer 15 gr. vorst aan en de wolven trekken op de dorpen aan. De binnenvaart staat stil door 't ijs in alle rivieren. Te St.-Catharineeen dorp in de Pyreneeën, kwamen drie personen die in een bosch hout ge sprokkeld hadden, van koude om. Gemengd Nieuws. Een liefdes-zwendelaar, die te Parijs leefde op kosten van een aantal vrouwen, is door de politie gearresteerd. Hy koos zyn slachtoffers niet uit onder rijke weduwen of oude vrijsters, maar maakte by voorkeur dienstmeisjes en andere vrouwelijk personeel tot zyn dupes, na haar door allerlei mooie beloften het hoofd op hol gebracht te hebben. Eén zyner slachtoffers, een gouvernante, deed haar beklag by de politie, wat aanleiding gaf tot zyn arrestatie. Zy vertelde, dat zy den 15en Juni 1.1. met de aan haar hoede toevertrouwde kinderen, in een der parken zat, toen een goed gekleed heer, met een vreemde uitspraak, haar naar den weg vroeg. Zoodoende maakte hy een praatje met haar en toen zy scheidden, werd afge sproken, dat zy elkaar weldra weder zouden ontmoeten. By die tweede ontmoeting stelde hy zich voor als George Carnegie en vertelde, dat hy een oom in Amerika had, van wien hy raillioenon moest erven. Hy zeide er wel niet by, dat die oom de bekende railliardair was, maar niettemin miste deze naam zyn uitwerking niet en toen de man daarop met een liefdesverklaring van wal stak, vond hij een willig oor. De kinderjuf zag zich reeds in haar verbeelding als millionnairsvrouw. Een bezwaar was er evenwel, de millioenen- oom zou misschien het huwelijk als een mésalliance beschouwen, maar George was niet geheel van hem afhankelijk, by bezat ook landerijen in Italfé en Turkije, doch hij had op het oogenblik 1000 francs noodig om daarheen te gaan en die landerijen te verkoopen. Het goedgeloovige gansje had een mooi spaarpotje en gaf hem de 1000 francs waarmee hy z.g. naar Turkije vertrok. Na een paar weken keerde hy terug en deed een griezelig verhaal: Een bloedverwant van hem te Genua had hem in een valstrik gelokt en op gesloten in een kelder, waar de wreedaard zelf water in kon laten om hem dus te doen verdrinken. Als door een wonder had hij zich weten te redden en. nu Ingezonden Stukben. Mijnheer de Redacteur! Gaarne verzoek ik u beleefd, liet onderstaande in uw Zierikzeesche Nieuwsbode te willen op nemen. Tot mijn verbazing heb ik in uwe courant van 7 dezer gelezen, dat de wed. Van Damme, geb. Braam, zich zou hebben verdronken in de Zoute Gracht, tengevolge van diepe armoede. Het tegendeel is mij gebleken. Bij het inventariseeren, is nog door mij gevonden aan contanten f 4,63'/>, en voldoende levensbehoeften, en daarbij is mij bekend, uit betrouwbare bron, dat zij werd ondersteund door elders wonende familie-leden, wat met haar wensch en wil in overeenstemming was. Bovendien had zij binnen 14 dagen te ontvangen een driemaandelijksch pensioen van f 27 en was haar reeds verzekerd, dat z(j voortaan op ondersteuning van H. H. diaken der Ned. Herv. Gem. kon rekenen, die volkomen met haar toestand op de hoogte waren. Uit dit alles, zal voor u voldoende blijken, dat het treurig toeval niet mag worden toe geschreven aan diepe armoede, want dit zou zijn een blaam te werpen, op de verzorgers onzer armen, ook bestaan er voor u geen redenen om te vermoeden, dat bet noodlot mag worden toegeschreven, omdat de arme vrouw, niet in het genot was gesteld van aanspraak op staatspensioen, het komt mij voor, dat het noodlottig ongeluk mag worden toegeschreven aan levensmoede. Onder dankzegging voor de opname, Hoogachtend, M. F. DE VOS Cz. Burgerlijke Stand ran Zierikzee. Geboren: 1 Jan. Een dochter van H. P. Moeliker en L. Tromper. 7 Jan. B a a J- Berrevoets en J. Blankert. Gehuwd: A. Schoenmakers, /a., 19 j., en M. Geluk j.d., 25 j. Overleden: 1 Jan. L. C. Janse, 10 w. d. 4 M. Misset, 23 j., ongeh. d. 7 G. Braam, 79 j., weduwe J. van Dauime. 8 D. Brandenburg, 82 j., ongeh. d. Zeetijdingen. Zierikzee. UITGEKLAARD: 7 Jan. De barges „Leslie", kapt. W. Tance, en „Carisbrooke Castle", kapt. J. Hoogenbos, beide met Mineraalwater van Pruisen naar Engeland. INGEKLAARD: 9 Jan. De barge „Berensford", kapt. G. White, met klei van Enge land naar Pruisen. medegedeeld door het Koninklyk Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bilt, naar waarnemingen verricht in den morgen van 9 Jan. 1914 Hoogste barometerstand 774,2 te Coruna. Laagste barometerstand 738,7 te Memel. Verwachting van den avond van den 9 Jan. tot den avond van 10 Jan.); Matige, Noord-Westelyke tot Noorde lijken wind, afnemende bewolking, waar- schynlyk nog regen of sneeuwbuien, kouder. Officieel Marktbericht. BOTER /0,07s en ƒ0,725 per 5 II.G. KIP-EIEREN 1,25 en 1,30 per 25 st. Zierikzee, H Jan. 1914. De Marktopnemer, J. .J. VAN DEN BOUT. Geboren: MAARTEN OERARDUS, Zoon van L. J. PUNT en C. J. PUNT— van Nieuwkniiuijzen. Steenbergen, 2 Januari 1914. V Voor de vele bewgsen van deel neming, ontvangen b(j het overlijden onzer geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, betuigen wij onzen liartel||bon dank. Oud-Vosmeer, 9 Januari 1914. C. JANSEN, KinderenBehuwd- en Kleinkinderen. V Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen gedurende de ziekte en na het overlijden van onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, de Wed. A. HAGEgeb. Roozemond, betuigen wij onzen bartel|]ken dank. Stavenisse, Januari 1914. Uit aller naam, D. HAGE. Met 2 Februari a s. hoopt ondergeleekende zich te ves tigen te Ellemeet als Huis- en Rijtuigschilder. Glazenmaker en Kamerbehanger. Zich beleefd aanbevelende, B. A. POST. Adres Jon. Kramer, Ellemeet. van het te Ellemeet, op Vrijdag 1G Januari 1911, in de zaal van C. DE ROO. Aanvang 7 uur. - op Donderdag 15 Januari. Gehuwde lieden uit den arbeidenden stand hebben rr(jen toegang. UITVOERING der te Noordgouwe, op Woensdag 14 Januari. VOLKSVOORSTELLING op Donderdag 15 Januari. Aanvang 7 uur precies. Tooneelvoorstelling der te Brouwershaven, in de nieuwe ingerichte zaal van den Heer J. RINGELBERG. Eerste voorstelling op Donderdag 15 Januari 1911. Tweede (VOLKSVOORSTELLING) op Zaterdag 17 Januari 1911. Aanvang telkens 7 nnr precies. Na afloop BAL. KINDERVOORSTELLING op Woensdag 11 Januari 1911. Opgevoerd zal worden het beroemde Drama „EERLOOS", van W. G. van Nouhuys, en de Dramatische Klucht door Justus van Maurik Jr. TE KOOP wegens stil te gaan IcTen: in een der beste steden van Zeeland. Vergunning aangaande als zetkastelein. Brieven onder letter D, Bureau dezer Courant. B(J Inschrtyrlng TE KOOP; geschikt voor workkont. Inschrijvingsbiljetten vóór of op 24 Januari 1914. Te bezichtigenby ANTH. ELENBAAS, Poortvliet (Weihoek). te koop, afkomstig van 30 Burger- woningen, staande West-Zeedjjk,hoek Westersinge), Rotterdam, als: 300,000 R(jn-, IJsel- en Waalsteen, 10,000 Dak pannen, lichte en zware Binten, in verschillende lengte, maats Raam- en Deurkozijnen, Kap- en Vloerdelen enz. Te bevragen op bovengenoemd werk en Bergplaats Croosw(Jk 40. Briefadres J. DE HAAN, Hendrik do Ke(Jzcrstraat 73b, Rotterdam

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1914 | | pagina 6