mi MfflilfEÜ's Instituut Tandarts Regensburg Publieke Verkooping. Ingezonden Mededeelingen. Wat is dat treurig 1 ADYERTENTIEN. Confectie, Manufacturen enz. voor Uroscopie Boezemkade 47" - Rotterdam. Firma Aug. van Dyck-Petit, Steenhouwerij. Grafmonumenten, Sociëteit „CONCORDIA". Publieke Verkooping. van den lichten kraauwagen te hoog liet oploopen, brak de draad, met het gevolg, dat het onderblok met haak naar be neden viel. Een stuk daarvan sprong terug van den grond en trof den werkmeester aan het been; gelukkig zonder ernstig letsel te veroorzaken. Door een rechercheur van politie alhier is gisteren aangehouden een jongen van 17 jaar, zekeren K., die beantwoordde aan het signalement van hem, die Maandag een scholierster op den Ouden Vlissingschen weg aanraudde. Door het meisje werd de jongen herkend en na aanvankelijk brutaal te hebben ontkend, viel hij eindelijk door de mand en werd ten zijnen huize ook het boek gevonden dat hij het meisje afnam, 0 N D E R W IJ S. St.-Annaland, 31 Oct. De herhalings school voor meisjes, in Maart begonnen met 9 leerlingen, is deze week geëindigd met 8 leerlingen. Zooals ieder jaar werden de door haar vervaardigde voorwerpen in de handwerkles weder tentoongesteld. Verschillende personen, waaronder ook het hoofd der gemeente, kwamen het vele moois in oogenschouw nemen. St.-Maartensdfyk. Bij het gehouden examen vrije- en orde-oefeningen zyn geslaagd de heeren J. Oosters, J. van Drunen, P. Linders en A. van Tooren, allen kweekelingen der Rijksnormaallessen alhier. De voordracht voor onderwijzer aan de openb. school alhier is alphabetisch opgemaakt als volgt: A. de Graat, A. van Nieuwenhuyzen en C. Westerweel, allen nog onderwijzers zonder betrekking alhier. Dat de markt thans overvol is, blykt wel hieruit, dat behalve genoemde heeren nog een onderwijzer hier zonder betrekking is, alsook nog een onder wijzeres. KERKVIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Poortvliet. Herbenoemd tot kerk voogden de heeren E. van der Slikke en L. M. Oudesluijs. St.-Maartensdyb. De alhier gehouden oogstcollecte heeft f 210 opgebracht. 30 Oct. Bij de heden gehouden herstemming voor een gemachtigde van het kiescollege alhier, waren uitgebracht 189 geldige stemmen. Hiervan verkreeg de heer N. Noom Johz. 113 stemmen en de heer G. de Graaf 76 stemmen, zoodat gekozen is de heer N. Noom Johz. Starenlsse. Na ongeveer 5 maanden, eerst door ziekte en daarna tot herstel van gezondheid verhinderd te zijn ge weest tot prediken, hoopt de heer J. H. G. Kamsteeg, predikant alhier, a.s. Zondag middag gelukkig weder voor zijn ge meente op te treden. Post en Telegrafie. Zierikzee. Benoemd met ingang van 1 Nov. a.s. als brieven- en telegram besteller, de heer J. C. Cannoo, vroeger postbode van Zierikzee op Ellemeet. Oud-Vossemeer. Werd deze week bekend, dat tot brievenbesteller was benoemd I. Wisse te Cortgene, Donderdag werd gemeld, dat deze benoeming was ingetrokkennatuurlijk volgt een andere benoeming. Werd voor betrekkelijk weinige jaren de geheele postdienst waargenomen door een loopbode en een besteller, thans zijn twee vaste bestellers, een hulpbode, die geregeld en vast werkzaam is, terwijl bovendien de eerste morgendienst uit Tholen wordt verricht door een bode uit Tholen. Aan mejuff. A. J. de Wilde— Giljamse is eervol ontslag verleend als hulp telegraaf- etf telephoonkantoorhoud- ster tegen 1 Jan. a.s., een en ander op verzoek, en is in haar plaats benoemd mejuff. M. de Klerk. Landbouw en Veeteelt. Scherpenisse. De sterfte onder de groote varkens is geweken, doch nu vertoonen zich nog al ziekte en sterfgevallen onder de biggen, die in de laatste weken veel aangekocht zijn. Oud-Vossemeer. Kon men aanvankelijk bij den bietenverbouw in Engeland dit jaar geen werklui uit onze omgeving gebruiken, zooals het vorige jaar, ten slotte zijn Woensdag LI. nog een zeven tal veldarbeiders uit deze gemeente er heen gegaan, om de hand te slaan aan de laatste werkzaamheden. RECHTZAKEN. De rechtbank te 's-Gravenhage ver oordeelde den 19-jarigen bankwerker, die zijn stiefvader doodschoot, omdat deze herhaaldelijk beklaagdes moeder mis handelde, overeenkomstig den eisch tot één jaar en den 56-jarigen ontslagen assistent bij den pensioenraad B., die door hem ontvangen traktementen van ambtenaren verduisterde, tot 8 m»anden. (Onder verantwoordelijkheid van den inzender). Van 15 regels 76 Cts.; elke regel meer 15 Cts. Wat is het inderdaad treurig jonge meisjes en jonge vrouwen een groot gedeelte van haar leven, meestal het schoonste, kwijnend en ziek te zien doorbrengen, terwjjl wij weten dat wjj haar kunnen genezen en haar een gelukkig leven bezorgen. Mej. Emma Rochon, 2, rue du Gaz, te Cannes (Alpes-Maritimes-Fran- kryk), heeft gedurende meer dan twee jaren geleden. „Wat is het treurig, schreef zij, op 23-jarigen leeftijd in zulk een beklagens- wuardigen toestand te zijn". Ziehier inderdaad een jong meisje die, ge durende twee jaren, niet één morgen mis schien heeft kunnen zeggen: „Mijn God! wat heb ik goed ge slapen". Zij heeft niet kunnen zeggen: Ik ben Mej. Emma Rochon. goed uitgerust". Integendeel, iederen morgen zeide zij,.Ik ben alsof ik gebroken ware". Ziehier een jong meisje die, gedurende twee jaren, niet heeft kunnen zeggen: „O, wat> heb ik goed ontbeten", of „Mijn maal heeft mij goed gesmaakt". Neen, zij is alle dagen aan tafel gekomen zonder eetlust, zij heeft een weinig gegeten omdat men moet eten, maar zonder er op gesteld te zijn en te voren wetend dat hare spijsvertering slecht zou zyn. Zij heeft zeer dikwijls schele hoofdsmarten gehad, daarby benauwdheid, zenuwsmarten, hartkloppingen, koude handen en voeten, heel die reeks van ongemakken die het leven van bloedarme bleek zuchtige jonge meisjes vergiftigen. Wat is het treurig, op dien leeftijd, niet een heerlijk dutje te kunnen doen, zich niet te kunnen vergasten aan een goeden maaltijd. Wat is het treurig, wanneer men jong is, er niet jeugdig uit te zien, vreugde te ontberen en te lijden, terwijl anderen zich vermaken. Wat is het ook treurig dat alles te zien, te weten dat er duizenden wezens in dien toestand verkeeren en te moeten zeggen: „Wij kunnen hen genezen, maar wij kennen hen niet". Ja, wij kunnen hen genezen, want wij hebben met de Pink Pillen Mej. Rochon genezen; wij hebben haar genezen en goed genezen, en wij zullen ook haar genezen die in hetzelfde geval verkeeren. Mej. Emma Rochon, na ons alle inlichtingen gegeven te hebben over haren slechten gezond heidstoestand die twee jaren had geduurd, voegde er aan toe: „Gedurende die twee jaren, heb ik vele ge neeswijzen gevolgd en heel wat middelen ge nomen, maar alleqn uwe Pink Pillen hebben mij kunnen genezen". De Pink Pillen zyn verkrijgbaar a, f 1,75 per doos en f9,— per 6 doozen bij het Generaal- Depöt der Pink Pillen, Van Eeghenlaan 22, te Amsterdam; voor Zierikzee en Omstreken bij J. W. Gudde, „Het Roode Kruis", Oude Haven; firma W. v. d. Leur, Kaaistraat, Steenbergen; W. Potter, Apoth., Stoofstraat, Tholen en in alle goede apotheken en drogisteryen. te Zierikzee, gehouden op Vrijdag 31, October, des namiddags 1 ure. In de heden gehoudene raadszitting werd medegedeeld, dat mej. H. M. van Malland haar benoeming tot onderwijzeres in de meisjes- handwerken aan de Herhalingsschool aanneemt, en dat door de Plaatselijke Schoolcommissie tot haar secretaris benoemd is de heer P. H. Pomes. Aan mr. dr. S. J. M. van Geuns werd op zijn verzoek eervol ontslag verleend als lid der Commissie van Toezicht op het - Middelbaar Onderwijs, onder dankbetuiging voor de door hem in die betrekking bewezene diensten. De geloofsbrieven van den heer E. J. Gelder man, werden in orde bevonden, zoodat hij als raadslid werd toegelaten. Benoemd werdenmet bijkans algemeene stemmen tot regentes van het burgerweeshuis mevrouw Ochtman- Van Vuuren tot lid van de Plaatselijke Schoolcommissie, de heer C. de Looze tot lid der Commissie van Toezicht op bet Middelbaar Onderwijs, de heer J. II. de Roode; tot leeraar in de Nederlandsche Taal aan de Avondschool voor Vakonderwys, de heer P. Verbeek, en tot leeraar in het vakteekenen voor smeden aan genoemde school, de heer R. de Jong. Hierop werd d« Gemeentebegrooting be handeld. De Hoofdelijke Omslag werd daarby vastgesteld op f 28000. In ontvang en uitgaaf bedraagt de Gemeente begrooting f 195.426.11. De raad ging over in geheime zitting. PREDIKBEURTEN. Zondag 2 November 1913. Zierikzee. Geref. Kerk. 's Voorm. tien ure, en 's avonds zes ure, ds. Sybesma. Woensdag 5 Nov. (Dankdag), 's Voorm. tien ure en 's avonds zes ure, ds. Sybesma. Chr.-Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure, ds. Wisse. Woensdag 5 Nov. (Dankdag), 's Voorm. half tien ure, ds. Wisse's nam. twee ure en 's av. zes ure, ds. Den Boer van Dordrecht. Oud-Geref. Gemeente, Breestraat. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure', Leeskerk. Woensdag 5 Nov. (Dankdag), 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure, Leeskerk. Lokaal voor Evangelisatie, Nobelstr. 's Avonds half zeven ure, Geen dienst. Evangelisatie Jeruël II. 's Voorm. tien ure en 's avonds half acht ure, Gewone dienst. Kerkwerve. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Blankert. Serooskerke. Herv. Kerk. Geen opgaaf ont vangen. Bnrgh. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure, ds. Van Maanen (Doopsbe- diening). Renesse. Herv. Kerk. Nam. twee ure, ds. v. d. Nieuwenhuizen. Noordwelle. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. v. d. Nieuwenhuizen. Haamstede. Herv.'Kerk. 'a Voorm. half tien ure, ds. Japchen. Gerei'. Kerk. 's Voorm. half tien ure cn 's nam. twee ure, Leeskerk. Woensdagt 5 Nov. (Dankdag), 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Brouwer. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 8 nam. twee ure, Leeskerk. Eikerzee. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure, ds. Straatsma. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien uro en 's nam. twee ure, ds. Kok. Brouwershaven. Herv. Kerk. Voorm. tien ure, dr. Proost (H. Avondmaal). Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Mejjer. Zonnemalre. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. De Leur. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure, ds. Hoek. Noordgoowe. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Straatsma van Eikeizee. Dreischor. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. v. d. Griend. Oawerkerk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Snethlage. Nieuwerkerk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Gouverneur, van Zierikzee; 'snam. twee ure, ds. v. d. Linden. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure, Leeskerk. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds 5.15 ure, ds. Roelofsen, van Zeist. Oosterland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, dr. Weeda. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, nam. twee ure en 's avonds half zes ure, ds. Staal. Sirjansland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, Geen dienst's nam. twee ure, ds. Peter (Orgelcollecte). Bruinisse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Waardenburg Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's avonds vyf ure, ds. Taal. Woensdag 5 Nov. (Dankdag), 's Voorm. half tien ure en 's avonds vyf ure, ds. Taal. Geref. Gemeente, 's Voorm. negen ure,'s nam. twee ure en 's avonds half zes ure, ds. Makkenze. Woensdag 5 Nov. (Dankdag), 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure, ds. Makkenze. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds vyf ure, Leeskerk. Woensdag 5 Nov. (Dankdag), 's Voorin, negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds vijf ure, Leeskerk. Evangelisatie, 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, Gewone dienst. St.-Filipsland en Tholen. St.-Fillpslaud. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Van Ascli van Oud-Vossemeer; *8 nara. twee ure, Geen dienst. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds vijf ure, Leeskerk. Tholen. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Klomp van Poortvliet (Oogstpreek)'s nam. twee ure, ds. Lans van St.-Annaland. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Lanting's nam. twee ure, Leeskerk's avonds zes ure, ds. Lanting. Geref. Gemeente, 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure, Leeskerk. Woensdag 5 Nov. (Dankdag), 's Voorm. half tien ure, 'snam. twee ure en 's avonds zes ure, de heer Kok van Ierseke. St.-Maartensdijk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Den Oudsten (H. Avondmaal) 's nam. twee ure, idem (Nabetrachting). Beide diensten collecte ziekenfonds. Oud-Geref. Gem. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure, Leeskerk. Woensdag 5 Nov. (Dankdag), 's Voorm. half tien ure. 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure, Leeskerk. Poortvliet. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure. Leeskerk's nam. twee ure, ds. Klomp. Woensdag 5 Nov. (Dankdag), 's Voorm, half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Klomp. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, de heer De Graaff's avonds zes ure, Leeskerk. Woensdag 5 Nov. (Dankdag), 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, de heer De Graall', 's avonds zes ure, Leeskerk. Oud-Vossemeer. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, preeklezing van den heer Rijnberg 's nam. twee ure, ds. Van Asch. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. De Bruijn 's avonds half zes ure, Leeskerk. Soherpenisse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Steenbeek. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure, Leeskerk. Staveuisse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, Leeskerk: 'snam. twee ure, ds. Kamsteeg. Oud-Geref. Kerk. Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure, Leeskerk. St.-Annaland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Lans 's nafm. twee ure, Leeskerk. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 'snam. twee ure en 's avonds vijf ure, Leeskerk. Burgerlijke Stand van Zierikzee. Geboren: 26 Oct. Een zoori van P. A. Perrels en J. M. van de Gezelle. 28 dochter M. Willemse en C. H. Logmans. Overleden: 24 Oct. M. de Bie, 73 j., echtgenoote van G. Verkaart. 29 J. C. Vliegenthart, 37 j., ongeh. z. Ondertrouwd: LEENDERT W. v. IJSSELDlJK PHz. en MARIA J. DE GRAAF Au. Zierikzee, 31 October 1913. Getrouwd: N. P. DE VRIES en M. CHR. MEIJER, die, ook namens wederzijdsche familie, hun hartelfyken dank betuigen voor de vele blyken van belangstelling, by hun huwelyk ondervonden. Vlaardingen, 30 October 1913. 1873-1913. Heden herdenkt onze Chef-Boekbinder, de Heer .1. L. DULFER, den dag, waarop hy 40 Jaar geleden bij ons in dienst trad. Trouw, eerlijk eri ijverig heeft hy ons steeds gediend en onze belangen behartigd. Zierikzee, 1 November 1913. S. OCHTMAN ZOON, Boek- en Bijbelbindery. V De ondergeteekende betuigt, ook namens de Familie, zijn liartol(Jkcn dank voor de vele bewijzen van belangstelling, op zyn 80sten geboortedag, ondervonden. Haamstede, 31 Oct. 1913. P. GELEINSE Joh z. Voor de vele blyken van be langstelling, ondervonden tydens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Moeder, Zuster en Behuwdzuster, ELISABETH OLREE, Wed. A. van de Velde, betuigen wy, mede namens de Familie, onzen hartel^Jken dank. Sir.iandland, 31 Oct. 1913. J. VAN DE VELDE. RotterdamJ. VAN DE VELDE. Ar OLREE. Dank aan allen, die blijken van belangstelling gaven by rayne benoeming tot Brievengaarder te Anna-Jacoba- polder. J. H. v. d. HOVEN. deelt door deze mede, dat hy zijn Zaak in te St.-Annaland heeft overgedaan aan den Heer M. SMITS. Onder dankzegging voor het genoten vertrouwen, beveelt by zyn opvolger ten zeerste aan. Nog in handen zynde Bons moeten vóór 8 November a.s. worden inge wisseld. Staven isse, 1 November 1913. H. STEENDIJK. My r^fereereude aan bovenstaande advertentie beveel ik my ten zeerste by het publiek van St.-Anna land en Omstreken aan, hopende door een accurate bediening my het ver trouwen verder waardig te maken. St.-Annaland, 1 November 1913. M. SMITS. Bergen-op-Zoom is eiken len Zaterdag' v.d. maand te ST.-MAAR TENSDJJK hij tien heer De Ruijtkh te spreken. Dinsdags en Zaterdags niet thuis. Dagelijks consult specialiteit urine- onderzoek; medisch advies van een bekwaam Arts en met medewerking van een bevoegd Scheikundige. Verzoeke goede verpakking toezending van de morgen-urine, flescbje van 60 gram is voldoende. Stationstraat L 5 en 6, Bergon-op-Zooin. Hardsteen voor sluizen, bruggen en gebouwen. ZANDSTEEN EN, SLIJP8TEENEN, TROTTOIRBANDENSTRAATKEIEN enz. Groot-Magazyn van marmeren Schoorsteenmantels In alle sttylen en kleuren, marmeren Salonkolommen en Znllen enz. Aanvang Danscursus 5 Nov. a.s. H. J Lodewljk, DansonderwJJzer - BROUWERSHAVEN. Aanvang 1 Nov. 1913. Cl O-s toots-par tij). HET BESTUUR. Verlichting ten platte lande. Gasgloeilicht-Lampen, Lantaarns en Gascomforen (zonder leiding) voor plaatsen waar geen gasfabriek isprachtig licht; alsmede Werklampen voor de buitenlucht (stormbranders). Probeert de „Conc.ordia"-Gloeikou8, eenig wit licht. c. J. KORSTEN, Kraanplein. I)e Notaris J. S. L. KORTEWEG te Zierikzee zal, Dinsdag 4 November 1913, 's voormiddags 10 uur, voor deu Heer P. C. BOOGAART, aan zijne schuur te Nieuwerkerk, PUBLIEK VERKOOPEN: en eeu bruin Ru in paard, beiden 18 maanden oud, 3 Ivalfkóeien, 3 Kalfvaarzeti, 2 tweejarige Vaarzeu, 1 vet Varken, 2 Loop varkens. 2 Boerenwagens, 1 Thoolsche Kar, 1 Utrechtsche Wagen niet portieren, Perwetkar, MooFploeg, Hooihark, Eggen in soort, Bakslee, Sleeper, 1 Wied machine voor een paard, Frausche ééopaard9- Treeraolen met rechtstroo-Dorschmaclnne, merk „Werra", Rosiuoleu, nieuwe Culti vator, Moesmaker, Bieteusuijder, Water bak, Handkar, Kruiwagen, Vorken, Rieken, Schoppen, Melkgereedscbap, als: Bussen, Emmers enz Graan-. Aardappel en Zandzeeften, Zakken, 8000 K.G. bruin Klaverhooi, 6000 K.G. bruin Weihooi, 10000 bosseu Tarwe-, Gerst-, Haver- en Erwtenstroo, ren Mestput vau ongeveer 35 voer, verder eenig HUISRAAD, als: Kasten, Tafels, Stoelen, Klokken, Kachels, Lampen, Aardewerk enz. Betaaldag 1 Maart 1914. Onbekende bieders moetenom als kooper te kunnen worden aangenomen, een bekenden en solieden borg stellen. De Notaris J. S. L. KORTEWEG të Zierikzee zal, Woensdag 12 November 1913, 's voorraiddags 11 ure, in het bótel Kooman te Scharendyke, voor de Erven van wijlen den heer W. DE VRIEZE en Vrouw, PUBLIEK VERKOOPEN Gemeente Eikerzee.. 1.00.70 Hectaren (2 gemeten 125 roeden) BOUWLAND, aan den Hoogenweg. 2.14.60 Hectaren (5 gemeten 45 roeden) BOUWLAND, genaamd „het Moerwerk", aan den Oostweg. 87.50 Aren (2 gemeten 30 roeden) BOUWLAND, aan den Berenweg. Gemeente Ellemeet. 1.02.30 Hectaren (2 gemeten 1365 roeden) BOUWLAND, aan de westzyde van den Hongerigenweg. 2.94.30 Hectaren (7 gemeten 185 roeden) BOUWLAND, naast het woonhuis en erf van den heer P. Blom Lz. De Landerijen in Ellemeet zyn ver pacht aan den heer J. Blom Lz., uiterlyk tot 11 November 1916, voor f 28 per 41 a. 68 c.a. Het verkoopboekje is by den Notaris verkrygbaar. Ten verzoeke van den Heer J. BOOT Cz. zal, op Dinsdag 4 November 1913, vóórmiddags elf ure, op diens Hofstede by den vuurtoren in de duinen onder Haamstetle, ten overstaan van den Notaris F. J. H. JESPERS te Renesse, worden overgegaan tot den open baren verkoop van: 1 7-jarig veulendragend Paard: 1 Aftands-Paard; 8 prachtige Kalfvaar/.en; 1 uitmuntende jonge Melkkoe: 1 vare Koe; 3 21/,-jarige Vaar/,en (leeg): 1 2-jarlge Os: 3 iy,-jarlge Ossen. Desverlangd zal de verkooper het verkocht Vee doen leiden tot het dorp Haamstede.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1913 | | pagina 2