Hoofdpijnen. Ingezonden Mededeelingen. 403de Staatsloterij. Telegrafisch Weerbericht ADVERTENTIEN. BEKENDMAKING. mogelijk te doen slagen. En het heeft gepakt, het is voorbeeldig geslaagd, getuige het langdurig daverend applaus dat door het goed opgekomen publiek op elk bedrjjf volgde. Wijl het zeer gunstig bekend staande tooneelgeze[achap Joh. Bakker a.s. Zaterdagavond zal op voeren, een van de nieuwere en degelijke stukken, het wereldberoemde „Op Hoop van Zegen", een spel der zee, van Heyer- maus, twijfelen wij er niet aan of velen, laten wjj verwachten, zeer velen, zullen de schouwburgtent bezoeken en, dat durven wjj wel vaststellen, allen zullen voldaan over het spel huiswaarts keeren. Woensdagnamiddag werd voor de kinderen van Renesse Noordwelle en Ellemeet „Roodkapje" opgevoerd, ge volgd door een pantomime. Een woord van harteljjken dank aan de milde gevers, die het gezelschap in staat stelden den kinderen een genotvollen middag te verschaffen, mag zeker niet onthouden worden. Eenige rondjes in den draaimolen, een overvloedige traktatie en de kinderen gingen tevreden en hoogst voldaan huiswaarts. Hulde en dank aan de kindervrienden 1 Nleuwerkerk. De bij het 3e reg. inf. benoemde 2e luitenant B. GeleijnBe, komt te Bergen-op-Zoom in garnizoen. Oosterland, 23 Juli. In de op heden gehouden vergadering van stembevoegde ingelanden van den polder Ooster- en Sirjansland werd de rekening over het dienstjaar 1912/13 vastgesteld: in Ontvang opf 84936,51® Uitgaaf 84522,36 Batig saldo f 414.25' In verband met het resultaat dier rekening werd de begrooting over het dienstjaar 1913/14 in dier voege ge wijzigd, dat zjj in Ontvang en Uitgaaf werd vastgesteld op f 45195.67®. Ter voorziening in de periodieke af treding met 14 Januari 1914 van den dijkgraaf den heer J. C. van der Have, werd eene aanbeveling opgemaakt, be staande uit de heeren J. C. van der Have, S. de Rijke en J. A. Hanse. Besloten werd in den loop van dit dienstjaar de perceelen vallende onder artikel 101 Algemeen Reglement en in verband daarmede aan eene schatting te onderwerpen. Als commissie voor eventueele recla mes werden benoemd de heeren Jac. Bouman Tz. te NieuwerkerkJoost Plohil te Oosterland en A. L. van der Versen te IJselmonde. St.-Annalaiid, 25 Juli. De wyzigmg die er in December van 't vorige jaar in den postdienst voor ouze gemeente werd gebracht, gaf in den beginne weinig meer dan teleurstelling. Wel kwam door de nieuwe regeling de middagpost vroeger aan dan te voren, maar de morgenbe stelling nam zooveel tijd in beslag, dat de besteller onmogelijk bjj aankomst van de middagpost klaar kon zijn. Nu er echter ten gevolge van een verzoek van den gemeenteraad aan het postbestqur voor den morgendienst een tweede besteller is aangesteld, ontvangen velen 's morgens en allen 's middags ob ook 's avonds hun brieven en couranten vroeger en begint men de verandering in den dienst meer en meer te waar- deeren. Bij den verkoop van vruchten te velde op den vorigen Dinsdag alhier is er weinig te bemerken geweest van de ongunstige weersgesteldheid van den laatsten tijd. Er zijn daarbij over 't geheel hooge prijzen besteed. Poortvliet. Door de sociëteit „Nut en Genoegen" alhier worden pogingen in het werk gesteld om een onaf hankeljjk- heidsfeest te organiseeren. De ingezetenen worden tegen Dinsdagavond daarvoor opgeroepen. Het hoofddoel is, om aan de kinderen van beide scholen een feestje te geven, gepaard gaande met eenige vermakelijkheden, bestaande in volksspelen, enz. Goes, 24 Juli. De raad dezer gemeente heeft hedenavond een jaarlpksche subsidie van f 900 verleend aan de Vereeniging voor Handelsonderwijs, ten behoeve van de exploitatie van een driejarigen handelscursus. Yllsslngen. Dezelfde personendie een verzoek tot den gemeenteraad hebben gericht om den heer P. Merckens, het in district II herkozen anti-rev. lid, niet toe te laten, omdat zjj meenen, dat bjj de verkiezing informaliteiten hebben plaats gehad, die invloed op den uitslag kunnen gehad hebbenhebben thans wederom een verzoek gezonden om ook het herkozen katholieke lid, den heer J. J. Kljjberg niet toe te laten. Deze heer is by herstemming gekozen. Na tuurlijk zou, indien de uitslag van de eerste Btemming anders was geweest, ook veel kans op een anderen einduitslag hebben bestaan. 25 Juli. Door Burgem. en Weth. Is een adres aan den Minister van Binnenlandsche Zaken verzonden, waarin diens hulp wordt ingeroepen voor de pogingen om het verplaatsen van het Belgisch loodswezen te voorkomen. (Onder verantwoordelijkheid van den inzender). Van 1—5 regels 75 Cts.; elke regel meer 15 Cts. Vele menschen zouden er lieel wat voor geven om er van verlost te zyn. Die menschen moeten dit ten einde toe lezen en zij zullen er vinden: 1°. de aanwijzing van hetgeen hen er van ver lossen kan; 2°. het bewijs dat zjj er van verlost kunnen worden; 3°. de prijs die het hun kost; laten wij spoedig zeggen dat deze zeer goedkoop is. 1°. De Pink Pillen kunnen u verlossen van uwe hoofdpijnen die voortkomen 't zjj uit een slechte spijsvertering, 't zij uit een storing in den bloedsomloop, dit laatste wat de vrouwen betreft. In het eene en het andere geval zijn de Pink Tillen onovertroffen. 2°. Het bewjjs dat gij er van verlost kunt worden: Mejuffr. Oppermann, geb. Hekket, wonende Pupillenstraat, n°. 28 te Rotterdam, heeft ons geschreven: „Sedert langen tjjd heb ik aan verschrikkelijke hoofdpijnen geleden. Die pijnen duurden meer malen geheele weken; zjj maakten het mjj dan volkomen onmogeljjk mjj met mijne zaken bezig te houden en dwongen mjj te bed te blijven. Na tal van middelen zonder succes genomen te hebben, heb ik eindeljjk gebruik gemaakt van uwe uitmuntende Pink Pillen, die alleen, dat beken ik, in staat geweest zyn, mjj van mjjne hoofdpijnen te verlossen". Wat de Pink Pillen voor deze persoon hebben gedaan, zullen zij ook voor u doen. 3°. De pijjs die het u zal kosten? De prijs der Pink Pillen is fl. 1,75 voor een doosje, fl. 9 voor 6 doosjes. In vele gevallen is een doosje voldoende om te genezenin alle geval wordt er een merkbare verbetering door verkregen. Er is geen twijfel dat gij niet voor een zoo geringe prjjs geneigd zult zjjn u te verlossen van kwellingen die u het leven moeieljjk en onaangenaam maken. De Pink Pillen zgn verkrijgbaar a f 1,75 de doos en f 9,de 6 doozen aan het Generaal- Depdt der Pink Pillen, Van Eeghenlaan 22-huis, te Amsterdam; voor Zierikzee en Omstreken bjj J. W. Gudde, „Het Roode Kruis", Oude Haven en F. P. J. Bal; firma W. v. d. Leur, Kaaistraat, Steenbergen; W. Potter, Apoth., Stoofstraat, Tholen en inallegoedeapothekenen drogisterijen. Aanbestedingen, Verkooplngen, enz. Serooskerke, 23 Juli. De uitslag der heden gehouden aanbesteding der ver eeniging „De Toekomst" is als volgt: Erwtenmeel, A. J. Boogaard te Kerk- werve, voor f 4,75 de 50 K.G. Gerste- en Roggemeel J. Steur Mz. te Noordwelle, voor f 4,55 A f 4,65 de 50 K.G. Beide gegund. Nleuwerkerk. By de op Woensdag 16 Juli gehouden openbare aanbesteding van het verbouwen der openbare school alhièr, zijn aannemers geworden de laagste inschrijvers, te weten: van het metselwerk, M. C. Boogert te Nieuwer kerk, voor f 873,88; van het timmerwerk, 0. Lemson aldaar, voor f 685; van het smidswerk, W. M. Kesteloo aldaar, voor f 82; voor het verfwerk, C. Deurloo al daar, voor f 193. Totaal der aanne'raiDgs- som f 1833,88. Scherpenlsse. Woensdagavond werd in het logement van C. Rijstenbil, door notaris Van de Velde te Tholen en ten verzoeke van de Gebr. Hage alhier, 15 perceelen vruchten te velde verkocht: le perc. gerst, I. Geuze, f 762 perc., tarwe, P. Menheere, f 1073e perc., tarwe, M. Noordijke, f 1004e perc., tarwe, A. Hartog Cz., f 106; 5e perc., erwten, 1. Geuze, f 12; 6e perc., erwten, M. van As Cz., f61; 7e perc., haver, J. Heijboer, f 90; 8e perc., haver, A. Hartog, f 89; 9e perc., boonen, C. Menheere, f 82; 10e perc., boonen, C. Menheere, f 86; 11e perc., boonen, C. Menheere, f 97 12e perc., boonen, I. van der Jagt, f 110; 13e perc., aardappelen, B.Menheere, f 167; 14e perc., aardappelen, B. Men- heeren, f 167; 15e perc., aardappelen, J. Bolier Cz., f 160. Door denzelfden notaris werd, ten verzoeke van J. van Houdt alhier, een huis en erf bij inzet geveild voor f 770, door H. Mol. Poortvliet, 24 Juli. Hedenavond werd ten overstaan van den notaris D. van de Velde uit Tholen, ten verzoeke van den heer M. de Graaft, publiek verkocht, een burger-woonhuis voor f 2775 aan mej. W. van der Slikke Cd. en 2J zit plaatsen in de Ned. Herv. Kerk voor f 300 aan het bestuur dier kerk. O N D E R WIJ 8. ScharendQke, 24 Juli. Bij het examen voor midelbaar onderwys te 's Graven- hage ia geslaagd voor de akte Fransche taal A de heer M. C. van de Panne onderwyzer te Amsterdam, en geboren alhier. KERKNIEUWS. Oud-Vossemeer. Door kerkvoogdenen notabelen is besloten een hulpkerk te plaatsen; de aanbesteding daarvan zal weldra plaats hebben, en spoedig daarop zal men dan ook de kerkrestauratie kunnen aanbesteden. PREDIKBEURTEN. Zondag 27 Juli 1913. Zierikzee. Geref. Kerk. 's Nam. twee ure en 's avonds zes ure, ds. Sybesma (in de Nieuwe Kerk). Chr.-Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure, Leeskerk. Oud-Geref. Gemeente, Breestraat. 'a Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure, Leeskerk. Lokaal voor Evangelisatie, Nobelstr. 's Avonds half zeven ure, ds. Straatsma van Eikerzee. Evangelisatie Jeruël II. 's Voorm. tien ure en 's avonds half acht ure, Gewone dienst. Kerkwerve. Herv. Kerk. 's voorm. half tien ure, ds. Blankert. Serooskerke. Herv. Kerk. 's voorm. half tien ure, ds. Adriani (coll. voor de zending). Bargh. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure, ds. Van Maanen (Doopsbediening). Renesse. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure, ds. v. d. Nieuwenhuizen. Noordwelle. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. v. d. Nieuwenhuizen. Haamstede. Herv. Kerk. 's Nam. half drie ure, ds. Japchen. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Brouwer. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure, Leeskerk. Eikerzee. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Straatsma. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Kok. Broawershaven. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Japchen van Haamstede. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Meijer. Zonueinaire. Herv. Kerk. 's voorm. half tien ure, ds. De Leur (Doopsbediening, extra-coll.) Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Hoek. Noordgoawe. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Van Maanen van Burgh. Dreischor. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure, ds. De Leur van Zonnemaire. Ouwerkerk. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure, ds. De Roode van Zierikzee. Nleuwerkerk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, geen dienst's nam. twee ure, ds. v. d. Linden. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, (H. Avondmaal) 's nam. twee ure en 's avonds zes ure, ds. Van Herwerden, van Rhoon. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds 5.15 ure, Leeskerk. Oosterland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, dr. Weeda's nam. twee ure, geen dienst. Geref. Kerk- 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure, ds. Staal. Sirjansland. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure, ds. Snethlage van Ouwerkerk. Brulnisse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, Leeskerk's nam. twee ure, dr. Weeda van Oosterland. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's avonds vjjf ure, ds. Taal. Geref. Gemeente, 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds vijf ure, Leeskerk. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds vjjf ure, Leeskerk. Evangelisatie, 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, Gewone dienst. Tholen en St.-Filipsland. Tholen. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Klomp 's nam. twee ure, ds. Bal. Beide diensten collecte stormschade. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Lanting tfjed. R. Avondmaal)'s nam. twee ure, Leeskerk's avonds zes ure, ds. Lanting. Geref. Gemeente, 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure, ds. Makkenze. St.-Maarteusdtyk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Den Oudsten (H. Avondmaal) 's nam. twee ure, idem (Dankzegging, Doops bediening). Beide diensten coll. ziekonfonds). Oud-Geref. Gem. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure, Leeskerk. Poortvliet. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, Leeskerk's nam. twee ure, ds. Klomp. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, do heer De Graatf's avonds zes ure, Leeskerk. Oad-Vossemeer. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. van Asch. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. De Bruijn's avonds half zes ure, Leeskerk. Scherpenlsse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, Leeskerk's nam. twee ure, ds. Steenbeek. Beide diensten coll. ziekenfonds. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure, Leeskerk. Stavenlsse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Steenbeek van Scherpenisse (Doopsbe diening) 's nam. twee ure, Leeskerk. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 'a nam. twee ure en 's avonds half zes ure, Leeskerk. St.-Annaland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure, ds. Lans (collecte ziekenfonds). Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds vjjf ure, Leeskerk. St.-Fllipslaud. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure, ds. Bal's nam. twee ure, Geen dienst. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds vijf ure, Leeskerk. die deze week zich persoonlijk in Vlis- singen op de hoogte heeft gesteld, ver zekerde, dat voor den dienst verplaatsing totaal geen bezwaar oplevert. Een liandelscursus. Burgem. en Weth. van Vlissingen hebben, nadat de raad besloten had een handelscursus op te richten, welke een onderdeel van het herhalings-onderwys zal vormen, thans een ontwerpverorde ning van die cursus den raad voorgelegd. In dit ontwerp wordt vastgesteld, dat de cursus zal bestaan uit een voorbereidende cursus van twee jaar en een cursus van drie jaar. De cursus zal zich aanpassen aan de praktijk. De Belgische Loodsen. Men schryfl ons uit Vlissingen Het bericht, dat althans voorloopig, het gevaar van verplaatsing van het Belgische Loodswezen van hier naar Zeebrugge is afgewend, is hier met blijd schap vernomenheeft heel wat be zwaarde gemoederen verlicht. Men vergete b.v. niet dat deze Belgen onge veer 35 pCt. van den hoofdelyken omslag betalenen zy natuurlijk ook naar even redigheid uitgeven by winkeliers enz Toch is het geenszins zeker, dat nooit meer plannen zullen worden gemaakt tot verplaatsing; want minister Segers, Aanvaarding Geschenk. De gemeenteraad van Vlissingen heeft besloten te aanvaarden een geschenk van mevr. Van den Broekvan der Os, be staande in een mooi heerenhui?, staande aan het Bellamy-park. De schenkster had als voorwaarde gesteld, dat het ge bouw voor oudheidskamer zal worden bestemd, en dat daarin o. a. de door wylen haar broer aan de gemeente na gelaten voorwerpen zullen worden onder gebracht, en mocht het gebouw ooit verkocht worden, de opbrengst bestemd is voor de diaconie der Ned. Herv. Kerk Een schrikwekkende statistiek De correspondent van de Carrière della Sera, die zich in Macedonië bevindt en alle plaatsen heeft bezocht, waar de oorlog heeft gewoed, geeft de volgende ramingscijfers van de verliezen aan menschenlevens en aan geld der twee Balkanoorlogen Eerste oorlog: Bulgarije: 350.000 soldaten te velde: 80.000 dooden door oorlog en ziekte; IJ milliard lire verlies aan rykdora. $ervië250.000 man te velde30.000 dooden door het zwaard en door ziekte 800 railioen lire verlies aan rijkdommen. Griekenland: 150.000 man gemobili seerd 10.000 dooden350 millioen lire verlies. Montenegro30000 soldaten, 8000 dooden, 20 millioen lire verloren. Turkije450.000 man100.000 dooden 2 milliard lire verloren. Tweede oorlog Bulgarije300 000 soldaten60.000, dooden, 900 millioen lire verlies. Servië: 200.000 soldaten, 40.000 dooden; 500 millioen lire verloren. Griekenland: 120.000 man; 30.000; dooden; 250 millioen lire verloren. Montenegro: 20.000 soldaten. By deze cijfers moeten dan nog ge voegd worden de vermoorde personen, de door brand en plundering verloren bezittingen. De slachtoffers van de cholera, enz. Men komt zoodoende tot een totaal van bijna 400.000 dooden en by de 6J milliard lire verlies. Invoer van fokgelten van Zwltsersch ras. Evenals in voorgaande jaren zullen de heeren J. Zuurbier te Alkmaar en R. Visser te Berkhout zich in het raid den van de maand Augustus naar het Groothertogdom Hessen begeven, ten einde aldaar een aantal fokgeiten en- bokken van het Zwitsersche Saanenrss aan te koopen. In geen geval zal de prijs van een volwassen geit of bok tot nader op te geven quarantaine- plaats, alle onkosten inbegrepen, f 45 - te boven gaan. Ook op deze reis zullen genoemde heeren de medewerking ont vangen van de Hessische Kamer van Landbouw. Landbouwvereenigingen of particuliere personen, welke fokgeiten wenschen in te voeren, kunnen zich vóór 5 Augustus wenden tot den heer J. Zuurbier te Alkmaar. Tweede Kamor-Yerklezlngen. By de Donderdag 1.1. in het district Amsterdam III gehouden stemmen voor een lid der Tweede Kamer is gekozen de heer E. Polak (S. D. A. P.) met 4831 van de 9254 uitgebrachte geldige stemmen. Op den heer P. Otto (U.-L.) waren 2378, op mr. P. J. Rejjjmer (R -K.) 1828 en op den heer D. Wijnkoop (S. D. P.) 217 stemmen uitgebracht. Burgerlijke Stand van Zierikzee. Geboren: 17 Juli. Eene dochter van S. van den Houten en E. L. Quant. 23 zoon „CL. van Vessem en M. A. Heuseveldt. Als levenloos aangegeven: 20 Juli. Een zoon van C. van der Maas en N. Kostense. Burgerlijke Stand van Kerkwerve. 2de kwartaal 1913. Geboren: - 24 Mei. Levina, dochter van A. Beije en P. Beije. 17 Juni. Martinus, zoon van J. Hart en P. J. Bakker. Gehuwd: 23 April. T. de Jonge, 25 j., j.m. en M. de Oude, 22 i., j.d. - van de Meet, 22 j., j.m. en J. C. Bal, 27 j., j.d. 26 P. A. van de Meet, 20 j.', j.m. en M. M, Mol, 20 j., j.d. 7 Mei. J. Boot, 27 j., j.m. en J. Jonker, 23 j., j.d. 14 C. v. Burg, 27 j., j.m. en P. bij de Vaate, 23 j., j.d. 21 A. 8. Bil, 24 j., j.m. en D. C. Manni, 23 j., j.d. Overleden: 14 April. J. J. Klaasse, 4 j zoon van L. Klaasse en N. Kosten. 6 Mei. J. Legemaate, 7 m., d. van M. Lege- maate en M. Hanse. 6 H. Berrevoets, 41 j., echtgenoot van E. Fonteine. MARKTBERICHTEN. Zierikzee, 24 Juli. Door 't slechte weer geen koolzaad of karwij ter markt. Tarwe 50 A 75 ct. hooger. Tarwe f 8,50 A f 9,60. Hooi geen handel. Middelburg, 24 Juli. Ter graanmarkt van heden was de aanvoer gering. Tarwe met veel vraag f 1 hooger. Tarwe- f 8 A f 10 per II.L. Collecten uit het 2e district van Zeeland. Trekkingen der. le klasse van 21, 22, 23 en 24 Juli 1913. Prijzen van f 20 5530 6158 6183 6228 7999 20020 6151 6165 6222 6247 20006 20028 6152 6166 6224 7323 20013 20031 6157 6168 6226 7326 20018 medegedeeld door het Koninklijk Nederl. Meteorologisch Iustituut te De Bilt, naar waarnemingen verricht in den morgen van 25 Juli 1913. Hoogste barometerstand 772,8 te Thor8haven. Laagste barometerstand 756,5 te Nice. Verwachting (van den avond van den 25 Juli tot den avond van 26 Juli) Meest matige Noordelyke tot Noord- Oostelyken wind. Gedeeltelyk bewolkt, waarschynlyk droog weer. Zelfde tempe ratuur. Ondertrouwd: ALEX. SIZOO, litt. hum. docts., en PIETERNELLA A. TIMMERMAN. Arnhem, Zierikzee, 25 JuU 1919. Den 29 Juli hopen ODze ge liefde Ouders, Behuwd- en Groot ouders, CORNELUS POERSTAMPER en HELENA DE BIE, hun' 50-Jarlge Echtvereenlglng te herdenken. Zierikzee, 25 Juli 1913. Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. De ondergeteekenden betuigen hunnen harteljjken dank voor de vele bljjken van deelneming, betoond by de ziekte en overlyder. hunner geliefde Echtgenoote en Moeder, Mejuffrouw PIETERNELLA CORNELIA TIMMER MANNolbt. Zierikzee, 23 Juli 1913. W. TIMMERMAN. N. N. B. C. TIMMERMAN. B. C. TIMMERMAN. N. C. TIMMERMAN. De ondergeteekenden betuigen hunnen harteljjken dank voor de vele blyken van deelneming, betoond bij het overlyden van hunnen geliefden Zoon en Broeder, RENGER. Zierikzee, 25 Juli 1913. G. VAN DEN HOEK. J. VAN DEN HOEK—Stoutjbsdijk en Kinderen. V Voor de vele blyken van belang stelling, by myn benoeming tot Wethouder ondervonden, betuig ik by deze myn harteljjken dank. L. KOOPMAN Cz. Hiermede betuigen wy onzen harteljjken dank voor de zeer vele be wijzen van deelneming, ontvangen by het overlyden van onzen geliefden Broeder, Behuwdbroeder en Oom, de heer WIL LEM NOACH FRIDERICHS. oud-vos9emeer, 25 Juli 1913. Namens de Familie, L. M. FRIDERICHS. Wegens herstellingswerken zal de weegbrug aan de haven van Dreischor van af Visdag 1 Augustus tot nadere aankondiging buiten dienst worden gesteld. HET BESTUUR.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1913 | | pagina 2