DE DOORGANGEN ZIJN VERSPERD-*c w ALLES STAAT VOL MET BOEKEN) Maison Kerstel. OverschoeoeR, CONCERT Ie Klasse Bioscope-Voorstellingen De Vogel-Kindier. Belangrijke Bioscope-Avonden. Donderdag 24, Vrijdag 25 en Zaterdag 26 October, Vooraf Groote Kindervoorstellingen. Uilenspiegel Almanak WEGENS PLAATSGEBREK „De Concertzaal". Donderdag 7November: Nap de la Mar. Vrijdag 20 December: Dameshoeden, Toques, Capots en Kinderhoeden, Küpperbusch Godin St. Joseph M. M. C. HAAIJER, Tholen. Geregeld voorradig: Schoenklompen, Broekkappen, Vetleeren School- laarzen enz. J. H. KNAAP, Zaterdag a.s., den 26 October, hoopt ondergeteekende zijn Zaak te openen op den Dam B 360; 6 cent. -1913. - 6 cent. Wij weten geen rand met den voorraad; er moet en zal ruimte komen. Daarom zullen wij verkoopen tot fabelachtige prijzen de beste en mooiste boeken op allerlei gebied. Voor ieder is er wat bij. Nog eens onze zolders zijn vol, onze gangen zijn vol, onze portalen zijn vol. Wij moeten ruimte hebben, daarom opruiming tot fabelachtige prijzen en bovendien met schitterende cadeaux. Voor elke f 2 krijgt men, behalve deze boeken, nog eadeau een prachtige, zeer soliede, onverslijtbare, openslaande SCHRUPJVIAP, tevens VLOEIBOEK, met gelegenheid voor berging van briefpapier, enveloppen enz. enz. Het is iets dat iedereen noodig heeft. Voor eiken Gulden, dien ge koopt, ontvangt ge GRATIS een groot mooi in prachtband gebonden ALBUM VOOR ANSICHTKAARTEN, een prachtig geschenk voor groot en klein. 1. Mevr. Barentz. Het boek voor de Huisvrouwhet onmisbare boek voor elke Nederlandsche vrouw en elk meisje. Bevattende alle aanwijzingen op elk huishoudelijk gebied en volledig koek- boek, 4de veel verbeterde druk, 50 cent. 2. Ravestein. Robert Bertram. Beroemde roman van de lustige vage bonden. Vol edele hartstochten, buiten gewoon boeiend, 1200 pagina's, met pl. m. 150 prachtige platen. Het volledige werk f 2,50. 3. Het groote uitspanningsboekde onuitputtelijke huisvriend, bevattende maanden vol gezelligheidGezelschaps spellen, Raadsels, Anecdoten en Goochel toeren, 60 cent. 4. Ch. Niese. Licht en Schaduw, zware roman uit den choleratijd, 2 dln., ruim 500 pag. Een boek van zelfopofferende, liefde. Vr. f 4,80, thans 60 cent. 5. Leo Tolstoï. Oorlog en Vrede. Het meesterwerk van den beroemden auteur waarvan de geheele wereld spreekt. De mooiste uitgave, drie zware dln., 1100 pag., in één prachtband, f 2,95. 6. Cooper. De Padvinder. Wie heeft niet genoten van de schitterende, pakkende verhalen van den grooten Cooper? Vr. Ed. f 6,thans met vele platen en keurig geb. f 1,25. 7. Ribot. Zichzelf te zijn. Voor wankelmoedigen is dit boek, dat sterk en energiek maakt, een onwaardeerbare schat, 40 cent. 8. M. de Vries. Van werkman tot raillionnair. De boeiendste roman die be staat, de verborgenheden van Amsterdam onthullend, pl. m. 300 pag., 50 cent. 9. Pierre Decourcelle. Gigoletto of het kind der misdaad. Reuzengeïllustr. roman, groot form., pl. m. 300 pag., 55 ct. 10. Dr. Koekoek. Het Haar. Een boek voor .allen die hun haar goed willen verzorgen en niet willen verliezen. Een echt boek voor onzen tijd, 25 cent. 11. Een aardig Prentenboek met tal van gekl. pl., 15 cent. 12. G. C. Verenet. Voordrachten van Willem van Zuylen, Poolman enz., aller- vermakelijkst, o.a. het succesvolle Prof. Schwindler, rijk geb., 65 cent. 13. Brantsma. Een massa Voor drachten, zeer geschikt voor de meest beschaafde gezelschappen, o. a. het be roemde: „Een verlegen mensch", 45 ct. 14. Bezemer. Jav. en mal. fabelen. Een boek vol Oosterschen gloed en leven. Een modern 1001 nacht. Heerlijke fabelen, prachtig geïll., 85 cent. 15. Reesen. Roman. Iwanowitsch Rom. uit het Russische familieleven, in stempelband, f 0,35. 16. E. P. Oppenheim. Een ruwe diamant. Zedenroman, vol gloed, uit de tropen, 20 cent. 17. Het reuzen ABC Prentenboek, enorm aantal gekl. fig. en tevens ver schillende lettersoorten, cijfers, enz. Een hoog practisch prachtig prentenboek, 30 ct 18. Piet van Assche. De Broeder moord, oorspr. schitterende, hartstochte lijke roman, pl. m. 250 pag., 50 cent. 19. Dr. Arntzenius. De biecht van een geneesheer, naar het Russisch, allerinteressantste, intiemste bijzonder heden. Eig. prijs f 1,50, thans 45 cent. 20. Ed. Röpcke. Een Lente. Oorspr. mod. rom. f 1,60, thans 30 cent. 21. Gerard Keller. Haar Buurman. Laatste roman van den beroemden popu- lairen schrijver. Eigenl. pr. f 3,25, thans f 1,15. 22. H. M. J. Wattel. Het burgerlijk recht voor iedereen, veel verb, uitg., een onmisb. boek voor eiken staatsburger. Het eenige burgerl. wetb., duidelijk en verstaanbaar en juist, pl. m. 300 pag., met alphab. reg., ing. 60 cent. 23. Jan Rinke. Het teekenen van hoofd en hals. Wanneer men dit boek nauwkeurig heeft doorgewerkt, kan men in eenige uren iemands portret goed gelijkend teekenen, geïll. f 0,60.. 24. Prof. Charcot. Het geloof dat geneest. De wonderb. genezingen van hen die gelooven verklaard. Door lezing van dit boek worden tal van Mysteriën opgelost, rijk geb., 60 ct. 25. A. K. Green. Een geheimzinnige misdaad. Spannende, crimineele roman, in alle talen vertaald, prachtvol geb., 35 cent. 26. De Gans, het geheele lichaam van den gans, alle lichaamsdeelen uitvouw baar, in kleuren, 15 cent. 27. De Haan, het geheele lichaam van den haan, alle lichaamsdeelen uit vouwbaar, in kleuren, 15 cent. 28. Booth by. De betoo vering des Konings, grillige, fantastische rom., 20 ct. 29. Lowndes. Belofte maakt schuld. Een prettig en leerrijk verhaal voor meisjes, fraai geïllustr., geb. 75 cent. 30. F. M. Dostojewski. De Echt genoot, hartstochtelijke Russische roman van misdaad en wraak, fraai geb., 95 cent. 31. N. Page. Een Millionnair op St.-Nic.-Avond. Een allerliefst Meisjes boek, geïllustr., in rijken prachtb., 75 cent. 32. Visser. Na Strijd tot Overwinning. Een pracht van een boek voor jongens, mooi, keurig geb., geïllustr., 75 cent. 33. Een Doos Vlammetjes. Een vroo- lijk boek in hoogst eigenaardigen vorm, een koddige verrassing, 15 cent. 34. Ibsen. John Gabriel Borkman. Dit beroemde werk van dezen grooten schrij ver slechts 60 cent. 35. De Vogué. Maxim Gorki, het leven van Tolstoi's beroemden vriend, den grooten schrijver en revolutionnair, boeiend en interessant, 25 cent. 36. Prentjeskijken. Het mooiste pren tenboek voor de jeugd, 10 cent. 37. Willebrands groote verzameling. Voordrachten voor den beschaafden stand, o. a.De candidaat van den gemeente raad, De zakkenroller en andere beroemde succesnummers, 45 cent. 38. Alex. Dumas, beroemd meester werk. De Graaf de Monte Cristo met het vervolg De Doode Hand, met 40 Kunstpl., 4 zware dln., 1350 pag., in 2 prachtb., f 5,90. 39. Thérèse Hoven. Broeder en Zuster, een zeer interesante roman, een boeiend verhaal van deze bekende schrijf ster, fr. geb. f 1,90. 40. Cooper. De Volksplanters. Het beroemde verhaal van dezen schrijver, spelend onder de eerste kolonisten in Amerika. Vr. prijs f 6, nu in prachtb., geïllustr. f 1,25. 41. Jules Lermina. De Zoon van Graaf de Monte Cristo. Deze roman is even schitterend als de roman Graaf de Monte Christo. Een overheerlijk boek, vol boeiende avonturenhartroerende opwellingen en overkomen wreedheden, dat iedereen met het grootste genoegen leest, pl. m. 1500 pagina's. Het volledige boek slechts f 2,90, met bijna 200 platen. 42. Boekenoogen. De Godsdiensten der Wereld, in 4 zware dln., in één rijken prachtband, behandelende alle godsd. der wereld, versierd met zeer veel fraaie, verduidelijkende pl. Een waar kostbaar prachtwerk, ruim 1100 blz. en 300 illustr., geb. f 5,25. 43. H. M. J. Wattel. Onze Grond wet, duidelijk uiteengezet. Een fraai, onmisbaar boek voor iederen staatsburger, geb. 50 cent. 44. Do Transvaalsche Helden. G. Duplesis, groote geïllustr. roman uit den Transvaalschen Oorlog, groot form., 240 pag., 55 cent. 45. Koekoek. Hoe verkrijgt men een gezond Tandstelsel? Voor het onder houd der tanden, 25 cent. 46. Het prachtige prentenboek Geve derde Vrienden, met vele gr., in kleuren gedrukte platen, voor 65 cent. 47. Wallace. De Wonderen van het Spiritisme, wetenschappelijk verklaard. Dit beroemde werk wekte overal ont roering, het is het standaardwerk over spiritisme, f 1,40. 48. Leonce du Catillon. De Onge lukkige Bruid, roman van avonturen, gr. formaat, 30 cent. 49. Holthusen. Het Land in Gevaar. Het mooiste geïll. boek voor Holl. jongens, die het vaderland liefhebben, fr. geb., 75 cent. 50. Pijnappel. Als Oom Arnold komt. Dit snoesige meisjesboek, gevende het echte, rijke* kinderleven, dat boeit van het begin tot het einde, sierlijk geb., 75 cent. 51. H. Schobert. Bijna Bezweken, roman, 158 p., 20 cent. 52. J. Paulsen. Blanca Ellerta, be roemde Noorsche roman, geïllustr., 20 ct. 53. M. Sunshine. Een Flinke Zee man. Een interess. jongensboek, geïll. in prachtb., 75 cent. 54. Cooper. De laatste der Mohi kanen. Vr. Ed. f 6, thans in fraaien band, f 1,25. 55. Lysacht. Een Flink Kereltje. Een alleraardigst jongensboek, geïll., geb. 75 cent. 56. H. G. Wells. De Strijd der Werelden, de komst der Marsbewoners op aarde. Amusant, wonderlijk, avon tuurlijk, pl. m. 300 pag., prachtig uit gevoerd, met 12 pl., van J. H. Speen hof?, geb. in artistieken stempelband, f 1,15. 57. Cervantes. Don Quichotte. Voll. editie met een zeer groot aantal prach tige platen naar Doré, artist., geb. f 2,90. 58. A. Dreyfus. Vijf jaren uit mijn leven, van den grooten martelaar, geïll., eigenl. prijs f 1,80, thans 50 cent. 59. Francis. Stadskinderen Buiten. Een leuk verhaal voor meisjes, versierd met mooie ill., keurig geb., 75 cent. 60. Een prettige dag. Een fijn artistiek prentenboek, in de teederste kleuren, groot formaat, 30 cent. 61. Jules Mary's meesterwerk. De dochter van den moordenaar. De meest hartroerende roman van den tegen- woordigen tijd, met tal van platen van een onzer beste teekenaars, 50 cent. 62. v. Beeker. Guusje, Greta en ik. Het aardigste meisjesboek dat bestaat. Zwaar groot boek, geïll., 70 cent. 63. Joh. H. Been. Zeemansrijmen. Een gezellig, geïll. bundel bekende prachtige gedichten, 15 cent. 64. Reule. Nieuw groot vertelselboek. Wat zullen de kleinen, en de grooten niet minder, genieten van die heerlijke genotvolle verhalen, met vele platen. In lieven stempelb. f 1. 65. E. P. Oppenheim. Gewroken. Het boeiendste boek der wereld, in rijken stempelband, 35 cents. 66. v. Milligen. Beroepskeuze. Een onbetaalbaar handboek voor ouders en voogden. Vroeger f 2,90, thans f 1. 67. F. M. Dostojewski. Uit het doodenhuis. Beroemde roman uit het gruwelijke Syberische gevangenisleven, 60 cent. 68. Joh. Emmer. De heks van Pera, de geheimen van Constantinopel, keurig geb. 35 cent. 69. Jean Rameau. Het geheim van den Waterval. Prachtroman uit de Pyreneeën, stijlvol, geb. -35 cent. 70. Madsen. Flory. Dit mooie ver haal uit het kostschoolleven van den beroemden schrijver, fijn geb., geïll. 75 ct. 71. H. M. J. Wattel. Het Handels recht voor iedereen. Een volledig, duide lijk onmisbaar Wetboek van Koophandel, met alph. reg. Een onmisbare gids in de moeilijkste handelsgevallen voor eiken zakenman, sterk geb., 95 cent. 72. Th. Cobb Verdwenen. Beroemde misdadigersroman, fr. geb., 35 cent. 73. Het groote boek der kaartspelen (whist, skat enz.), voll. bandl., 15 cent. 74. Het Gezelschapsspelenboek, on misbaar voor elk gezin, 15 cent. 75. Coombe. Een woelige Logé. Een dol, vermakelijk boek voor jongens, met aardige platen, in .sierlijk geb. prachtb., 75 cent. verkoopen wij tot deze spotprijzen; bij elke S 2 die men dus koopt, een prachtige kostbare Schryfmap en bij eiken f 1 een Ansichtkaaiten-Album cadeau. MAAKT ER GEBRUIK van. Franco toezending na ontvangst van postwissel, waarop staat: Versperde doorgangen, met de verlangnummers, bij COHEN ZONEN, O. Z. Voorburgwal 159, Amsterdam. Telef. 5498 Noord. Voor minder dan één gulden wordt niet geleverd. Naaml. Venn. Grootste keuze bij tegen uiterst lage prijzen. Specialiteit in Rouwhoeden. Verkoop uitsluitend a contant. Beleefd aanbevelend. is de naam van het beste geëmailleerde Keukenfornuis. Deze fornuizen zijn gemaakt van zwaar plaatyzer, terwyl het emaille niet afspringt. zyn Keukenkachels met ruime rook kanalen, die goed branden. Franco levering en gratis plaatsen. in de GRAAN BEURS te ZIERIKZEE. PROGRAMMA: Reis Afrika, Slechte betaling, Brandoproer, Armoede, Misdaad, zeer schoone natuur-opname, enz. enz. enz. Te Middelburg, Vlissingen en Goes werd dit boeiende programma bij zeer belangstellende opkomst, met de grootste voldoening gevolgd. 9^" Dat ieder kome! Aanvang 8 uur. Toegang 25 en 15 ct. Kaarten aan <le zaal verkrijgbaar. Aanvang 5 uur. Toegang IS en ÏO ct. P.S. Telkens nieuw programma. J, TIMMERMAN. „De Weegschaal", Oude Haven A 313. evenals voorheen blijft de Grossierderij in Suikerwerken, ChocoladeSpeelgoed enz., terwijl daarbij is opengesteld eene IJ&- en Melksalon. Hopende hetzelfde vertrouwen te mogen blijven genieten en belovende eene nette en prompte bediening. Beleefd aanbevelend, M. SMALLEGANGE. HR- Drukkerij van R. W J. O CH TM A N, Appelmarkt Zierikzee, ingericht voor goedkoop DrukwerkHennep-Enveloppen met naam of firma bedrukt van af f 1,80 per milleBriefkaarten met naam of firma bedrukt f 2.50 per mille, aan 2 zijden bedrukt hooger. - Rekeningen, Nota's en Kwitantiën van af f 2 per mille. - Verlovings-, Ondertrouw en Rouwkaarten, Rouwbrieven, enz. Vlugge aflevering. Er biedt zich aan een bekwame Metselaarsknecht. AdresBoekh. A. C. DE MOOIJ. 1W Verkrijgbaar bij Boekh. KROM, Havenplein, Zierikzee. Peebotter gevraagd, door I. D. GAKEER, Dreischor. Terstond of met December een bekwame inwonende tweede Knecht gevraagd, door NICO VAN DER MAAS, Landbouwer, onder Tholen. Met 1 December of 1 Maart a.s. een ongehuwde Boerenknecht benoodigd, by IZ. VAN 'THOF, Land bouwer, Tholen, Mosselhoek. Met 1 Mei a.s. een eerste en een tweede Boerenknecht gevraagd, bij J. A. LIEVENSE, Nieuwerkerk. Met Mei een Boerenknecht benoodigd, bij W. DE V R I E Z E Haamstede. Met Mei a.s. een Boerenknecht benoodigd, bij Gebr. RINGELBERG, Duivendijke. Met Mei een gehuwde Boerenknecht, liefst met Zoon als 2e knecht, benoodigd, bij CENT VAN SCHELVEN, Brouwers haven. Met 1 Mei een gehuwde Boerenknecht benoodigd, bij L. BAKKER, Duivendyke. Met 1 Mei a.s. benoodigd eene Boerendienstmeid, bij I. DE WILDE Gz., St.-Maartensdijk (Markt). Gevraagd, wegens huwelyk der tegen woordige, met 1 Nov. eene flinke Dienstbode, by J. H. DE VLIEGER, Landbouwer te Puttershoek. Gevraagd in een klein gezin te Delft een net Dienstmeisje. Zich in persoon of schriftelijk aan te melden by Mevrouw SCHÜSSLER, Poststraat 38, Zierikzee. Gevraagd terstond ol met Nov. eene nette Dienstbode, hoog loon, wasch buitenshuis, door J. H. BROUWER, Lange Nobelstraat.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1912 | | pagina 5