ENSDORP's ONTBIJTCACAO, 2 pond bus. 1,50. 1 pond bus - 0,80. V2 pond bus - 0,42'/2. 1 ons bus- 0,18. V2 ons bus- 0,10. Telegrafisch Weerbericht, Officieel Marktbericht. ADVERTENTIE». Colljnsplaat. In de 1.1. gehouden buiten gewone algemeene vergadering van de Chr. Werkliedenvereniging .Draagt elkanders lasten", In de openbare lagere school, was de opkomst goed. Niet minder dan 127 van de 187 leden waren opgekomen. Na opening door den voorzitter (den heer Schippers) met gebed en het zingen van een psalmvers, werd aan de orde gesteld het eenlge punt op de agenda voorkomende, n.l. het verzoek van Mar.s de Smit Jz., om wegens langdurige ziekte meer ultkeerlng te mogen ontvangen dan by het reglement Is bepaald, zijnde hoogstens 13 weken. Nadat het verzoek door den voorzitter was toegelicht, door o.a. op te merken dat gedurende de laatste 4 maanden (het laar loopt van 1 November tot 31 October) niet minder dan een bedrag van ongeveer I 800 was utlgekeerd wegens ziektege vallen, werd de discussie daarover geopend. Na langdurige deliberatie van vele leden, werd ten slotte het gedaan verzoek van de hand gewezen. 86 leden verklaarden er zich tegen en 38 voor; 3 briefjes werden van onwaarde verklaard. Door de groote uitgaaf is men verplicht geweest van de gedeponeerde gelden In de rijkspostspaarbank te lichten een bedrag van f 500. Gelukkig zit de vereenlglng niet aan lager wal, daar het Spaarbank boekje nog een te goed aanwijst van p.m. I 1000. Niets meer aan de orde zijnde, werd de vergadering met dankzegging gesloten. Wissenkerke. J.I. Donderdagavond gaf de zangvereenlglng „Zang en Vriendschap", onder leiding van den heer C. Fllpse, een uitvoering In de openbare school alhier. Zeker de herinnering aan de goed geslaagde Kerst-ultvoerlng, die ons nog zoo versch In het geheugen ligt, deed ons groote verwachtingen koesteren van dezen avond, waartoe mede moge getuigen de groot getale, waarin het publiek was opgekomen. Deze uitvoering heeft evenwel onze verwachtingen nog verre overtroffen. In de eerste plaats merken we op, dat de keuze van het programma een ware verrassing mag genoemd worden. Een 14-tal met zorg gekozen zangnummers werden aangenaam afgewisseld door een operette In 2 tafereelen: „de Bergfee" van P. Vasseur; een blijspel: „Een kleine ver gissing", van Anthonle, en een komlsch- duet: „Staatsloterij 999". De laatste drie nummers hebben niet het minst bijgedragen tot de welslaging dezer uitvoering. Hoe prachtig werd de operette uitgevoerd Het mooi Ingerichte tooneel, de fraai gecostumeerde dames In hun rol van Balsamine en de zes feeën en de onbe rispelijke zang met orgel- en piano begeleiding, dit alles zoo verheven schoon, gaf een zóó bekorenden Indruk, dat het ons toescheen, of we werkelijk in het land der sprookjes verplaatst waren. Het publiek gaf dan ook door een daverend applaus zijn voldoening te kennen. Een woord van warme hulde aan allen, die In dit stuk een rol vervulden! Ook In „Een kleine vergissing" werden de rollen goed vertolkt. Een levendige toejuiching van het publiek bewees, dat het zich in groote mate had geamuseerd. Evenzoo verwierf het komlsch-duel grooten bijval. „Zang en Vriendschap" heeft In deze getoond, dat zij ook op tooneelgebled iets goeds weet te presteeren. Om In blzonderheden de verdiensten te schetsen van wat zij op gebied van zang heeft ten gehoore gebracht Is moeilijk en zou te veel plaatsruimte elschen. Voldoende z|j het, met te zeggen, dat er mooi, zeer mooi gezongen werd. De nummers, als: „Oranjelledje", Kerstliedje" en „Moederke alleen", verwierven aller bewondering door de schoone sopraansolo van mej. M. de Muynk en de niet minder treffende koorbegeleldlng. Ook de duet-nummers „Herinnering" en „Panus Angellcus", alsmede „Schaduw en Licht", waarin de fraaie altstem van mej. E. v. d. Heljde een eerste plaats Innam, oogstten grooten bgval. Voorts mogen naast de Vaderlandsche liederen nog genoemd worden „Wiegelied", „Mijn hulsjen", „Gij lieve Vooglen", „de Kleinste" en „Avondliedje", die allen op voortreffelijke wQze werden uitgevoerd. „Zang en Vriendschap" heeft alle eer van haar werk. Zij heeft ons getoond, dat het haar ernst Is in de beoefening dezer kunst. Daarom een woord van bizonderen lof aan haar Ijverigen directeur, wien voor dit schoone doel geen opoffering te groot Is. Nog lang zal deze uitvoering by het publiek In aangename herinnering biyven. Ingezonderi Med.ed.eellngen. (Onder verantwoordelijkheid van den Inzender). Van 1—5 regels 75 tlti; elke regel meer 15 (lts. Aanbestedingen, Verkoopingen, enz. Zierikzee, 2 Maart. Door het dageiyksch bestuur van het waterschap Schouwen Is op 1 dezer aanbesteed: het maken van zink- en stortwerken aan het Noorder- strand, volgens twee ontwerpen: volgens één met rys-zlnkwerk en volgens één met beton-zlnkwerk. Voor het eerste was Ingeschreven door I. Douw te Zierikzee, f 24600; J. Roskam te Slledrecht, 23850; j. W. Roeloff te Papendrecht, f 21400 of f 21900: voor het tweede door de N. V. „Maat- schappy tot het maken van Oeverwerken, systeem „De Muralt", te Amsterdam, f 18497, waaraan het werk Is gegund. St.-Maartensdijk, 2 Maart. Door het bestuur van het waterschap St.-Maartensdyk da goadkoopsta an ansakalijksla in 'I gabruik. r BEMSDORP's Manoeuvre Chooolaad overtreft alles. Prijs 7 cent per reep. werd heden alhier aanbesteed de levering van a. 1400 M.:! Pruisische grint, franco op den havenwal. Hiervoor werd Ingeschreven door den heer C. P. Vermeulen, Dordrecht, voor f 2,24 per M.3, aan wlen de levering Is gegund. b. de levering van 70 M.3 Waalbrikken. Inschryvers de heeren: Inschrijving per M.' J. Maljers, Terneuzen, voorI 3,75 J. M. Verhey, Werkendam, voor - 2,20 P. Verhey, Idem, - 2,20 By loting de levering gegund aan P. Verhel], bovengenoemd Kortgene, 1 Maart. By de verkooplng van (den landbouw-lnspan van den heer J. Wolse te Kortgene, door notaris Hloole uit Middelburg, werd besteed voor werk paarden van f 160 tot f 680 en voor een 1-jarlg paard f 300; voor melkkoeien van f 210 tot t 340 en voor kalveren van f 35 tot f 150. Het geheel bracht veel geld op. Stavenisse. Door de Dorpsvereenlging II alhier is gegund de levering van Superphosphaat aan L. Eversdyk te Bleze- linge, adf 2,50 Amm. Superphosph., aan de Inter. Handelsv. te Roozendaal, ad 7,39 Zwavelz. Amm., aan Idem, ad 16,30 Chill-salpeter, aan W. Boller. Poortvliet, ad11,22 Patent-kali, aan A. IJseldfjk alhier 6.48 Opgei. Peru-Ouano, aan Wed. L. Oroosman, ljzendyke, ad 7,89 Kall-Diingesalz, aan P. J. van Aardenne, Dordrecht, ad 6,80 Mals, aan H. Hendrlkse alhier, 5,03 per 80 K.G. Al het andere per 100 K.O. Scherpenisse, 2 Maart. Hedenavond werd ten verzoeke van mej. de Weduwe P. van der Werff, en ten overstaan van notaris Meulenberg, publiek verkochteen woonhuis met erf, voor f 605, aan den heer C. A. Geuze; en ten verzoeke van mevr. de Weduwe C. D. Boelier te Bergen-op-Zoom, een woonhuis en schuurtje, door P. Kleppe van Poortvliet, voor f 380; bouw- en welland, door J. Duynhouwer, voor f 200. By combinatie werd het gekocht door M. A. Geuze van Poortvliet voor f 1520. Brouwersharen, 3 Maart. By de open bare verkooplng, heden alhier voor den heer K. Haane Oast, door den notaris J. Franse gehouden, werden besteed voor: een vos-merrlepaard f 158, een melkkoe f 250 en een jaarllng-vaarsje f 63. Landbouw en Veeteelt. Oud-Vossemeer. Hoewel er niet veel uien zyn uitgezaaid, hebben eenlge land bouwers toch nog kleine voorraden; de prys was In den laatsten tyd vrij hoog geworden, maar na den laatsten marktdag ln Rotterdam schynt de prys weinig meer te zullen stygen. St.-Pllipsland, 2 Maart. Door tusschen- komst van den agent A. de Ruyter zal hier dit jaar alleen in den ouden polder circa 55 gemeten zilverajuin uitgezaaid worden voor rekening van Gebrs. Speler te Amsterdam. Uit het verslag van de controle- vereenlglng „Dulveland", gevestigd te Nleuwerkerk, biykl, dat 3027 monsters onderzocht werden. De monsters werden om de veertien dagen genomen. Uit de melktysten biykt, evenals vorige jaren, dat er In de melkopbrengst en in het vetge halte een schommeling valt waar te nemen, ofschoon die niet zoo groot Is als In de belde vorige jaren. Was In 1909 een geldeiyk verschil van f 111,30 waar te nemen van 2 koelen van één eigenaar, thans Is een geldeiyk verschil op te merken van slechts f 65,90 van 2 koelen van één eigenaar. In 1909 Is de geldeiyke opbrengst berekend tegen f 1,30 per K.G., terwyi nu de geldeiyke opbrengst berekend is tegen f 1,38 per K.Q., zijnde de ge middelde prijs, door de boterfabrlek „De Duif" uitbetaald. Post en Telegrafie. V Isscher Ij- Berichten. Gedurende de vorige week werden van Brulnisse verzonden 2220 ton mosselen naar België en Franktyk. Naar Engeland, Holland en Dulischland verzond men 280 balen mosselen. ONDERWIJS. St -Annaland, 3 Maart. Aan het her- hallngsonderwys voor meisjes wordt, evenals het vorige jaar, deelgenomen door 8 kinderen. Er hebben zich voor de met 1 April open komende betrekking van onderwijzer aan de openbare school slechts twee sollicitanten aangemeld, waarvan er één reeds elders benoemd is. KERKNIEUWS. Bedankt voor het beroep naar de Herv. Gem. te Retranchement door ds. S. H. de Groot te Oirschot. Beroepen bij de Geref. Oem. te Tholen, ds. T. Bouma te Doorn. PREDIKBEURTEN. Benoemd tot directeur van het post- en telegraafkantoor te Oud-Gastel de heer B. H. Mlllenaar, thans In geiyke betrekking te Dlrksland. Zondag 5 Maart 1911. Zierikzee. Qeret. Kerk. 's Voorm. tien ure en 'sevends half zes ure: da. Laman. Woensdag 8 Maart (Biddag), 's Voorm. tien ure en 's avonds zes ure: Idem. Chr. Qeret. Kerk. 's Voorm. halt tien ure, 'snsm. twee ure en 'savonds zes ure: ds. Wisse. Woensdag 8 Maart (Biddag), 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure: Idem. Lokaal voor Evangelisatie, Nobelstraat. 's Voorm. tien ure: Klnderkerk; 's avonds halt zeven ure: de heer Taanman, evangelist. Evangelisatie jeruël II. 's Voorm. tien ure en 's avonds zeven ure: Oewone dienst. Kerkwerve. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Blanker!. Serooskerke. Herv. Kerk. 'a Voorm. half lien ure: ds. Pols. Burfh. Herv. Kerk. '8 Voorm. half tien ure en 's avonds half zeven ure: ds. Van der Linde. Reaesae. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Vorster. Noordwetle. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure: ds. Vorster. Haamstede. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure: ds. Pols van Serooskerke. Qeret. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Brulnsma van Eikerzee. Woensdag 8 Maart (Biddag), 's Voorm. hall tien ure en 'snam. twee ure: ds. Veder van Breukelen. Oud-Gerei. Kerk. 's Voorm. hall tien ure en 'snam. twee ure: Leeskerk. Blkerzae. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Reus. Gerei. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: Leeskerk. Brouwershaven. Herv. Kerk. 's Voorm. tien ure: ds. Van den Broek. Qeret. Kerk. 's Voorm. hall tien ure en 's nam. twee ure: ds. Mei/er. Woensdag 8 Maart (Biddag), 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: Idem. Zonnematre. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: da. De Leur. Gerei. Kerk. 'a Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Van Schalk. Noordgouwe. Herv, Kerk. 's Voorm. hall tien ure: ds. Schouten. Drelschor. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: da. Van de Griend. Ouwerkerk. Herv. Kerk. 's Voorm. hall tien ure: ds. Snelhlage. Nleuwerkerk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Van der Linden. Qerel. Kerk. 's Voorm. hatt tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. Woensdag 8 Maart (Biddag), 's Voorm. half lien ure, 'snam. twee ure en 'savonds zes ure: ds. Sieders. Oud-Qerel. Kerk. 'a Voorm. 9 ure, 's nam. 2 ure en 's avonds 5.15 ure: Leeskerk. Woensdag 8 Maart (Biddag), 'a Voorm. negen ure, 'snam. twee ure en 'savonds half zes ure: ds. Kersten van Rotterdam. Oosterland. Herv. Kerk. 's Voorm. hall Men ure: Leeskerk; 'snam. twee ure: dr. Weeda. Qeret. Kerk. 's Voorm. hall tien ure en 'a nam. twee ure: ds. Staal; 'savonds zes ure: Leeskerk. Slrlansland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Elenbaas. Brulnisse. Herv. Kerk. 's Voorm. half Hen ure en 's nam. twee ure: ds. Waardenburg. Qerel. Kerk. 's Voorm. hall tien ure en 'savonds vijf ure: de heer Van' t Zant van Sleeuwgk, cand. Woensdag 8 Maarl (Biddag), 's Voorm. half tien ure en 'savonds vgf ure: ds. Oudkerk van Krallngen. Qerel. Qemeente. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 'savonds half zes ure: da. Roelofsen. Woensdag 8 Maart (Biddag), 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Idem. Oud-Qerel. Kerk. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds v|f ure: Leeskerk. Woensdag 8 Maarl (Biddag), 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 'a avonds half zes ure: de heer De Jong van Schevenlngen. Evangelisatie, 'a Voorm. hall tien ure en 's nam. twee ure: Qcwone dienst. Tholen en St.-Filipoland. Tholen. Qercf. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's Voorm. half zes ure: 'snam. twee ure en 'savonds zes ure: ds. Visser van Nleuwendam. Woensdag 8 Maart (Biddag), 's Voorm. half tien ure, 'snam. twee ure en 'savonds zes ure: ds. Runia van Westmaas. Qeref. Qemeente. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 'savonds zes ure: Leeskerk. Woensdag 8 Maart (Biddag), 's Voorm. half tien ure, 'snam. twee ure en 'savonds zes ure: ds. Van Reeën van Lelden. St.-MaartensdIJk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: Leeskerk; 'snam. twee ure: ds. Prins. (Voorbereiding H. Avondmaal). Woensdag 8 Maart (Biddag), 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Prins. Oud-Geref. Qemeente. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half ses ure: Leeskerk. Woensdag 8 Maart (Biddag), 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. Poortvliet. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Prins van St.-Maartensd(k; 'snam. twee ure: Leeskerk. Woensdag 8 Maart (Biddag), 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Verkerke van Tholen. Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 'savonds ses ure: ds. Davelaar van Aalst (Qeld.) Woensdag 8 Maart (Biddag), 's Voc tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds Idem. Scherpenisse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Steenbeek; 'snam. twee ure: Qeen dienst. Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 'savonds half zes ure: Leeskerk. Ond-Vossemeer. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Van de Pol. Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. DeBruijn; 'savonds half ses ure: Leeskerk. Stavenisse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Kamsteeg. (Doops- bedlening). Beide diensten collecte voor het Ziekenfonds. Oud-Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. St.-Annaland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Van Paddenburgh. WoenBdag 8 Maart (Biddag), 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: Idem. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 'savonds vflf ure: Leeskerk. Woensdag 8 Maart (Biddag), 's Voorm. half tien ure, 'snam. twee ure en's avonds half zes ure: ge heer Verhage van Westzaan. St.-Pllipsland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Bal. (Doops- bediening). Oud-Qeref. Kerk (Achterweg), 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds vijf ure: Leeskerk. Woensdag 8 Maart (Biddag), 's Voorm. negen ure, 'snam. twee ure en 'savonds half zes ure: ds. Boone. TBLBQ RAMMEN. Stavenisse, 3 Maart. Heden heeft alhier een oeverafschuiving plaats gehad aan den polder Oud-Kempens- hofstede van 200 bij 60 M., tusschen de peilraalen 11 en 13. Ingezonden Stukken. Mijnheer de Redacteur l Wil mij een weinig ruimte afstaan in uw blad voor het volgende, bQ voorbaat dank. Met verwondering las ik ln uw blad van 18 Febr. j.l. een verslag over een assurantiekwestie, hetwelk reeds een maand te voren In één der Rotlerdamsche bladen had gestaan. Dit verslag, vol grove onwaarheden, een maand later in uw blad te lezen, kwam mg geheel onverklaarbaar voor, of het moest zijn dat u, Mflnheer de Redacteur, het doel beoogde, een handeldrijvende firma hier ter stede te willen benadeelenin dit geval kan dit noch uw blad, noch uw persoon tot eere strekken. Ik wil hier niet neerschrijven wat ln dat verslag waar of onwaar was, maar toch uwe lezers overtuigen van de grove leugens die er in voorkwamen: 1°. De heer A. W. had met de vertooning te Brielle, noch met het ongeluk met die biograaff niets te maken, daar hij een geruimen tijd te voren het toestel verkocht had. Deze verkoop was geschied op afbetaling met huurcontract, en moest de heer A. W. als eischer optreden, omdat de laatste term|n nog niet betaald was; 2°. Het ongeluk met de biograaff had plaats te Rotterdam op 31 Aug. 1908, 'savonds om half- negen, terwijl de heer A. W. zich te Zierikzee bevond. Hoe kon deze nu die wagen besturen en te Brielle eene vertooning houden 3°. De eigenaar, die deze vertooning te Brielle moest houden, stond reeds een geruimen tijd op de Bilelsche boot z|n knecht af te wachten, toen deze juist bij het afbellen der boot, in dolle vaart kwam aangereden, struikelde, en de wagen met vliegende vaart in de Maas terecht kwam. Deze bestuurder (een Rotterdammer), was een geruimen t|d opgehouden door een optocht van Jong- Holland ('twas Koninglnnefeest te Rotterdam). Zooals altQd, waren er ook nu, bij de afvaart eener passagiersboot, een aantal personen aan wezig, eenlgen van hen, als ook de eigenaar, en de wagenbestuurder, werden op verzoek van den heer A- W door den rechter gehoord. Nu vraag ik U, Mijnheer de Redacteur, mag men nu maar zulke grove leugens, zooals ln uw verslag voorkwamen, neerschreven? Heb ik de eer te z|n. Uw Dw- Dnr., A. N. Oosterland, 1 Maart. Mynheer de Redacteur Naar aanleiding van een Ingezonden bericht ln het nummer van Maandag j.l. over een vecht- parté van twee leerlingen der school wordt mfj verzocht het volgende mee te deelen. De vecht partij had niet plaats bQ het uitgaan der school, maar na het uitgaan en niet ln de onmlddelljke nabijheid daarvan. Hoogachtend, DE CORRESPONDENT. naar waarnemingen verricht in den morgen van 3 Maart 1911, medegedeeld door het Konlnkiyk Neder!. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 779.4 te Biarritz. Laagste barometerstand 728 7 te Seydlsljord. Verwachting (van den avond van 3 Maart 1911 tot den avond van 4 Maart); Toe nemende tot krachtige Westeiyke tot Noord- Westeiyke wind, betrokken tot zwaar bewolkt, regenbuien, zeilde temperatuur. BOTER j 0,65 en 0,72'' per 5 H.O. KIP-EIEREN j 0,75 en J 0,80 per 25 stuks. Zierikzee, 2 Maart 1911. De Marktopnemer, J. J. VAN DEN BOUT. Ondertrouwd; ELIZA OOUDSWAARD Az en MARINA VERHOEK Md. Zierikzee, striansland. maa" 19m' Huwelijksvoltrekking 15 Maart a.s. Ondertrouwd: MAR1NUS WILLEMSE en GR1ETA HAVELAAR. Ouwerkerk, woudrichem, 3 Maart 1911. Tot ons groot leedwezen overleed te Ziirldt, onze geachte Neet, ADRIAAN SCHALKWIJK, In den ouderdom van 65 jaar. Haamstede, Noordwelle, 28 Februari 1911. Renesse, Familie BOLLE. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze geliefde Moeder, Behuwd- en Orootmoeder, ADRIANA LABAN, Weduwe B. M. Smits, in den ouderdom van 75 jaar en byna 10 maanden. Zierikzee, 2 Maart 1911, Uit aller naam, j. SMITS. Ondergeteekende betuigt zyn harte- Ujken dank voor de vele bewyzen van belangstelling, hem betoond op zyn 90sten Verjaardag. Noordgouwe, 26 Februari 1911. JOH.s V1ERQEVER. Voor de veie bewyzen van deel neming, ontvangen gedurende de ziekte en na het overtyden van onzen geliefden Echt genoot en Vader, de heer J. B1ENEFELT, betuigen wy onzen hartelljken dank. Zierikzee, 3 Maart 1911. Wed. J. BIENEFELT—vooelaar en Kinderen. V Ondergeteekenden betuigen hunnen hartelljkcn dank aan allen, die bewyzen van deelneming betoond hebben, tydens de ziekte en na het overtyden van hunnen geliefden Zoon, Broeder en Zwager, de Heer J. BIENEFELT. Zierikzee, 3 Maart 1911. Wed. J. BIENEFELT— De Bakker. JOH. BIENEFELT. Amsterdam. J A. BIENEFELT— Lafebre. R. BIENEFELT. M. J. BRANDENBURO- Bienefelt. JOH. H. BRANDEN- BURO. J. J. RIBBENS— bienefelt. O. H. P. RIBBENS. M. BIJ DE VATE- Bienefelt. M. C. Bij DE VATE. C. P. LEEUWE- Bienefelt. A. LEEUWE. Beverwijk. J. M. BIENEFELT. M. P. BIENEFELT. W. VOGELAAR. A. A. VOOELAAR- Hasselaar. Zierikzee. Zierikzee. Voor de vele en velerlei geluk- wenschen, van hier en eldera ons aan gebracht op onze 50-jarlge Echlvereenlglng, zoo worde daarvoor aan allen onzen oprechten dank gebracht, met de korte wenschDat het U allen welga I Ouwerkerk, 3 Maart 1911. J. J. BOUMAN en Echtgenoote. Hartelijk dank voor de vele btyken van belangstelling 26 Febr. j.l. ontvangen. Viane, 3 Maart 1911. Wed. J. VERSTRATE.. V Onzen oprechten dank aan alten voor de vele btyken van vriendschap op 1 Maart. Haamstede, „Landzicht". Familie LEEUW.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1911 | | pagina 2