Ingezonden Mededeelingen. Maagpijnen. Gemengd Nieuws. Telegrafisch Weerbericht, 395ste Staatsloterij. ADVERTENTIE!!, 7°. !n staat van dronkenschap de orde verstoren: J. Ch. A. W. H., te Bruinisse, tot f 6 boete, aubt. 5 dagen hechtenis; 8°. Als schipper niet In acht nemen de wettelijke voorschriften, vastgesteld tot voor koming van aanvaring of aandrijving: A. P. Iz. en J. C. Hz., belden te lerseke, leder tot I 20 boetesubs. 40 dagen hechtenis; 9°. Overtreding bagger-reglement A. P. de J. en J. B. Jz., te Tholen, Ieder tot f 2 boete, subs. 4 dagen hechtenis en H. P., te lerseke, tot I 5 boate, subs. 5 dagen hechtenis; 10°. Overtreding van het Schelde-regle- ment en van het bagger-reglement: J. P. Jz., te lerseke, tot 4 boeten elk van f 50, subs. 15 dagen hechtenis voor Iedere boete 11°. Overtreding van de motor- en rtjwtelwet O. K. van D., te Oosterland, tot f 3 boete, subs. 3 dagen hechtenis; A. IJ. te Slrjans- land, J. 1. van W., te Amsterdam, en O. V., te Scharendljke, leder tot I 1 boete, subs. 2 dagen hechtenis; 12°. Het zich In kennelijken staat van dronkenschap bevinden op den openbaren weg: D. de V., te Zlerlkzee, tot I dag hech tenis; A. J. J., M. van H.. C. D, R. en A. L. R., allen te Zlerlkzee, leder tol I 3 boete, subs. 1 dag hechtenis; L. van D., te Zlerlkzee, tot f 6 boete, subs. 3 dagen hechtenis. VrijgesprokenL. M. van O., le Ouwer- kerk, beklaagd geweest van overtreding der jachtwet, met bevel tot teruggave van het geweer. De vonnissen tegen J. den B., te Kerk- werve, veroordeeld by verstek wegens overtreding der leerplichtwet, werden na gedaan verzet bekrachtigd. Middelburg. Voor de rechtbank alhier stond heden ten derde male terecht H. A. van Dalsum, 42 Jaar oud, notaris, wonende te Hulst, beklaagd: le. dat hy op of omstreeks 30 Juli 1910 te Hulst, In no. 44 van het te Hulst en omstreken algemeen verspreide blad De Volkswil, opzetteiyk de eer en goeden naam heelt aangerand van den burge meester van Hulst, Franciscus Josephus Ludovlcus Maria van Waesberghe, ter zake van door dezen als hulp-i fficler van justitie aan den officier van justitie aan gaande hem, beklaagde, In eene strafzaak verstrekte Inlichtingen, door geheel on- noodlg In die courant te doen opnemen en afdrukken, een door hem, beklaagde, gesteld en te eigen behoeve aan H. M. de Koningin ingediend request om gratie, waarin dien burgemeester wordt ten laste gelegd: .Dat die burgemeester daardoor jegens hem by de justitie heeft Ingediend een lasteriyk rapport" en .dat dit geschokte rechtsgevoel ook vraagt slraf voor het valsche ambstrapport van den burgemeester van Hulst", met het kenneiyk doel om daaraan ruchtbaarheid te geven; althans, dien burgemeester ter zake van voor noemde Inlichtingen met het doen opnemen en afdrukken In genoemd blad van dat verzoek om gratie, opzetteiyk heeft be- leedlgd 2e. dat hy op of omstreeks 17 December 1910 te Hulst, in no. 64 van bovengenoemd algemeen verspreid blad, wederom op- zetteiyk de eer en goeden naam van voornoemden burgemeester, ter zake van voornoemde inlichtingen, heeft aangerand, door in dat blad te doen opnemen en afdrukken een door hem geschreven stuk, getiteld: .Recht of krom", In welk stuk hy, beklaagde, doelend op bovengenoemde door voormelden burgemeester verschafte Inlichtingen, wederom dien burgemeester ten laste legt, dat hy aangaande hem, beklaagde, een valsch verslag zou hebben opgemaakt, met de woorden: .Een Edel- Achtbare heeft te kwader trouw in een ambtsrapport een mede-Inwoner by de overheid belasterd", met het kenneiyk doel om daaraan ruchtbaarheid te geven althans, dien burgemeester met dat stuk, ter zake van voormelde Inlichtingen, wederom opzetteiyk heeft beleedigd. Als getuigen werden gehoord de burge meester en C. J. Cuyie, drukker van De Volkswil. De elach van het O. M. tegen den heer Van Dalsum Is één maand gevangenisstraf. Beklaagde ontkende, dat zyn doel was te beleedigen. Hy hield een warm pleidooi voor de openbaarheid in alle zaken. O N D B R W IJ S. Scherpenisse Op de voordracht voor hoofd der school alhier zyn geplaatst als no. 1 Heule, hoofd der school, Kamper land, no. 2 Nieuwenhuyse, hoofd der school, Rilland, no. 3 Van Overbeeke, onderwijzer, Krimpen a. d. IJsel. KERKNIEUWS. De rekening van 't Diaconie-Armbestuur te Zonnemalre sluit by een uitgaaf van f 1195,79s met een goed slot van f520,22. De collecte In de Ned. Herv. Kerk voor de armen bracht in 't afgeloopen jaar op f 278,20. Aangenomen het beroep naar de Oeref. Qem. te Anna-Jacobapolder door ds. F. E. van Schaik te Zonnemare. Bedankt voor het beroep naar de Oeref. Oem. te Schoondyke en te Oost burg door ds. H. C. Rutgers, propagandist te Amsterdam. Aangenomen het beroep (toez.) naar de Ned. Herv. Kerk te St.-Maartensdyk door ds. A. M. den Oudsten le Wezepe (Oldebroek). Te St.-Maartensdyk vinden wy uit de kerk vermeld, een wapenbord In het westelnde der preekkerk tegen de zuid zyde van den muur, waarop een manswapen Llens en een vrouwenwapen gedeeld Llens en Werckendet. Het opschrift ook gedeelteiyk op eene zerk tegen den muur luidt naast een Latynsch opschrift ten name van Joan Llens en Philippine Werckendet, met het wonderiyke bijschrift Twee eenlch leefden, schelden en scheidend [paren weer, Doot synde. Hier met iyf, met slel by ('s Hemelt Heer, Daar leven eeuwlgiyk, hier in haar [nageslacht. Totdat de jongste dach voortbrengen sal [<yn nacht. Oud-Vossemeer. Weldra zal uitgemaakt worden of voor de eerstvolgende jaren het recht van beroep van een predikant, het benoemen van leden van den kerkeraad enz. aan laatstgenoemd college zal ver- biyven, dan of weer als vroeger een kies college zal gekozen worden, dat genoemde functies zal vervullen. Poortvliet. Door ds. J. E. Klomp van Hoogblokland werd de toezegging van beroep by de Ned. Herv. Kerk alhier aangenomen. Bruinisse. By de gehouden verkiezing van 2 notabelen by de Ned. Herv. Qem. alhier, werden gekozen de heeren J. C. Boller en Malh. Jumele! Jz. Beroepen by de Herv. Qem. te Tholen ds. W. Bleshaar te Zetten. (Onder verantwoordelijkheid van den inzender). Vu 1—5 regeli 75 CU.; elke regel meer iö Cts. De Heer Marinus van Baalen. De heer Marinus van Baaien, oud 65 jaren, wonende te Rozenburg, heeft het volgende geschreven: .Ik ondergeleekende verklaar met deze, dat de Pink Pillen zeer gunstig voor het herstel van myn gezondheid zyn geweest. Ik leed hevig aan maagpynen en dit ge durende 4 jaren, zoodat mijn slechte maag myn gezondheid verwoest had. Sedert ik de Pink Pillen heb genomen, lyd Ik niet meer aan de maag, maar Ik kan alles eten en verdraag alles heel goed. In één woord, Ik ben een geheel ander mensch geworden". Men wele wel dat het wonderbaariyk maagmiddel, de Pink Pillen, In slaat stelt de eetlust weer te krygen en een goede spysverterlng te hebben. Zij zullen en zwakke maag niet de kracht geven zonder stoornis van den eenen dag op den anderen een overmatlgen maaltijd op te nemen, maar zy stellen haar In staat zonder pyn en met voordeel een gezond en redelijk voedsel op te nemen en te verteren. Er zyn duizenden menschen In de wereld, die doffe oogen en een slependen gang hebben, die aan tafel gaan met tegenzin In hun voedsel. Dezen missen alle vreugde. Zij zyn gelukkig Indien zy slapen kunnen en dat Is niet altyd het geval. Negen malen op de tien wordt deze karikatuur van het leven veroorzaakt door maagpynen. De maagpynen worden genezen door de Pink Pillen, en de genezing Is duurzaam. Zy hebben de prachtigste resultaten tot stand gebracht, dank zy hare eigenschappen het bloed te herstellen en te vernieuwen. Verkrijgbaar 1 1,75 de dooa en f 9,— de zei doozert, b| het Oeneraal-Depot der Pink Pillen, van Eeghenlaan 22, Amsterdam: voor Zlerlkzee en Omstreken b| J. W. Qudde. DroglslerO .Hel Roode Kruis", Oude HavenJoh. de Roos, Vlaamarkt 157, Middelburg; Drogtstcry Minerva, Blauwslraat 90; Srma W. v. d. Leur, Kaalilrial, Steenbergen; Oroenewegen; W. Potter, Apoth., Stoolstraat, Tholen. En verder by verschillende apothekers en goede drogisten. PREDIKBEURTEN. Financieele Berichten. Naar wij vernemen zal aan de in Maart te houden algemeene vergadering van aandeelhouders der Insulaire Hypotheek bank worden voorgesteld, over 1910 5 pCt. dividend uit te keeren, en een bedrag van ongeveer f 6500 te bestemmen voor af schrijvingen en reserves. Zondag 29 Januari 1911. Zlerlkzee. Oeref. Kerk. '8 Voorin, tien ure en 'savonds half zes ure: ds. Laman. Chr. Geref. Kerk. 's Voorm. tien ure, 's nam. twee ure en 'aavonds xes ure: ds. Wisse. Lokaal voor Evangelisatie, Nobelstraat. 's Voorm. tien ure: Kinderkerk; 's avonds half zeven ure: Qeen dienst. Evangelisatie Jeruël II. 's Voorm. tien ure en 's avonds zeven ure: Qewone dienst. Kerkwerve. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Blankert. Serooskerke. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure: ds. Pols. (Doopsbediening). Burgh. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Van der Linde. Renesae. Herv. Kerk. '8 Voorm. half tien ure: ds. Vorster. Noordwelle. Herv. Kerk. 'sNam. twee ure: ds. Vorster. Haamstede. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Japdien. Oeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: Leeskerk. Oud-Qeref. Kerk. Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: Leeskerk. Eikerzee. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Reus. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: Leeskerk. Brouwershaven. Herv. Kerk. 's Voorm. tien ure: ds. Van den Brode. Oeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Meijer. Zonnemalre. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. De Leur. (Doops bediening). In belde godsdienstoefeningen extra collecte. Oeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Van Schalk. Noordgouwe. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Schouten. Drelschor. Herv. Kerk. 'sNam. twee ure: ds. Van de Griend. Onwerkerk. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure: dr. Helder van Zlerlkzee. Nleuwerkerk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Van der Linden. Oeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. Oud-Qeref. Kerk. 's Voorm. 9 ure, 's nam. 2 ure en 's avonds 5.15 ure: Leeskerk. Oosterland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: dr. Weeda. (Doops bediening). Oeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Staal; 'savonds zes ure: Leeskerk. Sirfansland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Elenbaas. (Doops bediening en orgel-collecte). Bruinisse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Waardenburg. (Doops bediening). Oeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's avonds vijf ure: Leeskerk. Oeref. Qemeente. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds vQf aire: Leeskerk. Oud-Qeref. Kerk. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: ds. De Jong van '8-Oravenhage. Evangelisatie, 's Voorm. half tien ure en 's avonds half zes ure: Qewone dienst. Thol«n en St.-Filipeland. Tholen. Oeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Runla van Westmaas. (Bediening H. Avond maal); 'snam. twee ure: Idem. (Dankzegging); '8 avonds zes ure: Idem. Donderdag 2 Febr. 's Avonds zes ure: ds. Buitenhuls van Vreeswijk. (Rede voor de Oeref. Jongelingsvereenlging). Oeref. Qemeente. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ureds. Roelof sen van Bruinisse. St.-Maartensdljk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Prins. (Doops- brdlening). Belde diensten collecte voor het ziekenfonds. Oud-Qeref. Qemeente. 's Voorm. half tien ure, '8 nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. Poortvliet. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: Leeskerk; 'snam. twee ure: ds. Van Vliet. Oeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure: Leeskerk. Scherpenisse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Steenbeek. Belde beurten collecte voor het Ziekenfonds. Oeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. Ond-Vossemeer. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Van de Pol. (Collecte voor het Ziekenfonds); 's nam. twee ure: Idem. Oeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. Stavenlsse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Kamsteeg. Oud-Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. St.-Annaland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Van Paddenburgh. (Collecte voor het Ziekenfonds). Oeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 'savonds half zes ure: de heer Schothorst van Lunteren. St.-Flllpsiand. Herv. Kerk. 's Voorm. half Hen ure en 's nam. twee ure: ds. Bal. Oud-Qeref. Kerk (Achterweg), 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds vijf ure: Leeskerk. Speurzin van een politiehond t Vol gend sterk staaltje van een politiehond te Hagen vertelt de Ned. Sport: Laatst was de directeur eener fabriek In de buurt van Schwerle niet weinig verwonderd, toen er 's avonds in zyn slaapkamer, die op de eerste verdieping van zyn woning gelegen Is, een zware steen door de ruiten geworpen werd. Hy liet den steen liggen waar hy gevallen was en raakte hem niet aan. 's Anderdaags stelde hy de politie met uet feit In kennis. Het gevolg was, dat één der politiehonden gehaald werd, 12 hur nadat het feit gepleegd was, aan den steen lucht nam, de trappen afliep en bulten een spoor nam, dat van den weg tot by de fabriek leidde. Op de plaats van waar de steen was geworpen bleef de hond een oogenbllk staan en nam van daar een nieuw spoor, dat hem achter een groole boerdery bracht, In welker nabyheld een huls stond waarin een 30-tal pannebakkers woonden, die aan de fabriek werkten. Zonder aarzelen klom hy de trappen op, bracht den polltle-agent In een kamer waarin zich 18 arbeiders bevonden; hij besnuffelde ze allen en bleef eindelijk slaan voor één hunner, die, na een kort verhoor, bekende de dader te zyn van den aanslag tegen den directeur der fabriek! Een Deensch matroos, Hendrik Andersen, van het stoomschip .Mllton", viel midden op den Atlantlschen Oceaan over boord en werd als verloren beschouwd. Maar thans Is bericht gekomen dat hy gered Is. Na vyf uren te hebben rond gezwommen, werd hij aan boord genomen door het stoomschip „Nolisement", welks kapitein eindeiyk 's mans wanhopige seinen opmerkte. Andersen verhaalde, dat hy, op de ver schansing zittende, door een plolsellngen schok van het schip in zee viel, zonder dat iemand aan boord het bemerkte. Met wanhoop zag hy de .Mllton" verdwynen en In grooten angst zwom hy die lange uren rond want telkens werd hy bedreigd door de hongerige haaien, die om hem heen zwommen. Verscheidene malen kwam één dier monsters vlak bij hem en alleen door het rumoer en geplas dat hy maakte werd het afgeschrikt. Andersen Is een zeer sterke man; maar hy zou het niet lang meer In de golven hebben uitgehouden. Paardensport, f 48 OOO voor een draver. Een draver, eigenaar D. M. Look. te Kentucky, heeft dezer dagen f 48.000 betaald voor een 2-jarlgen draver, Miss Stokes geheeten, die zeer snel moet zyn en waarvan de nieuwe eigenaar de hoogste verwachtingen heeft. Intusschen Is dit de hoogste prys, ooit voor een draver In de Vereenlgde Staten betaald. Sneeuwtawlne. In het Rhonedal waren 5 bewoners van 't dorp Scharnack bezig hout te hakken In een bosch, toen zy door een sneeuwtawlne werden over weldigd en bedolven. Tal van redders trokken er terstond op uit en zy slaagden er In één der bedolven levend en slechts licht gedeerd te voorschyn te brengen. Na lang en Ingespannen werken werden ook de 4 overigen gevonden, doch 3 dood en één zwaar gewond. Ingezonden Stukken. WelEdel. Heer Redacteur I Beleefd vraag Ik U nog een plaatsje voor onder staand. De leden van de in likw. zuivelfabriek ,L. et E." hebben een uitnoodlglng ontvangen tot betaling. Daar valt niets tegen te zeggen, omdat we weten toch te moeten betalen. Maar, de wQze waarop de uitnoodlglng is geschied, komen we met kracht tegen op. Was het dan niet mogelijk en billijk, dat er een berekening was bijgevoegd, men had dan toch een overzicht, en uitlegging van den toestand, waarvoor men zyn geld geeft. We roeenen. dat we door het bestuur al genoeg In hel duistere zijn gehouden we wenschen daarom met aandrang licht. We geven de verzekering dat allen, gaarne betalen zullen (veten hadden dll reeds gedaan) wanneer er meer openbaarheid was, om zoo spoedig mogelijk van die zaak af te zijn, die door enkelen zoover Is gedreven. We geven In overweging om den leden nog spoedig Inlichting le geven. Met de meeste hoogachting, N. BIJ informatie Is ons gebleken dat een preclese rekening niet mogeiyk Is omdat de leden voor elkander aan- sprakeiyk zQn, en vóór door allen Is betaald, dus niemand kan opgeven hoeveel elks aandeel Is. Red. TELBORAMHEN. Oostburg, 27 Januari. In het St.-Anthonlus-gestlcht alhier heeft een 84-jarlge vrouweiyke verpleegde door het neervallen van een plafond een schedel breuk bekomen, en Is aan de gevolgen overleden. naar waarnemingen verricht In den morgen van 27 Januari 1911, medegedeeld door het Konlnkiyk Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 776 9 te Cler mont. Laagste barometerstand 744 7 te Haparanda. Verwachting (van den avond van 27 Januari 1911 tot den avond van 28 Januari): zwakke tot matige meest Zuldwestelyke wind, betrokken tot zwaar bewolkt, weinig of geen regen; zelfde temperatuur. Collecten uit het 2e district van Zeeland. Trekkingen der 5e klasse van 23 24 25 en 26 Januari 1911. Prys van 400 no. 1479. Pryzen van 70: 1351 1370 1433 1451 3096 3212 1363 1387 1438 3094 3099 11118 nieten: 1353 1392 1427 1908 3219 11144 1354 1396 1440 1913 3220 15502 1368 1400 1454 1921 11108 15508 1379 1401 1461 1925 11115 15509 1384 1404 1463 1933 h124 15511 1386 1417 1480 1935 11133 15512 1389 1421 1481 3092 11137 15514 1390 1424 1498 3100 11143 15520 Zeetijdingen van Zierikzee. INQEKLAARD: 27 Jan. Het stoomschip „Ecla", kapitein Rhurssen, ledig, van Engeland naar België. UITQEKLAARD: 27 Jan^ De barge .Maty and Kate", kapt. J Hoogenbos, van Dordrecht naar Engeland. Aanst. Vrydag 3 Februari hopen onze geliefde Oudets: J. VAN DER KLEIJN en RACHEL WESDORP, hunne 25-jarige Echtvereenl- ging te herdenken. Stavenisse, 27 Januari 1911. Namens hun Kinderen, Behuwd- klnderen en Kleinkind. Op Woensdag 1 Februari a.s. hopen onze geliefde Ouders; JACOB VAN DEN BEROE Lz. en JACOMINA LUIJK, hunne 40-jarlge Echtvereenl- glng te herdenken. Bruinisse, 27 Januari 1911. Hunne dankbare Kinderen, LODEWIJK VAN DEN BEROE en Echtgenoote. Het behaagde den Heere van leven en dood van onze zyde weg te nemen, na een langdurig tyden, onzen Innlg- gellefden Echtgenoot en Vader, den Heer J. BIENEFELT Mz„ In den ouderdom van 37 jaar en 2 maanden. De Heere slerke ons In deze zware beproeving. Zierikzee, 26 Januari 1911. Wed. J. BIENEFELT-Vooelaar en Kinderen. Heden overleed, na een langdurig doch geduldig lyden, onze geliefde Zoon, Broeder en Zwager, JAN BIENEFELT Mz., In den ouderdom van 37 jaar en 2 maanden. Zierikzee, 26 Januari 1911. Wed. J. BIENEFELT— De Bakker. JOH. BIENEFELT. Amsterdam. A. BIENEFELT— Lafebre. M.J. BRANDENBURQ- Bienefelt. JOH. H. BRANDEN- BURO. J. J. RIBBENS— bienefelt. Zierikzee. O. H. P. RIBBENS. M. BIJ DE VATE- Bienefelt. M. C. BIJ DE VATE. C. P. LEEUWE— bienefelt. A. LEEUWE. Beverwijk. J. M. BIENEFELT. I M. P. BIENEFELT. W. VOGELAAR. A. A. VOOELAAR— Hasselaar Eenige kennisgeving. Zlerlkzee. V HartelIJken dank aan allen, die biyken van belangstelling gaven op 23 dezer. Noordqouwe. JOB FOLMER, Echtgenoote en Kinderen. Voor de vele biyken van deelneming, ontvangen by het overiyden van onzen geliefden Vader-, Behuwd-, Qrootvader en Broeder, den heer C. DER WEDUWEN, oud-Burgemeester van Krulnlngcn, betuigen wy onzen bartelljken dank. T. J. VAN DIJKE— Der Weduwen. N. F. VAN DIJKE. H. C. KOOIJMAN— Der Weduwen. 1 JOHs. KOOIJMAN. M. A. KOOIJMAN— j Der Weduwen. J. KOOIJMAN. I M. KOSTENSE. Bergen-op-Zoom. j J. KOSTENSE— Ooemans. I J. KOSTENSE. O. KOSTENSE— De Jonge. Wed. P. DE VLIEOER— Der Weduwen. Kruinlngen. Hontenlsse. Kruinlngen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1911 | | pagina 2