Ingezonden Mededeelingen. '0 £anfc>s Gemengd Nieuws. 395ste Staatsloterij. Zierikzee-Rotterdam. B m m m m H.H. BRIEVENGAARDERS ADVEBTEMTIEN. i JOH." J. KNAAP. Zlerlkzee. J. H. KNAAP. Wed. J. BOOT, geboren i d. KLOOSTEB, aan bestaande woningen werd goedgekeurd. Verder werd beraadslaagd en na bespreking besloten de gemeente-toren, staande bij de Kerk der Ned. Herv. Oem., In verband met de restauratie dier Kerk, In den ouden vorm te doen herstellen. BI] kon. besluit is goedgekeurd de jaarwedde van den burgemeester en van den gemeente-secretaris, ln verband met de uitkomsten der laatst gehouden alge- meene volkstelling, elk met f 50 te ver- hoogen. Ierseke, 21 Dec. De uitvinding van den heer M. Reljngoudt alhier Is door de Fransche Commissie van onderzoek goed gekeurd. Zij onderzoekt thans nog eenlge andere systemen en zal dan het beste door de Fraqsche regeering worden aangekocht. Door een onbekende zal hiervoor 100.000 tr. worden beschikbaar gesteld. Middelburg. De heer O. B. C. van Swers, adjunct-commies der 2de klasse op de provinciale griffie alhier, zal I Jan. a.s. den dag herdenken, waarop hij 40 jaar op de griffie werkzaam Is. De heer Van Swers Is de ambtenaar met de meeste dienstjaren. Op verzoek is eervol ontslagen mr. R, Fruin als lid, tevens voorzitter, van den Voogdijraad te Middelburg. Oost- en West-Souburg. Daar het zielental dezer gemeente tot boven de 3000 gestegen is, zal het volgend jaar het aantal raadsleden van 7 op 11 moeten worden gebracht. Vlissingeu, 21 Dec. In een sloot langs den Singelweg alhier, tegenover het huis van den heer Beljerman, Is hedenmiddag om half twee, toen het water was afgelaten, door een brievenbesteller het lijk gevonden van zekeren Arendse, die sedert ongeveer zes weken te Middelburg vermist werd. Het lijk Is naar het lijkenhuls vervoerd PREDIKBEURTEN. Zondag 25 - en Maandag 26 December 1910 lste en 2de Kerstmis). Zlerlkzee. Qeref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorin, tien ure en 'savonds half zes ure: ds. Laman. 2e Kerstdag, 's Voorin, tien ure: Idem. Kerstfeestviering met de kinderen der Zondags school „Bezaleël": te Capelle: Zaterdagavond zes ure in het lokaal bij Lodewijk: te Schuddebeurs: Maandagnamiddag te half twee ure In het Zondagsschoollokaal; te Zlerlkzee: Maandagavond zes ure in de kerk, St.-Dorau8straat. Chr. Qeref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure, 'snam. twee ure en 's avonds zes ure: ds. Wisse. 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: Idem. Lokaal voor Evangelisatie, Nobelstraat. Ie Kerst dag. 's Voorm. Hen ure: Kinderkerk; 's avonds half «even ure: de heer Fndjt te Amsterdam. 2e Kerstdag, 's Voorm. tien ure: de heer Fru(jt te Amsterdam. Evangelisatie JeruEl U. Ie Kerstdag, 's Voorm. tien ure en 'savonds half acht ure: Gewone dienst. 2e Kerstdag, 's Voorm. tien ure: Idem; 'savonds zeven ure: Kerstfeestviering. Kerkwerve. Herv. Kerk. Ie en 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: ds. Blankert. Serooskerke. Herv. Kerk. Ie en 2e Kerstdag. Voorm. half tien ure: ds. Pols. Burgb. Herv. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure< ds. Van der Linde. (Collecte voor noodlfldende kerken en personen). 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: Idem; 's avonds half zeven ure: Kerstfeestviering Zondagsschool. Renesse. Herv. Kerk. Ie Kerstdag. Qeen dienst. 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: ds. Vorsler. Noordwelle. Herv. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: ds. Vorster; 's avonds zes ure: Kerstfeestviering. Haamstede. Herv. Kerk. Ie en 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: ds .Japdien. Qeref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: Leeskerk. 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: Idem. Oud-Qeref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: Leeskerk. Elkcriee. Herv. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: ds. Reus. 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: Idem; 's avonds half zeven ure: Kerstfeestviering met de kinderen der Zondagsschool. Qeref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Bruinsma. 2e Kerstdag, 's Voorm. half Hen ure: Idem. Brouwershaven. Herv. Kerk. Ie en 2e Kerstdag. Voorm. Hen ure: ds. Van den Broek. Qeref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Meyer. 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: Idem. Zonnemalre. Herv. Kerk. Ie en 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: ds. De Leur. (In belde godsdienstoefeningen collecte voor noodlijdende kerken en personen). Dinsdagavond half zes ure: Kerstfeestviering. Qeref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Van Schalk. 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: Idem. Noordgonwe. Herv. Kerk. Ie en 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: ds. Schouten. Drelschor. Herv. Kerk. Ie en 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: ds. Van de Oriend. Ouwerkerk. Herv. Kerk. Ie Kerstdag. 'sNam. twee ure: ds. Waardenburg van Brulnlsse. 2e Kerstdag. Oeen dienst. Nlouwerkerk. Herv. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half Hen ure en 's nam. twee ure: ds. Van der Linden. 2e Kerstdag. Qeen dienst. Qeref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. 2e Kerstdag. Qeen dienst. Oud-Qeref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. 9 ure, 's nam. 2 ure en 's avonds 5.15 ure: Leeskerk. 2e Kerstdag. Qeen dienst. Oosterland. Herv. Kerk. Ie Kerstdag. 's Voorm- half Hen ure: de heer Fruijt van Amsterdam '•nam. twee ure: dr. Weeda. 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure; dr. Weeda. Qeref. Kerk. Ie Kerstdag. Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Staal; 'savonds zes ure: Leeskerk. 2e Kerstdag. Qeen dienst. Sirjanaland. Herv. Kerk. lc Kerstdag, 'a Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Elenbaas. (Doop8bedienlng. Collecte) Brulnlsse. Herv. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure en 's avonds half zes ure: ds. Waardenburg. 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: ds. Bal van St.-Filipsland. Qeref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half Hen ure en 's avonds vQf ure: Leeskerk. 2e Kerstdag. Qeen dienst. Qeref. Gemeente. Ie Kerstdag, 's Voorm. negen ure, 'snam. twee ure en 'savonds half zes ure: ds. Roelofsen. 2e Kerstdag. Qeen dienst. Oud-Qeref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. negen ure, 'z nam. twee ure en 's avonds vijf ure: Leeskerk. 2e Kerstdag. Qeen dienst. Vrijdag 30 Dec. 's Avonds 6,15 ure: ds. Boone van St.-Fil!psland. (Oudejaarsavond-viering). Evangelisatie. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure en 'savonds half zes ure: Gewone dienst. 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: Idem. Tholen en St.-Filipeland. Tholen. Qeref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: Leeskerk; 's avonds zes ureds. De Bruin van Oud-Vosmeer. 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: Leeskerk. Qeref. Qemeente. 's Voorm. half Hen ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure: Leeskerk. 2e Kerstdag. Qeen dienst. St.-Maartensdijk. Herv. Kerk. Ie Kerstdag- 's Voorm. half Hen ure en 'snam. twee ure: ds. Prins. (Collecte voor het Ziekenfonds). 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: Idem. Oud-Qeref. Qemeente. Ie Kerstdag, 's Voorm. half Hen ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: Idem. Poortvliet. Herv. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half Hen ure en 'snam. twee ure: ds. Van Vliet- 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: Idem. Qeref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure: Leeskerk. 2e Kerstdag, 's Voorm. half Hen ure: Idem. Scherpenlsse. Herv. Kerk. Ie Kerstdag. Voorm. half Hen ure: ds. Steenbeek; 'snam. twee ure: Qeen dienst. 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: ds. Steenbeek. (juiste opgave; integenstelllng met hetgeen van den kansel Is afgegeven). Qeref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half Hen ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: Idem. Oud-Vossemeer. Herv. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half Hen ure en 'snam. twee ure: ds. Van de Pol. 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: Idem. Qeref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half Hen ure en 's nam. twee ure: ds. De Bruijn's avonds half zes ure: Leeskerk. 2e Kerstdag, 's Voorm. half Hen ure: ds. De Bruijn. Stavenlsse. Herv. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: Geen dienst; 'snam. twee ure: ds. Steenbeek van Scherpenlsse. 2e Kerstdag. Qeen dienst. Oud-Qeref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: Idem. St.-Annaland. Herv. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Van Paddenburgh. (Collecte voor 't ziekenfonds). 2e Kerstdag, 's Voorm. half Hen ure: Idem. Gcref. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half Hen ure, 'snam. twee ure en 's avonds vqf ure: Leeskerk. 2e Kerstdag, 's Nam. twee ure en 's avonds half zes ure: ds. Roelofsen van Brulnlsse. St.-Fillpsland. Herv. Kerk. Ie Kerstdag, 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Bal. 2e Kerstdag, 's Voorm. half tien ure: ds. Waardenburg van Brulnlsse. Oud-Qeref. Kerk (Achterweg). Ie Kerstdag. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: ds. Boone. 2e Kerstdag, 's Voorm. negen ure: Idem. (Onder verantwoordelijkheid van den Inzender). Van 1—5 regels ^£5 Cts.elke regel meer 15 Cts. *3 Lands T)c Nederlander' gebruikt Dubbel fëlank Zeep en legt er eer bij in... spaart bovendien werk en tijd. Volg de gebruiksaanwijzing cn let op den naam Boldoot. Aanbestedingen, Verkoopingen, enz. De directeur der registratie en domeinen heeft te Middelburg aanbesteed bet leggen van een zeedijk, ter lengte van 4108 M., ter bedijking van een gedeelte der buiten gronden aan de noordzflde van den Spoor- wegdam door de Ooster-Schelde en langs den Caterspolder onder de gemeenten Rilland-Bath en .Woenjdrccht, benevens het bouwen van een uitwateringssluis en verdere werken; hiernaar schreven In de heeren; S. Arnts te Milllngen, voor f415,800; J. P. Broekhoven te Hengeloo, voor 1347,400; J. Stuurman te Ammentol en W. L. Klos te Scherpenlsse, voor f 347,000; H O. Hartog te 's-Qravenhage, voor f 336,000; J. B. Koch en A van der Straaten Jz. te Hansweert, voor f 303,000J. Llndenberg Cz. te Wemeldlnge, voor f 298,000, RECHTSZAKEN, De Hooge Raad deed uitspraak In het cassatlebroep Ingesteld door Lewenstein Nachfolger's Naaimachinehandel te Rotter dam tegen .het arrest van hel Hof te 's-Qravenhage, waarbij zfl was veroordeeld tot schadevergoeding aan de Singer Manufacturing Comp. te New-York wegens oneerlijke concurrentie, hierin bestaande dat zij gebruik maakt van den naam en het merk „Slnger" voor den verkoop van haar .verbeterde" Slnger-Naalmachlnes. De Hooge Raad vernietigde het arrest van het Hof, voor zoover het Hof de In gestelde vordering, als berustend op schending van het uitsluitend recht op het voeren van een naam, heeft aangemerkt als een vordering uit onrechtmatige daad. Immers de Hooge Raad overwoog dat een uitsluitend recht op het voeren van een naam door een naaml. vennootschap aan deze door de wet niet Is toegekend, zoodat wanneer men denzelfden naam gebruikt, dien een andere naaml. venn. voert, men geen onrechtmatige daad pleegt ln den zin van art. 1401 B. W. Anders was het gelegen met de Inbreuk door LewensteinNachfolger'sNaaimachlnen- handel gepleegd op het recht van de Singer Man. Cy. op het merk .Singer". Dienaangaande besliste de Raad dat ook het woord, hetwelk het merk uitmaakt, blijft het kenteeken van de handelswaar des gerechtlgdén tot het merk, teneinde hem te onderschelden van die van anderen, ook al moge het voor het publiek In ver volg van tijd tot een soortnaam dier waar geworden zijn. Te dien opzichte, te weten voor zoover de actie tot schadevergoeding was ontvan kelijk verklaard wegens inbreuk op het merk, bleef die veroordeeling gehandhaafd. De rechtbank te Middelburg heeft heden(Vrfldag) drie zeelieden veroordeeld, die goederen van een te Terneuzen In quarantaine liggend schip hadden afge bracht, niettegenstaande hun dit verboden was. De straf luidde voor leder f 10 boete, subsidiair 10 dagen hechtenis. De rechtbank te Middelburg sprak heder (Vrijdag) den 26-jarlgen landbouwers knecht j. de R. uit Stoppeldyk, die verleden week erkende z|jn beminde en haar vader, die van een verkeering niets weten wilde, op den openbaren weg te hebben aange sproken en een schot te hebben gelost In het wilde, vrf), ondanks de vader ver klaard had, dat h() den kogel langs zijne ooren heeft hooren fluiten. O N D E R W IJ S. 22 December slaagde te Groningen voor Fransch M. O., akte B, de heer C. L van der Qraaf te Sneek, geb. te Zlerlkzee. Post en Telegrafie. Op verzoek eervol ontslagen als direc teur van het postkantoor te Middelburg de heer P. Keg Iz. Zonderling vak. Er zijn eigenaardige beroepen In de wereld en voorat In Amerika komen veel vreemdsoortige betrekkingen voor. Onlangs kwam een zaak voor bij één der rechtbanken In New-York, die tot de ontdekking leidde van 'n nieuw soort betrekking- De beklaagde was een vrouw, die zestien maal gehuwd was en merk waardig genoeg altijd met mannen, die allen b|| de uitoefening van hun beroep verongelukt waren. Nog zeldzamer werd het geval, toen bleek dat deze vrouw, die hiervan haar beroep had gemaakt, dan eerst In het huwelflk trad na het ongeluk, dat haar aanstaanden man was overkomen. Hoe ze deze vreemdsoortige betrekking, die zeer voordeelig voor haar was, uit oefende? Met voorliefde hield dit vrouwspersoon zich op bij hulzen in aanbouw. Daar waar veel kans was op ongelukken was ze In de nabijheid te vinden. Gebeurde er dan tén ongeluk, zoo speelde deze vrouw de barmhartige engel, wanneer ze ten minste wist, dat de verongelukte ongehuwd was. Ze verpleegde hem In haar woning en overlaadde als een ware weldoenster den gewonde met weldaden. Olng het verkeerd, en dreigde het spoedig met den verongelukte af te loopen, dan Het zij zich kort vóór zijn dood met hem In het huwelijk verbinden en werd op deze wijze na het overlijden van haar man zijn wettige erfgename. Deze tactiek had zij, dank zij de dank baarheid van den man, in haar 36-jarlg leven 16 keer kunnen toepassen. Ze was telkens als rijker weduwe achtergebleven. Haar laatste plan echter mislukte. Haar laatste verongelukte man, die acht dagen na het huwelijk stierf, en haar de geheele woninginrichting en een levensverzekering van 12000 Mark vermaakt had, bleek nog een gerechtigden zoon te hebben, die aan spraak maakte op de erfenis. De voogd van dezen zoon klaagde de weduwe bij het gerecht aan en tijdens de behandeling van dit proces kwam de uitoefening van 't bovengenoemd beroep van dit -lustige weeuwtje voor den dag. Gelezen In een advertentie. .Kinder meisje gevraagd, terstond of met Febr., voor zuigeling, die goed kan naaien en strijken". De machln'st Rcljnijes te Hellevoet- sluis heeft de vorige weck In de gracht van het fort Noordwijk. onder Nleuwenhoorn, met den hengel een snoek gevangen, die ruim een meter lang was en bijna 17 pond woog. Te Philadelphia zijn meer dan 20 personen, voor het meerendeel brandweer lieden, omgekomen door het instorten van de muren van een brandende leerfabriek, toebehoorende aan D. Frledlaider. De stoffelijke schade Is gering. De voor- looplge doodenltjst bevat 23 namen, van wie 16 brandweerlieden zijn, en 3 anderen polltle-agenten. In de bouwvallen, die met een Ijskorst bedekt zijn, wordt het zoeken naar lijken voortgezet. Te Chicago zijn bj een brand 20 brandweermannen gedood door het Invallen van een ijzeren overkapping Bq een brand In de vleeschpakhulzen van Morris Co. De schade bedraagt een half mlllloen dollar. De Norddeutsche Allgemetne Zeitung schrijft De Engelsche regeering heeft zich nu uitgelaten over de kwestie van de elschen tot schadevergoeding van Dultsche onder danen uit den Boerenoorlog. Zij weigert zich In alle elschen te begeven, die inder tijd In Zuld-Afrika aan een Engelsche commissie zfln voorgelegd, en zij Is wat deze elschen betreft ook niet genegen, Dultschlands voorstel, om ze naar het vaste scheidsgerecht In Den Haag te ver wijzen, aan te nemen. Slechts voor eenlge gevallen, die niet voor die commissie z|jn geweest, erkent ze, dat er een rechts kwestie bestaat, en deze wil z$ aan het Haagsche scheldihof onderwerpen. Hel ministerie van bultenlandsche zaken heeft de betrokken Dultschers daarvan in kennis gesteld. Het zal de kwestie bij de Engelsche regeering verder ter sprake brengen. TBLEQRAMMEN. 's-Qravenhage, 23 December. Oeneraal Cool, wiens toestand vi|j be vredigend Is, heeft gisteren zijn ontslag aanvrage als Minister van Oorlog bij de Koningin Ingediend. Tweede Kamer. Aan de orde Is de Begrooting van Financiën. In antwoord op de redevoeringen van verschillende sprekers, zeide de Minister, dat thans niet kan worden overgegaan tot herziening van de tabel van klassenlndeellng van gemeenten voor de pertoneele belas ting, dat tornen aan de belasting te veel zou kosten, dat bij tariefsherziening saccha rine zal worden belast, en dat h|j thans geen gunstiger belastingregeling voor de koffiehuishouders kan toezeggen. Een onderzoek naar hun maafschappelijken toe stand wordt Ingesteld. De Minister verdedigde krachtig het bestaansrecht van de staatsloterij, al was hij tegen uitbreiding. De Minister wees af de heer Schaper's aandrang om niet langer ter kreeftbescher ming de rogvlsscherij op de Zeeuwiche Stroomen gedurende eenlge maanden te verbieden. Tegenover den heer Blum verdedigde de Minister de overplaatsing van de belasting- directie van Middelburg naar Breda als zuiver geboden door het dienstbelang. De Begrooting werd aangenomen. Collecten uit het 2e district van Zeeland. Trekkingen der 3e klasse van 19, 20, 21 en 22 December 1910. Prijzen van 45 1352 1409 1478 1928 3215 15505 1362 1420 1484 1930 11105 1375 1432 1491 1942 1110G 1376 1444 1926 3093 11110 1406 1447 1927 3211 11131 Burgerlijke Stand van Zierikzee. Geboren: 17 Dec. Een zoon van A. Hogerhelde en J. M. van der Clngel. 20 L. van de Sluis en M J. Quant. Qeh u wdi 23 Dec. A. M. van Gastel, 25 j., j m. en J. S. van der Have, 24 jj.d. Overleden: 17 Dec. J. J. Mallander, 7 w., z, C. V Wisse, 73 jlaatst wed. van J. Butler. LIEFDADIGHEID. Voor de twee arme oudjes te Bergen-op- Zoom Is bij de Redactie van dit blad In dank ontvangen Van B. O. v, d. H. te O. f 5; van N. N. te Zlerlkzee f 1, Te zamen f 6; makende met het vorig bedrag f 10,50. STOOMBOOTDIENST Stoombooten „Schelde 2" en „Stad Zlerlkzee". DECEMBER. Van Zlerlkiee: Van Rotterdam: Zaterd. 24's more 8,30 Zaterd. 24 's morg. 10,30 Zondag 25 Maand. 26 9,- Zondag25 7,30 8,30 Maand. 26 8,30 Dlnsd. 27 8,30 Dlnsd. 27 9- Woens. 28 9,- Woens. 28 9,30 Dond. 29 9,30 Dond. 29 9,30 Vrjdag 30 10,- Vr|dag30 9,30 Zaterd. 31 10,- Zaterd. 31 9,30 worden beleefd verzocht de bij hen Inkomende Nieuwjaars - Advertentiën zoo spoedig mogelijk ons te doen toekomen. De Direotle. Ondertrouwd: C. P. VORSTHEUVEL LA BRAND en C. L. VAN DER ORAAF, Leeraar'H. B. S. Haarlemmermeer, Sloierweg, „or>„ Sneek, 19 Orootzand, Getrouwd: A. M. VAN OASTEL en J. S. VAN DER HAVE, die, mede namens wederzijdsche Familie, dankzeggen voor de beloonde belang stelling. Zierikzee, 23 December 1910. Voorspoedig bevallen van eene welgeschapen Dochter, 1. J. BEIJEHanse. .Dorpshuls" Oosterland, 21 Dec. 1910. Q e b o r e n P1ETERNELLA TONA, Dochter van K. STEUR en A. C. STEUR—Struijk. Nieuwerkerk, 22 December 1910. Heden overleed tot onze diepe droefheid, In het Ziekenhuis „Eudokla" Ie Rotterdam, na een langdurig en smartvol lijden, onze Innlggeliefde Dochter, Zusier en Behuwdzuster, ADRIANA JAC0BA KNAAP, In den ouderdom van 38 jaar. Zierikzee, 19 December 1910. J M. KNAAP. Zierikzee. N. M. KNAAP- ochtman. A. KNAAP. L. C. KNAAP—Nardten. //m„/W.„ i J- J KNAAP. l/muiden. M A KNAAP-Kuijk. J. C. KNAAP—Ribbens. Arnhem. Heden overleed te Rotterdam, onze geliefde Broeder en Behuwdbrceder, de Hesr M. C. PLEUNE, In den ouderdom van 62 jaar. Brouwershaven, 19 Dec. 1910. C. J. PLEUNE. A. C. PLEUNE-v. d. Velde. J. PLEUNE. L. K. PLEUNE—v. Wijk. Eenlge en algemeene kennisgeving. Burgh. Haamstede. Cortgene. Kats. Burgh. Lier. Haarlem. Vlaardingen. Heden overleed, na een kortstondig lijden, onze geliefde zorgdragende Moeder, Behuwd- en Grootmoeder In den ouderdom van ruim 71 jaar. Uit aller naam, B. BOOT. C. BOOT—Quant. C. LANDEQENT— Boot. H. LANDEQENT. M. BREURE- Boot. A. BREURE. N. BREURE- Boot. A. P. BREURE. T. BOOT. J. BOOT- v. d. zande. P. BOOT. R. BOOT— v. Linoen. E. BAKKER-Boot. B. BAKKER. ABR. DORDUIN— Boot. W. DORDUIN. Voor de vele blijken van belang stelling ondervonden gedurende haar ongesteldheid en na het overlijden van onze Dochter en Zuster, betuigen wj onzen oprechten dank. Baarland, 22 December 1910. J. D. POMPOENE. D. v. d. LINDE—Pompoene. A. M. J. POMPOENE. Voor de vele bewijzen van belang stelling, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde Moeder en Qrootmoeder, Mej. ELIZABETH VAN DER MAAS, Weduwe van den Heer JAC. van Oraafeiland, betuigen wij onzen haitelljken dank. Namens de Familie, J. VAN ORAAFEILAND.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1910 | | pagina 2