Uit Stad en Provincie. Telegrafisch Weerbericht, Zierikzee-Rotterdam. ADVERTENTIEN. Een beste HIT, Centraalstation, bQ de toekomstige ringbaan een afzonderlijk station gebouwd worden voor de van Holland komende treinen. Dit nieuwe station zal gelegen zijn aan het einde van de verlenging van de avenu Plantin, zal de plalne de la Pesche kruisen, om daarna langs het kanaal van Herenthals op de nieuwe ringbaan uit te loopen. De plannen voor den bouw van het station zfln reeds door de maatschappijen opgemaakt. Te Bergen (Henegouwen) Is Woensdag een leeuwin van een circus, die daar voor stellingen zou geven, uit haar hok ontsnapt. Het wilde dier rende de stad in, angst en schrik vespreldend op zijn weg. In de Sleutelstraat sprong de leeuwin op een paard, dat vóór een bierkar was gespannen en bracht het een diepe wond aan den hals toe. Daarna liep zij een woonhuis binnen, waar het gelukte, haar in de gang op Ie sluiten. De verschrikte bewoners vluchtten naar de bovenverdiepingen. De politie hield de wacht vóór het huls, totdat ein delijk de dierentemmer aankwam met een hok, waarin een andere leeuwin zat. Dat hok werd vóór de deur van het huls gezet en na verloop van een half uur liep de ontsnapte leeuwin het hok binnen, waarna zij teruggebracht werd naar den circus. Brussel, 26 Nov. Uit maatregelen, ge nomen in de omgeving van H. M. de Koningin, wordt afgeleid dat men meteen typhusgeval te doen heelt. ■EDERLiUO. Winterswijk, 26 Nov. Door den burge meester dezer gemeente werd In de gehouden Raadsvergadering medegedeeld, dat voor de vacature van lijdelijk wegen-opzichter voor den tijd van één jaar en op een jaarwedde van f 800, zich 122 sollicitanten hebben aangemeld. Doetlnchem, 25 Nov. Nadat een vrouw gisterenmiddag In de Oaandersche bosschen wederom den vermisten student Ernst josephson, uit Barmen, gezien had, lerwQI hij bezig was eenlge knollen uit den grond te trekken, Is door zestien personen ge tracht den ongelukkige te vinden. Bij hun nadering verdween hij evenwel In de bosschen en was verder geen spoor van hem te ontdekken. Wel werden eenlge afgegeten knollen gevonden. Qouda, 25 Nov. Hedennacht ls alhier plotseling overleden mr. Ph. L Begram van Eeten, sedert November 1900 griffier bQ het kantongerecht alhier. Mr. van Eeten werd 1 Augustus 1853 te Utrecht geboren, waar hij 17 November 1880 aan de universiteit promoveerde, 1 Mei 1883 werd h|j benoemd tot griffier bij het kar. gerecht te Oostburg. Op 27 Maart 1886 werd hij benoemd tot ambtenaar bij het openbaar ministerie bij de rechtbank te Zlerlkzee, waar hij 10 November 1890 werd aangesteld tot griffier bij het kanton gerecht. Daarna was hij In dezelfde be trekking te Qoes werkzaam en vervolgens te Oouda. Willemstad, 24 Nov. Kapitein O. de Ruyter, uit Rotterdam, kwam hedenochtend met zijn sleepboot .Cornelia" van Steen- bergschevliet, toen hij In het Oost-Hellegat op een zandplaat bemerkte een Ijzeren scheepje, „De Twee Qebroeders", geladen met suikerbieten, bevaren door schipper Van Capelle, uit Raamsdonkveer. De schipper en zijn knecht riepen de hulp In van de opvarenden der „Cornelia", daar zij sedert een paar dagen met hun scheepje op de zandplaat zaten en belden door honger en kou waren bevangen. Hulp was dringend van noode. De redding van belde opvarenden was niet gemakkelijk, aangezien de „Cornelia" het gestrande scheepje niet kon bereiken. Doch kapitein De Ruyter wist raadhij had op s'eeplouw een leeg Uchterschlp, dat hij met een tros van 70 vaam vierde en met den stroom liet meezwaalen, zoodat de lichter langs het gestrande schip zwaaide, terwijl de sleepboot zelf In diep water bleef. Met veel handigheid werden daar door schipper Van Capelle en diens knecht gered. Aan boord van de sleepboot werden belde schipbreukelingen verpleegd. Alhier werden belde mannen aan wal gezet. Dlnteloord27 Nov. Een zeldzaam jubileum. Dinsdag a s. hopen de echte lieden Johannes Segboer en Maaike den Engelse hun gouden bruiloft te vieren. Dat het de brave krasse oudjes aan geen belangstelling zal ontbreken, weet ieder, die ze van nabij kent. De landbouwerszoon D. V, ging even bij den kleermaker P. Pr. binnen, terwijl hij zijn fiets, voorzien van een brandenden solarlantaarn, buiten liet staan. Toen hij weer bulten kwam, zag hij wel zijn rijwiel, doch de lantaarn was Intusschen verdwenen. Renesse. Zaterdagavond gaf de ge mengde zangvereenlglng „V.Z. O. S." alhier een welgeslaagde uitvoering. Een elflal zangstukken werden voor een talrijk opgekomen publiek ten gehoore gebracht, die, het mag niet verheeld worden, alle getuigden van een ernstige studie, en blQk gaven van een naarstig streven naar het welluidende en edele. Het spreek woord: „Eenvoud is het kenmerk van het ware", Is hier zeker wel van toepassing. Zuivere en liefelijke accoorden, schoone melodieën, wegslepende tonen streelden bij de hoorders het gevoel voor het reine en verhevene. De rythmus liet zeker niets te wenschen over; leekens en figuren werden door elk lid nauwkeurig In acht genomen, zoodat door de voordracht een een schoon harmonisch geheel ontstond, dat aangename indrukken achterliet op verstand en hart. Tot eer van het gezel schap mag gezegd, dat het het publiek een genotvollen avond heeft bezorgd. Na afloop der zangstukken werden eenlge komische scènes ten beste gegeven, die alle zeer verdienstelgk werden voor gedragen. Een langdurig applaus bewees, dat zulke voordrachten zeer In den smaak vallen, zoodat wij hopen, dat btj een volgende uitvoering dergelflke weer op hel programma zullen voorkomen. St.-Fllipsland, 26 Nov. In 't gevaarlijke gat, dat zich tusschen twee huizen aan den Oostdljk bevindt, stortte Vrijdagavond een bejaard persoon, zekere O., door de duisternis misleid, naar beneden en kieeg verscheidene wonden aan de handen en in 't gelaat. 27 Nov. Door eenige jongelui zal alhier In de Kerstweek een solrée gegeven worden. Het programma zal bestaan uit verschillende voordrachten en eenlge mu zieknummers. Wissenkerke. J.I. Vrijdag vergaderde de raad dezer gemeente, teneinde een be sluit te nemen op een ingekomen verzoek van mej. C. J. Swenne, tot ontslag als onder wijzeres aan de openbare school te Kamper land, zulks In verband met hare benoeming als zoodanig aan de openbare school alhier, om met 1 December a.s. In functie te treden. Besloten werd dit ontslag eervol te ver- leenen met dankbetuiging voor de In hare betrekking bewezen diensten. In deze vergadering waren afwezig de heeren Schippers, De Regt, Van Hee en Rottier. Vllssingen, 26 Nov. De gemeenteraad heeft, overeenkomstig het voorstel van B. en W., besloten, toestemming te vragen tot continuatie der plaatselijke heffing op het gedistilleerd, bedragend f 17.50 per H L. ad 50 procent. J. Vu||k, monteur op „De Schelde" te Vllssingen, wordt met ingang van 1 December baas bij de „Rotterdamsche Droogdokmaatschappij". Hedenmiddag tegen twaalf uur brak brand uit In de bovenwoning van den heer J. F. Vanhuysse op den Nleuwendljk. De bewoners waarschuwden de politie op het vlak bljzijnde bureau, die terstond met den slangenwagen present was. Echter duurde het gerulmen tijd eer de brand- kraan geopend kon worden. Inmiddels hadden de vlammen zich een weg gebaand door het raam en tastten de goot aan. In allerijl namen de bewoners de vlucht. Op het alarm waren ook spoedig ter plaatse de brandweer van het 4e bataljon en het wachtschip. Ook de stoomspuit en eenlge gemeente-handspuiten hielpen mede. Het geheele bovenhuis Is uitgebrand; assurantie dekt de schade. Veel waterschade beliep de zaak van den heer Alb. Heljn. Om 1 uur was men den brand meester. Aan den eervol ontslagen lichtwachter bij 's Rljkskustverllchtlng te Vllssingen, L. Naerebout Fzn., Is, wegens meer dan 65-jarlgen ouderdom, een pensioen ver leend van f 424 'sjaars. Temeuzen. De gemeenteraad heeft aangenomen een voorstel van den heer Drost, waarin B. en W. worden ultge- noodlgd zoo spoedig mogelijk aan den raad over te leggen een plan met kosten voor de oprichting van een H. B. S. met 3-jarlgen cursus, zoodanig Ingericht dat deze later zonder groote kosten veranderd kan worden In een H. B. S. met 5-jarlgen cursus. Oroede, 26 Nov. Hedenmorgen werd in een sloot langs den straatweg Oroede— Nieuwvliet het lijk gevonden van den 70-jarlgen heer A. J. Erasmus, uit Oroede. Deze was den vorlgen avond omstreeks 10 uur uit Nieuwvliet vertrokken, ver moedelijk onwel geworden en In de sloot geraakt, waarin slechts weinig water stond. De overledene was een goed musicus en als mede-oprichter van het strykorkest „Ons Qenoegen" te Nieuwvliet, reeds ruim 40 jaar kapelmeester daarvan. Ook van andere muziekgezelschappen in de omliggende gemeenten was hij korter of langer tijd kapelmeester, terwijl velen, thans reeds oudgedienden, aan hem, voor een groot deel hunne muzikale ontwikkeling hebben te danken. Oeloofskwestie en ridderorden. Het Dagblad van Rotterdam heeft naar aanleiding van de bewering van mr. Ooeman Borgeslus In de Tweede Kamer, dat bij de decoratie van een werkman van den heer Jan Leis, directeur der Stoomboot- reederlj, naar diens godsdienst was gevraagd, een onderhoud met den laatstgenoemde gehad. De heer Leis verklaarde met beslistheid het volgende; „Ik kan u slechts zeggen, dat de vraag, door den heer Borgeslus In de Kamer genoemd, wel degelijk gesteld Is. Ik laat geheel in het midden, en het gaat ml) ook niet aan, in opdracht van wlen de vraag is gesteld, evenmin óf er een opdracht Is verstrekt. Slechts dit: toen er naar Van der Werff werd geïnformeerd, was de laatste vraag van den ambtenaar der politie, die zich daarvoor bij ons vervoegde„En nu nog deze vraag, heeren: Is Van der Wertf van positief chrlstelgke beginselen?" De vraag werd n.l. niet alléén aan mij gesteld, maar óók aan, althans in het bijzijn van twee andere heeren, leden der directie, de heeren Hulstkamp en Heljboer. De heer Leis voegde er bij, dat hij voor zich zelf geen aanleiding had gevonden, omtrent het stellen dezer vraag aan den heer Borgeslus of aan Iemand anders mededeellng te doen. De heer Borgeslus schijnt van andere zijde op de hoogte te zijn gekomen. „En toen de heer Borgeslus mij de vraag stelde", 'zoo besloot de heer Leis, „óf Inderdaad die vraag gesteld was, toen heb Ik, zooals van zelf spreekt, niet anders gedaan dan daarop bevestigend geantwoord". De „L u t i n e". Het bergingsschip „Lyons", sedert de vorige week In de haven van Terschelling liggende, wacht lot nu toe tevergeefs op gunstig weer om met de werkzaamheden te kunnen beginnen. Eerst moet de wind zuidelijk worden, daar met noordelflke winden op de plaats waar de „Lutlne" ligt de branding zóó hevig Is, dat er geen schip kan verkeeren om er te werken. Intusschen trekt de „Lyons" veel bekijks en geeft veel stof tot spreken, vooral aan de talrijke zeelui, die in vroegere jaren aan boord van de schelpzulgers reeds op het wrak van de „Lutlne" werkzaam zfln geweest. Allen, wlen men hoort, zijn van meening dat er van den goudschat niet veel meer over Is. Vee-invoer in Duitschland. Bij de voortzetting van de behandeling der Interpellatie omtrent de vleeschduurte In den Dultschen Rijksdag, verklaarde de centrums-afgevaardigde Trlmborn, dat volgens zijn meening, de Invoer van Neder- landsch vee geen gevaar voor de gezond heid zal opleveren. De sanltalre^'en veterinaire toestand in Nederland is, volgens dezen spreker, niet slechter dan in Rusland en Oostenrijk. In de Zuld-Dultsche staten Is men van meening, dat Invoer van vee uit Frankrt|k zonder gevaar kan geschieden; wat voor den invoer uit Frankrijk geldt, behoort ook voor die uit Nederland te gelden. De Pruisische minister van landbouw antwoordde daarop, dat het verzoek tot opening der grênzen voor Nederlandsch levend vee op het oogenbllk nog niet voor inwilliging vatbaar Is, daar Nederland nog niet als zlektevrl) kan worden beschouwd, wijl nog steeds op enkele plaatsen mond en klauwzeer voorkomt. Bovendien zou Nederland bij opening der grenzen zeker niet zoo veel vee aan Duitschland kunnen leveren, dat daarvan een belangrQke daling der vleeschprljzen het gevolg zou zijn. Ook Engeland Is gesloten voor den Invoer van levend vee uit Nederland. Een Indische politle-rol. Aan een oud Indisch Weekblad van het Regt van Maandag 12 November 1866 ontleent Het Wad. de volgende, Inderdaad merkwaardige verzameling qualiflcatles van vergrepen ter polltlerol gestraft: „Verdacht van brutaliteit. Rondslenteren. Willekeurige handelingen. In het bezit gevonden van een verdacht paard. Karren op den grooten weg doen rusten. Voorspellen dat zijn dessahoofd nog maar 3 maanden 10J dag zal leven. Te ver gedreven bedelarij. Iemand slaan zonder daartoe gerechtigd te zijn. (Ontslagen met een ernstige ver maning, aangezien zij een zuigeling heeft). Wegens vleesch op de passer verkoopen. Overtreding der wet en hebben stroop gekookt. Dobbelspel. Valschelijke diefstal. Een anders vrijster verleid. Huiselijke oneenlgheden. Beschuldigd van soldaat te zffn geworden. Borgstelling. Tooverlj. Verkoop van goede koffie. Voorbode van minnehandel. Rondzwerving, niet voorzien van heeren- dlenst. Verzamelende amfioenschulvers. Onverschilligheid. (Op vrije voeten gesteld als zijnde een ongeluk). Heeft zl|ne vrouw geslagen. (In der minne geschikt). Vechterij tusschen echtgenooten. Verdacht van op slechte wegen te gaan. Aanmatiging. Ontvluchting uit de gevangenis door verkrachting van het slot. Een paard verwond zonder bewijs. Baldadigheid te paard. Scherpheden In zt|n tuin geplaatst. Vechterij van moord. Wegens zich te verwonderen. Onbeleefdheid. Beschuldigd wegens het zoeken van toovermlddelen. Uil hare woning een heer uitmaken. Carbolatle met een rijtuig tegen een bendie. Wegens het Ie zoek maken van zijne hulsvrouw. Weggeloopen van den kapitein. Overspel. (Oelast te trouwen, met terug gave der gemaakte onkosten aan Rahmln). Moord op een paard gepleegd. Buikziekte. Wegens het niet aangeven aan de politie dat hij gewond Is. Qevaarlljk verzet tegen het openbaar gezag, voortgesproten uit luiheid. Stilzwijgend huwelijk. Stoornis in dronkenschap. Poging tot echtscheiding. Verduistering van haren man. Bezit van slechte boeken. Bezit van toovermlddelen. Als een groot heer wandelen en be schonken. Als koetsier het rijfulg van den resident voorbij te draven. Tegenwerking In zijne dienstbetrekking. Beschuldigd van het aanleeren van toovermlddelen. Het zich ongepast mengen In de zaken van een ander huisgezin. Krankzinnigheid". Gemengd Nieuws. Te Slledrecht hebben hagelbuien op den polder „De Koekoek" groote schade aan gericht. Niet minder dan 80.000 bossen matrlet zijn verhageld. Te Heerenveen Is reeds schaatsen gereden. Een vrouwenmoordenaar. In een winkel aan de Bergerstrasse te Frankfort a/d. Main werd de 34-jarige winkelierster Ellsa Maler, vermoord gevonden, met een messteek In de borst. De toonbanklade was geledigd. Reeds IJ uur later slaagde men er In den dader In een herberg, niet ver van de plaats der misdaad, te vatten. Er waren namelijk in den laatsten tijd bij de politie herhaaldelijk klachten Inge komen over aanrandingen van vrouwen en meisjes. Een dienstmeisje was door een man In de zijde gestoken, een ander In den rug. Al deze aanslagen schenen door denzelfden man te zijn gepleegd, wiens signalement aan de politie was opgegeven. Verder had de houder van een elerenwlnkel, tegenover den schoenwinkel van juffrouw Maler, een man In laatstgenoemden winkel gezien, kort vóór dat de misdaad werd ontdekt. Hij gaf de politie een beschrt|vlng van dien man, welke zeer nauwkeurig overeenstemde met het signalement van den vrouwenaanrander. Men kon nu vrij gemakkelijk zijn spoor volgen en vond hem In een herberg. De vermoedelijke dader is de 33-jarige kellner Ludwlg Waldschmldt, uit Oladenbach In Hessen-Nassau. Hij werd gearresteerd en de politie had de grootste moeite hem tegen de woede van 't publiek te beschermen. Weliswaar ontkende hij alle schuld, maar h|j werd door den winkelier van den overkant en door verscheidene vrouwen en meisjes, welke hij gestoken had, herkend. Bovendien had hij een paar nieuwe laarzen bij zich, die uit den winkel van juffrouw Maler afkomstig bleken te zijn. Na zijn verhoor op het polltle-bureau vond hij gelegenheid zich met een mes, dat hij bij de fouilleering verborgen had weten te houden, een diepen steek In den hals toe te brengen. Hl) kon daarom niet ter beschikking van de justitie worden gesteld en is naar het hospitaal vervoerd. Koude In Zwitserland. Zelden heeft men In Zwitserland zulk een koude Novembermaand beleefd als thans. In de laatste dagen zQn vier menschen dood gevroren: twee houthakkers, een postbode en een gids, allen In het kanton Waadland. Twee studenten ultOenève, die den Salève- berg nabij die stad beklommen hadden, werden bi| de afdaling door een hevlgen sneeuwstorm overvallen. Zij vluchtten een houthakkershut In, waar zij overnachtten. Qelukklg was hter voldoende hout, zoodat zij vuur konden aanleggen, anders waren zij wellicht ook In de koude omgekomen. Sneeuwstorm In de Rlvlera. De boer Fabron uit Tlnée nabij Nlzza, begaf zich naar Chambralre, om eenlge door hem gekochte stuks vee In ontvangst te nemen. Onderweg werd hij door een hevlgen sneeuwstorm overvallen en ver dwaalde. De bewoners van het dorp, over ztyn lang uitblijven ongerust geworden, gingen hem zoeken en vonden hem dood onder een sneeuwlaag van een meter dikte. Z^n trouwe hond was tot In zijn dood bij hem gebleven. Men vond het dier eveneens dood, naast hem. naar waarnemingen verricht In den morgen van 28 November 1910, medegedeeld door het KonlnklQk Nedert. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 772.7 te Haparanda. Laagste barometerstand 739.4 te Skegness. Verwachting (van den avond van 28 November 1910 tot den avond van 29 November): Krachtige Westelijke, later matige Zuidelijke tol ZulthOoitelIjke wind; zwaar bewolkt of betrokken, waarschijnlijk regen, zelfde temperatuur. Ingezonden Stukken. Mijn heer de Redacteur I leder, die wel eens met auto, of welk voertuig dan ook, naar den aanlegsteiger der tramhaven In den Anna-Jacobapotder gereden ts, kent het eindje weg, dat van de sluis af achter de remise om, daarheen leidt. In normale omstandigheden ls de toestand treurig, bg regenachtig weer la 't ondoenlijk daar te passeeren Bgna niet te getooven verhalen zouden auto mobilisten, wagenbestuurders en anderen kunnen doen, van wat al Inspanning 't kost, de ponton te bereiken, ja, trots die groote Inspanning, blQft men soms halverwege steken, en ts het parool: .tot hiertoe en niet verder1'. Moet men er per se door met een beladen wagen, dan Is een bespan ning met 4 h 5 paarden geen luxe, maar dringend noodzakelgk, want met een gewone bespanning ls er geen doorkomen mogelijk. De tramweg- maatschappij, wellicht overtuigd, dat die weg niet bijster mooi Is, heeft hier en daar wat glas scherven gegooid, hetgeen den toestand voor paarden en rundvee nog minder prettig maakt Door verschillende vereenlglngen (automobilen- club, landbouwvereentglng enzis reeds een verzoekschrift bg de R. T. M. ingediend, om ver betering van dien weg. 't Schgnt echter, dat het niet op den weg dier Maatschappg ligt, om hier de reddende hand uit te steken. Wellicht ontfermt het Rijk of de Provincie zich er wel eens over, want nu ls de toestand onhoudbaar en eischt spoedige en afdoende verbetering; nu Is 't een declin voor alles, wat maar eenigsztns aanspraak wil maken op een behoorlijk verkeer. St.-Filipsland, 27/11 1910. S. M ARK T BERICHTEN. Tholen, 26 Nov. Aan de weekmarkt waren de prijzen als volgt: Jarige Zeeuwsche tarwe f 8,— 4 f 9,—, nieuwe f 8,50 5 f 10,— rogge f 5,25 4 f 5,90, nieuwe f 5,50 4 f 6,— zomergersl f 4,— 4 f 4,50; wlntergerst f 4,50 4 f 5,— haver f 3,50 4 f 4,50; bruine boonen f 10,- 4 f 12,25; witte f 11,— 4 f 13, voererwten f 7,50 4 f 8,— kookerwten f 14,- 4 f 15,-; wikken f 10,- 4 f II,-; paardeboonen f 7,— 4 f 7,60 per H.L. koolzaad f 10,— 4 f 11,50; karwijzaad f 12,- 4 f 12,50 per 50 K.Q.; uien f 2,75 4 f 3,— per 50 K.G.; kipeleren f 6,— 4 f 6,50- per 100 stuks; hoolboter f 0,65 4 f 0,70 per J K.O. Gent, 25 November. Vlas. De zaken In Russisch zijn kalm. De prijzen handhaven zich In alle superieure kwaliteiten op het land geroot en zijn zelfs Iets hooger voor In het water geroot vlas. Intandsch vindt gemakkelijk koopers tot volle prijzen. De aanvoeren nemen slechts langzaam toe. Huil, 25 November. Uien. Zeeuwsche bruine f 3.30 4 f 3 60 per baal. De pdjtverhooglng bleef gehandhaafd. New-Castle, 25 November. Uien met vrij goeden handel. Zeeuwsche bruine f 270 4 f 285 per baal. Zeetijdingen. Zierikzee. INGEKLAARD: 26 Nov. „Thames", (st.), kapt. J. S. Burnett, met beetwortelen van Yarmouth naar Dinteloord. STOOMBOOTDIENST Stoombooten „Schelde 2" en „Stad Zlerlkzee". NOV. Van Zierikzee: Dinzd. 29'smorg. 9,— Woens. 30 Dond. Vrfdag Zaterd. Zondag Maand. Dinsd. 10,- 10,- 10,30 6,30 7,— 7,30 -DEC. Van Rotterdam: Dinsd. 29 "s tnorg. 10,— Woens. 30 9,30 Dond. 1 9,30 Vridag 2 930 Zaterd. 3 9,30 Zondag 4 9,30 Maand. 5 10,- Dlnsd. 6 10,- Getrouwd: J. KENSE en A. E. A. LEUPEN, die, mede namens wederzljdsche Familie, dank zeggen voor de vele blijken van belangstelling, bij hun huwelijk onder vonden. Rotterdam, 25 November 1910. Getrouwd: J. W. VAN BLOOIS en T. VAN DEN BOUT, die, mede nament wederzQdsche Familie, hun hartelljken dank betuigen voor de vele bewijzen van belangstelling, bij hun huwelijk ondervonden. Dreischor, 25 November 1910. Heden overleed, zacht en kalm, onze waarde Broeder en Oom JAN VAN BURG, In den ouderdom van ruim 80 jaar. Dreischor, 25 November 1910. Uit aller naam, A. M. VAN BURG. T® ÜLOOP met bljbehoorend landbouw-werktulg, bfl Oebr. GUNST, Suzannapolder, Slnt- Annaland.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1910 | | pagina 5