SIm-M- in Slfijtinrickliig, Dorcasvereeniging. Telegrafisch Weerbericht, 894ste Staatsloterij. Ingezonden Mededeelingen. Voor de zieke kinderen. Zierikzee-Rotterdam. m m B B B m m B B ADVERTENTIE!!. geduld de woorden afwacht, die haar man de vrijheid moeten brengen, en men daartegenover aanschouwt Car. van Dommelen, in hare rauwe en vreesaanjagende rol, welke zQ zoo geheel af en der werkelijkheid getrouw* weergeefl. Een donderend applaus brak los toen het scherm daalde, en .herhaalde malen werden de belde dames teruggeroepen. Restauratie te Middelburg. Men schrijft ons uit Middelburg: Oedurende ongeveer twintig jaar Is men bezig met het In den ouden toestand terugbrengen der Abdij-gebouwen alhier. Qroote sommen gelds zijn door het rijk reeds uitgegeven om deze gebouwen, die gedurende meer dan drie eeuwen bij de uitvoeringen van verschillende werkzaam heden, tengevolge van de menigvuldige veranderingen van aard en bestemming der gebouwen, op de meest onverschillige en onverantwoordelljkste wijze behandeld waren, In den oorspronkelljken stijl terug te brengen. Dezer dagen Is weer één dezer ge bouwen, waarvoor langen lijd een schutting gestaan heelt, zoover gereed gekomen, dat de voorbijgangers zich kunnen overtuigen, hoe deze restauratie onze stad verfraait. Wij bedoelen het gebouw bij de voor malige Blauwe Poort, uitkomende in de Lange St.-Pleterstraat en tegenwoordig bekend onder den naam van Olslpoort. Ofschoon deze poort in den laatsten tijd door de deskundigen beschouwd wordt als niet meer rechtstreeks tot de Abdij gebouwen behoorende, slaat de reslauralle ervan toch in nauw verband met die der andere gebouwen. Het rijk was reeds langen lijd eigenaar van de woning aan de ééne zijde der poort, waar vroeger een antiquair zijn bedrijf uitoefende, en kocht nu een paar jaar geleden ook het gebouw aan de andere zijde, wa^ln sinds jaren een bakkerij gevestigd 'was. Deze beide ge bouwen zullen binnenkort dienen voor het opbergen van een gedeelte van het rijks archief In Zeelanddaar de zolders In het daarvoor gebruikt wordende gebouw in de Abdij zelf, geen ruimte genoeg meer bieden. De gevel van dit nieuwe archltfgebouw vormt met de Poort een fraai geheel en de vreemdelingen, die Middelburg tegen woordig In zoo'n grooten getale bezoeken, hebben thans weer een monumentaal gebouw meer te bewonderen. De architect der rijksgebouwen, de heer J. A. Prederlks, heeft het indertijd zoo naar waarheid weergegeven, toen hij schreef: „Wanneer nu na weinige jaren de ver schillende gebouwen behoorlijk zullen zijn hersteld, dan zal Middelburg In zijn Abdij een gebouwen-complex bezitten, waarin de regeering van de provincie op waardige wijze zal zijn gezeteld, waarin het belang- rpe Rijksarchief behoorlijk Is onder gebracht en waarvan uit een archeologisch en aesthetlsch oogpunt de weerga ook bulten Nederland moeilijk zal zijn te vinden". Maatschappij „Zeeland". Het zal de aandacht getrokken hebben, aldus meldt Zelandla, dat in de laatste weken, zoowel de gewone als de preferente aandeelen van de stoomvaart-maatschappij „Zeeland" belangrijk zijn gestegen en op een koers z|jn aangeland, die op Iets meer dan gewoon duiden, gezien dat sedert 1887 loen de dagdienst werd geopend op deze aandeelen geen dividend is uitgekeerd en sedert 1901 de uitloting der 3 pCts. obligaties is achter wege gebleven. 0 Het bovengenoerqfle blad verneemt, dat deze aankoopen geschieden voor rekening van een (bultenlanasch) consortium, dat de meerderheid dezer aandeelen en aldus de contröle der maatschappij In handen wenscht te krijgen. Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. Het hoofdbestuur dezer maatschappij deelt mede, dat met ingang van 15 Oc>. als algemeen voorzitter der maatschappij is opgetreden de heer D. H. de Vries en als onder-voorzitster mej. Meta A. Hugen- holtz. nu geducht aan het waaien. In de Oostzee heeft Donderdagnacht en Vrijdagochtend een hevige Noordenstorm gewoed, die aan de Oostzeekust, te Mltau, Libau, Trokl, zich deed voelen als een ware orkaan jn groole verwoestingen aanrichtte. Dicht b) Riga zijn drie zeilschepen op de .kust geworpeneen gedeelte der opvarenden kwam om het leven. Naar het schijnt Is een groot aanlal schepen ernstig beschadigd. Te Kiel steeg het water aan de kust 1.50 M.; eenige schepen strandden. De bad huisjes en landingsbrug zijn weggeslagen. Ook In de Noordzee Is het bar weer geweest, en op de Engelsche kusten zijn ook Vrijdag nieuwe rampen gebeurd. Het ergste daarvan Is het vergaan van de Londensche stoomboot „Cranford" ter hoogte van Hartlepoolde twintig opvaren den zijn waarschijnlijk allen omgekomen. Van alle zijden der kust komen berichten van strandingen van schepen, wier be manning echter meestal door reddings booten kon worden afgehaald. Enkele personen verdronken. Uit Oostende wordt gemeld, dat toen Donderdagavond de Oostender vlschsloep no. 92 In de haven van Nleuwpoort wilde vluchten, ze door de felle branding tegen den kop van het havenhoofd werd ge slingerd en In stukken geslagen. Met veel moeite slaagde men er in de opvarenden te redden. Vrijdagochtend verliet de rpssleepboot de haven van Oostende tot opsporing van de aldaar thuis behoorende vlschsloep no. 67, die, zooals gerapporteerd was, In de Noordzee masteloos ronddreef. Na ongeveer drie uur zoekens kwam de sleepboot on verrichter zake terug. Bedoelde sloep was reeds op sleeptouw geweest van een ander soortgelijk vaartuig, dat door het onfstulmlg weer genoodzaakt was geworden het ontredderde schip In den steek te laten. LUCHTVAART. Limoges, 15 Oct. De vlieger Ballfod stortte met zijn monoplane neer te midden van een menschenmenlgte. Een vrouw werd gedood en verscheidene personen gewond. TBLBQRAMMBN. Rotterdam, 17 October. ORANEN. Buitenlandsche kalm, weinig zaken. Meel, f 12,25, stil. Blnnen- landsche Tarwe, I 9 4 f 11,50. Haver, f 6,75 4 f 7,10. Bruine Boonen, f 10 4 I 12,50. Witte Boonen, 1 11 4 f 13. Mais, f 122. Lijnzaad, f 14 f 16. Koolzaad, f 11,25 i f 11,50. Karwljzaad, f 13, handel Iets vaster. Vlas. Aanvoer 136 steen blauw, 52 stuivers; 1100 steen Oroninger, 46 4 50 stuivers; 500 steen geel, 57 stuivers; 500 steen wit, 40 stuivers, afgedaan. Aardappelen. Redelijke aanvoer, goede handel, prijzen onveranderd. Ajuin. Aanvoer 2500 balen, groote f 1,85, kleine f 3,50, stroogele f 1,75, puike kwa liteit, de 60 kilogram. Eieren. Zeeuwsche f 5,75 4 1 6; Over- maassche f 6. VEE. Aanvoer 150 Runderen, 31 4 40 cl., vlugger. 234 Kalveren, 50 4 57J ct., traag. 2650 Schapen of Lammeren. 22J 4 27j ct, Lammeren, f 14 4 f 20, fliuw. 660 Varkens, 28 4 29J ct., lichte 27 4 28 ct., tamelijke handel. naar waarnemingen verricht ln den morgen van 17 October 1910, medegedeeld door het Koninklijk Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 772 9 te Riga. Laagste barometerstand 759 2 te Portlandblll. Verwachting (van den avond van 17 October 1910 tot den avond van 18 October): zwakke tot matige Zuidelijke tot Zuidwestelijke wind; nevelig tot half be wolkt; waarschijnlijk droog weer; warmer. Ooes, 15 Oct. Hedenmorgen overleed de heer A. R. Holshelmer, die sedert 17 jaar commissaris van politie alhier Is geweest. Vllssingen, 15 Oct. Hedenmiddag te twaalf uur werd op de werf der Koninklijke Maatschappij „De Schelde" alhier met goed gevolg te water gelaten Hr. Ms. torpedobootjager „Fret", bestemd voor de verdediging van Nederlandsch Oost-lnd Het Is een zusterschip van Hr. Ms. „Wolf", dat op 17 September l.l. van stapel liep en van afmetingen. Inrichting en bewapening volkomen hieraan gelijk. Oostburg. De dageltjksche besturen der gemeenten Oostburg, IJzendljke en Schoon- yke zijn met een maatschappij te Zeist In onderhandeling over de mogelijkheid tot oprichting van een gasfabriek voor deze gemeenten. Landbouw en Veeteelt. WIJ hebben in dank ontvangen twee gedrukte en van Illustraties voorziene ver slagen, één van Zeeland's Proeftuin over het jaar 1909 en één van den Cenlralen Proeftuin van Noord-Brabant over bet jaar 1909. Belde verslagen, uitgebracht door den rfjkstulhbouwleeraar, den heer J. P. M. Camman, dragen het kenmerk met groote zorg te zijn samengesteld. RECHTSZAKEN. Vrijgesproken werd door het Oerechtshof te Leeuwarden de 45-jarige Stjberdlna W., ventster, afkomstig van Winschoten, die ook door de rechtbank was vrijgesproken van het haar ten laste gelegde, n.l. het doodsteken van Berend Heeres, met wlen ze leefde. Het O.M. by de rechtbank en de adv - generaal hadden 3 jaren gevangenisstraf gcëlscht. Het gerechtshof te Leeuwarden deed Zaterdag uitspraak In de zaak betreffende de onregelmatigheden In de blzondere strafgevangenis aldaar gepleegd, gedurende een reeks van jaren, door den 57-jarigen Sjoerd v. d. K bediende by den arbeid, le rang, die door de rechtbank voor het voortgezet misdryf van diefstal werd ver oordeeld tot 9 maanden gevangenisstraf, na aftrek der preventieve hechtenis. Het Hof bevestigde het vonnis. De Papendrechtsche strafzaak. De hervatting van de Papendrechtsche strafzaak heeft 10 November voor het Hof te Arnhem plaats. KERKNIEUWS. Ds. Verkerk, pred. by de Hetv. Gem. te Arnemulden en beroepen naar Tholen, hoopt Zondag 23 dezer afscheid te nemen van eerstgenoemde gemeente en op 30 Oct. des nam. zyne Intrede te Tholen te doen, na des voormiddags bevestigd te zyn door ds. v. d. Pol van Oud-Vossemeer. De heer C. de Kruyter, beroepen by de Oeref. Oem. te Oost-Kapelle, is door de classis Middelburg péremptoir geëxa mineerd en toegelaten tot den dienst des Woords en der Sacramenten. Bedankt voor 't beroep by de Herv. Oemeente te Diepenveen door ds. E. G. J. Bal te St.-Flllpsland. Vrydag is plotseling overleden de heer Jac. Verhoeven, rector van het R.-K. Gasthuis te Steenbergen. De overledene werd in 1874 te Breda geboren, in 1900 priester: gewyd en- In 1905 benoemd tot rector te Steenbergen. Stavenfsse, 15 Oct. By de heden alhier gehouden stemming voor 2 notabelen der Ned. Herv. Kerk (vacatures Pagée en Vos, belden vertrokken), werden uitgebracht 85 stemmen. Hiervan verkregen de heeren H. J. Dorst 50, K. A. de Graaf 15, J. Heyboer 49, Anth. v. Luyk 29 stemmen, zoodat gekozen zyn de heeren H. J. Dorst en J. Heyboer. O N D B R W IJ S. De heer O. L. J. Waanders, benoemd hoofd der Chr. Burgerschool in de Lange Singelstraat te Middelburg, heeft die benoe ming aangenomen en zal zyn betrekking 1 Febr. aanvaarden. Post en Telegrafie. Verplaatst 1 November de heer C. H. Smits, bureel-ambtenaar der posteryen en telegrafie, van Maastricht (bureel-Inspecteur) naar Middelburg (bureel-Inspecteur). De heer j. K. van der Weele, klerk der posteryen en telegrafie 2e klasse, wordt met Ingang van 1 November verplaatst van Sas van Gent naar Bergen-op-Zoom. Vlsscher IJ- Berichten. Ook voor den garnalenhandel is de spoorwegstaking in Frankryk nadeellg. Al de naar Parys gezonden garnalen zyn aan de grens geweigerd en aan de verzenders teruggestuurd. Zoolang de staking duurt zullen waar- schynlljk wel geen garnalen derwaarts verzonden worden. Bruinisse. Door den hevlgen wind van Donderdag en Vrydag is hiér aan het mosselzaad veel schade toegebracht. Een groot deel Is weggewaaid en dus verloren. De schade, daardoor en door de spoorweg staking in Frankryk aan den mosselhandel toegebracht, bedraagt verscheidene duizen den guldens. (Onder verantwoordelijkheid van den Inzender). Van 1—5 regel* 75 Ct*.; elke regel meer lö CU. Men houdt het er dikwqis voor, dat de Pink Pillen een geneesmiddel zQn, dat uitsluitend vol wassen personen en menschen op leeftijd kunnen nemen, en dat zij niet geschikt zijn voor de kinderziekten. Dat is een betreurenswaardige dwaling. De Pink Pillen zijn Inderdaad een her- schepper van het bloed en een versterker der zenuwen van groote waarde, en, dank zQ deze eigenschappen, is hun gebruik geheel aangewezen ter bestrijding der kinderziekten van af 5 jaren en van die der eerste Jeugd, als: bloedarmoede, bleekzucht, algemeene zwakte, verlies van eetlust, storingen der vorming en van den groei- De Pink Pillen zQn ongemeen gunstig geweest voor de gezondheid van dulzende kinderen, waarvan zQ de krachten hebben ondersteund en hersteld, en talrijk zijn de vaders en de moeders, die ons hebben geschreven, om ons met den goeden invloed der Pink Pillen op de gezondheid hunner kinderen geluk te wenschen. Gisteren nog hebben de heer en mevrouw Willem Reykers, Lage Rijndijk 69 te Lelden, ons het volgende geschreven Jonge,juffr. Reykers. (Portret Jonker). .Ons dochtertje Johanna, wier portret wi] u hierbij zenden, heeft zich heel goed bevonden bij het gebruik der Pink Pillen. Z| is negen jaren oud en sedert haar prille jeugd was zQ niet zeer sterk en in den laatsten tijd had de groei haar hevig aangetast. Een uitgezochte voeding, vlccsch- bouillon enz., hadden haar gezondheid niet kunnen verbeteren en zoo bleef deze altijd heel wankelend. Zq beklaagde zich voortdurend over hoofdpijnen, zij had geen eetlust en was dadelijk vermoeid. Op raad van één onzer familieleden, die de Pink Pillen met goeden uitslag had gebruikt, hebben wi] haar de Pink Pillen doen nemen, en van dat oogenblik af is zQ goed vooruitgegaan. Dank zij de Pink Pillen, heeft zQ zich ontwikkeld en Is er goed gaan uitzien, zij is nu krachtig en iqdt niet meer". Het kost u niet veel een proef met de Pink Pillen voor uwe kinderen te nemen, en dit besluit kan een grooten invloed hebben op de toekomst uwer kinderen. De jeugd is een voor teeken voor den rijperen leeftijd. Een ziekelijke jeugd wordt zelden gevolgd door een volmaakt gezonden rijperen leeftqd- Verkrijgbaar h f 1,75 de doos en f 9,— de zes doozen, b| het Generaal-Depot der Pink Pillen, van Eeghenlaan 22, Amsterdam; voor Zlerlkzee en Omstreken b| de firma F. P. J. Bal, Dam Joh. de Roos, Vlasmarkt 157, Middelburg; Drogis terij Minerva, Blauwstraat 90; firma W. v. d. Leun Kaaistraat, Steenbergen; J. Groenewegen; W. Potter, Apoth., Stoofstraat, Tholen. En verder b| verschillende apothekers en goede drogisten. „Da Vrouw in 't Spel". Het Tooneel-Ensemble, directie Sol. J. Kins- bergen en Jacq. Sluyters Jr., zullen hier Vrijdag a.s. een opvoering geven van „De Vrouw in 't Spel". Uit een verslag van de Ulrechtsche Courant citeeren wQ het volgende: .Wat het stuk betreft, het was ditmaal eens niet de eeuwige (Fransche en Duitsche) ontrouwe echtgencrote, neen, deze keer was het de trouwe echtgenoote (w| mogen dit wel spatieeren). De intrigue Is zeer eenvoudig. Een man, Julian Rolfe, wordt gevangen genomen, beklaagd een vriend te hebben vermoord. De waarheid is, dat hij dien vriend afgeraden heeft, zich in het huwelQk te begeven met een hem niet waardig vrouwspersoon. Hierop is een scène gevolgd tusschen dien vriend en genoemde vrouw (Claire Forster), met het tragisch slot, dat de vriend zfn eigen vonnis voltrok. Rolfe, die, nog op gewonden door het gesprek met zijn vriend, gedurende deze scène in een park» waar niemand op dit late uur hem zag, heeft rondgewandeld, is daardoor niet in staat zjn alibi te bewijzen tegenover de gruweltyke aanklacht van Claire Forster, dat hij zijn vriend heeft vermoord. De echtgenoote van Rolfe, bereid alles te iqden om haar man te redden, besluit het leven van Claire te gaan medeleven, in de hoop, haar het geheim op eenlgerlel wijze te ontfutselen. Aldus geschiedt, en een behendig achter de deur geplaatst tweetal gerechtsdienaren houdt aan- teekening van het verhaal van den zelfmoord, dat Claire in een vertrouwelgke bui geeft. Rolfe is hierdoor gered. Ziehier de korte Inhoud. Het eerste bedrfif, wel het zwakste van het stuk, brengt onmiddellijk, behalve Clalre Forster, de hoofdpersonen allen naar voren, doch biedt hun weinig gelegenheid zich In volle kracht te toonen. Het tweede bedr|f bracht Caroline van Dom melen ten tooneele in haar rauw-pootige rol, die zQ met verbluffend élan weet weer te geven. Z| vond goede partners in den advocaat (Hendrik van Oord, verleden jaar Hagespeler) en Marguerite Rolfe (mejuffrouw Dora Boon), die goede uit beelding en knappe dictie aan weloverwogen mimiek paarden. De slotscène was het toppunt. In deze akte gaven Dora Boon en Caroline van Dommelen (welke vroeger deze rol met zooveel succes ge creëerd heeft bQ Royaard's tooneel), eene keurige uiting van hare kunst. Het publiek luistert in ademlooze stilte toe en volgt in spanning den strijd tusschen deze belde vrouwen als Dora Boon in dat spel, waarin al hare zenuwen op het uiterste gespannen moeten zqn, met katachtig L" -7 - B 1" OR M. De zware storm, die Donderdag op de Noord-Europee8Che zeeën woedde, heeft heel wat ongelukken veroorzaakt. Btj Leenatrup, aan de N.O.-kujt van Jutland, Is gestrand het te Dantzig thuis behoorende stoomschip „Sophle". De reddingsbooten konden het vaartuig door de woeste zee niet bereiken. In den voormiddag slaagde men er In, 7 man van de equipage te redden. Van de reddingsboot verdronk de bootsman, terwyi ook de rest van de equipage den dood In de golven vond. Het zomerachtige genot van de eerste Octoberdagen wordt ons wel wat erg hard vergald door de plotselinge koude. Er Is verband tusschen die twee verschynselen, zoo vertellen ons de meteorologen. En ze halen de Octobermaand van 1908 aan als voorbeeld van iets dergeiyks. Het is te hopen dat ze niet gelijk krygen In hun voor spelling, dat het nu wel eens net zoo zal kunnen gaan, want toen heeft het In Octo ber kras gevroren. Na den langen tyd van windstilte Is het Collecten uit het 2e district van Zeeland. Trekkingen der 5e klasse van 14 en 15 October 1910 (elndtrekklng). Prijs van 100 no. 2177. Prijzen van 70 1813 2184 2647 11955 NIETEN. 1819 2602 4665 5040 11954 11999 2140 2683 4566 5949 11989 16071 2153 2732 5927 7713 11993 16078 MARKTBERICHTEN. Tholen, 15 Oct. Aan de weekmarkt waren de pryzen als volgt: Jarige Zeeuwsche tarwe f 7,— 4 f 9,—, nieuwe f 8,50 4 f 10,— rogge f 5,25 4 f 5,90, nieuwe f 5,50 4 f 6,—; zomergerst f 4,— 4 f 4,40; wlntergerst f 4,50 4 I 5,— haver f 3,50 4 f 4,50; bruine boonen f 12,- 4 f 1275; witte f 8,- 4 f 12,-; voererwten f 7,50 4 f 9,—; kookerwten f 12,— 4 f 13,25; wikken f 10,— 4 f II,— paardeboonen f 7,— 4 f 7,50 per H.L. koolzaad f 10,50 4 f 11,50; karwyzaad f 12,- 4 f 12,50 per 50 K.G.; uien f 1,75 4 f 2,— per 50 K.O.; kipeleren f 5,— 4 f 6,— per 100 stuks; grasboter f 0,70 4 f 0,75 per K.G. Gent, 14 October. Vlas. Wat van lnlandsch ter markt komt, vindt koopers. De pryzen gaan steeds hooger. In Russisch gaat er weinig om. De pryzen hebben een verdere ryzlng ondergaan voor alle soorten In water geroot en voor de betere kwaliteiten op land geroot vlas. Zeetijdingen. Zlerlkzee. INGEKLAARD: 15 Oct. Het stoomschip „Dana", kapitein D. B. Alstrand, van Karlstad naar Zlerlkzee, geladen met onbewerkt hout. 16 De barge „Leslie", kapt. W. Tance, ledig, van Ter Neuzen naar Keulen. STOOMBOOTDIENST Stoombooten „Schelde 2" en „Stad Zlerlkzee". OCTOBER. Van Zieriksee: Van Rotterdam: Dinsd. 18'sm org. 10,— Dinsd. 18 's morg it,— Wocns. 19 10,30 Woens.19 10,30 Dond. 20 6,30 Dond. 20 10.30 Vrijdag 21 6,30 Vri|dag21 10.30 Zaterd. 22 7,30 Zaterd. 22 10,30 Zondag 23 8,30 Zondag23 9,30 Maand. 24 8,30 Maand. 24 11,30 Dinsd. 25 8,30 Dinsd. 25 11,30 Ondertrouwd: M. J. MOERLAND Lz. en K. J. DAMBRUIN KD. Westmaas, Renesse, October 1910. Geboren: BARTEL, Zoon van D. GELEIJNSE en M. GELEIJNSE, geb. Elscot. Flint (Mich., N.-Amerlka), 3 Oct. 1910. Heden overleed, na een korte onge steldheid, onze geliefde Zoon, WILLEM PUT, Wedn. van Neeltje Kort, In den ouderdom van ruim 29 jaren, nalatende twee nog jeugdige Kinderen, te jong om hun verlies te kunnen beseffen. Zierikzee, 15 October 1910. Mede namens de Familie, E. A. PUT. A. PUT—Reijnhoud. Heden overleed plotseling, onze geliefde Schoonzoon en Zwager, de Heer W. PUT, In den ouderdom van 29 jaar en 7 maanden. Zierikzee 15 October 1910. Uit aller naam, Zlerlk zee. Wed. M. KORT. P. TRIJZELAAR. J. TRIJZELAAR-Kort. Oegst- L. KORT. geesl. J. A. KORT-Verrijke. Voor de vele bewyzen van belang stelling, ondervonden tydens de ziekte en by het overiyden onzer geliefde Zuster, Mejuffrouw NEELTJE VAN DER MAAS, betuigen ondergeteekenden bij dezen hun nen dank. tw.„ i w*d' J- E- v. d. MAAS- Tholen- Achthoven. Zlerlkzee Wed' w- TEN HAAF~ aerikzee. j v. D. Maas, D. j. BROUWER-v. d. Maas. Oosterland. TH_ BROUWER Az. Wed. A. VIERSMA-v. D. Maas. Zlerlkzee. J. C. v. d. MAAS. A. v. D. MAAS- Van Lanoeraad. De VROUWEN, die In aanmerking wenschen te komen om van de Dorcas vereeniging Kl.edingatukk.n ontvangen, worden verzocht hare aanvragen uitsluitend schrifteiyk te doen met opgave van straat en nummer van 't huls, by onderstaande Dames vóór 25 October a.s. Mejonkvr. SCHUURBEQUE BOEIJE. Mejuffr. A. COUVÉE. Mevr. DE BRUYNE-v. Heel. Mevr. DE CRANE—de Jonoh. mu Steller dezer annonce, met de branche volkomen op de hoogte, zoekt adres van stad of streek waar behoefte bestaat of gelegenheid tot op richting van een en van personen, die mede willen werken tot eventueele stichting van een Vennootschap. Het bedryf is winstgevend en contant, terwyi bedrag van oprichting niet groot is. Brieven franco onder lelt. M P L, NIJGH éi VAN DITMAR's Alg. Adv.-Bur. Rotterdam.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1910 | | pagina 10