AD VERTE NTI EN. praak is nog geen einduitspraak, en eind uitspraak van den aardichen rechter ij log geen uitspraak van den eeuwigen echter, welke laatste altijd ons eenig ■ertrouwen Is geweest reeds van ai den ersten dag dat Ik in het Land van Hulst jegon met den Auglusstal te reinigen. Het is anders bar, één maand eisch. Zou dat misschien zijn, omdat de vorige keer de menschen de geldboeten hebben betaald? Een rechter moet onpartijdig zijn, en ik heb er nooit aan getwijfeld, voor wat betreft de Rechtbank van Middelburg. Maar waaraan ik wel heb getwijfeld is dit, of de heeren van de Rechterlflke Macht in Middelburg zich wel voldoende rekenschap geven, dat niet betrouwbaar zijn ambts rapporten of mededeellngen omtrent mij door of van wege de kleine burgerlijke autoriteiten en politieke menschen, en door welke de hoogere autoriteiten tot de wetenschap komen van een of ander feit, of het karakter van den een of anderen persoon. En daardoor ontstaan oordeel vellingen, die geheel verkeerd zijn Wie hier woont, weet wel, dat we hebben een priesterschap zonder liefde, dat we hebben kleine potentaten en poli tieke menschen zonder geweten, en dat deze allen verlangen onzen ondergang in ambt, eer, geld en goeden naaml En waarom? Omdat we het bewijs geleverd hebben meer liefde te hebben voor God en den naaste dan zij, hun meerdere zijn door hoedanigheden van geest en van hart. Tegen dit verlangen zal Ik mfl blijven verdedigen, nooit of te nimmer zullen m^ne vijanden hun doel bereiken. Ja, alles wat zij tegen mij hebben gedaan en nog zullen doen, zal zich keeren tegen hen en hunne kinderen en kleinkinderen. Wat kunnen zij ml] doen? Mij mijn ambt ont nemen? Dat staat onder Qods hoede. Mij mijne burgerlijke rechten ontnemen? Er zijn nog rechters. Mij De Volkswil ontnemen De Grond wet waarborgt vrijheid van drukpers. Ml] mflne eer en goeden naam ontnemen? Beide zijn toevertrouwd aan Een, die meer kan dan alle kleine en groote autoriteiten en potentaten samen. Mij geldelijke schade berokkenen? Er staat geschreven: „Zoek eerst het rijk Oods en zijne gerechtigheid, en al het andere zal u worden toegeworpen, omdat Ik weet, dat gij dat andere noodlg hebt". Mij lichamelijk en zieleleed aandoen? Er staat geschreven: „Zalig zijn zij, die vervolging lijden om de gerechtigheid, want hun loon is groot in den hemel". Wat kunnen zij mij doen Dit woord te zeggen, is het recht van hen, die alle idealen hebben verloren, omdat zty daar door een ideaal hebben verkregen, het Ideaal van eenmaal te mogen hooren: „Olj hebt u over Mij niet geschaamd bij de menschen. Ik zal me over u niet schamen bij Mijnen Vader." Wat kunnen zfj m^ doen? „Vrees God, en gij zult der menschen bedreigingen niet vreezen". (Nav. Ill 363). Een aardige reclame. De bekende, en we mogen zeggen goedbekende Maggl-artlkelen, worden In deze dagen in onze stad weer eens op handige en aardige wijze gepropageerd. Huls aan huls wordt n.l. aan de deur een werkelijk keurig zakje afgegeven, waarin een paar „bouillon-blokjes", ieder voor één kop bouillon, met gebruiksaanwijzing en aanprijzing der artikelen. Reclame pakt alttyd, aardige reclame pakt dubbel, en een aardige reclame als die voor zulk een werkelijk aanbevelenswaardig artikel pakt driedubbel! De hulsvrouwen zullen ons, denken we, volop gelijk geven I Nog een zaak-Van Heeckeren. Uit het verslag der Algemeene Reken kamer over 1909 pullen weeen nieuwe zaak-Van Heeckeren, die gelukkig niet zoo berucht zal worden en trouwens reeds Is geëindigd. Uit het verslag blijkt, dat de heer Van Heeckeren in 1909 een declaratie had ingediend van f 1170,40, zQnde het bedrag vanreiskosten voor het bijwonen van 11 vergaderingen der Eerste Kamer, waarvoor hij evenveel reizen van Stockholm naar Den Haag had moeten doen en omgekeerd. In vorige jaren had hij steeds reiskosten van uit Ruurlo, zfln woonplaats, ontvangen. De Rekenkamer weigerde de declaratie te vereffenen, omdat, volgens art. 1 van de wet van 4 Mei 1889 aan leden der Eerste Kamer alleen ver goeding van verblijfkosten wordt toegestaan van uit „een plaats, gelegen binnen het rijk, alwaar de declarant metterwoon ge vestigd was". De heer Van Heeckeren antwoordde op die weigering, dat hij zijn reizen uit Stockholm was aangevangen „vanuit het gebouw der Nederlandsche legatie aldaar, dat wil zeggen van een plaats, die, op grond der bestaande wetten en gebruiken van alle landen, beschouwd werd als gelegen binnen 't rijk, waaraan het behoort". Maar de Rekenkamer was niet te vermurwen: zij weigerde ten eenen- male te gelooven, dat het legatie-gebouw In Stockholm lag „binnen hei rijk", dus binnen Nederland En minister Kolkman was het daarmee eens. Toen haalde de heer Van Heeckeren bakzeil en verminderde zijn declaratie met f 987,80, haar aldus brengend op 1182,60, zijnde reiskosten van uit Ruurlo berekend. Maar weer weigerde de Rekenkamer. Dc wet, zoo zeide ze, schrijf! voor, dat alleen reiskosten mogen worden berekend vanuit de werkelijke woonplaats binnen het rijk, en de baron woonde In Stockholm, en kon dus niet in Ruurlo wonen. Tableau 1 Toen heeft minister Kolkman daar een stokje voor gestoken en medegedeeld, dat de heer Van Heeckeren, als h|j In Nederland was, geacht werd In Ruurlo te wonen, en dus vandaar uit reiskosten mocht in rekening brengen. En dc Kamer schikte er zich In en gaf dc f 182,60 Wat bl^kt uit dit alles? Dat de heer Van Heeckeren in 1909 voor de waarneming van z'n lldmaattchap der Eerste Kamer aan reiskosten ongeveer I 1000 heeft bijgepast. En zoo'n man wordt ultgeslooten! Ach ja, ondank is 'swerelds loon. Uitspraak eeraraad in zaak Dr. Kuypar. De eereraad In de bekende decoratie zaak van dr. Kuyper, samengesteld uit de heeren Van Swlnderen, H. J Kist en Van Karnebeek, heeft haar rapport uitgebracht aan baron Schimmelpennlnck van der Oye van Hoevelaken, voorzitter van de Eerste Kamer. Zij is na onderzoek van al de betrekke lijke stukken, van een door dr. Kuyper overgelegde memorie met in origineeien overgelegde brieven, na schriftelijke In lichtingen van onderscheidene personen en na mondeling mejuffrouw Westmeyer te hebben gehoord, tot deze uitspraak gekomen: Dat niet gebleken is van eenlge aan- 'duldlng dat dr. Kuyper ten eigen bate geld heeft aangenomen van de heeren Lehmann. Dat voor wat den heer R. Lehmann betreft, die, naar aanleiding van zijne ruime bijdragen ten behoeve van het herstel der Hollandsche kerk te Colombo en van het repatrieeren der krijgsgevangenen van St.-Helena, 31 Augustus 1903 gedeco reerd werd, niet gebleken Isvan eenige reden om te twijfelen aan de verzekering van dr. Kuyper en van den heer Lehmann zelf, dat hij voor het eerst In Mei 1904 geld voor de partijkas heeft gegeven en dat het verband tusschen het geven van ridderorden en geldeiqke bijdragen aan de antl-revolutionnalre partijkas ook niet af te lelden Is uit het aanwijzen van ver dienstelijke nationale daden door den heer Lehmann ingevolge een verzoek van mejuffrouw Westmeyer. Werd deze omstandigheid in aanmerking genomen, dan zou het verband In den zin van corruptie te ver gezocht zijn, terwijl ontwijfelbaar dr. Kuyper persoonlijk bizonder belang stelde In het herstel der kerk en de repatrleerlng. De poging van dr. Kuyper daarentegen om den heer A. Lehmann voor een decoratie te doen voordragen, geschiedde omdat dr. Kuyper gelden van hem had aange nomen voor de partijkas en zonder dat hij zich door eenige speciale daad ver dienstelijk had gemaakt voor het nationale belang. Ook deze feiten geven naar het oordeel der commissie echter geen grond om corruptie aan te nemen. Van het Innerlijk verband der feiten is der commissie niet gebleken en de voor spraak bij één zijner ambtgenooten is niet te beschouwen als een ambtsdaad. Brand op de Brusselsche Tentoonstelling. Zondag is voor de tentoonstelling weer een zeer drukke dag geweest. Om 3 uur waren er 33 400 betalende bezoekers en het bleef zeer druk tot 's avonds Iaat. De Fransche afdeeling is heropend gisterenmorgen, al dadelijk was 't er een buitengewone belangstelling. Aan de Engelsche afdeeling In de Feest zaal wordt druk gewerkt. De paviljoens der steden Oent en Luik worden thans ingenomen door de ver zamelingen der meubel- en juweel-nijver heden. De tuinbouwers van Gent zullen kosteloos bouwmeester Acker de noodlge planten leveren voor de versiering van den hoofd gevel, die de pulnen van den brand zal verbergen. Kortom, ledereen doet zijn best om in de mate van het mogelijke goed te maken, wat de ramp onvermijdelijk scheen te hebben doen verloren gaan. Maar nu komen er leeüjke geruchten. De brand zou aan kwaadwilligheid toe te schrijven zijn. Zou dit Inderdaad zoo wezen? vraagt het Handelsblad van Ant werpen 't Is de meening, die bij het gerecht overheerschend is, verzekert het blad en 't Is langs den kant van het personeel der hallen, dat thans vooral de opsporingen worden gericht. Men verzekert, dat de experfen ver schillende brandnesten gevonden hebben, die tegelijkertijd moeten ontvlamd ztjn en een vrouw beweert In het bureel van het bestuur, op het oogenblik van den brand, verscheidene vuurballen gezien te hebben. Is het vertelsel, is het verbeelding? Het Is moeilijk de waarheid te vernemen, want de magistraten laten niets los. Met hetzelfde voorbehoud moet men de inlichting aanvaarden, dat verscheidene bewakers en twee gendarmes zouden op gesloten zitten in de gevangenis van St.-Glller, na op heeterdaad van diefstal gedurende den brand te zijn betrapt. Enkele soldaten zitten om dezelfde oor zaak in de kazerne In het cachot. Wat er van zij, men herinnert daden van oprechte kwaadwilligheid, die bedreven werden door het personeel met de bewaking der hallen belast en waarvan een zeker gedeelte wel te wenschen liet. Wat de verantwoordelijkheid betreft, er is een regen van processrn op touw gezet, waarmee het gerecht zich zal moeten bezig houden. Dc maatschappij der Tentoonstelling wendt zich tot den aannemer, die eigenaar van de hallen was gebleven. Deze antwoordt, dat de eigenaar van den grond aansprakelijk is voor de schade aan dorden overkomen. Welnu, die eigenaren zijn 20 S 30 parti culieren, die hun grond hebben verhuurd aan de Maatschappij Gp al die verschillende meeningen gaan advocaten nu pleiten en het za' wel jaren duren eer de zaak uit de voeten zal zijn. De advocaat van de Antwerpsche ver zekeraars, mr. Charles Dumercy, heeft zijn hoofdkwartier opgeslagen te Brussel. Tusschen de schoone dingen, die de prooi der vlammen zijn geworden, bevond zich de schoone tentoonstelling der kanten, zooals er nog nooit een was verzameld geworden. Z Ij had een waarde van 400,000 fr., die in een ommezien ver nield zijn. Slechts een derde van die waarde was verzekerd en 't zijn vooral de kleine fabrikanten, die verwaarloosd hadden hun producten te verzekeren. Een niet gering succes voor de Neder landsche Industrie in het buitenland valt te boeken. De geheele verzameling juweelen, welke de Belgische juweliers in het hoofdgebouw der tentoonstelling te Brussel exposeerdenwerd eiken avond In 5 daarvoor bestemde Llps-brandkasten op geborgen. Qedurende den brand, die dit hoofdgebouw verwoestte, hadden deze kasten een felle hitte te doorstaan. B( opening bleek echter de kostbare inhoud volkomen ongeschonden. VERGUI VIN DEN GE1ENTER11D te ZlERIKZEE, gehouden op Dinsdag 23 Augustus 1910. In de hedennamlddag gehoudene raads vergadering waren afwezig de heeren Van den Bout en Van Nouhuys, zoodat de beëedlging en Installatie van laatstgenoemde tot een volgende vergadering werden uit gesteld. Voor kennisgeving werden aangenomen de brieven van de heeren D. J. Ochtman en N. L. Brouwer, houdende bericht, dat zij hunne benoeming, respectievelijk tot collecteur-keurmeester en afslager-keur meester bij den openbaren afslag van vlsch, aannemen. Het adres van het Bestuur der Vereenl- glng van Nederlandsche Loodwitfabrlkanten ie Rotterdam, in zake het gebruik van loodwit, werd In handen van Burgem. en Weth. gesteld, die er rekening mede zullen houden. Het adres van de firma De Broekert <S Co. alhier, houdende verzoek om gemeente grond In erfpacht te verkrijgen, wordt In handen van Burgem. en Weth. gesteld ter fine van prae-advies. Eveneens wordt in handen van Burgem. en Weth. ter fine van prae-advles gesteld het adres van den heer C. Swartbol, gemeente-bouwmeester alhier, om ver hooging zijner jaarwedde. De rekening van het Haimcniegezelschap „Kunst en Eer" over 1909 wordt in handen ecner commissie gesteld, bestaande uit de heeren De Vrleze, Van Os en Doeleman. Namens de commissie benoemd tot onderzoek van de rekening der Gasfabriek over 1909, brengt de heer L. Koopman Cz. ais rapporteur verslag uit. De commissie had over de rekening verschillende op merkingen, die tot een bespreking aan leiding gaven, waarvan het resultaat was, dat de gas-commissie bij monde van haar voorzitter, mr. A. J. F. Fokker, verklaarde den directler die opmerkingen te zullen mededeelen. De rekening werd hierop goedgekeurd in ontvang tot een bedrag van f 143 134,78 en In uitgaat tot een som van I I44.589.il5, slulier.de alzoo met een nadcellg slot van f 1454,325. De rekening van de Armenbewaarschool werd overeenkomstig het advies, uit gebracht namens de commissie, belast met haar onderzoek, door den heer De Vrleze, ln ontvang en uitgaaf tot een bedrag van f 1157 81 goedgekeurd. Voorgelezen werd een adres van den heer R. P. Brons, commissaris van politie alhier, aan Hare Majesteit de Koningin, om verhooging zijner jaarwedde. Burgem. en Weth. stellen voor, hem een personeele toelage van f 200 toe te kennen, wijl hij een uitstekende polltle-ambtenaar Is, zoodat het wenschelljk is zijn bezoldiging gelijk te stellen met die van zijn voor gangers. Na een langdurig debat, waaraan deel namen de heeren Polvliet, Koopman, Doeleman, De Vrleze, Fokker, De Muralt, De Crane en de voorzitter, werd het voor stel van Burgem. en Weth. met zeven tegen vier stemmen verworpen. Vóór stemden de heeren Van der Vliet, Schuurbeque B^eije, Fokker en De Muralt; tegen de heeren Doeleman, Koopman, De Vrleze, De Crane, Rlbbens, Van Os en Polvliet. Goedgekeurd werd het voorstel van Burgem. en Weth. om een strook grond van de Lange Nobelstraat aan den open baren dienst te onttrekken en dien te rullen met anderen grond van Joh.s van den Hoek. Aangenomen werd hel voorstel van Burgem en Weth. om de Ambachtsheerlijk heden Rengerskerke en Zuidland onder hands voor f 2500 te verknopen aan mr. A. J. F. Fokker. Eveneens werd aangenomen het voorstel van Burgem. en Weth. tot onderhandschen verkoop aan het rijk voor f 3000 van de onderwijzers-woning voor het hoofd van school A. Naar aanleiding van het schrijven van Burgem. en Weth., waarbij wordt aange boden de door hen opgemaakte begrooting der inkomsten en uitgaven van de gemeente voor 1911 werd een begrootings-commlssle benoemd, bestaande uit de heeren Koop man, De Muralt en Doeleman. Op de voordracht ter benoeming van twee leden in het college van zetters voor 's rijks directe belastingen werden gesteld de heeren C. J. Bethe, J. A. Legemaat, J. E. van den Bout en Mattiii|s van der Linden. Niemand het woord verlangend, sluit de voorzitter de vergadering. LUCHTVAART. Weer 't Kanaal overgevlogen. De Amerlkaansche vlieger Molsant Is de vorige week Woensdagochtend om 5 15 uit Amlëns vertrokken en, na In de buurt van Calais gedaald Ie zfin, te Dover aangekomen. Molsant had slechts een paar weken geleden zijn vliegersbrevet gehaald. Hij vloog met zijn monteur Flleux. Voor de eerste maal dus is de zeearm overgestoken door een vliegtoestel met twee man aan boord. Door dezen tocht Is de Engelschman Latham, wlen de vorige maal door den Franschman Blériot de eer werd afge snoept, opnieuw overwonnen. Latham maakte zich ook tot den tocht gereed, maar btj het opstegen te Amiëns had z|jn vliegtoestel een boom gerae en was daardoor onbruikbaar geworden TBLEQRAMMEN. 's-Gravenhage, 24 Augustus. Het gerechtshof behandelde de zaak van S. J. Jumelet te Brulnisse, door de rechtbank te Zlerlkzee tot 3 maanden gevangenisstraf veroordeeld wegens ver wonding door messteken van W. Okkerse, en tot schadevergoeding ad f 21,75, wegens beschadiging van kleeren. De advokaat Woifson wees op de verklaringen van den votigen burgemeester en van 76 Ingezetenen ten gunste van beklaagde in tegenstelling met het ge tuigenis van den tegenwoordlgen burge meester omtrent het katakter van beklaagde, wiens vader dat toeschreef aan politieke rancune. Het gerechtshof bevestigde het vonnis van de rechtbank te Zlerlkzee. M ARKTBERI C HTEN. Ttiolen, 23 Aug. jarige Zeeuwsche tarwe f 7,— b f 9,— nieuwe 18,505 f 10,— haver f 3,50 5 f 4,50; rogge t 5,50 f 6; wintergerst f 4,50 f 5,— aardappelen, blauwe f2,— 5 f2,10; witte f 1,80 512,— peren f 5,— 5 f 6,—appelen f 5,— 5 f 6,— per H.L.; uien f 5 f per 50 KG.hooi f 25 5 I 30 per ÏOOOK.O.; stroo f 7 5 f 11 per 100 bossen; zomer- gerst f 4 5 f 4,50 per H.L. Rotterdam, 23 Aug. Op dc veemarkt waren aangevoerd: 38 paarden, 1215magere en 685 vette runderen, 214 vette, 82 nuchtere en 500 graskalveren, 52 varkens en 135 biggen. Koeien en ossen 36 tot 40 ct., stieren 30 tot 35 ct., kalveren 50 lot 60 ct., varkens 27 J tot 29J ct., alles per J kilo. Melkkoeien f 220 5 f 300. kalfkoeien f 250 5 f 320, stieren f 120 5 f 270, pinken f 70 5 I 120, graskalveren f 30 5 f 48, vaarzen f 90 a f 140, alles mager vee; biggen f 12 5 f 19, slachtpaarden f 60 5 f 140, werkpaarden f 80 5 f 200 Nuchtere kalveren: fok- f 16 5 f 22, slacht- f 10 5 f 15. Biggen f 1 80 5 f 2.10 per week. Vette runderen met tamelljken aanvoer en willigen handel. Vette kalveren ruim aangevoerd en met vluggen handel, enkele puike gingen nog boven noteering. Op de magere markt was ruime aanvoer en veel kooplust, tot vaste prijzen. Jong vee met kleiner aanvoer en weinig handel. Graskalveren waren ruim ter markt en gingen vlug van de hand. Njrchtere kalveren en biggen met kleinen aanvoer en willigen handel. Paarden met tamelljken omzet. De prijzen, hedenmorgen aan de Rottcrdamsche Elerenvelllng besteed, zijn als volgt: voor kippeneieren f 4.05 5 f 5.25, eendeneieren f 4 50 5 f 4 85, kalkoeneneieren f 6 50 5 f 7.50 per 100 stuks. Aanvoer 46 278 stuks. DJQ IIEITIJB. der maten en gewichten In 1910 zal voor de hierna vermelde gemeenten plaats hebben op de volgende dagen: Bruinisse 23, 24 en 25 Augustus. St.-Phlllpsland 26 Augustus en 27 Augustus des v.m. Telegrafisch Weerbericht, naar waarnemingen verricht In den morgen van 24 Augustus 1910, medegedeeld door het Koninklijk Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 766 8 te Coruna. Laagste barometerstand 755.6 te Malinhead. Verwachting (van den avond van 24 Augustus 1910 tot den avond van 25 Augustus): Eerst ruimende, daarna krim pende wind zwaar bewolkt tot betrok ken regenbuien, met kans op onweer. Zelfde temperatuur. ZlERIKZEE. T|d van Hoogwater en van Laagwater. Augustus. Maan* - ouderdom. H. W. L. W. u. ra. u. m. 24. S3 voorin. 5. 8 10.16 nam. 5.20 10.50 25. 21 voorm. 5.46 10.56 nam. 5.55 11.28 26. 22 voorm. 6.22 11.39 ar nam. 6.32 27. Z. V O M n voorm. 7. 2 0. 8 i.Dd n. nam. 7.15 0.30 78. Zo. 24 voorm. 7.51 1. 4 nam. 8.11 1.38 29. 25 voorm. 8.55 2.13 nam. 9.32 2.54 30. 26 voorm. 10.26 3.34 nam. 11.12 4.27 31. 27 voorm. 5.14 nam. 0. 1 5.58 T(d van H. W. te Dordrecht 3.15 uur later. L. W. 5.30 Burgerlijke Stand van Poortvliet. 1-31 Juli 1910. Geboren: Marina Janna (onecht), dochter van Johanna Commcrijp.tje Geuze Adriana Pleternella, dochter van Johannls Eienbaas en van Maria tzabella de Wilde. Ove leden, Cornelia Geertrulda, 10 weken, dochter van Pleter Kleppe en van illna Maatje Suurland. Maria Kilna, 11 maande dochter van Leendert Kopper!: o en van Coi tta Hage. JacomQoa Antbonisse, 82 jaar, eerst weduwe van Jan Hei]b r, daarna van Willem van Prootjen. Zeetijdingen. Zierikzee. INGEKLAARD: 24 Aug. De barge „Lord Kitchener", kapt. J. J. Barker, van Telgnmouth naar Utrecht. UITGEKLAARD: 24 Aug. De barge „Zenobia", kapt H. Body, van Pruisen naar Engeland. STOOM BOOT DIENST IlisÈpJIimgtJAnlai. A U G. S E P T. Van Vlisstngen naar Rotterdam. Van Middelburg naar Rotterdam. Van Rotterdam naar Mlddelb. en Vllsslngen. Amsterdamsche Tijd. Donderd. 25 Visdag 26 Zaterdag 27 Maandag 29 Dinsdag 10 Woensd. 31 Donderd. 1 'sin. 7,— 7.- 7- - 7- 7- 7- 7, 'BID. 8,30 8,30 8,30 8,30 8,30 8,30 8,30 's m. 8,45 8,45 8.45 8,45 8,45 8.45 8,45 Getrouwd: A. v. D. HOEK Gz. en A. BAKKER G.JD., die, tevens namens wederzijdsche Familie, hun hartelijken dank betuigen voor de vele blijken van belangstelling, bij hun huwelijk ondervonden. Kerkwerve, 19 Augustus 1910. Mevrouw SPOOR—Keller betuigt haren hartelijken dank voor de bewijzen van belangstelling, op 21 dezer ontvangen. Zierikzee, 24 Augustus 1910. De oodergeteekenden betuigen hun nen hartelijken dank voor de zeer vele blijken van belangstelling, op 21 dezer ontvangen. Zierikzee, 24 Augustus 1910. J. W. GUDDE. M. j. GUDDE—EMOND. De ondergeteekende betuigt zijn hartelijken dank voor de zeer vele be wijzen van belangstelling, op 16 dezer ontvangen. Zierikzee. B. SCHOENMAKERS. Bij deze betuigen wij onzen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling, zoowel van binnen als bulten deze gemeente, ondervonden met onze 50-jarlge Echtvereenlging. St.-Annaland, 22 Aug. 1910. CHR. VAN 'T HOF en Echtgenoote.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1910 | | pagina 3