Ingezonden Mededeelingen. herkreeg, maar al spoedig had de politie hem weder gevat. Behalve Baln werden nog een vijftal leden der bende of helers achter slot en grendel gezet. Te Belfort zijn drie Itallaansche metselaars, of tenminste Heden die zich daarvoor uitgaven, In hechtenis genomen als verdacht van splonnage. In hun bezit werden verschillende belangrijke docu menten, op de landsverdediging betrekking hebbende, aangetroffen. De aangehoudenen waren sedert eenlge maanden werkzaam In dienst van onder nemers van werken In de forten van Belfort. Te Parijs had Dinsdag op klaar lichten dag een brutale roofaanval plaats Op een paar passen afstands van de kazerne de la Péplnière, onder de oogen van de soldaten der wacht, werd een kantoorlooper van de firma Potin, die een geldzak met 15 000 francs bij zich had aangevallen en van zijn geld beroofd door een tweetal mannen, die na den diefstal vlug In een op wacht staande automobiel sprongen en er als de wind vandoor gingen. De kantoorlooper, Boulmler genaamd, begon terstond uit alle macht .houdt den dief!" te schreeuwen; soldaten en matrozen, getuigen van den roofaanval, Hepen de auto achterna, die zeer zeker ontsnapt zou wezen, als ze niet op het plein Saint Augustin door een hooge palissade In haar vaart was gestuit. Eenlge agenten van politie, die de auto ook waren achterna gesneld, waren met een sprong In het rfjtulg. Er ontstond een kort gevecht, waarin de vervolgers de overhand behielden. Één der roovers opende het portier, sprong op straat en den soldaat, die hem wilde grijpen, met een geladen revolver bedrei gende, gelujcte het hem te ontsnappen. Hij had evenwel den geldzak met zijn kost baren Inhoud op den grond laten vallen. Zijn compagnon, Legrls genaamd, en de chauffeur bleven in handen der politie en werden In verzekerde bewaring gebracht. Legrls werd bij foullleerlng In 't bezit gevonden van twee geladen revolvers en een zakje peper. De chauffeur verklaarde, dat hij de belde mannen, die de auto van hem huurden, niet kende, noch het doel, waarmede zij naar de kazerne de la Péplnière reden. De soldaten verklaarden, dat zij al ver scheidene dagen de auto niet ver van de plek, waar de overval plaats had, op gemerkt hadden, en daaruit de gevolg trekking hadden gemaakt, dat ze moest dienen om een schaking of diefstal te volvoeren. De politie vermoedt, dat de ontvluchtte roover een gewezen beambte van de firma Félix Potin Is. DUITSCHLAMD. Omtrent de ontzettende overstrooming, die in het bloelende Ahrdal zoo groote verwoestingen heeft aangericht, worden de volgende nadere blzonderheden bericht: Na ongeveer tien dagen van regen en onweer kwam er Maandag bij het aan breken van den dag een wolkbreuk tusschen Ahrweller en Schuld. Het water stroomde met zóóveel kracht en snelheid van de bergen af, dat de Inwoners van Schuld, ook bQ den grootsten spoed, ternauwernood het leven konden redden. Hulzen stortten in; het vee en alle huisraad werden in den vloed verzwolgen Minder angstige inwoners, die In hunne hulzen bleven, werden met die hulzen meegesleept door het water. Een brug, die vol toeschouwers stond, werd vernield. Hoeveel menschen daarbij verdronken, weet men niet. Veertig Itallaansche arbeiders, die werkten aan den strateglschen spoorweg, werden met hun cantlne In één minuut door het water verzwolgen. Er werd terstond naar de lager gelegen plaatsen geseind, dat er hoog water was, maar men kreeg daar geen juist begrip van wat er dreigde, omdat nadere berichten uitbleven; dat er geen berichten konden komen omdat de telegraaf- en telephoon- Itjnen vernield waren, vermoedde men natuurlijk niet. De nieuwe spoorwegwerken verergerden de ramp nog. De houten stellages voor de betonbruggen over de Ahr, tusschen Remagen en Altenau, waren niet tegen den vloed bestand; zij stortten In en de balken werden stormrammen, waarmee de woedende stroom nog des te meer vernielde. Hulzen en bruggen vernielend of zwaar beschadigend, kwam de stroom, die een snelheid had van 3 meter per seconde, te Altenahr. Hier hield de steenen brug over de Ahr In het eerst stand; maar weldra bezweek zij voor de tegen haar aanbonzende balken. Het water stroomde door de tuinen der hfltels, alles mee- sleepende wat het vond op zijn weg. De kelders Hepen onder en de hulzen werden zwaar beschadigd. Het water stroomde ook door den tunnel, waardoor de weg aan het uiteinde van Altenahr loopt. Overal zag men neergestorte rotsblokken, omgevallen boomen, balken en allerlei vernield huisraad, een treurig tooneel van verwoesting. De plaatsjes Mayschoss, Dernau, Laach, Marlental hadden veel van het water te lijden. De oude en nieuwe spoorwegen zijn ondermijnd en hier en daar geheel verdwenen. De steenen bruggen te Altenahr, Mayschoss, Dernau en Helmershelm, als mede i.og een iwintigiai houieri of ijzeren bruggen zijn vernield. Te Neuenahr bruiste het water door den fraalen „Kurgarten", waar het weldra een meter hoog stond. In een oogwenk waren de beneden-verdiepingen van de hulzen en hötels by de Ahr ondergeloopen, zoodat honderden badgasten er niet ult- of In konden en niets te eten kregen. In de straten van Neuenahr stond het water tot een manshoogte, en In de welverzorgde straten en wegen zyn kuilen en spleten ontslaan van 2 5 3 meter diepte, in het Kurtbeater is de geheele garderobe vernield. Beneden Helmershelm heeft het water uitgestrekte welden- en bouwlanden ver woest. Het is nog niet mogeiyk de schade te berekenen. Men schat haar, alleen voor den staat, aan bruggen en wegen, op een mlllioen mark en voor de spoorweg- besturen op een even hoog bedrag. Ook zyn er vele menschen om het leven gekomen. Hoeveel weet men nog niet, en misschien zal men het nooit weten, by het groote aantal vreemde arbeiders, dat er werkte. Er worden nog 90 menschen vermist; maar men hoopt, dat verscheidene van dezen nog terecht zouden komen. Er zyn te Schuld 49 dooden aangespoeld. Volgens de lysten der aannemers vreest men, dat 70 spoorweg-arbeiders omge komen zyn. Sinds het jaar 1804 is er niet zulk een ramp geweest In het Ahrdal. Het wegruimen van puin, enz., waarby pioniers en Infanteristen meewerken, zal waarschyniyk maanden duren, en met het herstellen van de spoorwegen zullen minstens 14 dagen heengaan. (Onder verantwoordelijkheid van den inzender). Van 1—5 regels TS Cte.; elke regel meer lö Cte. Vernietiging der nieren is misschien naderbij dan gij denkt. Een nierkwaal is de meest verradertyke van alle ziekten, omdat zy dikwyis byna ongemerkt opkomt, en het uit de ver- schynselen zoo lastig op te maken valt welke hoogte de ziekte bereikt heeft. Een man, die niets anders schynt te mankeeren dan dat hy last heeft van zwakte, zwaarmoedigheid en voortdurende vermoeidheid, Is misschien even erg door de verschrlkkeiyke ziekte aangetast als hy, die lederen morgen een ellendig gevoel In zijn rug heeft, of aan lendenjicht, rheumatlek, graveel of ernstige urinestoornlssen lydt. By een vrouw, die aan een doffe pijn hoog In de lendenen Hjdt, wier oogen en gelaat opgeblazen zyn, en die dikwyis aanvallen van duizeligheid heeft, kunnen de nieren even plotseling vernietigd worden als by Iemand, die totaal hulpeloos Is door rheumatlek en waterzucht. Óy kunt nooit van te voren uitmaken hoe een nierkwaal u zal aantasten dit hangt geheel van uw gestel af. Maar zoo lang gy ook maar het geringste kenteeken van een nier- of blaaskwaal hebt, zyt gy nooit veilig voor plotselinge vernietiging der nieren en blaas, en is uitstel zóó gevaarlijk, dat gy niet spoedig genoeg beginnen kunt met het gebruik der echte Foster's Rugpyn Nieren Pillen, die overal evenzeer geroemd worden. Foster's Rugpyn Nieren Pillen dienen uitsluitend voor de nieren en blaas. Zy werken In overeenstemming met de natuur, zy zuiveren de urinewegen en geven aan de nieren en blaas hun kracht terug. Zy genezen duur zaam, omdat zy den werkelyken oorsprong der ziekte genezen. Overtuigt u, dat gy de echte Foster's Rugpyn Nieren Pillen krijgt. Elke doos voert op het etiket ons handelsmerk de man met zyn handen In de lendenen. Zy zyn te Zlerlkzee verkrygbaar by den heer M. S. Polak en te Tholen by den heer W. Potter, Hoogstraat. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel f 1,75 voor één - of f 10,voor zes doozen. Potsdam, 16 Juni. De keizer heeft, naar het schynt by den eersten rit dien hy na zijn herstel ondernam, weder eene uitstorting van vocht In het rechter knle- gewrlcht gekregen. Hy kan daarom de militaire oefeningen te DSberltz op heden niet bywonen en moet de reis naar Hanover en Hamburg opgeven. 's Keizers algemeene toestand laat voor 't overige niets te wenschen over. zyn lichaamstemperatuur is niet verhoogd en hy heeft nagenoeg geen pyn. Ter voorkoming van verkeerde opvat tingen maken de geneeskundigen ultdrukke- lyk bekend, dat de knle-aandoenlng volstrekt niet in verband staat met de thans geheel genezen bloedzweer. München, 15 Juni. Tengevolge van den voortdurenden regen wordt Opper- Beleren door een overstrooming geteisterd. Lolsachtal en Amerthal hadden het meest te lyden. De Lolsach vernielde alle bruggen. Qarmlsch ls van de buitenwereld afgesloten, zonder dat de verllchtlngs- en electrlcltelts- werken beschadigd werden. De Ammer overstroomt op vele punten den spoorweg. Het Illertal geiykt op een meer. De Bodensee Is gedeelteiyk bulten haar oevers getreden. Op vele punten Is het spoorweg verkeer onderbroken. Het water ln de Isarfluss daalt. Frankfort a./M., 15 Juni. Olsteren werd op de villa van den bankier Altx Miyer een aanslag gepleegd, vermoedelijk met een bom. Het huls werd vernield, persoontyke ongelukken hadden niet plaats. BEL6IË. Maandagnamiddag heeft de politie te Wttteren een persoon aangehouden, die Zondag gezien werd in den omtrek der plaats, waar het lyk van de kleine Cecila De Bruycker gevonden werd. De aan gehoudene Is een soort landlooper; alhoewel er nog geen stellige bewyzen tegen den man bestaan, Is de aanhouding voorloopig bekrachtigd. Uit Deeriyk wordt gemeld, dat de gendarmerie een boerenknecht heeft aan gehouden die verdacht wordt van medeplichtigheid In den moord op de kleine Degezelle. Het is echter nog niet zeker, dat men in hem den echten dader heeft. Hy brengt een alibi voor. dat men nu onderzoeki Het wekte vermoedens tegen hem, dat hy den dag der misdaad verdwenen was en hy zich sindsdien met de grootste zorg aan de opzoekingen der justitie poogde te onttrekken. In het even over de Noordbrabantsche grens gelegen Belgisch dorp Lommei zyn 4 kinderen, die op een plank wipten, die over een put was gelegd, daarin gevallen. De ouders kwamen toegesneld en slaag den er In 2 kinderen te redden. Toen zy ook de andere kinderen wilden redden, vielen de vader en de moeder zelf In den put en verdronken met de belde kinderen. Opnieuw wordt uit België een kindermoord gemeld, nu gepleegd op een meisje, Cécile B., van negen jaar, te Wetteren, by Qent. Ze werd Zondagavond te acht uur vermist, en toen men ging onderzoeken, vernam men dat zy om vyf uur met een vriendinnetje Louise V. gezien was. De politie zocht dat vriendinnetje op, en dit leidde de politie dadeiyk naar een plaats waar in een sloot het meisje werd ontdekt, het hoofd In het siyk, het slachtoffer van een vreeseiyke mishandeling. Het vriendinnetje vertelde dat er een persoon op hen af was gekomendie Cécile riep. Toen ze kwam, pakte de man haar by de keel. Louise was toen gevlucht achter een heg, maar had gezien dat de man op den grond lag. Een poosje later stond hy op, en Cecile by den band van haar voorschot nemend sleurde hy haar voort en wierp haar In de sloot. Daarop nam hy de vlucht. Louise ging toen kyken en zag Cécile dood in de sloot liggen, met het hoofd In de slijk. Ze was toen zóó bang ge worden, dat ze naar huls liep en naar bed ging zonder er lets van aan haar vader of moeder te zeggen. Had zy maar geroepen I Op misschien vyftien meters van de plaats der misdaad is een herberg, waar toen de vader van Cécile zat te kaarten. De dader is dus wel buitengewoon brutaal geweest. Te Wetteren heerscht groote ontsteltenis; de ouders durven hun kinderen niet naar school zenden. Landbouw-vergadering te Axel. In de Woensdag te Axel gehouden algemeene vergadering van de Maatschappy lot bevordering van Landbouw en Veeteelt In Zeeland, hield de nieuwbenoemde voor zitter, de heer J. H. O. Domlnlcus, een openingsrede, waarin hy o.a. eenlge woorden sprak ter nagedachtenis van den overleden voorzitter, mr. Moolenburgh. Ook bracht hy in herinnering het ontslag van mr. J. J. van Weel als penningmeester. In zijn overzicht van de lotgevallen der maatschappij in 1909, deelde de voorzitter mede, dat de maatschappy thans 3100 leden telt. De toestand van de paarden- fokkery noemde spreker gunstig. Met de verbetering van de varkens- fokkery en schapenfokkery wordt geregeld voortgegaan. Uit de openingsrede stippen wy verder nog aan, dat de voorzitter wees op de groote schade In 1909 aan den landbouw veroorzaakt door vele regens, waardoor de uitkomsten beneden het middelmatige zyn. Voor dit jaar mogen, tot nu toe, de uit komsten van den te velde staanden oogst gunstig worden genoemd. Na deze rede werd het woord gevoerd door den commissaris der koningin, mr. Dyckmeester, en den burgemeester van Axel. den heer Hulzlnga. Hierna hield de heer Vorsterman van Oyen een bespreking over „Het stamboek van het Zeeuwsch-Belglsche trekpaard", en de heer C. Zwagerman, zuivelconsulent, over „De bevordering van de geitenfokkery In Zeeland". Na afloop van de vergadering werd de rytoer gemaakt, waaraan voor het eerst door dames werd deelgenomen. Donderdag werd te Axel de jaarlljksche tentoonstelling gehouden vanwege de Zeeuwsche Maatschappy van Landbouw en Veeteelt. Zooals verwacht kon worden, was uit Oosteiyk Zeeuwsch-Vlaanderen het puikje Ingezonden van paarden en rundvee. Prachtige hengsten, zwaar gebouwd en schoone merries stonden aan de lijn en ook van koelen en stieren was 'n uitgelezen collectie op het terrein. Bovendien waren vele geiten, schapen, enz. geëxposeerd, terwijl ook veel pluimvee te zien was Op het gebied van landbouwwerktuigen hadden verschillende op dit gebied bekende firma's tal van de nieuwste werktuigen Ingezonden, waarvan verschillende In wer king waren gesteld. De tentoonstelling viel een druk bezoek ten deel van landbouwers, zoowel uit het land van Axel als uit het land van Hulst. Men schat het aantal bezoekers op 6000 Ook Vrydag zal de tentoonstelling nog zyn opengesteld. RECHTSZAKEN. Zierikzee, 15 Juni. Door den heer kantonrechter zyn heden de volgende personen veroordeeld, wegens: 1 o. Overtreding van het baggerreglement Q. S. te Bruinlsse, tot f 1 boete, subs 2 dagen hechtenis, H. C. te Tholen, tot f 5 boete, subs. 3 dagen hechtenis; 2o. Overtreding jachtwet: A. B., 16 jaar, te Oosterland, tot f 1 boete, subs. 1 week tuchtschool, J. van D. te Noordwelle, tot f 5 boete, subs. 6 dagen hechtenis, H. J. C. te Looperskapelle, tot 2 boeten van f 5, subs. 4 dagen hechtenis voor elke boete, verbeurdverklaring geweer met bevel dit uit te leveren of te betalen f 5, bij nlet-betaling te vervangen door 10 dagen hechtenis, C. S. te Nieuwerkerk, C. V. en J. K. te Haamstede en J. A. van der B. te Slrjansland, leder tot f 5 boete, sub3. 4 dagen hechtenis 3o. Vissdierijovertredtng J. van S. te Zlerlkzee, tot I dag hechte nis, C. H. te Zierikzee, tot 2 hechtenis- straffen elk van 2 dagen, J. van S. te Zierikzee, tot 2 hechtenisslraffen elk van 3 dagen; 4o. Overtreding polderreglement J. P. K. te Duivendyke, tot f 3 boete, subs. 1 dag hechtenis 5o. Overtreding wegenreglement J. van V. te Zierikzee, tot f 0,50 boete, subs. 1 dag hechtenis 6o. Overtreding trekhondenreglement Ph. de J. te Bergen-op-Zoom, tot 3 boeten elk van f 3, subs. 1 dag hechtenis voor elke boete 7o. Zonder daartoe gerechtigd te zijn loopen over eens anders grond waarvan de toegang op blijkbare wijze door den rechthebbende Is verboden J. de B. te Renesse, tot f 10 boete, subs. 3 dagen hechtenis; 8o. Het verwekken van burengerucht: M. F. te Kerkwerve, tot f 0,50 boete, subs. 1 dag hechtenis; 9o. Zonder daartoe gerechtigd te zijn loopen over bezaaiden grond: K. F. te Haamstede, tot f 3 boete, subs. 3 dagen hechtenis; lOo. Straatschenderij: H. B. te Brulnisse, tot f 2 boete, subs. 3 dagen hechtenis; 11 o. Overtreding politieverordening der gemeente Zierikzee: W. J. de O. te Zierikzee, tot f 3 boete, subs. 3 dagen hechtenis, J. Ch. S. te Zierikzee, tot f 3 boete, subs. 1 dag hechtenis, J. van B. te Zierikzee, tot f 2 boete, subs. 4 dagen hechtenis, J. van der V. te Zierikzee, tot f 3 boete, subs. 1 dag hechtenis; 12o. Overtreding van de politieverordening der gemeente Burgh J. J. K. te Haamstede, tot f 3 boete, subs. 1 dag hechtenis; 13o. Overtreding leerplichtwet: L. K. te Zierikzee, tot f 40 boete, subs. 10 dagen hechtenis 14o. Overtreding motor- en rijwielwet S. M. H. te Kerkwerve, tot f 2 boete, subs. 1 dag hechtenis, W. H. van O. te Rotterdam, tot f 1 boete, subs. 2 dagen hechtenis 15o. Het zidi in kennelijken staat van dronkenschap bevinden op den open baren weg: A. J. S. te Zierikzee, tot 4 dagen hechtenis, J. D. te Zierikzee, tot f 5 boete, subs. 3 dagen hechtenis, L V. te Zierikzee, tot f 6 boete, subs. 3 dagen hechtenis. Vrijgesproken C. van de Z. te Zierikzee, beklaagd geweest van overtreding van de politie verordening der gemeente Zierikzee, M. P. te Brulnisse, beklaagd geweest van over treding der jachtwet. De moord met kokend water. Naar men verneemt, wordt door de geneesheeren dr. Schneiders en dr. Meyer een onder zoek Ingesteld naar de verstandeiyke ver mogens van Pleter Ronner, zoowel als Imke Beetsma. De zich nog steeds In voorarrest be vindende verdachten van den moord op mevr. Synla worden op het oogenbllk niet meer door familieleden bezocht. Van de zyde van het parket schijnt men bezwaar tegen deze bezoeken te hebben geopperd. Niet onmogeiyk Is het, dat een brief, gericht tot de moeder van Ronner, door den hoofdverdachte Imke Beetsma aan leiding hiertoe heeft gegeven. Men herinnert zich, dat Imke Beetsma onmiddeliyk na haar arrestatie verklaarde, dat de andere aangehoudene door haar omboden zou zyn, teneinde een rok U komen halen. Hy zou zich hiermede ver- wyderd hebben en later buiten medeweten van Imke het huls, waar de gruweiyke misdaad plaats had, weder zyn binnen geslopen. Nu bevond zich deze rok reeds voordat de moord plaats had ten huize van de moeder van Pleter Ronner. Het ligt dus voor de hand, dat de verklaring van Imke Beetsma In stryd met de waar heid was. Eenlge weken geleden schreef Imke Beetsma de moeder van haar mede verdachte een briefje van den volgenden inhoud „Mejuffrouw. Qelieve de blauwe rok, die zich nog steeds by U bevindt door Jacob (dit Is een andere zoon van de dlepbeklagens- waardige weduwe) even te laten brengen. Hy kan hem zoo wel aan den portier af geven. Ik ben er erg om verlegen. U by voorbaat dankend, IMKE BEETSMA". De weduwe R. heeft het raadzaam gevonden aan het verzoek van Imke niet te voldoen en daar zy bovendien niet weet hoe zy zonder hetzelve te willen de zaak van haar zoon kan bezwaren door op dergeiyke briefjes te antwoorden, heeft zy de hulp van een rechtskundige ingeroepen. Men verneemt dan ook, dat mr. Becker zich by het voorkomen der zaak met de verdediging van Pleter Ronner zal belasten. De rechtbank te Haarlem veroordeelde W. F., die een revolverschot op den winkelier Pander aldaar loslte, wegens moordaanslag tot vier jaar gevangenisstraf. De elsch was acht jaar. Woensdagmorgen werd door de arrond.-rechtbank te Breda de behandeling der strafzaak het Ingestorte huis betreffende voortgezet. De deskundige getuigen ver klaarden eenparig, dat de schuld lag aan de slechte quallteit van het materlëel, aan de onvoldoende sterkte van de constructie, van slechte verankeringen en het niet navolgen van de goedgekeurde leekening en het bestek. Het O. M. eischte voor den aannemer 3 maanden en voor den architect 2 maanden gevangenisstraf. Uitspraak over 14 dagen. Onwodor, Maandagmiddag, tegen halfdrle, was het te Stad Delden noodweer. Hagel- steenen zoo groot als duiveneieren, ja, zelfs nog grootere, vielen In menigte uit de lucht; daarby regende het ontzettend, zoodat de straten en weldra vele kelders onder water stonden. De dakgoten, die al het water niet konden afvoeren, loosden veel water binnenshuis, zoodat veel schade veroorzaakt werd. In de weveryen der firma Schrader, Schneider, Tyer Co., stond het water voeten hoog, en over stroomde als het ware de weefgestoelen met de daarop aanwezige goederen. Hier Is dan ook voor honderden guldens be dorven. Een treurige aanblik levert het gezicht der veldgewassen. De aardappelen liggen plat ter aarde; de boonen zyn veelal geknakt; de boomen hebben veel vrucht verloren; de rabarberplanten gelijken wel zeven. In het Twlckelsche bosch ligt een dek van bladeren en takjes onder de boomen verspreid, lerwyi vele dak- en broelkasrulten zyn vernield. Hoewel de rogge op veie plaatsen geduchte sporen van vernieling vertoont Is deze er over het algemeen nog goed afgekomen; het Is dan ook gebleken, dat In den omtrek van Stad Delden weinig of geen hagel Is gevallen. Beriyn Is Dinsdagavond door een hevig onweer, gepaard gaande met zware wolk breuken, geteisterd. Van 7 tot 8 uur regende het zóó hevig, dat gansch Beriyn onder waler stond en byna alle kelders onderliepen. Op tal van plaatsen werd de brandweer te hulp geroepen. In de Llegnltzerstrasze stonden de paarden tot den bulk in het water. In de Prinzesslnstrasze stroomde het water de kelders van het telefoon kantoor binnen. Het water stond er zeven meter diep en beschadigde de toestellen en de kabelleidingen. Op verscheidene plaatsen sloeg de bliksem in. Dinsdagmiddag zyn by Herrnstadt In Silezlë drie vrouwen, die op het hooiland aan het werk waren en onder een wagen met hooi schuilden, door een bliksemstraal gedood. Vier anderen werden zwaar gewond. Esperanto. Het 6e Internationale Esperantistencongres zal van 14-20 Augustus a.s. te Washington plaats hebben. De regeering der Ver. Staten van N.-Amerika is voornemens de regeeringen aller landen uit te noodigen afgevaardigden te zenden. Wel een bewys, dat de Internationale hulptaal steeds meer en meer gewaardeerd wordt. Het congres van de Unlversala Esperanto Asodo zal plaats hebben van 28 Juli— 3 Augustus te Ausburg In Beleren. De 6e algemeene vergadering der Nedcrlandsche Esperantlsten-Vereenlglng „La Estonto estas Nia" zal den 17den Juli te 's-Oravenhage worden gehouden.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1910 | | pagina 6