ABDIJSIROOP. Uit Stad en Provincie. Ingezonden Mededeelingen. L. I. AKKER, Rotterdam. ADVERT E NT I EN. bedong nog 3 pCt. voor contante betaling. De meubelwinkelier haastte zich de mooie bestelling ten uitvoer te brengen, doch de knechts kwamen met de kwitantie terug. De meubelmaker kreeg nu argwaan en ging naar het huls van den kooper, alwaar hij tot de treurige ervaring kwam, dat schrijfbureau en stoel reeds onderhands waren verkocht voor f 45. De winkelier slaagde er In zijn eigendom tegen rouw koop terug te krijgen. Een wfnkooper aan de Nleuwehaven werd dupe van denzelfden klant. Door gefingeerde referenties ten name van een bewoner van de Diergaardelaan leverde htj een aantal flesschen port en sherry. De wtjnkooper nam zijn Informaties ie laat. Toen hij aan het huls van den kooper kwam, vond hl) dezen en diens kornuiten al aardig onder den Invloed van den wijn. Het „leege lust" mocht de wjjnkooper meenemen. Het sleepbootje „Tabé", van de firma P. Smit Jr., voer hedenochtend halftien langs den mond van de Rijnhaven, op weg naar de Katendrechtsche haven, met op sleeptouw het klipperschip .Johanna Maria", schipper Van Noordt, en geladen met Ijzer. Uit de Rijnhaven kwamen eenlge schepen opzetten, toen kapitein J. J. Nfjpjes, die het bevel voerde over de .Tabé", het roer omgooide, teneinde die schepen te ontwijken. De .Tabé" helde bij deze manoeuvre zooveel over, dat het water aan dek kwam en het kleine bootje omsloeg en in de diepte verdween. NIJpjes en de 13-jarlge dek jongen P. v. Leeuwen wisten zich zwem mende te redden en werden door schipper v. Noordt aan boord genomen. De machinist, eveneens genaamd P. v. Leeuwen, 25 jaar oud, verdween echter In de diepte, om niet meer boven te komen. Zijn lijk Is nog niet gevonden. De jonge man Is ongehuwd. Wegens dierenkwelling Is tegen een dronken zeeman alhier proces-verbaal opgemaakt, daar hij een witte muls aan een touw achter zich aan sleepte. Breda, 15 Juni. Nadat Maandag zich Iemand bij den kapper Qovers alhier had laten scheren, bracht htj het gesprek op een daar staande fiets, eigendom van den kapper, die zyn karretje zeer roemde. De geschorene wilde wel eens probeeren of het werkelijk zoo'n goede fiets was en kreeg daarvoor toestemming; de banden werden opgepompt en mijnheer vertrok. Tot heden duurt de proef nog voort. Roosendaal, 15 Juni. Maandag werd door de maiéchaussée alhier aangehouden een zekere Jan Dam, premieloten-agent, wonende te Beesterzwaag. Dit heer trachtte overal bij de kleine burgerij Witte Krutsloten te verkoooen voor de som van t 16, ofschoon de effec tieve waarde slechts f 6.50 f 7 Is Zoodra nu Iemand zoo'n lot veel te duur ge kocht had, begonnen pas eerst voorgoed de echte oplichters-practyken. By Jan v. O., te Kalsdonk, had de man eenlge maanden geleden zoo'n lot verkocht en hij kwam nu met de medcdeetlng, dat dat lot was uitgeloot en wel zoodanig dat, wanneer Van O. nu f 70 er bij gaf, hy een effect kon koopen, dat ruim f 105 waard was, zoodoende won hij niet alleen f 35, maar deze nieuwe effecten zouden begin Juli uitloten, met tenminste f 1000, enz. De goedgeloovlge luidjes lieten zich bepraten en kochten een papiertje, dat na dien bleek juist f 2.50 waard te zijn, ter wijl van een kans om daarop nog een sommetje te trekken, geen sprake was Voor dit oplichterszaakje Is Dinsdag morgen genoemde Dam naar de gevangenis te Breda overgebracht. Bergen-op-Zoom16 Juli. Heden morgen om kwart vódr vier brak door onbekende oorzaak brand uit in het be kende café .Het Jagertje", eigenaar de heer P. Brouwers. Op verren afstand van de gemeente werd deze brand ontdekt door een dienstbode, die zich naar het brandende perceel spoedde en den bewo ner, die sliep, waarschuwde. Deze had juist den tyd met vrouw en kinderen het brandende perceel te verlaten en het aan wezige hoornvee (5 stuks) en een paard te redden, daar onmiddellijk daarna het dak instortte. De brand sloeg over naar een nabljstaande schuur, die eveneens een prooi der vlammen werd. De Inboedel van den bewoner en een wagen gingen in de vlammen op. Alles was verzekerd. Zierlkzee, 17 Juni. By de heden ge houden opening der stembiljetten, ter verkiezing van 6 hoofd-lngelanden van het Waterschap Schouwen, bleek, dat waren uitgebracht 94 geldige stemmen, en her kozen de heeren: D. Hocke Dz. met 92 stemmen, M. T. v. d. Bout met 90 stemmen, H. C. Bolle C.Mz. met 88 stemmen, N. Dalebout met 88 stemmen en A. A. Vis met 87 stemmen, terwijl ter voorziening In de vacature, ontstaan door het over lijden van mr. H. C. Moolenburgh, voor de periodieke aftreding tot 1 Nov. Is ge kozen jhr. L. M. J. Schuurbeque Boelje, met 54 stemmen; de heer C. Boot verkreeg 24 stemmen. In de Woensdagavond gehoudene talrijk bezochte vergadering der Liberale Klesverecniglng werd, na opening door den voorzitter, jhr. R. R. L de Muralt, en na voorlezing der notulen door den heer L. Doeleman, voorlezing gedaan van een tweetal brieven. De ééne was af komstig van mr. D. van der Vliet, burgemeester dezer gemeente, waarin ZEd.Achtbare, onder dankbetuiging voor het hem geschonken verlrouwen, mede deelde, dat hij het raadslidmaatschap had neergelegd, omdat hij het niet goed vereenig- baar achtte met het burgemeesterschap. Het tweede schrijven was van de Kfes- vereenlglng .Burgerplicht", waarin zij ver zocht den door haar voorlooplg gestelden candldaat, den heer J Hogerland, hetzij over te nemen, hetzij krachtig te steunen. Besloten werd den heer J. Hogerland te candldeeren, die aan een hiervoor tot hem afgevaardigde commissie verklaarde de candldatuur aan te nemen. De voorzitter bracht hulde aan de ver diensten van den heer M. S. Polak, die afwezig was, omdat hij zijn tachtigsten verjaardag vierde. Na een opwekkend woord aan allen, trouw Ier stembus op te komen, teneinde op den gestelden candldaat eenparig hun stemmen uit te brengen, sloot de voor zitter de vergadering. WEERKUNDIGE WAARNEMINGEN bij 's Rijkskustverlichting te Westschouwen, gedurende de maand Mei 1910. In deze maand viel alhier in 10 regen dagen 39,8 m.M. regenwater, tegen 6 regen dagen met 48,9 m.M. water In dezelfde maand van het vorige jaar. De luchtgesteldheid was (verschillende korte tyden tot dagen samengetrokken): 2 dagen helder, 7 dagen licht bewolkt, 7 dagen hall bewolkt, 8 dagen zwaar bewolkt en 7 dagen betrokken. De windrichting was: 5 dagen N., 6 dagen N.-O., 8 dagen O., I dag Z„ 2 dagen Z.-W., 7 dagen W. en 2 dagen N.-W. Het stormseln stond 3 maal bij. Geslaagd voor opzichter van 's Rijks Waterstaat de heer L. Francke van Oost- Kapetle. Overgeplaatst bij de Wester-Schelde verlichting de Blezelingsche ham de licht- wach er Ch. A. H. Verblauw te Ooster- hoofd, ter vervanging van J. Thomson, die op verzoek eervol ontslagen is. De Nederlandsche loodsschoener No. 12 is ter hoogte van Schouwenbank In aanvaring geweest met de Belgische vlschsloep „Marie Joseph". De sloep Is met zware averij op de haven te Vllssingen gesleept. Onder verantwoordelijkheid van den Inzender). Van t—5 rezsts Ctz.; «Ik» re«l mmr 1 n Ct«. OPLOSS1NO Longen Abdijsiroop Leven -j- Oezondheld. Longen Abdijsiroop Pynen -f Smarten. WANT: het eenlgst middel tegen Asthma en alle borst- en longaandoeningen Is de ABDIJSIROOP, KLOOSTER SANCTA PAULO. Prijs per Oacon van 230 gram f 1,—, van 550 gram f 2,— en van 1000 gram f 3,50. Hoe grooter flacon, hoe voordeellger dus! Ver krijgbaar bij alle Drogisten, Apo thekers en de bekende verkoopers. Centraal-Depöt: De Bond van Nederlandsche bier brouwerijen heeft den volgenden brief gericht aan de professoren en doctoren der medische faculteit In Nederland: Zoo als u niet onbekend zal zijn, neemt het aantal van hen, die zich geheel van het gebruik van alcoholhoudende dranken ont houden, meer en meer toe; deze personen laten zich daartoe lelden door de over weging, dat alcohol, In welke hoeveelheid ook, al Is deze nog zoo gering, schadelijk werkt voor de gezondheid van den gebruiker. De omstandigheid, dat naast de Nederl. Vereen, tot afschaffing van alcoholhoudende dranken hier te lande, evenals elders, de Volksbond tegen misbruik van sterken drank bestaat, wijst er reeds op, dat niet alle leeken, welke zich op het terrein van den medicus wagen, eenstemmig van oor deel zijn, dat alcohol In matige hoeveelheid gebruikt, nadeellg Is. Namens genoemden Bond van Neder landsche brouwerijen hebben wij, In overleg met één uwer collega's gemeend, ons tot de meeat bekende Nederlandsche professoren en doctoren der medische facul teit te moeten wenden, met het beleefd verzoek, ons hunne zienswijze In dezen te willen mededeelen en wel liefst In een vorm, dat hunne verklaringen kunnen worden openbaar gemaakt. Of u er de voorkeur aan geeft uw antwoord In uit voeriger, dan wel In beknopter bewoor dingen samen te vatten, laten wij natuurlijk geheel aan u over. De vragen, welke voor ons van het meeste belang zijn, lulden: 1. Acht gij een matig gebruik van bier nadeellg voor de gezondheid? 2. Kan het bier als volksdrank bevor derltjk zijn tot bestrijding van het gebruik van sterke dranken. Haamstede. In een dezer dagen ge houden vergadering van den gemeenteraad Is naar aanleiding van een brief van Oed. Staten de toelage aan den te benoemen veearts ter standplaats Ellemeet met 50 pCt. verhoogd en gebracht op f 75. Stavenisse. Behalve de reeds vermelde groote gift voor den geheelen bouw eener nieuwe Ned. Hervormde Kerk alhier, is nog door een eigenaresse-Ingezetene ge schonken een 3-tal woninkjes met schuur- gedeelte, daar de grond, waarop een en ander staat, benoodigd Is voor den opbouw der kerk. Het gebouw zal 500 zitplaatsen krijgen, terwijl dit aantal later zoo noodlg, tot 700 kan opgevoerd worden. In eene gecombineerde vergadering van kerkvoog den en notabelen is eene bouwcommissie benoemd, bestaande uit de heeren ds. Kamsteeg, J. v. Oost, C. Broodman, A. F. Hanssens en C. Dorst. Deze commissie zal trachten het nieuwe kerkgebouw zoo spoedig mogeiyk, liefst nog In dit jaar, klaar te krijgen. Middelburg. Sinds Dinsdag wordt de verbinding tusschen onze stad en Vllssingen onderhouden door een electrlsche tram, die met dien dag de oude stoomtram heeft vervangen. Nu reeds blijkt, dat dit moderne ver voermiddel een groote verbetering Is. Vooral In de middaguren als de tram elk kwartier van belde plaatsen vertrekt, Is de verbinding veel makkelijker dan vroeger. Tot nu toe geniet elke vertrekkende tram groote belangstelling van de zijde van het publiek. Vooral des avonds, als de tram verlicht Is, staan honderden het nieuwe vervoermiddel gade te slaan en men kan gerust zeggen te bewonderen. De platte landsbevolking, die' maar voor een zeer klein gedeelte In greotere plaatsen geweest Is, beschouwt de electrlsche tram als Iets heel blzonders. De tram Is werkelijk goed en netjes Ingericht, de wagens zijn van het Haagsche model; doch vooral de eerste-klas-wagens zijn veel mooier. De motorwagens zijn uitsluitend tweede klas, de aanhangwagens öf eerste 6f tweede. Tot nu toe heeft de dienst geen noemens waardige stoornis ondervonden, alleen het wisselen, waarbij driemaal de beugel moet worden omgezwaaid, maakt, dat vooral In den middag, de tram wel eens eenlge minuten te laat vertrekt. Voor den dienst tusschen Vllssingen— Middelburg en Veere v. v. Is een stoomboot aangekocht, voorzien van een ruime voor- en achterkajuit. De reis tusschen Vllssin gen—Middelburg zal In 25 min. en van Middelburg naar Veere In 20 min. worden afgelegd. Men is thans druk bezig de boot in orde te brengen, teneinde nog deze of begin der volgende maand den dienst te openen. Daar de electr. tram Vllssingen—Middel burg den prijs met 5 ct. heeft verhoogd en deze alzoo op 20 ct. retour Is gebracht, heeft de nieuwe onderneming naar men veronderstelt meer kans van slagen dan vroeger. Biervliet. Hier moet een vacature In den gemeenteraad vervuld worden, door overlijden van één der twee Roomsche raadsleden. Als by stilzwijgende overeen komst wordt die vacante zetel aan de Roomschen overgelaten, en deze komen met vijf candldaten voor den dag, t. w. de heeren B. Bracke, A. Cuelenare, P. Dobbe- lare, A. Modde en D. Ongenae. De stemming wordt gehouden op Vrijdag 24 Juni. Hulst, 15 Juni. Aan den Molenpolder, behoorend tot het calamlteuse waterschap Walzoorde, Is een oeverafschulving waar genomen over een lengte van 55 bij een grootste breedte van 24 M. De afschuiving Is slechts 11 meter verwijderd van de steenglooiing van den zeedijk, zoodat het noodzakelijk is dezen zoo spoedig mogelijk de noodlge voor zieningen te laten ondergaan. Alhier kreeg een werkman bij het laden van boomen een boom op het lichaam. De ongelukkige bleef op de plaats dood. Aanbestedingen, Verkoopingen, enz. Burgb. Bij de op 15 Juni j.l. door de landbouw-vereenlging „C. et C" gehouden aanbesteding van zaaiwlkken Is de levering gegund aan de firma A. Poortman te Rotterdam f 11,85 per 80 K.G. netto, franco op den wagen te Burgh. Landbouw en Veeteelt. Schouwen. Op ons eiland wordt thans een vrij levendige handel gedreven in te veld staand vlas. AL naar kwaliteit en kwantiteit worden vrij goede prijzen besteed, varleerende tusschen f 165 en f 200 Te Oud-Vossemeer werden In den loop dezer week lucerne-klavers geveild, die zóó weinig In opbod golden, dat de eigenaars van de circa 50 aangeboden perceelen slechts een drietal gunden. De hooi- en klaveroogst schijnt zóó goed te zullen zyn, dat een en ander de lage prijzen veroorzaakt een zeer groot verschil met de campagne 1*909, toen alles duur en slecht was. RECHTSZAKEN. Zierikzee, 17 Juni. Voor de arrond- rechtbank stond heden o. a. terecht S. IJ, 24 jaar, schippersknecht, wonende Ie Brulnlsse, beklaagd van mishandeling van W. O., werkman, wonende aldaar. De Olficier van Justitie vorderde tegen beklaagde, die het hem ten laste gelegde ontkende, een gevangenisstraf van 5 maanden. KERKNIEUWS. Aangenomen het beroep naar dc Herv. Qem. te Ooltgensplaat door ds. A Luteljn, te Aalst, die voor het beroep naar Oud- Betjerland heeft bedankt. De candldaat C. J. de Krutjter van de Vrije Universiteit is door de classis Middelburg, na praeparatolr examen, tot het predikambt In de Qeref. Kerken toe gelaten. Oud-Geref. Kerk. Beroepen naar Kampen ds. H. Kievit, pred. te Aagtekerke (Zeeland). O N D E R W IJ S. Tot tljdeiyk onderwijzer te Oosterland is met ingang van 1 Juli benoemd de heer T. v. d. Have Lz. te Slrjansland. Mej E. C. Ets, vroeger hoofd der bewaarschool alhier, thans te Middelburg, Is als zoodanig benoemd aan de Nutsschool te Vllssingen. In het nummer van Maandag stond abusievelijk, dat de heer C. M. Kegge van Thoien zijn candldaatsexamen cum laude had afgelegd; dit moet zijn propae- deutlsch-examen In de rechten (cum laude) PREDIKBEURTEN. Zondag 19 uni 1910. Zierlkzee. Qeref. Kerk. 's Voorm. tien ure en 'savonds zes ure: ds. Laman. Chr. Qerel. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 'savonds zes ure: ds. Wisse. Lokaal voor Evangelisatie, Nobelstraat. 's Voorm. tien ure: Klnderkerk; 's avonds half zeven ure: de heer Taanman, evangelist. Evangelisatie JeruCI II. 'a Voorm. tien ure en 's avonds half acht ure: Gewone dienst. Kerkwerve. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Blankert Serooskerke. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Pols. Burgh. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Van der Linde's nam. twee ureds Braining van Middelburg. Renesse. Herv. Kerk. 'a Voorm. halt tien ure: ds. Vorster. Noordwelle. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure: ds. Vors/er. Haamstede. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: da. Japchen. (Doops- bedlening). Oeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Koolstra. Oud-Oeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ureLeeakerk. Eikerzee. Herv. Kerk. 'a Voorm. half tien ure: ds. Reus. Qeref. Kerk. 's Voorm. half Hen ure en 's nam twee ure: ds. Brulnsma. Brouwershaven. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Van den Broek. Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Meijer. Zonnemalre. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure ds. Sdioulen van Noordgouwe. Oeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Van Schalk. Noordgouwe. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. De Leur van Zonnemalre. Drelschor. Herv. Kerk. 'a Voorm. half Hen ure: dr. Weeda van Oosterland. Ouwerkerk. Herv. Kerk. 's Voorm. half Hen ure: ds. De Haas van Zierlkzee. Nleuwerkerk. Herv. Kerk. 's Voorm. half Hen ure: ds. Van der Linden. (Bediening H. Avond maal); 's nam. twee ure: Idem. (Dankzegging). Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure: Leeakerk; 's nam. twee ure: ds. Laman; 's avonds half zes ure: Leeakerk. Oud-Qeref. Kerk. 's Voorm. 9 ure, 's nam. 2 ure en 's avonds 5.15 ure: Leeskerk. Oosterland. Herv. Kerk. 's Voorm. half Hen ure: Geen dienst; 'snam. twee ure: dr. Weeda. Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Staal; 'savonds zes ure: Leeskerk. Strfaosland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Elenbaas. Brulnlsse. Herv. Kerk. 'a Voorm. half Hen ure: Leeskerk; 'snam. twee ure: ds. Waardenburg. Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'savonds vijl ure: ds. De Jager. Qeref. Qemeenle. 'a Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 'savonds half zes ure: ds Roelof sen. Oud-Qeref. Kerk. 'a Voorm. negen ure, 'z nam. twee ure en 'savonds vflf ure: Leeskerk. EvangelisaHe. 's Voorm. halt Hen ure en 's nam. twee ure: Gewone dienst. Tholan en St.-Filipsland. Thoien. Qeref. Kerk. 's Voorm. half Hen ure, 'snam. twee ure en 's avonds zea ure: ds. Bolman van Oostwold (Oldambt). Qeref. Gemeente, 's Voorm. half Hen ure, 'snam. twee ure en 'savonds zes ure: Leeskerk. St.-Maartensdl|k. Herv. Kerk. 's Voorm. half Hen ure en 's nam. twee ure: ds. Prins. Oud-Qeref. Oemeente. 'a Voorm. half Hen ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. Scherpenlsse. Herv. Kerk. 's Voorm. half Hen ure en 's nam. twee ure: ds. Sleenbeek. Qeref. Kerk. 's Voorm. half Hen ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. Poortvliet. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. De Looze van Waarder; 's nam. twee ure: ds. Van Vliet. Qeref. Kerk. 's Voorm. half Hen ure, 's nam. twee ure en 'savonds zes ure: Leeskerk. Oud-Vossemeer. Herv. Kerk. 's Voorm. half Hen ure en 's nam. twee ureds. Van de Pol. Qeref. Kerk. 's Voorm. half Hen ure: ds. DeBrutjn. (Voorbereiding H. Avondmaal); 'snam. twee ure: Idem; 's avonds half zes ure: Leeskerk. Stavenisse. Herv. Kerk. 's Voorm. haH Hen ure: ds. Kamsteeg; 'snam. twee ure: Leeskerk. Oud-Qeref. Kerk. 'a Voorm. half Hen ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure: ds. v. d. Heyden van Vlaardlngen. St.-Aunslaod. Herv. Kerk. 's Voorm. halt Hen ure en 's nam. twee ure: ds. Van Paddenburgh. Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 'savonds v(l ure: Leeskerk. St.-Flllpsland. Herv. Kerk. 's Voorm. half Hen ure en 's nam. twee ureds. Bal. Oud-Qeref. Kerk (Achterweg), 's Vocrm. negen ure en 'snam. twee ure: ds. Boone. (Doops- bedlenlng); 'savonds half zes ure: Idem. Zeetijdingen. Zierikzee. UITGEKLAARD: 15 Juni. De barge .Dovercouri", kapitein M. J. Wood, met diverse goederen van Pruisen naar Engeland. Zoo de Heere wil en leven, hopen onze lieve Ouders: J. ZOETER Tz. en A. VAN DEN BERGE, aanstaanden Maandag 20 Juni, hun' 25-jarige EchtvereenigJng te herdenken. Bruinisse, 17 Juni 1910. Hunne dankbare Kinderen Qetrouwd: EDZARD JACOB OELDERMAN en JOHANNA MARIA DE CRANE. Zierikzee, 16 Juni 1910. De Heer en Mevrouw OELDERMAN— Boddaert en de Heer en Mevrouw P. P. DE CRANE VAN WESTENSCHOUWEN-de Jongh betuigen hun' bartelijken dank voor dc vele bewezen van belangstelling bij het huwelijk hunner kinderen ondervonden. Geboren: JACOB A ELIZABETH. Dochter van M. A. VIJVERBERQ-Schoof en J. VIJVERBERG. Noordqouwe, 16 Juni 1910. Heden overleed, na een langdurig, lijden, ten huize van F. de Feiter, onze innig geliefde Vader, Behuwd- en Orootvader, HUBRECHT DE FEITER, In den ouderdom van 69 jaar en ruim 3 maanden. Renesse, 16 Juni 1910. Uit aller naam, W. DE FEITER Hz. Ondergeteekenden betuigen hunnen hartelljken dank voor de vele blijken van belangstelling, by hun 25-jarlge Echt- vereenlglng ondervonden. Spaarndam, 16 Juni 1910. A. v. d. WERF. T. v. D. WERF-Jas. Voor de vele bewyzen van belang stelling, den 15den dezer ontvangen, betuig ik myn hartelljken dank. Brouwershaven, 17 Juni 1910. L. R. v. D. BROEK. Hiermede betuigen wy onzen dank aan allen, die blyken van belangstelling gaven by het overiyden van onzen onver- getetyken VaderBehuwd-Groot- en Overgrootvader, den Heer JOB VAN SLUIS. Renesse, 17 Juni 1910. Uit aller naam, S. VAN SLUIS. V By dezen roepen wy aan vrienden en bekenden, zoowel In als bulten deze gemeente, een hartelijk vaarwel toe, by ons vertrek naar Den Haag. Sir-Jansland, Juni 1910. Wed. JOH KOOIMAN-Tak JACOBA KOOIMAN.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1910 | | pagina 2