E«b Engelsch militair ïpchlsehip vernield. Ingezonden Mededeelingen. Officieel Marktbericht. MIDDELBURG--ZIERIKZEE. gevaar was by deze holparty In 't mulle zand. Doch de burgervader speelde op meesterlijke wijs den prinse-redder. In middels bewaarde de Prins al even dapper des burgemeesters hooge zijde. Daarna ging het gezelschap aan latei. De burgemeester, door 's Prinsen vrien delijke omgangsvormen overmoedig ge worden, vroeg nu op den man at:.... .Koninklijke Hoogheid, ik heb uw leven gered; nu krijg Ik toch zeker wel de Oranje-Nassau-orde 7' En Prins Hendrik hoogst ernstig: .Pardon, burgemeester, Ik heb u zelf dezen dienst reeds vergolden, door op mijn beurt het leven te redden van uw Zondagschen hoedl" Die steeds vaardige zin voor humor van den Prins, onvermoeid als hij is, hield ook bQ zijn omgeving op dergelijke afmattende excursies voortdurend den moed en de opgewektheid er in. Oud-president Roosevelt. Oud-president Roosevelt komt 29 April uit Brussel en wordt te Roosendaal ver welkomd door den Amerikaanschen gezant. Hl) vertrekt met een specialen trein naar Arnhem en wordt door het Hof per automobiel naar Het Loo gebracht, waar hg wordt ontvangen door H. M. de Koningin, die ter eere van Roosevelt, echtgenoote, dochter en zoon een lunch geefl. Daarna vertrek naar Amsterdam, waar de burge meester een groot banket geeft, waarna receptie bij den oud-minister Cremer. Van daar gaat de hooge gast naar Den Haag, waar de Minister van Bulten- landscbe Zaken een lunch geeft voor Roosevelt, familie en gezant, die een groot diner geeft, gevolgd door een audiëntie en bezoeken aan Scheveningen, mogelijk op Zondag 1 Mei. Vóór het vertrek zullen ook bezoeken aan Lelden en Haarlem worden gebracht. De ballouramp bij Reichensachseo. Bij nader onderzoek Is gebleken, dat de ballon .Delltzsch" wel degeltyk door den bliksem getroffen werd. Hel lijk van den koopman Karl Luft vertoont aan de linker wang duidelijk sporen van getroffen te zijn door den bliksem; ook verschillende kleedlngstukken droegen sporen van schroellng en eveneens stukken van het ballonomhulsel. Bij sectie bleek nog, dat het lijk van Luft van den schouder over de borst naar het onderltyf een brandstreep vertoonde, waaruit bleek, dat het slacht offer door den bliksem getroffen werd. De artsen waren het er echter over eens, dal de bliksem den dood der ongelukkiger! niet veroorzaakt heeft. Volgens verschillende deskundigen, zal de ramp zich als volgt hebben toegedragen De ballon poogde, nadat zy door zware windvlagen naar beneden gedrukt was, boven de gevaariyke zOne van het onweer uit te komen; daartoe werden tusschen Eisenach en Reichensachsen 27 zakken ballast uitgeworpen. De ballon, afgedreven naar 't noordwesten, kwam echter tusschen de hooge bergruggen van den Melszner- en den Trimberg, juist midden In de on weersbul terecht. De op het gebroken reglstreertoestel aangegeven hoogte kan, volgens deskundigen, niet juist zijn voor de bepaling van de hoogte van den val, want dan zou de ballon buiten de gevaar lijke onweerszone geweest ztyn. De on weersbui dreef op een hoogte van 300 M. Nu onderstelt men, dat de ballon een ttyd- lang op die hoogte voortdreef en de inzittenden pogingen deden om te stijgen. De ballon Is dus waarschijnlijk op die hoogte getroffen. Per stuurballoo van Duitschland naar België. Oraaf Zeppelin Is voornemens met zijn luchtschip van Friedrlchshafen naar Brussel te varen in het begin van Mei. De tocht zal In twee gedeelten worden volbracht. Den eersten dag over Bazel en Straatsburg naar Urvllle, waar de keizer en de keizerin zijn en dan naar Metz. Den volgenden dag gaat de tocht rechtstreeks van Metz naar Brussel. Na een paar dagen te Brussel vertoefd te hebben, gaat hy naar Berlijn. Het Is nog niet zeker, of het nieuwe luchtschip, dat nu gereed gemaakt wordt, den tocht zat maken. Terzelfder tijd dat ons het bericht be reikte dat de Dultsche .Zeppelin II" vergaan was, werd het Engelsche militaire luchtschip no. 2a door een windhoos zwaar beschadigd. De ballon werd te Farnborougt uit zijn loods gehaald, toen plotseling een hevige storm opstak. Het luchtschip rukte zich gedeeltelijk los en op hetzelfde oogenbtlk scheurde het omhulsel van voren tot achteren open. Het geraamte van den ballon, dat tegen den grond sloeg, werd grootendeels verpletterd. Het ongeval had, daar er nog geen luchtschippers In het schuitje gezeten waren, geen persoonlijke ongelukken tengevolge. Ook de machine rieën werden niet noemenswaard beschadigd. Het luchtschip was 150 voet lang en gebouwd volgens de type van de „Nulli Secundus", die eveneens door een storm vlaag vernield werd. DicMarlIJka dieven. Men schrijft aan het Huisgez. uit Eind hoven: Er Is op brutale wijze ingebroken door een tweetal dichterlijk aangelegde bandieten in de sigarenfabriek der firma F. v. Q. Co. te Strtyp. Alle lessenaren op het kantoor waren opengebroken en de som van ongeveer f 25 was In hun bezit gekomen. De brand kast bleek te sterk. Op één der lessenaars Helen zij het volgende gedichtje achter: F. v. Q. Co. Wij stelen al uw geld en goed Houdt hem vast. En zet hem in de kast O. R. O. Bertrand. Zoekt hem te grypen. Zet den speurhond maar aan En hy zal verloren gaan. Robert en Bertrand. De boeven schijnen door een dakvenster op de fabriek gekomen te zijn, na eerst een ladder te hebben gehaald op het erf van den heer J. T. L. De zaak Is In handen der rijkspolitie. (Onder verantwoordelijkheid van den Inzender). Van 1—5 regels TC5 Cts.elke regel meer lö Cts. In de klauwen van0een nierziekte. Dlkwyis maakt een nierziekte zich geheel van een lijder meester, vóórdat deze er zich in het minst Iets van bewust Is. Jaren lang heeft deze ziekte zich misschien reeds kunnen ontwikkelen, terwijl hij er een geheel andere oorzaak voor zocht en er een verkeerd geneesmiddel tegen gebruikte. Dan leidt zijn kwaal plotseling tot nier steen, waterzucht, lendenjicht en martelende urlnestoornlssen. Zijn nieren worden gaande weg cel na cel vernietigd en verliezen hun kracht om het bloed te flltreeren en wanneer het bloed niet behoorlijk gefil treerd wordt, dan wordt het geheete lichaam langzamerhand vergiftigd. Indien gij een nier- of blaasaandoening hebt. zult gij opmerken, dat de urine bewolkt en zanderig is, dat de loozing moeilijk geschiedt, of dat gij geen macht meer hebt over het water, 's Morgens staat gty mei een ellendig gevoel In uw rug op, uw oogen zijn opgeblazen, uw enkels gezwollen. Bij slecht weer gevoelt gij u prikkelbaar, terneergeslagen en afgemat, en krijgt gij rheumatlsche pijnen In de spieren en gewrichten. Alleen een geneesmiddel, uitsluitend voor de nieren, kan de nieren genezen. Fosler's Rugpijn Nieren Pillen zijn uitsluitend voor nier- en blaasziekten. Zij werken recht streeks op de nieren en komen deze op een zachte wijze te hulp. Zij heelen de nieren en geven hun gaandeweg de kracht terug om de zlekle-aanbrengende stoffen uit het bloed te verwijderen. Wacht u voor namaak en let erop, dat de handteekenlng van James Foster op de doos voorkomt. Foster's Rugpfln Nieren Pillen zijn te Zierlkzee verkrijgbaar by den heer M. S. Polak en te Tholen by den heer W. Potter, Hoogstraat. Toezending geschiedt franco na ontvangst van post wissel A f 1,75 voor één, of f 10,— voor zes doozen. Oa rattenvanger van Parijs. Er woont een man in Parys, die er zyn beroep van maakt, In de riolen jacht te maken op ratten. Zooals een sportman, die zich respecteert, betaamt, wil de onderaardsche Nimrod, die sedert 40 jaren het beroep van opperjachtmeester in de Parysche riolen uitoefent, niet weten van vergif of vallen, maar stelt hy er een eer in het wild levend te grypen. Hoe hy er in slaagt, de groote ratten met zyn handen te grypen en ze als door betoovering te temmen, zonder dat hy bang behoeft te wezen dat ze hem zullen byten, dat Is een kunst, waaraan hy zijn geheele leven gewyd heeft en waarvan hij het geheim misschien wel mee zal nemen in het graf. Op een nacht, vertelt iemand, volgde ik den ouden jager op het tooneel van zijn werkzaamheden. Binnen enkele oogen- bltkken greep hy vijf ratten met zyn handen, maar, daar ik niet gewoon was aan de lucht der riolen, was Ik genood zaakt my weer naar de oppervlakte der aarde te begeven. Op het oogenbllk dat Ik my verwyderde, vertelde hy mij, dat hy, wilde hij aan de eischen van zyn clientèle voldoen, deze plaats niet kon verlaten, voordat hy minstens 50 ratten had gevangen. Het zyn harde tyden tegenwoordig 1 voegde de grysaard er melancholiek by. Eenige jaren geleden vingen myn vrouw en ik zonder moeite 200 ratten in één nacht. Toen verdienden we geldl Zou men willen gelooven, dat het systeem, waarby alle afvalstoffen naar de riolen worden geleld, de klad In dit voordeellg handwerk heefl gebracht. Over het algemeen zyn de ratten niet kieskeurig, maar er zyn geuren, waar zy niet tegen kunnen. Zij verlaten by duizenden de onderaardsche gangen, waar de besluiten van het Parysche gemeentebestuur hun het leven ondraagiyk hebben gemaakt; zy gevoelen behoefte frissche luchl in te ademen. Er Is binnenkort een groote uit tocht der ratten, zooals er ook in de ge schiedenis hekend zyn, te vuwachten, maar niemand weel van te voren waar heen de emigratie zich zal richten. Zullen de ratten van de hoofdstad zich In de steden bullen Parys vestigen, waar het Parysche rioolstelsel onbekend is, of zullen ze op het veld gaan leven? De naaste toekomst zal het ons leeren, maar voor het oogenbllk is het een feit, dat de ratten genoeg hebben van de geuren van Parys. Het wild wordt dus zeldzaam en de taak van den ouden jager wordt lederen dag moeiiyker. Van alle zyden vraagt men hem voor de dressuur van foxlerrlers en voor rattenmolens levende ralten. Eenlgen tyd geleden heefl hy er 600 naar Boulogne- sur-Mer gezonden, die naar Engeland werden uitgevoerd. Het artikel wordt ook zeer gezocht in België en vóór korten tyd werd een belangryke zending ratten naar Qent vervoerd. Maar wat beteekenen bestellingen, als de waar ontbreekt? Misschien heeft de oude Nimrod van de Parysche riolen er nu spyt van, dat hij het voorstel van den heer Cleveland niet heeft aangenomen, die hem tot ratlenjager van het Witte Huls (de woning van den president der Ver- eenigde Staten) wilde benoemen. De betrekking zou goed bezoldigd zyn ge worden én daar tref een openbaar ambt betrof, zou hy het niet zoo druk hebben gehad. Gemengd Nieuws. Tydens de staking der tlmmergezelten te Heerenveen vroeg omstreeks vier weken geleden een patroon aldaar per advertentie timmerknechts tegen 20 cents uurloon. De vorige week kreeg hy aanbieding van twee knechts uitMichigan (Noord-Amerlka) Een heele zomer. De Engelsche weerkundige Hugh Cléments meldt, dat 't volgens zyn berekeningen dit jaar, over 't geheel genomen, prachtig, droog en heet weer zal zyn. Juli zal de schoonste maand zyn, daarna volgt Augustus, in Juni en September zal het weder min of meer afwisselend zyn. Cléments grondt zyne voorspelling op de bewering, dat er een telkens terugkeerende weerkring van 17 jaren Is. Hy zegt, dat zyn voorspellingen ook In 1893 geheel zyn uitgekomen. H. M. de Koningin heefl den eer waarden vader Amédeus, generaal-overste der Broeders van Liefde, te Oent, benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. Vader Amédeus (Florent Jean Stuck- mans), werd geboren te Mortel (België), 24 Juli 1844. Op 32-jarlgen leeftijd werd hy gekozen tot Supérieur général des Frères de la Chrlsté, een congregatie, die thans 44 uitgestrekte gestichten, toevluchts huizen enz. onder haar leiding heeft, tot opname van patiënten van alle gezindten en verdeeld is over België, Holland, Ame rika, Engeland, Canada, enz. In Holland heeft de congregatie twee stichtingen: het .St. Servatius-Gestlcht", te Venraai en het penslonnaat .Eiken burg", te Stratum by Eindhoven. Vader Amédeus Is geen priester, maar gewoon leekenbroeder; een eenvoudige, bemlnneiyke man, begaafd met groote capaciteiten en van buitengewone onder nemingskracht. Verschillende ryken en staten erkenden zyn groote verdiensten, en als zoodanig noemen wy: België benoemde hem lot .ridder", en later tot „officier" in de Léopoldsorde Portugal .Orde der Onbevlekte Ontvan genis de Villa Vlcosa"; Spanje „Het eere- kruis le klasse met de onderscheiding van ridder van de orde van Karei III. Frankrijk benoemde hem tot „Officier de I'Académie"; Z. H. Paus Léo XIII gaf hem het kruis „pro Ecclesia et Pontlflce"; Turkye maakte hem „Commandeur in de orde van Medgedlé"; Alphonse XII ver leende hem In 1904 nog een bizondere onderscheiding en Denemarken zond hem de zoo zeldzame Insignes der „Orde van Dancbrug". Turken. Te Oldenzaal zyn uit Roosendaal (N.-Br.) tien Turken aan gekomen, af komslig uit Orsowd(Macedonlë), onder geleide van vier politle-beambten. Deze Turken waren den vorigen Zondag uit Duitschland te Oldenzaal binnengekomen. Zy waren toen voorzien van behooriyke passen, afgegeven door het Turksche rijk, en hadden bovendien een gezameniyk geldswaardig bedrag van ongeveer 220 francs by zich. Ook waren zy in het bezit van een telegram van een te Rotterdam wonenden landgenoot, waarin hun werd bericht, dat hy voor onderdak enz. zou zorg dragen. Op grond van die bescheiden werden zy toen naar Rotterdam doorgelaten. Later Is echter gebleken, dat zy by hunne aankomst te Rotterdam hun geld hebben moeten afgeven aan den aldaar wonenden Turk, die het hun had toegezonden, om hun het passeeren van de grenzen mogeiyk te maken. Reeds den volgenden dag werden zy als armlastig rondzwervende aangetroffen, zoodat de hoofd-commlssaris van politie te Rotterdam maatregelen moest nemen om hen uit ons land le loozen. Zy werden daarom op transport gesteld naar Roosendaal, met de bedoeling hen over de Belgische grens te zetten. De Belgische grenspolitie weigerde echter volstandig hen door te laten, zoodat de Rotterdam'che politie genoodzaakt was de tien Turken naar een andere grensplaats te brengen, waartoe zy Oldenzaal uitkozen. Aldaar werden de mannen onder geleide In den trein geplaatst naar Benlheim, van waar zij dan maar verder moeten trachten naar hun vaderland terug te keeren. Natuur- lyk zullen zy In Duitschland wel spoedig wederom in handen van de politie vallen, want hun gemeenschappeiyk bezit tydens hun uittocht uit ons land bedroeg niet meer dan acht centen I Wie was ,/ack the Ripper?" Als antwoord op deze vraag deelde de Lon- densche correspondent van de Tel. het verhaal mede omtrent den vroegeren vrouwenmoordenaar van Whitechapel, ge daan door sir Robert Anderson, destijds hoofd der afdeeling voor crimineel onder zoek van het Engelsche politle-commis- sarlaat. Volgens hem was .Jack the Ripper" een waanzinnige der laagste klasse, In een krankzinnigengesticht als de vrouwen moordenaar herkend. Doch doordien de eenige getuigen tegen hem weigerden zyn herkenning onder eede te bevestigen, kon de verdachte nooit worden vervolgd. Dit verhaal wordt nu echter tegenge sproken schryft dezelfde correspondent nader door een bekenden Londenschen procureur, Qeorge Kebbell. Hy beweert, dal „Jack the Ripper" een 28-jarlge Ier was, voor het medisch beroep opgeleid, door zyn familie verstooten, aan lager wal geraakt, op heeterdaad door de politie betrapt en gearresteerd was, toen hy een vrouw met een bizonder soort mes kerfde. Hij werd voor het polltlegerecht door den heer Kebbell verdedigd, doch zonder rechtsbystand door het crimineel gerecht wegens mishandeling der bedoelde vrouw, tot tien jaren dwangarbeid veroordeeld en is naar 's heeren Kebbell's weten, In de gevangenis overleden. Na de arrestatie van dien Ier hielden de vrouwenmoorden in Whitechapel ter stond op. De politie verdacht hem van al de gepleegde moorden, wyi zy hem, vóór de arrestatie, een appel zag snyden op dezelfde manier, als hy de vrouwen kerfde. Zy kon echter geen directe bewyzen van schuld der gepleegde moorden vinden, zoodat hy alleen voor de deerlijke mis handeling dier ééne vrouw kon worden vervolgd. Wien moet men nu gelooven? En door deze tegenstrydige verhalen blijft het ge- helm onopgelost, wie „Jack the Ripper" was. Een circus-huwelijk. Het was in een New-Yorksch circus, dat dit plaats had, bij gelegenheid van het trouwen van een clown met een artiste. By het feest droegen de manneiyke deelnemers schitte rende costumes, en de vrouwen eenvoudige kleeren, zonder eenige sieraden. De bruide gom droeg een helrood vest met groene opslagen en pofmouwen en zyn beenen staken In een wyden witten pantalon, die een einde onder de knie plotseling ein digde. Daarby droeg hy een roode pruik, waaronder zyn wit en rood geschminkt clowngezicht te voorscIHJn keek. Midden in het circus onder de trapezes en de zwevende coulissen stonden de gasten te wachten. Toen het bruidspaar de arena betrad, stonden allen op, en een predikant, dit keer een werkeiyke, voltrok de ceremonie, de ringen werden gewisseld en alle gasten knielden op het zaagsel van het circus neer, toen de prediker het eindgebed uitsprak. Tot zoolang was alles rusttg en plechtig toegegaan. Maar nauweiyks was de band gesloten, of de collega's brachten een groot aantal toosten uit In den styi „August de Domme". Toen sprongen ze op hun handen het circus rond, stonden op hun hoofd en zelfs de bruidegom gaf een succes-toer ten beste. De zeven olifanten van het circus marcheerden ter eere van het jonge paar eenige keeren het circus rond en zelfs Mlke, de Chimpansee, had een feestdag. Op zyn rolschaatsen zweefde hy rond het jongefraar. Een renteniersier vermoord. In den kelder van haar landhuisje, gelegen in één der bultenwyken ten Oosten van Parys, Is de 84-jarlge rentenierster, mevrouw Oraindorge, vermoord gevonden. De oude vrouw woonde geheel alleen In haar kleine huisje, waar zy er een dozyn katten op na hield. Het lijk zag er vreeseiyk uit; het schynt, dat de moordenaar nog na den dood van het slachtoffer op haar ingeslagen heeft, want zy had In het hoofd niet minder dan 9 wonden, die elk voor zich al doodeiyk waren. Oeen spoor van den dader is gevonden en evenmin heeft men de dryfveer tot de misdaad kunnen vaststellen. Aanvankeiyk werd vermoed, dat diefstal de dryfveer was, maar men weet nog niet of er Iets gestolen Is. Eenige gouden sieraden heeft de misdadiger onaangeroerd gelaten, maar dat kan ook wel voorzichtigheidshalve zyn gebeurd. Volgens verklaring van den geneesheer, die de lykschouwing verricht heefl, moet de moord Zaterdag of Zondag zyn gepleegd. Diefstallen uit een goudmijn. Dezer dagen heeft men ontdekt, dat uit de goudmyn „Twaalf Apostelen" te Brad bij Arad (Hongarye) sinds jaren reeds voor aanzieniyke bedragen aan baren en goudpoeder Is gestolen. De diefstallen werden gepleegd door een goed georganiseerde bende, bestaande uit arbeiders en beambten van de myn. Hoeveel er wel gestolen moet zy», kan men zelf eenlgszlns gissen, wanneer men weet, dat één der dieven, een eenvoudig arbeider, een stuk land heeft gekocht voor 70,000 kr., dat een ander, een gendarme nog wel, 80,000 kr. In de spaarbank heeft kunnen brengen. Kindermishandeling. Te Parys heeft de politie weer een gruweiyke ont dekking gedaan. Men kreeg n.l. bericht, dat in zekere wyk een koopman zyn tienjarig zoontjevreeseiyk mishandelde. By nader onderzoek werd het kind ge vonden in een donkeren kelder; het lag in een oude kist op rottend, stinkend stroo en In allerlei afval. De handen waren op den rug gebonden, zoodat hy, op den bulk liggende, het karige voedsel, dat hem werd toegeworpen, tot zich moest nemen. Het lichaam vertoonde talryke sporen van mishandeling en zelfs van brandwonden, zyn negenjarig zusje ver zekerde, dat haar vader groot gelijk had hem zoo te behandelen, daar hy steeds stout was. Biykbaar zei 't kind een voorgezegd lesje op. Terwyi het mis handelde broertje door een dokter onder zocht werd, maakte zy van de gelegenheid gebruik, om het eten, dat het kind door den commissaris was voorgezet, op den grond te werpen. De jongen is voorlooplg onder dak gebracht door het stedetyk armwezen. Een vreeseiyk verhaal van lyden en ontbering Is aan 't licht gekomen door de aankomst te Sault Ste-Marie van een specialen trein, komend van myi 51, op den Algoma Centraal yzeren weg In Amerika zoo verhaalt het Hbl. v. Antw. De hoofdfiguur In het drama Is een Finlander, Ell Kankus genaamd, welke over drie weken het Amerlkaansche Sault Ste-Marie verliet om werk te zoeken in de Canadeesche houtkampen. Oedurende de eerste dagen waren al zyn pogingen om werk te vinden vruchteloos, toen hy van eenige houthakkers vernam, dat het waarschyniyk zou gelukken In een kamp op ongeveer 3 myien van de plaats waar hy zich bevond. Vol hoop ging Kankus op weg, maar gansch onbekend zynde met de streek en de zeldzame wegen, geraakte hy te midden der bosschen verloren. Den ganschen nacht en den volgenden dag bleef hy radeloos ronddolen, en toen uitgeput van krachten zynde, viel hy In slaap op 'den hardbevroren grond. Dit was zyn ongeluk, want toen hy den volgenden dag in den namiddag ontwaakte, bevond hy, dat zyn handen en voeten bevroren waren! Oedurende verscheidene dagen bleef hy daar hulpeloos liggen; zyn erbarmeiyke noodkreten stoorden wel de stille een zaamheid des wouds, maar vonden er helaas geen weerklank. Elndeiyk de pyniyke kwellingen van den honger niet langer kunnende uitstaan, sleepte hy zich over den grond tot aan een jagersval, waar hy een bevroren roode eekhoorn vond. Dit dier verslond hy met graagte, en zyn pynen waren een weinig gestild. Zich steeds voortsleepend In een onbekende richting, vond hy twee dagen later een ander bevroren eekhorentje, en dit ook werd door hem opgepeuzeld. Na aldus 10 volle dagen In de bosschen vertoefd te hebben, en niet anders genut tigd te hebben dan twee eekhoorntjes, werd de ongelukkige ontdekt door een Indiaanschen „trapper". Deze was op weg om zyn wlnteroogst van vellen te ver garen, en menschenbloed bemerkende aan twee zyner vellen, ging hy op zoek, en speurde weldra den Finlander op. Met alle mogeiyke voorzichtigheid werd Kan kus naar myi 51 gebracht en van daar per specialen trein naar Sault Ste-Marie, alwaar hy In het gasthuis opgenomen werd. Zyn toestand is hopeloos, want men zal zyn handen en voeten moeten afzetten. O N D E R W IJ Benoemd tot hoofd der Kath. School te Oud-Vossemeer, M. Robertz te Leiden. BOTER 0,60 en 0,675 per 5 H.O. KIP-EIEREN f 0,675 en f 0,85 per 25 stuks, EEND-EIEREN 0,87s per 25 stuks. Zierikzee, 28 April 1910. De Marktopnemer J. J. VAN DEN BOUT. STOOMBOOTDIENST APRIL MEI. AMSTERDAMSCHE TIJD. Van Middelburg: '8 morg. 'smidd. Zaterd. 30 7,30 Zondag 1 7,30 Maand. 2 7,30 Dlned. 3 Woens. 4 Dond. 5 Vrjdag 6 7,30 Zaterd. 7 7,30 7,30 7,30 7,30 Van Zierikzee: Zaterd. 30 Zondag 1 Maand. 2 Dlnsd. 3 Woens. 4 Dond. 5 Vrgdag 6 Zaterd. 7 3,- 3,- 3,- t,— 2.- 3,- 3,- 3,- Indlen reizigers van Zierlkzee naar Qoea bl den Agent te Zierlkzee, vóór het vertrek der boot (tydlg voor de ochtendrelzen op den vooral' gaanden avond, vóór 8 uur) plaats nemen voor den wagen van Catsche veer, zal om een b« wagen naar Qoas worden getelegrafeerd

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1910 | | pagina 6