Een Zanger Ingezonden Mededeelingen. die niet meer zingen kon. Brieven uit Zierikzee. Orljpskerke. Zondag j.l. Is het nieuwe orgel In gebruik genomen. Ds. J. A. van Selms had lot tekst gekozen Ps. 33. Hl] bedankte allen die hadden bijgedragen om In 't bezit van zulk een orgel te komen benevens den heer Standaart, die zulk een degelijk en fraai werk had geleverd, dat een echt .Standaard"-werk was. Ook den heer Corn. Immig Sr. van Rotterdam werd dank gebracht voor zijn heerlijk spel als organist en dat geheel belangeloos. Het orgel heelt 8 stemmen met aange- Bruinisse. BIJ de gehouden aanbesteding van 36000 KO Chill-salpeter, door de Vereenlging .Landbouwbelang" alhier, werd de levering gegund aan W. Beder te Terneuzen, voor f 10,10. Stavenisse, 29 April. Heden is alhier aanbesteed door het Waterschap Stave nisse, het herstel en de vernieuwing van de aarde-, kram- en steengloolngs- werken aan genoemd Waterschap. Minste Inschrijver: de heer P. F. Neyl te Beverwijk, voor 1 5380. Scherpenisse, 28 April. Door Burgem. en Weth. zal alhier op 4 Mei aanbesteed worden het vervoeren der benoodlgde grint voor de gemeente, pl.m. 55 M®. St.-Annaland, 28 April. Door de ver eenlging .Landbouwbelang" alhier werd op 26 April aanbesteed de levering van 48800 K.O. Chill-salpeter en 4000 K.O. rijstvoedermeel. De laagste inschrijver voor gemalen Chill was de heer A. Snelle- man te Dlnteloord voor I 10,25, voor ongemalen Chili de firma Schippers te Kamperland, voor f 10,03. Qegund aan den heer A. Snelleman te Dlnteloord. De levering van het rijstvoedermeel werd ge hangen pedaal en repeteer-mechanlek. Alles Is van Slavonisch eikenhout, mahonie en Rlga-grenen vervaardigd. De intonatie Is bizonder schoon. Het geheel is goed geslaagd en doet zien dat voor 1 1650 een goed kerkorgel voor ongeveer 400 hoorders kan worden geleverd met 20 jaar garantie. De dispositie Is als volgt: Bourdon 16 vt., Prestant 8 vt., Cornet 4 Sterk, Holplji 8 vt., Oamba 8 vt., Voix-Celeste 8 vt Melefoon 4 vt., Woudflult 2 vt. gund aan de Qebr. Theunlsse alhier voor I 3,225, alles per 50 K.O. Kortgeae. Heden werd alhier door de vereeniglng .Landbouwbelang In Noord- Beveland" aanbesteed de levering van 90.000 K.Q. chill-salpeter. Hoogste inschrijver: Coenen Schoen makers te Uden, voor f 10,67. Laagste Inschrijver: Firma wed. A. Schip pers te Kamperland, voor f 9.984. TWEEDE KAMER. De leden der Tweede Kamer zijn thans bijeengeroepen tegen Maandag 9 Mei, 's namiddags 2 ure. Een jubileum. De bekende Amsterdamsche Tabaks fabriek der heeren Hermanus Oldenkott Zonen zal a s. 2 Mei het zeldzame lelt van haar 150-jarlg bestaan herdenken. WIJ twijfelen niet, ol het zal deze gerenommeerde firma, die hare Industrie tot grooten bloei heeft weten te brengen en hare afnemers over geheel Nederland telt, dien dag niet aan de noodlge geluk- wenschen en sympathie ontbreken. Onder verantwoordelijkheid van den inzender). Van 1—5 re?«k 75 Cts.elke regel meer 15 CU. PREDIKBEURTEN. Zondag 1 Mei 1910. Zlerlkzee. Qeref. Kerk. '8 Voorm. tien ure en '8 avonds half zes ureds. Laman. Chr. Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, '8 nam. twee ure en 's avonds zes ure: ds. Wisse. Lokaal voor Evangelisatie, Nobelstraat. 's Voorm. tien ure: Klnderkerk; 's avonds half zeven ure: de heer Taanman, evangelist. Evangelisatie Jeruël II. 's Voorm. tien ure en '8 avonds acht ureQewone dienst. Kerkwerve. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Blankert. Serooskerke. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Pols. Burgh. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ureds. Van der Linde. Renesse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Vorster. Noordwelle. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure: ds. Vorster. Haamstede. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Japdien. Qeref. Kerk. 's Voorm.. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Koolstra. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: Leeskerk. Eikerzee. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure: ds. Blankert van Kerkwerve. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Brulnsma. Brouwershaven. Herv. Kerk. 's Voorm. tien ure: ds. Van den Broek. Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Meijer. Zonnemalre. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. De Leur. Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Van Schalk. Noordgouwe. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Schouten. Drelschor. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure: ds. Van de Qriend. Ouwerkerk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Van den Berg van Zlerlkzee. Nleuwerkerk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: Qeen dienst; 'snam. twee ure: dr. Weeda. Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. 9 ure, 's nam. 2 ure en 's avonds 5.30 ure: dsRoelofsen. (Bevestiging van lidmaten). Oosterland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: dr. Weeda; 'snam. twee ure: Geen dienst. Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Staal; 'savonds zes ure: Leeskerk. Slrjaasland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Elenbaas. (Collecte voor het orgel). Bruinisse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Waardenburg. (Doopsbedicning). Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's avonds vijf ure: ds. De Jager. Qeref. Gemeente, 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 'savonds vflf ure: Leeskerk. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds vijf ureLeeskerk. Evangelisatie, 'sVoorm. half tien ure en 'snam. twee ure: Qewone dienst. Tholen en St.-Filipaland. Thoten. Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. De Bruijn van Oud-Vossemeer. (Openbare belijdenis); 's nam. twee ure en 's avonds zes ure: Leeskerk. Qeref. Gemeente, 's Voorm. half tien ure, 'snam. twee ure en 's avonds zes ureLeeskerk. St.-Maartensdljk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Prins; 'snam. twee ure: Leeskerk. Oud-Geref. Gemeente, 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. Scherpenisse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Steenbeek. Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. Poortvliet. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Van Vliet. (Doops- bediening). Qeref. Kerk. 's Voorm half tien ure, 's nam. twee ure en 'savonds zes ure: Leeskerk. Oud-Vossemeer. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Van de Pol. (Bevestiging van lidmaten Voorbereiding H. Avondmaal Collecte voor het ziekenfonds; 's nam. twee ure: Idem. (Be diening H. Avondmaal). Qeref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. De Bruijn; 's avonds half zes ure: Leeskerk. Stavenisse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: Leeskerk; 'snam. twee ure: ds. Prins van St.-Maartensdljk. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure: Leeskerk. St.-Annaland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Van Paddenburgh. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 'snam. twee ure en 's avonds vijf ure: Leeskerk. St.-Plllpsland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Bal; 's nam. twee ure: Geen dienst. Oud-Geref. Kerk (Achterweg), 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds vflf ure: Leeskerk. De Inwoners dezer voormalige veste hebben in den winter, die nu gelukkig achter ons ligt, geen reden tot klagen gehad over gebrek aan ontspanning. Spreek beurten werden vervuldvoordrachten werden gehouden, en tooneelvoorstellingen werden gegeven, ja, wij hebben zelfs een paar malen een opera gehad, een heusche opera met mooie koristen en vlugvoetige danseressen. Men kon zich een oogen blikje verbeelden In het Haagje te zijn, in de schoone residentie, waarin de Koningin met het Prinsesje in het Noordelnde een palels bewoont, dat dag en nacht aan alle kanten door schildwachten, op zijn Zon- dagsch uitgedost, met het geweer op schouder, streng bewaakt wordt, teneinde wat al te astrantlge onderdanen op een eerbiedigen afstand te houden. De Koningin Is er echter nu niet. Hare Majesteit heeft namelijk de gewoonte, om, als de lente bode komt, en de natuur uit haar winter slaap ontwaakt, met Haar Qemaal en ditmaal voor het eerst ook met Haar hoogste schat naar Haar bekoorlik buiten verblijf, Het Loo, af te reizen. Op dat b lilenverblflf zijn morgen de oogen van het Nederlandsche volk gericht. Met het Koninklijk gezin herdenkt het toch mede de heugelijke gebeurtenis der geboorte van Prinses Juliana, waarmede een jaar geleden het geheele land verblijd werd. Nog zie Ik den voor ons allen te vroeg ontslapen burgemeester, mr. Moolenburgh, in den vroegen morgenstond het hoofd uit het door hem opgeschoven venster steken, teneinde het nieuws, dat de telegraaf ge bracht had, en dat dagelijks door hem en door ons allen met verlangen was tegemoet gezien, te hooren. Met welk een vreugde vernam hij de goede tijding, en met welk een opgewektheid nam hij dien dag deel aan de spontane feestvreugde, die zich van de bevolking had meester ge maakt I Zijn beeld verrijst voor ons aller oog, nu wij aan den vooravond van den dag staan, waarop de Natie en haar Vorstin gezamenlijk den eersten jaardag van het Prinsesje zullen vieren. Brengen wfl den ontslapene een eerbiedigen groet, en laten wfl, want hiermede handelen wij volkomen In zijn geest, den verjaardag der geboorte van Prinses Juliana op een waardige wfjze herdenken. En kan die beter herdacht worden, dan door steun te verleenen aan hen, die, aangetast als zij zijn door tuber culose, tot herkrijging van hun gezondheid en tot redding van hun leven, steun be hoeven I Elkeen koope daarom morgen de Julianabloem, niemand late dit na, opdat uit de opbrengst er van het humane doel krachtig kan bevorderd worden. Het was een gehaltvolle, op aangename wijze voorgedragere rede, die onlangs de heer M. H. O. T. Fiedeldfl Dop In het „Huls van Nassau" alhier over de Midden standsbeweging gehouden heeft. Een ieder, die In de stampvolle zaal die bcvatteiyke rede hoorde, heeft genoten. Maar of men het met hem In alle deelcn eens was, betwijfel Ik. Zoo zal het b.v. niet ge makkelijk gaan om een vereeniglng tol gemeenschappelljken aankoop van koop mansgoederen In het leven te roepen, vooral niet In kleine gemeenten, waar tusschen winkeliers in hetzelfde bedrijf vaak dezelfde onderlinge, zoo niet nog grooterc naijver bestaat, als die men niet zelden aantreft bg doctoren, predikanten, Ingenieurs, ja zelfs bij journalisten. Zij gunnen elkaitr soms het licht niet In de oogen, wat natuurlijk heel leelljk Is. En kunnen zfl elkaar een vlieg afvangen, dan laten zij het niet. Als de ééne winkelier met Iets bekocht Is, dan lacht, behoudens enkele uitzonderingen, z|jn concurrent In zijn vuistje. Heeft de één een goedkoop adres voor den aankoop van zijn waren, dan zal hij, als hij geen groote ooren heeft, dat zfln concurrent niet mededeelen. De tegenstrijdigheid van belangen Is een ernstig beletsel voor samenwerking. Alleen bij een zuiver gemeenschappelijk belang zouden de heeren winkeliers, wanneer z|j de kracht bezitten hunnen wederzfjdschen Ijverzucht ter zfjde te stellen, de handen Ineen kunnen slaan. Zoo zouden z|j, daar zij In den regel op drie maanden hun goederen plegen te koopen, wanneer zij vereenlgd zijn, aan het geven van credlet op een jaar een einde kunnen makenzoo zouden zij, wanneer zij verbonden zijn, elkaar voor slechte betalers kunnen waarschuwen. Den 16den Mei, den tweeden Pinkster dag, zal op de weide achter het Tramslation alhier van wege de Federatie der afdee- lingen op Schouwen—Duiveland van den Bond voor Staatspensionneerlng een Open luchtmeeting gehouden worden. Met het oog op de toebereidselen, die gemaakt zijn, om aan deze meeting, die door de Zlerikzeesche Zangvereenlglngen, „Poly hymnia" en „Luctor et Emergo", door het Muziekgezelschap „Kunst en Eer" en door de Fanfarencorpsen uit Renesse, Ooster land en Nleuwerkerk zal opgeluisterd worden, een waardig karakter te geven, is het te hopen, dat het weêr gunstig zal zijn, opdat de velen, die uit alle gemeenten van deze eilanden aan deze meeting zullen deelnemen, het door hen beoogde doel gezamenlijk te getuigen voor het veld winnend beginsel van het Staatspensioen ten behoeve van de ouden van dagen, op schitterende wijze bereikt moge worden. Zierikzee, 29 April 1910. BRINIO. Laatste Berichten. Zierikzee, 29 April. In de heden gehoudene openbare buitengewone terecht zitting van de arr.-rechtb. alhier, die door eenlge dames en ook door mr. ridder Van Rappard werd bijgewoond, werd mr. J. C. H. Prikken ais rechter geïnstal leerd. Wegens ongesteldheid van den president, mr. J. P. Cau, werd de plech tigheid geleld door jhr. mr. de Jonge van Ellemeet, die na opening der zitting, den grifher, mr. Pleyle, verzocht den nieuwen rechter, mr. Prikken, binnen te leiden. Nadat deze had plaats genomen, verkreeg het woord de officier van justitie, mr. De Vries van Doesburgh, die mede namens den grifher aan mr. Prikken het welkom toeriep. Gij zljt, zeide spreker, vergeleken met de groote gemeente, die u verlaten hebt, In een miniatuur-stad gekomenook de werkzaamheden, die gij te verrichten hebt, ztyn miniatuur, en dank zij de zorg der regeering, Is ook de bezetting der recht bank miniatuur. Maar wat hier niet miniatuur Is, is de zorg, waarmede de zaken worden behandeld. Hierover kan hij uit ervaring oordeelen. Gij zljt geroepen den zetel in te nemen, die door mr. Van Rappard bezet werd, wlen wij om zijn nauwgezetheid, Qver en andere hoedanig heden, ongaarne missen. Deze heeft het door de zee omspoelde Schouwen verlaten en Is naar het boschrljke Gelderland ge trokken. Spreker wenscht mr. Prikken geluk met zfln benoeming, en spreekt de hoop uit, dat de verandering van woon plaats heui niet berouwen moge. Door den grifher werd hierop 't konink lijk besluit, behelzende de benoeming van mr. Prikken tot rechter en de akte der belofte door dezen voor het Hof van 's-Gravenhage afgelegd, voorgelezen. De waarnemende voorzitter, jhr. mr. de Jonge van Ellemeet, zich aansluitend bij de goede wenschen door den olhcler van justitie uitgesproken, spreekt zijn leed wezen uit, dat de installatie van mr. Prikken niet door mr. Cau wegens diens ongesteld heid geschieden kan, daar deze hiervoor de rechte man op de rechte plaats was. Hij spreekt den wensch uit, dat het mr. Cau spoedig gegeven moge zijn, zijn plaats weer in te nemen. In zijn toespraak tot mr. Prikken zeide spreker, dat deze de plaats van mr. Ridder van Rappard zou innemen, dien hl] In toewijding en flver niet overtreffen maar wel evenaren kon. En wij twijfelen niet, of u zult met het oog op hetgeen wij van u vernomen hebben, hem daarin evenaren. In de plaats uwer geboorte waart u gedurende twaalf jaar na uw promotie op maatschappelijk gebied veel zijdig werkzaam. En toen bij u de lust ontstond in de magistratuur een werkkring te verkrijgen, toen hebt u de betrekking van substituut-griffier bq de rechtbank te 's-Gravenhage, tot de vervulling waarvan u geroepen werdt, aanvaard en gedurende 4J jaar met Ijver bekleed. In de vervulling van die betrekking hebt u veel gezien, en veel ervaring opgedaan zoowel In civiele als in strafzaken. Uw verleden waarborgt ons, dat het u aan bekwaamheid niet zal ontbreken. Op één zaak wenscht spreker hem echter Ie wijzen, namelijk op de goede verstandhouding, die altijd tusschen Aanbestedingen, Verknopingen, enz. UITSLAG der op 28 April in 'g Landgkamer te Zierikzee gehouden aanbegtedingen vanwege het Watergchap Schouwen. Bestek No. 36 5. Vernieuwen en herstellen van heulen, bruggen en duikers, le perceel. P. Berrevoets Sz., Kerkwerwe 1643,— L. A. Vink, Brouwershaven - 1500,— A. Verjaal, Noordweile - 1447,—, gegund 2e perceel. A. Verjaal, Noordweile - 890,— C. D. Ornée, Scharendijke - 860,— L. A. Vink, Brouwershaven - 842,— P. Berrevoets Sz., Kerkwerve - 797,—, gegund Bestek No. 366. Herstellen en onderhouden van de havenhoofden van Zierikzee le perceel. H. C. Berrevoets Hz., Zlerlkzee >70,— M. van Strien, Zierikzee - 149,— C. Berrevoets Az., Zierikzee - >46,—gegund. 2e perceel. P M- Panny, Zlerlkzee - 739,— Qebrs. Bax, Zierikzee - 735,— A. Verseput, Zierikzee - 715,— P. Verbost, Zierikzee - 705,— J. van der Valk Lz., Zierikzee - 685,—, gegund. Bestek No. 36 7. Het maken van een dQksverhooglng van gewapend beton in het district Brouwershaven. I. Douw, Zierikzee C. de Voogd, DulvendQke H. J. Romeijn, Burgh P. Vii Vink, Noordgouwe Wed. A. Anker Zonen, Zierikzee P. BezuQen, Scharendijke L. van de Velde, Bruinisse tC. Bolier, Bruinisse M. Dekker SzBrouwershaven A. Vink, Brouwershaven P. M. Panny, Zierikzee Bestek No. 368. Het maken van een betonmuur en een betonglooiing met een paalversperring aan den LangendQk 5898,- 5639,— 5687,— 5624,— 5600,— 5492,- 5400,- 5360,— 5300,— 5290,— 5257,—, gegund. P. M. Panny, Zlerlkzee I. Douw, Zierikzee A. Verjaal, Noordweile Wed. A. Anker <5 Zonen, Zierikzee p. Bezuflen, Scharendijke I. M. Dekker Sz., Brouwershaven L. A Vink, Brouwershaven C. de Voogd, Duivendijke H. I. Romeijn, Burgh P. vink, Noordgouwe Bestek No. 36 9. Het herstellen en onderhouden der gebouwen, le perceel A. Verseput, Zierikzee I. MorQn, Zlerlkzee J van Almkerk, Zierikzee 2e perceel, j. van Almkerk, Zierikzee A. Verjaal, Noordweile Chr Slager, Haamstede P. C. Pols. Serooskerke C. D. Ornée, Scharendijke 3e perceel. Chr. Slager, Haamstede C. D. Ornée, Scharendijke L. A. Vink, Brouwershaven" Bestek No. 37 0. Qewone werken. Ie perceel. Johs. Verboom, Serooskerke C. de Voogd, Duivendijke H. I. Romeijn, Burgh P. Berrevoets Sz., Kerkwerve 2e perceel. H. J. Romeijn, Burgh P. Bezuijen, Scharendijke P. Vink, Noordgouwe C. de Voogd, Duivendijke L. A. Vink, Brouwershaven J. M. Dekker, Brouwershaven H. J. Romeijn, Burgh 11039,. 10975,— 10892,— 10800,— 10621, 10600, 10597, 10447,— 10440,— 10328.—, 560,— 455,— 425,—. 399,— 342,— 815,- gegund. gegund. gegund 280, 425, 359, - 335,—, gegund. 3197,- 3e perceel. 4e perceel. J. J. Steur, Kerkwerve H. J. Romeijn, Burgh 2987,— 2747,—, 3512,- 3506,- 3487,- 3471,— 2600,- 2575—, 512,50 484.-, 4621,25 487 -, gegund. gegund, gegund. I. Douw, Zierikzee - 487,—, gegund. Bestek No. 37 1. Het aanleggen van een spijkerglooiing aan de boezemkade in het district Flaauwers. C. de Voogd, Duivendijke H. J. Romeijn, Burgh A. Bil, Zierikzee P. Berrevoets, Ellemeet Iohs. Verboom, Serooskerke A. Vink, Brouwershaven J. M. Dekker Sz,, Brouwershaven P. Berrevoets Sz., Kerkwerve Bestek No. 37 2. Herstellen en onderhouden van sluizen, duikers, enz. le perceel. S. Berrevoets Pz., Kerkwerve 1. den Boer Lz., Zierikzee den Boer Lz., Zierikzee M. van Strien, Zierikzee 3e perceel. Johs. Verboom, Serooskerke S. Berrevoets Pz., Kerkwerve 4e perceel. C- de Voogd, Duivendijke C. D. Ornée, Scharendijke L. A. Vink, Brouwershaven P. v. d. Weele, Brouwershaven J. M. Dekker Sz., Brouwershaven. 2670,— 2635,— 2402,— 2299,— 2275,— 2260,- 2229, 2047,—, gegund. gegund, gegund 465, 432, 149, 124. 925, 575, -, gegund. 269, 260, - 240,- 224. 217, gegund. De Heer A. J. Wessel, wonende Tuin derstraat 29, Rotterdam, wiens portret wij hierboven afdrukken, is een bekend karakter komiek. Oedurende geruimen tijd, zoo schrijft hij, was het mg onmogelijk, mijn beroep uit te oefenen, omdat een chronische bronchitis mQ zulks belette. Het was sedert geruimen tgd, alsof ik altgd maar verkouden bleef. Niet alleen des winters had ik daar last van, maar ook des zomers. Ik at weinig, zag er slecht uit en gaf verbazend veel fluimen op. ik kuchte onophoudeigk en had maar werk mgn neus te snuiten. Ik had ook veel last van duizeligheid en was daarbg zeer nerveus, ik zal U dan ook wel niet behoeven le zeggen, dat mgn kwaal, vooral voor mg, zeer htnderigk was, omdat ik op het tooneel voor het publiek moet verschgnen. Verscheidene raadgevingen heb ik te baat genomen en daar mg niets hielp, dacht ik nimmer van mgne kwaal bevrgd te worden. Toen ik verschillende attesten in de bladen vermeld zag van personen, welke mg goed bekend waren en door de ABDIJSIROOP genezen waren, begon ook ik dit middel aan te wenden. Ik kocht een flesch Abdijsiroop van een gulden en vond er reeds dadeigk baat bg. Na achter eenvolgens nog twee flesschen te hebben Ingenomen, was ik totaal genezen. Ik zend U hierbij mgn portret, hetwelk U met mgne verklaring kunt publiceeren, terwgi ik niet zal nalaten de Abdgsiroop aan te bevelen, waar ik kan. De ABDIJSIROOP, KLOOSTER SANCTA PAULO, kost per flacon van 230 gram f 1.—, van 550 gram f 2.— en van 10CO gram f 3.50. Hoe grooter flacon, hoe voor- deeliger dus! Verkrygbaar bg de bekende wederverkoopers, alle Drogisten en de meeste Apothekers. Centraal-Depöt L. I. AKKER, ROTTERDAM.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1910 | | pagina 2