Paling- en Vleeschbroo de heer M. ROKS. Telegrafisch Weerbericht, ADVERTENTIEN. W. ANKER Az. AUG. VAN DYCK—PETIT, A. REGENSBURG, Dagelijks consult. D P. 1. VERBEKE, wegens het niet aanwezig zijn van een deskundige. Beklaagde Is onmiddellijk In vrijheid gesteld. K E R K N 1 E U vTi. Het bestuur van het op te richten Opvoedingsgesticht voor „regeerlngs- klnderen" der ♦led. Herv. Kerk heeft de hulp ingeroepen der kerkeraden van de 1400 gemetnten In ons land, om door het houden van een collecte btj de openbare godsdienstoefeningen den noodigen finan- ciëelen steun le krijgen, waartoe tot nu toe slechts 30 kerkeraden hun mede werking hebben toegezegd. De regeering heeft zich bereid verklaard de helft der oprichtingskosten te betalen In den vorm van annuïteiten gedurende 28 jaar. De andere helft, ongeveer f 175.000, moet door giften en collecten worden bijeengebracht. Tot nu toe is slechts f 30.0C0 ingekomen. Het bestuur is er reeds in geslaagd heidegronden, ter grootte van 80 H.A., door aankoop In het bezit te krijgen op 20 minuten afstand van het station Maarsbergen. PREDIKBEURTEN. Zondag 20 Februari 1910. Zlerlkzee. Geref. Kerk. 's Voorm. tien ure: Leeskerk; 's avonds zes ure: ds. De Jager van Bruinisse. Chr. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure: ds. Wisse. Lokaal voor Evangelisatie, Nobelstraat. 's Voorm. tien ure: Klnderkerk; 's avonds half zeven ure: de heer Taanman, evangelist. Evangelisatie Jeruël 11. 's Voorm. tien ure en 's avonds half acht ure: Gewone dienst. Kerkwerve. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Blankert. Serooskerke. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Pols. Burgh. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Van der Linde. Renesse. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure: ds. Vorster. Noordwelle. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Met. Haamstede. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Japchen; 's nam. twee ure: ds. Met. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Koolstra. (Bevestiging van kerke- raadsleden). Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en '8 nam. twee ure: Leeskerk. Eikerzee. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Reus. (Doops- bediening). Maandag 21 Febr. 's Avonds zeven ure: Idem. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Brulnsma. Brouwershaven. Herv. Kerk. 's Voorm. tien ure: ds. Van den Broek. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Meijer. Zonnemalre. Herv. Kerk. 's Voorm. elf ure: Zondagsschool; 's nam. twee ure: ds. Schouten van Noordgouwe. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Van Sdiaik. Noordgouwe. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Schouten. Drelschor. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Van de Oriend. (Doopsbedienlng). Ouwerkerk. Herv. Kerk. 's Nam. twee ure: ds. Waardenburg van Bruinisse. Nleuwerkerk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: Geen dienst; 's nam. twee ure: ds. Van der Linden. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. 9 ure, 's nam. 2 ure en 'savond»5.15 ure: Leeskerk. Oosterland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Van der Linden van Nleuwerkerk; 's nam. twee ure: Geen dienst. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Staal; 's avonds zes ure: Leeskerk. Sirjansland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Elenbaas. Bruinisse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'savonds half zes ure: ds. Waardenburg. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. De Jager. Geref. Gemeente, 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: ds. Roelof sen. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 'savonds vijf ure: Leeskerk. Evangelisatie, 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: Gewone dienst. Tholen en St.-Filipsland. St.-Maartensdijk. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Prins. (Doops bedienlng en collectie voor opleiding van een armen jongeling). Oud-Geref. Gemeente, 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. Scherpenlsse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Steenbeek. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. Poortvliet. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: Leeskerk; 'snam. twee ure: ds. Van Vliet. (Bediening H. Avondmaal). Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure: Leeskerk. Tholen. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure: Leeskerk. Geref. Gemeente, 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure: de heer Franje van Goes. Oud-Vossemeer. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Van de Pol. Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. De Bruijn; 's avonds half zes ure: Leeskerk. Stavenlsse. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Kamsteeg. Oud-Geref. Kerk. 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ureLeeskerk. St.-Annaland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Van Paddenburgh. Geref. Kerk. 'sVoorm. half tien ure, 'snam. twee ure en 's avonds vijf ure: Leeskerk. Maandag 21 Febr. 's Avonds zes ure: de heer Franje van Goes. Dinsdag 22 Febr. 's Avonds zes ure: Idem. St.-Fllipsland. Herv. Kerk. 's Voorm. half tien ure: ds. Bal; 'snam. twee ure: Geen dienst. Oud-Geref. Kerk (Achterweg). '8 Voorm. negen ure, '8 nam. twee ure en 's avonds half zes ure: ds. Boone. O N D G R W IJ S. Naar aanleiding van een geschil tus- schen een onderwijzer en het hoofd van een instituut van onderwijs te Amsterdam, die hem krenkend zou hebben bejegend in het bijzijn van de leerlingen, hebben alle onderwijzers aan die school gestaakt. Het bestuur van het instituut heeft reeds andere leerkrachten aangenomen. De heer A. Lijsen, onderwijzer In de muziek en zang aan de Rijksnormaallessen te Middelburg, heeft als zoodanig ontslag aangevraagd, in verband met de verplaat sing dier lessen naar Vlissingen. De Zeeuwsche Landbouw-Onderlinge. Maandag j.l. had te Middelburg in St.-Jorls de eerste buitengewone algemeene vergadering plaats van de Zeeuwsche Landbouw-Onderlinge, onder linge landbouw-verzekerlngs-vereeniging voor Bedrijfsrisico, welke bijeenkomst werd geleld door mr. H. C. Moolenburgh, voorzitter van de Maat schappij tot bevordering van Landbouw en Vee teelt in Zeeland, die allereerst zijn vreugde uitsprak over de talrijke opkomst (ruim tachtig leden). Medegedeeld werd, dat in den korten tijd, waarin de propaganda in Zeeland is gevoerd reeds f 6C0300,— loon is verzekerd, terwijl op het oogenbllk nog f 500G00,— is toegezegd. In- tu8schen wordt de propaganda, vooral door de landbouwers zelve, met kracht voortgezet. Een vrijwillige patroonsverzekering zal spoedig in werking treden; deze verzekering komt te staan naast de verzekering van de knechts. Ook zal een ziekteverzekering in 't leven worden ge roepen om het risico te dragen van art. 16381} van 't Arbeidscontract, in welk artikel den patroon de verplichting is opgelegd zijn inwonend perso neel bij ziekte gedurende minstens zes weken te verplegen. Omdat niet alle landbouwers inwonend personeel hebben, zal ook deze ziekteverzekering naast de ongevallenverzekering worden gezet- Vervolgens werden tot bestuursleden gekozen de heeren: A. Wolfert te Hoek (afd. Axel); H. A. Hanken in den Wilhelminapolder (afd. Goes); P. J. Polelj te Ierseke (afd- Kruinlngen); F. P. Polderdijk te Nieuw- en St.-Joosland (afd. Middelburg); A. N. van Langeraad te Colijnsplaat (afd. Noord-Beveland); Abr. Salome—Cornells te Groede (afd. Oostburg); Chr. Hartog te Scherpe- nisse (afd. Tholen); J W. van Oeveren te Kapelle bij Zierikzee (afd. Zlerlkzee), terwijl de heer G. A. Vor8terman van Oyen te Aardenburg, namens de Zeeuwsche Maatschappij van Land bouw zitting in dit bestuur neemt. De afd. Hulst moet nog een vertegenwoordiger aanwijzen. Het bestuur benoemde den heer Hanken tot voorzitter, den heer Poleij tot secretaris, terwijl de heer Van Langeraad werd aangewezen als gedelegeerde in het college van commissarissen bij de Centrale Landbouw-Onderlinge. Besloten werd in 1911 het bestuur met nog negen leden uit te breiden, uit iedere afdeeling één. Hierna werd de vergadering gesloten. Nadat de heer Hanken het hoofdbestuur der Zeeuwsche Maatschappij van Landbouw voor zijn arbeid had bedankt, spoorde hij de leden aan tot krachtige propaganda onder de landbouwers. Hier door zal de Zeeuwsche Landbouw-Onderlinge spoedig vasten voet in Zeeland hebben. Het nieuw benoemde bestuur hield daarna een bijeenkomst met de aanwezige leden van de Plaatselijke Ongevallen-Commissie, aan wie de heer Posthuma, directeur van de Centrale Land bouw-Onderlinge, de noodlge Instructies gaf voor de administratieve behandeling van komende landbouw-ongevallen. Hen pleizierreisje. Lang en breed was er over beraadslaagd, maar eindelijk was de beslissing genomen. Moeder de vrouw (ze woonde in een dorp bij Breda) was familie te Wouw nog een bezoek schuldig en dat zou ze nu eens gaan brengen. De toebereidselen waren gemaakt; het beste kostuum was gereed gelegd, de ouderwetsche „koekenkoif" was gevuld met allerlei hartelijke verrassingen voor de familie. Op den morgen van den gewichtigen dag was ons vrouwtje al vroeg in de weer, want ze had nog een heelen marsch te maken en de trein vertrok al vóór halfzeven, had men haar gezegd. Natuur lijk was de reizigster reeds om halfzes aan het station. Daar vindt ze het zelfs in het vroege morgenuur reeds gezellig. Op haar dooie gemak zette zij zich dan ook op een stoel om de aankomst van den trein af te wachten. Daar roept de portier: „Roosendaal, Bergen-op-Zoom", enz. Vrouwtje denkt er niet aan mede te gaan, ze moet immers naar Wouw. De portier, verwonderd, dat hij zoolang gezelschap van haar had, vroeg naar het Jdoel harer reis. „Wel, Ik mot naar Wouw". Juist was de trein ver trokken, dus nu wachten tot 8.6 uur. Vrouwtje bleef kalm zitten, tot ook deze trein vertrokken was; de portier, die afge lost werd, beval haar in de goede zorgen van zijn opvolger, maar desondanks werd ook de trein van 10,50 gemist. De eerste portier kwam in dienst terug en tot zijn verbazing vond hij nog steeds zijn vrouwtje van halfzes. „Heb je dan niet hooren roepen?" vroeg de man. „Ik heb al zoo dikwijls hooren roepen, maar komt hij nu haast?" vroeg het vrouwtje. Eindelijk te 12,50 nam de portier haar bij den arm en stopte haar In een coupé. Daar zat ze nu, de familie was misschien wel ongerust, maar ze zou er nu wel gauw zijn; ze zat evenwel zóó gezellig, dat ze heelemaal vergat In Roosendaal over te stappen en eindelijk terecht kwam inVlake (provincie Zeeland). Ooede raad was duur; van het voorgenomen familiebezoek kon niets meer komen. Dan maar weer terug naar Breda. En ja, met den sneltrein naar Amsterdam kwam ze 's avonds laat te Breda aan. De portieren werden open gemaakt en daar zag de portier van 's morgens ons vrouwtje heel rustig zitten. Gelukkig voor het mensch was hij zoo vriendelijk er aanstonds op toe te loopen en te vragen of ze niet moest uitstappen. „Waar bennen we dan?" „In Breda". „Jao, dan mó'k er uit". En bedaard stapte ze uit de coupé, maar zei toch: „Dè doe 'k nooit meer". De gevulde koekenkorf kwam voor den dag en de familie heeft nooit genoten van de haar toegedachte verrassingen. Gemengd Nieuws. De overstroomingen In de omgeving van Parijs hebben aanleiding gegeven tot een tragi comische geschiedenis, waarvan een brave oud-militair de dupe is gewor den. Te Neuilly-sur-Seine i-t een ge- pensionneerde generaal van hei koloniale leger die, om aan het over: i-oomi ïgsgevaar te ontkomen, met zijn gezin vertrok en zijn villa achterliet aan de bewaking van zijn ouden oppasser, eveneens gepension- neerd militair. Toen de generaal wegwas, begon in den oud-soldaat het heldenvuur weer te gloeien en, terwijl In den omtrek reeds al het land onder stond, voer hij met een vlet uit om menschen te redden. Zoo bracht hij er een 30-tal mee, die hij inkwartierde op de villa van den generaal, welke nog door het water gespaard was geworden. Hij^ zorgde dat het hen aan niets ontbrak, deed" zelfs op rekening van den generaal inkoopen voor hen en sprak ook terdege den wijnkelder aan. Natuurlijk dweepten de geredden met hun gullen gastheer en zagen er volstrekt geen be zwaar in een verklaring te onderteekenen, dat de oppasser hun het leven had gered. Met deze verklaring hoopte onze oud soldaat, bij de medailles in de koloniale oorlogen verdiend, nu ook nog een medaille voor het redden van menschenlevens te kunnen voegen, maar dat kwam eenigszlns anders uit. De generaal was bij zijn thuis komst niets gesticht over de wijze, waarop zijn oppasser maar over het huis en den wijnkelder had beschikt en toen hij boven dien nog rekeningen te betalen kreeg van Ingeslagen levensmiddelen voor de gered den, diende hij een aanklacht tegen den oppasser in, die inplaats van een medaille voor het redden van menschenlevens, een week gevangenisstraf kreeg wegens mis bruik van vertrouwen. Van het Duitsche stoomschip „Plauen", In scheepvaartkringen te IJmuiden beter bekend onder den naam van „tabaksboot Plauen", die den 3en September j.l. van daar via Hamburg naar Australië vertrok, Is op 200 mijlen van Sydney de le officier Witt overboord gevallen en door haaien verslonden. Aan een particulier bericht hierover ontvangen, ontleent men, dat het ongeval den 13en December I.I., des namiddags ongeveer half vijf, voorviel. De heer Wilt was bezig met iooden, toen hij door het breken van een blok, waardoor de loodlijn liep, het evenwicht verloor en te water viel. Onmiddellijk werden booten uitgezet tot zijn redding, welke zeker zou gelukt zijn, daar hij een buitengewoon goed zwemmer was en zich dus lang boven water kon houden. De boot was tot vlak bij hem genaderd, toen hij plotseling in de diepte verdween, terwijl hij eerst nog een reddingboei, welke hem was toegeworpen, om het lichaam had weten te werken. Na eenlge minuten kwam deze redding boei weer aan de oppervlakte draven. Men bleef rondroelen en zag steeds haaien nader komen, zoodat men vermoedt, dat de ongelukkige het slachtoffer van één dier monsters is geworden. Twee onderofficieren van hei 7e reg. Inf. te Amsterdam zijn tot soldaat gedegradeerd, omdat één hunner een rijks daalder van één zijner minderen geleend had, terwijl de ander zich schuldig ge maakt had aan niet nader aan' te duiden handelingen. Scheepsramp bij Straat Magellaan. Het stoomschip „Lima" van de Pac. Steam Nav. Co. Is in de Luamblinstraat, nabij de Straat van Magellaan, gestrand en wordt als verloren beschouwd. Het Engelsche stoomschip „Lathumer" heeft 205 schipbreukelingen gered. Er zijn er nog 88 aan boord, en het Is niet mogelijk hun hulp te brengen. De loods en 50 passagiers zijn verdronken. Weinig vorstelijk. Men weet, dat de groothertog van Hessen, de meest democratische vorst In het Duitsche rijk is. Dit jaar hebben hij en zijn gemalin druk meegedaan aan de viering van het carnaval, zoo meldt het Berl. Tageblatt. Toen hij zich echter op een gegeven oogenblik in de spiegelgevechten op straat mengde en voorbijgangers met sinaas appelen bestookte, beantwoordden de aan gevallenen dit bombardement met zoo goed gevolg, dat de groothertog onder stormachtig gelach van de toeschouwers de wijk moest nemen. Hg kreeg een paar goed gemikte sinaasappelen op het hoofd en den neus. De groothertog wist blijk baar niet, dat het gooien van sinaasappelen volgens de politle-verordenlng van Darm stadt verboden Is. Eindjesrapen. Het oprapen van slgarenelndjes, dat hier te lande slechts gebeurt door weinig kieskeurige jongelui, die gaarne willen rooken, heeft zich te Parijs ontwikkeld lot een formeel bedrijf en reeds zulk een omvang genomen, dat de directie der tabaksregie zich verplicht gezien heeft ter bescherming van het staatsmonopolie de hulp van den rechter in te roepen. Één der „megottiers", zooals men de elndjesrapers noemt, is voor den rechter gedaagd, wegens inbreuk maken op het tabaksmonopolie en, tot niet ge ringe ontsteltenis van zijn vakgenooten, veroordeeld tot 200 francs boete en 600 francs schadevergoeding Één der bladen herinnert er, naar aanleiding van dit vonnis, aan, dat In 1875 een voddenraper, die in zfln vak niet genoeg verdiende naar ztyn zin, begon met het zoeken naar eindjes sigaar op en voor de terrassen van de café's. Hij maakte daar zulke goede zaken m de, dat hl| spoedig navolgers kreeg en op het oogenblik verdienen in P ijs op die manier 2 h 300 arme di mme Is hun brood. Des morgens houden zij beurs op de Place Maubert, waar de opkoopers komen om de vondst ln ont vangst te nemen, die aan de sigaretten- fabrieken wordt geleverd. Begrijpelijkerwijze heeft bovenbedoelde rechterlijke uitspraak een groote ontsteltenis onder de mogot- tiers gebracht, die besloten hebben, door samenwerking, te trachten dit vonnis alsnog te doen vernietigen. TELEORAMMEN, 's-Qravenhage, 18 Februari. Benoemd tot commies bij het tijks archief In Zeeland, dr. L. Lasonder, thans adjunct-commies bij dat archief. naar waarnemingen verricht In den morgen van 18 Februari 1910, medegedeeld door het Koninklijk Neaerl. Meteorologisch Instituut te De Blit. Hoogste barometerstand 767.9 te Nice; laagste barometerstand 725.2 te Thorshavn. Verwachting (van den avond van 18 Februari 1910 tot den avond van l9Fcbruari): meest krachtlgen Zuldwestelljken wind; zwaar bewolkt tot betrokken; waarschijnlijk regenbuien. Zelfde temperatuur. ZIERIKZEE. T|d van Hoogwater en van Laagwater. Februari. I&aan»- oaderdom. H. W. L. W. u. m. u. m. 16. W. 1 voorm. 7. 0 0.13 nam. 7.34 0.44 17. 8 voorm. 7.48 1.12 nam. 8 29 1.40 18. 9 voorm. 8.51 2.24 nam. 9.44 3. 1 19. 10 voorm. 10.23 352 nam. 11.15 4.27 20. Zo. 11 voorm. 11.53 5.11 nam. 5.45 21. 12 voorm. 0.33 6.25 nam. 1. 9 6.47 22. 13 voorm. 1.36 7.19 nam. 2. 7 7.33 23. 14 voorm. 2.30 8. 5 nam. 2.56 8.13 CORRESPONDENTIE. Tholen. Wij kunnen de artikelen over de woningkwestie, die ons van belde kanten zijn toegezonden, niet plaatsen, omdat het debat er over door ons ge sloten Is. De Redactie. 23 Februari hopen onze geliefde Ouders; ADRIAAN LABAN en JACOMiNA S. v. d. KRAAN, hun' 40-jarige Echtvereeniging te herdenken. Brouwershaven, Febr. 1910. J. A. LABAN. Q. LABAN—Hoogerhuis j Ondertrouwd: C. TRAMPER en K. C. LINDHOUT Jd. Oosterland, Nieuwerkerk, 16 februari 19la Algemeene kennisgeving. Ondertrouwd: O. J. DE VLIEGER en K. C. VAN SCHELVEN. Zonnemaire, 18 Februari 1910. Brouwershaven Huwelijksvoltrekking 2 Maart a s. Ondertrouwd: HENDRIKUS VERHOEFF en P. J. VAN DER KLOOSTER. Brouwershaven, 18 Februari 1910. Geboren: LENA CORNELIA. Dochter van J. P. FL1KWEERT en H. P. FLIKWEERT—Kik. Nieuwerkerk, 16 Februari 1910. Bevallen van een Meisje, J. DALEBOUT—Delst. Ellemeet, 17 Februari 1910. Heden overleed tot droefheid, onze innlgg genoot en Vader, CORNELIS K in den ouderdom van Nieuwerkerk, 15 Febi Wed. C. KLUIT-V/ en Onze geliefde Echtgenoi do hopr Machiel 1 overltrd heden op het or in den ouderdom van 56 j Zierikzee, 17 Februari 1 Wed. M. A. ENZLIN— JAN ENZLIN. Eenige en algemeene kenn-1 Heden overleed ons jong: HUGO, in den ouderdom van ruim jaar. Ouwerkerk, 18 Febr. 1910 C. H. KUIJPEf A. P. KU1JPER Van den p Voor de blijken van dei ons betoond bij het overlijden v; besten Zwager J. STORK, betu onzen bartelijken dank. 's-Gravenhage. Wed. A. BU Zierikzee. P. J. BUYZE De Heer en Mevrouw SNEI Mulock Houwer betuigen hunne lijken dank voor de betoonde deel by het overlijden van hunnen lievei JAN BARTHOLOMEUS SNELLEN. Zierikzee, den I8den Februari 1! Voor de vele blfjken van neming, ons betoond tijdens de zlei na het overlijden van onze waarde Mi Behuwd- en Grootmoeder, betuigen o geteekenden hunnen hartelijken dat Serooskerke, 18 Februari 1910. De Familie VERBOO Geregeld iederen Donderdag en Zaterd voorts iederen dag bij voorultbestellir Beleefd aanbevelend, v/h. Wed. A. D. v. d. Stolpe, MAARSTRAAT. ZIERIKZF Magazijn van Grafmonumenten en marmeren Schoorsteenmantels, Steenhouwerij, Marmer, Hardsteen voor Bruggen, Sluizen en Gebouwen, SHjp- steenen en Straatkeien. Stationstraat L 5 en 6, Bergen-op-Zoom. TANDARTS Stationsstraat 20, BERGEN-OP-ZOOM. e ondergeteekende maakt bekend, dat zij zich gevestigd heeft in de van voorheen bewoond door T. VERBEKE— Van Woerkens. Zij beveelt zich beleefd in ieders gunst aan. Modiste. Dam. Zierikzee. Kiest met ons op de a.s. vergadering voor Boekhouder Vele leden van Oosterland's Kolenfondg. JAARVERGADERING van het FANFARECORPS te NIEUWERKERK, op a.s. Dinsdag 22 Februari 1910, des avonds ten 8 ure, in de zaal van den heer Lievense. Vrij entrée voor de kunstminnende leden HET BESTUUR.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1910 | | pagina 2