Ingezonden Mededeelingen. Gevolgen der griep. kri|gbaar' Telegrafisch Weerbericht, lid ADVERTENTIEN. daaruit voortvloeiende ontwikkeling van de volksgezondheid, naar lichaam en geest, een onbetwistbaar feit is, hopen we dat deze uitvoering uitstekend moge slagen. De entreeprijs is zoodanig gesteld, dat niemand behoeft thuis te blijven. Velen der jongelui, die den geheelen Zaterdagavond langs de straat slenteren, zouden hun tijd beier en nuttiger in het gymnastieklokaal, waar tevens hunne spieren gevormd worden, kunnen doorbrengen. We zullen hopen dat eerstdaags hunne oogen opengaan St.-Filipsland, 18 Jan. Met den in de vorige week zoo deerlijk verminkten stoker, A. v. Brusselaar, gaat 't goed vooruit. Blijft zijn toestand zóó, dan zal hij het Gasthuis te Steenbergen betrekkelijk spoedig kunnen verlaten. Stavenisse, 17 Jan. In de heden alhier gehouden gemeenteraadszitting werd be sloten tot vergrooting van het haventerrein over een lengte van 80 M., vormende het verlengde van de vorige vergrooting en over gelijke breedteop een verzoek van de Stoofdijkbewoners, om een bestrating voor hun woningen, in aansluiting met den daar llggenden keiweg, werd afwijzend beschikt. Den gemeente-werkman P. de Rijke werd een gratificatie van f 25 ver leend. St.-Maartensdijk, 18 Jan. In de heden (Dinsdag) gehouden vergadering van ingelanden der 4 polders van het Water schap „St.-Maartensdijk" werd besloten tot het bouwen van een nieuwe woning, ten behoeve van den watermolenaar. In zake het plaatsen van eenige motorkracht in den beslaanden wind-watermolen alhier werd nog geen bepaalde beslissing ge nomen. Op voorstel van den heer J. W. Wagtho, rentmeester te Tholen, zal het advies ingewonnen worden van den heer S. Lako, directeur van het Instituut van landbouwwerktuigen enz. te Wageningen, teneinde van genoemden heer te ver nemen, welke kracht hij voor den toestand hier de best werkende zou achten. Oud-Vossemeer, 18 Jan. Op den laat- sten dag van het verstreken jaar waren er hier 1094 mannen en 1075 vrouwen, das totaal 2169 zielen. De bevolking ver meerderde met 17. Middelburg, 19 Jan. In de heden middag gehouden vergadering van den gemeenteraad werd mededeellng gedaan van de volgende ingekomen stukken Een adres van den Middelburgschen Bestuurdersbondwaarin aangedrongen wordt op het maken van eene gemeentelijke verordening, regelende de winkelsluiting. Een adres van het bestuur der vereenlging tot stichting en Instandhouding eener chris telijke kweekschool voor Zeeland, waarin wordt verzocht van de gemeente een terrein aan de Wagenaarstraat te mogen koopen tegen nader overeen te komen voorwaarden, teneinde aldaar de school te kunnen slichten. In het adres wordt er o. a. op gewezen, dat bedoelde school toch ook geen nadeel aanbrengende inrichting zal z^'n. Overgelegd werd de door B. en W. opgemaakte rekening van het Bomme—Van den Broeckefonds over 1909, In ontvang en uitgaaf aanwijzend f 10449,605. Onder de ontvangsten komt voor het saldo over 1908 ad f 8100,00s, terwijl het overige ge kweekte rente is. Onder de uilgaven nemen de voornaamste plaats In de subsidies aan „Het Middelburgsch Muziekkorps", de zangvereeniging „Oefeningen Uitspanning" en „De Vereenlging van instrumentale muziek", leder groot f 772,736terwijl een 2e hypothecaire geldleenlng ten behoeve van de Ambachtsschool alhier Is gesloten, groot f 6100. In de Dinsdagavond gehouden ver gadering van het departement Middelburg van de Maatschappij van Nijverheid bracht de voorzitter, de heer mr. J. J. Heljse, hulde aan de nagedachtenis van den overleden penningmeester van het departement, den heer A. A. Mes. Aan de beurt van aftreding als bestuurslid was de heer C. Boudewijnse, die zich ondanks het aandringen van zijn mede bestuurders niet meer herkiesbaar stelde. In zijn plaats werd gekozen de heer H. C. Ghljsen, met wien was aanbevolen de heer dr. M. L. Söntgen. In de vacature wijlen den heer A. A. Mes werd gekozen de heer H. Boasson, met wien was aanbevolen de heer W. C. Noske. Tot secretaris werd hierop gekozen de heer H. C. Ghijsen. De rekening over 1909, in ontvang en uitgaaf f 415,13s met een batig saldo van f 115,27s, werd goedgekeurd. Door den afgevaardigde werd verslag uitgebracht van de algemeene vergadering. Hierna werd den leden gelegenheid ge geven kennis te maken met den „Olso"- spaarbrander. Vlissingen. Door de gezamenlijke com mandants, officieren en machinisten van de booten der maatschappij „Zeeland" Is ernstig geprotesteerd tegen de reeds vermelde dagorders van de directie, waarbij 't gebruik van sterken drank aan boord dier schepen werd verboden. Een verbod toch van iets, dat jarenlang bestaat, wekt zoo licht de gedachte, dat 't hand haven van de bestaande gewoonte niet langer mogelijk Is en daarvoor moeten dan gegronde redenen zijn. Naar men van verschillende zijden ver zekerde, bestond er hoegenaamd geen reden tot uitvaardiging van dit bevel; ja zelfs geen aanleiding. 't Protest heeft echter niet mogen helpen; het uitgevaardigde verbod blijft gehand haafd. Onder verantwoordelijkheid van den Inzender), Van 1—5 regels TC5 Ctï.; elke regel meer 15 Cts. Bij epidemische koortsen Is alles te vreezen. Eerstens kan men er aan sterven en zoo men er niet aan sterft, kan men geheel zijn leven den last dezer ziekte met zich meesleepen. Men heeft menscben van de typhus zien genezen, maar zij bleven er doof of krankzinnig van. Van daar die volksmeenlng, die wel waar is, dat deze ziekten altijd iets kwaads achterlaten, zelfs na de gene zing er van. Nemen wij bijvoorbeeld de Influenza, die In dezen tijd veel slachtoffers maakt. De influenza kan, zelfs indien zij genezen is, nalaten Aan de zijde der verteringsorganen: leveront steking, geelzucht. Aan de zijde der ademhalingsorganen: gezwel of koudvuur der longen, etterende pleuris. Aan de zijde der urineorganen: acute nieront steking. Geloof dus niet dat gij van de griep genezen zijt, omdat de koorts is opgehouden, omdat gij geen zinkings der luchtpijpen meer hebt en omdat de schele hoofdpijn is verdwenen. Bespoedig uw volkomen herstelling, stel u buiten staat weer in te storten, geef onmiddellijk aan uw bloed de kracht en de zuiverheid die er aan ontbreken. De Pink Pillen zijn er om u te helpen. De Pink Pillen behoeden u voor de griep of genezen u van hare gevolgen. Uit Breda schrijft ons Mevr. Maria v. d. Broeke: .Ik ondergeteekende verklaar dat ik, na de influenza te hebben gehad, geleden heb aan vreeseüjke schele hoofdpijnen, aan zwakte in geheel mijn lichaam en aan lendepijnen die mij krom hielden. Ik heb gebruik gemaakt van de Pink Pillen en deze pillen hebben mij de gezond heid weergegeven, die ik meende voor goed te hebben verloren". De Pink Pillen geven bloed en versterken de zenuwen. Zij genezen; bloedarmoede, bleekzucht, algemeene zwakte, maagpijnen, neurasthenie. Verkrijgbaar h f 1,75 per doos en f 9,— de zes doozen, bij Snabillé, hoofddepót, Groote Markt No. 7, te Rotterdam; voor Zierlkzee en Omstreken bij de firma F. P. J. Bal, Dam; Joh. de Roos, Vlasmarkt 157, Middelburg; Drogisterij Minerva, Blauwstraat 90; firma W. v. d. Leur, Kaalstraat, Steenbergen; J. Groenewegen; W. Potter, Apoth., Stoofstraat, Tholen. En verder bij verschillende apothekers en goede drogisten. Eet meer Quaker Oats, V minder vleesch. Quaker Oats maakt het lichaam krachtig en gezond en is bovendien goedkooper en smake lijker dan vleesch. Een proef van eene week zal U het bewijs leveren. Slechts In pakken ver- Aanbestedingen, Verkoopingen, enz. Uilslag van de aanbesteding der Land- bouwvereeniging te Oud-Vossemeer voor de levering van chili-salpeter: Ingeschreven werd door: K. Schippers, Oud-Vossemeer, ad 10.78 P. J. van Ardenne, Dordrecht, - 10.69 W. Boller, Poortvliet - 1068 L. Eversdljk, Goes 10.56 A. M. Gevers, Bergen-op-Zoom, - 10.47 Kostense, Krulningen - 10 39 A. Sneileman, Dinteloord - 10.39 A. Kole, Colijnsplaat - 10.39 Van Doornlnck, Hansweert - 10.40 Irak Joppe, Steenbergen - 10.355 Laagsten Inschrijver gegund. Landbouw en Veeteelt. In de Algemeene Ledenvergadering van de Coöperatieve Zuivelfabriek „De Duif" ie Nleuwerberk, op Dinsdag in de „Meebaal" gehouden, werd in de plaats van den heer C. van Oeveren, die op grond van zijn gevorderden leeftijd in de laatste Bestuurs vergadering had te kennen gegeven niet meer voor de betrekking van voorzitter In aanmerking te willen komen, als zijn op volger gekozen de heer J. W. van Oeveren. De leden zagen „den ouden heer Van Oeveren" met spijt den post verlaten, dien hij zeventien jaren lang als een trouw behartiger van hun belangen had vervuld. Hem werd als blijk van waardeering en hoogachting staande de vergadering het eere-voorzllterschap aangeboden, dat door hem met hartelijke wenschen voor den verderen groei en bloei van zijn „troetel kind" werd aanvaard. RECHTSZAKEN. De officier van justitie te Haarlem heeft appèl aangeteekend tegen het vonnis der rechtbank In de bekende eertsquaestie, waarbij de beklaagde werd ontrilagen van rechtsvervolging. Voor de rechtbank te Leeuwarden is behandeld de zaak tegen twee gegageerde O.-I. militairen, de zuster van één hunner en de vriendin van den anderen beklaagde. De belde mannen werden beschuldigd van afpersing, de vrouwen van heling. Het betrof het geval van afpersing, waarvan een weduwnaar, landbouwer bij Leeuwarden, het slachtoffer was geworden, doordat de mannen zich uitgaven voor maréchaussee en rechercheur bij het onderhoud, dat de landbouwer had met een vrouw. Daarna vroegen ze hem telkens geld, te zamen tot een bedrag van f 5000, totdat de gekwelde boer hen in de val liet loopen en door de politie deed over rompelen. De beklaagden bekenden de hun ten laste gelegde feiten. Het O. M. vorderde veroordeeling van de beide mannen tot 6 jaar, van de twee vrouwen tot 2 jaar gevangenisstraf. De verdediger der beide mannelijke be klaagden was overtuigd, dat de afpersing niet kon bewezen worden. Hij concludeerde tot vrijspraak, subs, veroordeeling voor oplichting of afdreiging. De verdediger der vrouwelijke beklaagden sloot zich in hoofdzaak bij zijn ambtgenoot aan. PI. oordeelde bovendien, dat twee jaar gevangenisstraf te hoog is voor hefgéén door zijn cliënten mocht zijn bedreven. Uitspraak 26 dezer. De rechtbank te Haarlem heeft een instructie geopend tegen den heer J. M. N., notaris te Aalsmeer, verdacht van ver duistering. Omkooping bij verkiezingen De 76-jarige M. D., te Nieuwe Prkela. heeft te Winschoten terechtgestaan." Volgens de dagvaarding heeft hij op 20 Juli 1909, één dag voor de herstemming voor een lid van den gemeenteraad van Nieuwe Pekela, aan J. Chr. Bos aldaar gezegd„Ais je stemmen gaat zal ik zorgen, dat gij er 50 ct. voor krijgt als je op Strating stemt", althans woorden van gelijke bedoeling. Één der candidaten was de heer H. Strating. De uitvoering van dit misdrijf werd niet voltooid, doordat J. C. Bos weigerde dit voorstel aan te nemen. Tegen beklaagde werd geëischt f 50 boete of 30 dagen hechtenis, met ontzetting gedurende 5 jaren van het recht om te kiezen of gekozen te worden. Omkooperij bij examen. Een zeld zaam geval van omkooperij bij examen Is strafrechtelijk voor de Amslerdamsche rechtbank behandeld. In Augustus 1908 werd aan de Rijks- marinewerf aldaar examen gehouden voor leerllng-electrlcien-monteur, waaraan 100 adspiranten hadden deelgenomen, terwijl er slechts 12 vacaturen waren. Daar de kans' van slagen alzoo zeer gering was, schreef de electriclen J. A. aan den chef der leerlingen-elect.-monteurs aan de Rljksmarineweif, den heer Kniphorst, een ambtenaar, die aangewezen was het werk der adspiranten te beoordeelen, dezen heer belovende f 100 als zekere A. L. zou slagen. Aan het parket werd van deze poging tot omkooping kennis gegeven. Beklaagde erkende per briefde belooning aangeboden te hebben, zonder echter ie hebben begrepen een strafbaar feit Ie hebben gepleegd. Wegens het niet verschijnen van den tweeden getuige werd deze strafzaak ge schorst tot 14 Februari e.k. KERKNIEUWS. Tweetal bij de Herv. Gem. te Brakel (Geld ds. P. de Looze te Waarder en ds. A. Renler te Ouderkerk a/d. IJsel. Colijnsplaat, 18 Jan. Gisterenavond trad In de Ned. Hervormde Kerk alhier, voor een talrijke schare, de heer Splllenaar, zendeling in Egypte, als spreker op. Naar aanleiding van Johannes 10 vers 11: „Ik ben de Goede Herder; de goede herder stelt zijn leven voor de schapen", hield hij met krachtige stem een schoone rede over zijn 26-jarig verblijf in dat in de oudheid reeds beroemde Egypte en zijne prediking onder de Mahomedanen en Kopten aldaar; wat hij daar met zijn vrouw geleden heeft, wonende lusschen de in landers, in hunne primitieve woningen, waar tal van slangen en schorpioenen vaak hun leven bedreigden; hoe hq daar met de zijnen de eerste 10 jaren bijna zonder succes arbeidde; daarna een oorlog in Egypte uitbrak, die hun zeer ongelegen kwam, en zij midden door de vijanden moesten vluchten, en zij toch na veel moeite een zendelingshuls konden stichten in eene groote vlakte, omgeven door een ringmuur, waarin verscheidene verpleegden werden opgenomen, en hoe zij daar eene Christelijke gemeente konden stichten. Dat alles met nog eenige tafereeltjes uit het leven van eenige bekende Inlanders boeide alle aanwezigen zeer. Door frappante voorbeelden toonde hij aan, hoe zijn vertrouwen op Gód nooit beschaamd werd, zelfs als de nood op 't hoogst geslegen was. Voor de zending In Egypte werd onder de aanwezigen een collecle gehouden. gemeenteraads-vergadering gekozen leden der commissie lot wering van schoolver zuim (de heeren Ph. C. Engelvaart en W. Adrlaanse) hebben hunne benoeming aan genomen. ONDERWIJ S. Colijnsplaat. De in de laatst gehouden Paardenkeuringen. In onze provincie zal de verplichte hengstenkeuring gehouden worden te Kat- tendljke op 7 en te Hulst op 8 Februari a s. Voorts zullen premiekeuringen worden gehouden op 10 Februari Ie Hulst, 11 te Axel, 12 te Oostburg, 15 Ie Middelburg en Kruinlngen, 16 Ie Goes en Cortgene, 21 Ie Zierlkzee, 22 te St.-Phillpsland en 23 Fe bruari te St.-Maartensdijk. De centrale keuring zal gehouden worden Ie Goes op 4 Maart. Voor de premiekeuringen worden uitge loofd de volgende premlën en bijdragen: 6 premies voor driejarige hengsten 4 f 250 en 10 voor vier- tot zesjarige a t 350. Deze premies worden verhoogd met f 50, indien door officieele bewijzen wordt aangetoond, dat de hengsten afstammen van stamboek- ouders; bovendien ontvangen de eigenaars van de bekroonde paarden een zilveren medaille. De hengsten, welke op de bekronlngslijst komen, worden samengebracht op de cen trale keuring, waar die premies worden toegekend. Bovendien worden nog uitgeloofd 10 kleine premies van f 200 voor hengsten van 7 lot 12 jaar; verder 10 aanhoudings- bijdragen van f 100 voor hengsten geboren In 1908, benevens een zilveren medaille, wanneer zij afstammen van slamboek- ouders. Ten slotte worden uitgeloofd 40 aan- houdingsbljdragen van f 80 en een zilveren medaille, wanneer zij afstammen van stam- boek-ouders voor merriën geboren In 1908. BALANSPR1JZEN. Met dezen voor het groote publiek eigenaardlgen naam wordt door Gebr. Cohen te Amsterdam, op pagina drie van dit nummer een nieuwe opruiming van boeken aangekondigd. Inderdaad zijn ook de prijzen eigenaardig, haast onmoge lijk; 't Is centenwerk waarvoor boeken van naam van schrijvers van naam hier genoteerd staan. De eigenaardigheid zal het publiek echler wel waardeeren, ziende hoe hier op het gebied van belletrie, wetenschap, kunst, boeken verkrijgbaar gesteld worden, welke voorheen voor velen onbereikbaar waren. Op zoo'n manier acht men de balans weer In even wicht. Gemengd Nieuws. Een fortuin van twee postzegelsI Een bekend Amsterdamsche philatelist heeft dezer dagen twee postzegels de „One penny" jen de „Two pence" Mauri tius „Post office" aangekocht. Van deze zeldzame zegels zijn slechts elf paren in omloop en vertegenwoordigen een waarde van pl. m. f 15000 per stuk. De aange kochte zegels zijn uit Londen aan den heer B. H. M. te Amsterdam overgegaan. De vorige eigenaar heeft voor het gebruikte stuk een ongebruikt in de plaats gekocht. De ongebruikte 1-penny bevond zich In de beroemde verzameling Avery, onlangs door een bekend Londensch handelaar voor niet minder dan f 300.000 aangekocht. De Nederl. philatellsten mogen dan ook trotsch zijn, dat deze allergrootste zeldzaam heden zich In hun midden bevinden. Naar de strafgevangenis te Leeuwarden Is gisteren overgebracht de tot 20 jaren veroordeelde bakkersknecht Wolter Prins, wegens moord op zijn patroon, te Apeldoorn. Op 1 Januari j 1. waren In de straf gevangenis te Leeuwarden 172 gevangenen, veroordeeld tol 5 of meer jaren gevan genisstraf, waarvan 4 levenslang veroor deelden. TELBQRAMMEN. Wissekerke, 19 Januari. Door de vergadering van Ingelanden van den Anna-Frlsopolder Is ter voorziening in de vacature, ontstaan door het over lijden van den heer Jan de Kam, tot lid van den dijkraad benoemd de heer Jan Verhulst Pz. MARKTBERICHTEN. Tholen, 18 Jan. Jarige Zeeuwsche tarwe f 8 4 f 10. nieuwe f 7 4 f 9; haver f 3,50 5 f 4,50rogge f 5,50 4 f 6 wintergerst f 5 4 f 5,50; aardappelen, blauwe f 2.40 4 f 2,60, witte f 2 a f 2.20; peren f 4,80 4 f 5,60; appelen f 4,80 4 f 5,60 per H.L.; uien f 1,50 4 f 1,60 per 50 K.O.; hooi f 40 4 f 45 per 1000 K.O.; stroo I 7 4 f 11 per 100 bossen; zomer- gerst f 4 4 f 4,50 per H.L. Rotterdam, 18 Jan. Op de veemarkt waren aangevoerd: 56 paarden, 917 magere en 637 vette runderen, 286 vette en 256 nuchtere kalveren, 48 schapen of lammeren, 958 varkens en 82 biggen. Koeien en ossen 28 tot 37 c., stieren 25 tot 31 c., kalveren 45 tot 55 c., var kens 24J tot 28J c., alles per 5 kilo. Melkkoeien f 135 4 f 255, kalfkoeien f 155 4 f 300, vaarzen f 60 4 f 100, alles mager vee; biggen f 8,50 4 f 14.50, slacht- paarden f 40 4 f 120, handelspaarden f45 4 I 155. Nuchtere kalveren: fok- f 14 4 f 24, slacht- f 8 4 f 12. Biggen f 1,25 4 f 1,45 per week. Aanvoer vette runderen zeer ruim, daardoor groote keuze. Dientengevolge, alsook wegens beperkten aankoop van ossen voor België, was de omzet van spoelingvee minder gemakkelijk dan vorige week. Inferieure soorten eveneens moeilijk te plaatsen, ofschoon er nog al kooplust was. Stieren werden vlug verkocht, voor Zwitserland en Italië was veel kooplust. Vette kalveren met grooten aanvoer, ver koop minder vlug, prijzen gedrukt, stem ming minder opgewekt. Op de magere markt was de aanvoer belangrijk minder dan vorige week. Door afwezigheid van buitenlanders werden In kalfkoeien weinig zaken gedaan. In melk koeien voor 't binnenland was meer omzet, de mogelijkheid dat alles wordt verkocht Is niet buitengesloten. In jong vee ging weinig om. Nuchtere fok- en slachtkalveren vlugger en grager gekocht dan vorige week door groote aankoopen voor Belg Paarden met weinig handel. Biggen met vlugger omzet dan vorige week tot stijgende prijzen. De prijzen, hedenmorgen aan de Rotterdamsche Elerenveillng besteed, zijn als volgt: voor kippeneieren f 3.90 4 f 5,55, eendeneieren f 5,45, per 100 stuks. Aanvoer 26.217 stuks. Zeeuwsdie Ajuin. Aanvoeren circa 6000 balen van alle soorten. Handel blijft traag, hoofdzakelijk ook wegens de on bevredigende kwaliteit der meeste aan voeren. Enkele goede partijen werden verhandeld tot f 1,75 4 f 1,60 voor groote bruine en lot f 1,65 4 f 1,60 voor stroo- gele per 60 kilo. Kleine bruine werden lot dusver niet noemenswaard verhandeld. naar waarnemingen verricht In den morgen van 19 Januari 1910, medegedeeld door het Koninklijk Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 772.5 te Coruna; laagste barometerstand 733.7 te Neufahr- wasser. Verwachting (van den avond van 19 Januari 1910 tot den avond van 20 Januari): meest krachtige westelijke tot zuidwestelijke wind, zwaar bewolkt of betrokken; waar schijnlijk regenbuien; zelfde temperatuur. Z I E R I K Z E E. Tfld van Hoogwater en van Laagwater. Januari. Maans- oiiderdom. H. W. L. W. u. m. u. m. 19. 9 voorm. 8:14 1.49 nam. 8.56 2.25 20. 10 voorm. 9.17 2.58 nam. 10. 6 3.34 21. 11 voorm. 10.35 4. 6 nam. 11.30 4.41 22. 12 voorm. 5.22 nam. 0. 1 5.56 23. Zo. 13 voorm. 0.40 6.34 nam. 1.11 6 55 24. 14 voorm. 1.42 7.28 nam. 2.10 7.41 25. D. 0.10 n. voorm. 2.36 8.15 nam. 3. 4 8.24 26. 16 voorm. 3.26 8.59 nam. 3.51 9. 3 Tld van H. W. tc Dordrecht 3.15 uur later. L. W. 5.30 CORRESPONDENTIE. In ons nummer van l.l. Zaterdag komt een advertentie voor: Huisje gevraagd, onder letter Z. De inzender wordt verzocht de Ingekomen brieven aan ons bureau te komen athalen. De Directie. STOOMBOOTDIENST JANUARI. Donderd. 20 Vrijdag 21 Zaterdag 22 Maandag 24 Dinsdag 25 Woensd. 26 Van Vlissingen naar Rotterdam. Van Middelburg naar Rotterdam, Van Rotterdam naar Middelb. en Vlissingen. Amsterdamsche Tijd. 6,20 6^20 6,20 6,20 'sm. 8,— l 8',- 8- 8,- m. 8,— 8.- 8,- Zaterdag 22 Januari hoopt onze ge liefde Moeder, Behuwd- en Qrootmoeder, Wed. CHR. SCHERPENISSE, haar 80sten Geboortedag te herdenken. St.-Maartensdijk, Januari 1910. Haar dankbaar Kind, Behuwdzoon en Kleinkinderen. Heden overleed ten mijnen huize JACOBUS VAN TIGGELEN, In den ouderdom van 89 jaar en ruim 10 maanden. Zonnemaire, 17 Januari 1910 J. BRABER

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1910 | | pagina 2