Voorbereidend militair onderricht. AANKONDIGING. Ingezonden Mededeelingen. AOVERTENT9EN. Officieel Marktbericht. MIDDELBURG--ZIERIKZEE. Wapen-, Hois- en Kachel-Smederij, M. T. JACOBI, Zierikzee. **ag nu Barendrecht en Zwijndrecht hoorde men een vrouw gillen. Vermoedende dat die gil uit den damescoupé van denzelfden waggon kwam, stak één der passagiers het hoofd uit het portier en zag de deur van die afdeeling open staan. Op zijn roepen keek daar een dame naar buiten, die vertelde, dat even te voren een heer, dien zij bij name kende, langs de treeplank naar haar coupé was gekomen, de deur had geopend en haar te lijf wilde. Zij had getracht de noodrem over te halen, maar de indringer had haar dat belet. De angst had haar kracht gegeven en met een flinken duw had zij hem uit den trein gestooten, zoodat hij waarschijnlijk op den weg was gevallen. Ook de deur van den coupé van het rijtuig, waarin de indringer had gezeten, stond nog open. Bij een ingesteld onderzoek vond men in den coupé van den verdwenen passagier nog een jongmensch, die den hoed en wandelstok van zijn vriend in bezit had, maar weigerde zijn naam op te geven en den conducteur zelfs dreigde te lijf te gaan, van welke feiten deze door den stations chef proces-verbaal liet opmaken. Bedoelde persoon kon echter met den trein de reis naar Dordt voortzetten. De verdwenen passagier is later te voet naar Dordt teruggekeerd. Hij beweerde, in den trein in slaap te zijn gevallen en van het fluiten der machine wakker geschrikt en uit den trein gevallen te zijn. Hij had echter nog tijd gehad op de treeplank te springen en was zoo een eindweegs meegereden, maar opnieuw er afgevallen, waarbij hij zich eenigszins aan de hand bezeerd had. Toen was hij genood zaakt te voet naar Zwijndrecht te gaan, vanwaar hij omstreeks half 2 te Dordt terugkeerde. Vreemd mag het zeker heeten, dat zijn vriend geen aanleiding heeft ge vonden om den trein tot staan te brengen, toen hij zijn vriend er uit zag vallen. Dinteloord, 11 Mei. Heden overleed de heer C. Koopmans op bijna 78-jarigen leeftijd. Sedert tal van jaren was hij iid van den gemeenteraad alhier. RECHTSZAKEN. Kantongerecht te Tholen. 11 Mei 1909. Door het Kantongerecht alhier, zijn heden veroordeeld wegens: Straatschenderij O. J. C., 32 jaar en C. F. d. K., 19 jaar, beiden te Tholen, ieder tot f 1 boete of 1 dag hechtenis voor ieder hunner. Varen zonder licht: J. v. d. H., 37 jaar, te lerseke, tot f 3 boete of 2 dagen hechtenis. 1°. Visschen zonder schriftelijke ver gunning: 2°. Visschen met verboden vischtuig: A. D„ 34 jaar, te Krulningen, tot 2 boeten leder van f 2 of 2 dagen hechtenis voor iedere boete. Visschen zonder consent: A. v. W., 36 jaar, te Bouchaute (België), tot f 1 boete of 1 dag hechtenis, J. B. Azn., 41 jaar, te Tholen, tot f 1 boete of 2 dagen hechtenis, C. O. Mz., 29 jaar, te Scherpenisse, en M. S., 40 jaar, te Tholen, ieder tot f 1 boete of 1 dag hechtenis voor ieder hunner. in de Schelde en Zeeuwsche Stroomen zand graven zonder schriftelijke vergunning van den rechthebbende: C. B. Az., 27 jaar, te Tholen, tot f 2 boete of 2 dagen hechtenis, C. J. B., 52 jaar, en C. J. B., 47 jaar, allen te Tholen, ieder tot f 2 boete of 2 dagen hechtenis voor ieder hunner. Visschen met verboden vischtuig: J. W. v. D. Wz., 39 jaar, te Bergen-op- Zoom, tot f 2 boete of 2 dagen hechtenis met verbeurdverklaring van het in beslag genomen vischtuig. 1°. Visschen zonder consent: 2°. Visschen zonder vergunning van den rechthebbende: J. C. P. Mz., 19 jaar, te Stavenisse, tot f 0.50 boete en f 1 boete of 1 dag hechtenis voor iedere boete. Visschen zonder vischakte en in eens anders vischwater: R. J. O., 22 jaar, J. M. K., 22 jaar, beiden te St.-Annaland, ieder tot 2 boeten ieder van f 2 of 2 dagen hechtenis voor iedere boete voor ieder hunner, met verbeurd verklaring van de niet in beslag genomen paling, met bevel tot uitlevering daarvan te betalen 10 cent of 1 dag hechtenis voor leder hunner, W. R., 25 jaar, te St.-Annaland, tot 2 boeten ieder van f 2 of 2 dagen hechtenis voor iedere boete met verbeurd verklaring van de niet in beslag genomen paling, met bevel tot uitlevering daarvan, te betalen 10 cent oL 1 dag hechtenis, A. R., 26 jaar, te St.-Annaland, tot 2 boeten ieder van f 2 of 2 dagen hechtenis voor Iedere boete met verbeurdverklaring van de niet in beslag genomen paling met bevel tot uitlevering daarvan, te betalen 10 cent of 1 dag hechtenis, J. J. N., 31 jaar, te St.-Maartensdijk, f 2 boete of 2 dagen hechtenis met verbeurdverklaring van het niet in beslag genomen kruisnet en de niet in beslag genomen paling, met bevel tot uitlevering daarvan, of te betalen voor het kruisnet f 1 en de paling 50 cent of 3 dagen hechtenis, J. H., 35 jaar, te St.-Maartensdijk, tot f 2 boete of 1 dag hechtenis. 1 Loopen op grond die bezaaid is zonder vergunning 2°. Vee laten loopen op grond die be zaaid is zonder vergunning 2 maal gepleegd D. Q. Lz., 24 jaar, te Scherpenisse, tot 1 boete van f 3 of 2 dagen hechtenis en 2 boeten ieder van f 5 of 3 dagen hechtenis voor iedere boete. Rijden met een rijwiel zonder licht: J. A. G„ 19 jaar, G. U., 44' jaar, J. B., 24 jaar, M. L. Lz., 28 jaar, S. W. B., 22 jaar, allen te Tholen, P. d. W. Jzn., 32 jaar, te Scherpenisse, M. C. W. Gz., 22 jaar, te Stavenisse, W. B., 41 jaar, te Poortvliet, ieder tot f 3 boete of 2 dagen hechtenis voor ieder hunner, J. A. v. O., 27 jaar, te Tholen, en J. S., 22 jaar, te Scherpenisse, ieder tot f 1 boete of 1 dag hechtenis voor ieder hunner. 1°. Openbare dronkenschap: 2°. Opgeven van een valsdien naam: P. M., 54 jaar, zonder bekende woon plaats in Nederland tot 1 boete van f 3 of 3 dagen hechtenis en 1 boete van f 10 of 5 dagen hechtenis. Openbare Dronkenschap D. G. Lzn., 24 jaar, te Scherpenisse, tot f 1 boete of 1 dag hechtenis. Bekrachtigt de verstek-vonnissen, waar tegen verzet was gedaan, ten laste van: M. G., 45 jaar, te St.-Filipsland, M. J. v. N., 53 jaar, te Poortvliet, en J. B., 33 jaar, te St.-Maartensdijk. Het openbaar ministerie bij de recht bank te Breda heeft tegen V., handelaar in diamanten te Zandvoort, als valschelijk aangever van een aangeteekenden brief met kiezelsteentjes voor eene waarde van f 12,000, een gevangenistraf geëischt van 2 jaren. in de voortgezette zaak tegen Kroner, den verdachte inzake de brandstichting in hótelBellevuete Arnhem, werd nogalsgetuige gehoord mr. Castelijn, procureur-generaal bij 'i gerechtshof te Arnhem, die ongeveer vijf of zes jaar geleden in hötei Believue heeft gelogeerd, waarschijnlijk in kamer 3. Getuige heeft toen gezien, dat er langs een verticale electrische geleiding vonken flikkerden. Getuige riep zijn neven, die in een naburige kamer logeerden en dezen trokken den draad stuk, zeggende dat de vonken door kortsluiting werden veroor zaakt. Toen getuige 's morgens het voor gevallene aan den eigenaar, G. Riesener, vertelde, was deze eenigszins boos. Had men hem geroepen, zei hij, dan was de boel niet stuk getrokken behoeven te zijn. Oetuige Hoebink, komende in plaats van een tante, legt een grosse over, waaruit blijkt, dat de heer Riesener van Berg-en-Dal borg is voor de tweede hypotheek J f 60000, waarop f 10.000 is afgelost. Ook deelt deze getuige mede, dat G. Riesener totaal geruïneerd is en door het houden van een pension in zijn onderhoud moet voorzien. Het openbaar ministerie elschte, na een breedvoerig requisitoir, tegen beklaagde Kroner 12 jaren gevangenisstraf, wegens opzettelijke brandstichting. De ambtenaar van het O. M. bij het gerechtshof te 's-Hage heeft, na voort gezette behandeling der zaak met gesloten deuren, gepersisteerd bij zijn requisitoir tot veroordeeling van den tandmeester H. wegens het bekende zedenmisdrijf tot 8 jaar gevangenisstraf. Het Hof weigerde het verzoek van den verdediger tot onmiddellijke invrijheid stelling. Uitspraak over 14 dagen. Naar het huls van bewaring te Middelburg zijn Dinsdag overgebracht 1°. F. V., 23 jaar, schippersknecht, vroeger wonende te Wemeldinge, thans zonder bekende woonplaats, gesignaleerd als ver dacht van diefstal, gepleegd te Wemeldinge in den nacht van 17 op 18 Juni 1907; en 2°. J. v. O., 42 jaar, vroeger kassier, wonende te Axel, wiens uitlevering door de Belgische regeering werd verzocht als zijnde door het gerechtshof te Gent ter zake van misbruik van vertrouwen ver oordeeld tot 4 en 9 maanden gevangenisstraf. TWEEDE KAMER. Bij de Kamer is ingediend een wets ontwerp tot beperking van Zondags-arbeid en nacht-arbeid in broodbakkerijen. De Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel meent, blijkens zijn Memorie van Toelichting, dat er in dezen een bizondere reden is om spoed te maken, nu sinds jaren het verbod van Zondags- en nacht-arbeid in den kring der bakkers gezellen een algemeene wensch is, terwijl ook een goed deel bakkerspatroons niet alleen dien wensch deelt, maar de ge zellen alle pogingen in het werk heeft gesteld om te trachten de openbare meening ten gunste van deze hervorming te stemmen. Tot nadere toelichting van het ontwerp vestigt de Minister de aandacht op de volgende punten: De vraag, in hoeverre in het algemeen beperking van den arbeidstijd in bakkerijen bij de wet noodig is, meende de Minister by deze gelegenheid niet te moeten beant woorden. Het verbod van arbeid in bedrijf: Na ernstige overwegingen is deze vorm ge kozen als naar de meening van den Minister alleen doeltreffend. Verbod van arbeid alleen voor de gezellen toch, zou bij de eigenaardige verhoudingen in het bakkersbedryf een omkeer tengevolge hebben, waarvan de Minister de verant- woordeiykheid niet zou durven dragen. Een andere regeling is de ploegverwisseling, waarbij zou worden toegestaan een arbeider om de week nachtarbeid te laten verrichten. Deze regeling zou echter weer groote bezwaren meebrengen voor het kleln-bedrljf. De Minister heeft dan ook gemeend den vorm te moeten kiezen van verbod van arbeid voor het bedrijf en hetgeen geschied is na de openbaarmaking van zijn plannen heeft hem bevestigd in zijn meening. De instelling van bakkersraden heeft de Minister gemeend te moeten bevorderen. Daarin zouden werkgevers en arbeiders, onder een voorzitter buiten 't bedrijf, gelijkelijk vertegewoordigd zijn. Teneinde de behandeling van deze zaak te vereen voudigen. heeft de Minister gemeend, dat het geraden was, dat nadere regeling der bakkersraden zou worden voorgesteld in een afzonderlijk ontwerp. Aan deze memorie is toegevoegd een overzicht van den tekst der wetten, welke in Europeesche staten den nachtarbeid van bakkers verbieden. Een wetsontwerp is bij de Kamer ingediend tot wijziging van de artt. 36, 38, 40, 52 eerste lid, 76, 79 en 80 der Ongevallenwet 1901 en invoeging van twee artikelen tusschen de artikelen 90 en 91 dier wet. De strekking hiervan is, om de kosten der genees- en heelkundige hulp en van de geleverde genees-, heel- en verband middelen en de bedragen der ten onrechte verleende schadeloosstellingen voortaan ten laste van den Staat te brengen en om in verband daarmede reeds genoten tijdelijke uitkeeringen in bedoeld geval eveneens ten laste van den Staat te brengen, teneinde geen nadeel te be rokkenen aan de werkgevers en particuliere risicodragers. In de Donderdag gehouden zitting werd aangenomen een reeks wetsontwerpen, waaronder dat tot nadere toekenning van een renteloos voorschot van 3.5 ton aan de Westlandsche Stoomtram-Maatschappij" en van een renteloos voorschot tot een maximum van f 132.400 voor den spoor weg van Brouwershaven naar Burgh. Bij tweede lezing is de Schepenwet aan genomen. (Onder verantwoordelijkheid van den inzender). Van 1—5 regels 75 Ctè.; elke regel meer 15 Cts. Dankbaarheid van een Rotterdamsche. Mejuffrouw W. Potters, Dirksmitstraat 20 te Rotterdam, meldt ons: Het Is thans reeds vijf jaren, dat ik veel geleden heb aan onuitstaanbare pijn in den rug en in de lendenen en hevige steken in de zijden, welke pijnen voortsproten uit een ongesteldheid der nieren. Vooral wanneer ik bukte was de pijn verschrikkelijk, en ik kon me dan haast niet oprichten. Ik had voortdurend een zwaar gevoel van vermoeidheid en lusteloos heid, en mijn werk was mij een straf geworden. Mijn urine liet veel bezinksel achter en was steeds troebel, terwijl ik veel last had van dikke voeten en enkels en duizelingen. Aan alles had mijn ziekte tot nu toe weerstand geboden, doch toen ik met Foster's Rugpijn Nieren Pillen begon, kwam hierin dadelijk verandering, en één doosje was reeds voldoende om mij een beduidende verlichting te verschaffen. Van de pijn voelde ik haast niets meer en ik was er als het ware geheel van opgekwikt. Ik ben u zeer erkentelijk voor uw onwaardeerbaar geneesmiddel en zal dit gaarne aan diegenen aanbevelen, die in den zelfden toestand verkeeren, als ik voorheen. Ik ondergeteekende verklaar dat het boven staande waar is en machtig u het publiek te maken op elke wijze die u goeddunkt. Foster's Rugpijn Nieren Pillen genezen ren jijnlijke rug, rheumatlsche pijn, zwelling der edematen, onzuiver bloed, duizeligheid, slapeloos heid, onregelmatige hartslag en werken den schadelijken invloed tegen van thee, bier en spiritualiën. Waarschuwing. De lezers van dit blad worden in hun eigen belang ernstig gewaarschuwd, wanneer zij Foster's Rugpijn Nieren Pillen koopen, om slechts die te verlangen en geen andere. Ze zijn te Zierlkzee te-krflgbaar bij den Heer M. S. Polak, gedipt. Drogist, en te Tholen bQ den Heer W. Potter, Sliaal Apotheek .Coronoe", Stoo'atraat. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel i 1,75 voor één of 10,— voor G Aoozen. Ingevolge het bepaalde in de Regeling van het Voorbereidend Militair Onderricht, zal de aanmelding tot deelneming aan dit onderricht, dat kosteloos wordt verstrekt, moeten geschieden vóór den isten juni eerstkomende en wel: a. in plaatsen waar Infanterie of Vesting- Artillerie in garnizoen ligt, by den Com- mandeerende-Officier der infanterie of der Vesting-Artillerie; b. in de overige plaatsen bij den Bur gemeester der gemeente. Bedoelde Commandeerende-OIficleren en Burgemeesters zenden vóór of op I juli aan den Inspecteur der Infanterie een staat in, vermeldende onder meer, welke jongelie den zich tot deelneming hebben aangemeld. Vermits nu door genoemden Inspecteur na ontvangst van bedoelde staten, alle verzoeken om alsnog tot het onderricht te worden toegelaten, zullen worden afgewezen, tenzy de belanghebbenden kunnen aantoo- nen, dat zy door verblijf in het buitenland of om andere redenen onschuldig zijn aan te late aanmelding, meenen we de jonge lieden, die aan het voorbereidend militair onderricht wenschen deel te nemen, dat 1 October a.s. begint, nadrukkelijk opmerk zaam te moeten maken, op de noodzake lijkheid zich daartoe voor 1 juni a.s. aan te melden, terwijl we tevens in herinnering brengen, dat gelijke aanmelding ook moet geschieden door hen, die ten vorigen jare reeds aan het onderricht deelnamen. Oe geboorte dor Prinses. H. M. de koningin heeft den wensch te kennen gegeven, zelf de feesteiykheden ter eere van de doopplechtigheid van H. K. H. prinses Juliana te willen regelen. H. M. zal dezer dagen een beslissing nemen op welken datum het doopfeest zal plaats hebben en welk 'n uitgebreidheid er aan gegeven zal worden. In ieder geval staat thans vast, dat de doopplechtigheid in de Groote Kerk te 's-Gravenhage zal ge schieden. Het geschenk der Surinaamsche vrouwen en meisjes Dit geschenk, dat aan Hare Majesteit zal worden aangeboden, bestaat uit een uit goud bewerkt kindercouvert. Het is vervat in een étui van pl.m. 12 c.M. hoog en vervaardigd van Salyhout. Op het deksel en langs de zijvlakken zijn in modernen stijl orchideën aangebracht. De bodem is samengesteld uit drie ver schillende houtsoorten, suiker-, Ietter- en ijzerhart-hout, de bladen en stengels zyn van groenhart. De randen van het étui van bruinhart, mahonie- en purperhart-hout. Het bevat twee vakjes. Het benedenste vakje is voor de servetjes en 't tafelkleedje van het prinsesjehet andere vakje is voor lepel, mes, vork en servetring. JUN1-VERK1EZINOEN. De Kalh. Kiesvereeniging Recht voor Allen" te Middelburg heeft met algemeene stemmen candidaat gesteld den heer J. H. Blum, candidaat der Centrale anti-revo- lutionnaire kiesvereeniging. De Kath. kiesvereeniging te Ter Neuzen (district Oostburg) heeft tot can didaat gesteld den heer mr. P. Dieleman, candidaat der centr. anti-rev. kiesver eeniging. MARKTBERICHTEN. Zierikzee, 13 Mei. Aan de graanmarkt werd alleen tarwe aangevoerddie tot ongeveer vorige pryzen vlug plaatsing vond; andere artikelen kunnen op enkele uitzonderingen na, als opgeruimd be schouwd worden. Tarwe f 9,50 f 10; bruine boonen f 12 a f 12,50. Hooi byna opgeruimd. Stroo weinig aangeboden. Aardappelen lager met weinig vraag. Middelburg, 13 Mei. Ter graanmarkt van heden bestond de aanvoer hoofd zakelijk uit tarwe, welke 25 cent hooger werd verhandeld. Kroonerwten ook In vaste stemming, 50 cent hooger betaald. De pryzen waren als volgt: nieuwe tarwe f 9.50 a f 9.75; haver f4 a f 4 25; kroon erwten f 11.25 f 11.75; witte boonen f 13.25 h f 13.75, alles per H.L. Burgerlijke Stand van Zierikzee. Geboren: 7 Mei. Een zoon van P. van Maanen en N. Misset. dochter J. Catshoek en F. Hanse. 9 B M. O. Kloet en H. Fluyt. 10 zoon P. ManntenE-denHaan. 13 S. den Haan en N. J. van den Berge. Gehuwd: 12 Mei. J. M. Dekker, 25 j., j.m. en J. M. Flik- weert, 22 j., j.d. 12 G. Stoel, 24 j., j.m. en E. Dekker, 26 j., j.d. Overleden: 10 Mei. I. M. van Arenthals, 20 j., ongeh. z. 11 J. A. Cats, 81 j. en 4 m., ongeh. d. 12 C. Lemson, bijna 78 j., echtgenoot van J. van Popering. Als levenloos aangegeven: 7 Mei. Een dochter van N. van der Weele en H. M. J. Verseput. BOTER 0,50 en 0,60 per 5 H.G. KIP-EIEREN 0,85 en ƒ0,90 per 25 stuks. Zierikzee, 13 Mei 1909. De Marktopnemer J. J. VAN DEN BOUT. STOOMBOOTDIENST MEI. AMSTERDAMSCHE TIJD. Van Middelburg: Zaterd. 15 Zondag 16 Maand. 17 Dinsd. 18 Woens. 19 Dond. 20 Vrijdag 21 Zaterd. 22 's moiR. 7,30 7,30 7,30 7,30 7,30 7,30 7,30 7,30 Van Zierikzee 'sinorg. Zaterd. 15 Zondag 16 Maand. 17 Dinsd. 18 Woens. 19 Dond. 20 Vrijdag 21 Zaterd. 22 'smidd. 3,- 3,— 3- 3- 3,- 3- 3,— 3,- Indlen reizigers van Zierikzee naar Goes, bij den Agent te Zierikzee, vóór het vertrek der boot, (tgdig voor de ochtendreizen op den vooraf- ;aanden avond, vóór 8 uur) plaats nemen voor jen wagen van Catsche veer, zal om een b|- wagen naar Goes worden getelegrafeerd. r* Op 18 Mei a.s. hopen onze geliefde Ouders: JOHANNES VAN BEVEREN en ELIZABETH ENGELINA BERWALD, hunne 50-jarige Echtvereeniging te herdenken. Zierikzee, 14 Mei 1909. Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Ondertrouwd: W. A. OCHTMAN, Scheik. Ingenieur, en C. N. VAN DER HAVE. Hengelo, Kapelle bij Qoes, 12 Mei 1909. Ondertrouwd: J. J. M. VAN DER LINDE en P. C. VAN DIJKE. Dreischor, 13 Mei 1909. Eenige en algemeene kennisgeving. Getrouwd: PIETER A. LEGEMATE Mz. en CORNELIA OOSSE Cd., die, ook namens wederzijdsche Familie, hunnen hartelijken dank betuigen voor de vele bewijzen van belangstelling, bij hun huwelijk ondervonden. Serooskerke, 12 Mei 1909. Heden overleed tot onze diepe droefheid, in het Roode Kruis te s-Gravenhageonze geliefde Vader, Behuwd-, Grootvader, Broeder en Behuwdbroeder, de heer JAN TJALK VIERSMA, in den ouderdom van 69 jaar. Voorburg, 10 Mei 1909. Westeinde 25. TH. C. KRUYT. H. VISSER. Bezoeken kunnen niet worden afgewacht. Eenige en algemeene kennisgeving. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze geliefde Zuster JOHANNA ADRIANA CATS, in den ouderdom van ruim 81 jaar. Zierikzee, 11 Mei 1909. M. CATS. C. T. CATS. Philadelphia. M. DE LANGE CATS. Zierikzee. F. P. C. CATS. Heden overleed onze geliefde Tante, Behuwd- en Oud-Tante Mej. JOHANNA ADRIANA CATS, in den ouderdom van ruim 81 jaar. Zierikzee, 11 Mei 1909. Namens de Familie, Mr. D. VAN DER VLIET. Heden ontvingen wy het treurig bericht, dal te Rotterdam is overleden onze geliefde Stiefdochter en Zuster W. P. TIMMERMANS, Wed. van W. Vollemans, in den ouderdom van 47 jaar. Noordgouwe. D. VIERGEVER. E. BIESHEUVEL. JOH. TIMMERMANS. BURGEMEESTER en WETHOUDERS der gemeente Kerkwerve brengen ter algemeene kennis, dat overeenkomstig 1 van art. 28, juncto art. 14 van hef Regle ment op de Wegen en Voetpaden in Zeeland, Provinciaal blad no. 29 van 1901, van 20 April tot en met 21 Mei 1909, op werkdagen van 10—3 ure, ten gemeente huize voor ieder kosteloos ter inzage ligt een door Burgemeester en Wethouders opgemaakt ontwerp van wijziging van den ligger der wegen en voetpaden dezer ge meente, alsmede dat gedurende dien termijn schriftelijk bezwaren kunnen worden in gebracht bij den Raad. Kerkwerve, 17 April 1909. Burgemeester en Wethouders voornoemd, C. J. BOOGERD, Burgemeester. C. DEN BOER, Wethouder

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1909 | | pagina 6