Pinfe Pillen Ingezonden Mededeelingen. Roode plekketti a a a Uitslag Brieven uit Zierikzee. Vijgen 6 cent per pond. P R E D I K I in onderstaande gemeenten van Zondag 9 Geref. Kerk te Zierikzee: '8 Voorm. tien ure en 's avonds half zes ure: ds. Laman. Lokaal voor Evangelisatie, Nobelstraat. Zondag 9 Mei. 's Voorm. tien ure: Klnder- kerk; 'savonds half zeven ure: ds. C. Taanman, evangelist. Herv. Kerk te Kerkwerve: 's Voorm. half tien ure: ds. Blankert. Herv. Kerk te Serooskerke: 's Voorm. half tien ure: ds. Pols; 'snam. twee ure: ds. G. A. Lolcama van Bergen-op-Zoom. (Protestantenbond). Herv. Kerk te Burgh: 'sVoorm. half tien ure: ds. Van der Linde. (Collecte voor het orgel). Herv. Kerk te Renesse: Geen dienst. Herv. Kerk te Noordwelie: 's Voorm. half tien ure: ds. G. A. Lolcama van Bergen-op-Zoom. (Collecte voor den Protestanten bond). Herv. Kerk te Haamstede: 's Voorm. half tien ure: ds .Japdien. Geref. Kerk te Haamstede: 'sVoorm. half tien ure en 'snam. twee ure: Leeskerk. Oud-Geref. Kerk te Haamstede: 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Eikerzee: 's Nam. twee ure: ds .Japdien van Haamstede. Geref. Kerk te Eikerzee: 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Bruinsma. Herv. Kerk te Brouwershaven: 's Voorm. half tien ure: ds. Van den Broek. Geref. Kerk te Brouwershaven: '3 Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Zonnemalre: 's Voorm. half tien ure: ds. Schouten van Noord- gouwe. (Bediening H. Avondmaal). Geref. Kerk te Zonnemaire: 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Van Schalk. E U R T E N Schouwen en Duiveland. Mei 1909. Chr. Geref. Kerk le Zierikzee: 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure: ds. IV/sse. Herv. Kerk te Noordgouwe: 's Voorm. half tien ure: de heer R Steenbeek candidaat te Zonnemaire. Herv. Kerk te Dreiscbor 's Voorm. half tien ure: ds. Van de Griend. Herv. Kerk te Ouwerkerk: '8 Nam. twee ure: ds. Elenbaas van Slrjansland. Herv. Kerk te Nieuwerkerk: 'sVoorm. haif tien ure en 'snam. twee ure: ds. Van der Linden. Geref. Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. haif tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: Leeskerk. Oud-Geref. Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. 9 ure, 'snam. 2 ure en 's avonds 5.15 ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Oosterland: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: dr. Weeda. Geref. Kerk te Oosterland: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Staal; 's avonds zes ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Sirjansland: 'sVoorm. half tien ure: ds. Elenbaas; 'snam. twee ure: Geen dienst. Herv. Kerk te Bruinisse:. 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Waardenburg. Oeref. Kerk te Bruinisse: 's Voorm. half tien ure en 's avonds vijf ure: ds. De Jager. Geref. Gemeente te Bruinisse: 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds vijf ure: Leeskerk. Oud-Geref. Kerk te Bruinisse: 's Voorm. negen ure's nam. twee ure en 's avonds vijf ure: Leeskerk. Evangelisatie te Bruinisse: 'sVoorm. half tien ure en 'snam. twee ure: Gewone dienst. Evangelisatie JeruSl II: 's Voorm. tien ure en 'savonds half acht ure: Gewone dienst. de milde inteekening tot een bedag van ruim 200 gulden, flink kon opgezet worden. Omtrent de feestviering op Maandag 10 Mei kunnen wij nog mededeelen, dat door een flinke gift van onzen eere-voor- zitter daartoe in staat gesteld, de prijzen van een totaal bedrag van f 75, gestegen zijn tot over de f 100. Duivendijke, 6 Mei. Nadat in een ver gadering van een groot aantal belangstel lenden besloten was te trachten ook hier feest te vieren, heeft men onderzocht, of dit plan in de gemeente bijval vond. En wijl gebleken Is, dat dit in zeer sterke mate het geval is, is nu uitgemaakt, dat er op Woensdag 12 Mei 's namiddags een optocht door de gemeente zal gehouden worden met paarden en fietsen; dat er volksspelen zullen zijn en er voor muziek zal worden gezorgd enz. De schoolkinderen zullen morgen worden onthaald. Nieuwerkerk. De heer Ed. Lodewijk Johz., te Batavia, geboortig van Kapelle, is op 31 Maart bevorderd tot sergeant majoor-schrijver bij het Ned. O.-l. leger. Op Woensdag 12 Mei a.s. zal hier een feest worden gegeven ter viering van de geboorte van Prinses Juliana. Oosterland, 4 Mei. Maandagavond j.I. hield de afdeeiing Oosterland van den Bond voor Staatspensionneering een ver gadering bij L. Fonteijne. Onder de aan wezigen waren ook eenige niet-leden, die zich terstond ais lid opgaven, waardoor de vergadering een gewone huishoudelijke werd. Behandeld werden het afdeelings- reglement en het federatie-reglement; deze werden, na eenige besprekingen en toe lichtingen, goedgekeurd. Na bespreking eener betere regeling in zake de bondscouranten, werd de contributie-regeling aan de orde gesteld. De voorstellen van het bestuur: I. om de gelegenheid open te stellen om over de contributie vijfmaal te betalen, wanneer men zulks verlangt; 11. buitengewone leden worden slechts bij hooge uitzondering aangemerkt, (hierover beslist het bestuur), werden goedgekeurd. Het ledental steeg tot c. a. 90. In het bestuur werd, in plaats van P. Luteijn, C. J. Beije als secretaris gekozen, terwijl A. van Meurs gekozen werd tot vice-voorzitter. Nog werd het verkiezingsmanifest voor gelezen, en besloten, een voldoend aantal te bestellen en te verspreiden. Na afloop dezer huishoudelijke zaken, hield de (wegens aanstaand vertrek) af getreden secretaris een lezing, getiteld: „Dwangverzekering en Staatspensionnee ring", waarin hij zeer helder de voordeelen in het licht stelde van Staatspensionneering boven ouderdomsverzekering met premie betaling. Vooral legde hij er nadruk op, dat het onrechtvaardig is, van lage loonen nog premiën te vergen, daar hij met statistieken bewees, dat slechts zeer weinigen, vooral onder de fabrieks arbeiders, den pensioensgerechtigden leef tijd halen, waaruit vanzelf vloeit dat het gestorte geld, vaak van hun tekort genomen, voor den persoon in kwestie zelden dienst doet. Ook de verbeterde armenzorg kon geen genade In de oogen van den spreker vinden, om reden, armenzorg, In welken vorm ook, een aalmoes blijft, terwijl Staatspensionneering beschouwd wordt als een recht op na betaling van eens te weinig ontvangen loon. De prachtig gedocumenteerde, met veel gloed voorgedragen lezing, werd met een daverend applaus beloond. De vergadering werd besloten met een korte toespraak van den voorzitter tot den afgetreden secretaris, den heer Luteijn, waarin hij de verdiensten van hem schetste, ten eerste tegenover de afdeeiing. Hij zeide: wij zullen niet alleen onzen schrijver in hem verliezen, doch ook een over tuigden propagandisthulde aan den heer Luteijn voor zijn ijver voor de goede zaak. Ook als burger kan van hem gezegd worden, dat iemand van Oosterland is weggegaan, groot door hulpvaardigheid, minzaamheid en eenvoud, het kenmerk van het ware. Met den wensch, dat het hem in zijn nieuwe woonplaats moge wel gaan, stemde de gansche vergadering door een ferm applaus in. Na een kort wederwoord van den heer Luteijn werd de vergadering met een woord van opwekking gesloten. Ook in deze gemeente heeft zich een commissie gevormd, die zich ten doet stelt een feestdag te organiseeren. Daartoe is uitgekozen Dinsdag 11 Mei. Een 14-tal dames hebben zich bereid verklaard met lijsten te clrculeeren. Stavenisse. De hoop, dat het roodvonk alhier geweken was, is weêr verijdeld, want een geval in een nieuw huisgezin deed zich wederom voor. St.-Philipsland, 7 Mei. De geboorte der Prinses zal alhier, Donderdag 13 Mei, fees telijk gevierd worden. Behalve meerdere feestelijkheden, staan een optocht en een schoolfeest op 't programma. Oud-Vossemeer. Voor de feestviering op 10 Mei a.s., ter eere van de vervulling der heugelijke gebeurtenis, is een comité gevormd, waaruit tot eere-voorzitter is aangewezen de heer Q. J. de Graaf Az., burgemeester, terwijl als voozitter fungeert de heer F. J. Ampt, terwijl verder nog een elftal heeren hun medewerking verleenen. Muziek- en zanggezelschappen hebben hun medewerking toegezegd, terwijl eenige volksspeleneen wedstrijd in fietsen (langzaam) enz. de feestvreugde zullen helpen verhoogen. Maandagavond werd aan den heer F. J. Ampt door het muziekgezelschap een serenade gebracht bij gelegenheid van zijn 70sten geboortedag. De onder-voorzitter complimenteerde hem, die reeds zoo'n reeks van jaren als voorzitter van muziek- en zangvereeniging fungeerde en meermalen als directeur optrad. Nog met volle levenskracht en levenlust bezield, werd hem toegewenscht nog lange jaren met dezelfde opgewektheid, niet alleen in het belang van genoemde gezelschappen, maar ook in belang van gemeente en waterschap, te kunnen werkzaam zijn. De muzikanten werden door den jubilaris feestelijk onthaald. Onder verantwoordelijkheid van den inzender). Van 1—5 regels 75 Cts.; elke regel meer 1*5 Cts. Zy die niet de lentekuur gevolgd hebben, zien wy met roode vlekken op het gezicht zy hebben eczeem op de handen of op het gelaat, en puisten en zweren. De Pink Pillen zullen u de beste resultaten geven voor uw len tekuur. Zy herstellen, zui veren en verryken het bloed, zy wekken het zenuwstelsel op en verlossen het lichaam 0" 0"AS" té" Prijs f 1,75 de doos; I 9,— per 6 doozeti. Verkrijgbaar bij Snabiliéhoofd-depflthouder voor Nederland, 7, Groote Markt te Rotterdam; voor Zierikzee en Omstreken bij de firma F. P. J. Bal, DamJoh. de Roos, Vlasmarkt 157, Middelburg; Drogisterij Minerva, Blauwstraat 90; firma W. v. d. Leur, Kaalstraat, Steenbergen; J. Groenewegen; W. Potter, Apoth., Stoofstraat, Tholen. En verder bij verschillende apothekers en goede drogisten. Zierikzee, 8 Mei. De heer H. Loewer, landmeter bij het kadaster alhier, is ais zoodanig met ingang van 1 Juni a.s. naar 's-Oravenhage verplaatst. Goes, 5 Mei. Dinsdagavond had alhier in de „Prins van Oranje" een feestelijke samenkomst plaats ter eere van de dien dag behaalde overwinning. Op een buiten gewone vergadering van de vrijzinnige kiesvereeniging werd het heuglijk feit herdacht en het nieuw gekozen Statenlid, de heer W. Kakebeeke, die daar verscheen, luide toegejuicht. Menig hartelijk en opgewekt woord werd gesproken. Middelburg, 6 Mei. Het is nog niet vastgesteld, wanneer hier de feestelijkheden zullen plaats hebben in verband met de blijde gebeurtenis. Heden avond werd nu een muzikale wandeling met fakkellicht gehouden en een serenade gebracht bij den Commissaris der Koningin in de Abdij en bij den bur gemeester, die op het stadhuis vertoefde. De commissie werd door den burge meester ten raadhuize toegesproken, die zeide, dat dit geen vooruitloopen was op de plannen der feestcommissie, doch alleen wilden velen uiting geven aan hun Oranje- lievende gevoelens. En dat de harten warm kloppen voor ons Vorstenhuis, heeft men heden avond voldoende kunnen bemerken. De vorige week is alhier een vrouw, wonende te Rotterdam, die bij een familie lid vertoefde, van de trap gevallen. De vrouw moest naar het gasthuis worden overgebracht en is daar aan de gevolgen overleden. Vlissingen, 6 Mei. In verband met de demping van enkele kaden, zijn hier drie bruggen onder sloopershand gevallen. Als een bizonderheid mag zeker wel gemeld worden, dat er hier thans geen enkele brug meer gevonden wordt, welke in be heer Is bij de gemeente. Aanbestedingen, Verkoopingen enz. Burgh. Bij de op 4 Mei j.I. door de landbouwvereeniging „C. et C." alhier gehouden aanbesteding is de levering van chiii-salpeter gegund aan W. J. C. Ribbens te Zierikzee, voor f 12,49. KERKNIEUWS. Op het tweetal voor pred. bij de Oeref. Oem. te Franeker komt voor, ds. H. W. Laman te Zierikzee. Ds. L. E. Nauta, pred. bij de Herv. Oem. te Dokkum (vroeger te Noordgouwe), heeft het beroep naar Veendam aangenomen. Toezegging van beroep naar de Herv. Oem. te Nieuwvliet is gedaan aan den heer Joh. D. Jansen, candidaat te Doetlnchem. Landbouw en Veeteelt. In de St. Crt. no. 105 is opgenomen de koninklijk goedgekeurde wijziging in de statuten van de „Hengsten-Associatie Cly desdale" te Zierikzee. Stavenisse. Als een bizonderheid meldt men ons. dat bij den jongeheer J. Br. alhier, een konijntje zonder ooren is geboren. O N D E R W IJ S. Op de voordracht voor onderwijzer aan de o. I. school te Rilland komen voor de heeren J. P. Bode te Vlissingen en D. Houtkamp te Bergen-op-Zoom. Voor de betrekking van onderwijzer aan de openbare school te Bruinisse hebben zich twee sollicitanten aangemeld. Mej. M. E. Giljamse van Ouwerkerk (Zeeland) behaalde met goed gevolg een diploma in knippen en naaien aan de Culemborgsche Huishoud- en Industrie school, onder leiding van mej. M. Olaude- mans. Tot hoofd eener Christ, school te Vlis singen is benoemd de heer J. Haentjes, thans in gelijke betrekking te Wommels, die deze benoeming heeft aangenomen. Poortvliet. Benoemd tot tijdelijk onder wijzer te Tholen, de heer C. F. van Dijke van hier. Van een warmen verkiezingsstrijd is op Schouwen—Duiveland tot heden toe nog weinig te bespeuren. Wat een verschil met een vier jaren geleden! Toen heerschte op dit geheele eiland een opgewekt politiek leven. Tal van vrijzinnige sprekers traden voor stampvolle zalen op, teneinde het Kuyper-regime, dat ons volk jammerlijk vaneengescheurd had, en zooveel onheil over ons land had gebracht, met den geesel der waarheid te brandmerken. En welke geestdrift bezielde de bevolking, toen dit regime, Gode zij dank! gevallen was! Men juichte en jubelde over de be haalde zege, galmde op straten en pleinen zijn vreugde in liederen uit, haalde den nieuw gekozen afgevaardigde, mr. R. J. H. Patljn, als een koning triomfantelijk binnen, en dronk in gloedvolle toasten op de ge lukkige bevrijding. Daarna sliep men echter in. Zelfs de sluipmoord op het zeer gematigd Ministerie De Meester, en het optreden van het reactionnair bewind Heemskerk, dat zich in schapenvacht aandiende, konden de vrijzinnigen niet wakker schudden. Men bleef rustigjes doorslapen. Kuyper was immers weg, had, teneinde den smaad van zijn neder laag te vergeten, een verre reis rondom de wereldzee ondernomen, toefde in vreemde landen, waar hij, na langs ambtelijken weg er van te voren voor gezorgd te hebben, dat bekend werd, „dat de beroemde Hollandsche oud-Minister dr. Kuyper" zijn intrek in dit of dat hotel genomen had, door Vorsten en hoog- geplaatsten zich gaarne liet huldigen, en had een lijvig boek, „Om de wereldzee", ge schreven, waarin hij o, onschuldig genot! tot eigen zelfverheerlijking, van de hem aan vreemde hoven bewezene eer met innig welgevallen gewag maakte. Maar dr. Kuyper bleef, waf natuurlijk te voorzjen was, niet weg, hij kwam terug, niet echter met het bescheiden oogmerk om, na het gehouden volksgericht, stil als staatsburger hier te leven, maar met het zoet verlangen zijn rol op het staatstooneel te hervatten. Ommen verschafte hem een zetel in de Tweede Kamer. Nauwelijks was hij verkozen, of hij, een tweeden Jupiter tonans gelijk, behoefde slechts zijn wenk- brauwen te fronsen, en Heemskerk, den wenk levend begrijpend, vertoonde zich in zijn ware gedaante. De uit berekening omhangene schaapsvacht werd afgeschud, en front werd gemaakt tegenover de linkerzijde. Daarmede nog niet tevreden, ontplooide de veldheer der anti-revolulion- naire heirscharen, in den krijgsraad der deputaten te Utrecht, onder groot gejuich van deze, de banier der antithese. Geen vrede zij er tusschen de zonen van het zelfde Vaderland, maar strijd, voortdurend strijd verdeele en verscheure hen. Deze leus hief hij in de gtijze bisschopsstad aan, en onder die leus trekt hij met de geheele Christelijke coalitie tegen hen op, die in hun vaandel hebben geschreven: Vrijheid en Gerechtigheid, Vooruitgang en Verdraagzaamheid. Vrijzinnigen, ontwaakt, en opent goed uw oogen voor het dreigend gevaar. Olj weet, door bittere ervaring geleerd, wat een Kuiper-regime beteekent. Steunt niet te veel op uw macht, denkende, o, wij hebben in 1905 de meerderheid behaald, wij zullen met een zoo uitnemenden staatsman als onze afgevaardigde en candidaat mr. Patljn is, er nu ook wel komen. Zijn zetel staat vast. Die gedachtengang is, een hoe voortreffelijke en talentvolle candidaat mr. Patljn ook wezen moge, niet goed, want hij leidt tot verslapping van den geest, die steeds vaardig over u moet wezen. Schat uw tegenstanders niet gering. Spie gelt u in dit opzicht aan de Turken, die leeren, dat, wanneer zelfs een vijand zoo klein is als een mug, men moet denken, dat hij zoo groot is als een olifant. Hoeveel te meer betaamt het ons dan op onze hoede te wezen, waar wij te doen hebben met tegenstanders, die in Flakkee verreweg de meerderheid vormen, zoodat wij daar tegenover op Schouwen—Duiveland een verpletterend overwicht moeten stellen, teneinde in Juni bij de stembus de over winning te kunnen bevechten. Daarom is het noodig, dat in alle ge meenten van dit eiland de vrijzinnigen in deze weken, die ons nog van de stembus scheiden, meermalen te zamen komen, met elkander het gevaar, dat Volk en Land bedreigt, bespreken, of door anderen laten bespreken, elkaar opwekken en aanmoe digen tot den strijd, opdat de geest van onverschilligheid wijke en plaats make voor een, zoo het kan, even opgewekt staatkundig leven als in 1905, en opdat bewaarheid worden de volgende woorden van onzen eminenten volksvertegenwoordi ger, mr. R. J. H. Patljn, op 1 Juli 1905 in de Concertzaal gesproken„wij hebben het district Zierikzee weêr, en zij zullen het ons niet meer ontnemen". Zierikzee, 7 Mei 1909. BR1NIO. TWEE DE K A M E R. In de Donderdag gehouden zitting is, na replieken, het wetsontwerp tot reor ganisatie der arbeidsinspectie ongewijzigd goedgekeurd. De heer Troelstra, interpelleerende in verband met de invoering van de wet regelende het arbeidscontract, vroeg aan den Minister van Justitie of hij naar aan leiding der bij de invoering van deze wet gebleken bezwaren wijziging dier wet overweegt. Hij achtte dit wenschelijk door het aan brengen van strafbepalingen en vermeer dering der bepalingen van dwingend recht, of welke andere maatregelen de Minister denkt te nemen. De interpellant wees op de groote be roering in de industrieele wereld, die de invoering van het arbeidscontract tengevolge heeft gehad. Contracten, waarbij door verschillende gunstige wetsbepalingen een streep is gehaald, zijn aan de arbeiders opgedrongen zonder hun tijd tot beraad te laten. TELEGRAMMEN. 's-Gravenhage, 7 Mei. Officieel bulletin. Aangezien de toestand van Hare Majesieit de Koningin en van de Prinses onveranderd gunstig is gebleven, zal morgen geen bericht in de Staatscourant verschijnen. Prof. Dr. Kouwer. Dr. Roessingh. Tweede Kamer. Voortgezet werd de behandeling der interpellatie van den heer Troelstra in zake de invoering van het arbeidscontract. De Minister van Justitie, den interpellant beantwoordende, concludeerde, dat de tijd voor een wetswijziging thans nog niet is gekomen. Eerst moet de wet in de maat schappelijke verhoudingen zijn doorge drongen, en dan kan naar de werking der wét een onderzoek worden ingesteld, en naar aanleiding van dat onderzoek zal overwogen kunnen worden, of en welke wetswijzigingen noodig zijn. Thans is daarvoor, nu de wet eerst drie maanden werkt, geen voldoend materieel aanwezig. Verschillende sprekers, onder meer de heeren Van Nispen, Van Vliet en De Visser, welke laatstgenoemde verklaarde, zich geër gerd te hebben aan het misbruik maken van de wet door sommige patroons, deelden des Ministers meening. De heer Drucker verweet den interpel lant groote eenzijdigheid en verzwflging van voordeelen der wet. Ontduikingen zal de rechter tegengaan. Slechte contracten zijn de schuld van de arbeiders, die ver maningen om zich door vakorganisatie economisch te versterken, in den wind hebben geslagen, maar wat men slechte contracten noemde, waren ook vóór de totstandkoming der wet te maken. Het Arbeidscontract riep ze niet in het leven. MARKTBERICHTEN. Zierikzee, 6 Mei. Aanvoer steeds min der en bestond hoofdzakelijk uit tarwe, die te hoog in prijs werd gehouden om tot zaken te komen; andere artikelen on beduidend aangeboden, zoodat daarvan geen noteering is opgemaakt. Tarwe f 9 A f 9.75; chevaliergerst f 6 50 a f 6 75 wintergerst f 5.40 f 5.50; zomergerst f 5.10 a f 5.30; rogge f 6 a f 6.25; haver f 4 a f 4.25; erwten (kleine) f 10 a f 10.25; kroonerwten f 11 f 11.50; bruine boonen f 12 A f 12.25. Hooi f 30 a f 32. Stroo f 15 a f 16.50. Aardappelen f 2.60 4 f 2.75. Middelburg, 6 Mei. Ter graanmarkt van heden was de aanvoer gering. Tarwe en kroonerwten in een vaste stemming. Daar vele artikelen zijn opgeruimd, werd daar geen noteering meer van opgemaakt. De prijzen waren als volgt: nieuwe tarwe f 9.25 a f 9.50; haver f 4 A f 4.25; paarde- boonen f 7.75 a f 8; kroonerwten f 10 75 4 f 11.25; witte boonen f 13.25 4 f 13.75. Burgerlijke Stand van Zierikzee. Geboren: 30 April. Een zoon van M. Berrevoets en H. Tuin man. I Mei. W. N. Pankow en M. C. Boogaard. 3 dochter C. van Tlggelhoven en K. F. van Sas. 5 J. Peute en C. de Oude. Gehuwd: 5 Mei. A. Hak, 28 j., j.m. en M. Stouten, 27 j j.d. 5 M. van Maanen, 27 j., j.m. en M. Peute, 32 j„ j.d. 5 L. Beije, 22 j., j.m. en A. J. Plstorius, 25 j„ j.d. 7 F. Scholsz, 31 j., j.m. en J. C. Gloude, 30 j., j.d. Overleden: 4 Mei. J. A. Hest, 67 j., echtgenoot van G. M. Aalburg. 5 L. J. Steur, 51 j., echtgenoote van L. Ochtman. 5 J. Anker, 71 j., echtgenoote van M. van Vessem. VERBETERING. In de advertentie van den heer M. J. CONSTANDSE, voorkomende in het 2de blad van ons nummer van heden, staat abusievelijk Vijgen 9 ct. per pond, dit moet zijn in ons vorig nummer staat: de Hooge Raad deed Maandag 1.1. uitspraak in de zaak van N. J. v. d. B., landbouwer te Dreischor, dit moet zijn behandelde de zaak enz. De uitspraak zal op 2 Juni plaats hebben. De Directie.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1909 | | pagina 2