en de vereeniging kan in de toekomst onder leiding van haar directeur, den heer H. H. Ridderhof, wanneer de leden ernstig blijven medewerken, een goeden naam krijgen. Een tweetal blijspelletjes: „Het Testament" en „De Telephoon" gaven een goede afwisseling en de daarbij mede- spelende heeren en dames hadden succes van hun werk. Een zeer prettig bal hield de danslustigen tot het klokje van gehoorzaamheid, d. i. alhier volgens politle-verordening 3 uur, bijeen. De opkomst was vrij groot, maar de storm heeft velen terug gehouden van bulten, üfê anders zeker zouden gekomen ztjn. Vrijdag heerschte er groote ongerust heid, toen de storm in den namiddag zoo woedde, voor de zeedijken; gelukkig bleek in den loop van den avond, dat slechts op enkele plaatsen aarde is uitgeslagen; in den nacht werden door een dertigtal aardewerkers voorloopige voorzieningen gemaakt. Aan de zijde van Nieuw-Vosse- meer is er meerdere schade gekomen. Qoes. In een openbare vergadering van de vereeniging „Handelsbelang" alhier, zal Vrijdagavond In een openbare ver gadering als spreker optreden de heer M. H. G. Th. Fiedeldy Dop uit Amsterdam, met het onderwerp „Wat is de kanker, die knaagt aan de welvaart van alle nering doenden zonder onderscheid? Middelburg, 6 Febr. Naar wij vernemen, is aan den heer D. C. Bouwense alhier de levering opgedragen van den, namens de Zeeuwsche vrouwen aan H. M. de Koningin, bij de te verwachten blijde gebeurtenis, aan te bieden kinderwagen. Die wagen zal worden vervaardigd aan de fabriek van rijtuigen en kinderwagens van de firma L. W. van Delft te Tilburg. Vrijdag is naar het huis van bewaring alhier overgebracht J. Ch., 45 jaar, geboren alhier, onderwijzer aan eene openbare lagere school te Koudekerke wonende aldaar, verdacht van het plegen van onzedelijke handelingen met aan zijn zorg toevertrouwde minderjarigen. Landbouw en Veeteelt. Zierikzee, 8 Febr. In het lokaal van den heer Verwer werd Zaterdag in den voormiddag, onder leiding van den waar- nemenden voorzitter, den heer E. Kooijman, een druk bezochte vergadering gehouden van de Landbouwvereeniging „Vooruitgang zij ons Streven". In zijn openingswoord heette hij de leden in deze eerste ver gadering van dit jaar welkom, hun het beste in het nieuwe jaar toewenschend. Na lezing der notulen door den secretaris, den heer L. Koopman Cz., deelde de voorzitter mede, dat ingekomen was een schrijven van den rijkslandbouwleeraar, den heer Kakebeeke, waarin deze zich bereid verklaarde om een vergadering van deze Vereeniging bij te wonen, teneinde op vraagpunten, betrekkelijk het gebruik van kalk en kali in verband met de andere meststoffen te antwoorden. Met overgroote meerderheid werd besloten den heer Kake beeke tot een bespreking over genoemd onderwerp op een dag, die hem het best zou gelegen komen, uit te noodigen. De penningmeester, de heer Van den Boutdoet rekening en verantwoording van het door hem gehouden beheer. De commissie, bestaande uit de heeren Van Langeraad en Van Schelven, belast met het nazien der rekening, bevond haar bij monde van eerstgenoemde in orde, zoodat zij werd goedgekeurd in ontvangst tot een bedrag van f 233.35 en in uitgaaf tot een som van f 200,02, zoodat zij sloot met een batig saldo van f 33,33. De vereeniging telt thans 105 leden. Nadat een bespreking was gehouden over kunstmest en krachtvoer, werd aan de orde gesteld de benoeming van een bestuurslid. De heer J. C. van der Maas heeft gemeend als bestuurslid te moeten bedanken. Door verschillende leden was hij aangezocht zich opnieuw beschikbaar te stellen. Teneinde echter een versnippering van stemmen te voorkomen, verklaart hij bij zijn eens genomen besluit te blijven. Pertinent wenscht hij niet in aanmerking te komen. Tot stemopnemers werden door den voorzitter aangewezen de heeren Kashoek, Quant en Breesnee. De uitslag der stemming was, dat op den heer Van der Maas 34, op den heer Breesnee 22 en op den heer Van Schelven 5 stemmen waren uitgebracht, terwijl nog eenige personen enkele stemmen op zich vereenigden, zoodatgeen volstrekte meerder heid was verkregen. De heer J. C. van der Maas acht zich nogmaals gedrongen te verklaren, dat hij zijn besluit handhaaft. De heer Van de Ven is, uit belang stelling voor den landbouw, lid van deze Vereeniging geworden. Hij betreurt het ingezonden stuk in de Nieuwsbode (spreker bedoelt het stuk, waarin werd aanbevolen den heer Van der Maas als bestuurslid te herkiezen). Hij keurt dat stuk af, dat tegen den heer Koopman gericht was. Ook sprak spreker zijn misnoegen er over uit, dat in de Nieuwsbode voorkwam een ver slag der zitting van de rechtbank, rakende de kwestie Koopman en den havenmeester. Dat verslag behoorde niet in de Nieuws bode te staan. Het was hier toch slechts een gewone beleediging, die de heer Koopman in drift den havenmeester had toegevoegd. Ook betreurt hij, dat van die rechtzaak een verslag in de Nieuwe Rotter- damsdte Courant was geplaatst. Men heeft daarmede den heer Koopman willen treffen. Spreker gelooft, dat nu de heer Van der Maas bedankt heeft, de kwestie is opgelost. De heer L. Koopman Cz. herinnert er nog aan, dat de redacteur der Nieuwsbode twee jaren geleden, hem In het openbaar In de Liberale Kiesvereeniging heeft af gebroken. Wat de kwestie met den heer Van der Maas betreft, spreker erkent tegen dezen iets gezegd te hebben, wat hij niet had behooren te zeggen. Spreker zegt, dat ook de heer Van der Maas met het inge zonden stuk in de Nieuwsbode niet ingenomen was. De heer Van der Maas geeft te kennen, dat afgezien van het incident met den heer Koopman, er reeds lang eenige wrijving in het bestuur bestond. De verslaggever der Nieuwsbode, die lid der Vereeniging is, zegt, dat, alhoewel de redactie voor den Inhoud van ingezonden stukken niet aansprakelijk is, zij toch het artikel, waarin aangedrongen werd den heer Van der Maas te herkiezenmet genoegen geplaatst heeft. Zl) vond het toch jammer, dat een man als de heer Van der Maas, die de Vereeniging in het leven heeft ge roepen, en van haar oprichting af hare belangen als voorzitter steeds krachtig heeft bevorderd, nu voor den heer L. Koop man Cz. de vlag gaat strijken, omdat deze hem (naar aanleiding van zijn verklaring voor den rechter-commissaris) had toe gevoegd, dat hij met den heer Van der Maas niet meer spreken wilde, en dat wanneer in bestuurszaken deze hem iets te zeggen had, hij het dan maar schriftelijk moest doen. Het is namelijk niet de eerste maal, dat verdienstelijke bestuursleden hun ontslag als zoodanig namen, omdat zij het met den heer L. Koopman Cz. niet vinden konden. Herinnerd werd o. a. aan den vorigen voorzitter van de Afdeeling Schouwen—Duiveland der Maatschappij tot bevordering van Landbouw en Veeteelt in Zeeland, den heer B. Giljam, die ook om den heer Koopman zijn demissie ge nomen had. Veel werd nog hierop door den heer L. Koopman Cz. gezegd, dat niet ter zake dienend, en bovendien bezijden de waar heid was. Nadat de discussies door den voorzitter gesloten waren, werd opnieuw tot stemming overgegaan, waarvan de uitslag was, dat 45 stemmen op den heer Breesnee werden uitgebracht, en 13 stemmen op den heer Van der Maas, zoodat eerstgenoemde ge kozen werd, die zich bereid verklaarde in het bestuur zitting te nemen. De vergadering, die zeer talrijk bezocht was, werd hierop door den voorzitter gesloten. Ir-gezondeii Mededoelingeii. (Onder verantwoordelijkheid van den inzender). Van 1 —5 regels ft,— elke regel meer f 0,20. Misschien hebt gij hel en weet gij het niet, nierziekte is verschrikkelijk, lees hoe ge ze genezen kunt. Mejuffrouw A. Lokers, Lange Noordstraat te Zevenbergen, meldt ons: Vóór dat ik gebruik maakte van Foster's Rugpijn Nierenpillen, ben Ik 'zes maanden het slachioffer geweest van een nieraandoening, waardoor ik voortdurend een hevige pijn in de lendenen en het linkerbeen te doorstaan had. Wat ik hier ook aan gedaan had, niets hielp, integendeel de pijn werd hoe langer hoe erger en dikwijls moest ik het bed houden, daar het mij dan onmogelijk was op de been te blijven. Bij lijden was de pijn zóó hevig, dal ik het ultkermde; ik had veel last van congesties en plotselinge zweetingen. Mijn slaap schonk mij geen verkwikking en het scheen mij toe, dat ik 's morgens bij het opstaan altijd meer vermoeid was dan den avond te voren bij het naar bed gaan. Met mijn eetlust was het treurig gesteld, en ik gevoelde mij algemeen ziek; ofschoon ik om u de waarheid te zeggen, niet veel vertrouwen stelde in uw pillen, besloot ik toch ten laatste, daar mij deze zoo warm aanbevolen werden, hier eens gebruik van te maken. Ik moet u open hartig zeggen, dat de uitwerking mij verstomd heeft doen staan, want één enkel doosje was reeds genoeg om mij een groote verlichting te bezorgen, niettegenstaande mijn drie-en-zestig jarigen leeftijd. Waar ik kan zal ik uw voor treffelijk geneesmiddel recommandeeren. ik ondergeteekende verklaar dat het boven staande waar Is en machtig u het publiek te maken op elke wijze die u goeddunkt. Foster's Rugpijn Nierenpillen zijn betrouwbaar voor elke aandoening der nieren of blaas, rugpijn, rheumatiek, duizeligheid, slapeloosheid, veelvuldig urineeren, waterachtige zwellingen, heupjicht, lendenjicht en zenuwachtigheid; zij genezen graveel, steen en waterkwalen, en zijn een voorbehoedmiddel voor suikerziekte en eiwit- verlies. Pas op, dat gij duidelijk Fosters Rugpijn Nierenpillen vraagt, dan kan er geen vergissing plaats hebben. De handteekening van James Foster komt voor op elke doos. Ze zijn te Ziertkxec verkrijgbaar bij den Heer M. S. Polak, gedlpl. Drogist, en te Tholen D, den Heer W. Potter, filiaal Apotheek „Coronoe", Stootslraat. Toezending geschiedt Iranco na ontvangst van postwissel Jt 11,75 voor één ol f 10,— voor 6 donzen. Aanbestedingen, Verkoopingen, enz. Dreiscbor. Uitslag der aanbesteding van Chili-salpeter en guano voor de landbouw-vereeniging alhier: Chili-salpeter. Ouano. W. J. C. Ribbens, f 10.54* Krijger- 10,66 Kostense- 10.76 Snelleman (le lev.), - 10.79 (2e - 10.69 Binneveld Schellen - 10,83 f 10,30* Eversdijk (le lev.) - 10,84 (2e - 10,82 M4. tot verk. van Hulp- mest te Dordt(le lev.) -10,95 (2e lev.) -11,02s Aardenne 10,98 - 10,93 Aannemers. Bruinisse. De vereeniging „Landbouw belang" alhier heeft den 5en Febr. aan besteed de levering van 31900 K.G. en 66700 K.G. kunstmest. De hoogste inschrijver was P. J. v. Aardenne, Dordrecht, beide leveringen f 11.14; de laagste, die aannemer is ge worden, C. de Graaff, van Streijenham, le levering voor f 10,58, tweede levering voor f 10.55. Er waren 16 inschrijvers. KERKNIEUWS. Op het tweetal voor pred. bij de Herv. Gem. te Kethel komt voor de heer S. Ybema, cand. en hulpprediker te Kamper land. Aangenomen het beroep naar de Geref. Gem. te Pernis door ds. K. van Anken te Heinkenszand. Renesse. Vrijdagavond was de zaal van den heer Kappers geheel bezet met een aandachtig luisterend publiek, toen ds. Schrafford Koops voor de vrijzinnige Her vormden van de groep Renesse besprak het onderwerp „Wat is waarheid?" Na diens voordracht betrad de weleerw. zeer- gel. heer dr. C. Hille Ris Lamberts het spreekgestoelte. Deze predikant hield een welsprekend pleidooi voor het goed recht van de geloofsovertuiging der vrijzinnige Christenen. Wat de vrijzinnigen reeds gewerkt hebben en nog doen om die over tuiging te verdedigen en ingang te doen vinden. Beide sprekers hadden den dank der vergaderden verdiend. Stavenisse. Zaterdagavond l.l. had alhier plaats de verkiezing voor een notabele der Ned. Herv. Kerk. De uitslag was, dat er een herstemming moet plaats hebben tusschen de heeren M. P. Tazelaar en J. Heijboer, die resp. 41 en 36 stemmen verkregen. Van de 148 kiezers waren er 91 opge komen. Poortvliet. Bij de Vrijdag j.l. gehouden stemming voor een notabele bij de Ned. Herv. Gem. alhier waren 48 stemgerech tigden opgekomen. De stemmen werden uitgebracht als volgt: de heeren W. Carels 41, W. M. Ista 1, C. van der Male 1 en J. Beve lander 1, terwijl 4 stemmen van onwaarde werden verklaard. Eikerzee, 6 Febr. De heer W. Dijkman heeft ontslag genomen als kerkvoogd in de Ned. Herv. Kerk alhier. Kerkwerve. De vergadering van den Protestantenbond heeft wegens het on stuimige weer van dien dag niet kunnen plaats hebben en is daarom uitgesteld. Naar wij vernemen zullen in het begin van de volgende maand de predi kanten W. A. van der Scheer van Tiel en H. W. Lenderink van Haarlem, predik beurten van wege den Protestantenbond komen vervullen in Noordgouwe, Seroos- kerke, Renesse en Haamstede. P R EDIKBEURT te Bu rgh Donderdagavond 7 uur Bijbellezing, ds. v. d. Linde. O N D E R W IJ S. Bij Kon. besluit is, benoemd tot leeraar aan de Rijkslandbouwwinterschool te Dordrecht, M. W. V. van Bijlevelt te Sommelsdljk. Oosterland. De heer M. A. van Dien alhier is benoemd tot onderwijzer aan een openbare school te Vlissingen. KUNSTNIEUWS. Naar men ons mededeelt, zal bij voldoende inleekening op een circuleerende lijst, een uitvoering plaats hebben in de Nieuwe Kerk te Zierikzee op Zondag 21 Febr. a.s., 's namiddags ten 3 uur. Het programma belooft een waar kunst genot, werken o. a. van Bach, Handel, Mendelssohn, Dvorak, Rubinstein, Sinding. De dames Marie Helder en Marie Van Hoek zullen duetten en soli, en mej. Cato Vletter, élève van den beroemden violist Heinrich Fiedler, vioolnummers ten gehoore brengen. Bovendien zal de zoo gunstig bekende Rotterdamsche organist J. G. van Herwaarden als begeleider en tevens als solo-organist optreden. Muziekliefhebbers buiten de stad zij aanbevolen hunne aanvraag voor toegangs kaarten 5 f 0 75 ten spoedigste te zenden aan den boekhandel van S. Ochtman Zoon. DB STORM. De hevige N.W. storm van Vrijdag l.l. heeft gelukkig geen belangrijke schade aan onze zeeweringen toegebracht. Van enkele gebouwen te dezer stede zijn dakpannen gewaaid. De stoomboot „Schelde", kapt. Regoort, volbracht hare reis van Rotterdam naar Zierikzee niet zonder gevaar, vooral bij het binnenkomen der haven. De Spoorboot, van Middelburg komende, kwam in de Zandkreek ten anker en arriveerde des avonds ten half 10 ure te Zierikzee. De storm van Vrijdagmiddag heeft een aantal Engelsche visschersbooten op de Oostkust verrast en eenige er van doen vergaan. Minstens twaalf personen zijn er bij verdronken. De hevige storm, die Vrijdag om streeks vier uur over Amsterdam loeide, heeft aan den IJkant hier en daar nogal schade veroorzaakt. Zoo is de in aanbouw zijnde steiger voor de Gemeente-sioomponten omgeslagen en in het water terecht gekomen, in zijn val de heimachine meesleepende. In de kade daar ter plaatse werden door de woedende golven gaten geslagen. Dank zij het optreden van den heer Broerse, den chef van de stoomponten, werden de gaten spoedig met planken ge dicht en werden lantaarns geplaatst ter waarschuwing waar gevaar dreigde. 't Was zóó woest en woelig op het IJ, dat de meeste booten en schepen veiliger ligplaatsen opzochten in de inhammen, vooral in het Noord-Hollandsche kanaal. Te 's-Gravenhage heeft de stormwind omstreeks kwartier over drieën op het Buitenhof, nabij de Gravenstraat, een grooten boom ontworteld. De boom viel op de arbeidsdraden der tram, welke braken, en vervolgens op een voorbij rijdend coupeetje, dat in de takken bekneld geraakte. De ijlings ontboden brandweer sloot den stroom af en zaagde eenige takken uit de kruin van den gevallen boom, waardoor het paard uit zijn onaan gename positie kon verlost worden. Gelukkig is bij dit ongeval niemand ge kwetst geworden. De zee vóór Scheveningen leverde weer een grootsch schouwspel op; vooral bij het hoogwater der middags. Toen kwam de zee over het nieuwe gedeelte van den strandmuur. De menschen konden op den strandboulevard bijna niet op de been blijven. Voor hen, die van uit de richting van het Staatsspoorstation langs het Palace- Hotel het strand wilden bereiken, bleek dit schier onmogelijk. Enkelen, die het toch waagden, sloegen tegen den grond; zij werden in het nabijzijnd politiebureel gebracht, doch bleken gelukkig geen ver wondingen te hebben bekomen. Van vele gebouwen vielen stukken lood of zink of andere voorwerpen. Een aantal glasruiten werden verbrijzeld. Te Schiedam heeft de storm hier en daar schade aangericht, daken opgelicht en op verren afstand weggevoerd. De bovenbak der branderij van den heer Scheffer werd opgenomen en in het weiland geslingerd. Het water aan de Hoofdstraat stond IJ voet hoog tegen de huizen, waardoor aan vele woningen schade is veroorzaakt. Indië en onze Koningin. Aan het Soer. Handelsblad ontleenen wij het volgend verblijdend bericht: „Door de inlandsche ambtenaren van Kraksaan (residentie Pasoeroean) is aan den assistent-resident het verzoek gericht, om, naar aanleiding van de officieele mededeeling omtrent de blijde verwachting in de Koninklijke Familie, den 5en Januari, een daartoe gekozen goeden dag, een godsdienstoefening te houden". Tot toelichting diene, dat een inlander vóór het aanvangen of verrichten van een belangrijk werk, het doeH van bizondere gebeden enz., wil hij kans van slagen hebben, niet den eersten den besten dag kiest, maar een bepaalden goeden dag, die door verschillende cijfers en om standigheden wordt bepaald. Op zulk een dag nu, 5 Januari, zouden de inlanders Allah's zegen afsmeeken over onze Koningin, opdat Zij weldra de blijde moeder zij, gelukkig als Haar onderdanen over dit heuglijk feit. De godsdienstoefening zou, zooals ge bruikelijk is, door een grooten offermaal tijd worden gevolgd. Bizonder treffend is dit blijk van liefde en genegenheid der inlanders voor onze Koningin; nog treffender, omdat, wat zij voornemens waren te doen op 5 Januari niet is een opgeschroefd voor die gelegen heid uitgedacht ceremonieel, maar geheel in overeenstemming met hetgeen zij ge woon zijn te doen als hun eigen vrouwen in dien toestand verkeeren. Het is een sympathieke gedachte, dat onze bruine broeders in het Verre Oosten op deze wijze getuigenis afleggen zoo met ons mede te leven in onze liefde voor onze Koningin. Gemengd Nieuws. Een dorp bedolven. Berichten van inlanders te Tetuan in Marokko ontvangen, geven bizonderheden omtrent de ramp, die dezer dagen het dorp Romara verwoestte. De bewoners van dat dorp werden bij nacht gewekt door een hevig onderaardsch geraas. Door een paniek aangegrepen, ontvluchtten zij hun huizen en vielen ter aarde om Allahvergiffenis af te smeeken, wiens toorn, meenden zij, door de ontrouwen was opgewekt. Eensklaps werd de grond door een sterken schok beroerd en op hetzelfde oogenblik daalde een lawine van rotsblokken neer langs de helling van den berg, waartegen het dorp gebouwd was. Dit was in een oogwenk geheel bedolven. De ramp had met zulk een snelheid plaats, dat de bewoners geen tijd hadden om naar de vlakte te vluchten. Slechts enkele inlanders, wier huizen meer in het dal gebouwd waren, konden zich redden en Tetuan bereiken. De overlevenden ver klaren zich de oorzaak van het verschijnsel niet te kunnen begrijpen. Zij kennen ook niet het aantal slachtoffers, maar vreezen, dat alle overige bewoners van het dorp zijn omgekomen. TELEGRAMMEN. Rotterdam, 8 Februari. GRANEN. Buitenlandsche, vaster. Meel, f 13,375, kalm. Binnenlandsche, ruime aanvoer, handel beter, Tarwe, f 9 a f 10,50. Rogge, geen noteering. Wintergerst, f 8,75 a f 9,25. Zomergerst, f 8,50 i 19. - Chevaliergerst, f 9,50 i f 10. - Haver, f 7 5 f 7,70. - Witte Boonen, f 12 5 f 13,60. Bruine Boonen, f 10 f 11.75. Erwten, f 9,25 f 10,35. (Mixed)-Afars, f 144 i f 145. Lijn zaad, ruime aanvoer, f 8,25 Af 11. Vlas, op het land veel kooplust tot vaste prijzen. Marktaanvoer 17364 steen, 31 a 48 stuivers, alles verkocht; 9800 steen Groninger, 33 stuivers, grootendeels opgeruimd3739 steen wit, 30 35 stuivers, gedeeltelijk verkocht; 3100 steen geel, 36 b 46 stuivers, grootendeels opgeruimd,. Aardappelen, redelijke aanvoer, goede handel. Zeeuwsche f 2,60 f 2,80Brielsche kralen f 3,50 a f 3,75; overigens prijs houdend. Eieren. Zeeuwsche f 6,20 a f 6,40; Over- maassche f 6,40 f 6,60. Ajuin. Aanvoer 5000 balen, afgestaarte bruine f 5,20; stroogele f 5,10, niet afge daan, puike kwaliteit. VEE. Aanvoer 532 Runderen, 30 a 36 ctmatig. 170 Kalveren, 42) 5 52) ct., matig. 206 Sdiapen of Lammeren, 22 a 26 ct., redelijk. Lammeren, 26 28 ct. 841 Varkens, 21) 23) ct., lichte 20 i 21 ct., trage handel. 's-Gravenhage, 8 Februari. Eerste Kamer. De justltie-begrooting werd aangenomen na eenlg debat, waarbij de Minister, verdedigend zijn denkbeelden tot opruiming van den achterstand bij de rechterlijke colleges, onder meer betoogd had, dat het geval zich kan voordoen, dat het openbaar belang medebrengt op bejaarde rechterlijke ambtenaren zachten dwang tot aftreding uit te oefenen. Na debat werd hoofdstuk 5 aangenomen. MARKTBERICHTEN. Geut, 5 Febr. Vlas. Vlas en werk. In Russisch vlas was de verkoop zeer kalm en de prijzen waren minder vast gestemd voor al de soorten. Van inlandsch vlas bleef de aanvoer belangrijk. Er heerschte voortdurend een levendige vraag en de prijzen waren stand houdend. Ajuinmarkten in Engeland. Huil, 5 Febr. Uien. Van Rotterdam werden aangevoerd circa 2000 balen. Noteering van Zeeuwsche f 5,25 tot f 5,40 per baal. New-Castle, 5 Febr. Uien vast, met regelmatige vraag. Van Rotterdam werden 1515 balen aangevoerd. Men noteert: Zeeuwsche bruine (uitgezocht) f 5,55 k f 5 70. Burgerlijke Stand van Scherpenisse. Geboren: 6 Jan. Wllhelmina, dochter van L. Bijnagte en C. van Geet. 7 Klazina Jacomina, dochter van J. Deurloo en L. de Jager. 11 Pieter, zoon van G. van As en N. Goud zwaard. 30 Adriana Pieternella Janna, dochter van C. v. d. Werft en P. J. Coomans. Ondertrouwd: Adriaan Bijl en Cornelia de Wilde. Overleden: 17 Jan. Anna Willemina Bartelsen, echtgenoote van P. Jobse.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1909 | | pagina 2