Zierikzee-Rotterdam. Van der Molen, die door de bevolking blijkens haar adres begeerd werd, niet benoemd werd, maar een anti-revolutionnair burgemeester is geworden. In de Kamer heeft Heemskerk geantwoord, dat bij de benoemingen wel eens de politieke zijde in acht genomen werd. Ook Dreischor, dat overwegend liberaal is, kreeg een antirevolutionairen burgemeester. Het ware gewenscht, dat in een linksche gemeente een linksche burgemeester, en in een rechtsche gemeente een rechtsche burge meester benoemd werd. In de repliek zeide de heer Veghtel, dat het niet aanging het gebeurde onder Philips II op één lijn te stellen met het geen onder de Fransche revolutie geschiedde. Interruptie van den heer BoersDat staat precies gelijk. Spreker verzocht den heer Boers hem zijn gang te laten gaan. Hij heeft ook niet beweerd, dat al de liberalen ongeloovigen zijn. Wat de partij-benoemingen aangaat, die zijn er altijd geweest, zeide de heer Boers. Maar dan is ook, daar de liberalen zooveel jaren op het kussen zaten, nog een groote achterstand door de anti- revolutionnairen in te halen. Hij noemt een gemeente, waar voor een anti-liberaal gerequestreerd werd, en die een liberaal als burgemeester gekregen heeft. Bespre kend den val van het Ministerie-Kuyper beweerde hij, dat de liberalen in 1905 het volk door valsche leuzen verleugend hebben. Een stem: Dat is onwaar, dat is laster, daar kom ik tegen op. De voorzitter roept tot de orde. Dezelfde stemZulke uitdrukkingen kan ik niet toelaten. Ik vraag het woord. De voorzitterU zult het straks hebben, als de heer Van Veghtel heeft uitgesproken. De spreker verzacht de door hem ge bezigde uitdrukking en vervolgt, hierop zijn repliek, waarin hij hetgeen door den heer Boers is aangevoerd, tracht te ontzenuwen. De stem, die geïnterrumpeerd had, ver klaarde om verschillende redenen, die hij aanvoerde, dat hij niet het plan had in debat te treden, maar dat hij, door spreker geprovoceerd, zich nu gedrongen gevoelt te protesteeren tegen de door dezen uit- gesprokene onware beschuldiging, en haalt omgekeerd, als voorbeeld van verleugening van het volk, Sybrandy aan, één der anti- revolutionnaire voorvechters in 1905. Nadat nog de heer Boers en de spreker van den avond het woord hadden ge voerd, werd door den voorzitter, onder dankbetuiging aan den heer Veghtel voor zijn doorwrochte rede, de vergadering met gebed gesloten. De Rederijkers-Vereeniging „Con cordia" gaf gisterenavond in de drukbezochte Concertzaal alhier met welwillende mede werking van een gemengd koor, onder leiding van den heer J. H. Letzer, een uitstekend geslaagde uitvoering. Zij gaf en dit was iets nieuws een zangspel ten beste, en wel „Marijke van Scheve- ningen", aldus genoemd, omdat het stuk in Scheveningen speelt. Marijke, de dochter van een visscher, die in den stormachtigen nacht verdronk, waarin hij Willem de Snaeyer, die zijn talrijke schuldeischers wilde ontvluchten, naar Engeland overzette, is op een kunstschilder verliefd geraakt, die wederkeerig ook haar lief heeft. Beide worden echter op hun beurt weer bemind Marijke door haat pleegbroeder Sljmen, en de kunstschilder door Thérèse, de zich weduwe wanende vrouw van den ont vluchten Willem de Snaeyer. Het slot van de geschiedenis is, dat Marijke den schilder trouwt, en dat Willem de Snaeyer zijn vrouw terugkrijgt. Het geheel wordt aan genaam afgewisseld door koren van visschers en meisjes, die in visschers- kostuum gekleed zijn. Het is een stuk vol levendigheid, die aangenaam aandoet. Door het mooie spel, en door den mooien zang kwam het goed tot zijn recht. In gespannen aandacht werd geluisterd. Zij, die de rollen ver tolken moesten, waren, dank zij de kunst vaardigheid van den kapper Rombouts, zóó gegrimeerd, dat men velen van hen niet herkennen kon. Geaccompagneerd werd door den heer P. A. Jongmans, die zich op hoogst verdienstelijke wijze van zijn taak kweet. Er werd con amore ge speeld en gezongen, zoodat een leder op getogen was over den aangenamen avond dien men had doorgebracht. Toen het stuk was opgevoerd, daverde het in de zaal van toejuichingen, zoodat het gordijn eenige malen moest gehaald worden. Bij den laatsten keer, dat het gordijn omhoog ging, nam de voorzitter van „Concordia", de heer J. A. van der Valk, het woord. Hij bracht een woord van dank aan het talrijke publiek, dat door zijn luid applaus getoond had de operette op prijs te stellen, hetgeen moed geeft zoo iets nogmaals te beproeven, dankt ook de kunstlievende leden voor hun medewerking, maar in zonderheid ook die dames en heeren, die tot de Vereeniging in geenerlei betrekking stonden, en toch hunne medewerking hadden verleend. Het laatst, en niet het minst betuigde hij zijn erkentelijkheid jegens den heer J. H. Letzer, die zich bij de repetition en bij de uitvoering zooveel moeite heeft gegèven. Hij bood hem namens „Concordia" een grooten krans aan. De muziek speelde fanfares en het publiek applaudisseerde. De heer Letzer, door een en ander zichtbaar getroffen, dankte voor de hem gebrachte hulde. Met een geanimeerd baldat onder leiding van den heer Johan F. A. Theewis, tot laat in den nacht duurde, werd deze keurige uitvoering besloten. Den vorigen avond was' „Concordia" met hetzelfde stuk voor „Volksbelang" opgetreden. De Concertzaal was ook dien avond stampvol. Met het oog op de omstandigheid, dat er nog zoo velen zijn, die de opvoering van het stuk nog niet gezien hebben, en haar toch graag zouden willen zien, zal „Concordia" a.s. Dinsdagavond hetzelfde stuk voor niet-leden en belangstelleuden nogmaals ten tooneele voeren. Werd als een bizonderheid gemeld, dat op het laatst van November nog gras werd gemaaid iets wat trouwens, naar men ons meldt, meermalen gebeurt zeker zal het wel zeldzamer voorkomen, dat dit op 16 December plaats heeft. Dien dag werd n.l. nog gemaaid langs den dijk tusschen Souburg en Vlissingen en op een weide tusschen genoemde plaatsen. Bij een landbouwer te Overslag (Z.) stond de vorige week een kerseboom in vollen bloei. Bij het schoonmaken van een geweer had een persoon te Schoondijke het ongeluk, dat hij, niet wetende dat het geweer geladen was, een schot in den voet kreeg, waardoor drie teenen ge amputeerd moesten worden. Schieten. De afdeeling Tholen van den Zeeuwschen Schietbond, afdeeeling Volksweerbaarheid, zal op 30 Januari te Tholen een Provincialen Zeeuwschen Schiétwedstrijd houden, waarvoor een rijks-subsidie is toegekend. Door de politie te Middelburg is aangehouden een dienstbode, die verdacht wordt zich in haar dienstbetrekking schuldig te hebben gemaakt aan diefstal van geld. Omdat men vermoeden op haar had, werden enkele geldstukken gemerkt, die bij fouilleering op haar gevonden werden. Noordgouwe. 18 Dec. Heden werd alhier in het Ziekenhuis een niet alle- daagsche operatie verricht. Moeder en kind zijn bij de afzending van het bericht welvarend. Kerkwerve. Door den gemeenteraad alhier is in zijn vergadering van 19 Dec. j.I. tot ambtenaar van den Burgerlijken Stand benoemd, de heer J. Evertse, onder wijzer aan de openbare lagere school alhier. Scharendijke, 19 Dec. Door de gecom bineerde gemeentebesturen van Ellemeet, Duivendijke en Eikerzee is heden tot havenmeester benoemd de heer M. Bakker alhier, zulks met ingang van 1 Januari a.s. Stavenisse. L.l. Vrijdagavond gaf het Fanfarekorps „Eendracht" alhier, in een zaal van den heer A. D. van Kooten hare eerste, maar zeer goed geslaagde uitvoering, onder leiding van den directeur, den heer N. A. Hottinga van Zierikzee. Het publiek, dat, de omstandigheden in aanmerking genomen, in zeer bevredigenden getale was opgekomen, heeft een mooien avond gehad. Het programma, dat een 6-tal muzieknummers, benevens een tooneel-, een blijspel en een komische voordracht bevatte, aangevuld met een paar mooie vioolstukken, werd flink afgespeeld. Bij monde van den heer Crucq werd het gezelschap, na afloop, toegesproken, bedankt en bemoedigende woorden voor de toekomst werden geuit. Na afloop bleef de jeugd natuurlijk nog eenige uurtjes gezellig bijeen. Breskens. De Break. Ct. meldt, dat voor de vacante burgemeesters-plaats in deze gemeente met warmte geijverd wordt voor een anti-revolutionnair candidaat. Het blad wijst er op, dat, als een anti- revolutionnair mocht worden benoemd, stellig gehandeld wordt tegen den geest van de overgroote meerderheid der inge zetenen. Ten eerste zijn van de 7 leden van den gemeenteraad 6 liberaal en ook bij de Kamer- en Prov.-Staten-verkiezingen verkrijgen de vrijzinnige candidaten der uitgebrachte stemmen. Het blad hoopt dan ook, dat de regeering met den geest der ingezetenen rekening zal houden. De overleden burgemeester, de heer J. G. Gerritsen, was tevens hoofd der gemeenten Groede en Nieuwvliet. Het zou zeker in het belang der gemeenten zijn, als ieder een afzonderlijken burgemeester kreeg. Voor Groede en Nieuwvliet geldt, even als voor Breskens, dat vrijzinnige burge meesters dienen te worden benoemd, want ook deze laatste gemeenten zijn in haar overgroote meerderheid beslist liberaal. Aanbestedingen, Verkoopingen enz. Uitslag der aanbesteding van de land- bouwvereeniging te St.-Philipsland Superph.: Hoogste inschrijver de heer L. Snelleman te Dinteloord, voor f 2,325; laagste de heer Blondeel te Aardenburg, voor f 2,19. Amm.-Superph.Hoogste inschrijver de heer A. M. Gevers te Bergen-op-Zoom, voor f 7,39; laagste de heeren S. J. Boogerd te Middelburg, voor f 6,64. Chili: Hoogste inschrijver de heer A. de Ruijter te St.-Philipsland, voor f 11,60; laagste de heer A. Snelleman te Dintel oord, voor f 11,19. Peru-Guano: Hoogste inschrijver de heer A. M. Gevers te Bergen-op-Zoom, voor f 11; laagste de heer B. J. Quist te St.-Philipsland, voor f 10,08. Voor de levering van bladreuzel en varkensvleesch, ten behoeve van het gar nizoen te Vlissingen, gedurende het eerste halfjaar van 1909, is het minst ingeschreven voor reuzel door den heer P. Vrolijk voor f 0,75 en voor varkensvleesch door den heer P. de Visser voor f 0,69 per K.G., beiden alhier. Ingezonden Mededeelingen. (Onder verontwoordelQkheld van den Inzender). Van 1-5 regels f 1,—elke regel meer f 0,20. Van belang voor Zierikzee. Zenuwachtigheid, rugpijn, gele kleur, slapeloos heid, prikkelbaarheid, slechte eetlust, rusteloosheid zijn alle teekenen van niergift in het bloed. Foster's Rugpijn Nierenpillen geven hulp en kracht aan de nieren, zoodat ze niet alleen die vergiften wegvoeren, maar het bloed volkomen en regelmatig filtreeren en zoodoende een terug keer der kwaal voorkomen. Daarom juist geven Foster's Rugpijn Nierenpillen een blijvende genezing. Mejuffrouw C. Kamp, Gr. Armhuis te Oud- Beierland, meldt ons: Sedert ruim een jaar klaagde ik over de nieren, steeds had ik veel pijn in den rug en in de zijden, gepaard met hoofdpijn. Mijn slaap schonk mij geen verkwikking en 's morgens leek het wel alsof ik meer vermoeid was dan den avond te voren bfj het naar bed gaan. De urine was steeds erg vuil en bevatte veel bezinksel en aanslag. Ik was doorloopend zwaar vermoeid en afgemat, en bij het minste wat ik deed, moest ik erg transpireeren en loopen kon ik haast heele- maal niet meer. In dit stadium van mijn ziekte, raadde men mij aan eens een proef te nemen met Foster's Rugpijn Nierenpillen, en ik heb er werkelijk geen spijt van dat ik hiertoe overging, want na een paar dagen bekwam ik reeds een beduidende verlichting en nadat ik uw voor treffelijke pillen drie weken lang had ingenomen, was ik beter dan in langen tijd het geval geweest was. De pijn was bijna geheel verdwenen, ik sliep weer goed, mijn eetlust was beter en thans zal ik nog eenige weken de behandeling voort zetten, ten einde van algehcele genezing zeker te zijn. Ik zal het inmiddels mijn plicht rekenen om eventueele nierlijders omtrent mijn bevinding nader in te lichten. Ik ondergeteekende verklaar dat het boven staande waar Is en machtig u het publiek te maken op elke w|ze die u goeddunkt. Let er op, dat gij de échte Foster's Rugpijn Nierenpillen bekomt, elke échte doos voert den naam voluit, benevens de handteekening van James Foster. Ze zijn te Zierikzee verkrflgbaar b| den Heer M. S. Polak, gedipl. Drogist, en te Tholen b| den Heer W. Potter, filiaal Apotheek .Coronoe", Stoof straat Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel f 1,75 voor één of f 10,— voor 6 doozen. Landbouw en Veeteelt. Schouwen, 19 Dec. Voor vele arbeiders geeft het buitengewoon zachte weer aan leiding dat zij dezen winter tot nu volop werk hebben op het veld met het wei- spitten. Want ook dit jaar evenals de vorige worden verscheidene gemeten wei- grond in bouwland herschapen. Eensdeels en wel voornamelijk omdat de landbouw producten zooveel opleveren, anderdeels wijl de oneffen Schouwsche weiden zich moeilijk leenen tot machinale maaiing. Daarbij komt nog, dat de behoefte aan hooi lang niet meer zoo groot is als vroeger, nu men over zooveel verschillende voederartikelen beschikt bij vroeger ver geleken. KERKNIEUWS. Nieuwerkerk. Ned. Herv. Kerk. Woens dagavond 5 ure: Viering van het Kerstfeest met de kinderen van de Zondagsschool. St.-Filipsland, £o Dec. De collecte voor de noodlijdende Kerken heeft alhier opgebracht f 6.17. Voor de cathechisanten van de Herv, Kerk alhier, zal het Kerstfeest gevierd worden op Maandag 28 December a.s., in een der lokalen der openbare school. Beroepen bij de Ned. Herv. Gem. te Oud-Vossemeer de heer Van der Pol, cand. Zonnemaire. De zaal van den heer Boot was geheel gevuld toen mevrouw Baudet—Fockens Zaterdag j.I. alhier optrad voor de vrijzinnig-hervormden. Kostelijke woorden werden op eenvoudige wijze tot de aandachtig luisterende schare gesproken. Ook van Noordgouwe waren velen ter vergadering opgekomen. Renesse. De openbare samenkomst van den Protestantenbond, waarin voor de eerste maal een dame, mevrouw Baudet— Fockens optrad, en van af den kansel de menigte toesprak, is uitstekend geslaagd. De kerk was stampvol, tot in alle hoekjes gevuld. Met een zachte, maar duidelijke, goed articuleerende stem sprak hier een vrouw over de eeuwige dingen des levens. Dat te hoor en van een zuster, die haar gansche leven aan de lijdende menschheid gewijd heeft, was bovenmate stichtend. Uit alle omliggende gemeenten waren zeer vele leden van den Bond naar hier gekomen. Noordwelle. Herkozen tot ouderling en diaken de heer G. Geluk en C. Stoel, met 28 van de 30 stemmen. Burgh. Onlangs werd de heer C. Krijger alhier gekozen tot lid van het kiescollege van de Herv. Gem. alhier. Voor die benoeming werd door hem bedankt. Bij de gisteren gehouden stemming is de heer Krijger andermaal gekozen. ONDERWIJ S. Voor de Scholen met den Bijbel is te Nieuwerkerk op Duiveland gecollecteerd f 77,79. NIEUWE ZEGELWET. Naar aanleiding van de officieele me de- deeling, dat de nieuwe Zegelwet op 1 Januari a.s. in werking zal treden, brengen wij in herinnering dat de tekst van de wet als volgt luidt: Art. 1 Lid b, c en d van artikel 1 der wet van 24 Mei 1897 (Staatsblad no. 155) worden ingetrokken en vervangen door: bvoor de pandbrieven van hier te lande gevestigde hypotheekbanken, welker bedrijf, wat het ter leen verstrekken van geld betreft, volgens hare statuten is beperkt tot het geven van geld tegen hypotheek op onroerende zaken hier te lande gelegen of gevestigd of tegen inpandgeving van eerste grossen van akten en geldleening onder soortgelijk hypothecair verband v ij f en twintig cent van iedere honderd gulden"; „c. voor alle andere stukken, die, onder welke benaming ook, gerangschikt kunnen worden onder de effecten of publieke fondsen, veertig cent van iedere honderd guiden". 2. Aan het bij deze wet vastgestelde zegelrecht zijn niet onderworpen: a. de effecten, vóór het in werking treden dezer wet hier te lande opgemaakt. Deze effecten blijven onderworpen aan het zegel recht, dat daarvan verschuldigd was volgens de wetten, die op het tijdstip van de opmaking in werking waren; b. de effecten elders dan hier te lande opgemaakt en hier te lande reeds van behoorlijk zegel voorzien. 3. Deze wet treedt in werking op een nader door ons te bepalen tijdstip. De reis van Castro. In den Wekker van Zaterdag 28 Nov. wordt mededeeling gedaan van president Castro's vertrek naar Europa. Daarbij wordt de verwachting uitge sproken, dat de „onoverwonnen held" Europa niet bereiken, maar onderweg sterven zou! Vóór zijn vertrek richtte president Castro de volgende proclamatie tot zijn volk; „Venezuelanen Bizondere omstandigheden verplichten mij, voor weinige dagen naar Europa te vertrekken. Het land is reeds geleid op den weg van zijn waren voorspoed en aanzien, tengevolge van de stipte vervulling zijner verbintenissenvan den in evenwicht gebrachten staat zijner geldmiddelen en van den duurzamen vrede, dien de natie geniet en gij behoort te handhaven, opdat het tot stand gebrachte duren kunne. Grondwettiglijk blijft de eerste onder voorzitter, generaal Juan v. Gómez, belast met het presidentschap der republiek. Verzamelt u om hem heen en verleent hem, bij de vervulling zijner verhevene taak, uw medewerking alsof het aan mij- zelven was, en gij zult uw plicht hebben volbracht. Caracas, drie-en-twintig November 1908. CIPRIANO CASTRO". Zondag zou Castro volgens een mededeeling van den Lokal Anzeiger zich begeven naar de particuliere kliniek van prof. Israël en daar acht dagen onder observatie blijven. Eerst na afloop van dien tijd zal uitgemaakt worden, of hij zich aan een operatie zal moeten onder werpen. Nog meer socialiatenruzie. Mr. Troelstra heeft dezer dagen de roode onderwijzers verontschuldigd. Als ze zich niet steeds gedroegen of uitten als fatsoenlijke menschen, kwam dat omdat ze zoo'n slechte opvoeding en slechte betaling kregen. De stumperds wisten niet wat ze deden of zeiden. Dit pilletje lag den ultra-arroganten rooden schoolmeesters te zwaar op de maag en ze zijn nu in hun orgaan op den socialistenleider losgetrokken. Hij krijgt daarin het volgende op zijn brood: „Gij, Troelstra, zult het wagen over onzen toon te spreken, hem te verklaren uit onze armoede en gebrekkige opleiding, u boven ons te plaatsen als de man, die den goeden toon heeft en tevens de breed heid van inzicht, om onzen slechten toon, ons gemis aan paedagogische tact, te vergeven, omdat gij alles begrQpt? Eilieve, waar haalt ge den moed vandaan tot zulk een houding? Zijt ge uw eigen toon ver geten op volksvergaderingen, waar ge uw toeloop te danken hebt aan het feit, dat ge 't er zoo dik kunt opleggen? Of uw toon in Het Volk, dien uw opvolger u niet na kon doen, omdat hij te beschaafd en te netjes was? Kom, kom, heer Troelstra, een beetje zin voor realiteit, wat wij u verzoeken mogen. Maak uzelf toch niet wijs, dat wij inzake den toon van u iets hebben te leeren en ais ge u wreken wilt over het feit, dat de klasse-onderwijzers u voor uw arrogante en bekrompen houding inzake de quaestie te Leeuwarderadeel de afstraffing hebben gegeven, die ge dubbel en dwars verdiendet, doe 't dan niet op zulk een domme manier. Neen, onze opleiding is slecht geweest en onze salarissen zijn gering. Maar het is een pertinente onwaarheid, dat de toon der onderwijzers daarom minder goed zou zijn dan die van advocaten, doctoren en dominees. De heer Troelstra is zelf een voorbeeld van het tegendeel". Gemengd Nieuws. Te Workum is dezer dagen een huwelijk voltrokken, waarvan de man en de vrouw ieder den aanvalligen leeftijd van 72 jaar hebben bereikt. TELEGRAMMEN. Vlissingen, 21 December. Op 63-jarigen leeftijd is Zondagnacht te Schoondijke overleden de heer P. van Houte, burgemeester dier gemeente, en sedert Mei lid der Provinciale Staten van Zeeland, voor het district Sluis. De overledene be-: hoorde tot de liberale partij. 's-Gravenhage, 21 December. Tweede Kamer. Voortgezet wordt de behandeling der waterstaatsbegrooting. Bij afdeeling „Posterijen" bepleitte de heer Bogaardt aan den directeur-generaal meer zelfstandigheid toe te kennen. De heer Helsdingen betoogde, dat die zelfstandigheid niet onbeperkt mag zijn, want de verantwoordelijkheid aan den Minister mag niet verminderen. De heer Van Vliet wenschte een recht- streeksche verantwoordelijkheid van den directeur-generaal aan den Minister zonder lusschenpersonen, en betoogde de nood zakelijkheid van een anderebestuursformatie, n.l. een driehoofdige directie voor ver schillende dienstvakken van posterijen, telegraphie en telephonie. Door dezen en andere sprekers werd voorts o. a. aange drongen op lotsverbetering van verschil lende categoriën van het personeel. Herbenoemd tot burgemeester te Renesse de heer Baron van Boetzelaerte Schore de heer J. G. van Nieuwenhuizen; te Noordwelle de heer M. Hoogenboom. Benoemd tot kantonrechter-plaats- vervanger te Oostburg de heer H. S. Gratama, burgemeester. Rotterdam, 21 December. GRANEN. Buitenlandsche stil. Meel, f 13, zeer stil. Binnenlandsch ruime aanvoer, beperkte oogst, Tarwe, f 8,50 k f 10,25. Rogge, f 5,50 k f 6,25. Gerst (zomer- en wintergerst) f 8,50 k f 9,50. Chevaliergerst, f 9,50 k f 10. Haver, f 6,25 k f 7,25. Bruine Boonen, f 8 k f 9,40. Witte Boonen, f 10 k f 11. Erwten, f 9 A f 10. Maïs, f 140 k f 147, aflading f 140. Lijnzaad, ruime aanvoer, f 8,50 k f 10. Was. Op het land tamelijke verkoopen. Markt-aanvoer 15970 steen blauw, 31 k 48 stuivers; 4000 steen Groninger, 35 k 38 stuivers3438 steen wit, 28 k 32 stuivers blauw, flink opgeruimd; het overige groQtendeels. Aardappelen. Weinig aanvoer, veel vraag, prijzen onveranderd. Ajuin. Aanvoer 6000 balen, groote f 4,90; kleine f 5; stroogele f 3,50; Reinsburger f 4de 60 kilogram, puike kwaliteit. Eieren. Zeeuwsche f 6,80 k f7; Over- maassche f 7 a f 7,20. VEE. Aanvoer 312 Runderen, 30 k 35 ct., redelijk. 78 Kalveren, 40 k 50 ct., vlugge handel. 1106 Schapen of Lam meren, 19 A 23 ct.Lammeren, 23 a 26 ct., goed. 670 Varkens, 22 k 24 ct., lichte 20 k 21 ct., goede handel. STOOMBOOTDIENST Stoombooten „Schelde 2" en „Stad Zierikzee". DECEMBER. Van Zierikzee: Dinsd. 22'smorg. 9,30 Woens. 23 Dond. 24 Vrijdag 25 Zaterd. 26 Zondag 27 Maand. 28 Dinsd. 29 10,- 10,30 7,- 7,30 8,- 9,- 8,30 Van Rotterdam: Dinsd. 22 's morg. 10,30 Woens.23 Dond. 24 Vrtfdag25 Zaterd. 26 Zondag27 Maand.28 Dinsd. 29 10,30 10,30 10,- 10,- 10,- 10,— 10,-

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1908 | | pagina 2