De Hofstede, ADVERTENTIEN. BouwmaDswoDiog. Te Werkendam werd een paard met veulen gedood. In het Land van Altena (N.-B.) zijn de bieten en aardappelen verhageld. Een aantal ruiten werden stukgeslagen. Twee koeien werden door den bliksem gedood. Te 's-Heerenberg sloeg de bliksem in de woning van den landbouwer Qeurts. Man en vrouw werden beiden getroffen; de man is verlamd; de vrouw kreeg onbe langrijke kwetsuren. Brand werd niet veroorzaakt. Te El ten brandde door het inslaan van den bliksem de boerderij van den heer Bolder geheel af. Alles was ver zekerd. Te B u s s u m is de bliksem geslagen in de Ned. Herv. Kerk. Na eenige bescha diging aan de spits van den toren en een scheur en een gat in een muur te hebben aangebracht, en eenige ruiten te hebben vernield, heeft de bliksem in het gebouw zelf een balk versplinterd. Te Qiesbeek Is Dinsdagavond tijdens een zwaar onweder een vrouw, Van Ame- rongen genaamd en van middelbaren leeftijd en haar kind van 6 jaar, dat ze op den schoot had, door den btiksem doodgeslagen. De vrouw was naar buiten gegaan om naar het weder te kijken. Een elfjarig kind werd eveneens getroffen, maar niet ernstig. Onder de gemeente L a t h e n zijn Dins dagavond twee veldarbeiders beiden door den bliksem doodgeslagen. Te Ter-Apel zijn twee personen door een geweldigen bliksemslag doodelljk ge troffen, namelijk O. Staal en zijn zoon Jan, beiden landbouwers, die juist van een landverhuring kwamen en op weg naar huis waren. De vader was terstond dood. Bij den zoon heeft dr. Aldershoff nog getracht de levensgeesten weder op te wekken, doch te vergeefs. Te Hoogeveen is de bliksem ge slagen in een bewoond huis aan den Molenweg. Het gezin man, vrouw en kind zat in de keuken. De straal, door de voordeur binnengekomen, heeft het aan de andere zijde weer verlaten, zonder iemand te hebben gekwetst, ofschoon hij hen rakelings voorbijtrok. Te Gorinchem sloeg de bliksem op het dak van het gebouw „De Doelen" in een ooievaarsnest, hetwelk daar sinds jaren bevestigd is en doodde vier jonge ooievaars. Ook in een kamertje van het gebouw werd eenige verwoesting aangericht. VERGADERING VII DEÜ MEP te Zierikzee, gehouden 19 Juni 1908. In de heden gehouden raadszitting waren alle leden aanwezig. Ingekomen zijn: a. brieven van de heeren J. Snellen e.a., houdende bericht, dat zij hun benoeming tot leden of plaatsvervangende leden der stembureaux aannemen; b. een brief van den heer J. Kramer, houdende bericht, dat hij zijn benoeming tot onbezoldigd ambtenaar van den burger lijken stand aanneemt; c. een brief van den heer P. de Haas, houdende bericht, dat hij zijn benoeming tot lid der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs aanneemt; d. een brief van den heer Th. van der Lek de Clercq, houdende mededeeling van het overlijden van den heer mr. J. C. van der Lek de Clercq, in leven lid van den raad der gemeente. De voorzitter stelt voor, dit schrijven met een brief van rouwbeklag aan de familie Van der Lek de Clercq te be antwoorden. Aldus wordt besloten; e. een brief van mej. A. H. Fluijt, waarin zij aanneemt de benoeming tot onder wijzeres, en dank zegt voor de op haar gevallene keuze een brief van mr. H. C. Moolenburgh, waarin deze voor het lidmaatschap van den Raad, wegens zijn benoeming tot burgemeester, bedankt. De rekening van het Muziekgezelschap „Kunst en Eer" wordt in handen ecner commissie gesteld, bestaande uit de heeren Van den Bout, Polvliet en Ribbens. Ingekomen is het volgend door 43 belanghebbenden geteekend adres: Aan den EdelAditbaren Raad der gemeente Zierikzee. EdelAditbare Heeren! geven met verschuldigden eerbied te kennen ondergeteekenden, allen belanghebbenden bij de opneming der markt van boter en eieren te Zierikzee: dat zij volgens de tegenwoordige marktopneming, uitgaande van de Landbouwvereeniging, zich benadeeld gevoelen', wijl wel de hoogste, doch niet altijd de laagste markt genoteerd wordt; dat het van algemeene bekendheid is, dat de markt bezocht wordt door slechts enkele boeren met eieren en boter, die dan meestal aan parti culieren verkocht worden, terwijl die markt voor alle winkeliers en opkoopers gelden moet; dat het gedurig blijkt, dat die markt van dertien of vijf-en-twintig eieren en één enkel pond boter, door particulieren gemaakt, geen evenredigheid houdt, wat de eieren betreft, met de markten In Holland, waar ze verkocht moeten worden, en wat de boter betreft met de offerte der zuivel fabrieken in Holland onder rijks contrólemerk; dat zij het onbillijk vinden, dat op een eiland, waar zooveel eieren zijn, en zooveel boter gemaakt wordt, en waar Zierikzee de eeniee marktplaats van is, dat die markt afhankelijk is van de willekeur van enkele personen met vijf- en-twintlg eieren en één of twee pond boter; dat niet alleen ondergeteekenden overtuigd zijn van de noodzakelijkheid eener verbetering In onze boter- en eierenmarkt, maar zelfs het comité van landbouw is daarvan overtuigd, daar hun verslag van 31 Maart 1908 luidt: een neder- drukking der middelmarkt, alsmede een kunst matig opdrijven van de hoogste markt door de boeren. Reden, waarom zij eerbiedig het verzoek tot den gemeenteraad richten, voortaan vanwege de gemeente een onpartijdigen marktopnemer aan te stellen, en evenals in alle andere plaatsen, niet een marktopneming van 25 eieren en één of twee ponden boter als markt te beschouwen, maar een markt van honderd eieren en tien pond boter op te nemen en te noteeren, zijnde een handelsmarkt. Zierikzee, 22 April 1908. Burgem. en Weth. geven in overweging adressanten te berichten, dat er geen termen zijn om van gemeentewege een marktzetter aan te stellen. In de Memorie van Toelichting tot dit prae-advies zeggen Burgem. en Weth. dat zij inlichtingen hebben ingewonnen in die Zeeuwsche gemeenten, waarvan zij wisten, dat aldaar ongeveer gelijke toestanden op het gebied van het marktwezen heerschten als hier, n.l. in Middelburg en Goes. Uit die inlichtingen bleek hun, dat te Middelburg geen zetter der marktprijzen van gemeentewege is aangesteld, en de zetting aldaar geschiedt door een daartoe vanwege de afdeeling Walcheren der Maatschappij van Landbouw en Veeteelt in Zeeland aangesteld persoon, terwijl aldaar bovendien nog een marktzetter is aangesteld door de winkeliers. PREDIKBEURT in onderstaande gemeenten van Schouwen Zondag 21 Geref. Kerk te Zierikzee: 's Voorm. tien ure en 's avonds half zes ure: ds. Laman. Lokaal voor EvangelisatieNobelstraat. Zondag 21 Juni. 's Voormiddags tien ure: Kinderkerk; 's avonds half zeven ure: de heer C. Taanman, evangelist. Herv. Kerk te Kerkwerve: 's Voorm. half tien ureds. Blanker!. Herv. Kerk te Serooskerke: '•Voorm. half tien ure: ds. Pols. Herv. Kerk te Burgh: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Van der Linde. (Doopsbedlening. Behande ling van Cat. Zondag IJ. Herv. Kerk te Renesse: 'sNam. twee ure: ds. Van Veen. Herv. Kerk te Noordwelle: 's Voorm. half tien ure: ds. Van Veen. Herv. Kerk te Haamstede: 's Voorm. half tien ureds. Japehen. Geref. Kerk te Haamstede: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Koolstra. Oud-Geref. Kerk te Haamstede: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Eikerzee: '•Voorm. half tien ure: ds. Reus. (Collecte voor de Zending). Onmiddellijk na de godsdienstoefening stemming voor een gemachtigde In het kiescollege (vacature B. Bal). Geref. Kerk te Eikerzee: Geen opgaaf ontvangen. Herv. Kerk te Brouwershaven: 's Voorm. half tien ure: ds. Van den Broek. Geref. Kerk te Brouwershaven: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Zonnemaire: 's Voorm. hal! tien ureds. De Leur. Geref. Kerk te Zonnemaire: '■Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Van Schalk. E N en Duiveland. Juni 1908. Chr. Geref. Kerk te Zierikzee: 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ureds. Wisse. Herv. Kerk te Noordgouwe: 's Voorm. half tien ureds. Schouten. Herv. Kerk te Drelschor: 's Nam. twee ureds. De Leur van Zonnemaire. Herv. Kerk te Ouwerkerk: 's Nam. twee ure: ds. Van den Berg van Zierikzee. Herv. Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. half tien ure: Geen dienst; 'snam. twee ure: ds. Van der Linden. Geref. Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. half tien ure: Leeskerk; 's nam. twee ure: ds. De Jager; 's avonds half zes ure: LeeskeTk. Oud-Geref. Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. 9 ure, 's nam. 2 ure en 's avonds 5.15 ure: Leeskerk. •Herv. Kerk te Oosterland: 's Voorm. half tien ure: Geen dienst; 'snam. twee urede heer J. D. Jansen, cand. tot den H. Dienst. Geref. Kerk te Oosterland: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Staal; 'savonds zes ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Sirjansland: 'sVoorm. half tien ure: de heer J. D.Jansen, cand. tot den H. Dienst;"s nam. twee ure: ds. Kamsteeg. Herv. Kerk te Bruinisse: 's Voorm. half tien ure: ds. Waardenburg; 's ham. twee ure: Leeskerk. Geref. Kerk te Bruinisse: '8 Voorm. half tien ure en 's avonds vijf ure: ds. De Jager. Oud-Geref. Kerk te Bruinisse: '8 Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 'savonds vijf ure: Leeskerk. Evangelisatie te Bruinisse: 's Voorm. half tien ure en '8 nam. twee ure: Gewone dienst. Evangelisatie Jerufil II: 's Voorm. tien ure en 's avonds half acht ure: Oewone dienst. Naar zij vernamen, loopen de opgaven dezer beide personen slechts zeer weinig, somtijds slechts een halven cent uiteen. In Goes is het toezicht op de botermarkt opgedragen aan een commissie van drie personen, welke benoemd wordt door Burgem. en Weth. Deze doet na afloop der markt opgaaf aan Burgem. en Weth. Ook daar is dus geen eigenlijke markt zetter als adressanten hier zouden wenschen. Aangezien het hun voorkomt, dat het minder op den weg der gemeente ligt om vanwege deze gemeente een marktzetter aan te stellen, komt het hun gewenscht voor den Raad in overweging te geven aan adressanten te berichten, dat hij geen termen vindt om van gemeentewege een marktzetter aan te stellen. De heer De Vrieze betoogtdat de huidige marktzetting niet deugt, en stelt daarom Burgem. en Weth. voor, hun prae- advies in te trekken, en de zaak der marktzetting opnieuw en wel bij de winke liers te onderzoeken. De heer De Vrieze verlaat hierop de vergadering. Het betoog van den heer De Vrieze wordt door den heer Koopman en den "Voorzitter bestreden, waarop diens voorstel in stemming wordt gebracht, en met alge meene stemmen verworpen. Tengevolge van deze verwerping wordt het voorstel van Burgem. en Weth. be schouwd door den Raad te zijn aangenomen. Overeenkomstig het voorstel van Burgem. en Weth. wordt op het adres van den heer K. Huson, houdende verzoek om een perceel gemeentegrond aan de Zuidzijde van het Kerkhof alhier in koop of in erfpacht te verkrijgen, afwijzend beschikt. Namens de onderscheidene Commissiën adviseert tot goedkeuring der rekening: a. de heer Van den Bont tot die van het Burgerlijk Armbestuur in ontvang en uitgaaf tot een bedrag van f 10606,77 b. de heer De Crane tot die van den Straatweg Zierikzee—Brouwershaven sluitend met een batig saldo van f 817,20; c. de heer Koopman tot die der Bewaar school voor minvermogenden, in ontvang tot een bedrag van f 1470,81 en in uit gaaf tot een som van f 636,825, sluitend alzoo met een tekort van f 833,98*. d. de heer Polvliet tot die van het Pen sioen- en Weduwenfonds, en het Pensioen fonds der gemeente-ambtenaren; e. de heer Van der Vliet tot die der Gasfabriek. De laatste Commissie spreekt den wensch uit, dat zooveel mogelijk de levering van de verschillende artikelen zal worden opge dragen aan inwoners van Zierikzee, altijd, wanneer die artikelen even goed en niet duurder door hen geleverd kunnen worden. Tevens zou zij, het op prijs stellen, indien den kolenleveranciers werd verzocht zoo veel mogelijk gebruik te maken van Zierik- zeesche schippers voor het vervoer der kolen. De Voorzitter zegt, dat de huidige Voor zitter der Commissie voor de gasfabriek, de heer mr. D. van der Vliet, van de wenschen van den rapporteur goede nota zal nemen. De Voorzitter deelt mede, dat de inschrij ving voor het bouwen eener muziektent ging boven de begrooting, zoodat het werk in eigen beheer zal worden uitgevoerd. Afschrijving van den Hoofdelijken Om slag wordt verleend aan mej. L. C. C. van Hove, tot een bedrag van f 16,33® voor den tijd van zeven maanden, wegens vertrek naar Gouda en aan W. J. Courrech Staal, tot een bedrag van f 4,666 voor den tijd van zeven maanden, wegens vertrek naar Hoorn. De Raad ging bij de behandeling der staten van oninbare posten, betreffende den Hoofdelijken Omslag en de Hondenbelas ting, op voorstel van mr. D. van der Vliet, met het oog op de geopperde bezwaren van den heer Koopman, in geheime zitting. Na de heropening van de openbare zitting werden alsnog op de restantenlijst geplaatst L. F' Jasperse en P. Bakker. Bij de omvraag wenscht de heer Ribbens, dat men de politie opmerkzaam maakt op de grenzenloozegevaarlijke snelheid, waarmede vaak met motorfietsen in deze gemeente gereden wordt. De Voorzitter zal aan den wensch van den heer Ribbens gevolg geven. Hierop hield de heer Koopman een uitvoerige rede, waarin hij opkwam tegen de pessimistische opvatting van mr. Fokker, betrekkelijk den financiëelen toestand onzer gemeente, uitgesproken ter gelegen heid der installatie van mr. Moolenburgh als burgemeester. Na een repliek van mr. Fokker, waarin deze zeide, dat het voormalig raadslid, mr. Cau en hij steeds tegen het financiëele stelsel, dat gehuldigd werd, gestreden hebben, verklaarde de heer Van der Vliet onder dankbetuiging aan den heer Koopman voor zijn zakelijke rede, dat ook hij op kwam tegen de door den heer Fokker gebezigde benaming van avontuurlijke financiëele politiek. De heeren Fokker ep Cau verzetten er zich steeds tegen, als de gemeente geld noodig had, dit van het Grootboek te nemen, maar wilden het bij derden leenen. Na nog een kort debat, werd de zitting door den voorzitter gesloten. Ingezonden Mededeelingen (Onder verantwoordelijkheid van den inzender). Van 1—5 regels f 1,—elke regel meer f 0,20. Van belang voor Zierikzee. Zenuwachtigheid, rugpijn, gele kleur, slapeloos heid, prikkelbaarheid, slechte eetlust, rusteloosheid zijn alle teekenen van niergift in het bloed. Foster's Rugpijn Nierenpillen geven hulp en kracht aan de nieren, zoodat ze niet alleen die vergiften wegvoeren, maar het bloed volkomen en regelmatig filtreeren en zoodoende een terug keer der kwaal voorkomen. Daarom juist geven Foster's Rugpijn Nierenpillen een blijvende genezing. Mejuffrouw C. Kamp, Gr. Armhuis te Oud- Beierla.id, meldt ons: Sedert ruim een jaar klaagde ik over de nieren, steeds had ik veel pijn in den rug en in de zijden, gepaard met hoofdpijn. Mijn slaap schonk mij geen verkwikking en 's morgens leek het wel, alsof ik meer vermoeid was dan den avond te voren bij het naar bed gaan. De urine was steeds erg vuil en bevatte veel bezinksel en aanslag. Ik was doorloopend zwaar vermoeid en afgemat, en bij het minste wat ik deed, moest ik erg transpireeren en loopen kon ik haast heele- maal niet meer. In dat stadium van mijn ziekte, raadde men mij aan eens een proef te nemen met Foster's Rugpijn Nierenpillen en ik heb er werkelijk geen spijt van dat ik hiertoe overging, want na een paar dagen bekwam ik reeds een beduidende verlichting en nadat ik uw voor treffelijke pillen drie weken lang had ingenomen, was ik beter dan in langen tijd het geval geweest was. De pijn was bijna geheel verdwenen, ik sliep weer goed, mijn eetlust was beter en thans zal ik nog eenige weken de behandeling voort zetten, ten einde van algeheele genezing zeker te zijn. Ik zal het inmiddels mijn plicht rekenen om eventueele nierlijders omtrent mijn bevinding nader in te lichten. Ik ondergeteekende verklaar dat het boven staande waar ls en machtig u het publiek te maken op elke wijze die u goeddunkt. Let er op, dat gij de échte Foster's Rugpijn Nierenpillen bekomt, elke échte doos voert den naam voluit, benevens de handteekening van James Foster. Ze zijn te Zierikzee ve>kr|gbaar b| den Heer M. S. Polak, gedipt. Drogist, en te Tbolen bi den Heer W. Potterfllaal Apotheek .Coronoe", StoofstraaL Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel k f 1,75 voor één of I 10,— voor 6 dooien. TELEGRAMMEN. 's-Gravenhage, 19 Juni. Benoemd tot notaris te Almelo de heer H. Vollenhove van Daalen, notaris te Sas van Gent. Blijkens een uit Nederiandsch-lndië ontvangen telegram, gaat ter versterking van de troepenmacht ter Sumatra's West kust een batiljon infanterie van Java naar Padang. Een naehtelijke aanval op Kajoe Tanan (Padangsche benedenlanden) is zonder verlies afgeslagen. De aanvallers bekwamen zes dooden en één gewonde. 387ste Staatsloterij. Collecten uit het 2e district van Zeeland. Trekkingen der 5e klasse van 15, 16, 17 en 18 Juni 1908. Prijs van 1000, No. 9609. Prijzen van 100, Nos. 491, 9564 en 19502. Prijzen van 70: 451 903 9590 10157 11585 19545 457 8642 9617 11574 19529 482 9532 9637 11580 19533 498 9562 10152 11584 19544 NIETEN: 456 8702 9553 9586 10147 19518 477 9503 9556 9589 10151 19523 484 9509 9560 9621 10158 19534 495 9535 9574 9643 11577 19541 901 9536 9575 9647 11590 19553 8637 9541 9576 10123 19501 19564 8639 9549 9577 10138 19504 19565 8641 9552 9579 10139 19510 Burgerlijke Stand van Zierikzee. Geboren: 11 Juni. Een dochter van P. M. Stiphout en M. •Keuvelaar. 11 zoon C. Lensom en A. van Burg. Gehuwd: 18 Juni. I. Slegt, 22 j., j.m. en G. Beije, 26 j., j.d. Overleden: 12 Juni. L. Blankert, 10 m., d. Officieel Marktbericht. BOTER 0,50 en 0,60 per 5 H.Q. KIP-EIEREN ƒ0,771 en ƒ0,95 per 25 stuks. KLEINE EIEREN ƒ0,55 en ƒ0,70 per 25 st. Zierikzee, 18 Juni 1908. De Marktopnemer, J. J. VAN DEN BOUT. A.s. Dinsdag 23 Juni hoopt onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader JOB VAN SLUIS te Renesse, zijn 90sten Geboortedag te herdenken. Renesse, Juni 1908. Uit aller naam, S. VAN SLUIS. Getrouwd: C. A. DE VLIEGER en A. VAN STAALEN, die, mede namens wederzijdsche Familie, hunnen hartelijken dank betuigen voor de vele blijken van belangstelling, bij hun Huwelijk ondervonden. Noordoouwe, Duivendijke, 17 1908- Heden overleed zacht en kalm, na een ongesteldheid van 3 dagen, onze geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader, de heer Willem de Reus, in den ouderdom van 84 jaar en 3 maanden. Nieuwerkerk, 18 Juni 1908. Uit aller naam, G. W. DE REUS. V Voor de vele bewijzen van belang stelling, ondervonden bij het overlijden van onzen Vader en Behuwdvader, den HoogEdelGestrengen Heer S. D. KRAMERS, betuigen wij onzen hartelijken dank. Zierikzee. „Schouwenoord". J. A. SCHUURBEQUE BOEIJE—Kramers. J. F. SCHUURBEQUE BOEIJE. Hiermede betuig ik mijn hartelijken dank, in het bizonder aan de Fartill.e Stols en aan allen, die hulp en blijken van deelneming hebben gegeven bij het lijden en sterven van mijn geliefden Echtgenoot. St.-Philipsland, 18 Juni 1908. Wed. J. VAN DALEN-Polderman. Het DAGELIJKSCH BESTUUR van het Waterschap Schouwen; Gelet op artikel 51 van het reglement op het Bestuur van het Waterschap, Doet te weten: 1°. dat bij de op 18 Juni 1908 gehouden stemming voor de verkiezing van zes Hoofd-lngelanden, wegens periodieke aftreding op 1 November 1908, zijn herbenoemd de heerenP. GOEMANS Mz., J. W. GAST, A. BATENBURG, J. BOOT Wz., JACOB STEUR en Jhr. C. A. VAN CITTERS; 2°. dat bij de op 18 Juni 1908 gehouden stemming voor de verkiezing van één Hoofd-Ingelandter vervanging van den overleden Hoofd-Ingeland W. ten Haaf, is benoemd de heer JAC. TEN HAAF te Zierikzee. Zierikzee, 19 Juni 1908. Het Dagelijksch Bestuur voornoemd, A. J. F. FOKKER, Voorzitter. D. VAN DER VLIET, Ontv.-Griffier. Het DAGELIJKSCH BESTUUR 1^^^ van het Waterschap SCHOU WENvestigt de aandacht van belang hebbenden er op, dat de aanvrage voor vergunning tot het rooten van Vlas in 's polders Waterleidingen en in de Peilslooten zullen moeten worden gedaan vóór aen ÏO Juli van dit jaar, door hun zeiven in persoon of schriftelijk bij het Bestuur en dat niet meer zooals vroeger zulks door tusschenkomst der Dijkbazen zal geschieden. Aanvragen na 9 Juli inkomende worden zonder uitzondering GEWEIGERD. Bij de aanvragen moet worden opgegeven de hoeveelheid die - en de plaats, waar men wenscht te rooten. Zierikzee, 18 Juni 1908. Het Bestuur voornoemd, A. J. F. FOKKER, Voorzitter. D. VAN DER VLIET, Ontv.-Griffier. Notaris TEN DOESSCHATE te Oud- Beijertand Is voornemens, op Woensdag 1 Juli 1908 bij veiling en op Woensdag 8 Juli 1908 bij afslag, telkens des voor middags 10 uur, in den „Ouden Hoorn" te Oud-Beijerlandpubliek te verkoopen, in diverse perceelen en combinaties: Een Bouwmanswoning', Renteniershuisdrie Schuren Tuin, Erf, Arbeiderswoning-en, Boomgaard Tiendvrij Bouw- 'en Weiland, samen groot 25,0764 H.A., aan den Spuidljk onder Nieuw-BeijerlandIhans bewoond door den Heer Abr. Niemantsverdriet. Verhuurd tot 3 Mei 1910 en einde 1909, voor f 2229,51, Breeder omschreven bij notitieboekjes, waarin siluatiekaarl; op franco aanvrage Ie bekomen bij voornoemden Notaris, alwaar veilconditiün ter inzage liggen en inlichtingen gegeven worden. De Notaris J. FRANSE zat, Woensdag I Juli 1908, 's voormiddags 10 ure, in de Concertzaal te Zierikzee, in verschillende perceelen en massa's, publiek verkoopen in de gemeente Nieuwerkerk, ruim groot 40 Hectaren, in woon en gebruik bij den Heer 1. VAN QRAAFE1LAND. Het verkoopboekje is bij den Notaris verkrijgbaar.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1908 | | pagina 2