- Mr. J. C. van der Lek de Clercq. jMelkvoedsel voor KinderetUoZiekenl Uit Stad en Provincie. 's-Gravenhage, 6 Juni. Het is aan de politie gelukt de hand te leggen op een deel der effecten, in het begin van dit jaar gestolen in de Bagijnestraat, van zekeren Wassenburg. Daardoor kwam tevens aan 't licht, wie de helers zijn van den diefstal van f 40.000 aan effecten, in Juli van het vorige jaar, door middel van inbraak gestolen bij den heer Burghout te Rotterdam. Naar men verneemt, is daarop door den heer Dietz, commissaris van politie der 2e afdeeling alhier, een bevel tot voorloopige aanhouding afgegeven tegen zekeren D., uit Londen, die als heler in deze zaak moet betrokken zijn. D. is thans aangehouden, ter beschikking van de justitie gesteld en naar het huis van bewaring overgebracht. Dinteloord. Donderdagavond ontlastte zich boven onze gemeente andermaal een hevig onweder. De schuur van den visscher Van IJzerlooij» werd door den bliksem getroffen, en brandde tot den grond af. Aan de inmiddels ter hulp gekomen buren mocht het gelukken de belendende ge bouwen door het werpen van ontelbare emmers water tegen de vlammen te be veiligen. Toen de brandweer op de plaats des onheils (pl. m. uur buiten de kom) aankwam, was de brand reeds gebluscht, en kon zij de terugreis weer ondernemen. Zou het, in het belang der veiligheid, eindelijk toch geen tijd wordendat ook het gehucht Drogendijk een brandspuit rijk werd? Toen Zaterdag in onze ge meente bekend werd, dat de notaris, mr. J. C. van der Lek de Clercq, Ambachtsheer van Stavenisse, het tijdelijke met het eeuwige ver wisseld had, verving bij het ver nemen van deze treurmare diepe verslagenheid de blijde feeststem ming, waarin de bevolking wegens de installatie van den nieuwen burgemeester verkeerde. Algemeen en levendig besefte men het zwaar verlies, dat gemeente en burgerij door dit sterfgeval leden. In mr. J. C. van der Lek de Clercq toch is een man heengegaan, die in verschillend opzicht veel goeds verricht heeft, de weldadigheid zonder onderscheid in godsdienst te maken op ruime schaal beoefende, en steeds gereed stond te helpen, waar voor nuttige doeleinden zijn hulp gevraagd werd. Gezegend als hij wasmetaardsche goederen kon hij ten aanzien zijner misdeelde, in nood verkeerende natuurgenooten, aan elke ingeving van zijn ontvankelijk gemoed gehoor geven. Warm was zijn hart, mild zijn hand.- Gevraagd mag worden, waaraan droeg hij niet bij. Met eerbied wordt zijn naam dan ook door een ieder genoemd, niet het minst door zijn pachters, voor wie hij ten allen tijde een humaan landheer was. Geboren te Zierikzee, den 11 den April 1841, studeerde hij te Leiden in de rechten, waar hij in 1867 promoveerde. In hetzelfde jaar vestigde hij zich als advokaat te dezer stede. Benoemd tot notaris in 1875, mocht hij zich allengs in een zeer drukke praktijk verheugen. Gedurende een viertal jaren was hij plaatsvervangend kantonrechter. In 1898 werd hij tot rechter-plaats- vervanger in de arrondissements rechtbank alhier benoemd. De burgerij vaardigde hem in 1890 voor het eerst naar den gemeenteraad af, hem, als hij aan de beurt van aftreden was, telkens met overweldigende meerderheid herkiezend. In hetzelfde jaar werd hij door de kiezers waardig gekeurd in de Provinciale Staten van Zeeland zitting te nemen. N?i vijftien jaren de provinciale belangen en die van het district, dat hem koos, in de gewestelijke vertegenwoordiging te hebben behartigd, stelde hij in 1905 zijn mandaat ter beschikking van zijn kiezers. Bijkans een kwart-eeuw was hij commandant van de voormalige dienstdoende schutterij. Na haar opheffing werd hij door de konink lijk goedgekeurde schietvereeniging „Zierikzee" tot haar beschermheer benoemd. De verdiensten van den ontslapene vonden ook in regeeringskringen waardeering, hetgeen blijkt uit zijn benoeming tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau. De schoone naam, dien de ont slapene achterlaat, is het schoonste monument, dat den grafkelder zal tooien, waarin zijn stoffelijk over schot straks zal rusten. Requiescat in pace. Ingezonden Mededeelingen. (Onder verantwoordelijkheid van den inzender). Van 1—5 regels f 1,eikeregel meer f 0,20. Zierikzee, 10 Juni. Zaterdag wapperde wegens de installatie van mr. H. C. Moolen- burgh als burgemeester dezer gemeente, uit tal van woningen de driekleur. De leerlingen van al de lagere scholen, ook de kinderen der vier bewaarscholen, de weeskinderen, en de verpleegden van het Hervormd Diaconie-Verplegingshuis en van het St.-Cornelia Liefdehuis, de werklieden der gasfabriek, de arbeiders van het St.-Jans-Gilde en de politie beambten werden door den nieuwen burgemeester Zaterdag onthaald. Wegens het overlijden van mr. J. C. van der Lek de Clercq gingen zoowel de serenade, die door „Kunst en Eer" aan den burgemeester vóór diens woning zoude gebracht worden, als de lichtstoet des avonds niet doo;. In de gisterennamiddag gehouden raadszitting, die door al de leden werd bijgewoond, (door het overlijden van mr. J. C. van der Lek de Clercq is er een vacature ontstaan) werd, nadat de burge.- meester, mr. H. C. Moolenburgh, de ver gadering geopend had, aan de orde gesteld de benoeming van een Wethouder. Het resultaat der stemming was, dat met 11 stemmen mr. D. van der Vliet tot wet houder benoemd werd. Één stem was op mr. A. J. F. Fokker uitgebracht. Mr. D. van der Vliet vroeg,, toen de uitslag bekend was gemaakt, het woord, en sprak ongeveer als volgt: Toen ik twee jaar geleden tot directeur van de Insulaire Bank alhier benoemd werd, begreep ik, dat het inwerken in de nieuwe betrekking, die mij was opge dragen, veel tijd zou vorderen. Ik heb op dien grond de waardigheid van wethouder, die ik met zooveel genoegen twee jaar had bekleed, nedergelegd. Ik was namelijk van gevoelen, dat onder een complex van betrekkingen het wethouderschap niet lijden mag. Toen door de benoeming van mr. Moolenburgh tot burgemeester het wet houderschap vacant werd, vroeg men mij, of ik eventuëel bereid zou bevonden worden het opnieuw te aanvaarden, waarop ik ten antwoord gaf, dat ik het niet ambiëerde, maar, dat, indien de meerderheid van den Raad het wenschelijk zou achten, dat ik opnieuw als wethouder optrad, ik niet weigerachtig zou zijn. Ik meende dit te kunnen doen, omdat ik mij in de twee jaren, die sedert mijn aftreden als wethouder verloopen zijn, in de zaken der Hypotheek bank heb kunnen inwerken, en ook omdat ik zoowel ten kantore dier bank als ten kantore van het Waterschap „Schouwen" uitnemend word ter zijde gestaan. Ik dank de raadsleden voor het bewijs van vertrouwen, dat zij heden in mij ge steld hebben, en dit te meer, omdat zij blijkbaar in mijn bedanken vóór een twee jaren geleden geen wispelturigheid van mij hebben gezien, maar begrepen hebben, dat hetgeen ik deed, toen noodzakelijk was. Ik waardeer het zeer, dat men mij met algemeene stemmen verkozen heeft. Wanneer ik de betrekking thans aan vaard, dan geef ik daarbij de verzekering, dat, wanneer mij mocht blijken, dat ik daaraan niet den noodigen tijd kan besteden, dat ik dan niet zal aarzelen om mijn mandaat wederom ter Uwer beschikking te stellen. Mijnheer de voorzitter! Het is mij hoogst aangenaam onder Uw leiding in het College van Burgem. en Weth. zitting te nemen. Was er ook al vroeger soms verschil van inzicht tusschen ons, nimmer heeft dit tot eenige onaangenaamheid geleid. Ook met U, mijnheer Schuurbeque Boeije, zal het mij hoogst aangenaam zijn als wethouder samen te mogen werken. Ik beveel mij in de medewerking van de leden van het Dagelijksch Bestuur, van den secretaris, van de ambtenaren, en van de raadsleden met warmte aan. Mogen wij allen in het belang van de gemeente, en tot haar bloei samenwerken (applaus). De voorzitter: Ik begin er mede U, mijnheer Van der Vliet, met Uw benoeming tot wethouder geluk te wenschen. Het is mij een bizonder genoegen U wederom in het College van Burgem. en Weth. terug te zien, want ik heb jaren lang met U op hoogst aangename wijze samengewerkt, en al heerschte somwijlen tusschen ons ver schil van meening, dit bracht in onze goede wederzijdsche verhouding niet de minste wijziging. Met U, en met mijnheer Schuurbeque Boeije vormend thans het Dagelijksch Bestuur, hopen wij samen de belangen dezer gemeente naar vermogen te bevorderen. Op verzoek van mr. Fokker, en met goedvinden der vergadering wordt thans de benoeming van een onderwijzeres aan de orde gesteld, nadat de heer Koopman had aangekondigd, dat hij in de eerst komende raadszitting zal opkomen tegen hetgeen mr. Fokker ten opzichte van den finantiëelen toestand der gemeente bij gelegenheid van de installatie van mr. Moolenburgh als burgemeester, had op gemerkt. Tot onderwijzeres werd bij derde stemming gekozen mej. A. M. Fluijt. Mede op de voordracht stonden de dames T. de Moor en E. K. Poortman. Hierop sluit de voorzitter de zitting. Bij den Maandag te Dordrecht ge houden Nationalen Zangwedstrijd voor mannen- en gemengde koren, behaalde bij de afdeeling gemengde koren, waaraan 14 vereenigingen deelnamen, het alhier be staande en reeds gunstig bekende zang gezelschap „Polyhymnia" onder directie van den heer J. H. Letzer, een derden prijs, zijnde een verguldzilveren medaille en f 40. Wij wenschen zoowel den directeur als het gezelschap geluk met deze opnieuw behaalde onderscheiding! Heden werd op de algemeene begraaf plaats alhier in dea familiegrafkelder bijgezet het stoffelijk overschot van mr. J. C. van der Lek de Clercq, in leven notaris te dezer stede, Ambachtsheer van Stavenisse, ridder in de orde van Oranje-Nassau. Een groot deel der bevolking had zich op den dooden- akker verzamèld, teneinde aan den afge storvene, in wlen zooveel verloren wordt, de laatste eer te bewijzen. Het Dagelijksch Bestuur der gemeente, de leden van den gemeenteraad, de vertegenwoordigers der rechterlijke macht, de besturen van tal van corporatiën, waaronder wij ook opmerkten het bestuur der Koninklijk goedgekeurde Schietvereeniging „Zierikzee", waarvan mr. Van der Lek de Clercq beschermheer was, verschillende geestelijken en autoriteiten waren op de rustplaats der dooden aan wezig. Toen de lijkstoet, gevolgd door twee baren met bloemen en vijf koetsen, aan de begraafplaats was aangekomen, werd de kist, bevattend het stoffelijk omhulsel, onder de tonen der treurmuziek van de kapel der voormalige dienstdoende schutterij, waarvan de ontslapene tal van jaren commandant was, grafwaarts gedragen. De kapel had zich met omfloersd vaandel ter zijde van den grafkelder opgesteld. Ook bij het nederlaten van de kist werd aan doenlijke treurmuziek uitgevoerd. Aan de groeve werd door den heer Th. van der Lek de Clercq van Haemstede namens de familie een woord van dank gezegd aan allen voor hun treffende deel neming en hun tegenwoordigheid^ Vervolgens trad de heer J. Franse, notaris alhier, naar voren. Hij eerde in mr. Van der Lek de Clercq den Zierikzeeënaar, die hier geboren en opgevoed zich hier ook ge vestigd heeft, die Zierikzee lief had, en de gemeente en tal van haar inwoners gesteund heeft. Gedurende 33 jaar was hij notaris. Van hem kan verklaard worden, dat hij het ambt heeft ihoog gehouden. Na zijn ambt genoot geschetst te hebben, weidde hij over hem als burger uit. En een voor treffelijk burger was mr. Van der Lek de Clercq. Wanneer de afwezige familie van dé hier aanwezige verneemt, in welke groote matie van sympathie zich de ont slapene verheugen mocht, en hoe groot de deelneming was, bij djt afsterven betoond, dan zal de wetenschap daarvan balsem gieten in de geslagene wonde. Onder c(e indrukwekkende tonen der treurmuziek verwijderden zich langzaam de nabestaanden van het kerkhof, na nog voor het laatst een blik in den grafkelder te hebben geworpen, waarin zooeven het stoffelijk omhulsel was neergelaten. In weerwil van de ontzaglijke menigte heerschte er een voorbeeldelooze orde, waartoe ook de doeltreffende maatregelen der politie niet weinig hebben bijgedragen. Door den heer en mevrouw Pot— Rink alhier, is aan het college van cura toren der rijksuniversiteit te Groningen ten geschenke aangeboden het vroèger door den heer Egenberger in olieverf geschil derde portret van wijlen hun vader prof. dr. H. J. Rink, van 1877 tot 1883 hoog leeraar in de wiskunde aan gemelde universiteit, met beleefd verzoek, aan dat portret een plaats te willen geven in de senaatskamer van het nieuwe Academie gebouw. Aan de schenkers is de bizondere dank van het college van curatoren gebracht. Ellemeet. Door den landbouwer J. Steur Cz., ondèr <&ze gemeente, werd Donderdag avond op zijn land een ballonnetje gevonden, ter grootte van een varkensblaas, en opgelaten, doel onbekend, door Jos. Coppé Fr" te Brussel. „Gedenkstukken" zullen gezonden worden aan de zenders der 2 eerstaankomende kaarten (waarvan 1 aan het ballonnetje bevestigd was) en aan de 2 komende van de verste afgelegen plaats. Zou dat van Steur daaronder zijn? Scharendijke, 8 Juni. Dat was me van morgen hier een drukte van belang. Het muziekkorps van Ellemeet richtte onder het schallen van vroolijke liederen zijn schreden naar de haven, waar het zich inscheepte op de motor van Verwest, die met een 100-tal feestgangers een pleizier- reisje naar Flakkee ging maken. Na een heerlijk watertochtje en een dag van ont spanning te Ouddorp en verder gelegen plaatsen, kwam het reisgezelschap om 9 uur weer hier terug. Daar er nog al deining was, had menigeen op het water met een zonderling gevoel te kampen, dat aan wal evenwel spoedig verdween. De muziek speelde weer eenige deuntjes en toen was de pret uit. Haamstede. In eene op 4 dezer ger houden vergadering van ingelanden van den polder Westeren Ban is de rekening over 1907/1908 goedgekeurd in ontvang op f 13709,655, in uitgaaf op f 13612,97, alzoo met een goed slot van f 96,685De hooge cijfers van deze rekening zijn een gevolg van den aanleg van nieuwe straat wegen. De begrooting voor 1908/1909 werd vastgesteld in ontvang en uitgaaf tot een bedrag van f 1337,05. Ten slotte werd een voordracht opge maakt ter benoeming van een gezworene, noodig wegens de a.s. aftreding van den heer L. J. Blom. Op die voordracht werden geplaatst de heeren L. J. Blom, J. den Boer en P. Blom, allen wonende alhier. Ouwerkerk. Gekozen tot lid van den Raad alhier de heer A. J. Romeijn met 54 stemmen. De heer H. Hoogerhuis verkreeg 47 stemmen. Bruioisse. De heer A. J. v. Boven, leerling van den heer Boers, secretaris alhier, is 3 dezer geslaagd, ook voor het tweede gedeelte, ingevolge waarvan hem het diploma candidaat-gemeente-secretaris is uitgereikt. St.-Filipsland, 9,Juni. Zoo langzamer hand gaat er bij ons de aardigheid van den „Pinksterdrie" af. Moesten we verleden jaar de geneugten van 't probeeren der brandspuit derven, ook nu weer misten we dit nummer op 't feestprogramma, tengevolge van den noodlottigen brand van Donderdag j.l. Wat geraakten we anders al aardig in Pinksterstemming, als Zaterdagavond te voren onze omroeper met luider stemme verkondigde, dat Dinsdagnamiddag 2 uur de brandspuit-probeer-plechtigheid plaats zou hebben, en dat alle brandweer-autoriteiten en waardigheidbekleeders tegenwoordig moesten zijn. Hoe meer dan Dinsdag het gewichtige moment naderde, hoe meer de jeugd in spanning verkeerde. Sloeg 't eindelijk 2, en luidde de klok, dan was er geen houden meer aan, en 't was een gejubel zonder eind. Gelukkig de knaap, wiens vader een hoogen rang bij de brandweer bekleedt, want hij was er zeker van het teeken van vaders brandweer-waardigheid naar het slagveld te mogen dragen, en werd door iedereen benijd. En dan dat gejuich, wanneer 't voorwerp, waarom 't ging uit zijn rustige rust zoo luid wakker geschud, en door alle hens naar 't oefenings terrein getrokken werd. Daarna kwam een oogenblik van hope en vreeze, en dezelfde gedachte doorkruiste ieders brein: „Zal hij water geven of niet?" Oogenblik van plechtige stilte. Maar nauwelijks ging de eerste waterstraal omhoog, of een luid hoerahweerklonk, en de vreugde had haar toppunt bereikt, wanneer één der over- moedigen, die den pijpleider het be- leedigende: „droge wachter!" had durven toeroepen, eens flink nat gespoten werd. En nu, 2 jaar achtereen, hebben we dit landelijke, onschuldige vermaak moeten missen, 't Is te hopen, dat er 't volgend jaar geen gegronde redenen bestaan om deze typische feestelijkheid achterwege te laten. Bij het op den 2en Pinksterdag te Bergen-op-Zoom gehouden concours hip- pique behaalde de heer J. A. Stols alhier de volgende prijzen2e bestuursprijs voor paarden zwaar wagenslag, 6e bestuursprijs voor paarden licht wagenslag. In beide categoriën waren 19 mededingers. St.-Maartensdijk, 9 Juni. Van een clubje fietsers uit deze gemeente, die Dinsdag een tochtje naar Tholen maakten, werd één hunner van achteren aangereden door één in dolle vaart achter hen aankomende hit met kar, juist bij het indraaien van het Tolwegje onder Tholen, tengevolge waar van de fietser tegen den grond geslagen werd. De voerman met paard en kar kwamen aan de overzijde van den weg in de sloot terecht. De fietsrijder kwam er gelukkig met eenige schade aan kleeren en fiets af, terwijl van de hittenkar beide boomen stuk waren en eenige kazen op den bodem der sloot terecht kwamen. De bestuurder van de hit beweerde, dat zijn paardje holde, en hij er daardoor geen macht over had de aanrijding te voorkomen. Middelburg, 6 Juni. Hedenmiddag werd op de algemeene begraafplaats alhier ter aarde besteld het stoffelijk overschot van wijlen den heer mr. E. Dull, in leven voorzitter van den Voogdijraad, rechter- plaatsvervanger in de arr.-rechtbank alhier, oud-ambtenaar van het O. M. bij de kantongerechten te Middelburg en Goes. Mr. Dull was den 4en Mei te Sorento (Italië) overleden en was zijn stoffelijk overschot gisteren hier aangekomen. Als een bizonderheid wordt mede gedeeld, dat van de bij het bataljon infanterie te Middelburg in Mei ingedeelde llölote- lingen viermaanders, er 46 zijn afgekeurd, dus 40 pCt. Vlissingen. Op het strand alhier zullen dezen zomer wederom van gemeentewege van af 10 Juni tot 27 September, des Woensdagavonds en Zondagmiddags, con certen worden gegeven. Door een geacht ingezetene van Vlissingen zijn een 40tal zitbanken aan de gemeente aangeboden, teneinde deze op verschillende plaatsen in de plantsoenen en wandelplaatsen te zetten. Daaraan is reeds een begin van uitvoering gegeven. Landbouw en Veejeelt. Zaterdag 6 Juni vergaderde te Goes in de sociëteit „Van Ongenuchten Vrij" een 23-tal landbouw-onderwijzers onder voorzitterschap van den heer Rijkslandbouw- leeraar. Later kwam ook nog de Rijkstuin- bouwleeraar ter vergadering. De secretaris, de heer A. de Smidt, bracht in herinnering, dat deze de tiende bijeenkomst was, die in deze provincie werd gehouden. In 1899 kwamen voor de eerste maal, daartoe uit- genoodigd door den Rijkslandbouwieeraar, drie hoofden van landbouwcursussen in het gebouw der Winterschool te Goes bijeen. Men had toen niet kunnen denken, dat in betrekkelijk zoo korten tijd die vergaderingen zouden bezocht worden door meer dan twintig bevoegde leiders van cursussen. Spreker wees op het in onzen tijd zoo zeldzaam voorkomend verschijnsel, dat de vergaderingen, ofschoon voor velen moeilijk te bereiken zoo goed bezocht wordenhij toonde aan dat zelden meer dan twee uitgenoodigden wegblijven. Hij schreef dit voornamelijk toe aan den vrijen, ongedwongen geest, die er heerschte, dank zij de aangename wijze, waarop de vergadering wordt geleid en den goeden, vriendschappelijken geest, die onder de collega's heerscht. Onder het zestal punten ter bespreking, die op de agenda voorkwamen, waren vooral belangrijk punt 3: Is het gewenscht cursussen voor volwassenen in het Land- bouwboekhouden op te richten? Dit punt was op de vergadering van Land- en Tuinbouwieeraren, in Den Haag, onlangs met den Inspecteur gehouden, ter sprake gekomen en daarom hier door den heer Kakebeeke in bespreking gebracht. In Groningen zijn proeven genomen, ge steund door de Landbouwmaatschappij, die naar getuigenis van den Rijkslandbouw- leeraar aldaargoed voldaan hebben. Daarom acht de heer Kakebeeke het wel gewenscht, dat ook te onzent proeven worden genomen, om te zien of er belang stelling voor bestaat, en op welke wijze dit onderwijs het best te geven is. Een commissie van drie personen, waaronder de Inleider, zal trachten vóór den winter een leiddraad en leerplan samen te stellen. Een ander belangrijk punt was no. 6: Landbouw-onderwijs aan meisjesin te leiden door den heer J. Mesu. Dit onder werp is actueel, daar er juist m onze dagen veel over geschreven wordt en het toch in de bedoeling onzer regeering ligt, om op het voetspoor van België, Dene marken, Engeland, Duitschland, Rusland en Amerika, onze aanstaande boerinnen voor te lichten op het terrein, waarop ze zich later zullen bewegen en waar ze zoo veel invloed kunnen uitoefenen. Naar aanleiding van het werk„De maatschappelijke positie der Boerin" wees spreker aan, wat aan de boerendochter dient onderwezen te worden, als in de eerste plaats de theorie van het melken, de behandeling der meHc, de zuivelbereiding, het opfokken van melkvee, het voederen van jong vee en van melkvee; pluimvee teelt; groententeeltooftteelt, wijze van bewaring van ooft en nog veel meer. Met groote belangstelling werd deze inleiding aangehoord en een levendige be spreking volgde er op, waaraan ook de Rijkstuinbouwleeraar deelnam. Besloten werd, dat ook op dit gebied getracht zou worden belangstelling te wekken in het oprichten van cursussen voor boerendoch ters op de wijze der cursussen voor vol wassenen, dus in den vorm van wekelijksche lezingen (het liefst in den zomer) aan te vatten. W. De prijs der Zeeuwsche blauwe aard appelen, voor enkele weken nog f 2 per H.L. bedragende, is gedaald tot f 0,90 a f 1. Schouwen, 6 Juni. Na een week van buitengewone ontwikkeling en groeikracht op de velden, kwamen heden de koude en woeste stormvlagen de jeugdige plantjes teisteren. Vooral de boontjes op onze vlakke velden uitgezaaid, hadden het kwaad te verantwoorden, zoodat ze later op onbe schutte landen verflensd ert gehavend stonden, wachtend op milder natuur, die eeniger mate herstel kon brengen. O N D E R W IJ S. De 64ste algemeene vergadering der onderwijzersvereeniging in het arrondisse ment Zierikzee zal gehouden worden te Oosterland, op Vrijdag 3 Juli a.s. Als spreker zal o. a. optreden de heer J. Hogerheijde, geboortig van Zierikzee, instituteur aan een doofstommen-inrichting te Antwerpen. Z.Ed. zal behandelen „De doofstommen en hun onderricht". Tot hoofd der openbare meisjesschool te Goes is benoemd, mej. P. A. Snoep te Rotterdam. Voor onderwijzers bestaat weer ge legenheid te worden benoemd tot onder-^ wijzer der 3de klasse bij het Openbaa Europeesch lager onderwijs in O.-Indië. Voor inlichtingen en bizonderhedei wende men zich tot de afdeeling „Personeel' van het Departement van Koloniën. Aan de Utrechtsche Hoogeschool i met gunstig gevolg het tandarts-exame afgelegd door den heer A. Regensbur^ van 's-Gravenhage. Renesse. De lieer M. N. Leeuwe hoop op 15 Juni e.k. zijn 25-jarige ambtsver vulling als onderwijzer te herdenken.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1908 | | pagina 2