Het Huis „Zomerlust" Zierikzee-Rotterdam. MIDDELBURG -ZIERIKZEE. ADVERTENTIEN. Sociëteit „ONS GENOEGEN". Protestantenbond. Breda, 4 Juni. Mevrouw S., wonende aan de Teteringenstraat alhier, ging Dinsdagavond omstreeks 8 uur uit. Toen ze om 10 uur thuiskwam, bemerkte ze tot haar schrik, dat een kastje was open gebroken en een bedrag van ongeveer f 500 was ontvreemd. Aan de voordeur, noch aan de achterdeur, waren sporen van braak te bekennen, zoodat het vermoeden voor de hand ligt, dat de dief of de dieven door middel van een valschen sleutel de voordeur hebben geopend, of wel door een openstaand raam, waarvoor een buiten jaloezie was neergelaten, naar binnen ge klommen zijn. Van den dader of de daders geen spoor. De politie stelt een ijverig onderzoek in. RECHTSZAKEN. Voor het gerechtshof te Amsterdam werd behandeld het hooger beroep, ingesteld tegen het bestuur van de Club International de Bienfaisance aldaar. Beklaagden hadden in het laatst van Januari voor de rechtbank aldaar terecht gestaan wegens het deelnemen aan een vereeniging, die in strijd met haar statuten gelegenheid gaf tot hazardspel. De rechtbank had hen vrijgesproken bij gebrek aan wettig en overtuigend bewijs, doch het O. M. had appèl aangeteekend. Vijftien getuigen, meerendeels buiten landers, waren ditmaal gedagvaard. Van de vijf beklaagden waren twee verschenen. Verdedigers zijn wederom mr. Van Gigch, Polenaar en Hazelhoff. De procureur-generaal eischte tegen Joseph Hubert Henry, Jean Baptiste Alfred Frédéric Galinon en Lewis Walther Thorton ieder 2 maanden, tegen Samuel Politzer 3 maanden gevangenisstraf, en tegen Harry Bisschofswerderden minst schuldige, f 300 boete, subsidair 30 dagen hechtenis. Galinon, oude man, schijnt méér zich nog te bukken, als de heer De Hartogh hem den eisch vertaalt. Politzer, driftig, strijkt z'n snor in lange puntjes, slaat de hand tegen z'n hoofd in nerveuze opwinding dèn buigt-ie, met Weltmaenirische ervaring tegen het Hof, lichtglimlachend tegen den procureur-generaal, vol beleefdheid. Landbouw en Veeteelt. Oud-Vossemeer. Zoowel in de ver dronken polders als in de niet-geïnnun- deerde is dit jaar het bietengewas sterk vertegenwoordigd. Hier en daar heeft men sommige kavels moeten overzaaien, door dat de planten waren afgevreten. In den Sluispolder liggen 33 gemeten aan elkander, eigendom van de ambachtsheeren van Vossemeer; deze moeten goed te velde staan. Stavenisse. Daar door de leden-aandeel houders der beide alhier bestaande weeg bruggen het weegloon tot op de helft verminderd is, schijnt het plan om een 3e weegbrug op te richten, opgegeven. KERKNIEUWS. De candidaat G. van Montfrans te Nijkerk, die voor het beroep bij de Ned. Herv. Gem. te Oud-Vossemeer bedankt had, is thans beroepen te Rouveen (Overijsel). ONDERWIJS.^ Zierikzee. De voordracht voor de vacante betrekking van onderwijzeres aan school A, bestaat uit de dames: T. de Moor te Bruinisse, A. H. Fluijt te Ooster- land en E. K. Poortman te Nieuwe-Tonge. Naar aanleiding van bloemen in potten. Door den heer J. Beenen, chef bij de Tuinbouwmaatschappij „Gelderland", zijn eenige zeer interessante proeven gedaan met verschillende bloemen in potten, ten einde na te gaan, hoe deze bloemen in de beperkte potruimte zouden gedijen, bij gebruik van enkel kunstmest. Deze proeven, in den loop van 1907 genomen, heeft hij in bizonderheden beschreven in een kleine brochure, onlangs verschenen („Groenten -en Bloemen in potten"). Laat mij u daarvan het voornaamste navertellen. De potten waren gevuld met toebereide aarde. Deze bestond uit schralen, in geen twee jaren bemesten grond, grof van structuur, dus goed doorlatend. Deze grond was zeer arm aan plantenvoedende stoffen alleen kalk was in voldoende hoeveelheid aanwezig. De proeven werden o.a. genomen met 1°. Verbena hybrida, 2°. Cineraria maritima, 3°. Petunia hybrida, 4°. Knol begonia, 5°. Heliotropium en 6°. Dracaena indivisa. Den lsten Juli werden de kleine plantjes overgebracht in de toebereide aarde. Van elke soort werden 2 planten in bovengenoemden grond overgeplant, zonder dat deze met eenige meststof was vermengd. Alzoo werden deze twee onbemest. Verder werden van elke soort twee plantjes overgeplant in potten, waarvan de grond zooals die boven is aan gegeven vermengd was met 6 gram patentkali en 12- gram superphosphaat (14 pCt.) Deze potten waren bestemd om geen andere meststof meer te ontvangen. Alzoo waren deze twee bemest met kali en phosphorzuur. Daarna werden van elke soort nog twee exemplaren op dezelfde wijze bemest als laatstgenoemde twee, met het doel deze ook met Chilisalpeter te bemesten. Deze twee laatste potten kregen dus een volledige bemesting. Den 6en Juli werd aan elke dezer planten 2 gram Chili salpeter gegeven. Ongeveer drie weken na deze-bemesting werden de potten voortaan geregeld iedere week begoten met een oplossing van Chilisalpeter (2 ons per 100 liter, dus 2 decigram per 10 liter). Deze proeven hebben het volgende geleerd 1°. Dat de hoeveelheid kali en phos phorzuur, in ééns gegeven, te groot was. (Per dM.3 respectievelijk 6 en 12 gram is dan ook nog al wat). Dat het waarschijnlijk beter ware geweest ook deze geringere hoeveelheden nog in gedeelten te geven. 2°. Dat de onbemeste planten niet tot volle ontwikkeling kwamen. 3°. Dat, niettegenstaande den eerste'n achterstand en onregelmatigen groei der met waarschijnlijk te veel kali en phos phorzuur bemeste planten, deze later de onbemeste verre overtroffen. 4°. Dat de potten, welke een volledige bemesting ontvingen, het in alle opzichten gewonnen hebben van de andere. 5°. Dat de Chilisalpeterbemesting zicht bare verbetering bracht in het uiterlijk en den groei der planten. 6°. Dat de proefnemer zegt het uitdrukkelijk het Chilisalpeter gebleken is te zijn een onontbeerlijke meststof in de bloemencultuur, a. doordat een oplossing van Chilisalpeter oogenblikkelijk verbetering brengt in den stand en het uiterlijk der plant, b. doordat de bladontwikkeling in zóódanige mate toeneemt, dat de geheele plant op den duur een forscher en krachtiger aanzien krijgt. Ingezonden Mededeelingen. (Onder verantwoordelijkheid van den Inzender). Van 1 —5 regels f 1elke regel meer f 0,20. Belangrijk nieuws. Foster's Rugpijn Nieren Pillen verlichten en heelen in hun grootsch werk de vermoeide nier- weefsels, zij lossen het gekrlstaliseerd urinezuur op en houden het lichaam vrij van niergiften, die ziekten teweegbrengen. Mejuffrouw P. de Bakker, Doel pad te Ouden bosch, schrijft ons: Sedert ruim drie jaren heb ik aan een ellendige nierkwaal geleden, ik had veel stekende pijn, flauwten en benauwdheden. De urine was hoogrood gekleurd en verspreidde een onaangename lucht; mijn maag was van streek en ik had mijn eetlust verloren, menigmaal kon ik niet het minste in mijn maag verdragen en ik was wanhopig, want wanneer men op een leeftijd komt van zes-en-zestig jaar, dan gaat men niet meer zoo licht over zulk een ongesteldheid heen. Toen Ik echter Foster's Rugpijn Nierenplllen begon in te nemen, scheen bet wel alsof er een algeheele ommekeer In mij plaats greep. De pijn werd beduidend minder en de maag kon haar gewoon werk weer verrichten, terwijl mijn geheele gestel verkwikt was. ik ben u zeer dankbaar voor zulk een prachtig middel, dat ik met ver trouwen aan allen zal aanbevelen, die lijden zooals ik voorheen. Ik ondergeteekende verklaar dat het boven staande waar is en machtig u het publiek te maken op elke wijze die u goeddunkt. Wenk aan koopers. Foster's Rugpijn Nieren- pillen worden niet los verkocht, enkel in doozen, waarop de naam van het geneesmiddel voluit voorkomt. Vraagt uitdrukkelijk Foster's en gij zult de goede hebben. Ze zijn te Zierikzee verkrflgbaar b| den Heer M. S. Polak, gedlpl. Drogist, en te Tholen bi den Heer W. Potter, lliaai Apotheek „Coronoe", Stoofstraat. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel f 1,75 voor één of f 10,— voor 6 doozen. ZONNESTEEK. Te Dubbeldam is mej. De H.—T. aan een zonnesteek overleden. De 47-jarige Teunis Breugom, werk zaam aan den strandmuur te Scheveningen, werd Dinsdagmiddag onder zijn werk door een zonnesteek getroffen. Kort daarna overleed hij. Een weduwe met 3 kinderen blijft achter. Gemengd Nieuws. Beestaditlg. Men schrijft aan het N. v. d. D. Te Diepenheim (Overijsel) werd dezer dagen een bruiloft gevierd. Tijdens het feest bezweek plotseling één der gasten. Deze werd ter zijde in een schuur gelegd. Een onweder kwam op en felle bliksem schichten verlichtten spookachtig het feest terrein, terwijl het gerommel van den donder er overheen rolde. Inmiddels werd de feestmuziek voortgezet en lustig vierde men verder feest onder zang en dans. Toen er onder den invloed van Bacchus één der gasten ter aarde zeeg, werd deze bij den doode onder dak gebracht. In het slijk gestiktDrie onder wijzers uit het Bretonsche dorp Locquenole en de 18-jarige dochter van één hunner, hadden een roeitochtje op zee gemaakt, toen zij om 10 uur des avonds wilden landen nabij Plouézoch. De kust is daar zeer gevaarlijk en toen zij uit de boot stapten, zonken zij weg in het slijk tusschen de rotsen aan het strand. Slechts één hunner wist zich daaruit los te maken en zwemmend den vasten grond te bereiken. Hij snelde naar het dorp om hulp te halen, maar inmiddels was de vloed gestegen en het den visschers onmogelijk geworden de verongelukten terug te vinden. Dat gelukte eerst den volgenden morgeft bij ebbe, toen men hun lijken in het slijk vond. Een Engelschman had met zijn vrouw plaats genomen in een tramrijtuig van de Beurs naar de Groote Plaats te St.-Joost- ten-Noode. Onderweg heeft een knappe zakkenroller van het kleed der dame den zak weten af te snijden, waarin 2000 fr. in banknoten staken. De dief was reeds verdwenen toen de diefstal bemerkt werd. Een ambtenaar uit den omtrek van' Breslau vernam dezer dagen dat hij in de Pruisische staatsloterij 1000 mark had ge wonnen. Dit buitenkansje belette hem evenwel niet een hulptoelage te vragen aan zijn bestuur. Tegelijkertijd schreef hij aan de directie der loterij, om zoo spoedig mogelijk in het bezit te komen van zijn 1000 mark. Ongelukkig vergiste hij zich in de en veloppe en eenige dagen later ontving hij van de Breslauer regeering een schrijven, waarin men hem geluk wenschte met zijn winst en hem het loterijbriefje terugzond, „dat hij wel zou noodig hebben". Den volgenden dag liet de directie der loterij hem weten dat hij een dwaling had be gaan, maar dat zij, tot bespoediging der zaak, zijn vteag om een hulptoelage recht streeks aan het bevoegd bestuur had overgemaakt. ONWHDEH, Donderdagmiddag, ongeveer half zes, is, tijdens een hevig onweêr, de bliksem geslagen in een woning in de Breewater- straat te Vlissingen. In den gevel werd een gat geslagen, doch brand werd niet veroorzaak. Dinsdagmórgen is te Zoeterwoude (Z.-H.) de bliksem geslagen in de boerderij „Eben Haézer", aan den Hoogen Rijndijk, toebehoorende aan den heer B. Hoogteijling. De schuur met rijtuig- en landbouw gereedschappen is geheel verbrand. Een hond is omgekomen. De daarnaast staande loods met bouw materialen van den heer F. van der Waals Is ook grootendeels verbrand. Eveneens kreeg de handelaar in bouwmaterialen H. de Jong Jr. veel waterschade. De eerstge noemde twee eigenaars waren verzekerd; de laatste niet. Op het eiland Nederhemert, bij Heusden, is de bliksem in den toren ge slagen. Er ontstond echter geen brand. Te Ambt-Al mei oo sloeg de bliksem in een blok van vier woningen, toebe hoorende aan de weduwe Beukers en bewoond door den schoenmaker Weinreich en drie anderen. Alles brandde tot den grond toe af. Verzekering dekt de schade. Te Zeddam (Gelderland) is de blik sem geslagen in de woning van den heer Vennema, welke geheel afbrandde. Het vee werd gered. Alles was verzekerd. Te Haarlem is vermoedelijk wegens een gebrek aan den bliksemafleider de nieuwe kathedrale kerk St.-Bavo door den bliksem getroffen. Het gebouw kreeg geen schade. Te Emmer-Compascuum werd Dinsdagmiddag circa 5 uur de vrouw van J. B. door den bliksem getroffen. Aan vankelijk dacht iedereen met ontzetting dat zij dood was, doch 't bleek, dat zij slechts het bewustzijn verloren had. Een maal ontwaakt, bleek zij geen noemens waardig letsel ontvangen te hebben. Te T e r-A p e 1 werd Zaterdag, tijdens een hevig onweder met hagelslag, de koe van den landbouwer H. Siks in het land gedood, terwijl ook een zekere K. Ekel- kamp, rijdende op een fiets, door een feilen slag zoozeer bedwelmd werd, dat hij voorover in een diepe sloot viel. Hij werd in bewusteloozen staat gered, en verkeert thans nog in een toestand van verdooving en gevoelloosheid in armen en beenen. Te Rotterdam heeft de bliksem den topgevel vernield van het met koffie ge vulde pakhuispand van het Leidsche Veem aan de Wilhelminakade. De topgevel sloeg door een glazen dak. Ook he( feletoonrek, dat op het dak van dat pand stöhd, kreeg schade. Er ontstond echter geen brand. Te Rossum sloeg in den nacht van Maandag op Dinsdag de bliksem in de boerderij van De Krijger, met dat gevolg, dat hét achterhuis en 2 hooibergen tot den grond afbrandden. Grillige loop van den bliksem. Uit Westerlee (Gr.) wordt weer eens een voorbeeld gemeld van den vreemden gang, die een bliksemstraal kan nemen. De bliksem sloeg in een omhoog staande wiek van een watermolen, welke in de lengte werd gespleten, zoodat de splinters ver weg vlogen. Bij de as is de bliksem naar binnen gegaan; vervolgens de aldaar uit komende rookleiding en schoorsteenmantel gevolgd tot in de kamer. Een van de steunders van de rookleiding werd totaal verbrijzeld; daarna nam de bliksem zijn weg oyer den vloer tot aan de zitplaats van een aldaar schuilende vrouw. Deze werd de zool onder één der schoenen weggeslagen, haar groote teen barstte. Vervolgens is de bliksem den onder haar zich bevindenden kelder binnengedrongen, waar hij heel wat schade heeft aangericht. Vervolgens terug naar de kamer, de vrouw des huizes het haar op het hoofd gedeelte lijk gezengd en één der kinderen het gezicht geschroeid. De vrouw is een koffiemolen uit de handen geslagen en alles is van de tafel en den schoorsteen mantel geslagen. Vermoedelijk heeft de bliksem zich eerst weer een uitweg ge baand door den schoorsteenmantel tot den lsten zolder, van waar hij door een stuk geslagen ruit naar buiten is gegaan. Brand ontstond niet. De schade is evenwel groot. Ingezonden Stukken. Mijnheer de Redacteur! Heden lazen wij het ingezonden stuk van den heer H. A. Geluk te Zierikzee, aangaande de gehouden vergadering van de Vereeniging V. Z. O. S. te Zierikzee, en wel naar aanleiding der onderzoeken over de door ons gestoken monsters, en verzoeken u beleefd ons een plaats te willen geven, om op onze beschuldiging te antwoorden. Hij vraagt hoe de monsters worden genomen? Zij worden gestoken en direct verzegeld in duplo, en daar de Vereeniging ons daarvoor heeft aan gewezen, durven wij onder eede verklaren, dat ze opgezonden worden, zooals ze zijn, zonder aanzien des persoons, zoo van kooper ais ver- koopers. Vrienden zijn wij van allen, maar geen vrienden van menschen, die ons een fooitje in onze handen zouden durven steken, om schandelijke partijdig heid te doen plaats hebben. Mocht echter de heer Geluk hiervan bewijzen kunnen aanvoeren, laat hij het gerust publiek in uw blad plaatsen, want belasteren gaat gemakkelijk genoeg. Het speet ons deerlijk, dat de Zierikzeesche Nieuwsbode van de vergadering een zoo beknopt verslag heeft gegeven. Voor de moeite en on kosten, en meer nog voor het goede doel, dat het rijk er mede op het oog heeft, hadden wij een uitgebreider verslag verwacht Is het niet verwonderlijk, dat juist de heer Geluk zijn geleverd meel, waarvan een monster was genomen, het meest met bijna waardeloos taplocameel was vermengd, en zelfs was dat nog niet genoeg, ook nog waardelooze rijst- en koffie- doppen werden gevonden! Onze strijd is niets anders dan een voorkoming van knoeierij. Bijna bij allen, op enkelen na, was het meel verknoeid; is dat concurrentie, neen, dat is öf vuile concurrentie óf te duur ge rekende prijs voor waardeloos meel. Door de Vereeniging zijn wtj ondergeteekenden permanent verklaard tot het nemen van monsters, onverschillig waar, en mochten de leveranciers van meel, en in het bizonder de heer Geluk, het genoegen hebben voortaan bij eventueele monster neming tegenwoordig te zijn, zoo zijn wij daartoe gaarne te vinden. Het spreekwoord zegt: „zooals de waard is vertrouwt hij' zijn gasten". Wij staan echter gelukkig ver boven zulk een beschuldiging. De heer J. W. Romeijn heeft op de vergadering duidelijk onze onschuld bewezen, daar een monster, door ons genomen, en van diezelfde partij katoenmeel, ook op een andere plaats genomen, van hetzelfde gehalte bleek. Hiermede zeggen wij dan ook, dat wij beslist van verder schrijven afzien, en danken U, Mijnheer de Redacteur, voor deze plaatsing. Met de meeste achting, L. QUANT en L. v. D. SLUIS. Wij waardeeren ten zeerste het doel, dat de vergadering met de instelling der commissie tot het nemen van monsters beoogt. En alhoewel wij niet kunnen beoordeelen, of in de wijze van monsterneming wellicht nog een verbetering ware aan te brengen, zoo verkregen wij toch den indruk, dat de commissie haar taak consciëntieus opvat en eerlijk vervult. Maar met het oog op de tegen bepaalde personen geuite beschuldigingen meenden wij ter voorkoming van justi'tiëele moeilijkheden het gesprokene zoo beknopt en algemeen mogelijk te moeten weergeven. De Redactie. STOOMBOOTDIENST Stoombooten „Schelde 2" en „Stad Zierikzee". JUNI. Van Zierikzee Zaterd. 6'smorg. 7,— - 6,30 Zondag 7 7 Maand. 8 Dinsd. 9 9 Woens. 10 Dond. 11 Vrijdag 12 Zaterd. 13 Zondag 14 Maand,. 15 Dinsd. 16 T,— 0,— 10,- 7,30 9- 9- 9,30 10,30 11- 6,30 Van Rotterdam Zaterd. 6 'snam. Zondag 7 's morg. 7 'snam. Maand. 8 'sav. Dinsd. 9 's nam. 9 Woens.10 Dond. 11's morg. Vrljdagl2 Zaterd. 13 Zondagl4 Maand. 15 's mldd. Dinsd. 16 12,30 6- «5= I,— 1,30 9,30 10,30 II,— 11- 12,- 12,- STOOMBOOTDIENST JUNI. AMSTERDAMSCHE TIJD. Van Middelburg: '«morg. 'smidd. Zaterd. 6 7,30 4,30 Zondag 7 7,30 6,— Maand. 8 7,30 6,- Dinsd. 9 7,30 4,30 Woens. 10 7,30 4,— Dond. 11 7,30 4,— Vrijdag 12 7,30 4,— Zaterd. 13 7,30 4,— Van Zierikzee: '«morg. '«midd. Zaterd. 6 7,30 3,- Zondag 7 6,30 5,30 Maand. 8 6,30 Dinsd. 9 7,30 Woens. 10 7,30 Dond. 11 6,30 Vrijdag 12 7,30 Zaterd. 13 7,30 5,30 3,— 3,— 3,- 3,- 3- Des Zondags zullen Retourbil jetten worden afgegeven, geldig voor de terugreis op denzelfden dag. Middelburg—-Zierikzee v. v.: lste klasse f 1,50; 2de klasse f 1,—. Tusschenveren v. v.: lste klasse f 1,20; 2de klasse f 0,80. Indien reizigers van Zierikzee naar Goes, bi] den Agent te Zierikzee, vóór het vertrek der boot, (tijdig voor de ochtendreizen op den vooraf- gaanden avond, vóór 8 uur) plaats nemen voor den wagen van Catsche veer, zal om een bij wagen naar Goes worden getelegrafeerd. MARKTBERICHTEN. Middelburg, 4 Juni. Ter graanmarkt van heden was de aanvoer zeer gering. Tarwe en witte boonen waren de eenige artikelen van beteekenis. Tarwe onver anderd, witte boonen 50 cent lager. De prijzen waren als volgt: Nieuwe tarwe f 7,50 k f 7,75; witte boonen f 9 A f 10. Alles per H.L. hopen Dinsdag 9 Juni a.s, onze geliefde Ouders: HARMAN EVERSTE en ADRIAANTJE VAN LOOZEN, hunne 25-jarige Hchtvereeni- j ging te herdenken. Zonnemaire, 6 Juni 1908. Hunne dankbare Kinderen. Zoo de Heere wil en zij I leven, hopen onze geliefde Oudere: I JOHS. WESDORP en JANNETJE OVERBEEKE, [op 11 Juni in stille hunne j 25-jarige Echtvereeniging te i herdenken. Bruinisse, 6 Juni 1908. Hunne dankbare Kinderen. Q e b o r e n MAR/ENUS /AN, Zoon van C. M. ELENBAAS Jz. en P. M. MOL Md. Zuid-Beijerland, 2 Juni 1908. Ondertrouwd: C. A. VAN N1EUWENHU1JZEN Wz. en ADR1ANA GEELHOED Hd. Steenbergen, -sT-Piïïi^-L^r4 Juni ,m Heden overleed zacht en kalm, na een langdurig en smartelijk lijden, onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, de heer J. Storm, in den ouderdom van 74 jaar. Bruinisse, 1 Juni 1908. Uit aller naam, Wed. J. STORM-Olree. Eenige en algemeene kennisgeving. BALLOTAGE Zondag 7 Juni aanst., 's namiddags 1 uur. Gevonden: Een barnst. Sigarenpijp. De Leden van den Ned. Protestantenbond in Schouwen en Duiveland worden uït- genoodigd tot het houden eener bijeenkomst op Donderdag II Juni a.s., 's namiddags te één ure, in het „Koffiehuis Adriaanse" te Zierikzee. Doel: Oprichting eener afdeeling Schouwen en Duiveland en vast stelling van een reglement. Zij, die nog lid willen worden, kunnen zich daartoe alsdan aanmelden. Het Voorloopig Bestuur. Terstond te huur a Donkerewcg, hoek Haneweg, bij Schudde- beurs. Te bevragen bij L. DE VLIEGER, Schuddebeurs btjLZierikzee. BURGEMEESTER en WET HOUDERS van Stavenisse zullen, op Woensdag den 17 Juni 1908, 's nam. 4 ure, in het Oemeenlehuis aldaar, in het openbaar trachten aan te besteden: Het maken van eene Keibestrating in den Westelijken Achter weg en het uitbreken van de oude en het maken van eene nieuwe Keibestrating in het „Slop". Bestekken zijn verkrijgbaar van heden al bij den Gemeente-Opzichter tegen betaling van 60 cent, terwijl de aanwijzing zal plaats hebben op den bestedingsdag, des voormiddags van 10—12 uur. De gezegelde inschrijvingsbiljetten moeien op den aanbestedingsdag ingeleverd worden van 2—3} ure. Stavenisse, den 1 Juni 1908.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1908 | | pagina 6