ADVERTENTIE!!. Gedurende de maand Januari zijn uit Zeeland verzondendoor Bergen-op-Zoom 28.979 KG. oesters en 70.010 KG. mosselen; door Krabbendijke 4509 KG. oestersdoor Kruiningen 154.658 KG. oesters, 65.135 KG. mosselen en 4970 KG. alikruiken; door Vlake 14.697 KG. oesters en 15.980 KG. mosselendoor Bruinisse 39.028 KG. oesters en 584.600 KG. mosselen. Te Philippine zijn aangevoerd 312.500 KG. mosselen. KUNSTNIEUWS. Vocale en instrumentale uitvoering op Woensdag 19 Februari 1908, in de Concertzaal te Zierikzee. Onder de vele muziek- en zanguit voeringen in dezen winter moetookgenoemd worden die door de leerlingen van den heer en mej. Klimmerboom 1.1. Woensdag werd gegeven. Den jeugdigen leeftijd in aanmerking genomen, mag al vast gezegd worden, dat deze uitvoering redenen tot tevredenheid heeft gegeven. De nommers van het eerste gedeelte van het programma, hoewel meerendeels eenvoudig en naar de krachten berekend, werden over het geheel met juistheid uit gevoerd. De eenstemmige liedjes met piano-begeleiding, door de eerste klasse der zangschool gezongen, brachten een aangename afwisseling, vooral die van no. 11. In het tweede gedeelte van het programma traden andere leerlingen op, waaronder er zijn, die op viool of piano reeds over een tamelijke groote vaardig heid beschikken en voor de toekomst iets beloven. In het bizonder mogen genoemd worden de nos. 6, 7, 8, 9 en 10. De jonge dame, die no. 9 vertolkte, be wees door haar nauwkeurig rythmisch gevoel en warme voordracht ééne der beste leerlingen te zijn. Evenzoo werd no. 8 uitmuntend gespeeld; de enkele dubbelgrepen, trillers en tremolo's mogen geroemd worden. De jongeheer L. is mede één der beste leerlingen; hij voerde no. 10 met zekerheid en goede stokvoering uit. Ook de nos. 6 en 7 waren zeer goed van aanslag en gelijkheid van streek. De ge- heele uitvoering heeft opnieuw getoond, dat de muzikale opleiding der leerlingen aan goede handen is toevertrouwd. De heer en mej. Klimmerboom kunnen met voldoening op hunne moeielijk taak terugzien. De opkomst was evenwel niet zoo talrijk als zij wel hadden mogen ver wachten. Kosten en moeite zijn daardoor nauwelijks toereikend beloond. iDgezonden Mededeelingen. (Onder verantwoordelijkheid van den inzender). Van 1 —5 regels f 1elke regel meer f 0,20. Slapelooze nachten. Een Inwoner van Rotterdam geeft onderstaand geneesmiddel aan, dat voor alle lijders aan aam beien en prikkelenden huiduitslag van groot belang is. De Heer E. HERREWIJN, Hartmanstraat 16 te Rotterdam, meldt ons: Ik kan u moeilijk zeggen, hoeveel last mijn dochtertje gehad heeft van droge aambeien. Zoowel bij het loopen als het zitten hinderde haar dit ongemak en zelfs 's nachts kon ze somtijds van de pijn niet slapen. Wij hadden reeds verschillende middelen aangewend, doch konden zelfs geen verlichting bekomen. Ten laatste sprak men mij over Foster's Zalf, en Ik liet dadelijk een doosje halen. Hoe groot was onze verwondering en blijdschap toen zij, na een week deze Zalf te hebben toegepast, totaal niets meer van haar kwaal kon bemerken. Ik ben u grooten dank verschuldigd voor uw afdoend middel, dat ik met vertrouwen aan lijders aan een dergelijke kwaal kan aanbevelen. Ik ondergeteekende verklaar dat het boven staande waar is en machtig u het publiek te maken op elke wijze die u goeddunkt. De huid Is een der middelen, waardoor de onzuiverheden uit het gestel afgevoerd worden. Doch zij Is onderhevig aan speciale ongesteld heden, waardoor die afvoer geheel of gedeeltelijk belemmerd wordt. Onder deze ongesteldheden noemen wij aambeien, huiduitslag, roos, dauw worm, kliergezwellen enz. Foster's Zalf is een speciaal middel voor alle ongesteldheden der huid. Ze wordt gebruikt en haar groote waarde is bewezen in duizenden gevallen. Verzeker u dat men u de echte Foster's Zalf geeft, dezelfde die de Heer HERREWIJN gehad heefi. Ze is te Zierikzee verkrijgbaar bg den Heer M. S. POLAK, gedlpl. Drogist, en te Tholen bfl den Heer W. POTTER, Bilaal Apotheek „Coronoe", Stoofstraat. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel a f 1,75 voor één of f 10,— voor 6 doozen. RECHTSZAKEN. Tijdgeest-reclame-biljetten. De recht bank te Middelburg heeft heden (Vrijdag) W. E., 37 jaar, koopman te Goes, wegens het verspreiden van drukwerken in een vorm die ze op bankpapier doet gelijken, veroordeeld tot f 1 boete, subs. 1 dag hechtenis, met vernietiging van het vonnis van het kantongerecht te Goes. Landbouw en Veeteelt. Schouwen. Nu het in de natuur zachter is geworden, ziet men weer in het land de rustelooze bedrijvigheid van den mensch om den akker klaar te maken voor de zomervruchten; hoort men weer het zacht gekweel en zoet gefluit der gevederde zangers. De sneeuwklokjes, die lieve boden der lente, zijn reeds aangekomen; al luidende verkondigen zij, dat de lente in aantocht is. Overal komt weer leven en beweging en dit te meer, naarmate de zon hooger stijgt en de aarde koestert met hare stralen. Niettegenstaande het fel gewinterd heeft, hebben, zoover men kan nagaan, de te veld staande gewassen weinig of niet geleden. Schouwen, 18 Febr. Naar men verneemt, gaat van een landbouw-vereeniging alhier een beweging uit, om, in verbinding met andere dergelijke vereenigingen, het daar heen te leiden, dat men komt tot onderlinge brand- en veeverzekering. Stavenisse. Met den handel in de aardappelen alhier wil het maar niet vlotten. De bezitters van dit product, waarvan alhier nog ongeveer 20,000 H.L. voorhanden zijn, hebben een hoogere markt in het hoofd, dan de koopers willen of kunnen besteden. Met de uien hiervan zijn alhier ook nog eenige duizenden H.L. gaat het zeer slecht, zoodat voor velen de uien wel een kwaden rekeningpost zullen maken. Scherpenisse, 20 Febr. Op de nieuwe weegbrug „Eendracht maakt macht" alhier, zijn in 1907 de volgende artikelen gewogen Suikerpeeën3.295262 K.G. Pulp1.138235 Aardappelen1.775707 Ajuin114873 Koe-peeën209421 Granen 42818 6.476316 K.G. Andere verschillende artikelen samen 26036 K.G. Totaal 6.502352 K.G en 103 stuks vee. Brieven uit Zierikzee. Bijkans vier maanden lang duurt te dezer stede de werkstaking der sigarenmakers op de sigarenfabriek van de heeren Hoger- heijde Jongmans, en tot nu toe kan nog niet met zekerheid gezegd worden, of zij al of niet spoedig een gewenscht einde zal nemen. Wel hebben de stakers de vorige week een manifest onder de burgerij verspreid, waarin zij mededeelen, dat zij reeds eenige keeren vruchteloos getracht hebben het met hun patroons gerezen ge schil tot een goede oplossing te brengen, uit welke openlijke mededeeling kan afgeleid worden, dat, nu hun pogingen tot beslech ting der hangende kwestie gefaald hebben, zij thans de bijlegging van den strijd in handen stellen van hen, die zich daartoe uit de burgerij geroepen achtenwel hebben eenige ingezetenen, die vermoede lijk aan de strekking van het manifest gezegde uitlegging gaven, onder leiding van den waarnemenden burgemeester op het Stadhuis vergaderd, teneinde tusschen beide partijen een schikking tot stand te brengen, maar of het vredelievend resul taat, dat beoogd wordt, bereikt zal worden, is nog aan gegronden twijfel onderhevig. Gemompeld wordt toch, dat eenerzijds de fabrikanten beslist van geen concessie willen weten, en dat anderzijds de stakers, al zouden zij zelfs geneigd wezen op de oude voorwaarden den arbeid te hervatten, moreel verplicht zijn zich aan het consigne der organisaties te houden, die hen tot heden toe in hun strijd gesteund hebben. Maar wellicht, dat in weerwil van een en ander het toch aan hen, die lofwaardig beproeven een verzoening tot stand te brengen, gelukt de beide strijdende ele menten met elkander te hereenigen. De waterleidingskwestie is in den laatsten tijd zoowel in den gemeenteraad, als in Nijverheid, als in dit blad zóó druk be sproken geworden, dat de bewoners dezer gemeente geacht kunnen worden thans voldoende te zijn ingelicht. Het is echter te vreezen, dat er nog vrij wat water door de Schelde zal moeten stroomen, alvorens Zierikzee in het bezit van een drinkwater leiding geraakt. De gemeente immers zal vermoedelijk de voor den aanleg benoodigde twee ton niet riskeeren, en van het parti culier initiatief is in deze niet veel te verwachten. En toch is zij noodig, dringend noodig zelfs, voornamelijk uit een hygiënisch oogpunt. De cijfers der Gezondheids commissie spreken luide. En nu moge men tegenover die cijfers het feit stellen, dat geen ernstige epidemie tot heden toe hier is voorgekomen, maar dit bewijst niets. Moet men soms met den aanleg van een waterleiding wachten, totdat er een epidemie is uitgebroken, die honderden ten grave sleept? Waar tengevolge van een officiëel deskundig onderzoek is aan getoond, dat het drinkwater alhier in het algemeen voor de gezondheid schadelijk is, daar is het de plicht van hen, die geroepen zijn de algemeene belangen te behartigen, te waken, dat de gezondheid der ingezetenen geen schade lijdt. Kort geleden werd in dit blad gemeld, dat de afgevaardigde van dit district, mr. R. J. H. Patijn, tot lid van het Hoofd bestuur der Schippersvereniging „Schutte- vaer" gekozen was, en dat hij zich de keuze had laten welgevallen. Nu kan men veilig aannemen, dat, wanneer een zoo consciëntieus man, gelijk mr. Patijn, het hoofdbestuurderschap op zich neemt, dat hij dan ook wel de bekwaamheden, voor de vervulling van e$n dergelijke be trekking vereischt, zal bezitten, en de plichten, die aan een behoorlijke waar neming er van verbonden zijn, nauwgezet zal vervullen. Men behoeft juist geen schipper van beroep te zijn om de be langen der schipperderij te kennen, en die naar behooren te behartigen, evenmin als men een visscher van beroep moet wezen, om te weten, welke de belangen der visscherij zijn. Mr. A. J. F. Fokker is voor zitter van het Visscherijbestuur, en toch, alhoewel hij geen visscher, maar advokaat is, zal niemand durven ontkennen, dat hij in de zaken, de visscherij rakende, doorkneed is. Maar het antirevolutionair orgaan van deze streek huldigt, wanneer het in zijn politieke kraam te pas komt, een andere meening. Waar het niet de minste aanmerking maakt, dat een predi kant van zijn richting, die het landbouw bedrijf nooit heeft uitgeoefend, Minister van Landbouw wordt, en zich blijkbaar met innig welgevallen verheugt, dat deze geestelijke herder het door hem nagestreefd wereldsche doel bereikt heeft, daar had men op zijn minst mogen verwachten, dat dit Christelijk orgaan, gedachtig aan het Goddelijk verbod, niet met ongelijke maten te mogen meten, geen aanmerking had gemaakt, dat de afgevaardigde, mr. Patijn, het hoofdbestuurderschap der Vereeniging „Schuttevaer" aanvaard heeft. Als een mensch iets doet, wat verkeerd is, moet men steeds zich afvragen, wat drijft hem tot het kwaad. Waarom meet het anti revolutionair orgaan met twee maten? De reden ligt voor de hand. Het blad vreest, dat, mr. Patijn als hoofdbestuurder van „Schuttevaer" zich jegens de schipperderij zóó verdienstelijk zal maken, dat er schip pers zullen zijn, die, gewoon bij staat kundige verkiezingen rechts te stemmen, zich genoopt zouden gevoelen met die gewoonte te breken, en in het vervolg hun stem op mr. Patijn uitbrachten, die voor hun belangen zoo krachtig weet op te komen. Voor die vrees heeft het blad alleszins gegronde reden. Immers mr. Patijn heeft reeds getoond voor de be langen der schipperderij een open oog te hebben en een warm hart te bezitten. Want heeft hij niet in de Tweede Kamer in een welsprekende rede, voor de ver betering van het Hellegat vurig "gepleit. En dat weet het antirevolutionaire orgaan zeer goed, al tracht het ook in een samen spraak zijn lezers diets te maken, dat die mijnheer uit Den Haag geen greintje ver stand van de schipperderij heeft. Ook kan het uit de Handelingen der Kamer weten, dat de opruiming van vele voor de'scheep- vaart hinderlijke wrakken aan zijn aan dringen bij den Minister te danken is. En nu staat er geschreven, niet alleen dat men niet met ongelijke maat mag meten, maar ook, dat men niet jokken mag. BR IN 10. Besproeit uwe appel- en pereboomen gerust met Bordeauxsche pap. In den vorigcn zomer zijn in enkele streken van ons land de bladeren of de vruchten of bladeren en vruchten, beide van sommige appel- en pere boomen, na bespuiting van deze met Bordeauxsche pap beschadigd of afgevallen, waardoor hier en daar schade is teweeggebracht. Teneinde vinger wijzingen te hebben bij een onderzoek, dat ik mij voorstel naar de oorzaak van dit verschijnsel in te stellen, zond Ik in December j.l. tot de rijks-landbouw- en rijks-tuinbouwieeraren, tot verschillende andere deskundigen op 't gebied der ooftteelt, eene serie vragen, betreffende het voorkomen van de bedoelde beschadiging na de aanwending van Bordeauxsche pap, betreffende de omstandigheden, waaronder deze werd waar genomen, betreffende de variëteiten, welke er door werden getroffen, enz. enz. Ook in verschillende vakbladen en in andere couranten werden deze vragen opgenomen. Van verschillende kanten ontving ik mede deelingen in antwoord op de door mij gedane vragen: mededeelingen, die wel is waar de oor zaak der voorgekomen beschadiging nog niet tot klaarheid brengen, maar toch bij een later in te stellen onderzoek van veel nut kunnen zijn. Maar van meer dan ééne zijde vernam Ik, dat onderscheiden personen, die sedert korteren of langeren tijd gewoon zijn hunne ooftboomen ieder jaar geregeld te bespuiten, of die zich juist hadden voorgenomen, daarmee te beginnen, nu bang zijn geworden voor beschadiging, en aarzelen in 't voorjaar de Bordeauxsche pap weer aan te wenden. Ik zou het betreuren, wanneer de ruchtbaarheid, die door mij geheel onwillekeurig, door 't stellen van de bovenbedoelde vragen, werd gegeven aan de schade, voorgekomen na de aanwending van Bordeauxsche pap^ tengevolge zou hebben, dat het aantal personen, die dit heilzame middel aan wenden, verminderde. Mijne bedoeling was in 't geheel niet, het ge bruik van Bordeauxsche pap te ontraden; dat was trouwens allerminst te verwachten van mij, die ook nog in den vorigen zomer zoo tal- looze voorbeelden heb gezien van het énorm groote nut van deze pap bij de bestrijding van schurft en andere ziekten van de ooftboomen en het ooft. De door mij ingestelde enquête heeft mij geleerd, dat eenigszins belangrijke beschadiging door Bordeauxsche pap slechts in enkele jaren voorkomt, en dan nog maar zeer plaatselijk, en bij sommige boo men, terwijl ook die fruithandelaars, wie het ongeluk trof, niettegen staande het verlies, dat zij bij sommige boomen leden, toch door de meerdere opbrengst van hunne andere vruchtboomen nog veel meer en veel Ibeter fruit oogsten dan zij, die geen Bor deauxsche pap hadden aangewend. Met name de eerste en belangrijkste bespuiting, n.l. die, welk wordt toegepast een 14 dagen 3 weken vóór zich de knoppen openen schijnt nooit of althans hoogst zelden, eenige beschadi ging te weeg te brengen. Appel- en pereschurft zijn zeer gevaarlijke ziekten onzer ooftboomen, die de boomen ruïneeren, de vruchtopbrengst gering doen zijn, en oorzaak zijn, dat het fruit, wat er nog geoogst wordt, minderwaardig is, dikwijls onverkoopbaar. Bordeauxsche pap Is het beste middel om deze kwalen te bestrijden. En wanneer nu ook al enkele jaren hier en daar de Bordeauxsche pap eenige schade teweeg brengt, dan is toch het voordeel, aan de bespuiting verbonden, zóóveel belangrijker dan de een enkele maal aan sommige boomen daardoor berokkende schade; dat ik iederen ooftteler met een gerust geweten kan blijven aanraden: Blijf de Bordeauxsche pap geregeld gebruiken! Wageningen, 12 Februari 1908. J. R1TZEMA BOS. Gemengd Nieuws. Een liefdesdrama te Leiden. Een meisje wandelde op den Morschsingel te Leiden en ontmoet er haar vroegeren verloofde, die het engagement met haar verbroken heeft. Zij loopt op hem toe en stelt hem voor het feit óf zich met haar te verzoenen óf aan te zien, dat zij zich voor zijn oogen verdrinkt. De jonge man aarzelt een oogenblik, doch weigert daarna, waarop, de daad bij het woord voegend, het meisje in den Singel sprong. De politie kwam spoedig opdagen en haalde het onbezonnen meisje op het droge, waarna zij per rijtuig naar huis werd gebracht. Twee boertjes onderhandelden Donder dag op de markt te Sittard over aan- en verkoop van 2 biggetjes. De koop werd gesloten, en zou natuurlijk met een flinken borrel bezegeld worden. Helaas, het bleef niet bij één. Weldra kwamen beiden zóó onder den invloed van den drank, dat ze tegen de wereld sloegen, en als twee biljartballen over het Marktplein rolden, tot groot vermaak der jeugd, tot ergernis der overige marktbezoekers. Met zeer gehavende kleeding werden ze door de gemeente-politie ter ontnuchtering in den bak gestopt. Waar hun biggetjes gebleven waren, wist geen van beiden te zeggen! Wat de jeugd tegenwoordig al niet probeert! Dezer dagen waren eenige jongens op het Mellesveld te Uden bezig met vliegen. Een stuk linnen van een paar meter werd een jongen voorgebonden bij wijze van boezelaar, aan het ondereinde was een stevige lat vastgemaakt. De „vlieger" liep met den hevlgen wind af en hield meteen de lat hoog boven zijn hoofd, zoodat het een flink zeil vormde. Een andere jongen liet een touw afwinden, dat men den „vlieger" om zijn middel gebonden had, en eensklaps, wezenlijk hij vloog omhoog, en niet weinig, zeker 4 meter de lucht in. Dat het den vlieger beter voor den wind ging dan hij zich had voorgesteld, merkte men aan zijn verschrikkelijk hulp roepen, met een ruk aan het touw daalde hij toch gelukkig weer heelhuids op het land. Niemand der jongens durfden de wel geslaagde proefvlucht op zich te laten probeeren. f 10,000 in een latafel. Een alleenwonende oude weduwe van den netten stand, wonende in een plaats in het oostelijk deel van ons land, werd ziek. De buren moesten er bij te pas komen, want zij kon zich niet meer helpen. Met een glas water en een haring vonden zij haar te bed liggen. Een buurman, die hare familie moest schrijven, moest ook voor haar de contanten uit hare latafel verwijderenen dat was me zoo maar eventjes een 10 duizend gulden, welke daar renteloos lagen, 't Is ongepermitteerd, dat er in onzen tijd nog dergelijke lui worden aangetroffen en dan durven zulke lui hunne nooddruft er niet van nemen. Paardenstallen van sneeuw. Zijn in Spanje de sinaasappels goedkoop, in Noorwegen heeft men de sneeuw voor 't opscheppen, wat intusschen een twijfel achtig voorrecht mag worden genoemd. Maar nu 't eenmaal zoo is, benut men ze ook. Het Noorsche leger heeft deze maand tal van paardenstallen van sneeuw doen opbouwen, waarin honderden p aarden gestald zijn geworden. Het waren heele gebouwen: 25 meter lang, 8 meter diep en 2\ meter hoog. De muren waren beneden l£ meter dik en liepen smaller op. Het dak was van hout met sparregroen gedekt. Er was in eiken stal plaats voor 66 paarden. Met een open houtvuur in 't midden hield men de warmte op 12 gr. C. Ingezonden Stukken. Mijnheer de Redacteur/ Weet u wat mij heeft verwonderd toen ik het raadsverslag uit Wissenkerke las? Dat de raad de volksmeening schijnt te deelen, alsof een kadastrale meting rechtsgeldigheid geeft. Alleen op die wijze valt te verklaren, dat gemeld college zulk een achteruitstelling van een door den heer Krijger gedane meting kon gedoogen. Wel staat die heer reeds lang genoeg als een der zake kundig waterbouwkundige bekend, om zich van de veroordeellng van zijn werk, door een bij de kwestie betrokken leek, iets te behoeven aan te trekken, maar het moet hem toch onaangenaam hebben aangedaan, dat niemand zich geroepen achtte zijn ervaren kunde op dat gebied te ver dedigen. En wat mij daarbij 't meest bevreemde? Dat zelfs het waterbouwkundig raadslid Nieuw- dorp dat naliet. Dat verraadt óf onbewustheid van de in de daad van den raad besloten aan randing van de voor zijn betrekking vereischte kunde, óf, wat meer gezien wordt, minder goede verstandhouding tusschen collega's. En welk vooruitzicht heeft nu de raad met 't toegeven tot de hermeting behaald? is hij verzekerd, dat de firma Schippers zich naar den wensch van 'f gemeentebestuur zal voegen, indien de kadastrale meting die van den heer Krijger bevestigt? 't Verslag meldt daarvan niets, dus kan aan genomen worden, dat daarover niets is beslist. Wat is dan 't eind van 'tlied? Dat immers de rechter toch de kwestie zal behooren uit te maken, en dus tot het inwinnen van het door den wethouder Nieuwenhuijzen bedoelde rechtskundig advies zal moeten worden overgegaan. Ware daartoe thans besloten, en het advies gunstig voor de gemeente uitgevallen, dan ware de bewijslast, voor foutieve meting, ten laste en koste der tegenpartij gekomen, wat de gemeente al vast de kosten van kadastrale hermeting had bespaard. EEN OPMERKER. TELEGRAMMEN. 's-Gravenhage, 21 Februari. Blijkens een uit Nederl.-Indië ontvangen telegram zijn bij de vermeestering van den kampong Ngali op Doembawa gesneuveld één officier, één Europeesch militair, vier Amboineesche militairen, en zijn gewond drie Amboineesche militairen, allen beneden den rang van officier. De vijand bekwam 65 dooden, waaronder de hoofden van het verzet. Burgerlijke Stand van Zierikzee. Geboren: 14 Febr. Een dochter van J. Stoutjesdijk en W. de Graaf. 16 zoon J. F. Thomson en B. P. Verdoorn. 19 L. van Sluis en M. J. Quant. 20 dochter M. van der Klift en C. Koopman. Gehuwd: 19 Febr. N. van der Klooster, 39 j., j.m. en L. van Oeveren, 39 j., j.d. 19 N. Leeuwe, 22 j., j.m. en J. Padmos, 20 j., j.d. 19 H. J. Batenburg, 29 j., j.m. en J. A. Hage, 29 j., j.d. 20 F. H. J. Hootsmans, 24 j., j.m. en N. van den Broeke, 43 j., wed. Ondertrouwd: M. J. HENDRIKSE en W. C. DE MIK. schagen, c -19 Februari 1908. Beverwijk, Algemeene kennisgeving. Ondertrouwd: M. C. BOOT Cz. en J. v. d. HOEK Gd. RENESSE' 20 Februari 1908. Kerkwerve, Ondertrouwd: J. J. VAN DR1EL en L. BOOT. Anna-Jacobapolder Kapelle bij Zzee, Huwelijksvoltrekking 5 Maart a.s. 20 Februari 1908. L. BOOT en FR. VIJVERBERG. Oude Tonge, Ouwerkerk, 21 februarl 1908 Huwelijksvoltrekking 5 Maart a.s. Voorspoedig bevallen van eene welgeschapen Dochter, M. v. DRIEL—Flikweerd. Kerkwerve, 20 Februari 1908. Mevrouw SCHUURBEQUE BOEIJE- van Dongen betuigt haren hartelijken dank, voor de belangstelling, haar op 20 dezer, zoowel van hier als van buiten de stad, betoond. Voor de talrijke blijken van deel neming, ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden onzer geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, HUBERDINA CORNELIA SCHOT, Wed. van den Heer Abr. Wagemaker, betuigen wij onzen hartelijken dank. Tholen, 20 Februari 1908. Oud- Vossemeer. Texel. Tholen. Steenbergen. M. J. DE RIJKE— Wagemaker. ANTH. DE RIJKE en Kinderen. ADR. WAGEMAKER. G. WAGEMAKER- Keijser en Kinderen. Wed. J. M. BOL1ER— Wagemaker en Kinderen. J. M. WAGEMAKER. J. C. WAGEMAKER- Steendjjk en Kinderen. H. C. v. d SANDE- Wagemaker. A. v. D. SANDE en Kinderen. Allen, die iets te vorderen hebben van - of verschuldigd zijn aan wijlen de Wed L. VAN GASTEL— Klink, gelieven hiervan opgaaf of betaling te doen vóór 1 Maart a.s., aan M. VAN GASTEL, Schuddebeurs.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1908 | | pagina 2