er L S. J. ADVERTENTIEN. Tooneel-Uitvoeriug op den 15 Januari beschuldigden, allen Armeniërs, moesten ondergaan. Ze werden op ontzettende wijze geranseld. Eens op een dag begoot men één van hen, een zestigjarig grijsaard, met spiritus en stak hem vervolgens in brand. Met eenigen dier gevangenen kwam Joris af en toe in aanraking. Hij zag dan, dat ze van onderen tot boven met vreeselljke wonden en litteekens bedekt waren. Woensdagmorgen kwam te Gent een vrouw, die haar 4-jarig zoontje naar school bracht met nog een 5-jarig meisje en een driejarig zusje, aan den spoor-overweg in de Land van Waesstraat. Één der kleinen heeft den boom, die gesloten was voor het rangeeren der treinen, een weinig opengeschoven. De vrouw met de andere kinderen zou gevolgd zijn, terwijl de dichte sneeuwregen, die op dat oogenblik neer viel, haar belette te zien dat een trein in aantocht was. Eensklaps weerklonkeen hartverscheurende gil, de vrouw en de drie kinderen raakten onder een aansnellende locomotief en werden vreeslijk vermorzeld; de vrouw werd letterlijk in tweeën gesneden; haar zoontje werd het hoofd afgesneden en het andere meisje werd eveneens verpletterd, terwijl van de derde de bil werd afgesneden tot tegen den romp. Na in het huis van den baanwachter verzorgd te zijn, werd dit laatste slachtoffer door de stedelijke ziekenkar naar het gesticht van den Briele overgebracht, waar 's middags de dokters tot de regelmatige afzetting zouden over gaan. Zij hebben echter maar weinig hoop haar in het leven te behouden. Van de 6 schippers, die onlangs op de Schelde voor Antwerpen uit een stoom schip 30.000 K.G. graan stalen en die met het lichterschip „Tour Eiffel" naar Brussel vervoerden, zijn er drie veroordeeld tot 3 jaren gevangenisstraf en elk 800 francs boete, 2 tot 7 maanden en elk 50 francs en één tot 3 maanden en 26 francs. Thans is weer een opslagplaats van gestolen havengoederen ontdekt en zijn 3 dieven, die bezig waren goederen van daar te vervoeren. dooT de politie ingerekend. NEDERLAND. Deventer, 8 Jan. De paardenknecht aan de mestplaats der gemeentereiniging alhier had gisterenmorgen in de vroegte eene allerzonderlingste ontmoeting. Toen hij n.l. de paarden voeder wilde geven, vond hij in de haverkist een man liggen te slapen. Nadat de politie was gewaarschuwd, haalde deze den vreemden sinjeur te voorschijn, waarna bleek, dat het een zwerver was, die, gisterenavond geen onderdak hebbende, in den stal was geslopen. Nadat voldoende was gebleken, dat de man geen booze plannen heeft gehad, is hij weder op vrije voeten gesteld. Amsterdam, 9 Jan. De 59-jarige kan- toorlooper v. d. B., alhier, viel gistermiddag in de De Ruijterdwarsstraat door de glad heid, kwam met het hoofd op den trottoirband terecht en bleek onmiddellijk te zijn overleden. Hij was op de slaap gevallen. Utrecht, 7 Jan. Alhier heeft zich bij een echtpaar, v. T., wonende in de Moes- straat, een geval van gasbedwelming voor gedaan, hetwelk werd veroorzaakt doordat, vermoedelijk tengevolge van de koude, de hoofdleiding onder den grond was ge sprongen. Door den hard bevroren grond kon het gas niet opwaarts ontsnappen, maar plantte zich zijwaarts onder den grond voort, tot onder de woning van Van T. De beide slachtoffers, omstreeks 60 jaar oud, zijn gelukkig weer bij kennis gebracht, hoewel dit zeer veel moeite gekost heeft. De van politiewege, ter opwekking van de levensgeesten, verschafte zuurstofkoffers waren bij lange na niet voldoende, zoodat eerst de gasfabriek alhier nieuwe voor raad moest verschaffen en ten slotte zelfs een ambtenaar dier fabriek zich naar Schiedam moest begeven, ter verkrijging van meerdere zuurstof. Leiden, 8 Jan. Dinsdagnacht is door de politie te Sassenheim een Leidsch student aangehouden, die geheel in nachtgewaad en barrevoets rondliep. De student gaf ver warde antwoorden, zoodat men het beter achtte hem in bewaring te houden en de familie van het geval in kennis te stellen. Ook de stationschef te dezer stede maakte melding van een persoon, die in nacht gewaad op het station alhier rondliep. 's-Gravènhage, 8 Jan. Door de com missie voor het huldeblijk van Nederlandsch- Indië aan H. M. de Koningin, werd ter Harer Majesteits beschikking gesteld het batig saldo van de bijdragen voor dit doel geschonken. Naar wij vernemen heeft Hare Majesteit besloten dit bedrag aan te wenden tot oprichting van een gasthuis voor behoeftige ooglijders van alle Iandaardeh te Bandoeng. De Telegraaf meldt het volgende Het nieuwe ministerie. De heer mr. T h. H e e m s k e r kdie zich, in opdracht van H. M. de Koningin, bezig houdt met de samenstelling van een nieuw Kabinet, is daarmee reeds voor een groot deel geslaagd. Naar wij toch uit goede bron vernemen, zijn reeds de volgende portefeuilles verdeeld: Mr. TH. HEEMSKERK, Tweede Kamerlid en kabinetsformateur: Binnenlandsche Zaken. Mr. J. A. LOEFF, Tweede Kamerlid: Justitie. Mr. J. C. DE MAREZ 01JENS: Finan ciën. Ds. A. S. TALMA, Tweede Kamerlid Landbouw, Nijverheid en Handel Voorts bestaat, naar wij vernemen, het plan om Oorlog en Marine te combineeren in een Kabinet voor landsverdediging. Zooals men weet, was mr. Loeff in het kabinet-Kuyper ook minister van Justitie, terwijl mr. De Marez Oijens toen aan het hoofd stond van het departement Waterstaat, Handel en Nijverheid. De 3-maal f 32,000 en Oorlog. De Tel. heeft in zake de bij Oorlog „zoekgeraakte" gelden ad f 96,000 een onderhoud gehad met het Kamerlid Duy- maer van Twist, die een overzicht gaf van de geschiedenis van de plannen tot positie verbetering der sergeants-majoor-instruc teur. Hij deelde mee, dat de daarvoor toegestane gelden ad f 64,000 niet besteed zijn voor soldijverhooging zoodat over het bedrag van 32 mille per jaar niet is kunnen worden beschikt. „De heer Duymaer van Twist heeft, zoo gezegd, de quaestie met Minister Rappard en den chef der afdeeling Personeel, op zijn Departement besproken. Men wist niet waaraan het geld was uitgegeven, kon het ook niet aanstonds nagaan, maar de Minister beloofde een onderzoek. ^Onze zegsman wenscht geenszins te beweren, dat het geld „zoek" of „weg" is. Hij denkt niet aan kwade trouw bij Oorlog, maar vraagt alleen, waar het toe gestane geld, ad f 64,000, is gebleven, omdat belanghebbenden het niet hebben gekregen. Hij wenscht een gespecificeerde opgave van uitgegeven soldijen. Dan, meent de heer Duymaer van Twist, zal blijken, dat die f 32,000 voor de besproken soldijverhooging niet noodig waren, en voor een ander doel moeten zijn uit gegeven. Delft, 7 Jan. Gisterennamiddag, terwijl de directeur van het telegraafkantoor alhier op zijn bureau werkzaam was, stortte het plafond in. De directeur bekwam geen letsel. Rotterdam, 8 Jan. Het grootste gedeelte van het ontvreemde bij de inbraak bij mevrouw de wed. C. M. Hooykaas, aan den Oostzeedijk alhier, is door de politie teruggevonden en in beslag genomen bij drie handelaren in goud en zilver, en wel aan de Zeevischmarkt, aan de Binnen Rotte en aan de Alkemadestraat. Het ontvreemde vertegenwoordigt een groot bedrag. Van de daders is tot dusver nog geen spoor ontdekt. De politie alhier moest gisterenna middag tot driemaal toe een werkloozen optocht uiteendrijven, na afloop van een bijeenkomst in het Vereenigingsgebouw op den Goudschen weg, waar o. m. de anarchist E. Kloosterman het woord gevoerd had en tot meerder demonstreeren geraden. Telkens moest van de sabels gebruik gemaakt worden. Bergen-op-Zoom, 9 Jan. Gisterenavond is in de Wassenaarstraat een in aanbouw zijnd huis ingestort, terwijl de stukadoors er aan het werk waren. Één hunner werd dood van onder de puinhoopen gehaald; twee anderen werden ernstig gekwetst. Het onheil wordt toegeschreven aan te lichten bouw en hieraan dat men met bouwen is voortgegaan tijdens de vorst. Spoedig was één der bedolven werklieden bevrijd en toog men aan het werk om de twee anderen te verlossen, hetgeen ook met den tweeden spoedig gelukte. Beiden hadden slechts lichte kneuzingen, welke door dr. Keurs werden verbonden. Niet zoo gemakkelijk ging de redding van den derden, den timmerman Noord huizen. Met vereende krachten werd aan zijne bevrijding gewerkt, hoewel geen geluid meer tot de redders doordrong, ingeveer 2 uur had men den puinhoop zoover verwijderd, dat men ook hem vond. De ongelukkige was reeds bezweken. Hij laat een vrouw met vijf jonge kinde ren achter. DE KOUDE. In verschillende landen van Europa heeft de hevige kou een aantal slachtoffers ge- eischt. 't Is Zaterdag veelvuldig voor gekomen, dat in de straten van Parijs plotseling menschen neervielen. Ze werden opgenomen en in een apotheek binnen gebracht, maar meestal waren de levens feesten reeds geweken. Een soldaat van iet 44e regiment infanterie, die in den nacht van 3 op 4 Januari de wacht had bij het fort van Longchamp, is op zijn post gestorven. Een beeldhouwer, een jonge, veel belovende man, die tegen den avond zijn atelier verliet, viel, bij den eersten stap dien hij op de straat zette, dood neer. Uit Toulon, Epinal, Brest, Honfleur, Orleans, uit geheel Frankrijk komen van diezelfde treurige berichten. Wij Hollanders mogen dankbaar zijn, dat ons land zoo geheel en al voor dergelijke droevige ongevallen ge spaard bleef, waar bijna geheel Europa slachtoffers van de koude heeft te be treuren. In Brussel bleven drie personen plotseling op straat dood; in Thiiringen werden zes menschenlevens geëischt; in Limburg bevroren bij meer dan honderd personen verschillende ledematen. De mailbootdienst Dover—Ostende is Zaterdagmiddag gestaakt. In Zuid-Frankrijk en Noordelijk Spanje heeft het zoo hevig gesneeuwd, dat alle verbindingen ver broken zijn. De haven van Odessa zit vol ijs, de schepen die binnen- of uitloopen, moeten dit doen met behulp van een ijs- breker. In alle havens van de Zee van Azoff en in enkele van de Zwarte Zee is de scheepvaarj geschorst. Alleen de havens van Sebastopol en Feodossia zijn vrij van ijs. In Frankrijk is de zachtere tempe ratuur, waarin wij ons eenige dagen ver heugen, nog niet ingetreden. Het heeft Dinsdag op verschillende plaatsen nog 16 tot 18 graden gevroren. De Maas is geheel bedekt met ijs en tal van schepen zitten daarin vast. Ingezonden Mededeeiingen. (Onder verantwoordelijkheid van den inzender). Van 1-5 regels f 1,—elke regel meer f 0,20. Recht op het doel af. Dit geval zal menig onzer helpen. De heer J. P. HOPMANS, Oostwal 263c te Goes, deelt ons mede: Gedurende drie lange jaren leed ik aan een hevige pijn in den rug en in de lendenen. Reeds bij het opstaan 's morgens was ik vermoeid en dit afgematte gevoel verliet mij niet gedurende den geheelen dag. ik had ook veel last van hoofdpijn, juist alsof mij iets zwaars op mijn hoofd drukte. Mijn eetlust was zeer gering en ik had zelfs dikwijls een walging van alles wat men mij voorzette; onophoudelijk moest ik urineeren. Wat ik hier ook tegen aan gewend had, niets was er dat mij baatte. Mijn aandacht werd ten slotte getrokken dooT Foster's Rugpijn Nierenpillen, welke overal zoo gunstig beoordeeld worden. Ik moet eerlijk zeggen dat de werking daarvan zeer vlug en afdoende was, want onmiddellijk na het gebruik bekwam ik ver lichting en nadat ik er een poosje mee door gegaan was, bevond ik mij oneindig veel beter. Dc pijn verdween en ik was weer meester over mijn water. Na zulk een gunstig resultaat acht ik het mijn plicht aan mijn genezing publiciteit te geven, want veel menschen zullen hierdoor met dit heilzaam geneesmiddel bekend worden. Ik ondergeteekende verklaar dat het boven staande waar Is en machtig u het publiek te maken op elke wijze die u goeddunkt. Het waren de echte Foster's Rugpijn Nieren- pillen, die den heer HOPMANS genezen hebben. Verzeker u, dat gij het echte geneesmiddel krijgt, de handteekenlng van James Foster staat op elke doos. Ze zijn te Zlerlkzee verkrijgbaar bij den Heer M. S. POLAK, gedipt. Drogist, en te Tholen bfl den Heer W. POTTER, filiaal Apotheek „Coronoe", Stoofstraat. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel i f 1,75 voer één of f 10,— voor 6 doozen. Dronkenschap bestaat niet meer. Een monster van het merk waardige Coza poeder wordt gratis toegezonden. Kan ingegeven worden in Koffie, Thee, Melk, Likeur, Absint, Bier, Water of in het voedsel, zonder dat het noodig is, dat de dronkaard er Iets van af weet. Het COZA POEDER bezit de wonderbareeigenschapom tegen zin tot het drinken van sterken drank (bier, wijn, absint enz.) bij den dronkaard op te wekken. Het COZA POEDER werkt zoo onopgemerkt en zeker, dat de cchtgenoote, de zuster of de dochter van den verslaafde het hem toe kan dienen, zonder zijn medeweten, en zonder dat het noodig is, dat de patiënt ooit behoeft te weten waaraan hij zijne redding te danken heeft. Het COZA POEDBR heeft het huiselijk geluk van duizenden gezinnen hersteld, duizenden per sonen van schaamte en oneer gered, en deze personen tot levenslustige en nuttige leden der maatschappij herschapen; het heeft menig jong persoon op den rechten weg teruggebracht en gelukkig gemaakt en het leven van talloozen met menig jaar verlengd. Het Instituut, waardoor dit ongeëvenaard poeder verspreid wordt, zendt gratis aan hen, die daartoe aanvraag doen, een boek met dankbetuigingen en een monster. Het poeder wordt gewaarborgd volkomen onschadelijk te zijn. Correspondentie in alle talen der wereld. Het echte Coza Poeder is verkrijgbaar in alle Apotheken en in het volgende Depót te Zierikzee: Drogisterij „Het Roode Kruis", Schuithaven. Tholen: W. POTTER, Kerkstraat Onze Depóthouder reikt het attestenboek gratis uit aan hen, die er aanvraag voor doen, maar geeft geen gratis proeven. Om deze te bekomen, wendt u direct naar Londen. Coza Institute, L"d.Sh«S?rLLt".na. Wacht U voor namaaksels. Het Coza Poeder is het eenige afdoend middel tegen dronkenschap. Niettegenstaande de levensmid delen, óók melk, algemeen duurder geworden zijn, blijft de prijs voor de Farine lactée Nestlé (Kindermeel) onveranderd. Dit uitstekend kinder- voedsel kost per bus 85 cents. Een Schipbreuk. Uit Nieuwediep wordt gemeld: Maandagavond tusschen 7 en 8 uur ring de tijding van mond tot mond, dat n de Zuider-Haaksgronden een stoomboot was gestrand. Onophoudelijk werden in de richting van de Pannekoek noodseinen afgestoken, hetgeen van den Kijkduintoren met het afsteken van vuurpijlen werd be antwoord, ten teeken dat de seinen waren opgemerkt. Het was stormweer uit het zuid-westen, en het bulderen der branding, aan den wal zoo duidelijk waarneembaar, toonde, dat het daar in de Haaksgronden geducht spookte en deed vreezen, dat de schepe lingen van de aldaar gestrande boot in levensgevaar zouden verkeeren. Dat bewees trouwens ook het voortdurend seinen om hulp. HDe reddingsboot werd uitgezonden. Schipper Rijkers, de bekende Dorus Rijkers van de „Renown", zocht tien flinke roeiers en aldus bemand, werd de reddingsboot op sleeptouw genomen door de sleepboot „Atlas" en naar de strandingsplaats ge bracht. Buitendien werd ook de reddingsvlet van de Sleepdienstreederij, bestuurd door schipper Coenraad Bot, door de sleepboot „Hercules" naar buiten gebracht. Honderden bij honderden waren bij de afvaart tegenwoordig en wenschten den wakkeren redders van harte „goed succes". Tegen 2 uur vannacht kwam de „Atlas" met de reddingsboot in de haven terug. Niettegenstaande het nachtelijk uur werd zij opgewacht door vele belangstellenden. De boot bracht acht schipbreukelingen mee, die na een moeilijken en gevaarlijken tocht van het wrak waren afgehaald. Want het gestrande schip was reeds wrak ge worden, gebeukt te midden van de kokende branding. Slechts één tocht kon met de reddingsboot gedaan worden, want toen was deze onklaar geworden. Het roer was beschadigd, de helmstok gebroken en vijf riemen waren verloren gegaan. Daardoor was men verplicht geworden naar de haven te gaan, om zich van nieuwe riemen te voorzien. Het gestrande schip aldus rappor teerden de redders en de doornatte geredden was het Engelsche tank stoomschip „Turbo", met petroleum~van Batoem (Rusland) naar Hamburg bestemd. Het was 6000 ton groorenrJ6 jaar oud; het behoorde te Londen thuis. De geredden maakten deel uit van de 32 man sterke equipage, zoodat er nog 24 menschen op het wrak moesten zijn. Van een wrak kan eigenlijk niet eens meer gesproken worden, want! het schip is geheel door midden" gebroken en de twee helften liggen van elkaar gescheiden in de hevige branding. Op de^ééne helft is de kapitein met vijftien man. Op de andere helft, het voorschip, bleven nog acht mannen achter, toen de geredden met de reddingsboot door Rijkers en de zijnen werden afgehaald. Voor het lot dier ongelukkigen is men zeer bevreesd, want het is daar op^de strandingsplaats een ware hel. Tegen 13 uur] vannacht" is de „Atlas" opnieuw uitgestoomd, nu met de reddings boot en met de bemande Heldersche reddingsvlet, onder bevel van schipper A. Y. Kuiper, zoodat er, de vlet van de Hercules" meegerekend, 3 reddingsvaar tuigen op de strandingsplaats zullen zijn. De^ lading petroleum heeft zich natuur lijk over het watervlak verspreid, en de lucht daarvan is aan den wal zeer goed waarneembaar. Een gevolg is dat tal van watervogels, door het petroleumbad vleu gellam gemaakt, naar het strand komen zwemmen en er het leven bij inschieten. Nader wordt uit Nieuwediep geseind: „Al de schipbreukelingen van de „Turbo" zijn gelukkig gered en behouden hier aangebracht. „De acht mannen, die nog op het voor schip waren, zijn met de reddingsboot afgehaald de zestien van het achterwrak waagden zich in één der scheepssloepen door de branding heen en kwamen be houden en ongedeerd op de „Atlas" aan. „Bij deze schipbreuk is dus gelukkig geen enkel menschenleven te betreuren". MARKTBERICHTEN. Zierikzee, 9 Jan. Matige aanvoer van de verschillende artikelen, prijzen volgens noteering, doch handel langzaam. Diverse soorten Tarwe f 6,20, f 6,75, f 7, f8; chevaliergerst f 6 A~f"6,40; wintergerst f 5,50 k f 5,60; zomergerst f 5,20 k f 5,30rogge f 6 a f 6,50haver f 3,25 a f 3,75; erwten (kleine) f 9 k f 9,50; kroonerwten f 10,50 a f 11bruine boonen f6 A f 10. Hooi en stroo zonder handel. Aardappelen en uien wegens de weers gesteldheid zonder handel. Middelburg, 9 Jan. Ter graanmarkt van heden was het bezoek groot, en het aan bod redelijk. Tarwe en kroonerwten waren 25 cent en ronde bruine boonen f 1 hooger. De prijzen waren als volgt: nieuwe tarwe f 7 k f 7,25; rogge f 6,75 a f 7; zomergerst f 5,25 a f 5,50; haver f 3,25 f 3,75; paardeboonen f 7,25 a f 7,50; kroonerwten f 11,25 k f 11,75; tuinboonen f 6,50 a f 6,75; witte boonen f 11 a f 12; ronde bruine boonen f 14,50 k f 15,50; lange dito f 11 k f 12. Officieel Marktbericht. BOTER 0,62en 0,65 per 5 H.O. KIP-EIEREN 1,— en 1,62$ per 25 stuks. KLEINE EIEREN 0,75 en 0,87$ per 25 stuks. De aanvoer van eieren was groot. Zierikzee, 9 Januari 1908. De Marktopnemer J. J. VAN DEN BOUT. Burgerlijke Stand van Serooskerke. Gehuwd: 18 Oef. Tonuslakob vari deu Bouf, j.m., 27 jaar (van Eikerzee) en Pieternella Cornelia Klompe, oud 26 jaar (van Serooskerke). O v e rVe den: 7 Oct. MarinusJoh. Pols, oud 15 jaar, zoon van P. C. Pols en G. v. d. Werf. 20 Adriana Bosloper, oud 68 jaar, echt- genoote van L. van Dam me. 4e kwartaal 1907. Geboren: 16 Dec. Neeltje Maatje, dochter van Cornells Hart en Anna Berrevoets. STOOMBOOTDIENST MIDDELBURG -ZIERIKZEE. JANUARI. AMSTERDAMSCHE TIJD. Van Middelburg: 'smorg. 'smidd. Zaterd. 11 7.30 1 1,35 Zondag 12 7,30 i Maand. 13 7,30 1,35 Dlnsd. 14 7,30 1,35 Woens. 15 7,30 1,35 Dond. 16 7,30 Vrijdag 17 7,30 Zaterd. 18 7,30 1,35 1,35 1,35 Van Zierikzee: 'smorg. 'smidd. 7,30 I 1,30 7,30 7,30 7,30 7,30 6,30 7,- 1 7,30 Zaterd. 11 Zondag 12 Maand. 13 Dinsd. 14 Woens. 15 Dond. 16 Vrijdag 17 Zaterd. 18 1,30 1,30 1,30 2- 1,30 1,30 Indien reizigers van Zierikzee naar Goes, bij den Agent te Zierikzee, vóór het vertrek der boot, (tijdig voor de ochtendreizen op den vooraf- gaanden avond, vóór 8 uur) plaats nemen voor den wagen van Catsche veer, zal om een bij wagen naar Goes worden getelegrafeerd. Ondertrouwd: ARIE A. HERWEIJER Janz. en ADRIANA SCHERPEN1SSE J.Wd. Klaaswaal, 9 Januari 1908. Getrouwd: LEENDERT DORREMAN Pz. en JOPPA BARTELINA MATTHIJSSE Ld., die, mede namens wederzijdsche Familie, hun' dank betuigen voor de blijken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. scharendijke, Kerkwerve, 10 Januari 1908. Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Mejuffrouw Elizabeth Klink, Wed. den Heer Leendert van Gastel, in den ouderdom van 80 jaar en 10 maanden. Schuddebeurs, 7 Januari 1908. M. Ijlit aller naam, VAN GASTEL. Magazijn van Grafmonumenten en marmeren Schoorsteenmantels, Steenhouwerij, Marmer, Hardsteen voor Bruggen, Sluizen en Gebouwen, Slijp- steenen en Straatkeien. .AUG. VAN DYCK—PETIT, Stationstraat L 5 en 6, Bergcn-op-Zoom. Aanzuivering' van het Dijkgi schot, dc Pachten, Erf pachten enz. over 1907, ver- schu'digd aan liet Waterschap Schouwenwordt dringend verzocht. De Ontvanger-Griffier van het Waterschap Schouwen, D. VAN DER VLIET. Nu U allerwege de gelegenheid aange boden wordt uwe Bieten te contracteeren aan een Belgische Suikerfabriek, wensch ik nog even in uwe gedachten terug te roepen, wat in 1905 in Zeeuwsch-Vlaanderen gebeurde. Hoe daar honderden ge. meten Bieten zijn blijven zitten wegens gebrek aan geld om te betalen, en die ook gecontracteerd waren door een Belgische Suikerfabriek. EEN BIETENVERBOUWER. iro te Noordgouwe, lit Café Ooomaus. Aanvang 7 uur precies. Groote Repetitie 14 Januari. Volksvoorstelling 16 Januari. Plaatsbespreking bij, Coomans 10 ct. extra. Mijnheer I Het ORGEL, reeds verscheidene jaren geleden gekocht van den Heer DEKKER te Goes, houdt zich uitstekend. Oostkapeue. S. K. LAANSMA Hoofd der Chr. School.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1908 | | pagina 2