Med. Doet8. i.G. HEK, Laatste Berichten. ADVERTENTIEN VOLKSBIBLIOTHEEK „Nut van 't Algemeen". over hebben, als ook aan hen, die op andere wijze de zaak steunden, sloot de voorzitter de vergadering. De heer Verwer had zijn zaal gratis beschikbaar gesteld voor deze vergadering. Bij Kon. besluit zijn tot voorzitter en burgerlijke leden van den militieraad in Zeeland benoemdtot voorzitter de heer J. H. C. Heyse, lid der Prov. Staten; tot zijn plaatsvervanger J. N. Elenbaas, lid der Prov. Staten; tot lid jhr. P. J. Boogaert, lid van den gemeenteraad te Middelburg; tot zijn plaatsvervanger P. D. Tak, lid van genoemden Raad. De vereeniging „Het Ziekenhuis voor Schouwen en Duiveland" te Noordgouwe mocht heden uit Nice (Frankrijk) een gift van f 100 ontvangen van jhr. mr. H. A, Steengracht van Duyvenvoorden, Ambachts heer van Oosterland. Dergelijk bewijs van instemming met het werk van deze vereeniging zal zeker zeer worden gewaardeerd en worden be schouwd als een belooning voor de zorgen, verbonden aan de exploitatie van het ziekenhuis. Wij vernemen, dat het benedenlokaal van het „Hötel de Weerd" geheel en al voor de onlangs opgerichte sociëteit „De Eendracht", die reeds 62 leden telt, zal worden ingericht. Het bestuur er van bestaat uit de heerenW. P. van Pagé, voorzitter; M. F. de Vos, penningmeester en A. Willemsen, secretaris, terwijl de heeren M. Lokker en W. Anker commis sarissen zijn. Zierikzee, 1 Nov. Door den Algemeenen Nederlandschen Politiebond is aan onzen geachten stadgenoot J. Caljouw, opzichter le klas bij de visscherij-politie der Schelde en Zeeuwsche Stroomen, op den 31sten October j.l. de verguld zilveren medaille met certificaat toegekend, wegens 30-jarigen trouwen dienst. De uitreiking geschiedde door mr. A. J. F. Fokker, voorzitter van het Bestuur der Visscherij op de Schelde en Zeeuwsche Stroomen. Van harte zij hem toegewenscht dat hij eenmaal met de gouden medaille moge versierd worden. Bij de heeren Hogerheijde Jong- mans, sigarenfabrikanten te dezer stede, is een werkstaking uitgebroken. De eisch is loonsverhooging. De patroons hebben aan hun werklieden verklaard, dat, wie hunner aan de staking deelneemt, door hen als ontslagen wordt beschouwd. Wij vestigen de aandacht onzer lezers en lezeressen op de in dit blad voorkomende advertentie der Volks bibliotheek „Nut van 't Algemeen", waarin commissarissen mededeelen, dat zij tot het inschrijven van lezers aanstaanden Maandag ten 8 ure des avonds, zullen zitting houden in het lokaal aan het Kerkplein alhier. Noordgouwe. Door de Landbouw- vereenigingen van Noordgouwe, Brouwers haven, Zonnemaire en Dreischor, is aan de directie der Rotterd. Trammij. het verzoek gericht om Donderdags, omstreeks half 3 in den namiddag, uit Zierikzee een markttram te laten loopen in de richting Brouwershaven. De treurige dienstregeling zou er een weinigje minder treurig door worden. Zonnemaire. Alhier is een zangver- eeniging (gemengd koor) opgericht, met 29 werkende leden. Ze heeft onder leiding van den heer Letzer te Zierikzee hare oefeningen reeds aangevangen. Stavenisse. Volgens den alhier van wege het K. N. Meteor. Instituut te De Bilt bij Utrecht geplaatsten regenmeter, viel er in October 1.1. 108.6 m.M. regen (in 20 aftappingen) tegen 70 in 1906 en 164,3 in 1905. De hoogste barometerstand in de laatste maand was 764, de laagste 746 m.M. St.-Filipsland, 31 Oct. Ten bewijze, dat het ons gemeentebestuur ernst is met de volksgezondheid en wat er bijbehoort, kan wel dienen, dat een gedeelte modder sloot in den Achterweg, minder aangenaam door de uitwaseming en tevens bij avond gevaarlijk voor voorbijgangers, gerioleerd en gedempt is. Dit werk komt dit gedeelte van onze gemeente zeer ten goede. Oud-Vossemeer. In een Woensdag avond gehouden vergadering door de leden van het sub-watersnood-comité is besloten te blijven bestaan als comité, om in ge vallen van zeer ernstige ongelukken de regelingvan financieele hulp op zich te nemen, zooals dat plaats had voor den vrachtrijder A. Lindhout. Aan ds. P. de Looze, die weldra de gemeente zal verlaten, werd dank betuigd voor alles wat hij als secretaris van het comité na de dagen van den watersnood in hét belang der getrof fenen heeft gedaan. Ooes. De heer C. de Korte, bewaarder der derde klasse in de (strafgevangenis alhier, wordt, inganade met 16 Nov., in de tweede klasse overgeplaatst naar Alkmaar. Vlissingen, 31 Oct. Volgens thans ont vangen officieel bericht zal het Keizerlijk jacht „Hohenzollern", begeleid door de oorlogsschepen „Scharnhorst", „Königs- berg" en „Sleypner", den 8en November alhier op de reede aankomen. Den volgenden dag zal het jacht aan den Zuidelijken ponton meeren, en het Keizerlijk Echtpaar des middags hier per extra-trein aankomen, om onmiddellijk aan boord te gaan. Zondag 10 November, des voormiddags, vertrekt het jacht naar Engeland. PREDIKBEURTEN in onderstaande gemeenten van Schouwen en Duiveland. Zondag 3 November 190 7. Geref. Kerk te Zierikzee: 'sVoorm. tien ure en 'savonds half zes ure: ds. Laman. Woensdag 6 Nov. (Dankdag), 's Voorm. tien ure en 's avonds half zes ureIdem. Lokaal voor Evangelisatie, Nobelstraat. Zondag 3 November, 's voormiddags tien ure: Kinderkerk; 'savonds half zeven ure: de heer C. Taanman, evangelist. Herv. Kerk te Kerkwerve: 'sVoorm. half tien ure: ds. Blankert. Zondagsschool kwart over elf uur. Herv. Kerk te Serooskerke: 's Nam. twee ureds. De Leur van Zonnemaire. Herv. Kerk te Burgh: 'sVoorm. half tien ure: de heer J. Rookmaker, cand. tot den Heiligen Dienst te Velp. Herv. Kerk te Renesse: 's Nam. twee ure: ds. Van Veen. (Hervormings- preek). Herv. Kerk te Noordwelle: 'sVoorm. half tien ure: ds. Van Veen. (Her- vormingspreek). Herv. Kerk te Haamstede: 'sVoorm. half tien ure: ds.Japchen. (Bediening H. Avondmaal). Geref. Kerk te Haamstede: 'sVoorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Koolstra. Woensdag 6 Nov. (Dankdag). 'sVoorm. half tien ure en 'snam. twee ure: Idem. Oud-Geref. Kerk te Haamstede: Driemaal Leeskerk. Donderdag 7 Nov. 's Avonds half zeven ure: ds. G. H. Kersten van Rotterdam. Herv. Kerk te Eikerzee: 'sVoorm. half tien ure: ds. Reus. (Collecte voor de kerk te Oud-Vossemeer). Geref. Kerk te Eikerzee: 'sVoorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Lanting, emeritus predikant te Bussum. Herv. Kerk te Brouwershaven: 'sVoorm. tien ure: ds. Van den Broek. Geref. Kerk te Brouwershaven: 'sVoorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. De Jager van Bruinisse. Woensdag 6 Nov. (Dankdag), 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Oudshoorn van Baarn. Herv. Kerk te Zonnemaire: 'sVoorm. half tien ure: dsJ. de Leur. (Voor bereiding H. Avondmaal). Geref. Kerk te Zonnemaire: 'sVoorm. half tien ure en 'snam. twee ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Noordgouwe: 'sVoorm. half tien ure: ds. Schouten. Chr. Geref. Kerk te Zierikzee: 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 'savonds zes ure: ds. Wisse. Woensdag 6 Nov. (Dankdag), 's Voorm. half tien ure, 'snam. twee ure en 'savonds zes ure: Idem. Herv. Kerk te Dreischor: 'sNam. twee ure: ds. v. d. Griend. (Doops- bediening). Herv. Kerk te Ouwerkerk: 'sVoorm. half tien ure: ds. Waardenburg van Bruinisse. Herv. Kerk te Nieuwerkerk: 'sVoorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Van der Linden. Geref. Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure: ds. P. A. Lamping van Bussum. Woensdag 6 Nov. (Dankdag). 'sVoorm. half tien ure, 'snam. twee ure en 'savonds zes ure Idem. Oud-Geref. Kerk te Nieuwerkerk: 'sVoorm. 9 ure, 'snam. 2 ure en 's avonds 5,15 ure: Leeskerk. Woensdag 6 Nov. (Dankdag), 's Voorm. 9 ure, 'snam. 2 ure en 'savonds 5,15 ure: Idem. Herv. Kerk te Oosterland: 'sVoorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Ruysch van Dugteren. (Doopsbediening). Geref. Kerk te Oosterland: 'sVoorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. C. Staal; 'savonds zes ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Sirjansland: 'sVoorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Kamsteeg. Herv. Kerk te Bruinisse: 'sVoorm. half tien ure: Leeskerk; 'snam. twee ure: ds. Waardenburg. Geref. Kerk te Bruinisse: 's Voorm. half tien ure en 's avonds vijf ure Leeskerk. Woensdag 6 Nov. (Dankdag). 'sVoorm. half tien ure en 's avonds vijf ure: ds. De Jager. Oud-Geref. Kerk te Bruinisse: 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds vijf ure: Leeskerk. Woensdag 6 Nov. (Dankdag), 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 's avonds half zes ure: ds. Geerts van Scheveningen. Evangelisatie te Bruinisse: 'sVoorm. half tien ure en 'snam. twee ure: Gewone dienst. Evangelisatie Jeruël II: 'sVoorm. tien ure en 'savonds half acht ure: spreker de heer H. Haitjema van Breda. Aanbestedingen, Verkoopingen enz. De Landbouw-vereeniging te Oud-Vosse meer heeft Woensdag 1.1. aanbesteed de levering van 4700 K.G. paardeboonen, aannemer J. A. Quist, ad f 9.93; 4600 K.G. maïs, aannemer A. Schippers, ad f 7.99; 2000 K.G. lijnmeel; 15 K.G. katoenpitte- meel en 700 K.G. lijnkoek, alles aangenomen door A. Geluk, Landbouwkantoor te Tholen, voor respectievelijk f 10.29, f9.89 en f 11.54. De andere aannemers wonen te Oud-Vossemeer. Landbouw en Veeteelt. Stavenisse. Vanwege de vereeniging van gediplomeerde oud-leerlingen van den landbouw-wintercursus te Stavenisse, werd dit jaar door den heer P. J. Noom te St.-Maartensdijk een proefveld met suiker bieten aangelegd, ten doel hebbende de werking te zien van chilisalpeter, die op verschillenden tijd werd toegediend. Hij nam 3 perceeltjes, ieder van 1 A. De voorvrucht was geweest wintergerst en de soort bieten was „Klein-Wanzleben". De opbrengst van perceel I (bemesting 6 K.G. Chilisalpeter gelijk met het zaaien) was 482 K.G. en 16,9 pCt. gehalte; die van perceel II (6 K.G. bij het opeenzetten) was 456 K.G. en 16,5 pCt. gehalte en die van perceel III (3 K.G. bij het zaaien en 3 K.G. bij het opeenzetten) was 493 K.G. en 16,5 pCt. gehalte. KERKNIEUWS. Brouwershaven. Hier trad Donderdag avond in de consistorie der Ned. Herv. Kerk voor een belangstellend gehoor op ds. J. van Veen van Renesse. De bedoeling van deze bijeenkomst was, om de aan wezigen op te wekken tot toetreding als lid van de afdeeling Schouwen van den Ned. Protestantenbond. In een rede, die binnenkort als vlugschrift over geheel Schouwen zal verspreid worden, werden de vrijzinnigen gewezen op hun rechten op en hun plichten tegenover de Ned. Herv. Kerk, alsmede op het gevaar, dat zij van de tegenwoordige Synode te vreezen hadden. Na afloop van de vergadering traden een 30-tal personen als lid toe. (Zie ad vertentie in dit blad). Serooskerke. Ook hier heeft zich een flinke groep leden van de afdeeling Schouwen van den Ned. Protestantenbond gevormd. Deze telt reeds twintig leden. Beroepen bij de Herv. Gem. te Ouwerkerk (Duiveland) de heer W. Kore- vaar te Haastrecht, die ook beroepen is te Krommeniedijk. O N D E R W IJ S. Stavenisse. Zaterdag 16 Nov. a.s. zullen alhier hervat worden de lessen aan den Landbouw-wintercursus. In de plaats van den heer M. J. Waale, die als zoodanig bedankt heeft, zal de heer P. J. Minder- houd van Anna-Jacobapolder als hoofd van dien cursus optreden. Post en Telegraphie. Met ingang van 4 November is aan gesteld tot brievenbesteller te Rozendaal (N.-Br.) S. L. van de Velde, thans postbode van Dreischor op Schuddebeurs. Vissch er ij- Berichten. Ged. Staten van Zeeland hebben de Burgemeesters in de Provincie verzocht hun meening te doen kennen, of de visscherij op paling in vergelijking met die op andere vischsoorten gedurende den gesloten vischtijd, welke jaarlijks bepaald wordt van 16 Maart tot 15 Mei, van zoo overwegend belang moet geacht worden, dat het aanbeveling zoude verdienen, gedurende dien tijd het gebruik van aal fuiken toe te staan. De vorige week verzond men van Bruinisse naar België en Frankrijk 3120 ton mosselen en naar Holland, Duitschland en Engeland 1240 balen. De verzending van oesters bedroeg 14500 stuks, terwijl er 1050 tonnen mossel zaad aangevoerd werden. Vergadering van den Gemeenteraad te Zierikzee, gehouden den 30 October 1907. Des avonds ten acht ure werd de raadszitting heropend, die wederom vol tallig was. Voortgezet werd de behandeling der gemeente-begrooting. Toegekend werd aan de Vereeniging voor het Ziekenhuis in Schouwen en Duiveland te Noordgouwe, een subsidie van f 50, en aan het Burgerlijk Armbestuur alhier, een subsidie van f 11000. Besloten werd tot het opnemen van tijdelijk kasgeld tot een bedrag van f 15000. De hoofdelijke omslag werd vastgesteld op een bedrag van F 34000. De post onvoorziene uitgaven op f 1587,625. De begrooting in ontvang en uitgaaf op f 136,325,58. Tegen de begrooting stemde de heer Koopman. De Raad gaat over in geheime zitting. Bij haar heropening werd het suppletoir kohier vastgesteld op een bedrag van f 172,35. Bij de omvraag stelt de heer Van der Vliet, in verband met hetgeen hij in de vorige vergadering omtrent den grond waterstand in deze gemeente gevraagd heeft, de vraag, of in deze aangelegenheid eenig nader onderzoek in ingesteld. De voorzitter antwoordt, dat door den gemeente-bouwmeester te dier zake deze mededeeling is gedaan. De grachten hebben een geul beneden de Westhavensluis, en dus kan alleen verbetering in de water- loozing worden gebrachtwanneer het Waterschapsbestuur van Schouwen wil toestaan, dat een uitloozing in Schouwen voorbij de Zuidwellebrug gemaakt wordt. De heer Van der Vliet maakt er uit op, dat, wat Schouwen omtrent deze aan gelegenheid geschreven heeft, niet juist is. De voorzitter zegt: Dit is betrekkelijk, maar wat Schouwen opgemerkt heeft, zou toch niet kunnen helpen. De heer De Muralt merkt op, dat, wat Schouwen geschreven heeft, hierop neer komt, dat de grachten niet op voldoend peil gehouden worden, waarop Burgem. en Weth. hebben te kennen gegeven, dat zulks te bezien staat. Burgem. en Weth. hebben gevraagd in Schouwen te mogen uitloozen, maar het Waterschapsbestuur wilde dit niet, wat spreker betreurt, omdat hij zulks zeer gewenscht zou achten. Zooals de toestand nu is, is die beslist nadeelig voor de gezondheid. Hij wijt daaraan malaria en andere ziekten. Hij zou daarom willen, dat Burgem. en Weth. op hun verzoek bij het Waterschaps bestuur van Schouwen nog eens terug kwamen. De heer Fokker is van gevoelen, dat, als de grachten op het voorgeschreven profiel gehouden worden, er voldoende waterberging bestaat. Wat deze zaak voorts betreft, geeft spreker in overweging eens na te zien, wat daaromtrent in de raads- notulen tusschen 1850 en 1860 (hij meent 1854) voorkomt. Hij kan niet aannemeu, dat de toestand nu zooveel slechter zou zijn dan vroeger. De heer De Muralt meent, dat al worden de grachten verdiept, de toestand niet verbeteren zal. De grondwaterstand is hier niet goed. Men kan dit b.v. duidelijk waarnemen in den kelder van het huis, waarin vroeger de heer mr. Van der Kun gewoond heeft. Hij herhaalt, de toestand is slecht. De heer Van der Vliet wil noch de handelingen van het Dagelijksch Bestuur van Schouwen noch die van Burgem. en Weth. dezer gemeente kritiseeren, maar het is een feit, dat de grondwaterstand hier te hoog is. De heer Fokker wil ter verbetering meer waterberging, maar volgens den gemeente-bouwmeester zal dit niet baten. Spreker wil daarom, dat nog eens een verzoek door Burgem. en Weth. gedaan wordt aan Schouwen, en wanneer Schouwen niet genegen is, dan plaatse men een metallieken molen om het over tollige water weg te malen. De heer Fokker gelooft, dat het een voudigste middel zal zijn het met Schouwen gesloten contract op te zeggen, en geen zoutwater meer in de grachten te laten. De Voorzitter geeft te kennen, dat dan niet meer zou kunnen gespuid worden, wat een groot bezwaar zou zijn, en dat dan het aan de hand gedaan middel niet zou baten. De heer Van der Vliet hoopt, dat Burgem. en Weth. in deze diligent zullen blijven, wat de Voorzitter toezegt. Hierop wordt de vergadering gesloten. Waterweg van Dordt naar zee. Eenige leden der Tweede Kamer, die meenden dat de beste waterweg van Dordrecht naar zee is door het Hellegat, vroegen bij het onderzoek in de afdee- lingen van de Waterstaatsbegrooting, of 't niet mogelijk was dien waterweg te ver dedigen zonder fort b.v. met torpedo's en mijnen. Zeeuwsche Nljverheidsvereeniging. In de gisteren (Donderdag) avond gehou den jaarlijksche algemeene vergadering van aandeelhouders van de Zeeuwsche Nijver- heidsvereeniging te Middelburg, werd het dividend, na ruime afschrijving, vastgesteld op 2j pCt. Als" bestuurslid werd herkozen de heer P. W. H. de Kan, en als commissarissen de heeren J. A. Zip en A. P. van den Hil, terwijl als commissaris werd benoemd de heer N. Verhulst. Dr. Kuyper's feest. In den restaurant van de „Twee Steden" te 's-Hage werd Woensdag door 80 gast- heeren aan dr. Kuyper en zijn familie een luisterrijk feestmaal aangeboden. Deelnemers waren alle anti-revolution- naire en christelijk-historische Kamerleden, behalve de heer De Savornin Lohman, die zich verontschuldigd had, terwijl verder vertegenwoordigd waren de voorzitter van de Eerste Kamer, de oud-Ministers De Marez Oyens en Harte van Tecklenburg. Heildronken op den jubilaris werden uitgebracht door de heeren mr. Th. Heems kerk, Schimmelpenninck van der Oye, De Marez Oyens en Harte, welke toasten be antwoord werden door dr. Kuyper. Ten 11,30 uur stond men van tafel op, waar de plaats voor den eersten gast aan dezen disch zich aanwees door een prachtige bloemversiering. Vlissingen, 1 Nov. In de hedenmiddag gehouden zitting van den gemeenteraad werd het nieuw gekozen lid, de heer O. van de Putte, geïnstalleerd. Mededeeling werd gedaan van een ingekomen schrijven van den heer M. A. van Boekhout, waarbij hij ontslag neemt als lid van den gemeente raad. Ingekomen was een adres van de heeren Izaak Boasson Zonen, bankiers te Mid delburg, waarbij zij den raad verzoeken hun concessie te verleenen voor den aanleg en de exploitatie van een electrisch tramweg voor het gedeelte van den wi deze gemeente betreffende. Het ligt in bedoeling om, komende uit de gemeei Middelburg, langs den berm van het jaagp aan de Westzijde van het kanaal do Walcheren, den tramweg een richting doen volgen door de Spoorstraat, verd door de Van Dishoeckstraat, de Qlacisstra den Badhuisweg, over het Elisabeth Wolfl plein, door de Coosje Buskenstraat na de Zeeboulevard, waar voorloopig de pla; van aankomst en vertrek zoude kunn gekozen worden. Dit adres werd gesteld in handen v. Burgem. en Weth. om advies. Aan de Vereeniging „Hulp in Nooi werd voor 1908, voor het doel omschrevi in art. 35 der leerplichtwet, een subsiil van f200 verleend. Ter reede van Nieuwediep werd gisten (Donderdag) de volle krachtproef gehoud' met Hr. Ms. pantserschip „Jacob v; Heemskerck", gebouwd op de marinewt te Amsterdam, waarvan de stoomwerktuig! zijn vervaardigd op de werf der Ko Maatschappij „De Schelde". De bij contra vastgestelde snelheid werd met m overschreden. TELEGRAMMEN. 's-Gravenhage, 1 November. Benoemd tot dijkgraaf van den Wes kerkepolder, de heer C. Rentmeester Wolphaartsdijk; tot heemraad van h Waterschap Schouwen, de heer L. de Ouc te Serooskerke; tot bestuurslid van d( polder Walcheren, de heer A. V. Berden van Berlekom te Middelburg, en tot bestuur: lid van de waterkeering van den calam teusen Wilhelminapolderde heer Vereeke te Eversdijk. Burgerlijke Stand van Zierikzee. o eb o ren: 24 Oct. Een dochter van P. H. van der Wer\ en C. Gillisse. 27 zoon A. A. W. Doeleman t M. Kosten. 28 H. Leijdekker en I Missel. gehuwd: 28 Oct. A. Koevoets, 25 f., jm. en H. P. Ron bouts, 25 j., jd. 30 C. M. Flikweert, 22 j., jm. en D. T Arts, 23 j., jd. overleden: 26 Oct. C. Kleppe, 72 j., wedn. van M. Bern' voets. Getrouwd: W. F. DE VOS Lz. en M. A. VAN DALEN Jd., die, mede namens wederzijdsche Familii hunnen hartelijken dank betuigen voc de vele blijken van belangstelling b hun huwelijk ondervonden. colijnsplaat, 3, St.-Philipsland, Getrouwd: G. J. BOOT en D. M. VIJVERBERG, die, mede namens wederzijdsche familie hun hartelijken dank betuigen voor di vele bewijzen van belangstelling, bij hui huwelijk ondervonden. Rotterdam Honduisstraat 20, 1 November 1907. Hedenmorgen om zes uur overleed zacht en kalm, na een lijden van vier weken, onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader Martienus Philippes Neerhout, in den ouderdom van 74 jaar en zeven maanden. Allen, die hem van nabij gekend hebben, kunnen beseffen wat wij in hem verliezen. Noordgouwe, 1 November 1907. Wed. M. PH. NEERHOUT, Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Commissarissen zullen zitting houden tot het inschrijven van lezers Maandag 4 Nov., te 8 uren 's avonds, in het lokaal aan het Kerkplein te Zierikzee. De Secretaris, VAN NOUHUYS. Gevestigd te Middelburg, Wagenaarstraat E 113, Keel-, Neus- en Oorarts. Spreekuur: van af 7 November, alle werkdagen 1—2 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1907 | | pagina 2