De ramp van de Harwichboot. ADVERTENTIE!!. Qoes. Tot bestuursleden der Liberale Kiesvereeniging „Vooruitgang" zijn gekozen de heeren J. H. C. Hollmann, J. Joustra en J. Blockstom. De Zangvereeniging „Excelsior" gaf Woensdagavond hare gewone jaarlijksche soiree. Het programma was, zooals men het van die vereeniging gewoon is, uit lokkend. Het bevatte o.m. een operette „Mynon" en een tooneelspel „De Klein zoon". Hoewel niet zoo overtalrijk als andere jaren, was het bezoek talrijk te noemen. Excelsior mag met ingenomenheid op deze soirée terugzien. Te Borssele ging dezer dagen op een ochtend het gerucht, dat bij een ingezetene aldaar des morgens omstreeks 5 uur de vrouw van J. H. in een kolen hok was opgesloten. De politie ging het geval onderzoeken en vond haar inderdaad men liet haar nu in vrijheid gaan. De eigenaar van het bedoelde kolenhok was namelijk, op het vermoeden, dat bij hem kolen gestolen werden, aldaar de wacht gaan houden, en toen de vrouw daar was binnengetreden, had hij de deur achter haar gesloten. Middelburg. Woensdagavond is van Domburg gevankelijk hier binnengebracht de aan de Christelijke school aldaar werk zame 54-jarige klasse-onderwijzer B., ver dacht van laakbare handelingen ten opzichte van school- kinderen. De rechter commissaris heeft zijn voor- loopige aanhouding gelast. Vlissingen, 7 Maart. Naar wij vernemen, zal Prins Hendrik Zaterdag 23 Maart hier per extra trein te kwart over twaalf aan komen. Namens de gemeente zal hem ten raad- huize een lunch worden aangeboden. Na afloop daarvan zal de eerste-steen- legging plaats hebben voor de De Ruyter- school. Nadat de Prins in de kerk de uitvoering de cantate heeft bijgewoond, begeeft hij zich naar het stadhuis, om daar den historischen optocht te zien. 's Namiddags zal de Prins deelnemen aan een diner, dat in het Badhótel door het bestuur der Zeevaartschool aan genoodigden wordt aangeboden. Omstreeks kwart over achten zal de Prins, weder per extra trein, de terugreis naar de residentie aannemen. De verbouwing der sloepen, waarmede De Ruyter en andere hoofdpersonen van den optocht van de sluis naar de stad zullen varen, geschiedt van wege de Kon. Maatsch. „De Schelde". Hedenochtend is de Harwichboot „Cambridge", komende van Antwerpen, op de Nolleplaat gestrand. Het schip ligt tegenover den Noordzee- boulevard, dicht bij de plaats waar nog altijd het wrak van de „Cesar" ligt. De Harwichboot „Cambridge" van de Great Eastern Railway Cie, die Vrijdag morgen alhier omhoog liep, is des middags 5 uur zonder assistentie vlot gekomen waarna de reis naar Antwerpen werd voortgezet. Wij vernemen, dat de „Cambridge" strandde door den mist en doordien het schip door den stroom een streek uit de koers liep. Toen het schip des morgens half op de Nolleplaat liep, was het water aan het vallen, zoodat het zeker was dat het niet vlot zou komen vóór het water was gewassen. Een sleepboot bood assis tentie aan, doch deze werd door den kapitein niet verlangd, omdat bleek dat de „Cambridge" zeker vlot zou komen, wat dan ook. «jef,lelijk het geval was. De vorige week Vrijdag is, zooals bekend, de mailboot „Koningin Wilhelmina" bij de zgn. Schoone Waardin omhoog ge varen en des middags zonder assistentie weer vlot gekomen. Als een bewijs van de voorlichting van het publiek in het buitenland mag nu nog wel eens herinnerd worden, dat één der te Berlijn verschijnende bladen niet minder meldde dan dat de „Koningin Wilhelmina" in aanvaring was geweest met de „Schoone Waardin", waarbij de „Koningin Wilhel mina" zonk, dat alle passagiers en de opvarenden, zoomede de post door een sleepboot behouden aan land werden ge bracht. Ter gelegenheid van de De Ruyter- feesten ie Vlissingen, zal op Zaterdag 23 Maart, des avonds 9 uur, een extra-trein van Vlissingen naar Rozendaal vertrekken, welke aan alle tusschenstations zal stoppen. Men schrijft ons uit Vlissingen: De uitvoering van de De Ruyter-cantate in de Groote Kerk alhier, zal op Zaterdag 23 Maart, des middags ongeveer half drie aanvangen. Na afloop daarvan, een klein uur later, vangt de historische optocht aan. Het diner, dat in het Grand Hotél op de duinen aan Z. K. H. Prins Hendrik wordt aangeboden, zal om half zeven beginnen. Heden (Donderdagmorgen) vertrok het Duitsche oorlogsschip „Stosch" van de reede alhier, met bestemming naar Kiel, alwaar het schip den 16 Maart verwacht wordt. Aan de algemeene vergadering van aandeelhouders van de stoomtram Bres- kens—Maldeghem zal worden voorgesteld het dividend over het afgeloopen jaar te bepalen op 8J pCt. De minister van oorlog is terugge komen op zijn voornemen om de militaire bakkerij te Vlissingen met ingang van 1 April op te heffen. Terneuzen, 6 Maart. De „Wester- Schelde" is hedenmorgen met assistentie van de „Zeeuwsch Vlaanderen" vlot gekomen. De zich aan boord bevindende paarden zijn alhier gelost en daarna is de boot, die oogenschijnlijk geen schade heeft, naar Vlissingen vertrokken. Hedenmorgen tijdens hoogwater is, even boven de haven, door het uitwijken voor een binnenkomend stoomschip, op het strand omhoog geloopen de Engelsche stoomboot „Lompican", van Londen naar Antwerpen. Het schip, 5000 tons groot, zit zeer hoog. Aanbestedingen, Verkoopingen, enz. Bruinisse. Ten overstaan van notaris W. F. del Campo genaamd Camp, werd ten verzoeke van de erven van den heer J. Voorbeijtel, publiek verkocht op 6 Maart 1907: Schuur en erf, 3 A. 94 c.A., f 875 Twee huizen en erf, 89 c.A., f 825; Wagenhuis en erf, 97 c.A., f 325; Huis, erf, dreef en bouwterrein, 9 A. 15 c.A., f 2100. Alles in de kom van Bruinisse. 3 H.A. 31 A. 50 c.A. bouwland, f 715 p. Gem.; 52 A. bouwland, f 675 p. Gem. 1.76.60 H.A. bouwland, f 680 p. Gem.; 1.36.90 H.A. bouwland, f 800 ,p. Gem. Alles onder Bruinisse en nog verpacht tot in 1915. Stavenisse. Door de „Dorpsvereeniging II" alhier, is gegund de levering van Superphoshaat (14 pCt.), aan J. Kostense, Kruiningen, a f2,75; amm. superphos- phaat (9 Y 7), aan W. Bolier, Poortvliet, a f 7,05zwavelz. amm. (20 pCt.), aan P. J. v. Aardenne, Dordrecht, af 14,74; Chili-salpeter (15.1 pCt.), aan A. Snelleman, Dinteloord, af 13,27; opg. Peru-guano (7 X 10 X 2), aan j. J. Joppe, Steen bergen, a f 8,39; kaïniet (12,4 pCt.), aan W. Bolier, Poortvliet, a f 2,28 zwav. kali magn. (48 pCt.), aan J. J. Joppe, Steenbergen, a f 7,29gereinigde zwavelz. kali-magnesia of patent-kali (26 pCt.), aan de Dordtsche Kunstmest-Maat- schappij te Dordrecht, a f 6,25. Alles per 100 K.G. RECHTSZAKEN. Zekere A. T., timmerman te St. Jan steen, bij vonnis van 13 Febr. 1.1. door de rechtbank te Middelburg in staat van fail lissement verklhard, tegen wien ter zake van frauduleus bankroet rechtsingang met bevel tot gevangenneming werd verleend, is te Antwerpen gevangen genomen en zijn uitlevering aan de Belgische regeering gevraagd. De rechtbank te Middelburg heeft heden (Vrijdag) 5 personen uit Clinge, wegens huisvredebreuk, wederspannigheid en mishandeling van een ambtenaar, allen veroordeeld tot negen maanden gevange nisstraf. KERKNIEUWS. De heer G. W. Rijke, pred. bij de Herv. Gem. te Heveskes (Friesland), is failliet verklaard. Ds. P. Krul, predikant bij de Ned. Herv. Gem. te Heinkenszand, zal tegen 8 April zijn emeritaat aanvragen. Hij vertrekt naar de Sangir en Talaüer eilanden ten N.-O. van Celebes. Volgens het thans verschenen Van Alphen's Kerkelijk Handboek waren op 1 Januari j.l. bij de Ned. Herv. Kerk 135 vacatures, tegen 140 in 1906. Noordgouwe. De kerkcollecte, ten be hoeve van „Kinderzorg" te Middelburg, heeft ruim tien gulden opgebracht, terwijl op de lijst, die voor hetzeltde doel in de gemeente heeft gecirculeerd, voor f 35,25 is geteekend. Zonnemaire. De rekening der Diaconie van de Ned. Herv. Kerk alhier over 1906 sluit bij een ontvangst van f 1481.775 met een batig saldo van f 647.075. MARKTBERICHTEN. Zierikzee, 7 Maart. Tarwe en gerst waren ruim ter markt en konden onver anderd plaatsing vinden; andere artikelen middelmatig aangevoerd tot iets lagere prijzen, uitgenomen haver, die iets hooger te plaatsen was. Diverse soorten tarwe f 5 f 6,25; tarwe f6,50 a f7,30; chevaliergerst f5,40 5 f 5,90; wintergerst f 5,25 a f 5,70; zomergerst f 4,80 a f 4,90; rogge f 5 a f 5,40; haver f 3,25 a f 4; erwten (kleine) f 7,75 a f 8,25; kroonerwten f 9 f 9,40; bruine boonen f 7,50 k f 9. Aardappelen f 2,25 a f 2,50. Ajuin f 1,15 a f 1,20. Middelburg, 7 Maart. Ter graanmarkt van heden was weinig aanvoer. Tarwe, haver, zomergerst en kroonerwten hooger. Witte boonen lager. De prijzen waren als volgt; nieuwe tarwe f 6,40 a f 6,60; zomergerst f 5,20 k f 5,30; haver f 3,25 a f 3,50; paarden- boonen f 7; kroonerwten f 9.75 a f 10; tuinboonen f 6,85 a f 7; witte boonen f 15 a f 15,25; ronde bruine boonen f 10; lange dito f 8,25 5 f 8,50, alles per H.L. PREDIK in onderstaande gemeenten van Zondag 10 Geref. Kerk te Zierikzee: 's Voorm. tien ure en 's avonds half zes ure: ds. Laman. Cat. Zondag 23. Woensdag 13 Maart (Biddag), 's Voorm. tien ure en 's avonds half zes ure: Idem. Herv. Kerk te Kerkwerve: 's Voorm. half tien ure: ds. Blankert. Herv. Kerk te Serooskerke: 'sNam. twee ure: ds. Schouten van Noordgouwe. Herv. Kerk te Burgh: 'sNam. twee ure: dsJapchen van Haamstede. Herv. Kerk te Renesse: 'sNam. twee ure: ds. J. van Veen. Herv. Kerk te Noordwelle: 's Voorm. half tien ure: ds. J. van Veen. Herv. Kerk te Haamstede: 's Voorm. half tien ure: ds. Japchen. Geref. Kerk te Haamstede: 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Koolstra. Oud-Geref. Kerk te Haamstede: Driemaal Leeskerk. Herv. Kerk te Eikerzee: 's Voorm. haif tien ureds. Reus. Geref. Kerk te Eikerzee: 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Kieviet te Sleen. Woensdag 13 Maart (Biddag), 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Steketee van Middelharnis. Herv. Kerk te Brouwershaven: 's Voorm. tien ure: ds. Van den Broek. Geref. Kerk te Brouwershaven: 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: Leeskerk. Woensdag 13 Maart (Biddag), 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Horjus. Herv. Kerk te Zonnemaire: 's Voorm. half tien ure: ds. De Leur. Geref. Kerk te Zonnemaire: 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. De Jonge. Herv. Kerk te Noordgouwe: 's Voorm. half tien ure: ds. Schouten. Herv. Kerk te Dreisehor: 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. v. d. Griend. BEURTEN Schouwen en Duiveland. Maart 190 7. Chr. Geref. Kerk te Zierikzee: 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 'savonds zes ure: ds. Wisse. Woensdag 13 Maart (Biddag), 's Voorm. half tien ure, 'snam. twee ure en 's avonds zes ure: Idem. Herv. Kerk te Ouwerkerk: 's Voorm. half tien ure: ds. v. d. Berg van Zierikzee. Herv. Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. half tien ure en's nam. twee ure: ds. Van der Linden. Geref. Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. half tien ure, 'snam. twee ure en 'savonds zes ure: ds. Steketee van Middelharnis. Woensdag 13 Maart (Biddag), 's Voorm. negen ure, 'snam. twee ure en 's avonds zes ure: ds. Drost van Vlaardingen. Oud-Geref. Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. 9 ure, 'snam. 2 ure en 's avonds 5,15 ure: Leeskerk. Woensdag 13 Maart (Biddag), 's Voorm. negen ure, 'snam. twee ure en 's avonds/5,15 ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Oosterland: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Ruijsch van Dugteren. Geref. Kerk. te Oosterland: 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. C. Staal; 's avonds zes ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Sirjansland: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Kamsteeg. (Collectè voor het orgel). Herv. Kerk te Bruinisse: 's Voorm. half tien ure: Leeskerk; 'snam. twee ure: ds. Waardenburg. Geref. Kerk te Bruinisse: 's Voorm. half tien ure en 'savonds vijf ure: ds. De Jager. Woensdag 13 Maart (Biddag), 's Voorm. half tien ure en 's avonds vijf ure: Idem. Oud-Geref. Kerk te Bruinisse: 's Voorm. negen ure, 'snam. twee ure en 'savonds vijf ure: Leeskerk. Woensdag 13 Maart (Biddag), 's Voorm. negen ure, 's nam. twee ure en 'savonds half zes ure: de heer Remeyn van St.-Filipsland. Evangelisatie te Bruinisse: 's Voorm. half tien ure en 'snam. twéé ure: Gewone dienst. Evangelisatie Jeruël II: 's Voorm. tien ure en 'savonds half acht ure: voorganger de heer H. Huitjema van Breda. O N D E R W IJ S. Zierikzee, 7 Maart. Tot directeur der ambachtsschool te Bergen-op-Zoom is be noemd de heer C. Boogert, directeur der ambachtsschool alhier. Met leedwezen zullen velen genoemden heer zien vertrekken. Voor de aanstaande akte-examens te Middelburg hebben zich uit de beide^dis- tricten van Zeeland aangegeven 33 vrouwe lijke en 52 mannelijke candidaten, samen alzoo 85. Tot deskundigen bij die examens zijn benoemd de bij elk vak genoemde heeren en dames: voor Nederlandsche taal en lezen M. M. Blankert, A. R. Breetvelt, Goes, W. H. Hasselbach, en P. Landsman, Vlissingen; voor rekenen J. J. de Lange, Scherpe- nisse, en R. van der Welle, Grijpskerke; voor teekenen en schrijven J. Swart, 's-Gravenpolder, en G. den Toom, Sluis; voor aardrijkskunde J. de Hoogh, Goes, en A. Luijendijk, Tholen; voor geschiedenis P. van der Have, Zierikzee, en A. Kok, Zaamslag; voor kennis der natuur S. de Graaf, Zierikzee, F. Maijs, Wilhelminadorp, J. de Meijer, Cadzand, en A. de Smidt; voor opvoeding en onderwijs R. Broere en G. L. P. van Ham, Oostburg; voor zang A. Lijsen en A. F. Wisse, Breskens voor vak j mej. A. S. Beugel en H. J. van der Bel; en voor vak k mej. M. J. de Haan en mej. M. D. Fokker, Oostburg. De deskundigen, bij wier naam geen woon plaats is genoemd, wonen te Middelburg. Hulde aan de Redders. Hoek-van-Holland, 6 Maart. Hedenmorgen traden de mannen van de reddingboot met kapitein Jansen weer aan bij de berghaven; er wachtte hun weer een hulde. Tegen halfell arriveerde weer een auto, 't was de mooie reiswagen van den heer J. H. van Boelens van der Haar, uit 's-Gravenhage, die namens zijne tante, Mevrouw de wed. Van Heel, uit Rotterdam, weduwe van den heer Van Heel, president der reddingmaatschappij, naar wien de reddingboot geheeten is, den mannen een enveloppe kwam overhandigen. De heer v. d. Haar hield een hartelijke toespraak tot de redders in het kantoor van het loodswezen en reikte hun daarna het ge schenk van Mevrouw Van Heel over; de mannen waren zeer dankbaar. Hoek-van-Holland, 7 Maart. Kapitein Jansen en Martin Sperling zijn vannacht toch met de „Chelmsford" van de Harwich- lijn naar Engeland vertrokken. Schipper Berkhout van de loodsboot „Hellevoet- sluis", kon wegens ziekte niet meegaan. Men kwam tot dit besluit, wijl gebleken is, dat onze Koningin deze speciale matinée, evenals de Engelsche Koninklijke familie, heeft willen patroniseeren. De Prins en Prinses van Wales zullen eveneens aanwezig zijn. Aan de matinée zullen hedenmiddag de meest bekende artisten medewerken. De geheele opbrengst is ten voordeele der weduwen en weezen van de omgekomen equipage van het stoomschip „Berlin". De leden der „Hollandsche Club" zullen in grooten getale aanwezig zijn. Sperling en Jansen ontvingen, bij hun vertrek, gelukwenschen van de talrijke aanwezigen, met hunne van regeeringswege ontvangen onderscheidingen. De moedige redders zullen worden voor gesteld aan een aantal parlementsleden van Engeland, die hun een diner zullen aanbieden. Londen, 7 Maart. De bizondere mid dagvoorstelling in het Palace Theatre ten bate van de weduwen en weezen der met de „Berlin" omgekomen schepelingen, heeft veel bezoekers getrokken, onder wie de Nederlandsche gezant, met de leden van het gezantschap, Lord Claud Hamilton en de voorzitter van de Great Eastern Spoorwegmaatschappij. Sperling en Jansen zaten in de loge van de koninklijke familie, waarop aller aandacht was gevestigd. In den loop van den middag werden door de bioscoop afbeeldingen vertoond, met betrekking tot de schipbreuk, alsmede de aankomst van Sperling en Jansen te Londen. Toen de beeltenis van de twee helden op het scherm werd geworpen, daverde het gebouw van luide toejuichingen. Dit werd later herhaald toen de burgemeester van Harwich hun de bizonderlijk voor deze gelegenheid door het Palace Theatre ge slagen gouden medaljes aanbood. Bij die aanbieding las de burgemeester een telegram voor, waarbij H. M. een gift van 250 pd. st. (f 3000) van Koningin Wilhelmina schonk en haar innige sympathie met de be doeling van het fonds voor de nagelaten betrekkingen der schepelingen van de „Berlin" uitsprak. Het voorgenomen feestmaal in het Lagerhuis heeft niet plaats gehad. De schikkingen waren tot het laatste oogen- blik geheim gehouden. Sperling en Jansen hebben hedenavond een kort bezoek gebracht aan het Lager huis. Van de galerij voor aanzienlijke vreemdelingen luisterden zij eenige minuten naar het debat over de marinebegrooting. a De pogingen tot slooping van het wrak van de „Berlin" zijn heden voortgezet. Heden trachtte men 't dek af te slaan om te zien of er nog lijken zijn en dan het geheele schip te doen springen. Zoover is men echter niet gekomen. Er is heden alleen geschoten, waardoor een stuk mast is afgebroken. Gemengd Nieuws. Het vorige jaar kwam een arme dag- looner te Buitenpost (Friesland) ter secre tarie aangifte doen van zijn 19de kind. De burgemeester zeide toen tot den man: „Als je nog eens komen mocht, om je 20ste kind aan te geven, krijg je van mij een nieuwe broek". En ziedaar: dezer dagen kwam de man zijn 20ste kind aan geven. De burgemeester hield woord, en liet voor hem behalve de broek ook nog een vest halen. Een lid van den Bredaschen Raad, de heer J., heeft een bekeuring opgeloopen wegens openbare dronkenschap. Hij was 't, die tijdens de jongste raads vergadering pleitte voor de salarisverhooging der politieagenten. Ondank is 's werelds loon, zucht hij nu. Recht zonder aanzien des persoons, antwoordt de politie. TELEGRAMMEN. Bruinisse, 8 Maart. Benoemd is tot secretaris-ontvanger, en ambtenaar van den burgerlijken stand de heer A. Boers te Klaaswaal. Vlissingen, 8 Maart. Het onder Terneuzen gestrande Engelsche stoomschip „Tampican" is, nadat een gedeelte van den deklast was overgeladen in lichters, met assistentie van zes sleep- booten hedenmorgen vlot gekomen, waarna de reis naar Antwerpen werd voortgezet. Aardenburg, 8 Maart. De verkiezing voor den gemeenteraad had tot uitslag, dat een herstemming moet plaats hebben tusschen de heeren E. Bonte (goed kath.) die 97 stemmen verkreeg, en G. A. Vorsterman van Oyen, (vrijzinnig- demokraat), die 92 stemmen had. 's-Gravenhage, 8 Maart. Tweede Kamer. Zonder discussie of stemming is de credietwet voor oorlog aangenomen. Ook is aangenomen het wetsontwerp om mogelijk te maken de toetreding van niet aangesloten staten tot de Tweede Vredesconferentie. Het voorstel van den heer Borgesius c.s. tot wijziging van het reglement van orde om mogelijk te maken de benoeming van commissies van voorbereiding uit meer dan 5 personen bestaande, werd na bestrijding door den heer Bos en na verdediging door de heeren Lohman en Troelstra, aangenomen met 58 tegen 16 stemmen. Daarna werd aangenoipen het voorstel van den Voorzitter omtrent de samenstelling en de uitgave van een analytisch verslag. Tot leden der commissie van voorbereiding werden benoemd de heeren De Beaufort, Lohman, Lely, Drucker en Van Vuuren. De vergadering is daarop gesloten. Burgerlijke Stand van Zierikzee. Geboren: 2 Maart. Een dochter van Chr. Verkaart en A. A. Rodoe. 2 L. Alburg en M. M. Leijdekkers. 3 zoon W. Dalebout en J. K. van den Berge. 3 J. van Schendel en M. I. van der Velde. 4 J. F. Strooband en N. van der Straate. 4 dochter H. Stoutjesdijk en J. Hoogstrate. 6 zoon C. Berrevoets en E. van Doezelaar. Gehuwd: 6 Maart. H. A. van Dijke, 21 j., j.m. en L. Lem- son, 21 j., j.d. Overleden: 2 Maart. N. van Vessem, 2 w., d. 6 M. Vogelaar, 9 m., z. Zeetijdingen. Zierikzee. INGEKLAARD: 6 Maart. De barge „Teresa", kapitein W. Ketley, van Teignmouth naar Wezel (Pruisen), geladen met klei. Weekmarkt te Zierikzee, 7 Maart 1907. BoterprijzenDe boter is verkocht voor 0.47J, 0,55, 0,87.; en 0,60 de 5 Hectogram. Kip-eieren: De Kip-eieren zijn verkocht voor 0,70, 0,90, 0,95 en 1,— de 25 stuks. Eend-Eieren: De Eend-eieren zijn ver kocht voor 1,— de 25 stuks. Gehuwd Jhr. Mr. B. M. DE JONGE VAN ELLEMEET en Jonkvrouwe F. H. SNOUCK HURGRONJE. Middelburg, 8 Maart 1907. Jhr. en Mevrouw SNOUCK HURGRONJE— v. d. Bilt en Jhr. DE JONGE VAN ELLE MEET betuigen hunnen dank voor de blijken van belangstelling bij het Huwelijk hunner Kinderen ondervonden. Middelburg, Zierikzee, 8 Maart 1907. Getrouwd: MARINUS KOOPMAN en JOHANNA S. DE VLIEGER, die, mede namens wederzijdsche familie, dank zeggen voor de belangstelling bij' hun huwelijk ondervonden. Nieuwerkerk, Noordgouwe, 6 Maart 1907. Geboren: ADRIANUS P/ETER, Zoon van A. P. BOLLE en GRIETJE VAN OEVEREN. Rotterdam, Florastraat 13,7 Maart 1907.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1907 | | pagina 2