Vlis8ingEn,HiddelburgeriRotierdaHi. ADVERTENTIEN. i tod de Temple, Boureriestreet, John Caïpentor- atreet, Carmelitestreet, Tudorstreet, Dorset- atrest, liepen onder. Do bureelen van het dagblad The Sun werden oyeretroomd en men moest er de holp van de brandweer uit »Cameliteatreet" met har* pompon inroepen, die ook ia haar eigen gebouw aan hot pompen meeat gaan. Op don Distriots-epocrweg moest het ver keer in de drnkate nren worden ge*taakt, tot groot ongerief en eobado der mannen van zaken, dia nu niet naar hunne kantoren konden komen. Vele menschcn, door het water ingesloten in hunne huiten, werden door bovecvenetore van het uoodige voorzien voor hun ontbijt. De parade van de Horse Garde" en andere feestelijk heden ter ecre van 'skoniBgs verjaar dag moesten aohterwege blijven wegena het buitengewoon eleohte weder. Ook eldera heeft men Vrijdag zware on- wedera en regens gehad veel erger nog dan bier te lande. In België werd. vooral in Kempenland (Campine), groote schade aangericht. Ta Berlijn werden vele laaggelegen straten overstroomd. Aohi menschan werden daar door den blikesm gedood. Op velo andore plaatsen in Duitsohland werd veel schade veroorzaakt door storm on onweder. Ook uit Weenen en omstreken en nit Spanje komen dergelijke berichten. Op het Kanaal woedde een geweldige storm. Het van Marseille naar New-York verende stoomsohip Arer'ca", met een bemanning van 50 koppen en 100 passegiers aan boord, wordt vermist. Het had den 23an Juni te New-York moeten aankomen. In België ging op verscheidene plaatsen de regen vergezeld van hagelbuien, die o. a. in de omgeving van Charleroi ontzettende eohade aan den oogst deden en bijna alle serres vernieldeu. Ook andere ruiten werden trouwens ingoslsgen door de die zoo groot waren als duiveneieren. To Gent was het onweer van Donderdag avond kort maar hevig. De bliksem sloeg er op verscheidene plaatsen in de stad neer zonder echter eohade te doen. Vrijdagmorgen begon het er weer. Uit St.-Nicolazs wordt gemeld, dat alle straten onder stonden door de ontzettende plasregens. Het 1land v. Antwerpen schrijft, dat Donderdagavond in die stad tegen half negen de regenvlaag veranderde, niet in een stort vlaag, maar in een waterhoos. Het viel niet met stroomen, het viel omlaag zooals bet water aan de Niagara moet naar beneden storten. Binnen de tien minnten dat deze waterhoos duurde, is er 11 m M. 4 water méér gevallen dan er gevallen was op de 12 regendagen tuseoben 2 en 28 Jnni, voor welke een totaal van 11 m.M. 2 was aangestipt. Bijna in heel de stad konden riolen noch goten do massa water slikken en waren kelders en binnenplaatsen binnen enkele minutsn onder water goloopen. Na afloop van die zeldzaam geziene regen vlaag, zette iedereen zioh aan den arbeid om kelder en hof leeg te pompen en meende daarna in een degelijke naohtrnst een beloo- nisg voor zijn moeite te krijgen, toen tegen half drie Vrijdagmorgen een nieuw, geweldig onweer boven de stad losbarstte. Ditmaal waren de ratelende donderslagen veel geweldiger dan bij het eerste onweer, doch de regenbui, alhoewel nog zeer hevig, was niet meer zoo geweldig als die van den vorigen avond. Gedurende dat onweer 's nachts zija er plafonds ingevallen in twee huizen der Deurne- straat. De bewoners moesten ongekleed hun hnis ontvluohten. De storm van Vrijdagmiddag heeft zioh natuurlijk ook op de Belgische kust doen gevoelen. Hij kwam plotseling op. Door den zwaren wind werden de voorzijden van tal van koffiehuizen op den dyk van Oatende en in de stad vernield. De schade ia aanzien lijk, alle tuinen zijn.vernield; het zeewater stroomde over het strand, een echippareboot werd voor Ostendo op de kust geworpen, doch de zee lieden konden al zwemmend zioh redden. Een hevig onweer ontlastte zich boven Barlijo. De bliksem sloeg in een kanon der 6e batterij van het eerste garde artillerie regiment. De paarden sloegen op hol. Een kanonnier werd gedood, de commandant der batter gen en een tweede soldaat zij a ernstig gewond. Ook uit M. Gladbach, Mors, Sprottan, Posen, Bambarg en Weiszonfels komen be richten van ouweders met regen en hagel, waardoor voel verwoestingen zijn aangericht. Te Kleban sloeg de bliksem in en deed drie hnizen afbranden en te Dittersdorf doodde hg een landbouwer, die io zijn woning werd getroffen. Ia het dal van de Ebro (Spat>j°), heeft de hsgal groote verwoestingen aangerioht aan den wijnbouw en de olgfboomec, zoodat tal van landbouwers zgo geruïneerd. Het beste is nog niet te goed voor kinderen. (Goethe). Staatslieden, staathuishoudkundigen en ge- neesheeren hebben zioh in den laatsten tijd ernstig bezig gehouden met de beangstigende groote kindersterfte, welke het grootst blijkt te zijn, wanneer de heete zomersche dagen hun intrede doen. Het betreft hier vooral een voedingakwestie, daar iu juist gekozen voeding vooral het behoud van het kind en de lichamelijke ont wikkeling van hetzelve schuilt. Overal waar de voeding door moedermelk weinig of in het geheel niet kan geschieden, alsook bij de spoepperiode, bleek NeBtle'a kindermeel het meest do voeding met moedermelk nabij te komen. Dit melkpoeder, uit do beste Zwitser echo melk bereid, ia goedkoop, zeer eenvoudig gereed te maken, lioht verioerbaar, ia uit muntend van smaak en wordt gaarne gebruikt, terwijl de kindoren er zichtbaar vau groeien, j Het b88te bewijs voor de voortreffelijke eigenschappen van dit meel is wol bet jaar lijks toenemend debiet, terwijl dit preparaat reeds meer dan 35 jaren een plaats op de wereldmarkt inneemt. O n z o „Jantje s". Een correspondent van de Nieuwe Ct.t die de kroningsfeesten te Drontheim medemaakte, schrijft over de bemanning van de ïTromp": Ik heb sohik gehad in onze kranige Jantjes, die met de Dniteche matrozen een good fignur maakten neaet de slordig gekleede Engelsche matrozen en do ten daelo ongunstige pbyeiono- mieën der Fransohe onder hun kinderachtige witte baretten mot roods chenille kooopen in het midden. Zonder eenig chauvinisme mag gezegd worden, dat oos zeevolk gezien mocht worden. Ze zagen er goed nit met hun stijf gestreken liohtbhuwe braniekragen over de baadjes. Dezer dagen 'b avonds was menige Noorsohe matroos in »vroolijke verheugicg", maar ik zag geen enkel dronken Hollandeoh Jantje. Toch waren ze jolig. Om twaslf uur arriveert da stoomsloep met drie groote sloepen aohtor zioh aan den wal om het volk weer naar boord te slepen. Evenals bij de Engelsohe matrozen gaat alles holderdebolder met een sprongetje in de sloepen. Daar komen nog eon paar nakomt ra aangeloopen. 9 Allo Manna, gauw wat", roept de maohiniet van de stoomsloep, »kom d'r as de bliksem in, want ik smeor 'm anders, boor!" En Macus is al met een vaartje in de aohterate sloep. Daar gaat do lange ria doepan naar de zee, nagestaard door eon diohte menigte. 9 A ju vaarwel!" ziogen de frissohe stemmen van de Jantjes en als ze verder zijn, en langs den hoogea boeg van een uitvarende toeristen boot hst ruime sop kiezen, klinkt het »lang zullen ze leven in de gloria, hoeralover het stille wator, en de mutsen worden gezwaiid! Op dat coganblik was ik trotsch op onze Jantjes van Jan de witGeen van de vreemde contingenten ging in zóó prettige stemming naar boord terug. Boekbeoordeeling. Wij ontvingen van den uitgever B D. K. Bueé te Hardicxveld een handleiding, met den titelHet Arbeidscontractin het kort verklaard voor Werkgevers en Arbeiders. Waar wij ona verwonderen over het actieve van deze verschijning en den legen prijs (10 oent), bij de nette uitvoering, weneoben wij deze onmisbare handleiding ia het bezit van ieder die mannelijke of vrouwelijke werk lieden en dienstboden huurt of zioh verhuurt eon vluchtige kennismaking cr mrdo deed ons inzien, dat de samenstellen met recht een deskundige genoemd mag worden. Gemengd Nieuws. Brutaal. Een Rotterdammer, die te Nijmegen was, en geen gold had om terug to keeren, maakte een roeiboot los van de tjalk nLonise", en liet zich daarmee de rivier afzakken. Bij de Oude Plantage te Rotterdam stapte de reiziger nit. Uit het landweerkamp te Donderen. Toen de Min. van Oorlog Staal imgeneraals- uniform de vorige week met zijn adjudant een bezoek bracht aan het landweerkamp te Donderen en hier en daar tot de man schappen enkele vragen riohtte ovor den dienst, de voeding, ligging kleeding enz., worden er door één der landweermannen ernstige klaohten over het eten geuit. Zga Excellentie was de tenten der le compagnie van het vijfde landweerdiatrict langs geweest en kwam bg de 2d compagnie, toen hij een man zag staan met fonkelnieuwe sohoenen, waarvan het leer niet was zwart gemaakt, can do vosten. Dit gaf den Minister aanleiding tot den man do vraag te richten, of hij zijn nieuwste paar schoenen aanbad. De man antwoordde bevestigend. t Waarom heb je de oude niet aangetrokken »Omdat die verrot zijn, generaal, net als er meer verrot is hier in 'tkamp". »Zoo, en wat ia er dan nog meer niet iu orde?" 9 Wel het eten. Het vleeeoh is vergaan, het vet loopt weg". De adjadant, die den man niet begreep, vroeg nog eens ca, insar de Minister wist genoeg en zeide tot zijn adjudantd De man meent, dat er zooveel ongedierte in het vet is, dat het leeft". Onmiddellijk ging de Minister naar den luitenant-kwartiermeester en onderzocht de- waarheid van de bewering van den man, die slager is. Uit het onderzoek, dat daarna door 4 slagers, landweermannen, word ingesteld, bleek inderdaad, dat het vet niet te gebmiken was. Het werd afgekeurd, en de Minister gaf order, dat er maatregelen genomen moesten wordc-n om te voorkomen, dat er klachten over bedorven eetwaren kondien inkomen. Ook over het tarief van de oonaumptie in de oantiae werd bij den Minister geklaagd. Bier en andere verbruiksartikelen waren naar de meening der landweermannen voor een soldaat veel te duur en bovendien sleoht. Na het bezoek van den Minister werd de prijs van het bier per glee lager gesteld. Familiedrama. Te Andimont io België woonde op de boerdorjj, het hnis »Jan zonder Vreee", een familie Lamberts, bestaande uit vader, moedor en negen kiadereD, vier jongens en vijf moisjss. Oneenighaid had 't gezin in tweeën doen gaan. Do vader had vier meisjes en de moeder één dochter en drio zoons bij zioh. De oudsto zoon, Pierre, een man van 38 jaar, was een rnwo kerel en een geducht strooper. Gedurende de laatste uoht dagen hadden op de hoeve hevige twisten plaats. Pierre wilde, dat zijn mosder een boete zou betalen, dia hem wegens ctroopen was oj gelegd, doch, ondersteund door hare kinderen, weigerde zij aan zijn verzoek te voldosn. Hierover gebelgd, heeft de woeste ling, met zijn jachtgeweer zij a broeder, die aau tafel zit to eten, toen hij binnentrad, doodgesohotendaarop liep hij een weilaEd op, waar zijn moeder bezig was, en echoot haar eveneens morsdood. Ten slotte trof een kogel den woeataard zelf, waardoor hij ziel loos nesrviel. Ia Weenen is weer een menechelgk wonder te zien, vrouwelijke tweelingen, die aan elkaar zga gegroeid als do vermaarde Siameesohe. Zij heeten Rosa en Josefa Blaechek, 26 jaar oud, de doohtcra van een 64 jarigen boer in Boheme. Zij hebben verschillende karakters; soms als Josefa weent, lacht Rosa, hoeft do oono eetlust dan behoeft de andere nog geen trek te hebben, enz. Ze worden besohreven als een paar kleine, magere, bleeke meisjes, met heldere blauwe oogen. gebogen neuzen en eeuwig glimlachende monden. Alleen ia de heupstreek zijn se ea&mgegroeidze hebben dus twee lichamen, twee hoofden, vier armen en vier beenen. Ingezonden «tukken. ZiERIKZEE, 3 Juli 1906. Mijnheer de Redacteur! Den laatsten tijd kwam herhaaldelijk in verschillende kringen de vraag ter sprake, of het niet hoog tijd wordt eindelijk eens een einde te maken aan den ongezonden toestand op school D, de zoogenaamde //Jufferschool", eene inriohting met /kruiden en dranken", en bijna uitsluitend ten genoege van enkele ge goede ingezetenen in stand gehouden. Zij kost jaarlijks aan de Gemeente pl. m. f 3500, waarvan slechts een gering bedrag (naar wij meenen 700) door het Rijk wordt vergoed, zoodat elk der daar schoolgaande 7 meisjes f 400 (zegge vierhonderd gulden) aan de Gemeente kost I Om de inkomsten te vermeerderen werd vijf jaren geleden het sohoolgeld met f 10 verhoogd, hetgeen slechts ten gevolge had, dat de burgerman er nu in het geheel niet meer aan denken kan zijne doohters van de lessen te laten gebruik maken. Het onderwijs op de H. Bargersohool en school C is uitstekend ingericht en zéér ge schikt om het handjevol leerlingen van de Jufferschool over te nemen; het sohoolgeld zon dan ten bate van voornoemde inrichtingen komen. Het zeer ruime woonhuis op den besten stand der stad zou ongetwijfeld voor pl. m. f 300 kunnen worden verhuurd, terwijl de in de Hooge Molenstraat uitkomende school lokalen voor andere doeleinden zouden kunnen worden gebruikt of publiek verkooht. Het hoofd der school zou een tijdelijk wachtgeld genieten en, evenals de onderwij zeressen, moeten zorgen binnen een bepaalden termijn elders geplaatst te zijn. Een harer zou op school C wellioht de plaats kunnen innemen van mej. Krenser, die haar ontslag heeft aangevraagd. Vele gegoede ingezetenen verlaten onze Gemeente met der woon en het is, helaas, te vreezen, dat nog meerdere zullen volgen. Voor de burgerij wordt het opbrengen der lasten voor onze dure gemeentelijke huis houding (met hare twee gemeenteboden, stads- oarillonnist en altijd aangroeiend leger van ambtenaren en gepensionneerden) hoe langer hoe zwaarder. In elk goed geordend huiahouden is bij vermindering der inkomsten het hoofd van het gezin verplicht de tering naar de nering te zetten en door alle nuttelooze uitgaven een streep te halen. Het Gemeentebestuur behoort dit loffelijk voorbeeld te volgen, en zioh niet door eigen belang of misplaatste en ongepaste consideratie tegenover enkele gegoede familiën laten weer houden eene nuttelooze inrichting, die jaarlijks duizenden kost, op te heffen. Met recht mag onzes inziens van het Dage- lijksch Bestuur der Gemeente worden verwacht, dat het deze kwestie eens flink onder de oogen ziet, en een voorstel aan den Baad doet nog vóór den aanvang van den nieuwen cursus tot opheffing over te gaan. De seoretaris der Schoolcommissie deelde in de laatste Raadszitting reeds mede, dat van de 11 schoolgaande meisjes 5 de school verlaten en zioh slechts één voor den nieuwen cursus heeft aangemeld Werd deze kwestie (evenals dit vaak in Zwitserland gesohiedt) aan een „referendum" van de ingezetenen onderworpen, wij twijfelen niet, M. de R., of het lot van sohool D was reeds lang beslist. U is, M. de R., steeds zoo welwillend, de kolommen van uw gastvrij blad voor alle meeniDgen beschikbaar te stellen. Misschien voelen enkele uwer lezers zioh wel geroepen, ook hunne opinie over deze belangrijke zaak in uw blad kenbaar te maken. Met dank voor de plaatsing, hoogachtend Eenige be/astingbetalenden. Mijnheer de Redacteur! Beleefd verzoek ik UEd. eenige plaatsruimte in uw blad voor het onderstaande. Bij voorbaat m(jn dank. Het is naar aanleiding van het ingezonden stuk, voorkomende in het nummer van Zater dag j.l., van de hand des heeren H., waarin nu niet zoo bizonder loffelijk over den Zierik- zeeschen tuinder wordt geschreven. Waar vandaan komt toch die schande voor den tuinder, die daar eenige dagen geleden een weinig concurrentie had van uit andere plaatsen? Is het dan zulk een schande voor den manufaoturier, die daar bijna dagelijks stad en land ziet afreizen door vreemde koop lui, die ook, evenals de bewuste venters, voor hun waar, zelfs de qualiteit nog in aanmerking genomen, prijzen bedingen, waarvan ge bij het hooren er van schrikt? En hebben niet zoovelen van deze concurrentie te lijden? Roerend ben ik het echter met Z.Ed. eens, dat zulks niet moest plaats hebben, doch m. i. schuilt het verkeerde hiervan niet alleen bij den tuinder of wie of wat hij ook zijn moge, doch ook, en wel 't meest, bij het publiek. Ware het noodig, dat de bewuste venters ons stadje met hun waren bezoohten, zijn oordeel ware dan te rechtvaardigen, doch ik voor mij vind, dat hij zich wel wat sterk heeft uit gedrukt. Of zijn er dan hier in Zierikzee geen aardappelen en bloemkool te verkrijgen, die hier zijn geteeld, ja, zelfs zulke producten, iu wier schaduw dc aangevoerde niet kunnen staan? Zoo ook 't geval met komkommers. Ja, werden niet alle daarvoor geschikte groenten dit jaar hier geforceerd? En met succes; d. w. z. niet alleen dat de resultaten, die werden verkregen door de kweeking onder glas, meer dan bevredigend waren, maar tevens, dat de burgerij van Zierikzee er prijs op wist te stellen, daar de geforceerde groenten goeden aftrek vonden, ja, meer dan de aan gevoerde producten, en m. i. is het succes, dat de bewuste venters in Zierikzee hebben behaald, niet zoo bizonder groot, ik zou den geachten inzender het tegendeel kunnen be wijzen. Het is echter den heer H. niet voldoende, wanneer er voor Zierikzee voldoende werd geforceerd, hij wil schijnbaar verder op, hij wil en wenscht, zooals uit het opschrift blijkt, //Zierikzee vooruit helpen", dus ook den tuinder. Welnu, mijnheer Hzie, dat vind ik een prachtig idéé, en dan ga ik met u aocoord, als u beweert, dat de energie, die thans wordt gemist, moet worden opgewekt. Er kon ook van ons eiland worden uitgevoèrd; doch dit geldt voor den tuinder niet alleen, dit is een algemeene wenk. Doch indien u, mijnheer H., wat de tuinderij aaDgaat, in deze richting wenscht meë te werken, het zou mij hoogst aaDgenaam zijn. Misschien zijt gij, beter dan eenig ander, hiertoe in de gelegenheid, opdat, kon het zijn, in Zierikzee spoedig moge verrijzen een wel ingerichte exportkweekerij direct op het buitenland. Zie, dat is ook de wensch van ondergeteekende. Hopende, dat ook deze regelen eenige resul taten in die richting mogen hebben, zoo teeken ik mij, na n, Mijnheer de Redacteur, nogmaals mijn dank te hebben betuigd voor het ge plaatste, als tuinder van het jonge geslaeht, A. L. NTOOMUOOTDIKN8T Juli. Gewijzigde Dienst. VUURBOL. Dsn 24 Jnni j.l. des avonds werd op versohillende plaatsen in Nederland een buiten gewoon schitterende vnorbol gezien, waar omtrent de Ned. Kr. van Weer- en Sterren kunde zeer gaarne nadere berichten zon ontvangen, om daaruit zoo mogelijk de baan van den vnorbol te berekenen. Hiertoe verzoekt zij allen, die de bol gezien hebben, om opgave van alle bizonderheden, dio zij daaromtrent knnnen mededeelen. Van belang zijn vooral de richting waarin hij zioh bewoog, den jristen tijd, den danr van ziohtbaarheid, de klenr, de helderheid en grootte, liefst in vergelijking met de helderheid der sterren of in deelen van de maansmiddellijo, of bij geluid gaf, een staart aohterliet uiteen spatte. Aangaande riohting geve men, zoo mogelijk, op, door welke sterrebeelden of langs welke sterren de bol ging, en in het algemeen alles wat men omtrent hem kan mededeelen. Aan allen, die beriohten hebben gezondeD, zal later een rapport van het onderzoek worden toegezonden. Men gelieve te ndresaeeren aan H. G. DE SMIT, Rogsdaelstraat 83, 's-Gravenfaage. IABKTBBKIOITBI. Rotterdam, 3 Jali. Op de veemarkt waren aangevoerd: 38 paarden, 656 magere en 698 vette rnnderen, 179 vette en 269 nuch tere kalveren, 412 varkena en 232 biggen. Koeien en ossen 26 tot 38 ot.stieren 25 tot 32 et., kalveren 36 tot 49 ot.varkens 20 tot 24^ ot.alles per kilo. Melkkoeien f 115 k f 260, kalf koeien f 180 f 310, etieren f 70 A f 195, pinken f 45 k f 110, vaarzen f 50 A f 90, alles mager vee; biggen f 7 k f 14, paarden f 50 a f 130. Nuchtere kalveren: fok- f 11 A f 17, slaoht- f 6 A f 10. Handel in vette runderen vrij goed. Vette stieren gezooht. Vette kalveren le kwaliteit gevraagd, overige kwaliteiten minder. Nachtere elaoht- en fokkalveren minder in prijs. Handel in biggen traag. Paarden iets beter dan de vorige week. Melk- en kalf koeien goed voor de beate, mindere soorten met minder vraag. Jong vee met weinig aanvoer en omzet. Zeetijdingen Zierikzee. UITGEKLAARD: 2 Jali. De barge »Maiy Kate", kapt. J, Hoogenbos, met mineraalwater van Rein haven caar Londen. Burgert. Stand Tan Serooakerke. geboren: 30 April. Cornell's, z. v. I. van Gorsel en M. Hoogerland. huwelijken: Geen. overleden: 16 Mei. J. Voorbeijtel, 36 jaar, echtgenoote van L. de Oude, (overleden te Amsterdam). Van Vlissingen naar Rotterdam. Van Middelburg Rotterdam. Van Rotterdam naar Middelburg en Vlissingen. Amsterdamsohe tijd. Dond. 5 Vrijdag 6 Zaterd. 7 Maand. 9 Dinsdag 10 Woen8. 11 's m. 8- 8 8,— 'sm. 9,30 9 9 9,30 9 9,30 9 'sm. 8,45 9 8,45 8,45 9 8,45 9 8,45 Den 6sn Juli a.s. hopen onze geliefde Oadera: JACOBUS VAN SPLUNDER en JANNETJE WALBEEK han 30-jarige Echtvereeniging I te herdenken. Renesse, 5 Juli 1906. Huqqo dankbare Kindaren, Behuwd- en Kleinkinderen. Zoo de Heer wil en zg levenhopen onze geliefde Oadera K. J. DE FOUW en C. H. VAN DE VELDE op Vrijdag 6 Jali aanst. hunne 30 jarige Echtvereeniging te j herdenken. St.-Maartensdijk, Juli 1906. Hunne dankbare Kinderen en Behnwdkind. Getrouwd ARIE JACOB STORM Nz. en JANNETJE VAN DEN HOUTEN FD., die tevena dank zeggen aan alle familieleden, vrienden en bekenden voor de vele blijken van bslangstelling, bij hun Hnwelgk onder vonden. Zierikzee, 3 Juli 1906. Bevallen van een levenloos Meisje, K. A. VAN DAMMEHendrikse. Zierikzee, 2 Jali 1906. Geboren MARGARETIIA PIETERNELLA, Dochter van C. M. ELENBAAS Jz. en P. M. ELENBAAS—Mol Md. Zuid -Beijerland, 2 Juli 1906. COBBE8PONDENTIE. Wegens plaatsgebrek moeten nog eenige advertentiën tot een volgend nnmmer big ven liggen. De Directie. Heden oierleed tot ome diepe droef heid, ome geliefde Hoeder, Behuwd- en Grootmoeder Lijntje Cornelia van Nieuwenhuijzen, Wed. van Adriaan Kunst Mzn in den ouderdom van 73 jaar en 7 meenden. St.-Philjpsi.and 2 Jnii 190G. 1 M. W. KUNST. Middelburg. H. E. KUNST— 1 Schoenmaker. N. KUNST— Smits. M. SMITS. |W. KUNST. JJ. KUNST— St - I'hui}i$land. Paulusse. A. KUNST. M. D. KUNST- van de Ree. C. KUN8T. 1 A.s KUNST. Heden overleed, na een korte ongesteld heid, mgne geliefde Echtgenoote, Johanna Lonwerina Visscher, geboren De Oude, in den ouderdom van 48 jaar. Zierikzee, 3 Jali 1906. H. VISSCHER. Verzoeke van rouwbeklag verschoond te blijven. Heden overleed onze geliefde Echtge noot en Vader Marinus Hendrikse, in deu ouderdom van 70 jaar en 4 maanden. OoSTERLAND, 3 Juli 1906. Wed. M. HENDRIKSEDuinhouwer en Kinderen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1906 | | pagina 3