Uit Stad en Provincie. Ingezonden Mededeelingen, ZIERIKZEE—BOTTERDAM. ADVERTENTIE!!. behoorende zaken te bezuinigen, ie gebleken, dat hij niet op die wijze kau bezuinigen, als hij verwachtte. Daar de Minister indertijd zijn aanblijven daarvan afhankelijk stelde, beweert men, dat generaal Staal in het komende najaar de portefeuille van oorlog zal neerleggen. Zaterdagmiddag werd van een tweetal personen alhier, die sohenen uit te zijn on op straat liepen worst te eten, een hunner plotseling ongesteld en viel op de straat neder, terwijl zija kameraad wegliep. Een te hulp geroepen dokter kon slechts deu dood constatee rt. Het lijk werd per braccart naar de Alg. Begraafplaats overgebracht. Rotterdam, 10 Jnni. Den geheelen voor- en namiddag was er heden een geweldige oploop vóór de woning van den notaris, den heer P. J. J. Faokoen, aan de Znidblaak no 54, alhier. Diens jongste bediende was ale gewoonlijk heden om 9 nar daar gekomen, doch op zijn herhaald bellen was niet open gedaan. Ook andere parsonen, die den notaris moesten spreken, kwamen voor een gesloten dear. Langzamerhand begon dit de aandacht van 't publiek te trekken, on allerlei praatjes kwamen in omloop. De bediende, die zioh ongerust maakte, riep de hnlp der politie ia, en, nadat oen smid te vergeefs getracht had de buitendeur te openen, versohafte de politie, onder aanvoering van een inspecteur, zioh toegang aan de aohterzijde (in de Wijnstraat). Dadelijk werden alle kasten, kamers en berg plaatsen doorzocht, maar niemand gevonden. Da buitendeur zat op het naohtslot, zonder knipsluiting, en sporen, die zouden kannen doen vermoeden, dat er onraad was, waren niet aanwezig. De politie trok onverriohterzake af, en het straatpubliek bleef onvoldaan. Later bleek, dat de heer Fackoen Vrijdag avond naar Den Haag was gegaan, om zijn familie to bezoeken. Heden, omstreeks 1 unr, was hij terug. De bediende had voor niemendal spektakel gemaakt Dordrecht, 9 Jani. Uit éóo der boven ramen van het pand Vest 57a alhier kwam een bloempot naar beneden vallen, welke ongelukkigerwijza juist terechtkwam op het hoofd van J. Schuurman, wonende Vest 120, die passeerde. Met eeo hevig bloedende wond werd de man naar het huis van dr. Moltzer, aan het Vrieseplein gebraoht, waar het eerste verband werd gelegd. Breda, 9 Juni. Als 't waar io wat het slachtoffer vertelt, dan heeft hier Vrijdagnacht een verfoeilijk misdrijf plaats gehad. Vrijdag avond elf unr werd het 12-jarig zoontje van Jongeneelen, oppasser aan de K. M. A., door twee kerels bij de Gasthuisvelden aangegrepen en meegenomen. Volgens verhaal van den jongen dreigden zij hem met een pistool, om te voorkomen, dat hij zioh zou verzetten of schreeuwen. Zij hebben het kind toen mee genomen naar een terrein aohter den watertoren irnBa£,-Lhe- KT&afefén 'tnr^fitfölrÉöh eb" uren lang mishandeld. Toen 't lioht begon te worden ging een der kerels uit een nabijzgcde woning eon mand balen, maar juist op dat oogenblik kwam een kar voorbij eo vluchtten da kerels weg. Het knaapje kon zioh toen nit de voeten maken en kwam te uur thuis san. Het kind heeft san hals en andere lichaams- deelen de teekenen der mishandeliog, doch de beschrijving, zooals die gedaan W6rd, lijkt in menig opzicht ongelooflijk. Zierikzee, 11 Juni. Gisteren werd alhier tussohen de Bergen-op-Zoomsoho en de Zierikzeesohe Korf bal vereeniging oen wed strijd gebonden op hej nabij het Sas gelegen weiland, daarvoor welwillend door den eigenaar er van, den heer L. Koopman Cz., afgestaan. Het gezelschap uit Bergen-op-Zoom, bestaande nit leerlingen der Rijks Hoogere Bargertcbool, waaronder vier mehjes, werd ten twaalf unr na aankomst niet de tram door het bestuur van Vreemdelingenverkeer, onder toeloop van een groote menigte volks, met de muziek van «Kunst ea Eer" feestelijk ingehaald. Na in het «Hótel Van Oppen" bij den heer Van do Ven een lunch gebruikt te hebben, die door de Zierikzeesohe Korfbalvereniging aan de B8rgen-op-Zomers gastvrij was aangeboden, trok het gezelschap, door de muziek vooraf gegaan, naar het terrein, waar de wedstrijd zou gehouden worden. De wedstrijd werd door bijkans 900 mensohen met groote belang stelling gevolgd, en had tot resultaat, dat Bergen-op-Zoom, waarvan de heer B. van Os de spelleider was, met tien punten de over winning op Zierikzee behaalde, dat met neg6n punten hoogst eervol deu strijd verloor, te meer eervol, wanneer men het zeer kort stondig bestaaa van do Zierikzeeschs ver eeniging, wearvan de heer J. J. Meyeriok, leeraar in de gymnastiek aan do HoogerG Burgerschool alhier, de leider is, in aan merking neemt. Het spel viel in den algemeenen smaak. Gedurende de p&oza voerde de gymnastiek-vereeniging «Rast Roest" onder leiding van genoemden leeraar eenige vrije oefeningen op de pleats uit, die uit nemend slaagden, en vormde tot slot een pyramide, terwijl na afloop van den wedstrijd nog door haar aan de brug hoogst verdienste lijk gewerkt werd. Waren de Bergen-op- Zoomers met muziek ingehiald, zjj werden, nadat vóór de woning van den ho6r L. Koopman Cz. eerahalvo een muzieknummer ten beste was gegeven, ook met muziek naar de trein geleid. Dat daarbij veel volk op de been was, kan men begrijpen, Door den Commissaris der Koningin in Zeeland is aan den heer H. J. Laban te Tholen eervol ontslag verleend als secretaris der gezondheidscommissie voor de vereeniging van gemeenten, welk9 haar zetel heeft Tholen. Duivondijke, 9 Juui. Tegen 27 Juni a s is een verkiezing van twee leden van den gemeenteraad alhier uifgosohreven. Aan de beurt van aftreding zija de heeren L, Padmos en J. Viergever, boiden herkiesbaar. Eikerzee, 11 Juni. Naar men verneemt zal alhier op Donderdag 21 Juni in de kerk een openbare samenkomst voor mannen en vrouwen worden gehouden, waarin de heer Kerkmeijer zal spreken voor den Christelijk Nationalen Werkmansbond. Nieuwerkerk. De heer J. P. van Dijk alhier is benoemd tot tijdelijk opzichter bij de buitengewone werken tot oeververdediging aan den Vierbannenpolder. Bruinisse, 11 Juni. Een ongeveer twaalf jarig meisje had voor enkele dagen het ongeluk een theepot te laten vallen, waardoor het been door den inhoud gebrand werd. Zaterdag schijnt door de woade bloedvergiftiging ont staan te zijn, tengevolge waarvan het kind reeds gisterenmiddag overleed. St -Filipaland, 9 Juni. Van twee honden van den koopman in steengoed Sdie. zooals gewoonlijk, den nacht van Vrijdag op Zaterdag in 68n landbouweohuur alhier doorbrachten, is er één losgebroken en heeft twee schapen, ook daarin aanwezig, doodgebeten. Gooa. Door het Dagelijksch Bestuur zal eene wijziging worden voorgesteld op het rijden (of beter gezegd: onzinnig hollen) met fietsen enz. Het raadslid Hollmann trok dientengevolge zijn voorstel in. Het gaathuisbestuur zag zijn verzoek om de begrooting over 1905 met f 2000 verhoogen ingewilligd, terwijl een verzoek van mevr. wed. De JoDge—Mulock Houwer, om haar aanslag voor het vergunningsrecht te verlagen, werd afgewezen. Aan het bekende fraaie wandelpad, het Nissepadja, werd een rooilijn vastgesteld voor eventuacl te bouwen woningen. Er wordt kolossaal gebouwd op verschillende punten der stadop hat terrein der voormalige meelfabriek komen 5 woonhuizen en aan don Stationsweg komt een nieuwe villa. Tegenover dien aanbouw staat een besluit van den Raad, om een woning aan den Molendijk voor bewoning ongeschikt te verklaren, Mogelijk zijn er nog meer dergelijke krotten Eeue nieuwe verordening werd vastgesteld op het gebruik van gemeentegrond, b.v. voor het opstapelen van steenen bij een in aanbouw zijnd gebouw e. d. g. Enkele leden wezen den burgemeester op enkele toestanden, die werkelijk dringend verbetering behoeven, als b.v. het ledigen van vuilnisbakken, hst stofvrijmaken van -v- ««(laittu f»u ui. laatste deed de voorzitter toezsgging, dat binnen eenige degen een proef zal worden Het hoofdkiesdistrict Goes telt 6697 kiezers voor de Tweede Kamer of 74 meer dan in 1905, en 7954 voor da Prov. Staten of 16 meer dan in 't afgeloopen jaar. Aan het station alhier werd een hond overreden en gedood. Middelburg. Zondagmiddag werd de rij der concerten io don tuin op het Noordbolwerk geopend door eeu uitvoering van de sohutterij- muziek, terwijl des avonds in het Schuttershof het eerste der Zondagavond-concerten werd gegeven. Ala altijd was des avonda de Sohuttershoftnin meer dan vol en zeker een paar duizend personen waren tegenwoordig. De Zondagavond-concerten nemen dan ook sohier jaarlijks in populariteit toe. Jan Morks' kapel zorgde voor een opgewekt en afwisselend programma. De Griffier der Staten van Zeeland, de heer mr. W. Polman Krnseraan, die enkele m&anden met verlof afwezig is geweest, heeft zijne werkzaamheden weer hervat. Vliasingen. Het Daitsohe stoomschip «Zoppot", dat door aanvaring met het Duitsobe Btoomaohip «Consul Poppe" met ingedrukten voorsteven op de haven werd g6zet en in het dok alhier wordt gerepareerd, zal in den loop dezer week het dok kunnen verlaten om in de binnenhaven de daar geloste ladiDg stukgoederen weer in te nemen. De nachtmailboot «Koningin Wilhel- mioa" dor Ma&tsobsppij «Zeeland" zal Woonsdag naar Rottordam vertrekken om ia het droogdok aldaar te worden opgenomen tot het ondergaan van enkele voorzieningen. Het stoomschip «Rindjani" van de Rotterdamsche Lloyd, aan «De Schelde" alhier gebouwd, zal Woensdag in de binnen haven de kompasseu gaan stellen, waarna het schip in den loop dezer maand naar Rotterdam zal vertrekken om den 1 Juli zija eerste reis naar Batavia te aanvaarden. Te Broskecs is nabij bet voormalige fort «Frederik Hendrik" het lijk aangespoeld van een man, ia wien men volgens aan wijzingen zekeren De L. nit Vlissiogen heeft herkend, die ongeveer eene maand geleden aldasr te water is gesprongen. Het Ijjk was in vergevorderden staat van ontbinding. Aan de familie word terstond berioht gezonden. Terneuzen. Het Doenoohe etoomeohip «Ophelia", van Gent naar Terneuzen varende, is te Sluiskil op het remmingswerk aan de nieuwe brug geloopeu, met het gevolg dat het schip een groot gat ia den boeg opliep, terwijl het remmingswerk zwaar werd be schadigd. Voor do sohade aan het remmings werk moest borg gestort worden, terwijl het sohip voorloopig te dezer plaatse gerepareerd moet worden. (Onder verantwoordelijkheid van den inzender). Yan 1—5 regels 1,elke regel meer 0,20. De dankbaarheid van een inwoner van llliesingen. Uit dankbaarheid voor de verkregen wel daden on met den wensch dat velen not mogon trekken van zijao ondervinding, machtigt ons een inwoner van Vlissiogen zijce volgende verklaring te publiceeren. Da Heer J. OSSEL, wonende Lange Zeike 136 E te Vlissingen, meldt ons: Ssdert ruim drie jaren klaagde ik over de nieren, ik had steeds verschrikkelijke pijn in den rug en in de lendenen en was immer aangedaan met een door en door vermoeid, afgemat gevoel, hetgeen zioh reeds 's morgens bij het opstaan openbaarde. Mijn eetlust was zeer verminderd en ik was zeer nearslaohtig en moedeloos, toen men mij opmerkzaam maakte op Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Op aanraden van een vriend b< gon ik deze onmiddellijk in te nemen en dit was mijn geluk, want na een paar dagen gevoelde ik reeds dat ik opknapte en veertien dagen later was de pijn geheel en al verdwenen. Uit erkentelijkheid zal ik steeds gaarne de nitstekonde hoedanigheden van uw pillen bekend maken en ik geloof d&t ik daardoor tevens vele nierlijders een dienst bewijs. Ik ondergeteekende verklaar dat het boven staande waar is en machtig u het publiek te maken op elke wijze, die u goeddunkt. Verwaarloos nooit een pijn in den rug. Het ia het spit z^gt gij, en gaat van zelf weg, zooals het gekomen is, maar dat is niet zoo, want al sobijnt het weg te ga&u, het komt veel ernstiger terug. Deze pij a in den rug is gewoon nierziekte en de natuur waarschuwt u op deze wijze dat uw nieren hun plicht niet doen en niet op do gewone wijze de onzuiverheden afvoeren van het bloed, dat ze fütreeren moeten. Het bovenstaande is een overtuigend bewijs dsarvan. Verzeker u dat men u de echte Fos ter'H Rogpiju Kieren Pillen geeft, dezelfde die de Hoer OSSEL gehad'hoeft. WIJ WAARSCHUWEN TEGEN NAMAAK en mAken koopers er op atteat, dat op iedere doos de handteekeniog van James Foster voorkomt. Ze zijn te Zierikzee verkrijgbaar bij den Heer ML 8. POIiAK, Gedipl. Drogist. Toezending geschiedt franoo na ontvangst van postwissel k f 1,75 voor één of f 10,voor zes doozen. t emuupiii^cu ciu. Vrijdag 1.1. werd te Soherpenisse door het bestuur der waterkeering van het calamiteuze waterschap Soherpenisse aanbesteed: werken ter verdediging van den onderzeesohen oever door zinkwerk en steenbastortirg aan boven genoemde waterkeering. Hiervoor werd het minst ingesohreven door den heer M. van den Hoek, Neuzen, v f 6872. St-Maartensdijk, 10 Jusi. Door het Algemeen Weezen-Armenbestuur alhier werd Zaterdag publiek aanbesteedHet verbouwen van een woonhuis op de Keethil. Ingeschreven werd door de heeren A. Ri, berg, voor f li70; P. M. Geluk, voor f 1140; J. L. Maller, voor f 1135; C. v. Iwaarden, voor f 1135; wed. S. C. Muller, voor f 1130; J. Beaufort, voor f 1129; A. v. d. Hoek, voor f 1127; J. M. Kauffman, voor f 1123; D. Hartog, voor f 1122,75. Laatstgenoemde is als minste iosohrijver het werk gegund. Door het bestuur van den polder «De Vier Bannen van Dniveland" werd Zaterdag 1.1. herbesteed: Het verhoogen en verzwaren van den zeedijk van den polder, in drie peroeelen en in massa. Ingesohreven werd: Voor het 2e peroeel 560 M. aan den Noorddijk): O. de Voogd, Soharendijke f 10777 Voor het 3a perceel (Zuiddijk): P. Bezuyen, Soharendijke f 5240 J. van Strian, Zierikzee - 5200 C. Faassa Cz., St -Philipsland - 5040 Fondse, Zierikzee- 4700 Voor de masBa (le, 2a en 3e peroeel): f 41000 - 39500 - 38900 - 37845 - 37700 - 37285 C. Boelhonwer Jz., Hard icx veld Jan Duyobonwer, Soherpenisse Cornells de Jong, Hardicxveld P. J. Dubbelman, Dordreoht van 't Verlaat, Gi6sendam W. H. Swets en I Hardinxveld Arie Smit Az., f 's Bosch De massa werd gegund aau de heeren W. H. Swete en Arie Smit Az.voor de som van f 37285. Landbouw en Veeteelt. De heer E. M. van Hille, assistent aan het landbouwproefstation to Goes, is als zoodanig eervol ontslagen en benoemd tot assistent bij den dienst der landbouwproefstations. KERKNIEUW». RECHTSZAKEN. Een landbouwer te Lhee, gemeente Dwingeloo, dis als den geboortedag van zijn zoontje een lateren datum had aangegeven, oin den jonggeborene togelijk jarig te doen zijn met diens grootvader, word door de reohtb&uk te Assen tot 8 dagen gevangenisstraf veroordeeld. Door de Koningin is thans deze straf veranderd in een geldboete van f 20. Op het drietal voor predikant bij de Herv. Gem. te 's-Gravenhsge komt voor dr. H. Th. Obbink te Middelbarg. Beroepen bij de Geref. Gam. to Stad aan 't Haringvliet ds. G. W. H. Essolink te Watergraafsmeer (vroeger te Zierikzee). Bedankt voor het beroep bij de Geref. Gem. te Kruiningen door den heer V. K, Kuyvenbove, cand. te Naaldwijk. Bedankt voor hot beroep bij de Geref. Gem. te Bolnes door ds. H. Mulder te Za&mslag. Tegen den predikant bij de Ned. Herv. Gem. te Oost6rzee (Friesland) is procos- verbaal opgemaakt wegens het op Zondag j 1. kerkelijk voltrekken ven een huwelijk, zonder dat de bij de wet veroisohte verklaring ran den bnrgarlijken stand, dat het huwelijk burgerlijk voltrokken was. overgelegd was. Beroepen bij do Vrije Evaog. Gem. te Iera6ke, Da. K. van der Hoek to Heiligerlee (Groningen.) Movr. L. M. Meroosee, onlangs over leden te Kamperland, eohtgenoote van wijlen ds. W. A. Dekker, in leven Geref. predikant te Hoogeveen, heeft aan de Geref. kerk aldaar gelegateerd f 1000 en een gelijke som aan do zending op Soomba. Eikerzee, 11 Jnni. De oollecte voor de zending bedroeg in de Ned. Herv. Kerk alhier f 4 336. I9NRWMI. Te 's Gravenpolder vergaderden Zaterdag 9 Juni, 13 afdeelingen nit Zeeland van het N. O. G.om te komen tot een betere salaris-regeling voor onder wijzers in deze provinoie. Besloten werd een adres te zenden aan H. M. do Koningin, om voor Zeeland het wettelijk minimum te verhoogen. Benoemd bij tweede stemming tot onder wijzer to Goes, de heer Polderman, thans te Ternenzen. Aaa mej. C. F. J. Baronnesse van Eöavell is eervol ontslag verleend, onder dankbetuiging, als onderwijzeres in het Fransoh aan de meiejesschool te Goes. Burgem. en Weth. werden gemaohtigd solli citanten op te roepen. De voordracht ter benoemisg van een hoofd der openbare meisjesschool te Goes bestaat nit de damesM. Valkhoff te Arnhem, Ch. J. van Heemskerk, hoofdonderwijzeres aau een taohtsohool en A. J. van Andeï, onderwijzeres te Aseen. rVn ./.ass.iji.g -Hoi Mooior<Jn»ft<3j o' te Goes heeft besloten zoo spoedig mogelijk over te gaan tot het stiohten en onderhonden van eene Hervormde sohool. Te eerder zal zij daartoe moeten besluiten, wijl de bestaande christelijke sohool te klein geworden is voor bet aantal Jaarlingen. De vereeniging is reeds ia het bezit van het noodige terrein. Zij telt thans 120 leden; in het bestuur ie gekozen ds. Sohuller. Ook te Heinkenszaod zal een Hervormde school worden gebouwd. Ia die gemeente werd benoemd tot onderwijzer met verplichte hoofdaote, de heer G. Meulenberg, thans te Wilhelminadorp. De heer A. W. Mulock Houwer, geboren te Goes, slaagde te Amsterdam, cum laude (mot lof) voor het examen oacdidaat in de geneeskunde. Eikerzee, 8 Juni. Naar wij vernemen is door den heer N. Nieuwdorp, wegens zija benoeming tot hoofd der sohool te Zuidland, tegen 1 Augustas eervol ontslag uit zijn tegenwoordige betrekking alhier gevraagd. TIL1SIAIMBI. 's-Gravenhage, 11 Juni. Tweede Kamer. Aan de orde is het Arbeideoontraot. Op het aitikel betrekkelijk het bedrag der schadeloosstelling bij tusschen- fijd&che verbreking van bet contraot zonder dringende redon, werd met 31 tegen 24 stemmen aangenomen het amendement-Limburg om in ge7al da werkgever in het belang van den arbeider lagere schadevergoeding vaststelt, dit beding niet nietig te verklaren. Bij het artikel betreffende da toekenning van schade vergoeding bij het onreohtmatig beëindigen van de dienstbetrekking lichtte do heer Troeletra het amendement toe om bij werk staking of uitsluiting a&n den reohter de bevoegdheid te geven een aotie tot sohade- vergoeding geheel of gedeeltelijk af te wgzen. De heer De Klork lichtte het amendement toe om alleen bij etakingen voor de hand having van de bestaande lots- en arbeids verhoudingen een actie tot sohadeloosstelling uit te sluiten. Regeeringstelegram. Parapat bij hst Tabameer U door de Radja's van Giretang en SimpanganboUn geplunderd. Bestraffing is bevolen. Madjene, de hoofdplaats van het gelijk namige Moadhocheland, is aangevallen. De woningen van den controleur en van aanzien lijke inlanders zijn verbrand. De controleur ontkwam. Troepen zjjn derwaarts gezonden. Rotterdam, 11 Juni. GRANEN. Buitenlandeche vast. Meel, i 10.75, vast. Binnenlandsobe Tarwe f 7.75 k f 9.50. Roggef 5 a f 5.75. Bruine Boonen, f 7.50 k i 10.50. Erwten f 9 k f 10, Mais, f 1.23. Karwijzaad f 13,75. Kanariezaadf 10 f 12,50. Vlas. Op het land weinig handel. Op de markt was de aanvoer 2020 steen blauw, 1000 steen Groninger, 80 steen wit, tot redelijke prijzen verkocht. Aardappelen. Zeeuwtche bonten f2 k i 2 25. Eieren. Zeeuwsohe f 3.10 k f 3.30; Over- maassohe f 3 50 k f 3 70. Kaas. Geen aanvoer. VEE. Aanvoer 315 Runderen26 k 38 ot., stil. 427 Kalveren35 50 ot., ving. 467 Schapen en Lammeren33 k 42 ot. 481 Varkens, 20 k 24 ot, lichte, 21 22 ot., handel redelijk vlag. Ingezonden stukken. Mijnheer de Redacteur! Gelieve het onderstaande in uw blad op te nemen. Mag ik het Bsstonr van don Henriëite- polder (als 't die tenminste aangaat) er op attent maken, dat er tnecchen 't laatste huis aan den Ooatdijk ca 't pakhuis van den heer Qjiat, juist in het pad, dat door velen gebruikt wordt, die naar de tram gaan of er vandaan komen, een soort afgrond is, groot genoeg om er een klein paardje in te verstoppen. Gelokkig was 't Woensdagavondtoen ik van de tram van 12 unr kwam, lichte maan, en kon ik nog bijtijds dat gat zien. Was 't donker geweest, ik zou een aardige buite ling gemaakt hebben. Wordt 't niet gedicht, dan kan menigeen cog in de gelegenheid gesteld worden, armon, hals en boenen te breken. St.-Filipsland, 8 Jnni 1906. EEN REIZIGER. 38lste Staats-Loterij. Collecten nit het 2e district van Zeeland. Trekkingen der 5e klasse van den 8 en 9 Juni 1906. Prys van f 200No. 3430. f ïoo t 3286. Prüien van f T'O: 3379 3420 3427 6984 20152 20210 NIETEN. 3275 3284 3301 3370 3381 3386 3396 3408 3423 3437 3459 3472 3496 6951 20146 20207 Rurgerl. Stand Tan Scherpenigge. (her Mei 1906. geboren: Adriaan Jacob, z. van W. v. Burcht en K. Priem. Davida Johanna Lena, d. van Jac. Zwagemaker en G. C. Polderman. Frans, z. van A. K. Hartog en J. Rgstenbil. Geertruida, d. van M. Hartog en A. A. de Wilde. huwelijken: Adiiain Heijboer en Maatje Cornelia Geuze. overleden: Corn. v. d. Velde, 32 jongeh., d. van A. v. d. Velde en Corn. Jobse. Zeetijdingen Zierikzee. INGEKLAARD: 10 Jnni. De barge «Mary and Kate", kapt. J. Hoogenbos, m6t hont van Londen naar Rotterdam. CORRESPONDENTIE. De advertentie, betreffende het overigden van eene vrouw te Grand-Rapids, kan niet worden opgenomen, omdat daaronder wel de naam. maar niet de woonplaats van den inzender staat. Mocht deze er prgs op stellen, dat de advertentie wordt geplaatst, wordt bij verzooht zijn woonplaats aan ons bureau op te geven. De Directie. STOOMBOOTDIENST Stoombooten „Schelde 2" en „Stad Zierilizee". Juni. Van Zierikzee Dinsd. 12's more. 5,— "r 8,30 8,30 8,30 8,30 9,— Woen8.13 Dond. 14 Vrijdag 15 Zaterd 16 Zondag 17 Maand. 18 Van Rotterdam: Dinsd. 12 's nam. 12,15 Woens.13 12,15 Dond. 14 12,15 Vrijdag 15 12,15 Zaterd. 16 1, Zondag 17 's morg. 9,30 Maand. 18 10, Getrouwd A. KOOMAN on M. C. VAN DE KLIPPE. Soharendijke, 8 Juni 1906. Bevallen van een meigje, MARTINA DE OUDEv. D. Wekken. Brouwershaven, 8 Juni 1906. Geboren ANTIION IE NICOLAAS Zoon van N. C. VAN LUIJK en G. VAN LUIJK— van Nieuwenhuijzen. Riioon, 8 Juni 1906. Voorspoedig bevallen van eene dochter, J. O. W. v.d. KLOOT-VanNieuwenhuijzen. Zierikzee, 10 Jnni 1906.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1906 | | pagina 2