NESTLE5 lagezoRdeR Mededselingan, KINDER- -MEEL. [MelkvoedselvoorKinderenraZiekenJ Verteld te Rotterdam, Gemengd Nieuws. ND¥ERTENTIEN. Ellemeetenaren I Vrachtrijderszaak VRACHTRIJDERSZAAK Westelijk Schouwen. De nitgesiaide Oost Icdiaohe kera, die dit jtar een vrg groote oppervlakte beslaatheeft door de natte en koude dagen veel geleden. Hare ontwikkeling werd door den aoherpen noordenwind zeer belemmerd. De warmte der laatste dagen heeft eohter groote verauderiog in den stand van dit gewas gebracht. De planton zijn in ODtwikkelirg en groei goed voornitgegaan. Blijft het weer warm, dan zal de oogst wel bevredigend kunnen genoemd worden. Al het zaad ia overal zeer goed opgekomen. Bruinisse, 7 Jani. In de gisteren ge houden vergadering van den gemeenteraad werd mededecling gedaan van verschillende ingekomen stukken. Aan de heeren J. P. Flohil en A. Mol, onderwijzers, werd op hou verzoek tegen 1 Juli a.s. eervol ontslag uit hunne betrekking verleend. Besloten werd voor beide vacatures sollicitanten op te roepen. Eene af- en oversohrijviog op de begrooting werd goedgekeurd. St -Filipsland, 7 Juni. Gisteren waren eenige kleine kindereu op 't slik aan het zoo gevaarlijke vuurtje stoken. Eén der kleinen kwam in aanraking met de vlammen, waardoor zijn kieltja vlam vatte. Gelukkig kwam een groote jongen joiat aan, die do vlam wiet te bluaaohen, waardoor zeker groot onheil voorkomen is. Behalve de reeds bestaande fairbanken aan de haven en in den Ouden weg, laat de heer P. Mol er nu nog een voor eigen rekening aan zijo hofstede «Broedershof" plaatsen. Stavenisse. Bij het laatstgehouden examen voor oommies bij 's Rijks belastingen slaagde de heer Jao. de Yoa Czn. uit deze gemeente. Scherpeniase, 7 Juni. Donderdagmiddag had een molenaarsknecht zijn paard, dat bespannen was voor een kar, vastgebonden aan een heining voor een woning. Terwijl de knecht even binnen was, rnkte het paard zioh los, en liep hollend de gemeente door. Een gegoten ijzeren hek en nog een ijzeren paaltje werden geheel stnk gereden. Het dier kwam tereoht voor een planken heining, die voor een dijk stond, waar het overheen sprong en toen tegen den grond viel. De kar lag geheel omgekeord voor de heining. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor, evenmin aan het paard. Dinsdagavond, toen alhier de kermis in vollen gang was, werd op eena de oaronesel gesloten. De maat ia in zulk een toestand geraakt, dat het draaien onmogelijk werd. Onmiddellijk werd bij afgebroken en toen bleek, dat er groote aohouren in de mast waren gekomen, zoodat een andere noodzakelijk aangesohaft zal moeten worden. Natuurlijk was het voor den oarousselhouder een groote aohadepost. St.-Maartensdijk, 7 Juni. Ia de gisteren gehouden vergadering van ingelanden van het watereohsp alhier werd besloten tot uitvoering van de voorgestelde werken tot djjksverbetering aan de polders Noord, Oudelande en Slabbe- ooorne. Ala voorloopige maatregel van samen werking zullen de kosten dier werken, welke ongeveer f 19000 bedragen, ten laste komen van 't gebeele waterschap, en omgeslagen worden over het totaal-aantal hectaren. Verder zal een geregeld plan van samenwerking ont worpen worden op den grondslag van een te stellen maximum-dijkgesohot voor eiken polder. Wordt dit maximum overschreden voor een polder, dan zal hg door de overige polders gesteund worden. Ia de vergadering van gisterenwerden reeds maximum-ogfers genoemd voor de verschillende polders, dooh in een later te beleggen vergadering zullen die defiaitief worden vastgesteld. Een ontwerp gewijzigd reglement zal opgesteld worden en in druk naast het oude den ingelanden worden toegezonden. In een volgende vergadering hoopt men dan tot overeenstemming te komen. Mogelijk dat dan ook verder afgehandeld wordt het verzoek om subsidie van den Mugepolder, 't welk reeds in behandeling kwam in de vergadering van 16 Mei j.L, doch toen niet afgehandeld werd, omdat men eerst samenwerking tuesohen de versohillende polders van 't waterschap zelve wensohte tot stand te brengen. Zooveel mogelijk znllen de bovengenoemde werken tot dijksverbetering nog dit jaar worden uitgevoerd. Bij de heden alhier gehouden paarden markt waren aangevoerd rnim 100 stuks paarden van verschillende soort en leeftijd. De handel was vrij levendig. Prijzen werden besteed voor: jaarlingen van f 180—f 225; 1^-jarige tot f 255; 2 jarige van f 300 f 340; 3 jarige tot f 400; werkpaarden van f 200—f 525. Veel vreemde kooplieden bezochten de markt. Aan een wedstrijd in het ringsteken, ge organiseerd door de vereeniging «Eendracht maakt Maoht", werd deelgenomen door 12 dames, gezeten ia een tilbary. Twaalf pijjz?n waren uitgeloofd. De uitslag was als volgt: le prijs. Een gouden dameshorloge, mr j Joz. Hoek Gd. 2e Een etui met 12 zilveren lepeltjes, mej. P. Hage ld. 3e Reisdeken, mej. A. Groenewege Pd. -*49 Nikkel theeservies, mej. C. NoomCd. 5e Fietslantaarn (Sola) mej M. Stootjes- dijk Ad. 6a Zilveren bedelkettiogmtj. P. Goedegebuure. 7e Zilveren ceintuurgespmej. C. Westerweel J.Cd. 8a Voorsnijmes met vork, mej. Jtje. Noom Johsd. 9e Zilveren oeintunrgesp, mej M. de Wilde Jd. 10e prijs. Zilveren bedelkettiog. mej. H. Polderman Ld. 11e Twee zilveren hoedspelden, mej. H. Kodde Pd. 129 Twee zilveren hoedspelden, mej. Joh. Kodde Pd. Goes. Binaenkort zal alhier een wedstrijd gehouden worden zooals er in deze gemeente nog geen uitgeschreven is, n.l. een wedstrijd op de lange baan van 150 M., en waartoe zullen worden uitgenoodigd alle schietver- eenigiogen in Zeeland en Westelijk Noord- j Brabaot. Als data zijn 29 en 30 Juni, 4, 6 en 7 Juli vastgesteld. Het bestuur der koninklijk erkende weer- baftrheids-veroenigiBg «Koningin Wilhelmina", van wie deze wedstrijd uitgaat, zal al het mogelijke doen om hom te doen slagen. Het durft op zoer grooto deelname hopen, wijl Goes als verkeerscentram voor geheel Zeeland en ook voor Westelijk Noord-Brabant ge makkelijk te bereiken is. Hare Majesteit do Koningin stelde reeds een fraaie medaille beschikbaar, terwijl meerdere toezeggingen zijn gedaan. Behalve op de baan van 150 M. zal ér nog gelegenheid zijn te sohieten op een baan van 12 M. met cylinder-geweer. De baan, die ia uitstekenden staat verkeert, is gelegen op 10 minuten afstande van de Groote Markt en is geheel door dijken ingesloten, zoodat de sohutter nooit eenigen hinder behoeft te hebben van den wind. Door de Staatsspoorwegen is afwijzend besohikt op het verzoek van den gemeenteraad te Rilland-Bath om do sneltrein, welke des avonds 9.14 uit Roosendaal vertrekt, ook te Rilland te laten stoppen. Tbans kan men niet later dan 7 uur uit Roosendaal vertrekken. Ierseko. Aan het Maandag hier gehouden festival werd door 16 gezelschappen deel genomen, 2 waren verhinderd, waarvan 11 fanfare-, 1 harmonie- en 4 zangvereenigingen. De muziek werd in 2 muziektenten, de zang in de bovenzaal van het hötel «Oester- beurs" uitgevoerd. Wat den zang betreft, opmerkelijk was het, hoe de aanvankelijke rumoerigheid (gevolg van gebrek aan rnimte) langzamerhand plaats maakte voor de grootste belangstelling en orde: vooral «Polyhymnia", van Kolgnsplaat, zong heerlijk. Van versohillende huizen, ook van den toren en andere openbare gebouwen, wapperde de driekleur. De 4 uitgeloofde geldprijzen vielen bij loting ten deel aan «Wilhelmina" te Kolgns plaat f 30, aan «Emdraoht maakt Maoht" te Kortgene f 20, aan «Wolferts fanfare" te Wolfertsdgk f 15, en aan «Zang en Vriend- sohop" te Wissenkerke f 10. Aan ieder gezelschap werd een herinneriogs- medaille uitgereikt, en aan «Oefening na den Arbeid" te Vliesingen bovendien een vergald bronzen medaille voor het verstkomend gezelechap. De heer C. A. E Sauer opende en sloot het feest met een toepasselijk woord. Het festival is goed geslaagd. Middelburg. De heer J. H. Blum te Vliesingen, die benoemd is tot seoretaris van het moderamen der ceotr. anti-rev. kiesver- eeniging op Walcheren, heeft deze benoeming aangenomen. Bij het Maandag te Bergen-op-Zoom gehouden sportfeest, heeft voor het wielrijden, matoh quatre, 3 baanronden (1000 M.) de heer Pot, uit Middelburg, den eersten prijs behaald. Vli88ingen. Alhier is op 54 jarigen leeftijd overleden de heer W. Philipp, commandant op een der mailbooten van de Maatsohappij «Zeeland". De heer E. Dommisse, ambtenaar bij de Stoomvaart-Maatschappij «Zeeland" alhier, is benoemd tot boekhouder bij de Hollandeche Handels Maatsohappg van Laer Co. te Shanghai (China). Te Vliesingen is aangekomon en heeft ligplaats genomen in het Marinedok H. M. »Udur" met de oudste adspirantmaohinieten aan boord, die een oefeningstooht maken. Zij zullen o.a. een bezoek brengen aan de fabriek der Kon. Maatsoh. «De Sohelde". Met 1 Angnstus wordt de 2d luit.- kwartiermeester Nijenhuis verplaatst van Bergen-op-Zoom naar Vlissingen. Aanbestedingen, Verkoopingen enz. Bij de Woensdag gehouden aanbesteding te St.-Annaland van het verhoogen en verzwaren van den zeedijk aan den Nieuw-Strijen- en Klaas van Steenlandpolder over een lengte van 1900 meier was minato inschrijver de heer J. C. Gelderblom te Tholen voor f15.985 Landbouw en Veeteelt. De afdesling Axel van de Zeeuwsobe Maatsohappg van lardbonw heeft besloten aan bet hoofdbestuur der Maatsohappg te verzoeken om betere doorvaart te verkrijgen in het zjjkanaal naar de Ax^lsohe Sassing. Verder werd besloten bij de Duiteohe regeeriog etappen te doen om gelijkstelling te verkrijgen wat de invoerreohten betreft van de Zeenweohe-Belgisohe met de Belgische paarden. Thans betalen de nit België aan gevoerde paarden minder invoerreohten dan onze paarden en de vergadering was met het bestuur van meeniog dat getraoht moest worden hierin verandering te verkrggen. KERKNIEUWS. Aangenomen de toezegging van beroep bij de Herv. Gem to Zierikzee door Dr. J. Helder, Em.-pred. te Amsterdam (vroeger te Zierikzee). (Onder verantwoordélykheid van den inzender). Van 1—5 regels f 1,—elke regel meer 0,20. Een inwoner van Rotterdam vertelt hier vrij en openhartig, hoe zij beterschap heeft bekomen van een bedroevende huidziekte. Zierikzeesohe inwoners, die een geneesmiddel zoeken voor aambeien, prikkelende huiduit slag of andere huidziekten, zullen het do moeite waard vinden, om van hun buur- vrouw's goeden raad cut te trekken. Mejuffrouw BERENDSEN, wonende Van Oldenbaroeveldstraat 71 te Rotterdam, deelt oub mede: Sedert zes maanden was mijn doohter aangddaan met droge aambeiendeze bezorgden haar veel hinder en pijn en de jeubiog was onuithoudbaar. Onophoudelijk had zij hier last van. zoowel bij het loopen als bij het zitten. Ik wes big toen ik van Foster's Zalf hoorde en de goede verwach tingen hiervan gekoesterd, werden gelukkig niet teleurgesteld. Zo had deze sleohts gedu rende eenige dagen noodig om zich geheel van haar bedroevende kwaal te gecezen en uit erkentelijkheid zal ik waar ik kan uw probaat middel reoommandeeren. Ik ondergeteekende verklaar dat het boven staande waar is en maohtig u het publiek te maken op elke wijze, die u goed lonkt. Verzeker u dat men u de eclite Fos ter'» Zalf geeft, dezelfde die Mejuffrouw BERENDSEN gehad heeft. WIJ WAAR SCHUWEN TEGEN NAMAAK en makon koopers er op attent, dat op iedere doos de handteekening van James Foster voorkomt. Ze zgn te Zierikzee verkrijgbaar bij den Heer JM. S. POLAK» Gedipl. Drogist. Toe zending geschiedt franco na ontvangst van postwissel a f 1,75 voor één of f 10, voor zes doozen. RECHTSZAKEN. Een jubilé. Voor het Kantongerecht te Rotterdam is gedagvaard J. J. Smits, bij genaamd «de looden pijp", wegens openbare dronkenschap bij 25ste herhaling. Dit indi vidu heeft reeds 21 jaar io de werkinriohtiog doorgebracht. Voor den Hoogen Raad werd Dinsdag behandeld höt hernieuwd revisieverzoek van M. C. S., de Leideche giftmengster, door het gerechtshof te 's-Gravenhage dec 1 Maart 1885 tot levenslange tuchthuisstraf veroordeeld wegens vergiftiging. Gercquireerd werd niet-ontvankelijk-ver- klaring. Door de reohtbank te Middelburg werd heden, Vrijdag, nitspraak gedaan in de op 1 Juni met gesloten denron behandelde zaak tegen A. d. B., 64 jaar, werkman te Oase- nieso, thans gedetineerd te Middelburg, be klaagd van overtreding van art. 249 van het wetboek van strafrecht. Hij werd te dier zake, overeenkomstig de vordering van het O. M.veroordeeld tot een gevangenisstraf van drie jaren, met inminderingbrenging der doorgebraohto hechtenis. N. G.oud 24 jaar, ontslagen sgent van politie te Middelburg, die zioh op 1 Juni voor genoemde rechtbank te verantwoorden had voor door hem gepleegden diefstal van Aribiohtkaarten, dooh niet was verschenen, word, overeenkomstig de vordering van het O. M.te dier zake veroordeeld tot 14 dagen gevangenisstraf. Door de gemeentepolitie te Neuzen is Dinsdag gearresteerd en naar het huis van bewaring te Middelburg overgebracht zekere Tb. A. 8., die in 1899 door de reohtbank te Rotterdam wegens mishandeling is veroordeeld tot 1 maand gevangenisstraf. Hg meende ter gelegenheid van de Pinksterdagen daar onge stoord zgn familie te bezoeken, maar had buiten den waard, of liever buiten het goed geheugen der politie gerekend, die zioh her innerde dat bij deswege in het Politieblad gesignaleerd stond. X 9 I I W II I. Tot onderwijzeres aan de O. L. school to Arnemniden, is benoemd mej. C. G. Krook te Koudekerke. B(j Kon. besluit van 15 Mei 1.1., no. 12, is aau de gemeente Burgh voor bet jaar 1906 boven en behalve de bijdrage bedoeld bij art. 48 der lageronderwijawet een rijks subsidie in de kosten van het lager onder wijs verleend van f 1100. Post om Telegrafie. Goes. Teneinde aan de bestellers van het postkantoor eenmaal per week een vrijen avond te kunnen geven, is het personeel vermeerderd met ééa hulpbesteller. Burgerlijke Stand van Zleriksee. geboren: 4 Juni. Een dochter van W. v. d. Berge en C, P. Botbjjl. 5 zoon W. Vogelaar en J. J. Bienefeld. overleden: 1 Jani. A. Peute, 14 m., d. 1 J. Heuseveldt, 84 jwedawn. van W. van der Klijp. 3 J. Blankert, 10 mz. PRE3DIK.] in onderstaande Gemeenten van Zondag 1 O Da Geref. Kerk te Zierikzee: 's Voorm. tien ure en 's avonds zes ureds. Laman. Gat. Zondag 46. Herv. Kerk te Kerkwerte: 'sNara. twee ure: ds. Van den Berg van Zierikzee. Herv. Kerk te Serooskerke: 's Nam. twee ure: ds. De Jagher van Burgh. Herv. Kerk te Burgh: 's Voorm. hall tien ure: ds. De Jagher. Herv. Kerk te Renesse: 's Nam. twee ure: ds. Van den Broek van Brouwers haven. Herv. Kerk te Noordwelle: Geen dienst. Herv. Kerk te Haamstede: 's Nam. twee ure: ds. De Leur van Zonnemaire. Geref. Kerk te Haamstede: 's Voorm. half tien ure eu 'snam. twee ure: ds. Koolstra. Oud-Geref. Kerk te Haamstede: Driemaal Leeskerk. Herv. Kerk te Eikerzee: 's Voorm. half tien ure: ds. TV. Reus. Geref. Kerk te Eikerzee: 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Brouwershaven: 's Voorm. half tien ureds. Van den Broek. Geref. Kerk te Brouwershaven: 'sVoorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Horjus. Herv. Kerk te Zonnemaire: 's Voorm» lialf tien ure: ds. De Leur. Geref. Kerk te Zonnemaire: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. De Jonge. Herv. Kerk te Noordgouwe: 's Nam. twee ure: ds. Reus van Eikerzee. 3ETJR.TBN Schouwen en Duiv eland. Juni 10 O O. Ghr. Geref. Kerk to Zierikzee: 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure: ds. Wisse. Herv. Kerk te Dreischor: 's Voorm. half tien ure: ds. Van den Berg van Zierikzee. Herv. Kerk te Ouwerkerk: 's Voorm. half tien ure: ds. Kars. Herv. Kerk te Nieuwerkerk 's Voorm. half tien ure on 's nam. twee ureds. Van der Linden. Geref. Kerk to Nieuwerkerk: 's Voorm. half tien ure: Leeskerk; 'snam. twee ure en 's avonds zes ure: ds. Cramer. Oud-Gerei. Kerk te Nieuwerkerk: '8 Voorm. 9 ure, 's nam. 2 ure en 's avonds 5,15 ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Oosterland: 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Homburg van Groede. Geref. Kerk te Oosterland: 'sVoorm. hall tien ure en 'snam. twee ure: ds. C. Staal; 's avonds zes ure: Leeskerk. Herv. Kerk te SirjanolandU 's Nam. twee ure: ds. Kamsteeg. Herv. Kerk te Bruinisse: 's Voorm. half tien ure: Leeskerk; 'snam. twee ure: ds. Waardenburg. Geref. Kerk te Bruinisse 's Voorm. half tien ure en 's avonds vjjf ure: de heer Metklyn, student aan de Vrije Universiteit te Amsterdam. Ond-Geret. Kerk te Bruinisse: 's Voorm. negen ure, 'snam. twee ure en 'savonds half zes ure: ds. Boone van St.-Ftlipsland. Evangelisatie Bruinisse: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. De Afooy van WemeldiDge. Evangelisatie Jeruël II: 's Voorm. tien ure, 's nam. drie ure en 's avonds half acht ure: Het Bestuur. Te Raamedonkveer is berioht ontvangen dat het fj alkschip van A. Kamp aldaar te Emmerik door een motorboot ia aangevaren, waardoor het schip onmiddellijk zonk. De opvarenden werden gered. De Hoofdcommissaris van Politie te Amsterdam waarschuwt tegen het aanknoopen van handelsbetrekkingen met Arie Charlet, geboren te IJmuiden 28 Saptember 1873, zonder vooraf deugdelijke informatie te hebben ingewonnen. Hij woonde laatst in de Eolksteeg aldaar, doch is thans zonder bekende woonplaats. THLBIKAaiBI. 's-Gravenhage, 8 Juni. Tweede Kamer. Voortgezet wordt het debat over bet Arbeidscontraot. Goedgekeurd wordt het artikel, waarbij verschillende gevallen worden opgesomd, die voor den werkgever kunnen gelden als dringende redenen om tassoheutgde een dienstbetrekking zonder schadevergoeding te doen eiadigen, na over neming der amendementen van den heer Schaper om dronkenschap en opzettelijke be schadiging eerst na voorafgaande waarsohuwir g als dringende reden aan te merken. Het amendement van don heer Van Doorn om bedoelde gevallen imperatief in plaats van facultatief ais reden tot ontslag aan te nemen, werd verworpen met 50 tegen 8 stemmen. Een amendement van den heer Lohman om de geheele opsomming van gevallen aohter- wege te laten, werd ingetrokken. Na de p&uzd heeft de Kamer zonder stemming aangenomen een door den heer Lobman ingeleide motie van de heeren BorgesiuB, Draoker, Heemskerk, Tydeman, Lohman, Troeletra en Kolkman, om door de gedrnkte indiening van de Koloniale Begroo- tiogen vóór 1 September en van de S'aats- begrooting op den openingedag der zitting bet sectie-onderzoek dezer ontwerpen te bespoedigen, en ds Troonrede niet meer met een Adres van Antwoord te beantwoorden, behoudens bizondere omstandigheden. De Voorzitter verklaarde zioh bereid het verzoek der motie aan den Ministerraad over te brengen. Benoemd tot dijkgraaf van den Rapen burgpolder de heer T. Polderdijk te Nieuw en St.-Jooslandvan den nieuwen polder Dreisohor de heer K. van Langeraad, tot plaatsvervanger de heer J. Klorope, beiden te Dreisohortot voorzitter van het waterschap Stoppeldjjk de heer C. van Eebroeok te Hengstdijk. Benoemd tot assistent bij den dienst van bet Rijkslandbouwproefstation de heer E. van Hille, assistent bij het Rgksproefstation te Goea. 38lste Staats-Loterij. Collecten uit het 2e district van Zeeland. Trekkingen der 5e klasse van den 5, 6 en 7 Juni 1906. Prijzen van f 70: 3365 3377 3432 3460 3492 6975 9807 20154 20223 NIETEN. 548 3367 3425 3474 G977 9809 20235 550 3371 3438 3483 6981 11951 20237 551 3372 3449 3489 G985 20208 20242 3283 3375 3452 3499 6989 20212 3285 3383 3467 6955 6992 20213 3303 3400 3469 6958 6994 20221 Zeetijdingen Zleriksee. UITGEKLAARD: G Jani. De barge .Southern Belle", kipt. D. Peek, met direrie goederen Ten Pruilen naar Engeland. VEKRETEBI5G. In de adrertentie ran J. OVERBEEKE, lohoen- en laaraenmaker, voorkomende in one Torig no. on in het 3a blad ran dit no staat: Terhniad naar de St.-Domnaatraat no. 295, dit moet eijn no. 289. Heden hopen onze geliefde j Ouders: M. J. VAN NIEUWENHÜIJZEN T. J. 80ETENS hunne 25-jarige Echtvereeni- I ging te herdenken. Poortvliet, 9 Juni 1906. Hunne dankbare Kinderen, Ondertrouwd A. J. STORM Nz. en J. VAN DEN HOUTEN Fd. Rotterdam. Zierikzee 8 Juni 1906. Getrouwd PIETER ADAM ROTTE en NEELTJE HENDRIKA BOOT, die, mede namens wederzijdeohe familie, hunnen hartelijken dank betnigen voor de vele bljjken van belangstellirg bij hun huwelijk ondervonden. Oosterland. Heden overleed zaoht en kalm ons innig geliefd Zoontje P i e t e r, in den jeugdigen leeftjjd van 1 jear en 2 maanden. Renesse, 6 Juni 1906. J. OOSTERLING Jz. M. J. OOSTERLING-Den Boer. Heden overleed na een langdurig lijden, onze Echtgenoote en Pleegmoeder Hendrika van der Weijde, in den ouderdom van ruim 52 jaar. Zierikzee, 8 Juni 1906. Uit aller naam, P. LAVEN. F. PROMMEL. Algemeene kennisgeving zoo buiten als binnen deze stad. Dank aan allen, die hebben mee gewerkt aan mijne benoemiDg tot Ontvanger- Griffier, tevens dank voor de blijken van belangstelling. Dreischor, 8 Juni 1906. A. P. DER WEDUWEN. Ondergeteekende geeft door deze kennis, dat hij zijne heeft overgedaan aan J. HAN8E Cz., en betuigt te ven 8 zijnen hartelGken dank voor de gunst en het vertrouwen in die Zaak genoten. Ellemeet, Juni 4906. I. CAPBLLB, Verwijzende naar bovenstaande, geeft onder geteekende kennis, dat hij de op denzelfden voet zal voortzetten. Door een nette en prompte bediening, hoopt hij de gunst en het vertrouwen, zoo ruimschoots door zijn voorganger genoten, te winnen. Ellemeet, Juni 1906. Aanbevelend, J. HAN8E CZ.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1906 | | pagina 2