WOO iï PIS Gemengd Nieuws. Ingezonden Mededeeliitgen. Zal Zierikzee helpen. MIDDELBUR8--ZIERIKZEE. *P¥ERTEB8TIEIg. Notaris IT VAN STEENBERGEN. en ERF Esse netten INBOEDEL, Bonte Zetpoters te koop, A. de Beste Co., Speciaal adres voor Bestekhout. Wapen-, Huis- en Kachel-Smederij. erf, aan den Scbuitkant, groot 28 roedeo, voor f 1350; 2G roaden tain, aan den Sohaitkant, voor f 300; 2 gemeten 202 roeden weiland, aan Arm- hoeksweg, voor f 575 per gemet; 1 gemet 34 roeden weiland, aan den Om- loopeweg, voor f 626 per gemet; 1 gemet 264 roeden weiland, aan den Striep- heuleweg. voor f 550; 1 gemet 199 roeden weiland, aan Braberaweg, voor f 626. II. Yoor de eigenaren: 1 gemet 108 roeden tiendvrij weiland, bij Verdeeheule, voor f 675 (niet gegund); 2 gemeten 274 roeden bouwland, aan den Noordweg, voor f 751 per gemet; 1 gemet 219 roeden tiend vrij weiland, aan Sara'eweg, voor f 625 per gemet. III. Yoor den heer P. van Haele: 2 gemeten 158 roeden bouwland, aan den Omloopsweg, voor f 775 per gemet. St.-Annaland8 Maart. Bjj de aan besteding van het uitdiepen van den Spuiboezem alhier, werden ingeleverd vier inpchrijvings- biljetten, waaruit bleek, dat was ingeschreven door: Mattheus de Jonge Iz., voor f1356 60; B. van Dommele, voor f 1151,58; A. Dekker, voor f 1044,30; Jb. van Poortvliet Lz, voor f 1031,34. Al de inschrijvers wonen in deze gemeente, terwijl het werk aan den laagsten inschrijver is gegund. Door het bestuur van het Watersohap St.-Annaland is aanbesteed de leveriog vrij op den wal aldaar van ongeveer 700 M3. onderhoudsgrint, metende 1 3 o.M., en on geveer 100 M3. van 2—4 c.M. Ingeschreven is door: J. Th. Roerboom to Nijmegen voor de grint van 1—3 o.M. (Duitfiche) f 1,815id. voor Hollandsohe f 1.775id. voor de grint van 2—4 o.M. f 1,895; Adr. van der Klooster te St.-Anna- land, voor f 1 78; H. M. Scheermeyer, id., voor f 1,77; J. van der Klooster Mz id., voor 1,76. Yoor het vervoer naar de wegen is in geschreven door Adr. Heijboer, voor f 0 79, en door Jobs. Goedegebuure Jz., voor f 0,75. Aller per M3. Aan de laagste inschrijvers gegund. Landbouw sa Veeteelt. De uitslag der premiekeuringen van paarden in Februari j.l. is de volgende Premies voor hengsten van f 500, ver meerderd met f 300 voor stationnement, werden toegekend aan Boileau van B. C. Ysebaert te Axel, gestationneerd te Zuidzande, Groede of Nieuwvliet, en aan Pomme d'Or van den Wilhelminapolder te Kattendijke, gestationneerd te 's-Gravenpolder of Nisse. Premiëo van i 500 voor hengsten aan liassan, eigenaar C. A. H. Wagtho, Tholen; Consul en Tambour, H. F. Aernoudts, Sluis; Iiarison II, C. Franse, KleversksrkeBeaumont tout y faut, Hengeten vereen igirg, Westdorpe; Fox, P. Lanoriet, Lapsoheure; Cesar, E. F. Bonte, Sluis, en Milord de Rossignies, H. Steyaert, Watervliet. Kleine premies van f 200 voor hengsten van zeven jaar en ouder werden toegekend aan Bara van K. de Koeijer Lz. te Neuzen Baron II van 8. Jansen Sz. te Nieuw- en St.-JooslandBrambourg van A. Moggié te SoboondijkeGoliath van Johs. de Feijter Pz. te ZaamslagSalvator van G. Luijk te Vlake Lion Beige II van Ph. J. van Dixhoorn te Axel; Bara II van de wed. Jos. Daelman te Westdorpe en Harisson van S. Jansen Sz. te Nieuw- en St.-Joosland. Aanhoudingebijdragen van f 100 voor mer ries, geboren in 1904, vielen ten deel aan: Miss Ella Ross, eigenaar Ph. J. v. Dixhoorn, Axel; Nora, A. van Dijke, St -Philipeland Mina, Joh. de Feijter Pz., Zaamslag; Ivonne, wed. Jos. Daelman, Westdorpe; Bertha, W. de Feijter, Axel; Lieswed. P. Bonte, St.-Kruis; Sardi, J. M. Wsgemaker, Tholen; Emma, J. W. de Zwart, ZuidzandeMina, A. Hoste, St.-Kruis; Vos, C. Dellaert, Westdorpe; Miras, P. B. Wijffels, St.-Kruis; Nelly, I, P. Hage, St.-Maartensdijk; Bertha, F. Koopman Cz., Zierikzee; Bertha, Jao. Pieters, Koewacht; GrietE. de Vleeschouwer, Koewacht en Madam, J. A. Ganzeman, Oosterland. Verder aan: Lies eigenaar Fr. Hnijssen, Aardenburg; Cora, Al. Plsssohaert. Sluis; Mma, F. Koopman Cz., Zierikzee; Mara, Frederioa- polder, RillandBertha, S. van Dorselaer, Clioge; Louise, F. van Hoeve, Axel; Nora, D. de Bakker, WestdorpeLady, E. B. Plassohaert, St.-Jansteen Vera, Y. M. Krepel, Nieuwerkerk; Claries en Bles, Fredericapolder, Rilland; Madam, H. v. Gorsel, Noordgouwe; Irma. Aoth. A. de Vlieger, Zuidzande; Vos, jhr. J. v. Vredeburch, Tholen; Edie, Ph. J. v. Dixhoorn, Axel en Donna, I. J. Verspille, Aardonburg. Het vierjarig zoontje van J. R. te Berkel (Z.-H.), trok in een onbewaakt oogeoblik zijns vaders baggerlaarzen aan en ging daarmede langs den kant van een vaarwater. Toen de laarzen vol water waren geloopen, sohoot de knaap naar bet midden en verdronk. Door een voortij varenden schipper werd het lijkje opgehaald. Men meldt uit Leiden aan de Avondpost, dat bij het afbreken van een oud huis, waarin vóór ruim 80 jaar een uitdrager heeft gewoond achter het behangsel een oude schilderij is gevonden, die er eerst zeer onoogelijk uitzag, maar nu het is sobooogemaakt, door sommigen voor een echten Frans Hals wordt gehouden. Het stelt een vroolijken muzikant voor, ten halven lijve afgebeeld in 17de eeuwsch kostnum, in de opgeheven reohterhand een glas hoedende en de andere rustende op zijn viool. Het sohilderij is 80 bp 60 o.M. en bevindt zich thans in handen van den antiquair Horloos, aldaar. Sedert de jongste sneeuwjacht (27 Jan.) werd op een erf te Wamel een kip vermist toen nu dezer dagen een schuur werd ont ruimd, die op gemelden datum met pakken hooi was gevuld, kwam tussohen dia pikken uit de kip te voorsohijo wel mager en zwak maar toch levend. 23 dagen had het dier daar zonder eten of drinken uit- Te Midwoud is Vrijdag 1.1. een huwelijk gesloten tussohen een oondaotcur der brieven mail en eene brievengaarster. Als getuige daarbij waren 1 conducteur der brievenmail, 2 brievengaarders en 1 besteller, allen van de naaste familie, terwijl de ambtenaar van den Borger!. Stand, die 't huwelijk voltrok, een zoon is van een thans gepeneionneerden brievengaarder. 35 jaren gevangenisstraf. In den nacht van 25 op 26 November 1867 werden onder Drsohten twee niet onbemiddelde echte- lieden van 70 jaren door worging vermoord en tevens een som geld, verscheidene gouden en zilveren voorwerpen, kleediogstukken, enz., uit hunne woning ontvreemd. Na een onderzoek, dat bijna drie jaren geduurd heeft, werden als verdacht die mis daden te hebben gepleegd, gevangen genomen L. T. Dalstra, oud 65 j*ar, te Draohten, zijn zoon M. C Daletra, oud 27 jaar, te Sarhuis- terveensterheide, en zijn neef A. L. D&lstra, oud 36 jaar, arbeider onder Draohten. Na eene langdurige instructie werden alle drie beschuldigden tot bekentenis gebraoht. De tweede bsscbuldigde had de vrouw en de derde den man geworgd, terwijl de eerste het licht had uitgeblazen. Bij arrest van het Provinciaal Gerechtshof van Friesland van 8 Maart 1871 werden alle drie tot levenslange tuchthuisstraf veroordeeld. De vader stierf in de gevangenis. De zoon verkreeg een tiental jaren geleden kwijtschel ding van zijn verdere straf uit aanmerkirg van zijn aanhoudend goed gedrag. En deze week op den dag waarop tij met de andere twee in 1871 werd veroordeeld is ook de derde, na een verblijf van omstreeks 35 jaren in de gevangenis te Leeuwarden, ingevolge gunstige beschikking van)de Koningin mede in vrijheid gesteld. Een echtscheiding in de groote wereld. Den 4en Maart 1895 legde do Amerikaan- soho erfdochter Anna Gonld haar met millioenen dollars gevulde hand 't moeten er 40 millioen zijn geweest in die van den Franechen fortuinzoeker Boni de Castellane, die niets meebraobt dan een berooid leven en een twijfelaohtigen graventitel. Ja, ook nog de noodige brutaliteit. 't Geluk om een Amer'kaansoh goudviacbje aan den haak te slaan, was hem bij zijn komst in het land van den dollar in den beginne niet meegeloopen. Zjja francs op, zijn orediet wankelend, zette Graaf Boni ten laatste al zijn hoop op een enkele kaart. Den 24aten Deo. 1894 g&f bij een diner in de voornaamste restauratie van New-York, waaraan 24 der rijkste kooplieden dier stad met hunne famil ea aanzaten en waarvan elk gerecht, elke flesch door hem geborgd was. Daar zag bjj het eerst Anna Gould, de doohter van den multi-millionair, Jay Gould. Hij won zijn kansspel. Zulk een indruk maakte hij, dat bij den 25sten Februari 1895 met Miss Gould geëngageerd raakte en den 4en Maart daarna met haar trouwde. De dochter van Jay Gould had haar wensoh »Hare millioenen voor een kroon". Ze droeg nu een gravenkroon. Maar, o, die dorens! Ongelooflijk snel verzwonden te Parijs de millioenen van den ouden financier. Als een aartsverkwister wierp de graaf bet Ameri- kaansohe goud om zich heen; vijf millioen voor een hem passend paleis, 'n kleine millioen om tot lid der Kamer te worden verkozen; 'n half millioen om den koning van Portugal een dsg te gast te hebben, en zoo het een na het ander. Papa Gould ia Amerika zag wel, dat het armoede worden moest, en zette daarom voor alle zekerheid 15 millioen dollars vast op de vrouw en het tweetal kinderen. De graaf leidde steeds buiteneporiger leven en nu eindelijk heeft de arme rijke Anna Gould het gedald opgegevenze vraagt soheiding aan. In de volgende week reeds zal het proces behandeld worden. Een tornedo (wervelstorm) beeft in den Amerikaanscken staat Alabama groote schade aangericht, die op anderhalf millioen dollars wordt gseohat. Ia de stad Meridia zijn het gerechtsgebouw en het station verwoest. Bij de ramp kwamen 21 blanken en moer dan 100 negara om. Een nieuwe cyoloon streek over het eiland Madagascar en verwoestte het dorp Makanora, waarvan geen twee huizen overeind bleven. Bijaa alle Europeanen zijn gewond, reeds zijn 30 lijken van inlanders gevosden. Ge bouwen, hutten en oogst zijn over een afstand van 50 K.M. verwoest. De stad Macsjara is gedeeltelijk overstroomd. Een Italiaansche driemaster is op het strand geworpen, maar de bemanning gered. Een ander zeilsohip verging met man en muis. Groote verwoestingen worden ook gemeld uit de provinoie Fienarac teoo. De stoomboot »Mariposa" brengt het bericht, dat op 7 en 8 Februari een hevige orkaan de Gezelflcbapseilanden heeft geteisterd. De i hoofdplaats Tapeeta op Tahiti werd over stroomd 75 huizen werden verwoest, ook het Amorikaansche consulaat en de Fransche regeoringsgebouwen. Men vreest dat vele mensohenlevens op andere eilanden verloren zijn gegaanook vreest men, dat vele sohipbronken zijn voor gekomen. De valsclie prins van Bottenberg. In Yalencia zit een lord achter slot en grendel, die maandenlang de haute volée bij den neus heeft gehad. Gebruik makende van het aan staande huwelijk van koning Alfons, gaf hij zich nu eens uit voor een hoveling van Eduard VII, dan weer voor een vriend of familielid van de familie Battenberg, en zelfs voor een prins van Battenberg. Overal vond hij geloof en krediet. Met een valschen Eas, onderteekend door Lord Lansdowne, drong ij zich overal door en nog beter hielp hem een door list verkregen aanbevelingsbrief van den opperbevelhebber van de gendarmerie, die de uitwerking had, dat de officieren dezer garde het zich tot een eer aanrekenden voor de veiligheid van den gedistingeerden vreemde ling te waken. Zoo droeg de ééoe districts commandant der gendarmerie hem over aan den anderen en zoo zitten ze nu gezamenlijk in den brand, want de prins vroeg hun steeds met goed gevolg geld te leen, „wijl de inwisseling van zijn buitenlandsche chèques met vele moeilijkheden gepaard ging en nog eenigen tijd zou duren". Hij liet zich in de paleizen der Grandes bewierooken, werd in de meest exclusieve clubs geïntroduceerd en had allerlei galante avonturen, die zijn aanzien verhoogden. Het hoogste succespunt van zijn carrière bereikte hij, toen de kardinaal-aartsbisschop van Toledode primaat van SpaDje, hem dagenlang te gast had als neef van den aarts- bi8chop van Dublin. Toen eindelijk het geheele kaartenhuis van zijn bedriegerijen ineen was gezakt, en de pseudo-prins werd gevangen genomen, dreigde hij met politieke verwikkelingen en kondigde aan, dat een Engelsche vloot voor Valencia zou verschijnen en de stad in asch zetten, wanneer men het waagde de hand op hem te leggen. Dit laatste geschiedde echter toch en de „prins van Battenberg" ontpopte zich als een kantoorklerk uit Gibraltar, die negen talen beheersohte, maar overigens een verloopen sujet was. Waarom is 't oor zoo hard En d' oorlap sleohts zoo week Opdat de mensch zeer sn9l In 't oor den oorlap steek' Zoodra 'n gesprek begon D&t hem niet passend leek. Onder verantwoordelijkheid van den inzender). Van 1—5 regels f 1,—elke regel meer 0,20. Deze openhartige verklaringdoor een inwoner van het nabgzgnde Oud-Beierlard gegeven zal velen mannen en vrouwen hulp en zegen versohaffen. Zij is vol bemoediging en hoop. Mejuffrouw C. KAMP, wonende Gr. Arm huis te Oad-BeierlaDd, meldt ons: Sedert ruim een jaar klaagde ik over de nieren, steeds had ik veel pijn in den rug en in de zijden, gepaard met boofdpijo. Mijo slaap schonk mij geen verkwikking en 's morgens leek het wel, alsof ik meer vermoeid was dan den avond te voren bij het naar bed gaan. De nrine was steeds erg vuil en bevatte veel bezinksel en aanslag. Ik was doorloopend zwaar ver moeid en afgemat en bij het minste wat ik deed, moest ik erg transpireeren en loopen kou ik haast heelem&al niet meer. Ia dit stadium van mijn ziekte, raadde men mij aan eens een proef te nemen met Foster's Rug pijn Nieren Pillen en ik heb er werkelijk geen spijt van dat ik hiertoe overging, want na een paar dagen bekwam ik reeds een beduidende verlichting en nadat ik uw voor treffelijke pillen drie weken lang had inge nomen, was ik beter dan in langen tijd het geval geweest was. De pijn was bijna geheel verdwenen, ik sliop weer goed, mijn eetlust was beter en thans zal ik nog eenige weken de behandeling voortzetten, ten einde van een algeheele genezing zeker te zijn. Ik zal het inmiddels mijn plicht rekenen om eventueele nierlijders omtrent mijn bevinding nader in te liohten. Ik ocdergeteekende verklaar dat het boven staande waar is en maohtig n het publiek te maken op elke wijze die u goeddankt. Het ia rugpijn, waarmede het gevaar een aanvang neemt. Rugpijn is het eerste en zekere teeken van nierziekte. Foster's Rug pijn Nieren Pillen genezen de pijn in den rug, terwijl ze de nieren in orde brengen, die zioh daaronder bevinden, want inderdaad zijn het de nieren, die de pijn veroorzaken tn niet de rug. Yerzoker u dat men u de echte FOS- ter'H Rugpijn Nieren Pillen geeft, dezelfde die Mejuffrouw KAMP gehad he6ft. WIJ WAARSCHUWEN TEGEN NAMAAK en maken koopers or op attent, dat op iedere doos de handteekening van James Foster voor komt. Ze is te Zierikzee verkrijgbaar bij den Heer Ifl. S. POLAK, Gedipl. Drogist. Toezendiog goaohiedt franco na ontvangst van postwissel f 1,75 voor éón of f 10,voor zes doozsn. Ingezonden Stukken. Mijnheer de Redacteur! Uwe rectificatie onder mijn ingezonden stukje aangaande de botermarkt-kwestie is onjuist. Niemand, die in mijn schrijven zal lezen, dat ik de zaak verbloemen wilwant ik begin direct te schrijven dat zelfs uw hoofdartikel geen verbetering gaf, en geef naar mijn beste weten een goeden weg daartoe aan. Tevens verklaar ik hierbij nogmaalp, dat ik de overtuiging heb dat de laagste markt dikwijls eene machinale is; maar ik voegde er ook aan toe, dat de hoogste markt weieens eene machinale geweest is. Wat uwe tweede aanhaling betreft, schijnt u niet goed gevolgd of verkeerd verstaan te hebben, daar wij tevens de eiermarkt ook aanhaalden en ik daarbij ook de tneeniog was toegedaan, dat ook deze niet altijd zonder maohine liep en dit schreef ik toe aan de verzending op Holland. U ziet dus dat dit gedeelte van ons gesprek niet op de boter, maar op de eieren sloeg en daarom beveel ik mijn voorstel nogmaals aan. U dankzeggende voor de verleende plaats ruimte, bljjf ik met hoogachting, UEd. Dw. Dienaar, W. MERLE. Mijnheer de Redacteur! Ten bewijze dat ds. A. Prins zijn strijd voor de anti-revolutionaire beginselen ook uit zijn nieuwe standplaats voort zal zetten, diene het volgende bericht uit de Standaard Politieke actie. Ds. A. Prins, Herv. predikant te St.-Maartensdijk (Zeeland), hoopt Woensdag 14 Maart, des avonds te 7 uur, in de Christe lijke school te Heerjansdam, voor de anti revolutionaire kie8vereeniging „Nederland en OraDje" aldaar, eene politieke rede te houden met het onderwerp: „De geboorte en de kracht van het huidige Ministerie". Er is gelegenheid tot debat. 1ABKTBEBIOHTEI. Zierikzee, 8 Maart. Ruime aanvoer van tarwe, dooh handel lusteloos tot verlaagde prijzen; overigens onveranderd. Tarwe f 6 A f 6 60, chevaliargerst f 5 40 A f 5 75, wintergerst f 4.50 A f 4 80, zomer- ger6t f 4 40 A f 4 50, roggo f 5 a f 5.25, haver f 3.60 A f 4 25, erwten (kleine) f 8 A f 8 80, kroooerwten f 8.50 A f 9.25, bruine boonen f 7 A f 9. Middelburg, 8 Maart. Ter graanmarkt vau heden was ds aanvoer niet groet, en de notecriog gelijk aan die der vorige week, met uitzondering van dis voor kroonerwten, welke 50 cent hooger waren. Tarwe f 6.75 A f 6.90, rogge f 5 50 A f 5 75, zomergerst f 5 A f 5.10, witte boonen f 16 50 A f 16.75, ronde bruine boonen f 10 75 A f 11, lange dito f 9 75 a f 10, paardoboonen f 7.75 A f 8, platte of tuin- boonen f7 A f 7 25, kroonerwten f 9.25 A f 9.75, olies per H L. Schiedam, 8 Maart. Noteering distillateurs SI Burgerlijke Stand van Zieriksee. ge hu wd: 7 Maart C. J. Lemson, 24 j., j.m. en J. van Dijke, 24 jj d. overleden: 5 Maart. J. F. Flips, 75 j., wedn. van M. C. Bokelaar. 8 A. M. Heijboer, 27 jman van J. M. van den Hoek. Burgerl. Stand van Sclierpenisse. Over de maand Februari geboren: 1 Febr. Aaltje Aothonia, d van I. Geuze en C. Menheere. 9 Wilhelmioa, d. van J J. Vinje en P. Slager. 21 Jacoba Cornelia, d. van C. v. d. Wei ff en P. J. Coomans. overleden: 8 Febr. Arentje Kievit, 66 jaar, echtgenoote van P. Antbonisre. Weekmarkt te Zierikzee, 8 Maart 1906. BoterprijzenDe Boter is verkocht voor f 0.60, f 0.65, f 0,67 J en f 0,70 de 5 H.G. Kip-Eieren: De Kip-Eieren zijn verkocht voor f 0,70, f 0,77£, f 0.82J en f 0,87£ per 25 stuks. •TOOMBOOTDIKIBT Maart. AMSTERDAMSCHE TIJD. Yan MiddelburgYan Zierikzee sraorg. 'smidd. 'smorg. 'smidd Zaterd. 10 7,30 3 Zaterd. 10 7, 2,— Zondag 11 n. Cortgene7,— terug n.Zzee9, Maand. 12 7,30 3 30 Maand. 12 7,30 3 Dinsd. 13 7,30 3,30 Dinsd. 13 7,30 3 Woens. 14 7,30 3.30 Woens. 14 7,30 3 Dond. 15 7,30 3,30 Dond. 15 6.30 3 Vrijdag 16 7,30 3,30 Vrijdag 16 7,30 3 Zaterd. 17 7,30 3,30 Zaterd. 17 7,30 3, Indien reizigers van Zierikzee naar Goes, bij den Agent te Zierikzee, vóór het vertrek der boot, (tydijj voor de ochtendreizen op deu voorafgaanden avondvóór 8 uur) plaats nomen voor den wagen van Catsche veer, zal om een bijwagen naar Goes worden getelegrafeerd. Ondertrouwd DAYID MARINU3 DE FOUW K.Jz. en CATHARINA QUAAK Cd. Sint-Maartensdijk Heden overleed zacht en kalm, orzs geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Johanna van der Werf, Wed. L. Kosten, in den ouderdom van ruim 90 jaar. Noordwelle, 8 Maart 1906. Uit aller naam, JOHs. KOSTEN. Aan allen, die bewijzen gaven van belangstelling tijdens de ziekte en na het overigden van mijn geliefden Echtgenoot JOHANNES ANTHONIE DE YIN, betuig ik mijoen hartelijken dank. Oosterland, 8 Maart 1906. Wed. J. A. DE VIN. Yoor ds vele bewijeen van deelneming, ontvangen bij het overigdon van onzen geliefden Echtgenoot en Yader, den heer JOH. JAC. SNIJDER, betuigen wij onzen hartelijken dank. Wissenkerke, 9 Maart 1906. Wed. J. J. SNIJDER en Kinderen. Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen bij het overigden van onzen Zoon, Broeder en Behuwdbroeder, den Heer JOH. JAC. SNIJDER, betuigen wij onzen harte lijken dank. Stavenisse, 9 Maart 1906. Wed. J. A. SNIJDER en Familie. W|e verkooping van een landbouwert- *-*inipan te Poortvliet, ten verzoeke van de Wed. P. VAN DER STEL, zal plaats hebben op MAANDAG 12 MAART 1906. 's voormiddag» II uur. Notaris TIMMERMAN te Sint- Annaland zal aldaar in de herberg van m*j. de Wed. Kramer, op Donderdag 15 Maart 1906, des avonds 7 uur, publiek verkoopen: E3 E31ST te St.-Annaland, bg de Kerkring, Sectie B No. 110, groot 1 Are 36 Centiaren. Eigendom van Marinus de Ron. Inliohtingen geeft de Notaris. i De Notaris J. FRANSE zal, Vrijdag 16 Maart 1906, voor- middags 10 ure, voor den Heer Jn. MULLER Sz aan de nog door hem bewoonde ziak, op het dorp Bruinisse, publiek verkoopen: waaronder: 2 groote Kleerkasten, 1 mahoniehouten- en 2 geschilderde Linnenkastenmahoniehouten Penantkastje, mahoniehouten Tafels in soort, 1 groote Kenken-Uittrektsfel, 6 Kussen-, 12 Weener- en eenige Keuken-Stoelen, 2 rieten Leunstoelen, Spiegels, Sobilderijen, Pendule, Lampen, Kamer-, Peterolie- en Keukenkache), Haardstel, Koolbakken, Keuken-, Wasch-, Strijk- en Sohuurgerief, Doofpot, 2 Peterolie stellen, Glas- en Aardewerk, 2 ijzeren Ledi kanten (één-persoons)Wasohtsfel met mar meren blad, Boekenhanger, Vlag en Vlaggeetok, 1 groote Werktafel, 1 Handcaaimachine. 1 W&schmaohine, 1 Heeretf- en een Damerfiats, 1 Builhaspel met 18 Klossen, lang 3 Meter, bij een omvang van 2,16 Meter, en meer andere goederen. De zien Donderdag 15 Maart, 's nemiddags van 2—6 uur. Scherpenisse, 8 Maart 1906. by J. C. VAN 8TRIEN, Brouwersh.yen. TI ECOv Een goede Viool met kitt, altmede een zeer oude Alt-Viool. Adres: J. VAN DAL8EN, in Muziek instrumenten, Stavenisse. Tevens goedkoop adres voor nieuwe en bespeelde Amerikaansclie Orgels. Houthandel, Goes. Teleph. No. 19. Zend nw aanvrage aan bovenstaand adres. Boek- en Bijbelbinderij, hoek Appelmarkt, Zierikzee. Viermaal bekroond. Aanbe volen adres voor solied werk. S. Ochtman Zn, Hofleverancier. M. T. JAC0BI, Zierikzee.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1906 | | pagina 10