NESTLE5 Mr. PATIJN. ADVERTENTIE. N. „INSULAIRE HYPOTHEEKBANK", V Het Festival is uitnemend geslaagd. De Commissie kan met voldoening op haar werk zaamheid terugzienstadgenoot en vreemde ling hebben heerlijk genoten. ingezonden Mededeelingen. Onder verantwoordelijkheid tan den inzender). Van 1—5 regels f 1,—elke regel meer 0,20. KINDER-Ï -MEEL. jMelkvoedsel voor Kinderenen Zieken] XKBKXI8CW8. Beroepen bij de Ned. Herv. Gemeente te Zonnemaire tot predikant ds. J. de Leur van Eikerzee, met 44 stemmen tegen 25 op ds. Van den Broek te Zoelen. Vijf stemmen waren blanco uitgebracht. Eikerzee, 12 Juni. Door ds. De Leur alhier werd heden van den kansel bekend gemaakt, dat hij een beroep had ontvangen naar de Ned. Herv. Gem te Zonnemaire, Welk beroep bij in ernstige overweging sal nemen. Aangenomen het beroep naar de Herv. Gem. te IJsendijke door den heer J. L. N. Zillinger Molenaar, cand. te Leeuwarden. Bedankt voor het beroep naar de Herv. Gem. te St.-Maartensdijk door ds. H. A. Heijer te Staphorst. Bedankt voor het beroep naar de Oud- Geref. Gem. te Axel door ds. M. Remeijn te St.- Fitipsland. Ds. B. ter Haar Romeny, van 1889 tot 1900 pred. bij de Herv. Gemeente te Middelburg en toen naar Utrecht vertrokken, is aldaar op ruim 48-jarigen leeftijd in het Diaconessenhuis, na eene operatie, overleden. Woensdag 5 Juli zal te Goes de pro vinciale zendingsconferentie van de Zeeuwsche Gerff. Kerken worden gehouden, waarop het woord zal worden gevoerd door de heeren predikanten W. H. Gispen Sr. te Amsterdam G. Kerkhof te Souburg; H. W. Laman te Zierikzee; J. Tholen te Zaamslag; R. J. van der Veen te Goes. «S9 B W IJ I. Tot tijdelijk leeraar in de wis- en werktuig kunde aan de hoogere burgerschool te Nijme gen werd benoemd de heer B. J. W. Reuaer, leeraar aan de Hoogere Bnrgerscho.l te Goes. Bij het aan de Polytechnische School te Delft afgenomen examen B, art. 61, slaagde o. a. de heer J. T. Bethe van Zierikzee. 8 P O It T. Op de hondententoonstelling van «Nimrod", 10—12 Juni te Dordrecht gehouden, behaalde de heer De Broekert met een St.-Bernhard een eersten en een tweeden prijs; Dr. Lange met een St.-Bernhard, een eersten en een specialen prijs; de heer C. A. de Looze een derden prijs met een Daitsehen dog; mr. A. J. F. Fokker met een Deerhond en 4 teckels, 5 eerste, 5. tweede en twee speciale prijzen; mevrouw v. d. Lek de Clercq met 8 foxterriers en 1 pointer, 4 eerste, 3 tweede en 3 derde prijzen, benevens eenige reserve-prijzen, zeer eervolle vermelding en speciale prijzen. TBLBfiBAIIBI. 5 s- Gr a venh age11 Juni. De Eerste Kamer heeft, na debat, aangenomen o. a. een wijziging van het provinciale wets ontwerp tot invoering der Kinderwetten met September, en een ontwerp betreffende het merken van boter. Brieven uit Berlijn. (Van onzen Correspondent). Via trinmphftll*. Berlijn, 1 Juni '05. In deze dagen van voorbereiding voor de aanstaande huwelijksfeesten heerscht den fansohen dag een enorme bedrijvigheid aan e vroolijke, breede «Linden", het oentrum der beweging, een bedrijvigheid in het aan brengen van versieringen van allerlei aard en een woelige drukte van duizende drentelende nieuwsgierigen, die zich door geen gloeiende zonnestralen laten verjagen. Zelfs gedurende de weinige nachtelijke uren komt de intoehts- weg niet tot rust. Dan houdt de opperstal meester revue over zijn stalmeesters, koetsiers, pikeurs en lakeien. In den afgeloopen nacht werd tot in de kleinste bizonderheden repetitie gehouden met alle galarijtuigen. Overmorgen moet alles van een leien dakje gaan. Vier uur 's nachts. De groote vleugeldeuren van den oostelijken hoofdingang der koninklijke stallen worden wijd opengeworpen. Aan het hoofd van den stoet rijden twee lagere stal- beambten, gevolgd door drie elk met zes paarden bespannen galarijtuigen, k la daumont uit den zadel en van den galabok bestuurd. Daar achter twee lijfrijknechten op prachtige zwarte, rijk opgetuigde paarden, wier koppen met bundels groote struisveeren versierd zijn. Vóór het bruidsrijtuig, een gouden koets uit de achttiende eeuw, waarin reeds koningin Luise, de moeder van den oudèn keizer, als bruid baar intocht deed, rijdt de vice-opper- stalmeester Freiherr v. Esebeck tusschen twee stalmeesters. Getrokken wordt de antieke, reusachtige galakoets door acht zwarte Trakehner merries, sohitterend opgetuigd en met wuivende struisveeren op de koppen. De beide voorste paarden woraen uit den zadel door een pikeur gemend, de zes overigen van den gouden galabok uit door den koetsier, die evenals de beide lakeien achterop, de pikeurs en het overige stalpersoneel in klein tenue zijn. Twee galarijtuigen, elk met zes paarden bespannen, vormen het slot van den schitterenden zwijgenden stoet, die stapvoets langs het middelpad der Linden, door de Brandenburger Poort, laugs Charlottenburger- en Bellevue-aHee zijn weg neemt, en ongeveer 50 minuten later aan het slot Bellevue arriveert. Hier wordt een voornaam onderdeel der plechtigheid zorgvuldig gerepeteerd, namelijk de werkzaamheden der beide lijfpages graaf v. Grote en Freiherr v. Esebeck, jeugdige kadetten uit Gross Lichterfelde, die met een rijtuig uit de kadettenanstalt zijn afgehaald. De beide jongelui moeten hier toonen, dat zij in de finesses van den lakeiendienst niet voor beroepslakeien behoeven onder te doen! Want wie meent, dat het gemakkelijk is met groote sleepen te manoeuvreeren, heeft het glad mis! Dat blijkt bij de repetitie. Over morgen, wanneer om 5 uur de glorieuse entrée haar aanvang neemt, moeten de in galapage kostuum gedoste kadetjes de bruid en hare aanstaande schoonmoeder bij het instappen in de gouden koets behulpzaam zijn, en daarna hare lange sleepen in bevallige plooien schikken. «Alles will gelernt seinook dit laatste. Weliswaar nemen geen hofdames als plaats vervangsters der beide vorstinnen aan de repetitie deel, maar toch is er voor gezorgd, dat de kadetjes proeven van bekwaamheid afleggen. Uit de leege galakoets komen twee kolossale losse eleepen te voorschijn, waarmee de jongelui zoo lang manoeuvreeren tot alles «klapt". Dan nemen zij hun plaatsen in aan de voorhoeden van het rijtuig op treeplankjes, waarbij zij zich aan chinillekwasten vast houden, en un maakt de stoet weer rechtsom- keerd, en keert langs denzelfden weg naar stal terug. Even is onderweg aan den Pariser Platz halt gehouden om ook de beide lakeien achter op den gouden koets gelegenheid te geven, hun lesje te repeteeren. Zij springen vlug van hun treéplank en openen de portieren van de leege koets, waarin overmorgen de bruid naast de keizerin gezeten aan het geopend portier, de huldigiDg der burgemeesters en van een trits eere-juflers zal aanvaarden. De lakeien blijken goed geschoold te zijn. Van hun treéplank springen, en het portier openen, is het werk van een oogenblik. Vier uur 's namiddags. Het is geducht warm «unter den Linden", welke juist in de richting van oost naar west loopt, zoodat de breede Boulevard ligt te blakeren in de felle middag zon. Voor de nieuwsgierige Boulevardiers echter geen beletsel. Er valt voor hen genoeg te zien. Oreral is het druk en gezellig. Voor- loopig zijn de politie-agenten nog zeer coulant, bepalen zich uitsluitend bij hun rol van toesohouwers, en geven op de vragen van dezen of genen naar bizonderheden der feestelijkheden een ontwijkend antwoord. Zij zijn goed gedisciplineerd, en volgen stipt hnn instructie! Aan alle kanten wordt gehamerd, getimmerd, met vlaggedoek, wapenschilden, dennegroen, guirlandes en kunstbloemen gehanteert, maar het resultaat is bedroevend. Zoo knap de Berlijners op veel punten zijn en ons de loef afsteken, op het punt van straat versiering zijn we hun beslist de baas. Bij de künstleriche versiering van Amsterdam vergeleken, ter gelegenheid der kronings- en huwelijksfeesten der koningin, maakt de versiering der Linden een treurig figuur. Gelukkig heeft men nu ten minste niet evenals 5 jaar geleden ter eere van de meerdeijarigverklaring van den kroon- Êrins, op den Pariser Platz vlak aohter de randenburger Poort een massieve eere- Eoort gebouwd, waardoor het uifzieht op et eenige monument van beteekenis, dat Berlijn rijk is, geheel werd benomen. Het zou veel wijzer geweest zijn, als men «überhaupt" geen versieringen had aangebracht. Kan men zich in dezen tijd van het jaar een beteren intochtsweg voorstellen dan een breede Boulevard in zijn heerlijken voorjaarstooi van frisch groen! Maar neen, men wilde moeder natuur met alle geweld overtroeven, en het resultaat dezer pogingen is allerdroevigst on zeer smakeloos. Heeft de lezer wel eens rozen zien ontluiken aan dennetakkenP Dat de wonderen nog niet de wereld uit zijn, kan dezer dagen aan de Berlijnsche «Linden" geconstateerd worden. Stijve slingers van denne- groenen, in wiskunstig symetrische bogen het breede middelpad aan beide zijden volgend van den Parizer Platz tot aan het slot, zijn volgepropt met groote rozen van papier! Ik geloof heuscb, dat de voorraad kunstbloemen eerlijk in gelijke parten verdeeld is over het aantal bogen van dennegroen. Een enkele boog is te kort gekomen. Alle hebben rijkelijk hun deel gekregen van de «sinnige" voorjaarspracht der papieren rozen! Aan den trottoirkant ii de versiering al niet veel fraaier. De ijzeren hekjes rondom de jonge boomen hebben een bont uitgetand rokje aangekregen, dat sterk aan een harlekijnspakje doet denken, de rinkelende belletjes ontbreken alleen nog. Daar tusschen staan, op gelijke afstanden, hooge witte palen, dragende op hun top miniatuur-bloemenmandjes met kunstbloemen, een dwaas gezicht. Op het plein vóór de opera en op den Parizer Plat* zijn de tribunes voor de bevoorrechten des volks reeds bijna gereed. jgHier aan den Pariser Platz zal ook de eerewacht der eerejoffers geposteerd zijn, honderd in getaldoor den dichterlijken tweeden burgemeester Dr. Keicke, gekozen uit de vele sollicitanten. Zij dragen allen een rozenkransje in de «lokken" (waarsohijnlijk ook al weer van papieren bloemen) en zijn uniform in het wit gekleed, uniform maar niet «reform", welke snit in hofkringen niet geduld wordt. Apropos van den snit, over het kostuum van de eerejoffers is heel wat te zagen doen geweest. Bij vroegere gelegenheden de EhreDjungfrauen, die bij geen officiëelen Duitsehen intocht mogen ontbreken, erdoorgaans Diet bijster elegant uit. Ditmaal wilde de jonge tweede burgemeester met zijn dames eer inleggen, nu het gold het jonge prinsesje te huldigen, van wier Parijsche toiletten- pracht men reeds zooveel gehoord had. Goede raad was duur. Wat een blondje goed staat, kleedt nog niet een zwart kopje. Reeds was men bijna besloten, de joffers in «Gretchen" japon te tooien, het bekende kleed uit Faust met opgonomen rok en buideltaseh, voor deze gelegenheid gemoderniseerd en «hofffchig" ge maakt met een laag halsje van voren en van achteren, maar by slot van rekening heeft men Gretohen weer aan den kapstok gehangen en den «dernier cri" van de zomermode 1905 gekozen. Vooral aan den zuidkant van de Linden golft een breede mensehenstroom over het breede trottoir. Velen blijven voor het hdtel «Bristol'' staan, en laten den gaanden en komenden man van dit voornaamste hdtel de revue passeeren. Het toeval wil, dat hier onder hetzelfde dak niet alleen de met eer bewijzen overladen Japansohen prins Arisugawa en gemalin logeeren, maar ook de Russisohe grootvorst Nikolares Miohailowitut, die den Czaar zal vertegenwoordigen. Of het onder die gegeven omstandigheden, niet kiescher zou geweest zijn, als het Russische Hof van een vertegenwoordiging bij de huwelijksfeesten had afgezien? Reeds heeft grootvorst Wladimir doeu weten, dat hij van zijn Berlijnsche reis heeft afgezien. Niet uit kieschheid en rouw over de Russisohe verliezen Daarvan zal Wladimir zich niet al te veel aantrekken. Hij vindt het echter veiliger tehuis te blijven, dan op reis te gaan, waarbij men hem minder goed beschermen kan, nu bekend is geworden, dat de revolutionnairen besloten zijn, aan hem hetzelfde doodvonnis te voltrekken als aan zijn broeder Sergius. Langs de Russische ambassade, waarvan alle jalouzieën zijn neergelaten, riidt in snellen draf een victoria. Naast den koetsier een jager met wuivenden vederbos, ten teeken dat in het rijtuig een regeerend vorst is gezeten. Rechts van den adjudant van dienst zit een rijzige gestalte, breed geschouderd, niet in uniform maar in schilderachtig bont costuum, wit geplooide «fustanella" en rond kapie op den gebronsden kap met de witte korte bakkebaarden. Het is vorst Nikita van Monte negro, eertijds «de eenige vriend" van Alexander III, den vader van Czaar Nicolaas II, doch die nu andere vrienden zoekt en vindt. Nikita rijdt de sombere Russisohe ambassade voorbij; het rijtuig slaat den hoek om en houdt in de Wilhelmstrasse voor het witte gebouw der Engelsche ambassadestil. Nikita gaat met zjjn tijd mee 1 Maar hij niet alleen. BansaiBansai roepen de flaneurs aan de LindeD. En prins Arisugawa, die voorbij rijdt, dankt minzaam voor het huldebetoon. K. Ingezonden Stukken. Geachte lieer Redacteur! Mag ik s. v. p. een plaatsje voor het onder staande. In De Standaard van Maandag 12 Juni las ik in het artikel «Ons Pinksterfeest", waar de huidige politieke strijd wordt besproken, de volgende mooie passage. Wie in dezen heiligen strijd medestrijden wil, mag niet anders dan heilige wapenen gebruiken. Al wat onheilig, wat onwaar, wat gemeen en laag is, vloekt met de Banier van dien Geest, die, omdat Hij al het lage en zondige haat, juist de Heilige Geest wordt genoemd. Nu vraag ik: Vloekte de anti-revolationnaire redenaar niet, die deu moed had de openbare school tc vergelijken met de jeneverflesch. Vloekte hij niet, die die school vergeleek met de kanker en de pest. Vloekte ook elders weer de auti-revolutionoair niet, die de vrouw die aan de openbare school les geeft, dorst te vergelijken met een publieke vrouw? Gebruikte mr. Sybrandi heilige wapenen, waar bij zich van verpletterend bewezen onwaar heden bediende? Is de tweedracht door dr. Kuyper in ons volk gezaaid een heilig wapen P Gebruikte onze afgevaurdigde mr. Pompo heilige wapens, waar hij ons wijsmaakte dat de 23 beloofde wetten van dr. Kuyper ons gegeven waren? Is de beleedigende wijze waarop Gods heilige naam bij dien van Christus, door de Christelijke partijen gebracht in herbergen en kroegen, waar politieke vergaderingen gehouden worden, niet beneden alle critiek? Hoevelen anti-revolutionnairen van hoogen stand op enkele uitzonderingen na ik kan ze u noemen zijn er niet die hunne vrouwen en doehteren niet naar die vergaderingen brengen, omdat deze zich daarvoor te voornaam achten. Toch werken diezelfde anti-revolution- nairen er toe mede den naam van den Eeuwigen God te brengen daar waar zij hunne dierbare familie liever niet zien, alsof het er voor Hem minder op aankomt. Nogmaals vrijzinnigen en twijfelaars gaat schouder aan schouder op 16 Juni ter stembus, helpt mede voor goed een einde maken aan de gruwelijke dagen, die we thans beleven, en die voor het jongere geslacht tot heden toe vreemd waren. Helpt mede den ik neem aan door zijn vuur afvalligen predikant maken wat hij vroeger was, n.T. hen die ons dankbaar leerde zijn in dagen van voorspoed, die ons troostte in dagen van verdriet, die ons kracht inboezemde in dagen van rouw. Geen propagandisten op den preekstoel. Gaat en predikt het Evangelie is den predikant toe geroepen. Gaat en predikt haat en tweedracht in vergaderingen besohouwen er velen helaas echter als hun leus. Dat de laatste schrille klanken van die leus moge worden afgebroken als het korte gekrijsch van den nachtuil is onze wensoh. Moge op 16 Juni de verouderde en verlaten leus wederom als het liefelyk gezang van een nachtegaal ons worden toegezongen met de woorden: Naastenliefde is een eerste christen plicht. En hiermede wek ik ten zeerste mijn partij- genooten en geestverwanten nogmaals op ais één man hun stem uit te brengen a.s. Vrijdag op Zierikzee. DE MURALT. Aan de katholieke Kiezers. Er zijn onder u niet weinigen, die tegen de coalitie een antipathie koesteren, omdat zij inslinktmatig gevoelen, dat de anti-revo lutionairen jegens ben en hun eeredienst verre van vriendelijk gezind zijn, gelijk uit de geschriften van Dr". Kuyper en andore anti revolutionaire voormannon zoo duideljjk ge bleken ii. Onder betuiging, dat bij do stemming voor j de Provinoiale Staten de katholieken eenparig f op mr. Moolenburgh gestemd hebben, trachten j zij nu de liberalen te doen gelooven, dat zg aanstaanden Vrijdag niet op Pompe hun stem sullen uitbrengen. Zij zullen wel bespeurd hebben, dat hun verzekering door de meeste paganisten met een oogeloovige glimlach is aangehoord ge worden. Zij moeten dat die paganisten, die in dit opzioht hun naam eer aandoen, niet euvel duiden. Stellen zij er echter werkelijk prijs op, dat de liberalen de overtuiging erlangen, dat ook te Zierikzee tal van katholieken om verschillende redenen liever met de liberalen dan met de anti-revolutionairen aamengaan, dan raden wij hen aan te hnis te big ven. DRIE PAGANISTEN. Getrouwd K. LEMSON 8chouwen, 9 Juni 1905, Het is op het platteland regel, dat de anties hun geestverwanten in hun zaken tot in klei nigheden «teunen; zij bevorderen de belangen van «hun volk" in stoffelijk opzicht op allerlei manier. Wij, vrijzinnigen, die bij ons koopen, vragen niet in de eerste plaats, is deze of die van «mijn volk", «mijn richting", «mijn kerk" of «mijn geloof', komen in de knel, komen ten achter, kunnen niet blijven concurreeren. Dit alles begint steeds meer te ontstemmen, ja heeft verbittering doen ontstaan. Uit zucht tot gewettigd zelfbehoud zijn scharen van plattelands-paganisten er toe gekomen, er naar uit te zien, wie hun het naaste staan. Scherp zullen wij er op toezienhoe een zekere groep in de stad, bij wie wij druk winkelen en die toch van de niet-paganisten ook niet veel te wachten hebben, zich ditmaal bij de stembus zal houden. EEN PAGANIST. ABKTBEKIOHTBX. Rotterdam, 13 Juni. Op de veemarkt waren aangevoerd: 11 paar deu, 1008 magere en 732 vette runderen, 341 vette, 249 nuobtere kalveren, 178 schapen of lammeren, 320 varkens, 109 biggen, 2 bokken of geiten. Koeien en ossen 26 tot 38 et., stieren 2G tot 32 ct., kal voren 34 tot 45 otschapen 27 tot 30 ct., lammeren 34 tot 36 ct., zuig-lammeren 40 tot 42 ot., varkens 21 tot 25.ot. en lichte varkens voor export 21 4 21 ot. per .1 kilo. jfrelkkooieo f 110 k 230, kalf koeien f 155 k f 225, stieren f 05 4 f 320. pinken f 45 4 f 90, vaarzon f 55 4 f 110, alles migor vee-, biggen f 9 4 f 14, paarden f 75 4 f 125. Nuchtere kalverenfok- f 16 4 f 24, slacht- f 9 4 f 13.50. O /er het geheel was de aanvoer niet groot. Vetto runderen met vluggen handel tot hoogere prijzen. Vette kolveren lusteloos. Stieren waren gezocht tot flinke prijzen. Varkeos, boewei weinig aangevoerd was de handel minder dan de vorige week. Nnobtere fok- en alaohtkal veren bedongen hoogere prijzen. Iu wolveo en paarden ging weinig om Melkkoeien iets beter, kalf koeien iets minder in prijs. Ia het overige vee was de handel onbeduidend. m Zoo de Heere wil en zij i levenhopen onze geliefde Oudere j JOHANNES v. WESTERVOORT en KAATJE B08LOOPER doö 16 Juni a s. hunne 40-jarige I Echtvereniging te herdenken. Flkerzee, 15 Juni 1905. I Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- on Kleinkinderen. Op Zaterdag 17 Juni aanat. j hopen onze geliefde Ouders: JACOB BOLIER Cz. PIETERNELLA JOBSE I hunne 40-jarige Echt vereen! ging j I te herdenken. Scherpenisse, 15 Juni 1905. Hunne dankbare Kinderen. Den 18den dezer hopen onze i geliefde Ouders: M. LEUNE en C. P. VAN OEVEREN hun' 30-jarige Echtvereniging te vieren. St.-Annaland 15 Juni 1905 Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- eu Kleinkind. Getrouwd LIZA KLAASSE NEELTJE KOSTEN, die, mede namens de Familie hunnen lmrtc- I Ijk «mi dank betuigen voor de vele bewijzen van belangstelling, by hun huwelijk onder vonden. Dbeischor, 8 Juni 1905. Iz. KOK, die, mede namens wederzijdaohe Familie, hunnen h&rtelijken dank betuigen voor de vele bewijzen van belangstelling, by hun huwelijk ondervonden. Rotterdam, 8 Juni 1905. Wickstraat 37. Getrouwd MARINUS LEENDERT 8CHILPEROORT Gz. en FREDERIKA DE ROO Ad. Zonnemaire, Dreischor, 9 Juni 1905. Getrouwd TH. n. VOLKERY A. C. J. HOGERHEIJDE, dietevens namens wederrijdscbo Familie dank betnigen voor de vele blijken van belangstelling. Zierikzee, 13 Juni 1905. Heden overleed ons gelield Dochtertje CORNELIA, in den ouderdom van ruim drie maanden. Duivendijke, 10 Juni 1905. A. J. PIMMELAAR. J. PIMMELAARvan den Hoek Hiermede vervallen wij den treurigen plicht U kennis te geven van het plotse ling overigden onzer geliefde Moeder-, Behuwd- en Grootmoeder, Mejuffrouw Machelina Goudzwaard, Wed. van den heer Barend van der Werf, in den ouderdom van ruim 70 jaar. Amsterdam, 12 Juci 1905. Egelantiersgracbt 21, huis. J. v. d. WERF. W. v. d. WERFImmf.ls. A. v. d. WERF. M. v. o. WERF—Vogel. J. SPANDAW. D. W. SPANDAW-v. n. Werf. L. v. d. WERF. F. v. d. WERFde Ruiter. S. KOOPMANS. A. P. KOOPMANS—v. d. Werf F. L. KNAUBER. C. J. KNAUBER—v. d. Werf. W. M. v. d. WERF en Kleinkinderen. Onze Moeder en Bebuwdmooder, Mevrouw Cornelia Hoogenboom, Wed. van den Heer H. G. Mulock Houwer, overleed heden in den ouderdom van 79 jaren. Zierikzee, 14 Juni 1905. Arnhem. C. J. MULOCK IIOU WER. I M. C. MULOCK HOUWER. Zierikzee. J. MULOCK HOUWER— I Byrau. i M. J. BOLLE— Middelburg, j Mulock Houwer. Dr. J. C. BOLLE. Groningen. J. A. MULOCK HOUWER. Zierikzee. H.W. MULOCK HOUWER. Voor de talrijke blijken van deel neming betoond bij het overigden van mijoen geliefdon Echtgenoot, den beer ALBERTU8 ELIZA VAN ES, botnig ik aan allen, zoowel binnen als buiten de stad, mijn welgemeen- don dank. Rotterdam, 13 Juni 1905. Jaoob Catsstraat 127. Wed. A. E. VAN ES— Brandenrurg. Hartelijk dank aan allen, voor de betoonde belangstelling na bet overljjden van bunnen Vador, Behuwd-, Groot- en (her- grootvader, ANTÜON1E JONKER. Ouwerkerk, 14 Juni 1905. Uit aller naam. L. JONKER. Voor de vele bewijzen van deelneming, ondervonden bij het overlijden van onze go- liefde Moeder, Behuwd- en Grootmoedor Mej. de Wed. C. VAN WESTEN—Neerhout betuigen wij onzen hartelijker! dank. Sciiarendijke, 14 Juni 1905. Namens de Familie, M. P. DE LOOFF. 3ij aote 1 Mei 1905, ten over- stsAn van deu ondergeteekonden Notaris verleden, op het ontwerp waarvan de Koninklijke Bewilliging is verleend bij Besluit van 22 April 1905, no. 73, is opgeriobt do NAAMLOOZE VENNOOTSCHAP gevestigd te Zierikzee. De Rote van oprichting is geplaatst in de Nederlandsohe Staatsoourant van 8 Juni 1905, no. 133, Namens Vennooten: J. FRANSE, Notaris te Zierikiee.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1905 | | pagina 3