BAVEN IE BIB». Hl. Vlissingen, Middelburgen Rotterdam. ADVERTENTIE!!. Vier Polders, St.-Maartensdijk. het Binnenhof te 'sGravenh9ge, in eene vereenigde vergadering Jer beide Kamera, onder leiding van den door H. M. benoemden voorzitter van de Eerate Kamer. Des middags 1 uur begeeft H. M. de Koningin, vergezeld van H M. de Koningin- Moeder en van Z. K. H, den Prina der Nederlanden, zich in eene staatsiekoets met aoht paarden op de gebruikelijke wijze nader omschreven in de St.-Ct. no. 214 van het Paleis naar de vergaderzaal. De trein zal rijden door het Noordeinde, door de Hoogstraat, door de Gravenstraat, over het Buitenhof, naar het Binnenhof. Na de zitting geopend te hebben, gaat H. M. op dezelfde wijze naar het Paleis terug van het Binnenhof, over den Korten Vijverberg, over den Langen Vijverberg, over de Plaats, door het Noordeinde naar het Paleis. Brieven uit Berlijn. (Van onzen Correspondent). Druk bezoek. President Steyn. lie verloving van den Kroonprins. Berlijn, 8 September 1901. Langzamerhand worden de ,/bliQde" huizen weer //ziende" in de voornamere wijken der stad, waar op vele punten, soms in geheele straten huis aan huis, gedurende verscheidene weken tal van huizen met hunne neergelaten jaloeziën op de verschillende verdiepiogen een verlaten en doodschen indruk maakteD. Bijna alle //partijen", zooals de bewoners van een huurhuis familiesgewijs genoemd worden, hadden gedurende de vakantie aan hun woning den rug toegekeerd om in de bergen of aan het strand een verjongingskuur te ondergaan. Vogels en bloemen had men //in pension" gedaan bjj vogelkoopman en bloemist, en, alvorens in de hoogbepakte Taxameter te stappen, den portier op het hart gedrukt, toch vooral goed op de woning te letten. En de huiscerberus in de portierswoning, die soms erg lastig «en eigengereid kan zijn, en als hij er kans toe ziet, graag den baas speelt in huis, had genadig beloofd, wat aan hem ge vraagd werd, in de stellige verwachting, dat zijn belofte hem geen windeieren zou leggen. Zooveel macht als zijn Parijsche collega, die alle bewoners controleert, daar niemand een huissleutel heeft als hij, alle brieven en kaarten voor de bewoners beneden in ontvangst neemt, en op z'n gemak kennis neemt van den inhoud der briefkaarten en met nieuwjaar een zware belasting heft van de bewoners in den vorm van groote fooien, heeft de Berlijn- sche portier wel niet. Elk bewoner heeft zijn eigen sleutel, de brievenbestellers bezorgen de post geregeld tot op de hoogste verdieping, maar toch kan een portier het bewoner of bezoeker erg lastig maken. Zoodra een be zoeker er in zijn oog niet //herrschaftlioh" genoeg uitziet, en zich toch vermeet de voor deur binnen te stappen, en men de breede loopers naar boven wil klimmen, komen portier, vrouw of dochter als een nijdige spin uit hun meestal half soueterrein naast de statie-hoofdtrap gelegen kleine portierswoning schieten om den bezoeker, die een pakje draagt, naar de achtertrap te verwijzen, be stemd voor de dienstboden en loopers van winkels en magazijnen. Hoewel in Berlijn al degenen, die tot de //Gesellscbaft", de toongevende kringen, wen- schen gerekend te worden, zich in de vacantie- maanden, als 't ware verplicht voelen, op reis te gaan, ook de catogerieën, wier kas tegen een dergelijke aderlating allerminst bestand is, kan Berlijn in dezen tijd toch onmogelijk een dooie stad genoemd worden, al sluiten ook eenige schouwburgen hunne deuren. Wanneer de bewoners er op uittrekken, komen de provincialen en buitenlanders in drommen opzetten. De provincialen willen de veelbe sproken Siegesallee en al de nieuwe stand beelden toch wel eens zien. Hoe langer hoe meer wordt Berlijn met omstreken een sterke magneet voor den vreemdeling. Zelfs gedurende de snikheete dagen en weken van de afge- loopen maand Augustus waren hotels, hotels ?;arnis en chambres garnis, zooals „gemeubi- eerde kamers" in de officieele taal genoemd worden, meer dan vol. Niet minder dan 102.595, dus ruim honderd duizend vreemde lingen hielden hier in Augustus verblijf. In Amsterdam wordt dikwijls steen en been ge klaagd over het geringe vreemdeliogen-bezoek. Of zich in onze hoofdstad, vier maal kleiner dan Berlijn, ruim 25.000 vreemdelingen gedurende de gloeiende Augustusdagen hebben opgehouden, betwijfel ik dan ook sterk. Daar voor levert Amsterdam al te weinig gelegen heid tot verstrooiing. Er is bijna niets te doen in den zomer. Een paar keer in de week een concert in Artis en Concertgebouw, en men is vrijwel au bout de son latin. Vreemdelingen, die niet speciaal hun studie maken van musea, weten niet, wat ze met hun vrijen tijd in Arasterdam moeten aanvangen. Dezer dagen vertelde me nog een Zaanlander, dat een on gehuwd handelsvriend, die in Amsterdam vertoefde, hem //gesmeekt" had, toch den Zondag over daar heen te komen, daar hij zich anders alleen zoo doodelijk zou vervelen. Onder de vreemdelingen, die in Berlijn neerstrijken, staan de Russen in de eerste rij. Vroeger beschouwden zij de stad niet veel meer als een //doorgangshuis" op de reis naar Parijs en Nizza, maar tegenwoordig vindt de hoofdstad van Duitschland hoe langer hoe meer genade in hun oogen. Ze zijn tot de conclusie gekomen, dat het //sich auch leben liisst" hier en dat aan amusementen van aller lei aard, rijke restaurants etc., evenmin gebrek is als in Parijs. Niet minder dan 6126 Russen waren verleden maand hier, in verhouding echter nog veel meer Denen (1168) en Zweden (1094). Holland leverde met 658 personen ook een sterk contingent, slechts iets minder dan Frankrijk, vanwaar 693 personen arriveerden, tegen 4035 uit Oostenrijk, 1071 uit Eogehind, 461 uit Zwitserland, 232 uit Italië, 364 uit de Balkanstaten, 257 uit Noorwegen en 237 uit België. In de afgeloopen week heeft de stad een illustren gast geherbergd. Daartoe uitgenoodigd door de Berlijnsche sectie van den Alldeutschen Verbond (een kleine vry-konservatieve, anti semitische partij), vertoefde hier een dag of acht president Steyn met familie en adjudant. Ter zijner eer had een ontvangst voor genoo- digden in kleinen kring plaats, doch op uit drukkelijk verzoek van den president volgde hierop geen officiëel banket, daar de recon valescent zich nog zeer in acht moet nemen en zijn handen nog niet volkomen in zijn macht heeft. Onwillekeurig denkt men bij dit bezoek terug naar de eerste dagen van December 1900, toen de oude Krüger zijn weg naar Berlijn niet kon vervolgen en zich ge noodzaakt zag, in Keulen van koers te ver anderen, en naar de drie onvergetelijke Octoberdagen van 1902, de dagen van het bezoek der met overweldigend enthousiasme ontvangen Boereu-generaals. Van opgewondenheid was ditmaal natuurlijk geen sprake. Men bad de komst van den president opzettelijk geheim gehoudenslechts enkele bladen, de zoogenaamde //nationale", zooals Dtsche Tageszeitung en Tügliche Rundschau waren een dag te voren er van verwittigd, doch op de bureaux van den Lokalanzeiger, die anders overal als eerste met z'n neus bij is, vernam men eerst den volgenden dag, wie in het Westrainster-hótel was afgestapt. De gasten werden in kleinen kring met veel distinctie en hartelijkheid ontvangen, doch het groote publiek, dat een paar jaar geleden z/an8 Raud und Band" zou zijn geraakt tijdens of kort na den oorlog, wanneer president Steyn naar Berlijn was gekomen, nam uit den aard der zaak weinig notitie van den gast, zooals trouwens ook in de bedoeling lag van hem zeiven en zijne gastheeren. In keurige equipages doorkruiste het gezel schap gedurende eenige dagen de stad, doch slechts door weinigen werd de president herkend. Op zijn uitdrukkelijk verlangen reden de gasten den 2en September ook naar de vlakte van Tempelhof, waar de Keizer in gezelschap der Keizerin, verscheidene groot hertogen, prinsen en prinsessen de jaarlijksche herfst-parade inspekteerde van de gecombineerde garnizoenen van BerlijnCharlottenburg Spandau en Potsdam. De president had den wensch te kennen gegeven, bij een dergelijke Pruisische wapenschouwing tegenwoordig te zijn. Daar waren ze in eikaars onmiddellijke nabijheid, de machtige keizer die den grijzen president van Transvaal niet verkoos te ontvangen en de zwaargebaarde ex-president van den Oranje-Vrijstaat! Wat moet er in president Steyn zijn omgegaan, toen hij den man voor zich zag, wiens indirekte hulp of interventie van zulk een onschatbare waarde voor de republieken had kunnen zijn. Wanneer men de aandacht van den keizer op den zwaargebouwden reus gevestigd had, die met groote belangstelling het defileeren der troepen gadesloegzou het lang niet onmogelijk zijn geweest, dat de keizer, impulsief van natuur als hij is, den wensch te kennen had gegeven, den gewezen president, die tot het laatst toe in het veld stond, te leeren kennen. Welke houding zou de president dan hebben aangenomen''' Er is intusschen van een samenkomst niets gekomen, hetgeen ook echter maar beter is. Wat zou het ook nu nog voor nut hebben! De gewichtige verloving van den kroonprins met hertogin Cecilie van Mecklenburg, die door het huwelijk van haren hal ven oom Hendrik, koningin Wilhelmina tot tante heeft gekregen, wordt natuurlijk druk besproken. Algemeen is men in z'n schik, dat door of voor den kroonprins een keus is gedaan onder de dochteren des lands, en in dat opzicht het goede voorbeeld van den vader is gevolgd. Men verheugt er zich over, dat geen Engelsche prinses tot de waardigheid van Duitsche keizerin zal worden verheven, en beschouwt de verbinding als een knappe diplomatieke zet. De nieuwe relatiën met Denemarken Cumberland, Rusland, Nederland, welke de prinses aanbrengt, zijn niet voor de poes. De toekomstige koningen van Pruisen en van Denemarken zullen zwagers zijn. Een oude Mecklenburgsche hoveling weet te vertellen, dat de prinses, die nu nog geen 18 jaar telt, een echte //robbedoes", een „wilde Hummel" is geweest, die met groote vaardigheid kon kopje duikelen; wanneer de uitnoodigingen voor een kinderpartij in het paleis werden rondgezonden, zouden de moeders hare dochtertjes liefst oude jurken hebben aangetrokken. Want wanneer de kinderen terugkwamenkon men het hen aanzien, dat ze heel wild gespeeld hadden. Straks, na afloop der manoeuvres, welke de kroonprins als Hauptmann moet mee maken, zullen de Berlijners wel in de gelegen heid worden gesteld, met de aanstaande kroon prinses kennis te maken. Aan groote hoffeesten zal het dezen winter zeker niet ontbreken, waarover leveranciers en winkeliers wel niet rouwig zullen zijn. K. Gemengd Nieuws. Een soort lyochatraf werd dezer dagen te Parijs door de woedende volksmenigte toe gepast op een gewetenloozen automobiel- bestuurder. Deze mechanicien aan een groote Parijsche automobielfabriek reed met zijn auto in razend snelle viart door de straten. Een 60-j*rige vrouw, die de straat overstak, kon niet snel genoeg uitwijken, geraakte onder den automobiel en werd doodelijk verwond. Toen de bestuurder zag welk ongeluk hij veroor zaakt had, wilde bij ijlings wegrijden. Maar direct wierpen zich eenige voetgangers voor het motorrijtuig en verhinderden op deze wijze de vlucht. Een groote massa menscheo was weldra aanwezig, die den bestuurder uit den automobiel trok en hem zoo onbarmhartig ranselde, dat bij bewusteloos naast zijn auto mobiel bleef liggen. Andere voorbijgangers namen hun zakmessen en sneden de gummi banden van de raderen atuk. Ten slotte, eer I nog een politie-agent aanwezig was, werd het motorrijtuig geheel en al vernield. Toen de I politie verscheen, verstrooiden de lynchers zich snel. De mioistor Theotokis heeft geweigerd een deputatie der Cretenzers, zelfs als parti culieren, te ontvangen. Partijleiders hebben dit wel gedaan, nmr zijn zeer gereserveerd gebleven. De geruchten over eene revolutie op Creta zijn absoluut onwaar. Iadien prins Geoxges zijn mandaat op Creta niet weder wil aanvaarden, zal getracht worden langs vredelievende wijze de inlijving bij Grieken land te verkrijgen. De reis van prins Georges sohijnt niet veel resultaat te zullen hebben. In Italië heeft men hem verklaard, dat Italië in de Cretenzer quaestie het initiatief niet kan nemen en te Parijs gaf men hem te verstaan, dat, waar Rusland het eerst heeft voorgesteld prins Georges tot hoogen commissaris van Creta te benoemen, dit land ook in deze quaestie maar het eerst voorstellen moet doen. Sardou en Deibier de beul. Sardou heeft Deibier eens geholpen bij zijn werk, indertijd bij de executie van Troppmann. De'dood van „Monsieur de Paris" heeft dit weer op de proppen gebracht. Toen de onthoofding was afgeloopen, ver telde Deibier hem, dat hij een kleine verbete ring aan het toestel had aangebracht en wilde hem deze aanwijzen. Sardou ging dichter bij het toestel staan. Hij ging het mechanisme na, dat de beul hem uitlegde. Maar op het oogenblik, dat hij zich weer wil omdraaien, gaat de kist, waarin het lijk van den veroordeelde opgeborgen was, vanzelf open. Er komt een man uit. Al is men nog zoo aan tooneeltrucs gewend, er kunnen daarom nog wel oogenblikken van verbazing komenSardou schrikte niet weinig. „Wees maar niet hang", zei de beul, „het is mijn vrouw maar"En werkelijk, de man, die uit de kist stapte, was een vrouw, de vrouw van den beul. Zij had zoo graag haar man eens in diens werk willen helpen, het ideaal van elke goede vrouw, en haar echtgenoot had 't best gevonden, dat zij zich in het pak van een zijner helpers stak. Maar de verrassingen voor den grooten tooneelschrijver waren nog niet uit. Hij wou juist beginnen „mevrouw de beulin" te be groeten, toen een vroolgke stem hem toeriep „Dag, meneer Sardou!" Het was een der helpers. Sardou mompelde machinaal„Dag, vriendje". Maar de helper hernam„Herkent u me niet, meneer Sardou? Ik ken u goed. Ik zie u eiken avond". „Waar dan?" „In den schouwburg. Ik ben machinist, maar daarvan kun je geen gezin onderhouden. Op een dag als van daag heb ik een extratje". Te Hutsville heeft het volk de gevangenis aangerand met het doel een neger te lynchen, die besohuldigd was van moord. Toen de bewakers der gevangenis weigerden hem uit te leveren, stapelden de lynchers brandstof op rond de gevangenis en staken ze in brand. De soldaten, stikkend van den rook, moesten viuchten en de neger kreeg tal van kogels in het lichaam. TEL G B A E Middelburg, 14 September. De Commissaris der Koningin heeft de loting der Nationale Militie voor de lichting 1905 bepaald te Brouwershaven op 20 Oc tober 9.30 voor Brouwershaven, 9.45 Zonne- maire, 10.15 Noordgouwe, 10.30 Duivendijke, Eikerzee en Ellemeet, 11 Renesse, Noord- welle en Serooskerke, 11.30 Haamstede en Burgh; Zierikzee 21 October: 9 uur Zierikzee, 10.15 Kerkwerve, 10.45 Bruinisse, 11.15 Oosterland, 11.45 Dreiechor, 1.15 Ouwerkerk, I.30 Nieuwerkerk; Wissenkerke 22 October 10.15 Wissenkerke, 11 Kortgene, 11.15 Kats, 11.30 ColijnBplaatTholen 17 October, 9.30 Tholen, 10 30 Poortvliet, 10.45 Oud- Vosmeer, 11.15 St.-PhilipslandSt.-Maarters- dijk 18 October: 10 30 St.-Maartensdijk II.30 St.-Annaland, 1 uur Stavenifse, 1.30 Scherpeni8se. IABKTBBB10HTBR. Gorinchem, 12 Sept. Op de veemarkt van heden waren aangevoerd 559 runderen, 15 nuchtere kalveren, 5 vette varkens en 621 biggen. De schaarsohte van gras on de duurte in 't hooi waren oorzaak dat de handel min of meer gedrukt was, evenwel niet wegnemende dat kalfvee aan stugge prijzen werd ver handeld. Pinken en graekalveren iets lager. Nuchtere stug. B'ggeo werden aan beter prijzen verhandeld. Zware kalf koeien f 180 a f 250, melk koeien f 160 af 210, kalf r aarzen f 140 k f 180, guiste vaarzen f 100 k f 140, pinken f 40 k f 50, graskalveren f 30 f 50, nuchtere kalveren f 6 k f 16, vette varkens f 0,17£ k f 0,22 per K.G., biggen f 4 k f 11. Rotterdam, 13 Sept. Op de veemarkt waren aangevoerd 23 paarden, 1 veulen, 1092 magere- en 615 vette runderen, 215 vette-, 112 nuchtere- en 419 graskalveren, 3 schapen of lammeren, 227 biggen. - Koeien en ossen 24 tot 35 ot., stieren 21 tot 28 ct., kalveren 34 tot 48 ct. per K.G. Melkkoeien f 110 k f 255, kalf koeien f 165 k f 310, stieren f 65 k f 295, pinken f 50 k f 135, graekalveren f 24 f 65, vaarzen f 60 a f 150, alles mager vee; biggen f 5 a f 11 50, paarden f 40 a f 135. Nuohtere kalveren, fok- f 12 A f 20, slacbt- f 8 k f 11. RundereD, vooral 1 rte kwaliteit spoelingvee, gingen 1 k 2 ets. boven noteering, terwijl wei-ossen wel 2 k 3 ets. beneden den hoogsten prijs golden. Stieren met minder aanvoer, doch tragen handel, evenals graskalveren, doch hier was de groote aanvoer de oorzaak. Nuchtere kalveren en biggen waren meer gewild, terwijl de handel in paarden beslist lusteloos was. Melk- en kalf koeien, vooral de puike soorten, vonden grif koopera tot hooge prijzener werd veel voor het buitenland aangekocht. Jong voe kwam reeds over vloediger op de markt en hoewel er bepaald ook veel in omgezet werd, kon het toch de prijzen van de vorige week niet houden. Schiedam, 13 Sept. Noteeriog distillateurs 11 VERBETERD MARKTBERICHT. Rotterdam, 12 September. Ajuin. Aanvoer 12000 balen, groote f 2 80, kleine f 4; stroogele f 2.60 de 60 K.G. ZIEBIKZKE. TUD VAN HOOGWATER EN VAN LAAGWATER. Sept. 14. 15. ie. y. 17. 18. Z. 19. 20. 21. H. W. L. W. u. m. u. m. i voorm. nam. j voorm. nam. 3.32 n.1 voorm- nam. 9 10 11 12 13 voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. 5.40 5 56 6.23 641 7. 3 7.23 7 54 8 23 9. 2 9.50 10.30 11.15 11.54 0.28 051 10.59 11.29 11.49 0.18 0.4G 1.15 1.51 2.25 3.10 3.51 438 5.14 5.51 6.21 6.43 Tijd van H. W. te Dordrecht 3,15 uur later. L. W. 5,30 STOOM BOOTDIENST September. Van Vlissingen Van Middelburg Van Rotterdam naar Middelbnrg en Vlissingen. Amsterdamsche tijd. Dond. 15 Vrijdag 16 Zaterd. 17 Maand. 19 Dinsdag 20 Woens. 21 'sm. 7,30'em. 8,45 7,30 8,45 7 30 8,45 7,30 8,45 7,30 8,45 'am. 9,45 9 45 9,45 8,30 830 8,30 Op 20 September 1904, hopen j onze geliefde Ouders: J. VAN VE88EM K. SLAGER hunne 25-jarige Echtvereeniging j te herdenken. St.-Annaland, 14 Sept. 1904. Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- j en Kleiokioderen. Geboren KORNELIA P1ETERNELLA, Dochter van J. BAL en M. M. BALVleugels Schutter. Amsterdam, 8 September 1904. Voorspoedig bevallen van eene Dochter, P. J. GROS Hage. Zierikzee, 13 September 1904. Heden overleed te Noordgouwe, in den ouderdom van 75 jaar, onze waarde Tante, Mejuffrouw Jac. Hocke. »Kreekzioht", zonnemaire, 12 September 1904. Uit aller naam, M. P. HOCKE Heden overleed tot onze diepe droef heid, onze veelgeliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader J. Schilperoort in leven Beurtschipper op Rotterdam, in den ouderdom van ruim 77 jaar. Allen, die den overledene gekend hebben, zullen beseffen wat wij in hem verliezen. Bruinisse, 13 September 1904. A. OTTE—Schilperoort. C. OTTE. L. SCHILPEROORT. E. W. SCHILPEROORT— Elendaas P. SCHILPEROORT. A. M. WALPOT- schilperoort. W. J. WALPOT. En verdere Familie. De Zaak zal door zijn Zoon L. SCHIL PEROORT op denzelfdon voet worden voortgezet. Bruinisse. Tholen. Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde Zuster en Schoonzuster Jacomijntje Hocke, in den ouderdom van ruim 75 jaren. Noordgouwe, 12 September 1904. D. HOCKE Iz. C. HOCKE—van den Bout. Wed. R. G. DE KATER-Hocke. J. VAN DER HAVE-Hocke. B G. VAN DER HAVE. Wed. J. J. HOCKE—Giljam. Wed. C. HOCKE Iz.—van Ree. Volstrekt eenige kennisgeving. Heden werd ons ouderhart diep ge troffen door het overlijden van onzen geliefden Zoon PAULUS, in den jeugdigen lctftijd van 16 jaar en 4 maanden. Brouwershaven, 13 September 1904. P. VAN SLUIS Vrouw en Kinderen. Ondergeteekenden betuigen hiermede hunnen hartelijken dank voor de vele bewijzen van deelneming, ondervonden bij het overigden van hun' geliefden Vader en Sohoonzoon, de heer BERNARDUS JOANNE8 WILHELMUS SCHUTE. Zierikzee, 14 September 1904. H. C. E. M. SCHUTE. J. W. KOEVOETS. M. C. KOEVOETSVermunt. Voor al de bewijzen van belangstelling, mij op den 13den dezer betoondbetuigt ondergeteekende zijn hartelijken dank. Ouwerkerk, 15 September 1904. VAN DER HAVE. Voor de talrijke bewijzen van deel neming, ons betoond bij het overlijden van onzen geliefden Zoon en Broeder H. A. VAN AS, betuigen wij oDzen hartelijken dank. Bruinisse, 9 September 1904. Uit aller naam, Wed. JOHs. VAN AS. De ZAAK zal op denzelfden voet worden voortgezet door mijn Zoon P. C. VAN AS. De ondergeteekende beveelt zich beleefd aan tot het castreeren van Veulens, Stieren en Varkens. A. RINGELBERG, Schaapherder, Sas, Zierikzee. De BURGEMEESTER van Haam stede verzoekt Agenten, die dit najaar Suikerbieten over de bovengenoemde Haven wenschen te verzenden, h(m vóór 22 September aanst. op te geven het aantal Hectaren, waarvan de bieten voor hunne rekening aan deze Haven zullen worden geleverd. van INGELANDEN, op Dinsdag 20 Sep tember 1904, den voormiddags te 10| ure, op het Qemeentehnie te St.-Maarteoadijk. HET BESTUUR. A. Voorkeuringen. Zaterdag 17 September, 10 uur, St.- Annaiand. Zaterdag 17 September, 3 uur, Poort vliet. Maandag 19 September, 11 uur, St.- Philipsland. B. Kr'ngkeuringen. Woensdag 21 September, 3.J uur, Oud- Vosmeer. Donderdag 22 September, 9 uur, 8t.- Maartensdyk. Uitgeloofd worden bij elke vóórkeuring 2 premiëa voor de jongere en 2 premiëa voor de oudere stieren, ieder groot f 15,en bij elke kringkeuring 2 bijdragen van minstens f 30, voor de jongere stieren en éón van minstens f 80 en één van minstens f 48 voor de oudere stieren, terwijl de premiëa voor ingevoerde stieren met f 20, worden ver hoogd. Bjj de kringkeuringen mogen alleen die stieren mededingen, die aangeboden zijn bij de vóórkeuriogen. Reglementen der keuringen sijn gratis verkrijgbaar bij W. KAKEBEEKE te Goes, Secretaris der Afd. Z. v. h. N. Rundvee- Stamboek.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1904 | | pagina 3