MIDDELBURG--ZIERIKZEE. 4DVERTEMTIEN. F LORflLI A. Doctor De Wilde, Arts voor Huidziekte enz., en toonde dat ze, dank zij haren verdienstelijken directeur, do heer C. Flipse, een uitstekende uitvoering geven kan. In de tent werden, behalve kleinere stukken, uitgevoerd: Marche Populaire, gecomponeerd door den heer C. Flips©, L' Amitié, Ouverture, en Concordia, groote wals. Jammer dat het 10 ure sluiting was. Goes. De Koningin heeft vergunning verleend tot het voeren van haar wapen aan D. J. van der Have, boomkweeker te Kapelle bij Goes. Middelburg, 1 Sept. Woensdagavond heeft in de Lange NoordBtraat alhier een zeer lakenswaardig feit plaats gehad. De heer G. H. Rengs, pastoor alhier, die omstreeks S uur van een ziekenbezoek huis waarts keerde, werd ter hoogte van den Helm gescholden en beleedigd door een vier- of vijftal militairen, die van de overzijde der straat op hem afkwamen. Toen de heer Rengs zioh wilde vergewissen wie de personen waren en daarom één hunner de kepi afnam, viel hem de hoed van het hoofd, die door de militairen werd vertrapt, terwijl zij met zijn stok, dien de pastoor liet vallen, aan den haal gingen. De daders van deze laffe baldadigheid zijn onbekend. Wel werden een aohttal militairen door de politie gearresteerd, doch die moesten, wijl geen bewijs tegen hen was, weder op vrije voeten gelaten worden. De Koninginnefeesten zijn hier uit stekend geslaagd. Wij zouden hiervan geen melding maken, ware het niet dat wij van een geheel nieuw nummer, dat goed heeft voldaan, konden melding maken. Des avonds was de Groote Markt schitterend verlicht op Yenetiaansche wijze. Duizenden lampions slingerden over het ruime plein, die aan ijzerdraad waren bevestigd. Het geheel maakte een prachtigen indruk en wij twijfelen niet of deze verlichting heeft de algemcene goed keuring weggedragen. Alhier is een knaapje van 9 maanden uit de derde verdieping op een binnenplaats gevallen. Het kind werd meer dood dan levend opgenomen en naar het gasthuis overgebracht. Ged. Staten van Zeeland hebben aan versohillende scheepswerven de gelegenheid gegeven om in te schrijven voor een nieuwe raderstoomboot voor den Prov. stoombootdienst op de Wester-Schelde, welke boot ongeveer van hetzelfde type moet zijn als de laatste nieuwgebouwde boot, de »Zuid-Beveland". Landbouw en Veeteelt. Zierikzee, 1 Sept. Donderdagmiddag werd in het »Huis van Nassau" alhier een vergadering gehouden van den kring Sohouwen-Duiveland der afdeeling Zeeland van de VereeDiging »Het Nederlandsch Rundvee-Stamboek". De heer C. van Schelven opende de vergadering. In zijn openingswoord dankte hij rijk eo provincie voor den verleenden stoun, en het bestuur van het Rundvee-Stamboek voor zijn werkzaamheden. Tot keurmeesters werden benoemd de heeren C. Steendijk, Y. M. Krepel, D. Koopman, C. van Westen en A. A. Vis. Allen lieten zich hun benoeming welgevallen. Besloten werd, dat dit jaar de voorkeuring te Oosterland, Zierikzee, Zonnemaire en Renesse zal gehouden worden en do kricgkeuring te Nieuwerkerk en Noordwelle. Niets meer aan de orde zijnde sluit de voorzitter de vergadering. Onder presidium van den heer E. v. d. Bosch, kring-commissaris en bijgewoond door den heer L. H. Seegers, inspecteur van het »Nederlandsch Rundvee-Stamboek" voor de provinciën Zeeland en Noord-Brabant, ver gaderde te Goes de kring Zuid-Beveland van het N. R. S. Ter verkiezing door de afdeeling van drie voorkeur meesters en twee plaats vervangers, twee kring-keurmeesters en een plaatsvervanger werden aanbevolen de heeren C. Zuidweg, J. de Geus, J. J. Mol, J. Welle- man en J. D. Elenbaas. Yoor de voorkeuringen (om de afstanden zoo gelijk mogelijk te maken) werden aan gewezen: KrabbendijkeKapelle, Goes, Heinkenszand en Oudelande. Voor de kring keuringen: Kruiningen, Goes en 'sHeerenhoek. De aanwezige landbouwers werden aan gespoord om een groot aantal stieren naar de voorkeuringen te zenden, omdat deze uit nemend hebben voldaan. Aanmerking werd gemaakt op het laat bekend maken van den uitslag der keuringen maar de keuringscommissie kan slechts be ginnen met het toekennen van bekroningen, als de keuring in de geheele afdeeling bekend is. Do wenschelijkheid werd te kennen gegeven om terstond na afloop der keuringen aan belanghebbenden op te geven het aantal punten, dat aan een stier is toegekend en zoo spoedig mogelijk eene voorloopige bekroningslgst to publiceeren. Wat kippen bij goede voeding kunnen De heer A. C. v. d. Sluis, stationschef te Lage Zwaluwe, bericht: Van zes Italianen, broed Mei 1903, raapte ik io 9 maanden tot 22 Aug. j 1. 1000 eieren, één van die zes heeft bovendien dit jaar gebroed en kuikens grootgebracht. Ze zijn groot gebracht en verder steeds gevoed met het beroemde Cleveland's Egg'smeal van de firma Bertels Comp. te Amsterdam. Zie achterstaande advertentie). Suikerbieten. De Zuid-Hollandsche beetwortelsuikerfabriek te Oud-Beierland heeft hare agenten gemachtigd nu reeds contracten voor het volgend jaar te sluiten voor levering van bieten, tegen f 1 per 1000 kilogram meer dan dit jaar ia bestoed. Naar wij uit goede bron vernemen, is do termijn A, zijnde do levering van suiker bieten van 19 Sept. tot 24 Sept., door don bond van Buikerfabrikanten vervallen ver klaard. St.-Filipsland, 31 Aug. Het totaal aavtal baaltjes witte ajuin, dat dezen zomer uit den Oudenpolder alhier en uit den Willem Frederik Karelpolder verzonden is per tram, bedraagt circa 6500. Dat de teelt der witto ajuin voor den arbeidenden stand in onze gemeente geen onvoordeelige zaak is, kan wel blijken uit het feit, dat er deze campagne voor pl. m. f 7000 in verwerkt is. SEBKHIEUWS. Scharendijke, 30 Aug. Het met groen en bloemen versierde kerkgebouw der Ger. Gem. alhier kon hedenavond nauweljjks de overtalrijko schare bevatten, opgekomen nu het jubileum vau ds. Raman vanwege de olassis Zierikzee door de predikanten der Ger. kerken te Bruinisse, Brouwershaven en Haamstede werd herdacht en gehuldigd. Een geschenk, dat in den aanstaanden winter belangrijken dienst zal kunnen bewijzen, aangekocht voor de lijst-bijdragen der gemeenteleden, was in 't gebouw tentoon gesteld. Poortvliet. Door den heer P. van Oost is bedankt voor ouderling bij de Gereformeerde Gemeente alhier. Opgericht is de Apologetische vereeniging aPetrus Caniaius". Zij stelt zich ten doel: de katholieke kerk in haar wezen en streven meer en meer bekend te maken en tegen aanvallen te ver dedigen. De leden der vereeniging trachten dit doel te bereiken o. a. door het uitgeven van Apologetische geschriften en het plaatsen van artikelen met dezelfde strekking in bladen en tijdschriften. O 9 D 8 B W IJ I. Voor de vacature van hoofd der school te Hansweert (gemeente Kruiningen) hebben zich zestig sollicitanten aangemeld. De heer M. Bal, onderwijzer aldaar, is tot tijdelijk hoofd aangesteld. Geslaagd te 's-Hertogenbosch voor de hoofdakte mej. L. de Lange, onderwijzcres te Tholen. De heer C. Weetveer, volontair te 's-Gravenpolder, is benoemd tot onderwijzer aan de op te richten christelijke sohool te Oudelande. De heer S. Hans, onderwijzer aan het Westar-Instituut te Rotterdam, herdacht den len dezer den dag waarop hij vóór 25 jaar het eerst het onderwijzers-ambt aanvaardde aan de bizondere school te Zierikzee. Zeer vele bewijzen van belangstelling mocht hij op dezen dag ondervinden, zoowel van leerlingen als oud-leerlingen en vroegere en tegenwoordige collega's. Verschillende ge schenken, waaronder een fraaie boekenkast, werden hem aangeboden. Post ei Telegrafie, Met ingang van 16 Augustus is het tracte- ment van den brievengaarder te Sirjansland, den heer J. M. Onderdijk, met f 25 verhoogd. BE O M T 9 X A K E I. De rechtbank te Amsterdam heeft Dinsdag tot een jaar gevangenisstraf veroor deeld den beëedigden translateur J. C. M. M. aldaar, leeraar in de Fransche taal en letter kunde, wegens aansporing tot meineed van twee personen, die verklaringen hadden af gelegd in een onbeduidend strafzaakje, waarin de huishoudster van beklaagde als beklaagde terecht stond. De eisch was H jaar. SPORT. In aanvulling van ons bericht betreffende de bekroningen op de hondententooDBtelling te 's Gravenhage vermelden wij nog, dat de heer D. Koopman Pz. te Nieuwerkerk een derden prijs in de opene klasse, benovors den derden prijs in de Dieuwelingeklasse, en een specialen prijs voor den mooieten onge- coupeerden Duitechen dog behaald heeft. De heer J. Baljé (e Goes verwierf op de tentoonstelling van honden te 's Hage een eereten prijs met zijn Italiaacsch windhondje Lady Nelly, benevens een kunstvoorwerp voor de mooiste reu of teef. Gemengd Nieuws. Te Ostende zijn Donderdag voor meer dan 150,000 fr. juweelen bij vollen dag gestolen io het »Hótel Alexandra", op den zeedijk, waar twee bankiers van Buda-Pesth en hun dames hun intrek genomen hadden. Na het tweede ontbijt bevonden de dames, toen zij naar boven gingen, dat al hun juweelen weg waren. De politie stelde aan stonds een onderzoek in, dat tot de aanhouding leidde van twee hotelbedienden, één uit het hotel zelf en een ander. Deze laatste werd aangehouden in het zeestation, waar hij de boot voor Dover wilde nemen. De bestolen bankiers, hebben een belooning uitgeloofd van 5000 fr. aan hem, die tot de ontdekking der juweelen leidt. TELEGBABHEH. Vlissingen, 2 September. Hedennacht kwam op de reede alhier ten anker Hr. Ms. »Evertsen", die hedenmorgen naar Antwerpen opstoomde. De koniDg van Engeland zal morgenochtend 7.45 per extra- trein hier arriveereD, en zal zioh dan onmid dellijk aan boord van zijn jacht begeven. 's-Gravenhage, 2 September. Bij het afscheidsdiner aan generaal Van Heutsz verklaarde de Minister van KoloniëD, dat Van Heutsz het ambt niet gezocht heeft, maar als plicht aanvaardt; voorts zeide hij, dat samensprekingen tusschen Van Heutsz en den Minister vruchtbare samenwerking kunnen doen verwachten, en dat Van Heutsz met den Minister samenstemt in waardeering der Chris tenmissie. Van Heutsz antwoordde, en hoopte, na een beroep op de medewerking der regee ring in Nederland, dat ook andere volken zullen kunnen erkennen, dat onze Koloniën de best bestuurde ter wereld zijn. Van Heutsz vertrekt Zondagochtend naar Genua ter in scheping. Ingezonden Stukken. Wissenkebke, 1 Sept. 1904. Mijnheer de Redacteur! Gaarne verzoek ik een plaatsje voor onder staande in uw veelgelezen blad. Met den verjaardag van onze geliefde Koningin werd er hier feest gevierd. Ieder, of bijna ieder had iets geofferd om er een feestje van te kunnen maken, en de kinderen hebben in de eerste plaats pret gehad; ze hebben om prijzen gespeeld, en later lekker gegeten en gedronken. Wat me nu waar leed doet, is de houding van onzen Burgervader in deze; ik hoorde, dat bij een ovatie door de muziek met al de schoolkinderen, Z E.A. de moeite niet deed, zelfs door een hoofdknik te kennen te geven, dat hij kennis had genomen van die ovatie, en zou het zijn geweest, dat Z E.A. niet thuis was, dan had ik het toch oorbaar geacht, dat Z.E.A. familie een teeken had gegeven, dat ze gehoord had wat aan den vertegenwoordiger van H. M. de Koningin, dien dag door „Apollo" en de kleinen voor H. M. werd uitgevoerd. Ik ben er mee in mijn schik, dat onze Burgemeester de herbergen laat sluiten (met Christelijke feestdagen om 10 ure), doch een nationaal feest, wAar geen enkele wanklank heerschte, en alles geregeld toeging, dit te stuiten, door sluiting van de herbergen, juist dat ieder, die luistert buiten, wel eens iets tot verversching zou willen, dat vind ik wel wat «zonder reden willen heerschen", en nu PREDI in onderstaande Gemeenten van Zondag 4 Se Da Oeref. Kerk te Zierikzee: 's Voorm. tien ure en 's avonds zes ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Kerkwede: 's Voorm. hall tien ure: ds. Blankert. Herv. Kerk te Serooskarke: 's Voorm. half tien ureds. Mossel. Herv. Kerk te Borgh: 's Voorm. half tien ure: ds. De Jaghcr. Herv. Kerk te Renesse: 's Nam. twee ureds. Onnes. Herv. Kerk te Noordwelle 's Voorm. half tien ureds. Onnes. Herv. Kerk te Haamstede: 's Voorm. half tien ureds. Brouwer. Geref. Kerk te Haamstede: 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Koolstra. Oud-Geref. Kerk te Haamstede: Driemaal Leeskerk. Herv. Kerk te Eikerzee: 's Nam. twee ure: ds. De Jagher van Burgh. Geref. Kerk te Eikerzee: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Raman. Herv. Kerk te Brouwershaven: 's Voorm. hall tien ure: ds. Van den Broek. (Oogstpreek). Geref. Kerk te Brouwershaven 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ureLeeskerk. Herv. Kerk te Zonnemaire: 's Nam. twee ure: ds. Blankert van Kerkwerve. Geref. Kerk te Zonnemaire 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ureLeeskerk. Herv. Kerk te Noordgouwe: 's Voorm. half tien ure: ds. Meyer. Herv. Kerk te Dreischor* 's Voorm. half tien ure: ds. Van de Griend. BBURTEN Schouwen en Dniveland. p t e m b e r 1 O O 4. Ohr. Geref. Kerk te Zierikzee: 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds ze3 ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Ouwerkerk: 's Nam. twee urff: ds. Meijer van Noordgouwe. Herv. Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. v. d. Linden. (Oogstpreek). Geref. Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. hall tien ure: Leeskerk; 'snam. twee ure en 's avonds zes ureds. Cramer. (Oogstpreek). Oud-Geref. Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. 9 ure's nam. 2 ure en 's avonds 5.15 ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Oosterland 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee uredr. G. Smit. (Doopsbediening). Geref. Kerk te Oosterland: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. C. Staal; 'savonds zes ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Sirjansland: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ureds. Kamsteeg. Herv. Kerk te Bruinisse: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: ds. Waardenburg. (Doopsbediening) Geref. Kerk te Bruinisse 's Voorm. half tien ure en 's avonds vijf ure: ds. De Jager. Oud-Gerei. Kerk te Bruinisse: 's Voorm. negen ure's nam. twee ure en 's avonds vyf ure: Leeskerk. Evangelisatie Bruinisse 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: Gewone dienst Evangelisatie Jeruël U: 's Voorm 10 ure, 's nam. 3 ure en 's avonds 7.30 ure: Het Bestuur. ben ik er van overtuigd, dat Z.E.A. hiervoor de macht bezit, doch schrijver dezes weet ook, dat het volk recht heeft te protesteeren tegen zoo'n handeling. X. P S. Men zei nu nog, dat men op Camper- land tot 12 ure gefeest heeft; waarom op ons dorp dan om 10 uur sluiting? 9ABKTBEBIOHTEI. Zierikzee, 1 Sept. De aanvoer was van alle artikelen meer dan voldoende; tarwe moest 30 k 40 cent lager worden afgegeven Tarwe f 6 k f 7.25chevaliergorst f 5 25 f 5.90; wintergerst f 4.50 a f 4.75; zomer- gerst f 4.25 k f 4 50; rogge f 4.90 a f 5 25 haver f 2 75 A f 3 25; erwten (kleine) f 7 50 k f 8; kroonerwten f 7.75 f 8.35; bruine boonen f 12 a f 13. Middelburg, 1 Sept. Ter graanmarkt van heden was uit Walcheren een ruime aanvoer; kroonerwten en zomergerst werden het meest gepresenteerd. Van nieuwe witte boonen co bruine dito waren ook eenige monstertjes ter veil, waarvan de kwaliteit goed was, ofschoon niet groot van stuk. Do noteering is als volgt: Jarige Walcb. tarwe f7 tot f 7.25 naar kwaliteit; voor nieuwe Walch. dito werd f 7.40 k f 7.60 betaald nieuwe rogge hield meu op f 5.50; nieuwe wintergerst niet ter markt; nieuwe zomer dito f 4 25 f 4.30; jarige witte boonen f 8 f 8.50; nieuwe kroonerwten werden weder veel gevraagd en van f 8 90 tot f 9 gekochtkoolzaad zonder handel kar wijzaad op f 10.25 gehouden. Veemarkt te Zierikzee. Donderdag 1 September. Aangevoerd 4 2|-jarige ossen 39 1 ^-jarige en 2-jarige ossen, f 75 tot f 135. Handel flauw. Burgerlijke Stand van Zierikzee. geboren: 26 Aug. Een zoon van R. de Vries en C. v. d. Wekken. 28 J. K. van Dongen en A. Bloem. oehuwd: 31 Aug. A. Renters, 89 j., weduwn. en L. J. Blom, 25 j., j d. overleden: 31 Aug. J. Willemse, 4 m., d. 1 Sept. M. Beekman, 76 j., ongeh. d. Burgerl. Stand van Stavenisse. geboren: 3 Aug. Geertje Adriana, d. van Anthonie Quist en Marina Adriana van Bloppoel. 16 Adrianus, z. van Jacob Gaakeer en Adriana Dirkje Zeedijk. 25 Leendert Marinu', z. van Andries van 't Hof en Johanna Geertruida Droogendijk. 26 Lena Maria, d. van Leendert Potappel en Marina Smits. gehuwd: 8 Aug. Theunis Cornells Struijk, 20 j., j m. en Cornelia van Vossen, 17 j j.d. overleden: 11 Aug. Adriana Cornelia, 3 j., d. van Jan van Oost en Adriana Cornelia Verstraate. 20 Alriaan de Rijke, 24 j., ongehuwd. 21 (Te Vlissingen) Maria Plansoen, 75 j., weduwe van Jacob Willem Korteweg. Cornelia den Braber, 68 j., echtgenoote van Wouter van Oeveren. Burgerl. Stand van Poortvliet. Augustus 190 4. geboren: Helena Adriana, d. van P. Kleppe en C. Kloet. Maatje, d. van J. van 't Hof en W. M. Bgl. Jan Marcus, z. van K. van Dijke en J. H. van der Welle. Johannes Jan, z. van Chr. P. van der Slikke en J. D. vau Zorge. Jacob Cornelis, z. van M. de Groen en J. W. Heijboer. Sara Johanna, d. van P. van der Slikke en C. M. Hage. ondertrouwd: Jan van Stee, j m., 80 j. en Jacoba Huiberdina Koppen- hol, j.d., 22 j. getrouwd: Marinus Leendert Qaist, j.ra., 20 j. en Maatje Cornelia Koppenhol, j.d., 20 j. overleden: Jacobus Vermaas, 78 j., echtgenoot van Cornelia van der Werff. Cathanna Geertruida Feijtel, 2 maanden, d. van Willem Feijtel en Maria Lena de Jager. Adriaan van der Stel, 6 maanden, z. van Christiaan Eliza van der Stel en Jacoba JohanDa van Houdt. 376ste Staats-Loterij, Collecten uit het 2e district vai Trekkingen der 4e klasse van 29 en 30 1 September 1904. Prijzen van f 0£>: 4401 7386 9289 9366 9427 5627 7387 9292 9381 9435 5650 7394 9311 9387 9808 5653 7397 9322 9390 9809 5659 7398 9331 9397 9812 5660 7402 9364 9398 9828 Zeeland. Augustus e 9850 13153 13164 13166 18318 18322 3TOOH BOOTD1HV0X AMSTERDAMSCHE TIJD. Van Middelburg 'smorg. 'smidd Zaterd. 3 7,30 Van Zierikzee Zondag 4 Maand. 5 Dinsd. 6 Woens. 7 Dond. 8 Vrijdag 9 7,30 Zaterd. 10 7,30 7,30 7,30 7,30 7,30 4,— 4,— 4,— 3,30 3,30 3,30 3,30 3,30 smorg. Zaterd. 3 7,30 Zondag 4 naar Cortg. 7,30 terug Z.zee 9,— Zondag 4 o. Middelb. 11,15 Maand. 5 7,30 Dinsd. 6 7,30 Woens. 7 Dond. 8 Vrijdag 9 Zaterd. 10 7,30 6,30 7,30 7,— 'smidd. 3,30 3,30 j 3,— 3,30 3,30 I 3,30 i 1»— i Indien reizigers van Zierikzee naar Goes, bij den Agent te Zierikzee, vóór het vertrek der boot, (lydig voor de j ochtendreuen op den voorafgaanden avondvóór 8 uur) plaats nemen voor den wagen van Catsche veer, zal om een bijwagen naar Goes worden getelegrafeerd. Zeetijdingen Zierikzee. UITGEKLAARD: 2 Sept. De schoener »SkibIadner"naar Frederikshald (Noorwegen). Weekmarkt te Zierikzee, 4 Sept. 1904. BoterprijzenDe Boter is verkocht voor f 0,62£, 0,72| en f 0,75 de 5 Hectogram. Kip-Eieren: De Kip-Eieren zijn verkocht voor 0,75, f 0,92£, f 0,95 en f 1,per 25 stuks. Kleine Kip-Eieren voor f 0 50 per 25 stuks. Ondertrouwd ADRIAAN BASTIAAN KOSTENSE en ELIZABETH VAN DEN BERGE. Oosterland, Bruinisse. 1904. Hedeu overleed ten mijnen huize, ouze geliefde Zuster en Tante Maria Beekman in den ouderdom van 75 jaren. Zierikzee, 1 September 1904. Uit aller naam, Wed. D. J. PH. JACOBI— Beekman. Heden overleed na een smartelijk Jijden, onzo Zoon, Broeder en Behuwdbroeder JAV, in den ouderdom van 17 jaar en vijf maanden. Zonnemaire, 1 September 1904. ANTH. VIERGEVER. M. VIERGEVERKnulst en Kinderen. Bij mijn vertrek naar de Argentijnsche Republiek, roep ik familie, vrienden en be kenden een laatst hartelijk vaarwel en tot weerziens toe. Antwerpen, 31 Augustus 1904. C. VAN WESTEN, s/b. S. S. ^Helgoland"* I)e (jeeamenlijke 1Sakker» van Xlerlkaee maken bekenddat tsi) as. Maandag hun brood met leent per Kilo hebben verhoogd. De onderg-eteekende bericht dat bij hem geen verhooging op brood plaats heeft. Onder minzame aanbeveling, C. J. BROUWER, St.-Domusstraat. lOo Tentoonstelling? op Zondag en Maandag 4 en 5 Sept.opgeluisterd door een fraaie [collectie Palmenbloeiende Planten en Bloemwerken van den beer Geij- sendorpher, bloemist ta Bergen op Zoom. De tentoonstelling (in den tuin van den heer Verwer) is geopend: Zondag van 11 - tot 5 on Maandag van 12 tot 4 uur. Prijs- uitdeeling Zondag 5 unr. De toegang is vrij voor de leden met ééne Dame-huisgenoote meerdere Dames 10 cents, niet-leden 20 cents. Vrije toegang voor min- en onvermogenden. Prijswinners en leden van nFIoralia" hebben toegang tot het Concert van Zondagavond. Wie mooie of zeldzame bloemen of planten ter opluistering wil afstaan, zal de Vereeniging zeer verplichten, Terughalen der planten van de kwee kers Maandag van 5 tot 7. HET BESTUUR. Open Rijstuin 20, Rotterdam, SPREEKUREN 12—2. 7-8. Inrlolitlngon voor behandeling yan Zenuw-, Inwendige- en Rheumatische Ziekten. ROTTERDAM, Schiedamsche Singel 11, Geneesheer-Directeur Jör. TEIN CA.TMJ.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1904 | | pagina 2