Uit Stad >n Provincie. Vlissingen, MiddelburgenRotterdam. ADVERTEMTIEN. Geen zittingperiode der Tweede Kamer gaat voorbij, of de heer K. Schraver, gepen- sionneerd eerste luitenant, plaatselijk adjudant te Rotterdam, zendt eenige adressen in op verschillende onderwerpen betrekking hebbend. Thans is ingekomen een adres van dien heer betrekkelijk het zorgen voor de veiligheid van het dienstpersoneel. bp het zeemen van ramen. Almelo, 22 Febr. Een bekend straattype, wonende in één der achterbuurten alhier, is dezer dagen overleden. Als bedelaar gekleed, leurde hij sinds jaren met lucifers en blauw steen, zoowel in deze als in omliggende gemeenten. Bedelen deed hij niet en wanneer men hem een aalmoes gaf, gaf hij steeds een doosje lucifers in ruil. Na zijn overlijden bleek zijn nalatenschap uit f 15.000 aan contanten te bestaan. Vlaardingen. Naar de Goedk. Vlaard. Courant meldt, heeft de ontslagen gemeente ontvanger de heer Y. Schuitmakerzich gewend tot H. M. de Koningin, met verzoek om schorsing of vernietiging van het besluit van den gemeenteraad, waarbij hij werd ont slagen. Volgens mededeeling van hetzelfde blad heeft de heer Schuitmaker indertijd in zijn brief aan den Minister van Binnenlandsche Zaken gevraagd, indien geen gevolg werd gegeven aan zijn aanklacht, dan een rechts vervolging tegen hem in te stellen. Uit de in het genoemde blad opgenomen brieven van den heer Schuitmaker aan den officier van justitie blijkt, dat de aanklacht van den heer S. hierop neerkwam, dat voor de kosten van het hek voor het (aan de gemeente behoorend) huis van den burge meester ten bedrage van f 654,40 door Burgem. en Weth. een bevelschrift tot betaling was afgegeven op den begrootingspoet«stichting en uitbreiding van scholen voor lager onder wijs"; tengevolge waarvan 25 percent van de koBten aan het Rijk in rekening werden gebracht en door de gemeente ontvangen. Rotterdam, 22 Febr. De Rumeeneche regeering heeft de uitleveriog toegestaan van den bouwondernemer C. de B., wiens aan houding was aangevraagd door de justitie ter zake van verduistering enz. van aandeelen der Maatschappij Circus en Concertgebouw te Rotterdam. Dezer dagen wordt De B. per scheepsgelegenheid in Holland verwacht. Vanmorgen had bij de aanlegplaats der Dordtsche booten aan het Kralingsche Veer een ongeval plaats, dat daar ve8l deelneming verwekte. De 20-jarige onderwijzer Dirk van Meurs, wiens moeder te Schiedam woont, terwijl hijzelf alhier op kamers woont, kwam daar vanmorgen omstreeks kwart over achten met de stoomboot «Quakernaat" uit Rotterdam aan, teneinde zich naar zijn school aan De Keten, gemeente Capelle a/d. IJsel te begeven. De plank was nog niet goed gelegd, toen v. Meurs er, niettegenstaande de waarschu wingen van het personeel, al op sprong en daar de boot nog niet geheel stillag, was het noodlottig gevolg van deze onvoorzichtige daad, dat de plank kantelde en v. Meurs te water geraakte. De 3terke stroom maakte helaas alle pogingen om hem nog te redden, vruchteloos. Een uur later werd zijn zielloos overschot door den agent van politie Steenhof opgedregd. Het werd in het café van den heer Maarten Visser aan den Schaardijk binnengebracht en daar wendden de doctoren Wagtendonk van IJselmonde en Dorlas van Capelle nog alle pogingen aan om de levensgeesten op te wekken, doch zonder dat zij resultaat hadden. Wat het voorval nog tragischer maakt, is dat v. Meurs in gezelschap was van zijn meisje, dat in Vlaardingen woont en onderwijzeres is aan dezelfde school. Zij was dus ooggetuige van het ongeval. Gewoonlijk begaf v. Meurs zich te voet, langs het Toepad, naar Kralingsche Veer vanmorgen maakte hij bij uitzondering van de boot gebruik. De moeder van den ongelukkige verloor eerst verleden jaar haar man door den dood. 's-Hertogenbosch, 22 Febr. Door den Nederlandschen Bond van Schoenfabrikanten is in de heden gehouden vergadering besloten, de prijzen die sedert 15 Nov. 1.1. met 5 pCt. verhoogd zijo, op nieuw te verhoogen en zulks tengevolge de steeds duurder wordende grondstoffen. Zierikzee, 24 Febr. Door den Commissaris der Koningin in Zeeland is bepaald, dat de aflevering der mansohappen van de lichting 1903, die ingevolge art. 101 der Militiewet 1901 of ter vervulling van de plaatsen der manschappen, die op 15 October 1903 ont braken, moeten worden opgeroepen en bestemd zijn ter volledige oefening, zal plaats hebben op Dinsdag 15 Maart a.s. te Middelburg. Voor de gemeente Zierikzee moeten van de lichting 1903 op genoemden datum 4 manschappen worden afgeleverd. Voorts geschiedt de aflevering der man schappen van de lichting 1904, bestemd ter volledige oefening, als volgt: die zich hebben opgegeven voor de zee militie (3 manschappen uit Zierikzee), uit de gemeenten in Tholen, St.-Philipsland en Schouwen, te Middelburg op Woensdag 10 Maart a.s en de overige manschappen uit Schouwen en Duiveland (13 manschappen uit Zierikzee) op Dinsdag 22 Maart a s. te Middelburg. De manschappen voor korte oefening (op komst Mei) zullen later worden opgeroepen. Volgens de door ons bij den directeur geneesheer van het Ziekenhuis te Noordgouwe, den heer dr. Wortman, ingewonnen inlich tingen, is de toestand van den machinist Rietveld, die bij het tramweg-ongeluk nabij Capelle zulke ontzettende brandwonden be kwam, nog steeds zorgelijk. De officier van gezondheid 2e kl. W. A. de Looze, die 25 dezer geplaatst wordt aan boord van Hr. Ms. schoener «Zeehond", komt dan te Willemsoord in station. Onzo vroegere landgenoote, mej. Harry van der Harst te Leipzig, is, naar wij ver nemen, uitgenoodigd medio Maart de alt party in de «Johannes Passion" te komen vervullen te Graz, hoofdstad van Stiermarken. Oostorlaild. Benoemd met ingang van 1 Maart a.s. tot jachtopziener te Jaarsveld C. M. van der Graaf, thaus onbezoldigd rijksveldwachter alhier. St-Filipsland, 23 Febr. Door den kooi man v. d. V. is in de eendenkooi in den Anna-Jacoba-Polder een vreemden hond op gevangen, die daar waarschijnlijk met geen goede bedoelingen rondliep. In plaats van J. Maan de Kok, die daarvoor bedankt heeft, is tot weger aan de weegbrug in den Ouden weg benoemd M. Mol. Wissenkerke, 23 Febr. Heden vergaderde in de openbare school alhier de afdeeling «Volksweerbaarheid". Volgens gedane rekening door den penning meester bleek, dat over 't afgeloopen jaar was ontvangen f 84.72 en uitgegeven f 52.38, inbegrepen een subsidie aan de Schietvereni ging en de Gymnastiekvereniging »01ympia", bedragende resp. f 25 en f 10. Een batig saldo was aanwezig van f 32 34. Wordt besloten uit dat goed slot weer een zelfde bedrag als subsidie te verleenen aan de Schiet- en Gymnastiekvereniging. Hierna worden herkozen als bestuursleden de heeren D. J. Helderman, P. den Boer, C. N. v. d. Heijde en A. A. v. d. Maas Ez. Goes. Zelden heeft een faillissement zoo veel voeten in de aarde gehad als dat van Prosee. Nu weer zijn een paar personen, die in verband met deze zaak gearresteerd en naar Middelburg gezonden waren, op vrije voeten gesteld. Men spreekt van een tekort van 10 mille. De familie P. is nog altijd zoek. Een bezoeker van het café Boudeling op de Groote Markt had bp het afdalen van de trap het ongeluk te vallen en een been te breken. Een landbouwer te Heinkenszand heeft nu reeds, om in het aanstaande najaar te leveren, 1000 H.L. aardappelen verkocht tegen f 1.80 pex H.L. Zure appelen gelden tegenwoordig op Zuid-Beveland f 10 k f 11 per H.L. Vlissingen. De Fransche driemastschoener «Zamfcèze", komende van Laguno (Mexico) met verfhout, via Falmouth, is Vrijdag hier ter reede aangekomen. Het schip heeft eene ongelukkige reis gehad. In volle zee werden verschillende der manschappen ziek, zoodat men langen tijd werkkrachten tekort kwam. Er moet aan boord een kwaal geheerscht hebben, want volgens men vernomen heeft, zouden de kiekens die aan boord waren, en zelfs een aap gestorven zijn. Op 300 mijlen van Bishop werd de kapitein van de «Zamtèze" door een hooge zee opgenomen en over boord geslingerd. De man is verdronken. Het schip ligt achter den hoek, op de reede van Austruweel, en, volgens men heeft kunnen zien, zijn ook de twee bovenste bramra's weggeslagen. Te Falmouth was het vaartuig in zulken ongelukkigen staat, dat het niet naar Antwerpen kon zeilen, maar gesleept moest worden. Tot adj.-inspecteur van politie 2e kl. alhier is benoemd de heer P. Strikwerda, eervol ontslagen onder-inspecteur van politie te Rotterdam. Landbouw en Veeteelt. Te Krabbendpke hielden Vrydag de zeven coöperatieve landbouwvereenigingen uit het oosten van Zuid-Beveland, vertegenwoordigd door afgevaardigden, een vergadering ter bespreking van het vormen van ééne kriog- afdeeling. Deze vergadering werd geopend en geleid door den heer C. Bal, voorzitter van de ver- eeniging te Waarde. Deze kringafdeeling heeft dan het recht om een afgevaardigde ter algemeene ver gadering te zenden. De vergaderden kozen tot voorzitter genoemden heer C. Bal en tot secretaris den beer C. P. Vogelaar van Krabbendijke. Als afgevaardigde ter Algemeeno Ver gadering werd aangewezen de heer C. P. Vogelaar en tot diens plaatsvervanger de heer F. Burger van Ierseke. Dat het Friesche vee ook ver buiten ons land een goeden Daam heeft, bewijst het feit, dat sedert een paar weken te Leeuwarden vertoeft een handelaar uit Brazilië, met het doel om in de omstreken fokvee te koopen; 10 stuks werden door hem reeds tegen hooge prijzen gekocht en naar zijn vaderland gezonden. In eed druk bezochte vergadering van den Bietenbond te Oostburg is besloten nog geen contracten af te sluiten voor de levering van suikerbieten in dit seizoen. De leden achten vooral de bepalingen voor de vroege levering te bezwarend. De gemeenteraad van Hulst heeft aan de afdeeling Ilulst der «Maatschappij voor Landbouw on Veeteelt in Zeeland" eene subbidie verleend van f 175 voor do tentoon stelling van paarden, runderen, schapen, varkens, pluimgedierte en landbouwwerktuigen, welke in de maand Juni te Hulst zal gehouden worden. Het Hoofdbestuur verleende f 540, het Ned. Paarden-Stamboek f 175. Voorts zijn nog van andero zijden vele geldelijke toe zeggingen gedaan. Door hot hoofdbestuur der Groningsche maatschappij van landbouw en nijverheid is in een adres aan den minister van binnen landsche zaken betoogd dat het niet wpneche- lijk is een landbouw-universiteit op te richten. Veeleer moest aan de bestaande hoogescholen ook de landbouwkunde worden gedoceerd, met verkrygbaarstelling van een doctoraat in dat vak. BHOHTHZ1KEH. Zierikzee, 23 Febr. De arrondissements rechtbank verklaarde heden P. J. B., 18 jaar, arbeider te Zierikzee, schuldig aan twee feiten van diefstal, waarbij de schuldige zich den toegang tot de plaats des misdrijfs heeft verschaft, en het weg te nemen goed onder zyn bereik heeft gebracht door middel van braak, en veroordeelde hem tot een gevan genisstraf van ééo jaar, met bevel tot gevangenomiDg. Beklaagde, die reeds een paar maal wegens diefstal gevangenisstraf had ondergaaD, werd daarop gearresteerd, en naar het huis van bewaring overgebracht. Verder werden veroordeeld, wegens: huisvredebreuk en vernieling van eenig goed: J. M. F., 28 jaar, metselaar te Nieuwerkerk, tot f 15 boete, subs. 1 maand hechtenis; het in de gemeente Zierikzee, zonder zich te hebben aangegeven als belastingschuldige in de hondenbelasting, zyn hond onbevoegd voorzien van het door Burgemeester en Wet houders vastgestelde kenteeken van betaalde hondenbelasting: P. 8., 35 jaar, koopman te Zierikzee, tot f 5 boete, subs. 1 dag hechtenis eenvoudige beleedigiog, aangedaan aan een ambtenaar gedurende de rechtmatige uit oefening zijner bediening: G. P., 33 jaar, molenaar te St.-Maartensdyk, tot f 25 boete, subs. 1 maand hechtenis; wederspannigheidC. B. Pzn., 22 jaar, viescher te Tholen, tot 2 maanden gevange nisstraf het in het openbaar mondeling tot eenig strafbaar feit opruien: 8. 8., 16 jaar, arbeider te Noordwelle, tot f 10 boete, subB. 14 dagen hechtenis mishandelipg: C. J. L 22 jaar, smid te Zierikzee, tot f 10 boete, subs. 14 dagen hechtenis het te Zierikzee als houder van een gelegenheid, waar bedwelmende drank in het klein aan het publiek wordt verschaft, niet zorgen, dat gedurende den tijd, voor de sluiting vastgesteld, geen bezoekers daar vertoeven, J. ,J. B., 45 jaar, bierhuishouder te Zierikzee, tot f 3 boete, subs. 5 dagen hechtenis. Het O. M. by den Hoogen Raad con cludeerde Maandag 1.1. tot verwerping van het cassatie-beroep van C. Uyttenboogaard, veroordeeld tot 15 jaar gevangenisstraf wegens moord en diefstal te Berkel. Uitspraak 29 dezer. De gewezen referendaris by het Depar tement van Oorlog, beklaagd van valsohheid in geschriften en gebruikmaking van vervalschte geschriften als echt, werd Maandag 1.1. door de Haagsche Reohtbank veroordeeld tot 3 jaar gevangenisttraf. De liefhebberij om te jagen zonder acte en vergunning is, middm Februari, op Zuid-Beveland nog niet uit. De kantonrechter moest Dinsdag daarover weer 5 veroordeelingen uitspreken. Diezelfde kantonreohter sprak Dinsdag 40 vonnissen uit in zake overtreding der leerplichtwet. HEBK1I1EIJW8. Beroepen naar Dokkum da. E. L. Nauta, prod, by de Herv. Gem. te Den Helder, (laatst te Noordgouwe). He# viertal ter beroeping van een predikant by de Ned. Herv. Gem. te Vlissingen, ter vervulling der vacature-Bakhuizen van den Brink, bestaat uit de heeren H. W. Creutzberg te Wijk aan Zee; G. VelleDga te Nieuw-Loosdrecht; H. C. Ysselink te Makkum en H. Visser te Workum. Ds. A. Timmerman te Terneuzen is door het Provinciaal Kerkbestuur van Zeeland aangewezen als lid van het Provinciaal Collego van Toezicht. Bedankt voor de beroepen naar de Geref. Gem. te Zonnemaire en te Baarland door den heer J. Binnema, cand. te Tilburg, die het beroep naar Arum heeft aangenomen. Bedankt voor het beroep naar de Geref. Gera. te Harlingen, door ds. J. H. Donner te Nieuwdorp. De heer A. Scheele, cand. te Kampen, die het beroep aannam naar de Geref. Gem. te Veere, hoopt Zondag 10 April daar zyn intrede te doen des avonds, na des morgens te zyn bevestigd door ds. Bouma, predikant by de Geref. Kerk B te Middelburg. O N D E B W IJ 8. Op de voordracht ter benoeming van een onderwijzer aan de sohool te Oud-Sabbinge, gemeente Wolphaartsdijk, waren geplaatst de heeren Van Bortel, Zierikzee; De Jonge, Kruiningen, en Butler, Schoondyke. Er waren 7 sollicitanten. Uit deze voordracht werd benoemd de heer Butler, by herstemming met den heer Van Bortel, die elk by tweede vrije stemming 2 stemmen bekwamen (de heer De Tonge te Kruiningen verkreeg 1 stem), en eersigei ;emde by die herstemming 3 stemmen bekwam van de 5 uitgebrachte. 2 raadsleden waren afwezig. De gemeenteraad van Oostburg heeft besloten dat leerplichtige kinderen beneden den 12-jarigen leeftijd, die niet in het bezit zijn van een vergunning, bedoeld by art. 13 der leerplichtwet, in de bedrijven van landbouw of veehouderij geen arbeid mogen verrichten. De Minister van Binnenl. Zaken heeft besloten de Rijks-Normaalschool te Oud- Beierland op te heffen. De kwestie of Goes al dan niet in het bezit van een sohool van de Ned. Herv. Gem. zal komen, is wel besproken maar nog niet beslist. Men vreest dat de bestaande bizondere school er zeer door lijden zal, omdat een vrij groot deel barer leerlingen behoort tot de Herv. Gemeente. Kerkwerve, 24 Febr. De voordracht voor onderwijzeres aan de openbare lagere school alhier bestaat uit de dames A. Qoed- bloed te Poortvliet, II. M. Le Grand te Zuidzande en C. J. Blankert te Middelburg. Pon* ei Telegrafie. Met 1 Maart is de klerk der posterijen en telegraphie le kl. H. van Nieuwenhuyze van Terneuzen naar Waalwijk verplaatst. VISSCHEBIJ-BEBICHTEN. In de afgeloopen week werden uit Ierseke Diet minder dan ruim een millioen oesters verzonden, wat doet herinneren aan vroegere gUDstige jaren. Vooral voor Belgische rekening werden enorme partyen verzonden, meeren- deels tweede qualiteit, die van f 12 tot f 15 per 1000 opbrachten. Eerste soort blijft prys- houdend f 30 tot f 35 per 1000. Gemengd Nieuws. Een varensgezel, te Zaltbommel thuia- behoorende, werd in het gasthuis aldaar op genomen als lijdende aan febris typhoïdea. De verpleegster, die hem tot zijn dood oppaste, werd daarna door dezelfde ziekte aangetast en thans is zij by een tweede ver pleegster geconstateerd. Ingezonden Stukk en. Mijnheer de Redacteur l U zoudt me zeer verplichten, voor onder staand episteltje eene kleine ruimte in uw blad af te staan. Louter uit liefde voor de geachte abonné's op de Zierikzeesche Nieuws bode wil ik mijn keuvelstoel bestijgen, teneinde een ieder, die de Nieuwsbode van Dinsdag gelezen heeft, en zijn volle aandacht heeft geschonken aan het plaatselijk bericht uit St.-Filipsland, eenige opheldering van dat stukje te geven. Het spreekwoord„Waar men in het veen is, ziet men op geen turfje", is daarin zeer duidelijk bewaarheid. Onze correspondent n.l. is niet karig geweest in het toezwaaien van lof; hij brengt o. m. een woord van hulde aan den voorzitter en penningmeester van «Concordia", aan den kapelmeester, en het damescomité, dat zich belast had met de ver vaardiging van het vaandel, en vooral aan de presidente in 't bijzonder. Nu, genoemde per sonen komt die eer ten volle toe, aangezien ze hebben getoond, de muziekvereeniging in bloei en groei te doen toenemen. Maar toch heeft onze correspondent wel een weinig bevoor oordeeld gehandeld. )Mag b.v. den secretaris van «Concordia" een woord van dank worden onthouden? Al heeft die persoon, op zijn Fliplandsch gezegd, niet zooveel in de melk te brokken als een ander, mag hem door zijn ijver en toewijding voor de schoone muziek geen woord van dank worden gebracht? Verdient den geachten vice-voorzitter geen lof te worden toegezwaaid? Heeft hij den avond der uitvoering niet getoond, sympathie te koesteren voor «Concordia"? Ten derde mag, behalve het dames-comité, ook niet vergeten worden de rij dames, die, al behoorden ze niet tot de uitverkorenen, toch ook hare giften vrijwillig hebben bijge dragen tot de instandkoming van het nieuwe vaandel. Ik hoop, dat dit schrijven het supplement moge zijn van het berichtje uit de courant van Dinsdag. Geheel onafhankelijk en onbevooroordeeld, kon ik niet Dalaten, dit te berde te breDgen. Eere, wie eere toekomt I St.-Filipsland. Uw Dw. SENSITIVE. TELEGBABBEII. 's-Gravenhage, 24 Februari. Tweede Kamer. By het debat over de Ilooger-Onderwyswet bestreed de heer Van der Zwaag het ontwerp, dat de heer Borgesius als een eenzijdige begunstiging beschouwde, en veroordeelde als een ramp voor het open baar onderwijs. Minister Kuyper betoogde, ter verdediging van het ontwerp, dat de vrijmaking van het Hooger-Onderwys ligt in de lijn der historie. In het aanhangige ont werp wordt zij op billijke wijze geregeld. Zij wordt bovendien geëischt door den tegen- woordigen stand van het proces van wetenschap. Hoewel voorstander van staats-examen, heeft de Minister zulks niet voorgesteld, omdat een dergelijke ingrijpende regeling eerst een ernstig onderzoek vordert, en omdat een algeheele herziening van het Hooger Onderwijs in uit zicht is. Heden slaagde bij 't examen in do nuffige handwerken o. a. roej. J. 8. Van der Have van Zierikzee. n ABKTBEBlOH'f EN. Gorinchem, 22 Febr. Op de veemarkt van heden waren aangevoerd117 koeien, 22 nuchtere kalveren, 14 vette varkens en 185 biggen. Kalfvee werd merkelijk lager omgezet, zoomede ook de meeste andere soorten behalve nuchtere kalveren, die duur werden verkocht. Biggen met goede vraag prijshoudend varkens stil. Men besteedde voor Zware kalfkoeien f 210 af 220, melk koeien f 120 k f 170, kalfvaarzen f 130 f 190, graekal veren f 30 a f 60, nuchtere kalveren f 12 k f 18, vette varkens 17 a 19 ot. per K.G biggen f 7 a f 11. Rotterdam, 23 Febr. Op de veemarkt waren aangevoerd 40 paarden, 1063 magere en 713 vette runderen, 148 vette, 525 nuohtere kalveren, 11 schapen of lammereD, 595 varkens, 99 biggen. Koeion en ossen 26 tot 35 ct., kalveren 41 tot 53 ct., varkens 16 a 18$ ot. per kilo. Melkkoeien f 135 f 260, kalfkoeien f 160 f 250, stieren f 55 a f 195, pinken f 65 4 f 110, vaarzen f 70 k f 175, alles mager vee; biggen f 4.50 f 8, paarden f65 a f 135. Nuchtere kalveren, fok- f i6 k f 24, slacht- f 7 a f 11. Handel in runderen wat de puike soorten aangaat matig, mindere kwaliteit Hecht te plaatsen. Prima soort vette kalveren werden tot 2 cent boven noteering verkocht; markt zeer vast. In nuchtere kalveren was flinke omzet; ook voor Londen werd veel gekocht. Handel in fok- en melkvee vrij levendig. Dinsdag stonden te Goes aan de lijn 9 koeien. Zeetij din gen Zierikzee. UITGEKLAARD: 23 Fobr. De barge «Flower of Essex", kapt. J. Palmer, met diverse goederen, van Pruisen naar Engeland. STOOMBOOTDIENST FebruariMaart. Dond. 25 Vrijdag 26 Zaterd. 27 Maand. 29 Dinsdag 1 Woens. 2 Van Vlissingen naar Rotterdam. Van Middelburg naar Rotterdam. Van Rotterdam naar Middelburg en Vlissingen. Amsterdamsche tyd. 's m. 6,30 6,30 7,30 'sm. 8, i:= 8,45 'sm. 8,15 8,15 Getrouwd A. J. YAN HEE Mz. en L MEULENBERG Hd. Kortgene, 24 Februari 1904. Heden overleed na een langdurig, smartelijk lijden mijne geliefde Ecbtge- noote en der Kinderen zorgdragende Moeder Pieternella Geelhoed in den ouderdom van 40 jaar en zes maanden, mij nalatende 8 kinderen, meest te jong om het groote verlies te beseffen. Dreischor, 23 Februari 1904. C. OOLE. Nog in diepen rouw door het over lijden van onzen onvergetelyken Vader, juist 13 maanden geleden, ontvingen wij het smartelijk bericht van het overlijden van onze innig geliefde Moeder Pieternella Nieuwenhuize, in den ouderdom van 73 jaar en 6 maanden. Wissekerke, 23 Februari 1904. WILLEM NIEUWDORP. Heden overleed na een langdurig, doch geduldig lijdeü, onze geliefde Moeder, Behuwdmoeder, Grootmoeder, Behuwd- grootmoeder en Overgrootmoeder Willemina de Ruijter, Wed. P. Kramer, in den ouderdom van 86 jaar en 10 maanden. St.-Philipsland, 24 Februari 1904. Uit aller naam, A. REIJNGOUDT-Kramer. J. KRAMER. A. REIJNGOUDT.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1904 | | pagina 2