geen spreekuur. Ha ranhthanlc to Midrk.iburg deed heden MIDDEL BURG--ZIERIKZEE. ADVERTENTIE!*. Zondagmorgen mevr. Trillaard zamelen gelden in bij de ingezetenen voor bet beoogde doel. Naar men verneemt, wordt er mild gegeven, zoodat te verwachten ia, dat ook de boom flink beladen zal zija met allerlei geschenken voor de jeugd. St.-Filipsland, 17 Dec. Bljjkena achter staande annonce geeft «Eendracht Bindt" a.e. Woensdag haar soirée-amuaante, waarin de heer Lucieo, karakter-humorist, zal optreden. Tot 15 December was hij werkzaam in Casino te Rotterdam en over de gezonde humor zijner voordrachten, het typische van zijn voordragen en zijn onovertroffen uitbeelden van personen, is maar één roep. Een pianist, die meester is van zijn instrument, begeleidt hem bij het zingen der van geoat tintelende coupletten. Yoeg hierbij nog uitstekende blaas- en strijkmuziek (dus geen piano, zooals sommigen meenden) voor den dans en waarlijk niemand zal zich een gang naar »De Kroon" behoeven te beklagen. Te Steenbergen is het woonhuis met 2 schuren van den landbouwer Aarts afgebrand. Ook een grooto partij graan ging verloren. Alles was laag verzekerd. Oorzaak niet bekend. Oud-Vossemeer. Voor eenige weken deed zich een geval van diphtheritis voorde patiëat is thans hersteld. Nu evenwel is een nieuw geval ter secretarie aangegeven. In de algemeene vergadering van Oud- Vossemeer's zang- en muziekvereeniging werd rekening en verantwoording gedaan, waarbij bleek dat de fiaanciën in vrij goeden staat verkeeren. In het nieuw ingetreden dienstjaar hebben zich 15 nieuwe honoraire leden aan gesloten. In Januari as. zal een concert worden gegeven. De geheele schuld, oor spronkelijk groot f 540 bedrage ado, is no gereduceerd tot f 60. Middelburg. Op den 2en Kerstdag zal door de Schermvereeniging «Koningin Wilhel- mina" te Middelburg, een prov. soherm- wedstrijd worden gegeven. Het vorigo jaar is te Middelburg als loon voor het lezen van erwten een bedrag van f 80- tot f 100 000 uitbetaald. OHT8Z1HEN. Aan de exportslagerijen te Vlissingen wor den honderden en bonderden varkens geslacht en een persoon, werkzaam in één der slach terijen, zeker belust om ook eens een hammetje op tafel te hebben, heeft in den nacht van 30 November op 1 December een geslachte krulstaart medegenomen. Echter is deze per soon enkele dagen na het gebeurde gearresteerd on thans is bij, genaamd L. L., oud 23 jaren, werkman, geboren te Amsterdam, wonende te Vlissingen, gedetineerd te Middelburg, naar de openbare terechtzitting der rechtbank aldaar verwezen, Mr. J. J. Heijae, advocaat en procureur te Middelburg, is hem als ambtshalve verdediger toegevoegd. (Vrijdag) uitspraak in de zaak tegen K. V. 20 jaar, boerenknecht, laatst te Assenede, vroeger te Terneuzen, thans gedetineerd te Middelburg, beklaagd dat bij in den morgen van 19 October 1903 te Terneuzen uit een kast in een kamer van de in den Vogelschor- polder gelegen woning van A. van Ooteghen, met het oogmerk van wederrechtelijke toe- eigening heeft weggenomen een portemonnaie, inhoudende geldswaardenonder bedreiging van de alleen tehuis zijnde dochter, na de kamer aan de binnenzijde op slot te hebben gedaan, haar den hals te zullen afsnijden, wan neer zij niet de lade opende, waarin die porte monnaie lag en dat zij uit vrees toen die lade heeft geopend, omdat bij een mes in de hand had. Beklaagde werd ter zake van diefstal ver oordeeld tot drie jaren gevangenisstraf met inminderingbrenging der doorgebrachte hech tenis. Vanwege het O. M. was slechts 1 jaar en 6 maanden gevangenisstraf g( biecht. Een stroopers-avontuur op Noord-Beve- land. Bij bovelachrift der rechtbank te Middelburg zijn naar de openbare terecht zitting dier rechtbank verwezen: W. G., oud 25 jaar en J. G., oud 19 jaar, beiden arbeiders te Cortgene en gedetineerd te Middelburg ter zake dat de le op 28 October 1903, des morgens omstreeks halfvyf te Wissenkerke in het jaohtveld van den Wissenkerkepolder heeft geschoten op den in dienst zijnden rijksveld wachter L. K.die terzijde sprong toen hij het geweer op zich gericht zag, waarop beide beklaagden, toen de le door gemelden L. K. was vastgegrepen, hem, rijksveldwachter, slagen op het hoofd hebben gegeven, waardoor bij bloedend verwond is, terwijl de 2e beklaagde hem met een ontbloot mes, hetwelk hij in de hand had, beeft gedreigd den hals te zullen afsnijden. Alles breeder bij voormeld bevel schrift omschreven. Aan de beklaagden ia mr. F. B. Evera, advooaat en procureur te Middelburg, ambts halve als verdediger toegevoegd. Woensdag 1.1. stond voor de arron'J.- rechtbank te Groningen terecht dr. L. B., arts aldaar, beschuldigd van bet door schuld ver oorzaken van den dood van een kind van vier jaar. Voor de genezing van een huiduitslag bad de dokter in plaats van Rasorbinum (vetsoort) voorgeschreven Resorcinum (poeder). De apothekersbediende bad nog gewaarschuwd, maar de dokter zei dat het goed was. De eisch van het O. M. luidde een maand hechtenis. Mr. Mees van Appingedam, verdediger, concladeerde tot vrijspraak. PRBDIK.BBURTEN in onderstaande Gemeenten van Schouwen en Duiveland. X o n d a g 2 O December 1 O O 3. De Geref. Kerk te Zierikzee: 'sVoorm. tien ure en 's avonds 6 ure: ds. F. Staal van Colijosplaat. Herv. Kerk te Kerkwerve: 's Voorm. half tien ure: ds. De Leur van Eikerzee. Herv. Kerk te Serooskerke: 's Voorm. half tien ure: ds. Mossel. Herv. Kerk te Burgh: 's Voorin, half tien ure: ds. De Ja'jher. Herv. Kerk te Renesse: 'sVoorm. half tien ure: ds. Onnes. (Na afloop der godsdienstoefening vei kiering van twee leden van het kiescollege ter beroeping van predikanten. Daarna ver kiezing vau een ouderling en diaken). Herv. Kerk te Noordwelle: 's Nam. twee ure: ds. Onnes. Herv. Kerk te Haamstede: 's Voorm. half tien ureds. Brouwer. Geref. Kerk. te Haamstede: 'sVoorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Koolstra. Oud-Geref. Kerk te Haamstede: Driemaal Leeskerk. Herv. Kerk te Eikerzee: 's Voorm. half tien ure: ds. Blankert van Kerkwerve. (Ouraiddellyk na de goedsdienstoefening stemming ter verkiezing van 3 notabelen. Aftredend, dcch herkiesbaar zijn de heeren J. Batenburg, T. Gast en W. de Vrieze). Geref. Kerk te Eikerzee: 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: ds. Raman. Herv. Kerk te Brouwershaven: 's Voormiddag tien ureds. v d. Broek. Geref. Kerk te Brouwershaven: 's Voorm. half tien ure en 'snam twee ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Zonnemaire: '8 Voorm. half tien ureds. Zeeman. Geref. Kerk te Zonnemaire: 's Voorm. half tien ure en 'snam. twee ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Noordgouwe: 's Voorm. tien ure: ds. Meyer. Cbr. Geref. Kerk te Zierikzee: 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Dreischor: 's Voorm. half tien ure: ds. A. Burger. Herv. Kerk te Ouwerkerk: 'sVoorm tien ure: de heer Schol te, candidaat tot den Heiligen Dienst; 's nam. twee ure: ds. Burger van Dreischor. Her* Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. half tien ure: ds. Van der Linden'snam. 2 ure: ds. Kamsteeg van Sirjansland. Geref. Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. 9.30 ureLeeskerk's nam. 2 ure en 's avonds 6 ure: ds. Cramer. Oud-Gerei. Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. 9 ure, 's Dam. 2 ure en 's avonds 5.15 ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Oosterlaad: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: dr. G. Smit. Geref. Kerk te Oosterlaad: 's Voorm. half tien ure, 's nam. twee ure en 's avonds zes ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Sirjansland: 's Voorm. half tien ure: ds. Kamsteeg. Herv. Kerk te Bruimsse: 's Voorm. hall tien ure en 's nam. twee ure: ds. Waardenburg. Geref: Kerk te Bruinisse 's Voorm. 9 30 ure en 's avonds 5 ureds. De Jager. Oud-Gerei. Kerk te Bruinisse: »s Voorm. 9 ure, 's nam. 2 ure en 's avonds 5.30 ure: ds. üeerls van Schevingen. Evangelisatie Bruinisse: 'sVoorm. hall tien ure en 's nam. twee ure: Gewone dienst. Evangelisatie Jeruël H: 'sVoorm. 10 ore, 'snam. 3 ure en 'savonds 7.30 ure. Het Bestuur. Landbouw en Veeteelt. Aaa de Blauwekeet te Ooaterland zijn in deze campagne gewogen ruim 125.000 K.G. beetwortelen. Kortgene, 17 Dec. Heden was er buiten gewone vergadering in het lokaal van den heer S. de Regt, van de Vereeniging «Land bouwbelang". In die vergadering werd besloten om den heer H. Meulenberg, die als voorzitter bo- dankto, een souvenir aan te bieder, terwijl tevens besloten werd om het l2J-jarig bestaan der Vereeniging te vieren door het houden van een souper uit do kas der Ver eeniging. Op dtezeïide vergadering werden nog een paar artikels in het reglement gewijzigd. Zes personen werden als lid der Vereeniging aangenomen. Do Vereeniging telt nu 90 leden. KBBKNIKUWH. Beroepen bij de Herv. Gem. te Nieuw- Vosmeer, ds. W. K. O. Hago to Dourno. Beroepen naar de Herv. Gem. te Eenigenburg do heer "W. H. A. Scbolte, cand. te Ooatburg. Door beeron kerkvoogden ia M. Telle- benoemd tot koster der Ned. Herv. kerk te Zonnemaire in plaats van C. van der Linde, die wegens vertrek als zoodanig ontslag heeft verzocht eu verkregen. Tot kerkvoogden werden te Oud-Vosse meer herkozen de beeren M. A. Douw en Chr. J. Sonke. Te Oud-Vossemeeris Woensdag stemming gehouden voor drie notabelen bij de Ned. Herv. Gemeente. Aan de benrt van aftreding waren de heeren W. Barendse, J. M. de Graaff en J. A. Quist De eerste werd her kozen met 120 stemmen, terwijl verkozen werden do heeren W. A. van Nicuwonhuijsen met 79 stemmen, en C. J. J. van Gorsel met 73 stemmen. De twee andere aftredendon erlangden 47 en 43 stemmen. Uitgebracht waren 127 stemmen, waarvan 2 van onwaarde. De Waalsche commissie heeft aan den heor P. N. Itió, predikant bij de Waalsche Gemeeate te Middelburg, het door hem wegtns voortdurende ongesteldheid tegen Maart e.k. gevraagd eervol emeritaat verleend. O D E B W IJ 8. Bg de examens in Boekhouden, Handels- rekenen en Handelsrecht, gehouden door do Voreenigingvan Handelsbedienden «Mercurius" te Rottendam, is o. a. geslaagd de heer D. Polderman® van Zierikzee. Benoemd tot onderwyzer aan de Nede rlandsoh-Duitsohe school te Amsterdam, do lieer M. B. Smits van Zierikzee. Geslaagd voor bet examen, wiskunde ('i. o.) te 's Hage gehoudeD, de hoer P. Voa van Arnemuiden. Voor het examen als krankzinnigen- verpleegster is geslaagd mej. S. W. P. Bal to Amsterdam; Mej. E. BooneDe Klerck, onder- wyzereB te Groedeheeft eervol ontslag aangevraagd tegen April 1904. GesWgd voor het le candidaats- examen theologie de heer A. Dronkers. van Middelburg. Feit ea Tcleirafle. Mef ingang van 1 Oct. is de jaarwedde van den postbode van Ooaterland naar Sirjansliintl, Weststrate, met f 50 verhoogd en ah:oo gebracht op f ï>25. BLOEMLEZING uit de Handelingen der Staten-Generaal. Niet dit is de meeBt Chrietelijlte Regeering, die alles tracht goed to maken door een beroep op Gods wil en Gods ordinantiën, maar wel die Regeering, die het meest tot stand weet te brengen tot zegen van het geheele Nederlandeche volk. Goeman Borgesius). Tegen de zonde der Staatsloterij ging bier elk jaar het krachtig protest van wijlen ons hooggeacht mede-lid Donner. Welnu, dit Ministerie gooit het als het ware met die zonde door den Staat zelf bedreven, onder bescherming van de overheid, op een akkoordje. Zy zal die zonde nalaten binnen hoogstens 20 jaar. Stuitender oo weerzinwekkender kon moeilyk een standpunt worden ingenomen. En nu weet ik wel, men tracht deze houding te dekken, door te doen uitkomon boe dat Staatsloteryspel is geworden een volkegewoonte, die hoe langer zoo meer indrong, maar bet gaat hier om de eere Gods, wyl de Overheid is dienaresse Gods. En wanneer wij dan den Christus zien optreden tegenover kooplieden en goldwisaelaars, die to kort doen aan Gods eere, dan vraagt Hij niet hoelang het reeds hun gewoonte was dat bedryf altoo uit te oefenen, maar Hy maakt een gcesel van touwtjes en by drijft zo voor zich uit. (Staalman). Zouden er niet ook onder de vrienden van het tegenwoordig© Ministerie zijn, die meeaen, dat deze slakkengang der sociale wetgeving niet is, wat ons land in dezen tijd behoeft Het is waar, mynheer de Voorzitter, tal van wetsontwerpen bereiken ons voortdurend, doch de meeste daarvan ik denk aan de Provinciale wet, de zekerheidsstelling van gemeente-ambtenaren, de bevloeiingen, de .verontreiniging van de openbare wateren en "zoovele andere, vallen zeker in de neutrale zóne; ze zyn zoodanig van aard en strekkiDg, dat zy evengoed door belyders van humanis tische of pagaoi8liscbe beginselen konden zyn aanhangig gemaakt. Met de Christelijke beginselen houden ze geen verband. En aan de sociale wetgeving, in den zin, waarin wy die allen begrypen, doen zy niets. (Dntcker). De Regeering is blijkbaar niet doordrongen geweest van het besef, dat geen Regeering, die een vierjarige periode voor zich heeft, er in kan slagen de groote hervormingen, die zy op den voorgrond wil stellen, ook tot uit voering te brengen, indien zij niet zorgt, dat zoo al niet alle, dan toch de voornaamste dier hervormingen reeds in de eerste twee jaar de Kamer bereiken, want dat er anders nieis of althans heel weinig meer van tereoht komt. Niet dit iB dus de grief, dat niet genoeg is gewerkt, maar wel, dat de methode van werken niet goed was. (Goeman Borgesius). Benoemingen hier te bespreken is altijd zeer moeilyk. Maar toch wil ik dit zeggen, dat, waar de blydschap over de bekeering van een zondaar in den hemel groot is, die bekeering tegenwoordig reeds op aarde een sterken, myns inziens te sterken invloed echynt te hebben. (Drucker). Roekeloos is het, wanneer de Regeering indient een wetsontwerp Landbouwraden, dat dienen moet tot verheffen van don landbouw uit zyn verval, dat zóó slecht is samengesteld en zoo weinig aansluit eu voldoet aan de gevoelde behoeften, dat het als onbruikbaar uit de afdeeiingeu der Kamer moet worden teruggezonden. Roekeloos, omdat, waar de plattelands bevolking, die een zoo belangryk contingent voor de Christelijke partyen levert, ontdekt, dat uu een voor haar zoo gewichtig vraagstuk aan de orde komt, de Regeering blyk gaf haar behoeften niet te kennen, zy geschokt wordt in haar vertrouwen in deze Regeeriog. Wat, zoo zal men vragen, kunnen wy voor den landbouw verwachten vau dit Ministerie, waar een zoo klakkeloos samengesteld wets voorstel verongelukken moest om zyn gebrekkig heid en onbeduidendheid Het is roekeloos, mijnheer de Voorzitter Waar zulke verwachtingen zyn opgewekt, zóó weinig serieus zijn taak op te vatten. Roekeloos is het, wanneer de Regeering odb voorlegt een wetsontwerp tot wijziging van de Militiewet, welks inhoud absoluut geen rekening houdt met de partyen der meerderheid en waardoor zy zich gedwongen zag, toen zy de gebiedende noodzakelykheid van haar voorstel tot behoud van ons leger tot het laatste oogenbük voor heel het land had verdedigd, het in te trekken onder den spotlach onzer tegenstanders. (Staalman). Zeker, 't is waar, wat door den afgevaardigde uit Groningen is opgemerktde sociaal democraten zouden niet zooveel invloed krygen, wanneer hun scherpe, vaak overdreven critiek niet zooveel misstanden in onze samenleving aantrof en naar waarheid treffen kon. En in zooverre is het juist, dat een flinke, veel omvattende, sociale politiek mede een der zeer krachtige middelen is, om aan de cultuur der sociaal-democratie een vruchtbaren bodem te onthouden. (Aalbersé). Gemengd Nieuws. Ongeveer twee maanden geleden zyn uit oen aan do post toevertrouwd pakket te Rotterdam ontvreemd 1 breede gouden ring, van buiten gekarteld 2 ringen, waarvan één met doskerrooden steen 1 zilveren broche in den vorm van een klaverblad 1 zilveren armbandje. Zy, die kunnen bewyzen recht te hebben op gemelde voorwerpen, kunnen die terug bekomen bij den officier van justitie te Rotterdam. In den loop van de kamerzitting van Woensdagmiddag vroeg do heer Tonneler, liberaal afgevaardigde van Antwerpen, aan do regeeriog de rechten, welke geheven worden op de rivier-scheepvaart, langzamerhand te verminderen. «Thans", zeide hy, «is het trans port van Antwerpen naar Luik belast met een reebt van 63 centimes per ton, terwyl voor bet traject RotterdamLuik niet meer dan 24 centimes betaald behoeft te worden. «Onze regeering bevoordeelt dus op deze wijze onze groote concurrente, deze Neder landeche haven. Deze toestand is nadeelig voor Antwerpen on den handel in het algemeen. Deze rochton, welko door my afgekeurd wordeD, bestaan in Nederland niet". De minister-president De 8met de Naeyer antwoordde, dat de tolrechten billyk zyn. Zeker is, dat van den dag af, waarop de tolrechten zouden worden afgeschaft, de booten een grooter voordeel zouden genieten, maar slechts tot het oogenblik, dat het aantal schepen zou toegenomen zyn. Dan toch zouden de binnenschippers geen enkel persoonlyk voordeel meer trekken uit deze afschaffing. «Ik geloof, dat 't beter is de kanalen te ver beteren, opdat booten met grooter tonnenmaat er gebruik van kunnen maken". Ten slotte bestreed de minister elke ver laging van deze tolrechten. Dezer dagen zong Adelina Patti to New-York voor een bijna half ledige zaal. De impressario, die slechts 10 000 fr. ontvangen bad, moest aan de diva niettemin 25,000 fr. betalen. Hy kon zich trooBten met het trotecho bewustzijn, dat elke minuut, die Patti zong, hem ongeveer 1000 fr. kostte. ZIEBIKZKE. TIJD VAN HOOGWATER EN VAN LAAGWATER. December. Maans- 'ouderdom.l H. W. 16. 28 17. 18. V. 19. 29 9 9,45 n. 2 20. Z. 3 21. 4 22. 5 23. 6 voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. n. m. 0.37 0.58 1.30 1 51 2.19 2.34 3. 1 3.16 3.-35 3.52 4. 8 4.26 4.38 5. 3 5.11 5.37 L. W. u. m. 6.25 6.43 7.10 7.25 751 8. 5 8.28 8.41 9.12 9.10 9.50 9.51 10.26 10.31 11. 2 11. 8 Tijd van H. W. te Dordrecht 3,15 uur later. L. W. 5,30 TELEOBABBEK. 's Gravenhage, 18 December. De Tweede Kamer heeft aangenomen het Hoofdstuk Nationale Schuld. By het Hoofd stuk Financiën verzekerdo de Minister onder meer tegenover Hennfquin, die geheele wering van Belgische pasmunt voor Zeeuwsch-Vlaan- deren nadeelig achtte, voornemens te zyn den stryd tegen vreemde pasmunt in de grens districten met groote gematigdheid te voeren met het einddoel den invoer en de circulatie zooveel -mogelyk te weren. Van verschillende zijden werd bestreden de Minister om de nieuwe regeling voor het belastiDgporsoneel, welke nadeelig werd geacht voor de com miezen, wier kansen op verificateursrang zeer wordt verminderd ten bate van meergegoede jongelui, voor wie de beste baantjes worden opengehouden. De Minister handhaafde in hoofdzaak de regeling, die zyns inziens, ook wat salarissen betreft, aan redelyke eiechen voldoet. Burgerlijke Stand van Zierikzee. GEBOREN: It Dec. Een dochter van D. R. Feyen en E. Botbyl. 13 J. van der Wekken en K.Fondse. 13 M. P. van der Have en C. J. Kandel. 13 H. van der Wekken en W. de Vlieger. overleden: 14 Dec. N. Luikaart, 86 j., wed. van P. van der Werve. als levenloos aangegeven: 14 Dec. Een dochter van I. van den Hoek en N. de Valk. BABKTBEBICHTEN. Zierikzee, 17 Dec. De aanvoer was van alle artikelen voldoende; tarwe, cbevaliergerst en erwten moeeten 10 20 cent lager worden afgegeven om tot zaken te kunnen komen. Tarwe f 6 a f 7,25; cbevaliergerst f 4,40 a - f 5; wintergeret f k f 4,80; zomergerst f 4,20 a f 4,40; rogge f 4,85 k f 5,10; haver f 2,40 a f 3,15; erwten (kleine) f 7,75 k f 8,75krooDerwten f 8,50 k f 9,15 bruine boonen f 9 A 12,75. Aardappelen f 3,50 k f 3,75. Ajuin, groote f 1,50, kleine f 2,25. Middelburg, 17 Dcc. Ter graanmarkt van heden was, evenals de voorgaande week, uit Walcheren weder een redelijke aanvoer, voornamelyk bestaande uit witte boonen en kroonerwten, terwyl van andere artikelen het aanbod niet groot was. De noteerirg is als volgt: Jarige Walcb. tarwe niet ter markt; nieuwe dito ilk i 7,15 naar deugdrogge en wintergeret Diet getoondzomergerst f 4,25 f 4,40voor puike Walch. witte boonen werd f 13,50 f 14 betaald, mindere soort f9 a f 10; ronde bruine boonen, in puike soort niet getoond, voor de beste soort zou f 18 a f 19 be taald kunnen wordenlange dito in puike soort f 14; paardenboonen f 6,75; voor kroonerwten werd f 9,25 of f 9,50 naar kwaliteit betaald. Schiedam, 17 Dec. Noteering distillateurs m. Weekmarkt te Zierikzee, 17 Dec. 1903. BoterprijzenDe Boter is verkocht voor f 0,471 0,55, f 0,57 en f 0,60 de 5 Hectogram. Kip-Eieren: De Kip-Eieren zyn verkocht voor f 1,25, f 1,37| on f 1,50 per 25 stuks. 0TOO KBOOTDIEK8T smorg. Zaterd. 19 7,30 Zondag 20 7,30 Maand. 21 7,30 Dinsd. 22 7,30 Woens. 23 7,30 Dond. 24 7,30 Vrijdag 25 7,30 Zaterd. 26 7,30 December. AM8TERDAMSCIIE TIJD. Van Zierikzee 'smidd. 1,30 Van Middelburg: 'smidd. 1,30 1,30 1,30 1,30 1,30 1,30 1,30 smorg. Zaterd. 19 7,30 Zondag 20 7,30 Maand. 21 7,30 Dinsd. 22 7,30 Woens. 23 7,30 Dond. 24 6,30 Vrijdag 25 7,30 Zaterd. 26 7,30 1,30 1,30 1,30 2,— 1,30 1,30 Indien reizigers van Zierikzee naar Goes, by den Agent te Zierikzee, vóór het vertrek der boot, (tydig voor de ochtendreizen op den voorafgaandeo avond, vóór 8 nur) plaats nemen voor den wagen van Catsche veer, zal om een bijwagen naar Goes worden getelegrafeerd. Heden herdenken onze j geliefde Ouders A. DE RUIJTER en W. KAASHOEK hunne 25-jarige Echtvereeni- ging St.-Filipsland, 19 Deo. 1903. Hunne dankbare Kinderen. Ondertrouwd B. BA8TIAANSE Jz. en F. B. HOVE8TADT D.CD. W (Zeeland), u Werkendam, De ondergeteekendo betuigt baren hartelijken dank voor de talryke bewyzen van deelneming, zoowel gedurende de lang durige ziekte als na het overly den van baren geliefden Echtgenoot ondervonden. 19 December 1903. M. VAN ZUIJEN-Hage. Dr. WORTMAN. J

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1903 | | pagina 2