0:zza. Vlissingen.Middelburgenilotterdam. ADVERTEHTIEK. De miliciens met verkorten oefeningstijd, (zoogenaamde viermaanders), thans sedert 1 October j.l. met tydelijk verlof en behoorende tot de eerste ploeg, komen van 1 Dec. a a. tot 30 Maart 1904, en die der tweede ploeg van 30 Maart tot 29 Juli 1904 in werke- lijken dienst. Zij, die tot geen der beide ploegen behooren (de hoogste nummers), blijven in het genot van groot verlof. Bevorderd tot officier van gezondheid le kl. dr. P. J. de Vlieger, officier van ge zondheid 2e kl. te Padang. Bij Eon. Jjesluit is toestemming verleend aan den heer J. M. Slegt, secretaris van 's Heer-Abtskerke, om te Goes te blijven wonen. Schareadijke, 21 Nov. Een arbeider alhier, A. K waa in den stal, toen een jong paard even langs hem etreek en hem tegen de weeg duwde, waardoor hij zijn slentel- been brak. Renesse. Aangemoedigd door de talrijke en trouwe opkomat der ingezetenen heeft zich, evenals verleden jaar, een commissie gevormd tot het houden van volksvoorlezingen en voordrachten. Het loffelijk doel der bijeen komsten is den fogezetenen kosteloos minstens een drietal genoegelijke winteravonden te verschaffen. De commissie zal trachten zooveel mogelijk het nuttige aan het aangename te paren. De eerste bijeenkomst in het begin van December zal nader in dit blad worden aan gekondigd. Stavenisse. Alhier doen ziob een geval van typhus en een geval van besmettelijke keelziekte voor. Een goede vangst. Bij den ingezetene P. alhier zette men een muizenval en toen men er in keek, vond men er een onde muis met 7 jongen in. St-Filipsland, 25 Nov. Ofschoon de tram dagelijks de noodige hoeveelheden suikerpeeëo naar Steenbergen vervoert, schijnt het de Steenbergsche suikerfabriek nog niet vlug genoeg te gaan. Maandagmorgen toch is men begonnen met een 30-tal karren om ze van de laadplaats aan de Honderd Gemeten" naar de fabriek te transporteeren. Van de 3 stokers, die 14 dagen geleden tusschen de buffers van een paar wagens bekneld geraakten, zijn er 2 zoo goed als geheel hersteld, terwijl de derde, wiens arm zóódanig gekneusd was, dat men er eerst voor vreesde dat die afgezet zou moeten worden, er met een stijven arm af zal komen. Goes. "Wie nog twijfelen mocht «of de strijd der sociaal-democraten onchristelijk is had zioh Maandagavond in de Prins van Oranje" daaromtrent zekerheid kunnen ver schaffen. «Onchristelgk" geen kwestie van betoogde mevrouw Vos—Stel uit Amsterdam. Of alle hoorders en hoordereesen 't met dit betoog eens waren, mag betwijfeld worden. Een voorbeeld van krachtigen winddruk op Zaterdagavond. Eenige waggons, die op het station 's-Heer-Arendskerke waren blijven staan, zonder dat de remtoestellen waren aan gezet, werden door den wind in beweging gebracht en voortgestuwd tot bet station Goes. Daar werden se door het personeel gestuit en later zijn ze naar 's-Heer-Arendakerke De laatste toondag bracht ontzettend veel modder, een bevredigend aantal bezoekers en eeo tamelijk aantal viervoeters, n.l. 182 koeien, 3 paarden en 5 schapen. Afgaande op bet groot aantal personen met hooge laarzen, blauwe kielen met witte knoopen en verbazend groote wandel-knuppels, zou men het aantal veekoopers zeer groot kunnen noemen. Maar ongelukkig maken ook die kleeren den man niet. Toch was de handel in vee niet onbeduidend. En de modder kolossaal l Toch liet de landjeugd zich niet weerhouden om op straat te dansen, waarvan de sliksporen halverwege den rog de duidelijkste bewijzen waren. Viel bij ongeluk eens een oliekoek in de modder, dat was geen man overboord: zand schuurt de maag. Over 't algemeen zijn die drie toondagen zeer belangrijk voor de welvaart van nering doenden, voordeeliger dan de kermis. Wild. Te Kapelle werden bij een klopjacht 166 hazen, 39 fazanten, 5 patrijzen en 3 houtsnippen gesohoten, en in de Poel, onder Heinkenszand, kostte een klopjacht aan 201 hazen het leven. Middelburg. Naar het huis van bewaring alhier zijn overgebracht twee jongens, die zich hebben schuldig gemaakt aan diefstal nit een winkel alhier. Beide jongens staan ongunstig bekend, één van hen is pas uit de gevangenis ontslagen, waarin bij, wegens verschillende diefstallen, een jaar had door- gebraoht. Ter beechikking van de justitie zijn gesteld twe9 alhier wonende jongens, die door de politie aldaar zijn aangehouden, verdacht van diefstal van geld in een woning te Nieuw en St.-Joosland. Te Souburg hebben zich drie gevallen van typhus geopenbaard, tot nu toe nog geen met doodelijken afloop. Vlissingen, 24 Nov. Door de politie alhier is tegen den 19-jarigen J. H. H. en diens 16-jarigen broeder W. H. proces-verbaal opgemaakt, ter zake van diefstal, door eerst genoemde en heling, door laatstgenoemde, van een hoeveelheid koper ten nadeele van de fabriek «De Schelde". Verder zijn nog geverbaliseerd een drietal personen wegens diefstal van koper en touw, ten nadeele van de Maatschappij »Zeeland" en een aldaar wonende dienstbode wegens diefstal in dienstbaarheid. Zondagmiddag kort na twee uur is midden in het veld ter rechterzijde van den Nieuwen Vlissingschen straatweg, tusschen Abeele en West-Souburg, een hooischelf in brand getaakt. Het schouwspel trok, vooral met den Zondagmiddag, veel nieuwsgierigen, die er een paar vuile schoenen voor over hadden. Met den harden wind brandde het hooi fel, maar daar de schelf ver van alle huiztn in den omtrek stond, was er geen gevaar, en liet men haar uitbrandenaan redden was toch niet te denken, 's Avonds sloegen de vlammen nog steeds hoog op en wees een roode gloed in de lucht de plaats van den brand aan. Over de oorzaak is niets bekend; maar de omstandigheden doen kwaadwilligheid of baldadigheid vermoeden. Het hooi, ongeveer 40 voer, dat aan den landbouwer W. de Buck toebehoorde, was verzekerd tegen brandschade. Aan den loodsschipper le kl. J. Ver haren is, op zijn verzoek, met ingang van 1 December, onder toekenning van pensioen, eervol ontslag uit den loodsdienst verleend. De stoomboot «Thor X", ia aanbouw voor de reedery Arie Smit te Slikkerveer bij de Kon. Maatschappij »De Schelde" alhier, zal binnenkort worden te water gelaten. Van anti-revolutionaire zijde worden als candidaten voor 2 vacatures in den gemeenteraad alhier genoemd, de boeren I. H. Blum en A. Hnson. Tot loodsschipper le klasse bij bet Ned. loodswezen te Vlieeingen ia benoemd de zeeloods J. Meijnderts en tot zeeloods de loodskweekeling der le klasse G. H. Willemse. Op telegrafisch verzoek is door de politie alhier aangehouden een 17-jarig jong- menacb, Duitaober, die met den mailtrein alhier aankomendenaar Engeland wilde doorreizen. De Wereldbond voor Vrede en Vrij Internationaal Verkeer (V. V. V.) telt 600 leden (w. o. 98 vrouwen), 90 adherenten (w. o. 32 vrouwen) en 3 donateur». De rekening over het afgeloopen jaar bedraagt in ontvang f 560 41, uitgaven f 349.75 en sluit alzoo met een voordeelig saldo van f 210.66. Aan een den 1 November uit Sabon gezonden schrijven van een der tot de equipage behoorende, die de reis met de torpedobooten «Minotaurus", «Python" en «Splinx" naar Ooat-Indië meemaakt, is bet volgende ontleend: «Vrijdag 30 October zijn wij te Poeloe Weh aangekomen, dat was een halve dag te laat; het zeer slechte weer was biervan de oorzaak. Toen wij Dinsdag 27 October de haven te Colombo verlieten, stond de zee hol. Den volgenden dag was hot 'a middags nog slimmer; er liepen toen geweldige zeeën. Het was eon schrikbarend gezicht onze knikjes op de wo9Bte golven te zien voortgaan. Slingeren deden wij niet meer; wij werden zoo nu en dan maar eenB opgenomen en als het ware een eind verder weggegooid. Tweemaal 24 uur hebben wij dan ook allen in angst door gebracht. Gelukkig begon de storm toen geleidelijk te verminderen en kregen wij beter weer. Een defect aan de machine veroorzaakte korten tijd later eenig oponthoud. Hadden wij dit defect tijdens den storm moeten krjjgen, dan weet ik niet of het zoo goed met ons zou zjjn afgeloopen. Het kaD gezegd worden dot onze scheepjes zich uitstekend hebben gehouden. Mochten er evenwel nog meerdere torpedo booten uit te brengen zijn, dan gelooven wij, dat er weinigen, die deze reis hebben mede gemaakt, daarvoor te vinden zouden zijn". Aanbeitedlaien, Verbooplifen e«s. Aan het gebouw van het provinciaal bestuur vaD Zeeland te Middelburg werd Dinsdag aanbesteed, het vernieuwen van het Wester- koopmansbavenhoofd en bet uitvoeren van bijbeboorende werken te Vliasingen. Raming f 61300. Minste inschrijver de heer H. Wienhoven te 's-Gravenhage, voor f 60825. Landbouw en Veeteelt. St-Filipsland. Gedurende de nu geëin digde campagne zijn op de weegbrug aan den Ouden weg alhier 1609051 E.G. netto suikerbieten gewogen. Pe werkpaarden bij de boeren te Hein kenszand lijden, zeker tengevolge van het hoogst onaangename weer, de laatste weken zeer aan zware verkoudheid, waardoor de dieren sterk verminderen. Een landbouwer vond dientengevolge één zijner werkpaarden dood in den stal liggen. Het opkweeken van jonge varkens loont ook al niet meer de moeite. Acht jonge varkens werden te Schore verkocht voor de kapitale som van 10 gulden. O I D E B W IJ 8, De voordracht ter benoeming van een onderwijzeres aan school B te Goes bestaat uit de dames P. Muelman te Goes; J. O. van Nieuwenhujjze te "Waarde en D. A. Coomans te Colijnsplaat. BEOHTMZAKKN. Zierikzee, 21 Nov. Door den heer Kan- tonrechter zijn op Woensdag j.l. de volgende vonnissen uitgesprokeu tegeu onderstaande personen, wegens: 1°. Het bevisschen der Schelde en Zeeuirsche Stroomen op een in uitsluitend gebruik en met over dag duidelijk zichtbare bakens af- gezette plaats, zonder voorzien te zijn van een schriftelijke vergunning van den recht' hebbende A. den B., 33 jaar, C. den B., 27 jaar en J. K., 33 jaar, vissohers en schippers te Sint- Philipsland, ieder tot f20 boete, subs. 5 dagen hechtenis; 2°. Het bevisschen der Schelde en Zeeuwsclie Stroomen zonder voorzien te zijn van een consent, afgegeven door het Bestuur der Vis' scherijen op die stroomen: P. J. T. van O., 68 jaar, schipper en visscher te Clinge, tot f 5 boete, subs. 3 dagen hech tenis; 3°. Het te zamen en in vereeniging storten van baggerspecie in een vaargeul van en onder beheer van het Itijk, zijnde toegang tot een havenzonder voorzien te zijn van een schrif telijke vergunning van den Minister van WaterstaatHandel en Nijverheid: J. R., 65 jaar, H. R., 59 jaar en C. van T., 33 jaar, arbeiders te Zierikzee, ieder tot f 1 boete, subs. 2 dagen hechtenis voor ieder hunner; 4°. Het over een spoorweg, waarover met beperkte snelheid gereden wordt, drijven van een paard met voertuig, wanneer een trein in aantocht is J. P., 36 jaar, werkman te Nieuwerkerk, tot f 15 boete, subs. 5 dagen hechtenis; 5°. Overtreding van het reglement op de wegen en voetpaden in Zeeland: J. J. S., 37 jaar, landbouwer, L. B., 24 jaar, timmerman, beiden te Nieuwerkerk, ieder tot f 3 boete, subs. 2 dagen hechtenis; M. J. V., 29 jaar, landbouwer te Burgh, tot f 1 boete, subs. 1 dag hechtenis; 6°. Het over een kunstweg in de provincie Zee land vervoeren van een balk met een mallejan xcaarvan de velgen en xoielen minder dan 12 centimeter breed zijn: K. S.24 jaar en J. D.16 jaarbeiden landbouwersknechts te Nieuwerkerk, ieder tot f 5 boete, subs. 3 dagen hechtenis; 7°. Het zonder daartoe gerechtigd te zijn laten loopen van vee over bezaaiden grond: A. W. G.28 jaar, arbeider te Burgh, tot f 3 boete, sub. 2 dagen hechtenis 8°. Strooperij: W. M., 56 iaar, bakker te Zierikzee en C. V., 13 jaar, zonder beroep, te Brninisse, ieder tot een gevangenisstraf van twee dagen; J. J. P. 8., 13 jaar, zonder beroep te Burgh, tot f 3 boete, subs. 2 dagen hechtenis; 9°. Het te samen en in vereeniging te Zierikzee op den openbaren weg spelen met dobbel- steenen om muntspeciën: J. de W., 14 jaar en T. K., 14 jaar, beiden zonder beroep te Zierikzee, ieder lot f 1 boete, subs. 1 dag hechtenis voor ieder hunner; 10°. Het als houder van een hond te Zierikzee niet zorg dragen, dat deze tusschen 's avonds 11 - en des morgens 6 uur niet op den open baren weg rondloopt zonder geleide of toezicht^ J. G., 56 jaar, slager te Zierikzee, tot f 1 boete, subs. 1 dag hechtenis; L. P. fl., 39 jaar, koopman te Zierikzee, tot f 3 boete, subs. 2 dagen hechtenis; 11°. Het te Zierikzee op den openbaren weg tusschen een half uur na zonsondergang en een half uur vóór zonsopgang rijden met een rijwiel zonder licht: C. .1. L., 22 jaar, smidsknecht te Zierikzee, tot f 1 boete, subs. 1 dag hechtenis; 12°. Het te Zierikzee, geen ingezeten zijnde, waren aan den openbaren weg te koop aanbieden zonder schriftelijke toestemming van Burge meester en Wethouders: A. B. V., 29 jaar, koopman te Amsterdam, tot f 1 boete, subs. 1 dag hechtenis-, 13°. liet te Zierikzee binnen de bebouiode kom vervoeren van rundvee, zonder dat daarbij een voldoend aantal geleiders tegenwoordig is .- A. V., 55 jaar, landbouwer te Zonuemaire, tot f 3 boete, subs. 2 dagen hechtenis 14°. Het zich in kennelijken staat van dronken schap bevinden op den openbaren weg, gepleegd bij eerste of meer herhaling J. K., 41 jaar, arbeider te Zierikzee, tot een hechtenis van drie weken; J. A. N., 60 jaar, arbeider en C. O, 47 jaar, metselaarsknecht, beiden te Zierikzee, ieder tot 7 dagen hechtenis; C. P. den H., 72 jaar, omroeper te Zierik zee, tot een hechtenis van 3 dagen; A. V., 18 jaar, varensgezel te Bruinisse, en L K., 19 jaar, touwslagersleerling te Zierikzee, ieder tot f 3 boete, subs. 2 dagen hechtenis voor ieder, en D. de V., 40 jaar, arbeider te Zierikzee, tot 3 geldboeten, ieder van f3, subs. 2 dagen hechtenis voor elke boete. 1BKNIB UW 8. Het classicaal bestaar van Dordrecht heeft de bij hem ingebrachte klachten' tegen ds. H. A. M. v. d. Valk, beroep 3D predikant bij de Ned. Herv. Gem., te Oud-Beierland, verwezen naar het Provinciaal Kerkbestuur van Zuid-Holland. Beroepen bij de Geref. Gemeente te Baarland, de heer A. Schcsle, candidaat te Terneuzen. Drietal ter beroeping van een predikant bij de Oud-Geref. Gemeente te Goeu. bestRat uit ds. G. van Reenen te Zeist, ds. C. Deuzel te Vlaardingeo en ds. A. H. Geerts te Scbeve- ningen. Zondag herdacht de beer F. C Lagers H Ozn., predikant bij de Evangelisch Luthersche Gemeente te Groningen, zijn 40-jarige ambtsbi liening. Hij begon zijn werkkring te Do Rijp, stond achtereenvolgens te Zierikzee, te Maastricht en te 's-Hertogenbosch, en was nog van 1861 tot 1863 hulppredikant te Groningen. Zondagc -'htend was het kerkgebouw geheel gevuld en bij het binnentreden van den heer Lagers weid hij door een kinderkoor toe gezongen. Na de predikatie, die handelde over de verschillende richtingen in de Protestanteche kerk, werd de jubilaris door de gemeente staande toegezongen en daarna weder deer het kinderkoor. Toen de godsdienstoefening was geëindigd, werd de heer Lagers ontvangen door den grooten kerkeraad en hem namens de gemeente een fraai bureao-ministre aangeboden, t^nevens een prachtig bloemstuk. De gemeente bereidde den armen en weezen een a&Dgenamcn dag. Font ei Telegrafie. Met ingang van 25 dezer is de brieven besteller M. J. v. d. Berge te Wissekerke benoemd in gelijke betrekking te Goes, en tegen 1 December als zoodanig te Walsoorden benoemd C. Jaosen, thans holpbesteller te Stoppeldijk. Benoemd met ingang van 16 Deo. tot assistent te Vlieeiogea Tb. Segere, thans kantoorknecht aldaar. D© storm. Uit IJm ui den schrijft men: De hevige storm van Zaterdag beeft ook op zee danig gespookt. Het water was buiten gewoon woest. Met spanning ziet men bier dan ook de binnenkomst van de talrijke vissohersvaartuigen tegemoet, te meer daar thans binnengekomenen slechte tijdingen brengen. De stoomtrawler «Batavia" rapporteerde dat hij lange bet wrak van een logger ie geBtoomd. De stoomtrawler «Assumburg" kwam binnen met verlies van den jongen, den dertien jarigen I. Smit, van Maassluis, die door een btortzee overboord sloeg en verdronk. De sohipper en de machioist van deze boot werden door een hevigen schok weggeslingerd en bekwamen kwetsuren. Bij den stormvloed van Zaterdag op Zon dag zijQ te Borssele een groot aantal mate rialen voor rijzend&mmen bij de Noordnol weggespoeld en op andere plaateen van den zeedgk terechtgekomen. Zondag moesten de dgkwerkers aan den arbeid om de verepreide voorwerpen op te zamelen en in veiligheid te brengen. Van de haven aldaar spoelde een groote hoeveelheid suikerbieten in do Wester-Schelde. Van het recherchebootje te Hansweert geraakte het roeibootje los en zette zich vaet op de slikken bij de Noordnol v&n Borssele. Aan do zeewering te Borssele werden eenige metera steen glooiing beschadigd en spoelde eeno hoeveelheid zand uit den oever. Te Borssele verloor schipper Moeaween uit Terneuzen Zaterdag het roer van zijn vaartuig, dat een lading steen had gebracht bij de Noordnol in eerstgenoemde gemeente. Gelukkig was oen sleepboot in de nabyheid gekomen, welke bet vaartuig naar Terneuzen vervoerde. Eenige steenlosEers uit Borssele waren op bet schip moeten blijven wegens het stormweer. Dbze moesten derhalve uit nood do rGia naar Terneuzen medemaken. Tgdens den storm en hoogen vloed, die 1,50 M. boven hoogwater liep, in deD nacht van Zaterdag op Zondag j.l., is hot tjalkscbip «Martinus Hendrik", echippr A. van der Pluim van Breda, dat in de Kil lag van de Blnis van het waterschap «Groede en B&amt", gemeente Breskens, en gereed was om te vertrekken, na suikerbieten te hebben ingeladen, driftig geworden en op den berm ven den ringdgk der sluis gezet, alwaar het door midden is gebroken. Niettegenstaande de schipper, ook met assistentie van den wal, alle pogingen aan wendde om tgn vaartuig te behouden, was dit door den woedenden storm en de hoog gaande zeeën onmogelijk. Experts zullen een onderzoek instellen, om te beslissen in hoever herstel nog mogelijk is. Men vreest echter dat het schip niet zal kunnen worden afgebracht; assurantie dekt de schade. TBLBfi 's-Gravenhage, 25 November. Bjj de behandeling in de Tweede Kamer van de Indische Begrooting bepleitte de heer Van Kol do bevordering van den katoen- aanplant in Indië in het belang van de Twentsche indastrie. De Minister erkende niet do bevordering van de katoencultuur, ook in 't belang van het scheppen eener textiel industrie in Indië. HARK TBERICKTEN. kalveren f 12 f 16, vette varkens f 0,18 k f 0,19 per K.G., biggen f 4 f 9. Rotterdam, 24 Nov. Op de veemarkt waren aangevoeld 64 paarden, 1003 magere en 714 vette runderen, 215 vette, 92 nuchtere en 264 graskalveren, 758 va' kens, 193 biggen, j Koeien en ossen 22 tot 33 ct., stieren 25 tot 29 ct., kalveren 40 tot 50 ct., varkens 16 a 19 ct. per K.G. Melkkoeien f 140 f 250, kalfkoeien f 145 k f 315, stieren f 55 k f 190, pinken f 50 k f 85, graskalveren f 25 k f 75, vaar zen f 70 k f 120, alles mager vee; biggen f 4 k f 10, paarden f 30 a f 85, nuchtere kalveren, fok- f 12 f 18, slacht- f 8 A f 12. Door grooten aanvoer was de handel in vette runderen traag, de puikste spoeling koeien werden tot 2 ct. boven noteering ver kocht, ossen konden dien prijs niet maken. Enkele 2e kwaliteit koeien werden door de boeren naar den stal teruggevoerd, omdat de handel daarin slecht was, evenals in het buitenvee. Puike vette kalveren waren prys- houdend, mindere soorten moeilgk te plaatsen. In stieren ging weinig om, in graskalveren was de handel minder; enkele puike stier- kalveren werden duur verkocht, tot f 125. Op de magere markt was de handel in melk- en kalfvee goed, overigens traag. Gorinchem, 23 Nov. Op de veemarkt van heden waren aangevoerd 274 koeien, 14 vette varken a en 423 biggen. Als reactie op de St.-Maartenemarkt was do handel hc ien slechts matig. Puike kalf koeien werden evenwel tegen zeer hooge prijzen omgezet. Me'k koeion en kalf vaarzen prijshoudend. Jongvee werd mede stag ver handeld. Men besteedde voor: Zware kalfkoeien f 240 k f 330, melkkoeien f 160 k f 230, kalfvaarzen f 170 k f 230, guiste vaarzen f 120 k f 150, 2£-jarige ossen f 120 k f 140, 1 ^-jarige ossen f 120 k f 140, pinken f 80 k f 120, graskalveren f 40 tl f 80, nuchtere Z 1 B I K Z E B. TUD VAN HOOGWATER EN VAN LAAGWATER. H. W. 25. 7 26. 8 27. V. 5,56 v. 28. 10 29. Z. 11 30. 12 1. 43 2. 14 voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. voorm. nam. u. m. 6. 7 628 6.44 7.16 7.33 8.13 8 34 9.24 9.45 10.36 40.56 11.41 0. 1 0.33 0.52 L. W. 0. 7 0.31 0 54 1.22 1.44 2.17 2.46 3.28 3.55 4.29 4 57 5.31 5.53 6.21 6 36 Tyd van H. W. te Dordrecht 3,15 uur later. L, W. 5,30 STOOMBOOTDIENST November. Van Vlissingen naar Rotterdam. Van Middelburg naar Rotterdam. Van Rotterdam naar Middelburg en Vlissingen. Amsterdamsche tgd. Dond. 26 Vrijdag 27 Zaterd. 28 Maand. 30 Dinsdag 1 Woens. 2 's m. 6,30 6,30 6,30 6 30 6,30 'sm. 8, 8,— 8,— 8,— 8,— 'sm. 8,15 8,15 8,15 8,15 8,15 Geboren FRANCINA HELENA JOHANNA, Dochter van M. PANNEKOEK en N. PANNEKOEK—Roow. Brouwershaven, 23 November 1903. Heden behaagde het den Heere van leven en dood van onze zyde weg te nemen, onze veelgeliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Mejuffrouw Cornelia Jacoba Adriana Snouck, Weduwe van wijlen den Heer D. de Wilde Cz., na een langdurig, zacht, doch hoogst geduldig lyden van 5 wekenin den ouderdom van ruim 70 jaar. St.-Maartensdijk 22 November 1903. Mede namens Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen, Iz. DE WILDE Dz. Heden overleed plotr dingin den ouderdom van bijna 76 jarenonze waarde Oom en Bebuwdoom, de Heer Frans Jan Hallingse. Brouwershaven, 23 November 4903. Uit allor naam, L. BOOGERD. Heden overleed plotseling tot onze dieps droefheid, in den ouderdom van bijna 76 jaar, de Heer Frans Jan Hallingse by wien wg vele jaren het huishouden hebben bestuurd. Brouwershaven, 23 November 4903. 8. DE KEIJZER. A. VAN WOUWE. ÜMii - ishAtatABlBS-

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1903 | | pagina 2