Wijziging Dienst. ZIERIKZEE—ROTTERDAW. ADVERTENTIE!!. Naar wij vernemen zal op Vrijdag 24 Juli a.s. het derde concert wordeir gegeven in de tuin van de Sociëteit «Concordia". Voor hen, die zich als lid van bovengenoemde Sociëteit aangeven en door het bestuur worden aangenomen, is toegang tot de Sociëteit en de concerten toegestaan. By Eon. besluit zijn met ingang van 'l Aug. benoemd tot plaatsvervangers van den districts-veearts te Dordrecht, de heeren J. P. L. öoemans te Zierikzee en D. B. Wagenaar te Cortgene. Bg den op 2 en 3 Juli te Kruiningen gehouden provincialen schietwedstrijd werden de korpsprijzen als volgt behaald: le prijs, Schietvereenigiog te lerseke, met 210 punten; 2e, de Weerbaarheid te Breskens, met 209 punten3e, de Weerbaarheid te 's-Graven- polder, met 190 punten (25 treffers); 4e, Schietvereeniging sKoning Willem III" te Cortgene, met 191 punten (25 treffers) en 5e, Schietvereeniging te Ilonteniese, met 202 punten (24 treffers). Serooskerke, C Juli. Het zeewater loopt in de haven, klonk het Zondagmorgen door het dorp, en het gerucht bleek waarheid te bevatten. Niet dat de havenmond al geheel doorgegraven is, en de schepen kunnen laden en lossen, waar zo het al 20 jaar hadden moeten kunnen doen, namelijk in een flinko, degelyke haven, binnendijks, maar toch, men schiet flink op. Nog een smalle strook gronds moet slechts verwijderd worden, en met het doel die zeewaarts in to laten vallen, heeft men Zaterdagnamiddag een opening gemaakt om de haven vol zeewater te laten loopen. Men hoopt, dat dan by ebbe door de drukking van het binnenwater de laatste grond zee in zal gaan. In den loop dezer week verwacht men den havenmond zoover te krijgen, dat het eerste schip kan binnenvallen; in elk geval zal het door Hollanders gekochte vlas wel verscheept kunnen worden. Stavenisse. Met zeer goed gevolg werd op Vrijdag 3 Juli 1.1. aan den sedert 1 Febr. 1903 calamiteus verklaarden polder «Ond- Kempenshofstede gezonken het eerste der C zinkstukken, waarvan de aanbesteding plaats had den 12 Juni 1.1. Dit zinkstuk pantsert den onderzeeschen oever over een lengte, zeewaarts gemeten, van 83 M., by een breedte van 20 M., en heeft dus een oppervlakte van 1GG0 M-. Vijf groote steenschepen met Belgische steen soorten en zes hoogaarzen, die te voren hun lading van de eerste hadden verkregen, losten den inhoud op het kloek bewerkte zinkstuk, dat des namiddags 5,45 naar den oever werd gebracht. Behalve de er bybehoorende autori teiten was een vrij talrijk publiek naar de plaats van zinking, die oDgeveer een half uur van het dorp ligt, opgekomen, zelfs waren er bezoekers van andere plaatsen. Een 90-tal werklieden van hier en omstreken waren dien dag in dienst van den aannemer, den heer Do Bree van Terneuzen, die met zijn mede standers bewezen ook hier mannen van het vak te zyn. Vermoedelijk zal de zinking van het 2e en 3e stuk op 1G en 17 Juli plaats hebben. Oud-Vossemeer. Zooals vroeger reeds gemeld werdBpaarden de leerlingen der hoogste klassen voor een reisje. Vrijdag 1.1. is het tot uitvoering gekomen, en daar het voor de onderwyzers ook de eerste maal was, dat zij de leiding daarvan op zich namen, werd er met ernst en zorg tegen opgezien. De uitslag heeft evenwel alle moeite en zorg rijkelijk beloond, want het is een lust geweest de kleinen te volgen. Beeds 's morgens om vyf uur kwam men aan school samen. Een zevental boerenwagens, door verschillende landbouwers beschikbaar gesteld, brachten de 85 leerlingen aan het Tholensche veer; verder per tram naar Bergen-op-Zoom en per trein naar Vlissingen; daar werden eerst op de ponton de aan de haven liggende kolossale schepen beschouwd, vervolgens naar de schut sluizen gezien, gewandeld langs het oude station, over de Tonnebrug de stad in; aan de Tonnebrug de aldaar op de Maatschappij »De Schelde" in reparatie liggende «Koningin Regentes" beschouwd; vervolgens naar de Zeeboulevard het standbeeld van De Ruyter bekeken, en ter eere een lied toegezongen. In het Kleine Badhotel werd vervolgens gegeten en toen nu ja, ik kan het niet beschrijven, wat toen eigenlijk volgde, want do vreugde aan strand, later in 't duin, Iaat zich moeilijk afmeten. Laat het voldoende zyn, dat er is genoten. Vervolgens per tram naar Middelburg, daar in de Melksalon van Dekker Co. weer gegeten, en na de voornaamste dingen in Middelburgs straten en pleinen bekeken te hebben, naar de speeltuin der Vereeniging «Uit het Volk, voor het Volk". Ruim vier uur sloeg het klokje van gehoorzaamheid, en nu werd dezelfde weg weer teruggenomen. Aan 't Tholensche veer stonden de wagens weer gesteld, en onder grooten toeloop van oud en jong aldaar het laatste deel der reis aanvaard. By het begin van 't dorp enz. stond geheel de gemeente geschaard, en met de muziek voorop ging het 't dorp door naar school, en onder eenige hartelyke toespraken werd de stoet ontbonden. We meenen te mogen zeggen, dat èn kinders èn ouders èn onderwyzers zyn voldaan. Goes. Vrijdag 3 Juli werd door den gemeenteraad van Kattondijke-Wilhelminadorp de heer C. Risseeuw (benoemd tot gemeente ontvanger to Goes) op de meost eervolle wijze I ontslagen als secretaris-ontvanger dier gemeente. Namens den burgemeester en den Raad, werden den heer Risseeuw ter hand gesteld zes geëncadreerde fotografieën van de mooiste punten uit de gemeente. Aan hartelyke toespraken ontbrak het niet. De nieuwbenoemde secretaris-ontvanger, de heer D. de Graaf, werd geïnstalleerd. Mej. M. had het buitenkansje met fiets en al in een moddersloot terecht te komen. Toegeschoten hulp bracht haar weer op den wal en in een naburig huis, waar zy andere kleeren kon aantrekken, wat niet onnoodig was. Middelburg, 5 Juli. Het tweede Zondag avond-concert in het Schuttershof gegeven was nog drukker bezocht dan het eerste en de groote Sohuttershoftuin was dan ook overvol trouwens naar schatting waren 2500 personen tegenwoordig. De schuttery-muziek spoelde zeer verdienstelijk en het luid applaus na elk nommer was ten volle verdiend. Dat deze concerten zoo druk bezocht worden is niet te verwonderen als men weet, dat gezinkaarten slechts f 1 per seizoen kosten, waarvoor men 5 concerten krijgt, terwijl persoonlyke kaarten 50 cent kosten. Vlissingen, 4 Juli. De Vereeniging tot bevordering van het Vreemdelingenverkeer op Walcheren" alhier heeft een internationalen zeilwedstrijd uitgeschreven op de reede van Vlissingen, op Donderdag 20 Augustus. Do baan loopt naar Terneuzen en heeft eone lengte van ongeveer 24 Engelscho zeemijlen heen en terug. De wedstrijd is opengesteld voor scherpe vaartuigen, scherpe- en middenzwaard jachten en platbodemjachten met zijzwaarden on vaste roef op vast dek, alsbotters, boeiers, enz. Verder voor Nederlandsche en Belgische loodsschoeners on visechersvaartuigen (hoog- aarsen). Verschillende medailles zijn uitgeloofd. Door den Commissaris der Koningin in Zeeland is tot secretaris van de gezondheids commissie voor de gemeente Vlissingen benoemd de heer W. L. Huson aldaar, lid van die commissie. Kuitaart. By den vorkoop Woensdag van den inspan op de hofstede van Koole zag het zwart van menschen, waaronder volen die uren ver geloopen hadden om van nabij de plaats der gruweldaad to kunnen opnemen. Men verhaalde daar ook nog hoe voor eenige jaron de dienstbode der hofstede verdween en enkele dagen na hare verdwijning in een afgelegen sloot verdronken met een touw om den hals gevonden werd. Lang niet al het geld is gevonden, dat aanwezig moot geweeet zyn. Bjj de ontzegeling eener kast word in een brilledoos een bedrag van f 700 aan bankpapier gevonden, en in dezelfdo kast op een andere plaats een kleiner bedrag aan geldswaardig papier met den vermisten sleutel der brandkast, welke sleutel nog voorzien was van het lint, waaraan de overledene Koole hem om den hals droeg. Die f 700 was op gespaard boter- en eierengeld van de vrouw het kleinere bedrag was vermoodolyk van den man, doch als bedrijfskapitaal voor een kolossale hoeve als de zijne was dit bedrag veel te klein. Er moet meer geweest zijn doch waar zit het Aanbestedingen, Verknopingen ens. Door de commissie voor de gasfabriek te Goes is Zaterdag aanbesteed het bouwen eener nieuwe stokerij in die fabriek. Minste inschrijver was de heer W. v. d. Linde te Kattendyke voor f 6800. De gunning is aangehouden. Landbouw en Veeteelt. De Minister van Waterstaat heeft bepaald, dat de gewone ryks-najaarskeuringen van tot dekking bostemde hengsten in 1903 in de provincie Zeeland, zullen gehouden worden: te Middelburg op 1 Sept., te Oostburg op 2 Sept., te Kattendyke op 3 Sept. 'svoorm., te Cortgene 's nam., te Zierikzee op 4 Sept. en te St.-Maartensdyk op 5 Sept. In een by voegsel tot de St.-Crt. van Vrijdag l.l. is opgenomen een staat van afkoop van tienden over het jaar 1902. In Zeeland is van het kroondomein afgekocht voor f 1522,70 en van particulieren voor f 44843,245. Door de «Ver. tot bestrijding van knoeierijen in den Boter- en Kaashandel" (C. Veth, Delft, voorzitter; J. A. Bos, Leiden, secretaris) is aan den Minister van Waterstaat een adres gezonden, waarin verzocht wordt, met het oog op de veelvuldige klachten uit het binnon- en buitenland over den achter uitgang van de kwaliteit der Nederlandsche kaas, het daarheen te leiden, dat by de wet maatregelen worden genomen ter bescherming van de Nederlandsche kaasindustrie, en dat de schadelijke gevolgen, tengevolge van den verkoop van kaas uit afgeroomde melk onder den naam en in den vorm van volvette kaas, voortaan worden voorkomen. Tot toelichting van dit verzoek is by dit adres een uitvoerige «Memorie van toe lichting" gevoegd. BKOHT8ZAKKH. De hoofdonderwijzer V. L., te Hooge- Zwaluwe (N.-Br.), die de vorigo week gearresteerd werd, als verdacht van het plegen van onzedelijke handelingen met zijne leerlingen, is onschuldig bevonden on op vrije voeten gesteld. Do onlangs gearresteerde C. D. to Biervliet, verdaoht van diefstal en die doawego naar Middolburg gevankelijk werd overgebracht, heeft na zijne invrijheidstelling de wijk genomen naar België. De Amsterdamsche rechtbank veroordeelde Donderdag een evangelist aldaar tot drio jaar gevangenisstraf, wegens het plegen van ontuchtige handelingen met kinderen beneden de 1G jaar. KKBKNIEUW8. Beroepen by de Geref. Gem. (A) te Uitwijk, ds. A. Dekkers te Veere. De Provinciale Synode van Noord- Brabant en Limburg der Geref. Kerk heeft tot curator der Theologiaohe school te Kampen benoemd ds. J. A. Goedbloed te Nieuwendijk bij Gorinchem (vroeger te Zierikzee). Op 10 Juli a.s. hoopt dB. J. de Koning, pred. bij de Geref. Gem. te Krabbendijko, zijn 50-jarige evangelie-bediening te herdenken sedert 15 Maart 1874 was hij in die gemeente met Buurland en De Lier tot vorigestandplaataen. H.H. M.M. de Koningin en de Koningin- Moeder hebben ieder een bijdrage van f 100 geschonken in de kosten van herstelling van het korkgebouw der Evang.-Luth. Gemeente te Maastricht. Volgons de Joodsche Courant zou de heer A. van Loen to Groningen, bedanken voor zijne benoeming tot Opperrabbijn dor Ned. Isr. Gemeente te 's-Gravenhage. OMDEBff U8. Bij het aan de Polytechnische school te Delft gehouden examen is o. a. geslaagd voor art. 60, lsto gedeelte, B1 (Technoloog), de hoer J. C. Lokker Mz., geb. te Zierikzee. De heer J. W. Barendregt van Drei6chor is toegelaten tot de lessen aan de ryks- normaalechool voor teekenonderwijzers te Amsterdam. Aan de openbare school te Poortvliet is benoemd tot tijdolijk onderwijzeres mej E. P. Quaak van Scherponisso. Bij Kon. besluit is voor bet tijdvak van 1 Sept. 1903 tot en mot 31 Aug. 1904 benoemd tot leeraar aan de Rijks II. B. school te Middelburg, D. Kruydor, thans tijdelijk leeraar aan die school. Mej. R. G. Goemans to Goes verwierf te Nijmegen het diploma voor huishoudkundige van den twoejarigen cursus dor huishoudschool aldaar. Er zijn 5 sollicitanten naar de betrek king van tweedon onderwijzer in het smeden aan de ambachtsschool te Goes. J. J. v. d. Bergo, oud-loorling der H. B. S. te Goes, is geslaagd bij het over- gangs-examen van de le naar de 2e kl. van den hoofdcursus te Kampen. De 67e algemoene vergadering der onderwijzers in hot arrondissement Goes, Vrijdag te Goes gehouden, word door een 50-tal leden bijgewoond. Ook do heer districts schoolopziener was aanwozig. Dr. G. H. Leignes Backhovon, directenr der R. II. B. 8. te Goes, besprak het onderwijs in do kennis dor natuur op de lagere school, ook in verband met de aansluiting bij het Middelbaar Onderwijs, terwijl do heer v. d. Brugge, hoofd der school te Kapelle, eon lezing hield over onderwijzers-voreenigingon. Na afloop trachtte do hoer Klenke van lerseke oenige zielen te winnen voor hot Nederl. Onderw.-Genootschapvoornamelijk door de werking te schetsen van do Levens verzekering-Maatschappij, opgericht door dat Gonootschap. P o a t ea Telegrafie. Dreischor. Benoemd tot postbode, dienst DreischorSchuddebeurs, S. L. van do Velde, en tot bestellend postbode in de buitenwijken M. A. de Vrieze, beiden alhier. Bij Kon. Besluit is, met ingang van 1 Aug. 1903, benoemd tot directeur van het post- en telegraafkantoor te Terneuzen, G. J. Acket, thans in gelijke betrekking te Delfzijl. In plaats van J. Kok, die den dienst met pensioen gaat verlaten, is benoemd tot telegrambesteller te Goes S. Geluk, thans brievenbesteller te Middelburg. VI8SCHEBIJBEBI€HTEN. Oesters. Dank zij het prachtige warme zomerweer, blijven de oesters nog voortdurend groeien, zelfs op plaatsen waar andere jaren niet zoo over den groei valt te roemen. Hoewel natuurlijk de groei niet direct met den handel in verband staat, m. a. w., dat een flinke groei niet altijd door een goede handel in het komend seizoen gevolgd wordt, geeft deze tijdelijke voorspoed den burger toch moed. Zeker is, dat me or dan eens voor gekomen is, dat een slecht groei-jaar ook een eleohte handel tengevolge had, doordat de te kleine stompe oesters geen aftrek vonden. Doch al gaat het dan nog zoo slecht in den oesterhandel, naar alle waarschijnlijkheid zal oen leek, wanneer by op de verpachting komt, daarvan niet den indruk krijgen, omdat, zooals gewoonlijk, de perceelen, de basis, waarop heol de oester-industrie gebouwd is, duur verpacht worden, aangezien een ieder graag nog zoo lang mogelijk een Btukje grond behoudt dikwijls zeor ten ongerieve van zijn portemonnaie; maar zoo zal het altijd wel blijvon. (Iers. en Tlj. Crt.) Door het bestuur der visschoryen op de Schelde en Zeeuwsche stroomen werd Vrijdag te Bergen-op-Zoom een verpaohting gehouden van verschillende perceelen schelp dieren viescherij en het recht om oesters en mosselen weg te halen. De totale opbrengst was f 73.358, tegen f 76.89G bij de vorige verpachting. Gemengd Nieuws. Het gebruik van olie als brandstof van stoomschepen neemt met den dag toe. Zoo zyn er in Australië al verscheiden vaste «lijners", waarvan de machines uitsluitend met die vochtige, vette stof gevoed worden, terwijl op dit oogenblik in Amerika een stoomschip gebouwd wordt van 220 voet leDgte op 36 voet breedte, welke eveneens ingericht wordt om alleen olie te gebruiken. Door Luxemburg is aan Duitscbland uitgeleverd een officiers-oppasser, die met het kostbare paard en do uniform van zyn meester uit Trier gedeserteerd en over de Luxem- burg8che grenzen gevloden was. Vóór zijn biezen te pakken, bad hij een kruik ossenbloed gekocht en met deze vloeistof zijn bed, zijn kamer, de trappen en een achterwegje naar de rivier de Moezel duchtig besproeid, zoodat niemand anders dacht of de arme jongen was door dieven in zijn bed vermoord en als lijk in de rivier geworpen. Nu gaat bij eenige maanden niet den dood, maar de doos in. Miss Nellie, die geruimen tijd bij Barnum te zien was als «do kleinste dwergin ter wereld" (zij woog op 11-jarigen leeftijd ongeveer 11 pond), is te Richmond (Indiana) overleden, 28 jaren oud. Zy leed sinds jaren aan tering en was naar men bericht gedurende hare ziekte aanmerkelijk gegroeid, zoodat zij, die vroeger het kleinste vrouwtje ter wereld was, bij haren dood ruim 5 voet lang was een middelmatige menschen- Een treurig geval van zelfmoord heeft zich te Parijs voorgedaan in het huis van een zenuwspecialiteit. Een dame leed sedert geruimon tijd aan haar zenuwen, en zy had mot haar man bosloten een beroemdheid op dat gebied te raadplegen. Zy gingen samen naar Parijs en de dokter onderzocht haar langdurig, en ondervroeg baar op de gowone wijs. Het schijnt echter, dat dit onderzoek do zieke nog moor van streek bracht, vooral toen de dokter na afloop vroeg een onderhoud mot haar man te mogen hobbon. Zy was in een naburig vertrek gelaten, maar toen de man kort daarna een raam hoordo openen, vloog hij in een angstig voor- govoel naar binnen, en kwam juist bijtijds om zijn vrouw tegen te houden, die over bot hekwerk van oen raam stapte. De vrouw had echter een hevige zenuw aanval en verdedigde zich krachtig. De knecht van don dokter, die kwam holpen, beet zij de pink af, zoodat hy van pijn losliet. Haar echtgenoot kon haar toen niet meer bedwingen en zij wierp zich uit het raam van de derde verdieping op straat. Met gebroken ruggegraat en gebarsten schedel werd ze opgenomen. Do dood w&s onmiddellijk. Te Weston Super Mare, zal in de volgende maand een eigenaardige loop wedstrijd plaats hebben. De geestelijke der parochie zal er namelijk om het hardst loopen met een lid van den gemeenteraad en do som waarom het gaat, 10 pond sterling dat verzoent een weinig met do zotheid komt den armen ten laste. Op het gebied van wedstrijden schynt overigens het toppunt nog niet bereikt te wezen. Een wedstrijd in hot trappenklimmen zal te Parijs worden gehouden op 14 Juli, den nationalon feestdag. TBLE6BAI1KR. t Middelburg, G Juli. Een bierhuishouder, zekere II., heeft in den afgeloopen nacht twee revolverschoten gelost op eenige personen, waaronder hij er cén meende te herkennen, die kort te voren by hem een glasruit had ingeworpen, omdat men niet open wilde doen. Gelukkig werd niemand getroffen. De politie, die onmiddellijk toesneldo, arresteerde den dader, en stelde hem ter beschikking van de justitie. Op de revolver werden nog vier patronen gevonden. 's-Gravenhage, 6 Juli. Blijkens officieel telegram van den 5den dezer is in Korintji Kampong Pengasi gewapenderhand genomen, waarbij een Euro- peesch fuselier gewond werd. Blijkens een halfdrie aan den inter- nunciatuur ontvangen telegram, was de toestand van Z. H. den Paus niet verergerd. Benoemd tot notaris binnen het arron dissement Middelburg, standplaats Hulst, de heer Th. Ch. Dacy Ouwens, candidaat-notaris te Scheveningen. Rotterdam, 6 Juli. GRANEN. Buitenlandeche flauw. Meel, f 10.50, kalm. Binnenlandsche Tarwe, f 7.40 A f 7.90. Rogge, f 5 A f 5.40. Haver, f 6.25 A f 6.80, Kanariezaad, f 10,50 A f 13. Mais, f 1.25 A f 1.26. Aardappelen. Westlandsche (klei) f 1.75 A f2. Zandaardappelcn f 2.25 A f 2.50. Vlas. Aanvoer 115 steen blauw. Kaas. 7 partyen, f 22 A f 24.50. Eieren. Zeeuwsche f 3.30 A f 2.40, Over- maassche f 3.50 A f 3.70. VEE. Aanvoer 104 Runderen, 26 A 37 ct. 365 Kalveren, 34 A 45 ct. 1008 Schapen, 27 A 35 ct., Lammeren 34 A 40 ct. 489 Varkens, 17 A 19 ct., lichte 17 A 18 ct. Burgerlijke Stand te Dutvendijke. 2e kwartaal 1903. geboren: 7 April. Maatje, dochter van J. Stoel an L. van der Linde. 5 Juni. Jacob Gabriël, toon van J. J. Jonker en W. Bolier. 28 Aartje Jeannette, dochter van A. C. Swenne en C. H. Verburg. GEHUWD: 24 April. W. M. Verham, 24 j., j.m. en M. van der Schelde, 29 j., j.d. o verleden: 18 Juni. M. van den Berg, 90 j., wed. van P. Priemus. 18 G. J. Boogerd, 23 j., j.m. Burgerl. Stand van 8(avenU»e. Over Juni 190 3. geboren; 3 Juni. Pieternella Geertruida, d. van Joost Quiat en Pieternella Knuist. 5 Jacoba, d. van Gornelis den Braber en Helena Maria Wesdorp. 5 Janna, d. van Marinus Potappel en Wilhehnina Klippel. 8 Adriaan, z. van Arie Riedyk en Tbeuntje Klippel. 10 Jacoba, d. van Marinus Pieter Ketting en Corn. Adr. Brouwer. 18 r Jannetje Johanna, d. van Jacob Gaakeer en Adr. Dirkje Zeedijk. 19 Lena, d. van Abraham Ilage Lx. en Cornelia Hage. 21 t Adriaan, i. van Marinus Jacob Klippel en Maatje v. d. Kleijn. 26 Jacob, i. van Cornells v. d. Berg en Elizabeth Hage. o e nu wo: 4 Juni. Engel Moerland, 30 j., j.m en Johanna Suutland 27 j j.d. overleden: 19 Juni. Johannis Hage, 83 j., weduwn. van Aaltje de Rijke. 24 a Jao Conelis Dorst, 8 m„ van Leendert Dorst en Helena Boogaart Hurgerl. Stand van Poortvliet. Over de maand Juni 1903. geboren: Hendricus Marinas, z. van 1L Duijnhouwer en G. L. Andriessen. Pieternella Christina, d. van P. Kleppe en C. Kloet. Johannes, z. van C. van den Hoven en T. C. Joppe. Jacob, z. van M. J. van Nienwenhugzen cn Th. J. Soetens. Jan Cornells, z. van L. Koppenhol en C. Hage. Johannes Gabr:ël, z. van W. de Jager en M. J Quakkelaar. overleden: Jacob Eliza Wagemaker, 67 j., echtgenoot van NeeHje van der Vliet. Jacoba van der Gouwe, 69 jM weduwe van Cornel is Geuze. I! I T L O T I N G R R, Volksweerbaarheid van 1871 A f 2,50. Trekking 1 Juli. Betaalbaar dadelijk. 20 seriën: 476 2117 4248 4922 6640 7847 1061 2330 4332 6029 7364 7868 1130 2566 4813 6049 7838 7895 1975 4053 elke Borie van 50 nummers met f 3,50 per lot. VERBETERING. In de advertentie aanbieding «Naaimachines" van n. van der Baan Sr. staat Saxonia met kamradbeweging f 28, dit moet zyn f 25. 8TOOMBOOTDIENST Stoombooten Schelde 1 en 2. Juli. Van Zierikzee Dinsdag 7 's morg. 9,30 Woens. 8 10,- Dond 9 e 10,30 Vrijdag 10 0 6,30 Zaterd. 11 n 7,— Zondag 12 7,30 Maand. 13 ii 8,- Van Rotterdam: Dinsdag 7'smorg.ll,— Woens. 8 11,30 Dond. 9's nam. 12,15 Vrijdag 10 12,15 Zaterd. 11 12,15 Zondag 12 n I ,30 Maand. 13 12,15 *-* Heden overleed in haar Heer en Hei land, na een geduldig lijden van zes maanden, onze innig geliefde Dochter, Zuster en Behuwd zuster, Cornelia B ij kerke, in den ouderdom van ruim 37 jaren, 's Gravenjiage, 2 Juli 1903. Van Goghstraat 19. Mede uit naam van Ouders, Broeder en Zusters, A. STAM. Heden overleed ten mijnen huize, onzo waardo Vader, Behuwd-, Groot- on Overgrootvader Gerard van der Zande, in den ouderdom van ruim 83 jaar. Zosnevaire, 3 Juli 1903. Uit aller naam, Wed. J. STOEL—van der Zande en verdere Familie; Heden overleed tot onze diepe droef- heid, onzo veelgeliefde Vader, Behuwd- en Grootvader, de Heer Jan Olree in den ouderdom van 83 jaar 10 maanden en 5 dagen. Sir-Jansland, 3 Juli 1903. Namens de Familie, A. OLREE Jz. Strekkende deze tot algemeene kennisgeving.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1903 | | pagina 4