ZIEBIKZEE—BOTTEBPAW. ADVERTENTIE!!. Hervormde Gemeente te Zierikzee. Sociëteit „CONCORDIA CONCERT Het schouwen op het snoeien van Boomen en Houtgewas Het afbreken van een oud Gebouw en het bouwen van eene Landbouwerswoning te Viane. Maandag bezoekt de Commissaris der Koningin onze gemeente on zouden, naar wij vernemen, door Apollo" bij die gelegenheid eenige muzieknummers worden uitgevoerd. Middelburg) 27 Juni. In de heden alhier gehouden algemeene vergadering der Zeeuwsche Hypotheekbank werden de balans en de winst- en verliesrekening goedgekeurd en is tot de winstverdeeling besloten, zooals hier onder ia aangegeven. Uit het verslag over het vijfde boekjaar der bank, dat in die vergadering werd uit gebracht, blijkt, dat het maatschappelijk kapitaal, f 600,000, waarvan 10 pCt. is gestort, zich in handen bevindt van 102 aandeelhouders. Op ultimo Febr. waren gesloten 123 leeningen, tot een bedrag van f 823,847,99, terwijl van 1 Maart 1902 tot ultimo Febr. 1903 werden afgesloten 44 leeningen ad f 352,850, samen alzoo f 1,176,697,99. Op laatstgenoemden datum waren nog van kracht 154 leeningen ad f 1,061,961,77. Van de in het laatste boekjaar afgesloten leeningen liggen van 19 ad f 48,700 de onderpanden in Zeeland. De uitgifte der pandbrieven ging vooruit; op ultimo Februari 1903 stond uit f1,057,400. De winst bedroeg f 5034,725, waarvan zal worden afgeschreven f 3480,28terwijl aan de aandeelhouders zal worden uitgekeerd f 1500, gelijkstaande met 2i pCt. van het gestorte kapitaal. (Af. Ct.) Terneuzen, 27 Juni. In plaats van den heer D. Buijze, die bericht had gezonden geene candidatuur te aanvaarden, werd Vrijdagavond door de liberale kiesvereeniging alhier candidaat gesteld de heer mr. F. C. van Deinse, die zich bereid verklaarde de candidatuur te aanvaarden. AaabestedlBsenTerkssplaiea eai. Tholen, 24 Juni. Door de notarissen N. van Steenbergen alhier en J. Franse te Zierikzee werden neden voor de erven van den Hoog- WelGeb. Heer Jhr. Mr. M. J. Schuurbeque Boeiie in het openbaar verkocht, de volgende tiendrechten, als: Gemeente Tholen: Vr in het le, 2e en 3e deel van Mosselhoek, voor f 3400. Vu. en in in dus "/„e deelen in Striephoek, voor f 875. Het tiendrecht in de hoeken Vrouw Belia- polder en Groot Deurloo, voor f 4200. Gemeente Poortvliet: V* in van Vi» dus */n in tienden onder Poortvliet, voor f 1950. s/4 in 8/9 van Va Voo >n tienden onder Poortvliet, voor f 300. V* 8/o of Vis 7ie deelen in 39,24 Aren of 3L gemet in den (iendhoek „het Groote Zand", voor f 100. 3/4e deelen in den tiendhoek „Groote Pluim- pot", voor f 775. V» in l/s min in Va of 9/10e deelen in de Groote Vlastiende, voor f 775. Gemeente Scherpenisse: 8/4 in of in tienden onder Scherpe nisse, voor f 625. s/4 in 7/a in u/u of "Vsc*® deelen in tienden onder Scherpenisse, voor f 1125. Gemeente St.-Annaland: 7s in de tiendhoeken: Vroonstede, Reigers gat, Heerenplaat, Jacob Copcommershoek en Cornelia Steijnshoek", voor f 1775. J/, in V5 en 'A °f 1 a® deelen in de tiend- hoeken „Groote Pluimpot" en „Staarthoek", voor f1650. Het tiendrecht in de hoeken „Hongarije", 4/l3 gemeten en Molenblok, voor f 4650. y5e deel in de tiendhoeken „Zoutendam, Middenhoek en Zeedijkje", voor f 1150. Gemeente Halsteren: Vc 'n aAe deelen in de Koren- en Smal- tienden, genaamd „de Halve Dijkerstienden", gelegen in den Auvergnepolder, voor f 1850. Landbouw en Veeteelt. Sirjanaland. Door het prachtige weer van de laatste dagen is men hier druk bezig met het inzamelen van het hooi voor de winter provisie. De kwaliteit is uitstekend; de kwantiteit is minder dan 't vorige jaar. Kortgene, 27 Jaoi. Gisteren hield de Vereeniging Landbouwbelang" eene buiten gewone vergadering in het lokaal van den heer Luijendijk alhier, met bedoeling om te bespreken het al of niet wenschelyke tot toetreding in het plan voor de oprichting eener coöperatieve kunatmestfabriekdefinitief werd, omtrent medewerking, niets besloten. De heer K. v. d. Slikke van Wolfertsdijk was ter vergadering tegenwoordig en gaf omtrent het doel en de eventueele uitvoering inlichtingen. In dezelfde vergadering werd besloten een besteding uit te schrijven voor aankoop van zaai wikken voor groenbemestiug. be CHT 8 a KEU. Het gerechtshof te Amsterdam wees Vrij dag 1.1. arrest in de procedure tegen den heer F. van der Goes, die in eersten aanleg door de rechtbank wegens opruiing tot vier maanden gevangenisstraf werd veroordeeld. Het hof bevestigde het vonnis, behalve wat de opgelegde straf betreft en veroordeelde, opnieuw rechtdoende, den heer v. d. Goes tot ééne maand gevangenisstraf. Voor de rechtbank te Arnhem heeft terecht gestaan het individu uit Eede, dat op 21 April te Veenendaal een varken, dat in een waggon het andere varkens lastig maakte, na zijn vinger in de oogen van het dier te hebben gestoken, deze met zeep heeft in gewreven. Het dier, dat natuurlijk verschrik kelijk pijn leed, liep met bebloede oogen door den waggon. De ambtenaar van het O. M., mr. Hofstede, achtte deze mishandeling af schuwelijk en eischte het maximum der straf, n.l. drie maanden. Het lid der Tweede Kamer, de heer Hugenholtz, veroordeeld wegens opruiing tot 1 maand gevangenisstraf, heeft zich Donderdag 1.1. in arrest begeven. M E B B KI E U W S. Het nieuwe orgel in de Herv. Kerk te Tholen zal aanstaanden Donderdag des avonds ten 6 ure, worden ingewijd. O N D E B W IJ 8. Stavenisse. L.l. Vrijdag hield het onder wijzers-arrondissement Tholen (Tholen, Noord- Beveland, St.-Philipsland en O.-Z.-Beveland) een algemeene vergadering te Vlissingen. Ze werd gepresideerd door den heer arr.-school- opziener, mr. Wagtbo. Ruim 9 ure waren allen te Vlissingen, en bracht men een bezoek aan de gereedliggende dagmailboot Neder land" en daarna aan het prachtige Haven station. Daarop volgde een wandeliDg naar den Noordzee-Boulevard, alwaar een eerbiedige hulde werd gebracht aan het standbeeld vau De Ruyter. Na de koffietafel in het Hotel Bos" gebruikt te hebben, werd de vergadering, die door ruim 50 dames en heeren werd bijgewoond, door deu voorzitter geopend. Van den dietr.-schoolopziener, mr. De Witt Hamer, kwam telegrafisch bericht, dat bij verhinderd was tegenwoordig te zijn. Na lezing der notulen trad als spreker op de heer C. v. d. Graaft van St.-Annaland, die aan de hand van een brochure vau mr. Goeman Borgesius het onderwerp: sDe school in deu strijd tegen bet drankmisbruik" in een kenrig opstel behandelde. Na eenig debat en de gebruike lijke omvraag, werd de vergadering door mr. Wagtho gesloten. Daarna ging men een bezoek brengen aan de Kon. Maatschappij sDo Schelde", waar de verschillendeafdeeliügen en werktuigen in werking werden bezichtigd. Daarna ging men per stoom barge naar Middelburg, alwaar 45 dames en heeren zich in het >Hötel Verseput" aan een gemeen schappelijk middagmaal vereenigden. De tijd van scheiden brak al te spoedig aan, velen moesten nog een groote reis maken om 's avonds tehuis te komen. Zeer zeker is het, dat deze vergadering nog lang een aangenamen indruk bij de deelnemers zal nalaten. Fsit ei Telegrafie. Bij Kon. besluit is met ingang van 1 Aug. a.8. benoemd tot directeur van het post en telegraafkantoor te Hoorn, de heer F. A. de Klerck, thans in gelijke betrekking te Zierikzee. YEESLAG der vergadering van afgevaardigden en belangstellenden bij het onderwijs aan schipperskinderen, gehouden den 16den Mei 1903, in het American Hotel te Amsterdam. II. Dr. I. van den Bergh juicht het plan eener enquête toe; heeft men gezien wat de behoeften zijn, dan kan men ook juist zeggen, wat gedaan moet worden, Overigens is sprekers optimisme omtrent den steun van partioulieren niet zoo froot als dat van den heer Duymaer van Twist, n het jaar 1881 is in Overijsel en Drenthe een onderzoek door het fonds ingesteld, waar uit bleek, dat 500 schipperskinderen vau onderwijs waren verstoken. Men verspreidde toen 700 circulaires, wat slechts een resultaat van f 40 contributie-vermeerdering opleverde. Het volgend jaar werden 90 circulaires ver zonden, waarop slechts twee toezeggingen inkwamen. Het verheugt spreker, dat men nu echter warmte bij de vereeniging „Schuttevaer" vindt voor het schoone doel. De heer mr. Smeenge zegt, dat niet de Vereeniging „Schuttevaer" hier zit, wel zijn aanwezig belangstellende leden dier ver eeniging. Dr. v. d. Bergh meent toch, dat er nu warmte wordt gevonden bij de personen, welke met de schipperij en „Schuttevaer" in verband staan, en besluit, dat voor alles een onderzoek moet worden ingesteld naar het aantal behoeftige schipperskinderen, zoowel als naar de kosten, welke noodig zijn om hun aan den wal onderwijs te doen genieten. Men moet daarbij ook weten, welke schippers in de kosten iets kunnen bijdragen, en welke niet. De heer Bouman wijst op de ervaring welke „Schuttevaer" heeft opgedaan bij het instellen van een onderzoek, na de indiening der leer plichtwet, en die ervaring is niet bemoedigend. Ofschoon de gemeentebesturen gemakkelijk lijsten kunnen samenstellen, vreest spreker toch, dat men tot geen voldoend en juist resultaat met een enquête zal komen. Het is moeilijk om te weten te komen, welke ouders kunnen bijdragen, en welke niet, en juist dit moet men weten. Dr. v. d. Bergh betwijfelt het, of de gemeente besturen wel juist met de financiëele kracht der schippers op de hoogte zijn. De heer Wielinga deelt mede, dat een vereeniging te Hoogeveen voorheen veel steun ondervond, doch dat deze al minder en minder werd, zoodat die vereeniging eindelijk stierf. Sinds de uitvoering van de leerplichtwet is er een nieuwe vereeniging, die zich in veel sympathie verheugt. Hoogeveen ontving in het laatste jaar 47 aanvragen om kinderen te helpen, doch kon slechts aan 12 hulp verleenen. Te Hoogeveen zouden ongeveer 200 schippers kinderen behoefte aan onderwijs hebben, doch het is niet uit te maken, hoevelen van de- ouders dier kinderen inderdaad onmachtig zijn om in die behoefte te voorzien of daaraan bij te dragen. Om dit te weten, acht spreker het noodig, dat een commissie van schippers worde gevormd, die daaromtrent een enquête instelle. Indertijd heeft de Minister op zijn verzoek inlichtingen van Hoogeveen ontvangen. Indien echter voor Hoogeveen 200 kinderen a 75 gld. per jaar aan den wal moeten worden onder dak gebracht, zou dit 15000 gld. per jaar bedragen, ontzettende kapitalen zullen dus noodig zijn. Overigens acht spreker het zeer betwaarlijk om goede inlichtingen machtig te worden, tenzij een enquête van staatswege wordt ingesteld. De heer mr. Smeenge is niet voor staats enquête, en voert bewijzen aan voor zijn meening. Dr. v. d. Bergh zegt, dat hij van de schippers zelf goede gegevens heeft ontvangen. De heer Bouman zegt niet de nelft van de gevraagde inlichtingen te hebben ontvangen, ziet alleen heil in staats-enquête, doch hoopt door een beroep op particulieren wel een f 50000 te ontvangen voor steun. Na eenige verwondering van enkele leden, zegt de heer v. Capelle, dat hij dit een kleine som vindt. In de laatste 10 d 15 jaren is de scheepvaart verbazend achteruitgegaan; elke scheepsleverancier heeft veel in zijn boek, en wijl men steeds hoofdzakelijk bij die personen steun zocht, leverde dit geen resultaat. Spreker wenscht echter Aii anderen, bij kapitalisten aan te kloppen, en twijfelt niet, of men zal gehoor krijgen. De heer Habig heeft opgemerkt, dat de schipperij zelf de behoefte aan onderwijs meer en meer gevoelt en meent, dat men daarom ook van die zijde meer op steun en mede werking mag rekenen. De heer Th. v. Velzen is het hiermede volkomen eens, en voert voor dit feit bewijzen aan uit Deventer. Ook hij gelooft aan meerdere belangstelling van echipperszijde dan vroeger. De heer v. Capelle heeft hoofdzakelijk het oog op de kinderen van die schippers, welke zonder vaste route het geheele land doorvaren. De schippers, welke vaste eindpunten hebben op hun reizen, kunnen nog te hooi en te gras hun kinderen ter school zenden. Dr. v. d. Bergh zegt juist kindereu te hebben van schippers die overal heen varen. De heer Bouman meent, dat de schippers, welke vast varen hebben, juist het minste onderwijs aan hun kinderen geven. Deze vertrouwen op hun geroutineerde vaart en meenen, dat af en toe een paar dagen naar school gaan voldoende ib. Doch de zwervers doen soms hun kinderen nog aan den wal. Spreker wijst er op hoe noodzakelijk de ontwikkeling voor den schipper is in den tegenwoordigen strijd om het bestaan. Slot volgt. Gemengd Nieuws. Volgens medodeeling van het bestuur der weesinriohting te Neerbosch is deze in den laatsten tijd achteruitgegaan; het aanial verpleegde kinderen bedroeg van 1892 op 1893 niet minder dan 1041, het hoogste cijfer, godurende het bestaan der inrichting bereikt het daalde van 1902 op 1903 tot 452, het laagsto cijfer na 1893. Het vertrouwen is geschokt. Meer dan cco lid van hot beatnnr heeft gemeend zijn ontslag te moeten nomen. Ilun opengevallen plaatsen konden sleehts gedeeltelijk worden bezet. De staat der geldmiddolen is zorgwekkend. De geheele schuldenlast bedraagt f 318,000. Het bestuur vraagt natuurlijk geldehjken steun van de vrionden der inrichting. In deze mooie zomerache dagen kan het misschien zijn nut hebben de voorteekenen van regen op te geven, 't Zijn er niet minder dan 44, die in een oud boek als volgt berijmd zijn De holle wind kent perk noch palen. Het zwerk verandert keer op keer. Ik zie de kwik in 't weerglas dalen. Het schoorsteenroet valt drupplond neer. Het vocht begint den muur te ontvloeion. De zwaluw scheert langs 't spichtig gras. De vlieg verstoort de logge koeien. De kikvorsch kwaakt in d'eogen plas. Flink, mijn patrijshond, zit te droomen. Het stof draait dwarlend in den vliet. De visschen spartlen op de stroomen. Het regende ook op St. Margriet. Hebt gij den stank der gracht geroken Zaagt ge dien fraaien regenboog? De zon is neovlig nevrgedoken. Ondraaglijk kwelt mij een eksteroog. De huiskat strijkt haar rug en wangen. Gesloten is de pimpernel. De meerle fluit baar zoete zangen. Ei koor, wat piept de krekel schel! Het loeiend vee wil 't veld verlaten. 't Verschiet schijnt ods nabij te zijn. Ik hoor de onruste schapen blaten. Aanhoudend knort het ronkend zwijn. De slakken zijn met zand bestoven. De padden kruipen ginds en her. De klaver heft de kruin naar boven. Flauw glinstert zelfs de grootste ster. De pauw verheft zijn schelle kreten. Het rij paard trapt vol ongeduld. Mijn hond wil gras voor beenderen eton. Zie hoe een kring de maan omhult. De glimworm blinkt in vollen luister. De koekoek roept in 't eenzaam woud. De maan schijnt rood door 't neevlig duister. Het is, schoon zomer, nat en koud. De ganzen gagg'lcn de eendon kwaken. De gladde zuring kruipt ineen. Het hout zet uit met hoorbaar kraken. Het vocht ontwelt den blauwen steen. Do raven storten zwierend neder. In gang en kamers kruipt de spin. De herder spelt ontstuimig weder. En nieuwe of volle maan viel Maandag in. I. en Th. Cl. Te Aartswoud, gem. Hoogwoud (N.-H.), kam inon dagelijks onder geleide laDgs den weg zien wandelen een stier met laarzen aan Het is de padstier van den heer K., aldaar. Het dier liep gedurig zijn voorhoeven stuk en om dit te beletten, krijgt bij nu, vóórdat het op weg gaat, een paar laarzen aaD, welke opzettelijk daarvoor vervaardigd zijn. Groote brand te Manila. Uit een particulier schrijven van 20 Mei j.l. ontleenen wij het volgende: Een verschrikkelijke brand heeft gisteren middag het district Torza (voorstad van Manila) geheel verwoest. Het vuur was zoo omvangrijk, dat geen menechelijke macht in staat was het te blusschen, niettegenstaande het bluscbmateriaal in orde was en iedereen hulp verleende. Het resultaat is ontzettend, 't District Torza is geheel vernield. Drie duizend huizen gingen in de vlammen op en vijftien duizend personen zijn zonder dak. Het grooto San-Lazaro-hospitaal ging met uitzondering van het steenen gebouw te loor. Alle barakken zijn verbrand. De dokte» brachten de Lepra-lijders te zamen op een met een steenen muur omringde speelplaats en de cholera- en peet-zieken werden door het bospitaalbestuur en personeel in veiligheid gebracht. De brand schijnt ontstaan te zijn io een Nipa-huis, door een Chinees bewoond of, zooals door anderen beweerd wordt, door vonken uit den schoorsteen van het Crema torium. Tal van dieren kwamen in het vuur om. Vooral veel paarden, varkens en kippen. Menschenlevens zijn* er gelukkig niet ,te betreuren. Slechts een paar ernstig gewonden, die onmiddellijk werden verzorgd. Do inboorlingen verloren al hun hebben en houden, daar de paniek een onbeschrijfelijke wanorde teweegbracht. Mijlen ver, zoo ver het oog reiken kon leek de bodem een brandend stuk houtskool. Onmiddellijk nam het stadsbestuur maatregelen de ellende zooveel doenlijk te lenigen. Iteeds den volgenden ochtend worden er 30.000 pond rijst uitgedeeld. Door gelukkige omstandigheden en met veel moeite bleef de stad Manila gespaard. De Bchade wordt op drie millioen dollars begroot. TELE6BA1IEH. Rotterdam, 29 Juni. GRANEN. Buitenlandsche verlaagde prijzen, goede vraag. Meel, f 10,50, kalm. Binnenlandsche Tarwe, f 7,40 f 7,90. Rogge, fokt 5,60. Ilaver, f 6,25 f7. Kanariezaad, f 10,50 4 f 13,50. Mais, f 1,26 4 f f,27. Overigens prijshoudend, aakenloos. Westlandsche Aardappelen: Klei f 2.25 4 f 3, Zandaardappelen f 3,50. Vlas. Aanvoer niets. Kaas. Éóo partij, f 24,50. Eieren.- Zeeuwsche, f 3,20. VEE. Aanvoer 167 Runderen, 28 4 39 ct.f zeer hoog. 395 Kalveren, 35 4 45 ct., hoog. 1169 Schapen, 25 4 35 ct. Lammeren 35 4 40 ct., redelijk. 348 Varkens, 18 4 20 J ct., lichte 17 4 18 ct., flinke handel. Zeetijdingen Zicrlkv.ee. INGEKLAARD: 28 Juni. De barge vEntreprise", kapt. II. J. Hawks, met diverse goederen van Engeland naar Pruisen, via Lobith. STOOMBOOTDIEN8T Stoombooten Schelde 1 en 2. Jnni- Van Zierikzee: Juli. Van Rotterdam: Dinsdag30 'smorg. S^DinsdagSO'smidd.12,— Woens. 1 Dond 2 Vrijdag 3 Zaterd. 4 Zondag 5 Maand. 6 6^0;Woens. 1 'snam. 1,30 6,30:Dond. 2 1,30 7,-'Vrijdag 3 1,30 8,30Zaterd. 4 1, 8,30|Zondag 5'smorg.lO,— 8,30 Maand. 6 10,30 Ondertrouwd BARTEL VAN DER WEKKEN Mz. en MARTINA W. DEN BOER Cd. Kerkwkrve, 26 Juni 1903. fSetronwd J. VERSCHELLING JANNA M. MANNEKE, die, ook namens wederzijdecbe Familiebetrek kingen, hunnen hartelijken dank betuigen voor do vele blijken van belangstelling bij hun Huwelijk ondervonden. Breskens, 25 Juni 1903. Getrouwd C.s SNEEP Cz. en H. A. KLOET Ad., die, mede namens wederzijdscho Familie, hun' hartelijken dank betuigen voor de vele blijken van belangstelling bij hun ITuwolijk ondervonden. St.-Maartensdijk, 25 Juni 1903. Heden overleed tot onze diepe droef heid, onze geliefde Echtgenoot, Vader, Groot vader en Broeder, de Heer R. Visser W.Hz in den ouderdom van 59 jaar. Zierikzee, 28 Juni 1903. Uit aller naam, M. H. VISSER—Zelle. Dank aan allen, die blijken van belangstelling gaven op 26 Juni. Noordgouwe, 29 Juni 1903. Mevrouw Wed. C. HOCKE—van Ree. De Heer en Mevrouw BROUWER Boers ma betuigen hun' hartelijken dank voor de bewijzen van belangstelling bij de geboorte van hun Zoon ontvangen. Haamstede, Juni 1903. Allen, die nog iets te vorderen hebben uit den boedel van wijlen den Heer C. WEIJTINGH, gelieven daarvan vóór of op 3 Juli a s. opgaaf te doen aan Wed. WEIJTINGH, Groote Sociëteit. De door den Rechter-Commis- saris goedgekeurde eenige uit* deelingelijst in het faillissement van MART1NUS HENDRIK8EWinkelier te St.-Annaland, is door den oDdergeteekende nedergelegd ter Griffie der Rechtbank te Zie rikzee en in afschrift ter Griffie van het Kantongerecht te Tholen, om aldaar gedurende 10 dagen te liggen ter kosteloozo inzage van de Bcbuldeischers. Tholen, 27 Juni 1903. De Curator, D. VAN DE VELDE. KERKVOOGDEN der Ned. Ilerv. Gemeente alhier brengen bij deze ter kennis van de leden der gemeente, dat het door Kerkvoogden en Notabelen voorloopig vastgestelde Kohier van den Hoofde- lijken Omslag gedurende 14 dagen, van 29 Juni tot 13 Juli aanst., ter visie ligt ten kantore van den Secretaris van Kerk voogden, Onde Haven A 331. Binnen dien termijn kunnen schriftelijk bezwaren tegen den aanslag worden ingediend bij bet Collegie van Kerkvoogden en Notabelen. Zierikzee, 26 Juni 1903. Kerkvoogden voornoemd, D. VAN DER VLIET, Voorzitter. H. LAKENMAN, Secretaris. Het KANTOOR van P. F. VAN DER VLIET is verplaatst naar de Noordzijde van het Havenplein, Wijk A, No. 321. De ondergeteekende maakt be kend, dat zij is verhuisd van de Lange Nobelstraat naar hot Capellestraatje, alwaar zij een Winkel heeft geopend in Kruidenierswaren. Tevens beveelt zij zioh beleefd aan tot bet vervaardigen van Dames- en Kinder-Costumes. Uw Dw. Dienaresse. Wed. B. DEURLOO—v. d. Floeg. De Verloting' van Zitplaatsen in beide Kerken zal plaats hebben op Woensdag: 1 Jali aanst., des middags ten 12 ure in de Consistorie der Kleino Kerk. op Donderdag: 9 Jali a.s., des avonds 8 uur. door het Muziekgezelschap „KUNST EN EER", Directeur de heer S. KLIMMERBOOM. Uitsluitend toegankelijk voor Leden met écne Dame, meerdere Dames 25 oent. Vreemdelingen, buiten Schouwen-Duiveland wonende, 50 cent entrée. BALLOTAGE Zondag 5 Juli, des na- middags écu unr. HET BESTUUR. langs de Wegen in de gemeente W oord- gouwe, zal plaats hebben op 1 en 9 Jali aanst. De Burgemeester van Noordgouwe, C. A. VAN CITTER8. W. BROUWER Jousz., Bouw kundige te Nieuwerkerk, zal voor zijn lastgever, Dinsdag 7 Juli aanst, trachten aan te besteden: Bestek en teekening ter inzage in de Herborg van K. Deurloo alhier. Nieuwerkerk, 25 Juni 1903,

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1903 | | pagina 4