ZIERIKZEE—ROTTERDAM. ADVERTENTIE!!. Een voorstel van de finantiëele commissie om beide bedragen te verdubbelen, mocht geen genade vinden in de oogen van zes der elf aanwezige raadsleden. Besloten werd het onderwijs op de Burger avondschool voortaan te doen geven in lokalen der verbouwde ambachtsschool, waar het ook beter op zijne plaats is. Eene uitgaaf van f 300 zal noodig zijn voor het aanschaffen van borden en andere leermiddelen. Na eenige woordenwisseling tusschen de leden over de politieke richting van de personen die op aanbevelingen voorkwamen, werd tot regent van het gasthuis benoemd de heer H. J. BaviDg. Benoemd tot secretaris-ontvanger der gemeente Kattendijke (Wilhelminapolder) de heer D. de Graaf te Goes met 4 stemmen. Jhr. Lewe van Nijenstein bekwam 2 stemmen, de heer H. D. van Dellen 1 stem. Middelburgi 21 Juni. De heer C. M. Ghijsen, een der directeuren van de firma Houthandel, voorheen G. Alberts Lzn. Co., die gisteren zijn 25-jarig huwelijksfeest her dacht, ontving bij die gelegenheid van de talrijke werklieden van genoemde firma een zeer fraai geschenk. De heer Gbijsen nu biedt heden (Maandag) avond den werklieden met hunne huisgezinnen een feest aan in het Schuttershof, welk feest zal worden op geluisterd door het muziekkorps der d.d. schutterij alhier. "Woensdag zal te Middelburg een ver gadering worden gehouden van houders van jachtacten, teneinde te trachten een afdeeling Zeeland van de Yereenigiog xNimrod" op te richten. Aan den loteling J. van Tatenhoven te Middelburg is bij Kon. Besluit van 11 Juni j.l., opgenomen in de St.-Ct. no. 141 ontheffing van den werkelijken dienst bij de militie verleend voor zijn geheelen diensttijd. Tijdens de loting waren voor des lotelings eenigen broeder, geboren 25 October 1885, op 1 Juli 1902 stappen gedaan om diens toelating te verkrijgen als volontair bij de artillerie-instructie-compagniedoch omstandig heden, van zijn wil onafhankelijk, zijn oorzaak geweest, dat eerst op 14 October 1902 tot stand is kunnen komen de over eenkomst, waarbij hij zich voor den tijd van acht jaren verbonden heeft als volontair bij genoemde compagnie. Intusschen kon aan J. van Tatenhoven geen vrijstelling van militiedienst wegens broederdienst worden verleend, aangezien zijn broeder zich op 1 October 1902 nog niet in dienst bevond. Vlissingen, 20 Juni. Naar men verneemt, hebben de onderhandelingen, een gevolg van de aanvraag van optie van gronden aan de haventerreinen alhier, en welke de op richting van een staalfabriek beoogden, dit resultaat opgeleverd, dat aan de totstandkoming van genoemde fabriek gereedelijk mag worden getwijfeld, en dus het vermoeden wettigen dat van deze zaak voor deze Btad waar schijnlijk niets zal komen. Er is veel kans, dat hier de periodieke raadsverkiezingen geen stemming zullen noodig maken. Aan de beurt van aftreding zijn de heeren W. N. Rottier, W. L. Winkelman, B. Stof koper, P. F. Auer (allen lib.) en J. Bos Azn. (anti-rev.) De vrijzinnige kies- vereeniging besloot reeds den heet Bos niet te bestrijden, terwijl tot nu toe noch van anti-rev. noch van katholieke zijde van het stellen van tegen-candidaten is gehoord. Door de Belgische tooneelcommissie is aangenomen en erkend een tooneelspel in één bedrijf, getiteld »Yoor haar", geschreven door den heer Antoine Hoornaert uit YlissiDgen, thans verbonden aan den Nederl. schouwburg te Antwerpen. Het stuk zal in den a.s. winter aldaar worden opgevoerd. Door de Vlissingsche Vroawen-Ver- eeniging tot instandhouding van hulpbehoevende herstellende zieken werden in het jaar loopende van Juni 1902 tot Juni 1903 aan 165 patiënten 4413 liter melk en 5931 eieren verstrekt. De ingenieur 2de klasse der marine jhr. C. Rappard, toegevoegd aan den directeur van scheepsbouw en geplaatst bij de Kon. Maatschappij »De Schelde" to Vlissingen, wordt met 1 Juli a.s., onder eervolle ontheffing van die toevoeging, geplaatst bij 's rijks werf te Amsterdam. AaabestedlucenVerkooplagen en. Ten overstaan van den notaris mr. J. C. van der Lek de Clercq zijn voor den heer J. van Sluis te Haamstede, d.d. 19 Juni 1903, verkocht: Eene hofstede met 4 H.A. 01 Are 35 o.A. erve, tuin, bouw- en weiland onder Haamstede en Burgh, voor f 915; 86 Aren 90 c.A. bouw- en weiland aan Laagburgh onder Bargb, voor f 840; 34 Aren 60 c.A. bouwland in Hoogburgh aldaar, voor f 850; 1 H.A. 23 Aren 10 c.A. aan den Kloosterweg onder Burgh en Haamstede, voor f 780; 53 Aren 20 c.A. bouwland aldaar, voor f810 46 Aren 30 c.A. bouwland aan den Smalweg onder Burgh, voor f 745; 95 Aren 40 c.A. bouwland aan den Hoogenweg aldaar, voor f 760; 47 Aren 95 c.A. bouwland aan den Hoogenweg aldaar, voor*f 080; 1 H.A. 68 Aren 20 c.A. bouwland aan den Dingenusweg aldaar, voor f 665; 66 Aren 85 c.A. bouwland aan don Dingenusweg aldaar, voor f 765; 60 Aren bouwland aan den Dingenusweg, aldaar, voor f 735 86 Aren 20 c.A. weiland aan Fondswekken te Haamstede, voor f 625 73 Aren 50 o.A. weiland aan Oosterwekkcn aldaar, voor f 620; 39 Aren 80 c.A. weiland aan Striepheuleweg aldaar, voor f 585; 77 Aren 90 c.A. weiland aan Striepheuleweg en Saresweg aldaar, voor f 635; 78 Aren 70 c.A. weiland aan den Lagen weg aldaar, voor f 700. Alles per 41 Aren 68 c.A. Landbouw en Veeteelt. Yoor de premiekeuringen van paarden, in deze maand in Zeeland gehouden, zijn aangegeven: 123 merries van 3—8 jaar, waarvan er 106 werden aangeboden; 46 merries van 2 jaar, waarvan er 35 werden aangeboden; 14 hengeten, geb. in 1901, waarvan er 12 werden aangeboden en 22 hengsten, geb. in 1902, waarvan er 20 werden aangeboden. Den 7den en 8sten Juli zullen eenige Friesche landbouwers een bezoek brengen aan het Oostelijk deel van Zeeuwsch- Ylaanderen, om aldaar eenige bekende boerenhofsteden te bezichtigen. Den 7den Juli komen zij te Hontenisse en den Ssten Juli te Axel, Uit Znid-Beveland wordt ons gemeld dat het gewas der kersen aldaar dit jaar over het geheel slecht is te noemen. RECHTSZAKEN. Voor do Rotterdamsche rechtbank diende Zaterdag 1.1. het bekende bankroet der firma Henkes en Arnold, in koffie en kruideniers waren te Rotterdam, die in November beiden gevlucht waren naar Griekenland, waarvan Henkes echter 4 Dec. 1902 vrijwillig terug keerde en zich ter beschikking der justitie stelde. De eisch is drie jaar met aftrek van voor- loopige hechtenis. De verdediger achtte bankbreuk niet be wezen en de qualificatie van de andere feiten als oplichting niet juist. Dus acht hij den beklaagde niet schuldig aan het ten laBte gelegde. Overigens riep hij de clementie der rechtbank in. Uitspraak 30 Juni a.s. Yoor de rechtbank to Rotterdam pleitte de vorige week voor de eerste maal onder veel belangstelling der dames, de vrouwelijke advocaat mrs. Adolphine E. Kok, in eene strafzaak tegen eene 26-jarige dienstbode uit Klundert, die bij twee dames de godspenning had ontvangen en niets meer van zich deed hooren. Tegen beklaagde, reeds vroeger te Breda veroordeeld, werd 6 maanden geëischt. In een welsprekend pleidooi voerde mrs. Kok aan, dat beklaagde haar juist adres had opgegeven en dus van listige kunstgrepen volgens de wet geen sprake was en de zaak alzoo eene civiele was. Zij vroeg invrijheids- stelling van de beklaagde, die de rechtbank De uitspraak werd bepaald op 30 Jani. Thans is de instructie gesloten tegen J. L., die bij een voorstelling in het Grand- Théatre Yan Lier te Amsterdam een revolver schot loste op mej. Josephine Anjelier en is de zaak naar de openbare terechtzitting verwezen. De gemeente Amsterdam is onlangs veroordeeld aan de erven van wijlen den heer SnuyfF, die schade leed door het dempen der Zaagmolensloot, thans Albert Cuipstraat, te betalen f 150,000 als schadevergoeding. Thans heeft de gemeente besloten omtrent dit vonnis in hooger beroep te gaan bij het Hof. Het Openbaar Ministerie bij de rechtbank te 's-Gravenhage heeft geweigerd gevolg te geven aan de aanklacht van Daisy E. A. Junius te Renkum, tegen de redaotrice van De Ilollandsche Leliejkvr. Anna de Savornin Lohman, na kennisneming van de zaak en na lezing van de door eerstgenoemde geschreven brieven aan de redactrice en aan den uitgever van genoemd blad. BKNIHCJWS. Beroepen bij de Herv. Gem. te Melissant de. J. P. de Bie te Kethel c. a., die echter terstond heeft bedankt. Beroepen bij de Geref. Gemeente te Anna-Jacoba-Polder ds. Dekker te Veere. De bisschopsbenoeming van Haarlem. De correspondent van Het Huisgezin te Rome schrijft Tegen alle verwachting in, blijft de be noeming van den opvolger van 55. D. H. Mgr. Bottemanne z. g. lang uit. Zooals ik een veertien dagen geleden berichtte, had het kapittel van Haarlem, na het overigden van den kerkvoogd, aan de Propaganda de vraag gericht, of thans een nieuwe voordracht moest opge maakt worden, op welke vraag, naar algemeen gevoelen der leden dezer Congregatie, een ontkennend antwoord was te wachten. Dewijl de H. Vader de laatste weken eenigszins ongesteld was, hoewel volstrekt niet onrustbarend, en uit dien hoofde eenige audiënties verschoven werden, kon de seoretaria der Propaganda, Mgr. Luigi Veccis, zelf overtuigd, dat de Paus niet do minste be denking maken zou, eerst Maandag 8 Juni den H. Vader over do vraag van hot Ilaarlem- sohe Kapittel onderhouden. Nadat de H. Vader van de toedracht dor zaak op de hoogte was gesteld, gaf Z. Q. als zijn stellig verlangen te kennen, dat men de eerste torna of voordracht als niet gedaan beschouwen en een andere opmaken zou. De HoogEerw. proost van het Kapittel van Haarlem, Mgr. Brouwer, werd daarvan in kennis gesteld, en nu zal het kapittel een nieuwe terna opmaken, welke door het Episcopaat van Nederland goedgekeurd en vervolgens aan de Propaganda en den Paus voorgelegd moet worden, zoodat nog niet zoo spoedig het officiëele bericht verwacht kan worden. Het Consistorie is tot den 22 dezer uit gesteld, en er beBtaat weinig hoop dat de zaken zoover kunnen zijn, dat de nieuwe bisschop in dat consistorie zal worden ge- preconiseerd. O N D E B W IJ 8. Te Utrecht slaagde voor het theoretisch apothekers-exameD, de heer P. S^^nmeijer van Zierikzee. Aan de Universiteit te Leiden is met gunstig gevolg het eerste natuurkundig examen afgelegd door mej. A. C. Vorst- heuvel Labrand, geboren te Zierikzee. Geslaagd voor het eerste natuurkundig examen aan de Hoogeschool te Utrecht mej. N. N. L. Isebree Moens, geboren te Goes. De heeren E. F. A. Rosberger, hoofd eener school te Amsterdam, P. Dwarshuijs, idem te Loosdrecht, en A. van Schelven, idem te Goes, zijn in commissie benoemd tot het bekomen van vereenvoudiging in de leerplicht-adminis tratie. Hun rapport zal aan den Minister van Binnenlandsche Zaken worden gezonden. Te Alkmaar hebben zich voor de betrekking van hoofd der 2e gemeenteschool aldaar, 105 sollicitanten aangemeld. De Koninklijke goedkeuring op de gewij zigde statuten van den Bond van Nederl. Onderwijzers is geweigerd, omdat zij in de z.g. Kollewijnse spelling waren geschreven. Zij zullen nu in do gebruikelijke spelling van De Vries en Te Winkel worden overgebracht. Volgens mededeeling van hot Hoofd- bestnnr van den Bond van Nederlandsche onderwijzers hebben als gevolg der jongste gebeurtenissen 252 leden bedankt, waarvan te Amsterdam 61, te Rotterdam 83 en te Utrecht 27. Op de jaarvergadering der vereenigiug van Christelijke onderwijzersen onderwijzeressen in Nederland on de overzeeeche bezittingen werd, met eenige wijzigingen, de volgende motie aangenomen j»De vereeniging van Christelijko onderwijzers en onderwijzeressen in Nederland cn de overzeescbe bezittingen, in hare vergadering in xZomerzorg" bijeen, brengt hulde aan onze Christelijko regeering voor haar optreden tot handhaving van bet gezag cn bidt haar toe wijsheid van boven, opdat zg nog vele goede wetten tot "heil van volk en vaderland tot stand brengo en de vrjjmakiDg van het onderwijs in al hare vertakkingen tot een goed einde worde gebracht". Er waren echter ledeD, die meenden dat de regeeiiog eenvoudig haar plicht bad gedaan en voor plichtebetrachting geen bizondere hulde behoeft te worden gebracht. Anderen spraken als hunne meening uit, dat wat de tegenwoordige regeering tot handhaving van het gezag heeft gedaaD, elke andere ook zon hebben moeten doen. Vergadering van den Gemeenteraad to Zierik zoo, gehouden den 22 Juni 1903. In de heden gehoudene raadszitting werd mededeeling eedaaD, dat de heeren P. J. Buyze en twaalf anderen, hunne benoeming tot leden of plaatsvervangende leden van het stembureau hebben aangenomen, en dat de heer jhr. J. F. Schuurberjue Boeije zijn benoeming tot lid der dietricts-commis9ie van het fonds tot aan moediging en ondersteuning van den Bewapenden dienst in de Nederlanden aanvaard had. De rekening van het harmoniegezelschap «Kunst en Eer" werd in handen gesteld van een commissie, bestaande uit de heeren Koopman, Mulock Houwer en De Crane. Goedgekeurd werden: I. de rekening van het Burgerlijk Arm bestuur over 1902, in ontvang en uitgaaf tot een bedrag van f 10934,59s; II. de rekening van de gasfabriek over 1902, in ontvang tot een bedrag van f 34922,31, in uitgaaf tot een som van f 28394,275, zoodat er een saldo in kas is van f 6528,03s; de winst- en verliesrekening, baten en lasten, in ontvang tot een bedrag van f 42532,33s, en in uitgaaf tot een som van f 38044,30s, zoodat een winst over 1902 wordt aangewezen van f 4488,03; de balans, bedragende aan baten en aan lasten f 45289,73s; III. de rekening van het Pensioen- en Weduwenfonds in ontvang tot een bedrag van f 709,21, en in uitgaaf tot een som van f 1307,32r-, zoodat er een nadeelig saldo is van f 598,11s; de rekening van het Pensioenfonds in ontvang tot een bedrag van f 1035,27s en in uitgaaf tot een som van f437,16, zoodat er een voor- deelig saldo is van f 598,11s. Afschrijving van den hoofdelijken omslag wordt verleend wegens vertrek uit de gemeente: aan mevr. de wed. Eichholtz-Bal tot een bedrag van f 7.76, aan de heeren B. Hulshoff voor f 17.25, aan J. de Graaf Cz. voor f 23.28s, aan mr. J. P. Hofstede voor f 76.47s, aan L. J. Janssen voor f 59,80, aan J. de Vuijst voor f 6,90, aan C. Hage voor f 1.25, aan A. Koore- man voor f 38.81, aan J. Schriel voor f 1.72s, en aan de vijf elders wonende erfgenamen van den overleden heer jhr. mr. M. J. Schuur- beque Boeije voor f 112.42s. Op voorstel van Burgem. en Weth. besluit de Raad op het verzoek van den heer A. H. W. van der Vegt om als forens over 7/,, maand afschrijving te bekomen van den hoofdelijken omslag, ongunstig te beschikken. Aangenomen wordt het voorstel van Burgem. en Weth. om de gemeentebegrooting voor 1903, hoofdstuk V, Gezondheidscommissie, te verhoogen met f 163.46s, door afschrijving van hoofdstuk V art. 2, onvoorziene uitgaven. Eveneens wordt aangenomen het voorstel van Burgem. en Weth. om in twee lokalen van de openbare lagere school A tusschen- schotten te doen plaatsen. Verworpen wordt daarentegen het voorstel van Burgem. en Weth. tot vergrooiing der openbare lagere school B. Vóór de vergrooting stemden de heeren Cau, Franse, Van der Vliet en Moolenbnrgh. Ten aanzien van de havendijken wordt besloten een proef te nemen door ter plaatse, waar dit wensehelijk zal blijken, over een lengte van pl. m. honderd strekkende meters eeD puinglooiing volgens het plan van den gemeente-bouwmeester te doen aanbrengen, en over een gelijke lengte een puinglooiiDg volgens de door den heer Kloppert in dat plan gewenschte wijziging. Tegen stemden de heeren Fokker en Koopman. De heer J. J. Lecker wordt andermaal en wel voor den tijd van twee jaren tijdelijk benoemd tot leeraar in de Hoogduitsche taal en letterkunde aan de Hoogere Burgerschool alhier. Besloten werd om bestendigend den tijde- lijken toestand 1°. aan den heer J. A. de Bruyne met ingang van 1 Sept. a s. te ontheffen van de verplichting tot het geven van onderwijs in de geschiedenis (laagste drie klassen) der Hoogere Burgerschool, en hem voor het vervolg bij het door hem overigens gegeven wordend onder wijs op te dragen het onderwijs in de aardrijkskunde aan die inrichting op de thans ook door hem genoten jaarwedde van f 2000 2°. den heer J. Pot, doctorandus in de Nederlandsche letteren, met ingang van 1. Sept. a.s. te benoemen tot leeraar in de Nederlandsche taal en letterkunde en in de geschiedenis (laagste drie klassen der Hoogere urgerschool) en in de Nederlandsche taal aan de Burger-Avondschool op de aan die betrekking verbonden jaarwedde van f 2200. Tot lid der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs werd benoemd de heer mr. J. C. Immink. Mede op de aanbevelings lijst stond de heer A. Meylink. Het eerste stembureau werd samengesteld uit de heeren Ch. W. Vermeys, voorzitter mr. A. J. F. Fokker, P. J. Buyze en W. ten Haaf; als plaatsvervangend voorzitter de heer L. Koopman Cz. en plaatsvervangende leden de heeren mr. J. C. van der Lek de Clercq, F. A. de Klerk en J. van der Vliet. Het 2e stembureau wordt samengesteld uit de hm. Mr. Moolenburgh, Voorz., M. C. Mulock Houwer, H. A. Roolhaert en J. A. Legeroaat als plaatsvervangend Voorzifter de heer W. C. de Crane, cn ais plaatsvervangende leden de heeren J. Franse, J. Verdoorn Az. en J. Gloude. De Raad gaat over in geheime zitting. Heropend zijnde, geeft de Raad zijn toe stemming om betrekkelijk hen, die aan hun verplichting tot grintvervoer nalatig blijven te voldoen, een rechtskundig advies in te winnen. Hierop wordt de vergadering gesloten. Hopende door dezen maatregel vele in- I zendingen te mogen ontvangen, en tevens I herinnerende, dat de inschrijving 27 Juni e.k. gesloten wordt, heb ik, na u, mijnheer de j redacteur, dank te hebben gezegd voor de verleende plaatsruimte, de eer te zijn met de meeste hoogachting, Uw dw. dr. K. MEERTENS Kz., 2de Secr. Gemengd Nieuws. Na het heratellen van eene brug in de Friesche gemeente Acbtkarepelen waren op het terrein nog eenige palen en planken blijven liggen. Eenige kinderen bouwden daarvan een primitief woonhuisje. Toen het gereed was, begaf het dochtertje van J. E. zich het eerst in die woningdoch nauwelijks was zij binnengetreden, of één der palen viel neer en verpletterde haar het hoofd, zoodat zij op de plaats doodbleef. Ia de maand Augustus of einde Juli zullen te Groningen op de terreinen der Tentoonstelling groote wedstrijden voor wiel rijders gehouden worden. Tusschen Houten en Schalkwijk is Donderdag een wogwerker door trein 101 nit Utrecht overreden en gedood. Do ongelukkige laat een vrouw en drie kinderen ns. Uit oen brief van mgr. Roelens, apostolisch vicaris van den Boven-Congo, aan den heer dr. M. Rovers, pastoor te Ouden bosch, blijkt dat in het verre Afrika een katholiek negerdorp is gesticht van de giften, die pastoor Rovers ia zijn parochie heeft ingezameld. Het katholieke negerdorp draagt den naam Oudenbosch. I ii K e k o n <t e n Stukken. Middelburg, 20 Juni 1903. Hooggeachte Redacteur I Het bestuur der internationale tentoonstelling van Rashonden en Pluimvee, te houden 44, 15 en 16 Juli 1903 te Middelburg, in het Schuttershof, ontving van de directie der Zeeuwsche Spoorboot-Maatschappij berioht, dat behoudens goedkeuring door heeren Gedep. Staten, de boot op 14 Juli e.k. zal vertrekken uit Zierikzee, des morgens 6.30, en dat de boot van uit Middolburg 16 Juli om 6 uur Damiddag zal afvaren. Door deze wijziging is bet voor exposanten uit Zierikzee en omliggende plaatsen doenbaar, tijdig hunne dieren op het uur der keuring, vastgesteld in do programma's, te brengen. In het programma voor het pluimvee is eene vergissing bij het afdrukken ingeslopen, n.l. de ganzen zijn niet vermeld; het bestuur deelt derhalve mee, dat ook voor dit soort prijzen zijn beecbikbaar gestold, en dus ook kunnen worden ingezonden. TELEGRAMMEN. 's-Gravenhage, 22 Juni. Telegram van den Gouverneur-Generaal van Nederlandsch-Indië tlu Kcrinfji Rawacg zonder tegenstand bezet. Hiang is Da gevecht genomeD. Gesneuveld zijd 57 vijanden. Onzerzijds zijn gewond één officier en drie mindere militairen. Benoemd tot landmeter bij het kadaster de heer P. D. T. Teebsa! van Goes, thans adspirant-landmeter. Rotterdam, 22 Juni. GRANEN. Buitenlandsche stil. Meel, f 10,50, kalm. Binnenlandsche Tarwe, f7,40 a f 7,90. Rogge, f 5 a f 5,76. Haver f 6,25 a f7. Kanariezaad, f 10,50 A f 13,50. Mais, f 1,26 a f 1,27. Overigens bandel onbeteekenend. Aardappelen. Zeeuwsche niet genoteerd. Vlas. Aanvoer 830 Bteen blauw. Kaas. 4 partijen, f 22 A f 23. Eieren. Zeeuwsche, f 3,10 A f 3.30, Over- moassehe f 3,30 a f 3,50. YEE. Aanvoer 186 Runderen, 28 A 40 ct traag. 468 Kalveren, 35 A 47 ct., tamelijk. 789 Schapen, 25 A 35 ct. Lammeren, 35 A 40 ct., goed. 450 Varkens18 A 20 ct, Jiobte 18 A 19 ct., redelijke handel. Zeetijdingen Zierikzee. UITGEKLAARD: 20 Juni. De barge xEric", gezagvoerder W. Williams, met claij van Pruisen naar Engeland. VERBETERING. In de advertentie oproeping Scbuldeischers van wijlen MARINUS EVERTSE te Kerk- werve, (zie Nieuwsbode van 1.1. Zaterdag) staat 1 Juni, dit moet natuurlijk zijn 1 Juli. STOOMBOOTDIENST Stoombooten Schelde 1 en 2. Juni. Van Zierikzee: Van Rotterdam: Dinsdag23 'smorg. 9,—!Dmsdag23,8morg. 10,30 Woens. 24 10,— Woens. 24 11,30 Dond 25 10,30 Dond. 25'smidd.12,— Vrijdag 26 6,30 Vrijdag 26 12,-— Z&terd. 27 7,Zaterd. 27 12, Zondag 28 7,30jZondag 28 12, Maand. 29 8.30,Maand. 29 12,— Getrouwd L DE JAGER en M. A. BOOGERD, die, namens hun Familie, bun hartelijken dank betuigen voor de vele blijken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. "Wolfaartsdijk, 18 Juni 1903. 's-Heer-Arendskerke, Geboren JACOB A, Dochter van R. DE WAAL Gz. en C. DE WAALijzelenberg. Bruinisse, 19 Juni 4903. Heden overleed door een noodlottig toeval, tot mijn diepe droefheid, mijn innig geliefde Echtgenoot, de Heer Philip Carel Johannes van Hoboken, in den ouderdom van 34 jaar. Rotterdam, 20 Juni 1903. Eendrachtstraat No. 74. Wed. PH. C. J. YAN HOBOKEN, geb. Gaanderse. Heden overleed door een noodlottig toeval, tot onze diepe droefheid, onze innig geliefde Zoon, Broeder en Behuwdbroeder, de Heer Philip Carel Johannes van Hoboken, ia den ouderdom van 34 jaar. Rotterdam, 20 Juni 1903. Bergweg No. 26. Uit aller naam, Wed. J. VAN HOBOKEN, geb. Bruinings. Heden overleed te Rotterdam door een noodlottig toeval, tot onze diepe droefheid, onze innig geliefde Schoonzoon, Zwager en Behuwdzwager, de Heer Philip Carel Johannes van Hoboken, in den ouderdom van 34 jaar. Zierikzee, 20 Juni 1903. Oude Haven. Uit aller naam, Wed. R. GAANDERSE, geb. Betïman, A

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1903 | | pagina 4