Vlissingen, Middelburgen Rotterdam. naar het water afdalende parken der rijke Berlijners, tegenover ons aan den verren anderen oever het donkere bosch, en links een schilderachtig eiland met hoog opgaand hout, waar tusschen hier en daar een gedeelte van een villa zichtbaar wordt. Als meeuwen schuren de sneeuwitte groote zeilen der plezierjachten over het blauwe water. Giekeu met flinke roeiers in lichte tricots schuiven voorbij, afgewisseld door stampvolle Potsdamer stoombooten, die een bijzonder goeden dag maken. En op den voorgrond, langs het wiegend riet, waarin de karrekiek roept, een voort durend komen en gaan van vroolijke wandelaars, genietende van net verrukkelijke weer. De jongelui hebben de overhand, meestal een „Jemand" met zijn „Jemandin", arm in arm cf nog inniger, met de arm om eikaars middel. Dat het allemaal „verloofde" paartjes waren, daar zou ik heusch mijn hoofd niet om willen verwedden, al is hun verliefdheid schijnbaar zeer hevig. „Was wollen Sie, im wunderachönen Monat Mai!" Typisch, het lijkt wel, of een groote stad een bijzonder slag menschen produceert. Het zijn meestal maar eenvoudige „kleine Müdchen", winkeljuffers en confectioneuses, de „Jeman- dinnen", die aan den arm van haar Schatz v rooi ijk babbelend en onbezorgd om den dag van morgen voorbij wandelen, maar met welk een aangeboren elegance weten ze zich voor te doen, alsof zij bij hare Parijsche zusters in de leer zijn gegaan Een terugreis met 14 pezsonen in een coupé voor 10, behoort niet bepaald tot de genoegens, vooral niet, wanneer in Schlachtensee nog 2 reizigers ongegeneerd naar binnen dringen, en een staanplaatsje veroveren, maar het onver mijdelijke euvel van stampvolle treinen, aan buitentochtjes verbonden, wordt met gelatenheid gedragen. De temptatie duurt gelukkig niet Jang. K. Gemengd Nieuws. In eene advertentie leest men de volgende beschrijving van heeren slagers: «Bij deze weerspreek ik het gerucht, omtrent mij uit gestrooid, als zou ik Russische talkkaarsen verkoopen. Het vet mijner kaarsen is van hier wonende slagers, die helder branden en niet flikkeren. Te Calmpthoutschen IToek, aan de Belgische grens, is deze week de landbouwer, P. Geurtse, bij het uithalen van een ekster- nest uit een hoogen boom in een moddersloot gevallen. Twee zijner kinderen, die er bij tegenwoordig waren, liepen ijlings naar de hoeve om hulp te halen, doch die kwam te laat, de ongelukkige was met het hoofd in de modder gestikt. Hij Iaat vrouw en acht kinderen na. Te Kaalte zou een paartje in 't huwe lijksbootje stappen. Alles lag dan ook zeilklaar, maar wie verscheen, niet bruid en bruidegom. Van den bruidegom echter kreeg de burgemeester volgend briefje «Mijnheer. Bij deze golegenheid meld ik u, dat het trouwon met ons Zaterdag niet doorgaat, want het ia geheel vervallen wil mijnheer zoo goed wezen en schrappen mij maar door". Aan zijn bruidje had hij in 't geheel geen kennis gegeven deze hoorde van de ver anderde gevoelens" van baar ex-bruidegom alleen bij gerucht, waarvan zij eerst ter secretarie de bevestiging vernam Aan de schoondochter van den bekenden Amerikaanscben millionair Lorillard heeft men tusschen Parijs en Londen voor 250,000 fres. aan ringen, armbanden en oorbellen ontvreemd, waarmede zij reisde, en die aan de zorgen waren toevertrouwd van twee kameniers. Te Londen eerst werd zij het verlies gewaar. De speurhonden van «Scotland Yard" zijn er aanstonds op uitgetrokken, maar daar nog niet bij benadering is op te geven, waar de diefstal gepleegd werd, is hot voorshands blind zoeken. De ex-president Krügcr zou heden (Woensdag) van Mentone naar Nederland terugkeeren. H. M. de Koningin-Moeder is tot Zaterdagavond te Brussel gebleven, 's Morgens om tien uur begaf zjj zich te voet naar bet MuBÓe Moderne, schilderijen en beeldhouw werken, dat zij om 41 uur verliet om per rijtuig naar het museum Wiertz te gaan. Het bezoek aan dit museum van griezelige schilderstukken duurde echter zeer kort en II. M. liet zich van daar naar de rue Béliot brengen, waar zij een belangrijken inkoop van kantwerk deed. Kwart over twaalven keerde zij in het hotel terug, gebruikte daar haastig een ontbijt en reed vervolgens naar het station van Luxemburg, waar zij met den trein van 12,40 naar Villers-la-Ville vertrok om de kloosterruïne te bezoeken, 's Avonds was zij in Brussel terug, waar H. M. in het hotel Bellevue gedineerd heeft en met den trein van 8 40 vertrok zij naar Brugge, waar jhr. Van Tets in den namiddag reeds was aangekomen om kamers te bespreken. Ondanks het strenge incognito hadden de Brusselsche persmenscben er zeer spoedig de lacht van, wie de Belgische hoofdstad bezocht. Dat zelfs de Nederlandscbe gezant zeide niets van de aanwezigheid Harer Majesteit te weten, kon hen niet van het spoor brengen en één hunner slaagde er in zich door een der heeren van het gevolg to doen ontvangen. Veel resultaat bereikte bij daarmee niet want natuurlijk kwam hij evenmin te weten hoelang H. M. voornemens was in Belgic te vertoeven als welke steden zij er verder dacht te bezoeken. Dat aan het reizen incognito ook onaan genaamheden verbonden zijn, ondervond H. M. Zaterdagnamiddag aan het station van Luxemburg, waar zij wat laat kwam en nog oponthoud had aau het loket, bij het huren van een gereserveerden waggon. Toen de reizigers met hun coupon «reserve" op het perron kwamen, riep men hun toe «Allons, haast u toch, sacrebleu, stapt hier maar in". Het was een coupé, tweede klasse en men liet H. M. slechts de keus tusschen instappen of den trein te zien vertrekken. Zij koos het eerste en maakte op die manier kennis met het reizen in een coupé van een waggoD, zooals men ze op locale lijntjes nog gebruikt. Aan het Algem. Handelsblad ontleenen wij het volgende ï't Was de heer C. E. van Koetsveld, vroeger to Goes, thans te Utrecht, hoofd bestuurslid van den vrij-a -r. kiezersbond, die, aan den vooravond van den herstemmings dag voor een lid der Prov. Staten te Ede, nog een poging zou doen om door kracht van argumenten de kiezers te bewegen op den keer Van Wassenaer (v.-a.) te stemmen. Al spoedig nadat de vergadering door ds. Leenmanshervormd predikant te Bennekom, geopend was, bleek dat een groot deel der aanwezigen bestond uit voorstanders van do cardidatuur-Sandors (Kuyperiaan). De heer Yan Koetsveld begon met een uiteenzetting van het verschil tusschen anti revolutionairen en vrij-anti-revolutionairen. De eersten zijn onderworpen en staan onder patronaat van centrale besturen enz.de laatsten daarentegen zijn vrij, geheel vrij; slechts twee machten erkennen zijdie van God on van de Overheid. Maar de anti-rev. moeten ook nog do macht van de kies vereen iging erkennen. Toch komen de bestuurders daar dikwijls bedrogen mee uit, want b.v. in llontenisse, waar bij eerste stemming op den aofci-rev. 4400 stemmen waren uitgebracht, kreeg bij de herstemming de liberaal 4200 en de katholiek 200, niettegenstaande door het bestuur de katholiek was aanbevolen. Veelal gaan ook zij, n.l. de anti-rev., mede met den candidaat, die het meest den weg des verderfs bewandelt, (geroepho, hohé daarb.v. in Enschedé met Van Kol, en in Leeuwarden met Melchers, de socialisten. De vrij-anti-rev. hebben slechts één candidaat, de Protestantsch Christelijke partij Een stem Die ken ik niet. Spreker is het evenwel eens met do beginselen, die in het anti-rov. program begraven liggen (geroephé béja, dus zegt spreker, «begraven" liggen! (Gejoel en applaus). Om maar iets te noemen, hing dr. Kuyper, om in '87 met Rome te kunnen samentrokken, zijn beginsel voor persoonlijken dienstplicht voorloopig aan den kapstok. Do vrij-anti-rev. gaan voornamelijk tegen het democratisch streven van de laatste jaron van do anti-rev. in. Men beeft op bet paard geslagen met de democratische zweep, nu een tikje cn dan weer. 't Paard werd op die manier dol en de voerman kon het niet meer houden. We zien dat aan Staalman, die nog wel degelijk tot de georganiseerde anti-rev. partij behoort. (Gelach, applaus). 't Ib waar, de Godloochenaars hebben op bet einde der achttiende eeuw den Franschen koning Lodowijk XVI vermoord, maar in Engeland hebben de calvinisten, óók van democratische beginselen, Karei I vermoord Een stem Een mooie slag, hé(Daverend applaus en algemeene vroolijkheid). De heer van KoetsveldJa, kijk het maar in de geschiedenis na, dan kun je het lezen. De vrij-anti-rev. zijn niet voor dat soort democratie, zij begeeren niets liever dan de vijandsohap der revolutionairen. De «anti-brandkastcirculaire" der anti-rov. noemt spreker oneindig erger dan bet extra nummer van de Neder- Vela we". Die circulaire is afkomstig vao de drukkerij, waarvan de beer Sanders (de candidaat in herstemming) het hoofd is. De beer Duymaer van Twist heeft gezegd dat het belang van zijn medemenschen hem betrekkelijk koud laat. Wanneer dit ook de meening der anti-rev. partij is en dio van den heer Sanders, hoe kan men dan zoo iemand nemen om onze belangen te behartigen (Protestuitroepingenapplaus). Nog zegt spreker dat de heer Van Wassenaer tot dusver niets aan de Chr. school heeft gegeven, omdat de openbare school hier vrij goed is (luid gelach). Ja, ja, dat heeft jullie afgevaardigde Brants óók gezegd daar wil je het wel van slikken Maar 't schijnt, dat men niet wil, dat de openbare school goed is en toch kunnen daardoor nog kinderen van ongeloovige ouders bekend worden met het woord Gods, de zielen van die kinderen kunnen langs dezen weg zalig worden. (Gelach). Ten slotte spoort spreker de aanwezigen aaa morgen eendrachtig hun stem uit te brengen op den beer Van Wassenaer. (Applaus en gelach). Vijf sprekers van anti-rev. richting meldden zich voor het debat aan. Het Edesche raadslid L. Tulp zag er heelcroaal geen verdienste io, dat de vrij- anti-rev. voor de Tweede Kamer dr. Brants hadden helpen verkiezen (zooals de beer v. Koetsveld zeide, als wederdienst thans de hulp der anti-rev. vragend). Zij waren daartoe wel gedwongen, na vergeefs getracht te hebben om jhr. De Geer gesteld te krijgen. Dat de heer Van Wassenaef een bekend man in dit district is, kon spreker niet vinden. Wanneer hij toevallig geen automobiel had, zou zijn naaste buurman hem niet kennen! (Daverend applaus, gefluit). Het is een fatale Iqpgen, dat de heer Duymaer van Twist gezegd zou hebben, dat zijn mede- mensch hem koud laat en hij daoht, dat de heer v. Koetsveld te hoog zou staan om dit ten nadeele van den heer Sanders te debiteeren. (Applaus, gejoel eu gefluitde vergadering wordt hoe langer boe rumoeriger). De heer Smid van Geldersch Veenendaal concludeert uit de eerste stemming, waarbij de heer Sanders bijna zooveel stemmen kreeg als de beide andere Candida ten te zamen, dat op dions candidatuur de zegen des Heeren rust. De heer Nederbragt van Wageningen zegt, dat niet de heer Sanders, maar bij het hoofd is der drukkerij «Vada". Hij ook stelt zich verantwoordelijk voor den inhond der circulaire. Do heer D. van Schelven van Wageningen raadt den spreker aan een boekje te koopen van f 1,25 over den schoolstrijd, wellicht dat hij dan wat beter op* de hoogte komt. Overigens zegt dezo debater, dat de school niet daar ia om kindertjes zalig te maken, 't Moge diabolisch klinken, maar hij huldigt hethoe slechter de openbare school, hoe beter voor ons. De heer Van Lonkhuizen, anti-rev. raadslid van Wageningen, zegt, dat al willen de vrij- anti-rev. het vaderschap over het extra-nummer vau de Neder- Veluwe nu niet aanvaarden, het nochtans ten eeuwigen dage een schande voor hen zal blijven, dat mr. TiJanus, bestuurslid van den prov. vrij-anti-rev. bond, op Zondag, op den dag des Heeren, met een Wageningscben drukker de uitgave heeft gecontracteerd. (Daverend applaus, protest en geschreeuw). Een stemSlaat die kël veur de 'moei Na eenigo oogenblikken, waarin een heftige discussie wordt gehouden over het al of niet toestaan van dupliek, verkrijgt de heet Vau Koetsveld weder het woord. Deze leest nu een brief voor van den heer graaf Van Bylandt te Apeldoorn, voorz. van de anti-rev. kiesvereenigiDgenwaarin deze schrijft, dat de beer jhr. Borch van Verwolde, ook bestuurslid, tegenover hem de wenschelykhoid van een vrij-anti-rev. candidaat heeft betuigd. Stemmen Hier hebben we een telegram, dat dit schrijven niet juist ia. Er ontstaat een groote verwarring. De heer Van Koetsveld noodigt een commissie uit om te onderzoekon of het schrijven en do handteekening wel echt zijn. Noch het een, noch hot andor geschiedt. De beer Van Koetsveld, vervolgende, acht zich gelukkig ook zijn tegenstandors te kunnen earen, waar dio groot zijn, cn bij dankt God, dat in de bange dagen die achter ons zijn, bij bet roer met vasto hand hooft gehouden wat zou er wel gebeurd zijo als een Goeman Borgesius minister was goweest Een stemDaa was or heel geen staking uitgebroken Er ia gezegd, dat hij niot uitgonoodigd is en gevraagd wio hem geroepen heeft. Spreker verklaard wel uitgonoodigd te zijn, maar niet door een kieevereeniging. Dat is echter onze zaak we zijn baas in eigen huis. Een stem Dat heb jo niet De beginselen der vrij-anti-rev. vinden wo terug bij Groen van Printerer on Da Costa. De kracht zit niet in het aantal, maar in getrouwheid aan de beginselen Van alle kanten Juist dat vindt men echter niet bij u, maar bij ons (geroepho, ho, goejen dag). Wij hebben indertijd geweigerd ons beginsel prijs te geven voor de samenwerking met Rome en gij naamt dat aan. Nogmaals en dringend noodigt spreker allen nit, ban stem uit te brengen op den heer Van Wassenaer. (Applaus en rumoer). Na eenige slotwoorden van dp. Leenmans, waarin dezo nog zegt, dat althans in Bennekom «doloerend" en «anti-revolutionnair" synoniem 1b, wordt deze vergadering met gebed ge sloten". Onder de vrouwen, die in de maand Maart van dit jaar te Berlijn in het huwelijk traden, zija er zes, dio al driemaal gescheiden waren. Eene daarvan trouwde met een man, die óók al driemaal gescheiden is, een andere met een man, dio bot al tweemaal gedaan bad, terwijl eene andere driemaal gescheidene vrouw zich vorversebte met eonen echtgenoot, die al voor do tweede maal weduwnaar was. Verder traden nog in den eebt Diet minder dan 48 vrouwen, die al voor do tweede maal gescheiden waren. Elf trouwden met enkele of dubbele weduwnaars, twee met eveneens gescbeidenen. De leugens in »0p Hoop van Zegen". Het verslag van den arboid te Lerwick en Baltasound in het belang der Nederlandache visschers over het jaar 1902 is verschenen. Zooals men weet namen ds. L. v. d. Valk uit Scheveningen en ds. S. T. OoeUnga uit Schiedam de taak op zich den tocht naar de Shetlandsche eilanden te aanvaarden. De. Goslinga vertelt hun wedervaren en ver richtingen. Daaraan is het volgende ontleend «Hadden wij met ziekte niet veel, met onderscheidene andere zaken hadden wij des te meer te doen. Nu werd onze raad of hulp in dit en dan in dat geval ingeroepen en het was niet altijd even gemakkelijk om goeden raad te geven. Inzonderheid was zulks het geval met wat zich voordeed met oen gedeolte der bemanning eener Scheveningsche bom. Drie dezer mannen kwamen tot ons en zeiden ons, dat zij vanwege de onzeewaar digheid van hun schip van plan waren, om niet meer mee te gaan. Zij wilden en mochten hun leven niet verder in gevaar stellen en vroegen ons te helpen, om hun voornemen uit te voeren. Wij zeiden hun, dat het maar niet aanging om, nadat ze gemonsterd waren en handgeld hadden ontvangen, bun schip te verlaten en daardoor niet alleen den reeder, maar ook bun medeschepelingen groote schade te doen. Is het schip niet goed, dan hadden zij zioh op hetzelve niet moeten laten aanmonsteren, doch zij mochten niet deserteeren. Zij antwoordden daarop, dat dit alles wel waar was, maar dat zij als mannen en vaders niet verantwoord waren hun leven te wagen op zulk een oude schuit. Zij hadden zich laten aanmonsteren op de verklaring, dat het schip zeer goed waszij hadden naar de waarheid van dit zeggen geen onderzoek kunnen doen, omdat zij in Scheve ningen werden gemonsterd en de bom te Vlaardingen lag, doch zij hadden vertrouwd op de hun gedane mededeelingcn, totdat de onwaarheid daarvan hun was gebleken, toen zij op de bom waren begonnen te varen. Thans had de vreeze hen ieder oogenblik bevangen van te zullen vergaan. Wij hebben hun toen aangeraden om niet weg te loopen, doch hun bezwaren ter keonisse te brengen van den Holiandschen consul, den vertegenwoordiger van ons Gouvernement in dergelijke gevallen, opdat deze een onderzoek zou kunnen instellen naar de gegrondheid van hun klachten. Deze raad schenen ze zich te laten welgevallen en niet slechts drie, doch de meerderheid der bemanning heeft een aanklacht ingediend bij den consul. Die aanklacht is evenwel niet uitgemaakt. De consul bad alreeds personen aangewezen tot onderzoek van het schip, toen twee der aanklagers deserteerden. Na dien heeft hij zich met 't geval niet meer bemoeid. Waar de deserteurs zijn geblevenhebben wij niet vernomen. Men dacht, dat zij met de boot naar Aberdeen waren afgevaren, doch op een telegram naar de politie to Aberdeen, om ze bij de aankomst der boot aan te houden, kwam het antwoord dat zij zich niet aan boord van dit stoomschip bovonden. Dit telegram werd verzonden door den vertegen woordiger van de reeders der bom, dien wij op do hoogte der zaak hadden gesteld, opdat hij in dezen de bolangen zijner lastgevers zoude kunnen behartigen. De vraag of het schip zeowaardig was of Qiet, bleef dus onbeslist ca wij wagen er ons ook niet aan om in dit speciaal geval een beslissing te gevon. Wel komt het ons gewenscht, ja noodzakeljjk voor, dat onzo regeering een nauwkeurig onderzoek instelt cn toezicht houdt op de schepen, die ter haringvisscberij worden uitgezonden, zooals zulks geschiedt door de regeeringen van andere Tanden. Het is onverantwoordelijk als vele dierbare monschenlevons roekeloos worden gowaagd door oude, slechte schepen te laten varen". Door een automobiel overreden. 3 slacht offers. Nabij Alais in Frankrijk worden drie personen door een automobiel overreden. Een achtjarig meisje werd op slag gedood. Een ander kind en de vader ervan bekwamen levensgevaarlijke verwondingen. Een aanklacht is ingediend tegen don eigenaar van do automobiel. Drama in zee. Er komt licht in de verdwijning van den graaf en de gravin d'Esménard, dio, op eene huwelijksreis zijnde, met de zustor van mevrouw in een bootje van Cannes naar Nice waren vertrokken en sedert niet meer gezien werden. Dezer dagen zijn op de Italiaansche kust nabij Genua de lijken der beide echtgenooten aangespoeld. Men heeft dat van den graaf borkend aan zij no kleeren. Zijn broeder is aanstonds van Parijs vertrokken om het lijk te herkennon. Vier maanden in slaap. De modici te Athene staan hopeloos tegenover het feit, dat een 22 jarig meisje sedert vier maanden in diepen slaap ligt, zonder zich te bewegen. Het arme meisje, dat met handenarbeid in het onderhoud harer ouders voorzag, bezocht onlangs een ziekenverpleging. Het leed en ellendo der arme zieken greep haar zóó aan, dat ze, thuis teruggekeerd, in Blaap viel. Ze ligt in haar bed, do oogen half geopend; nu en dan zingt ze treurliederen of bootBt do stem van den ziekenoppasser na, dio haar door de zalen rondleidde. Men hoeft in Athene een inschrijving ge opend om in d3 bohoeften der arme familie te voorzien, daar de geneesheoren geen kans zien de slapende te wekken. TELECIBAEIRH. Ouwerkerk, 20 Mei. De heer C. A. Vijverberg, geboren alhier, adjunct-ingenieur aan de sluiswerken to Ter- neuzen, is heden door de Provinciale Staten van Friesland mot 27 stemmen benoemd tot ingenieur van don Provincialen Waterstaat in Friesland. I1BKTBEBIOHT8R. Zierikzee20 Mei. Onbelangrijke aan voeren; alleen tarwe was in verschillende qualiteiten ter marktdie in de goede qualiteit bijna prijshoudend te plaatsen was mindere soorten gingen langzaam van de hand. Tarwe f 6 a f 7 75; rogge f 4.75 A f 5 haver f 3 f 3.25; erwten (kleine) t 8 k f 8.50; kroonerwten f 9 k f 9.50; bruine boonen f 20 k f22; witte boonen f 44 f 47. Aardappelen f 3.25 k f 3.35 per Heet. Gorïnchem, 48 Mei. Op de veemarkt van heden waren aangevoerd 282 koeien, 44 nuchtere kalveren. 6 schapen, 350 lammeren, 40 vette varkens en 934 biggen. Ondanks de minder gewenschte ontwikkeling van het gras, werd kalfvee ook ditmaal tegen hooge prijzen willig omgezet, ook was dit het geval met melkkoeien. Kalveren (pinken), waarvan nogal voorraad was, werden duur verkocht. Wei-koeien gering voorhanden, prijshoudend. Biggen met flinken aanvoer, gingen tegen vorige prijzen, zeer vlug. Over 't geheel had de markt een vrij vlug verloop. Men besteedde voor Zware kalf koeien f 220 k f 260; melk koeien f 160 k f 200; kalfraarzen f 160 a f 230; guisto vaarzen f 120 k f 430; 2|- jarige ossen f 460 k f 240; f l-jarige oasen f 100 k f 430; pinken f 400 k f 120; gras kalveren f 40 k f 80; nuchtere kalveren f 6 f 12; vette varkens f 0.48 k f 0.20 per K.G.biggen f 6 k f 42; sobapen f 40 k 15; lammeren f 6 a f 10. Rotterdam, 19 Mei. Op de veemarkt waren aangevoerd 23 paarden, 4 veulen, 1133 magere en 824 vette runderen, 187 vette, 301 nuchtere kalveren, 4 schapen of lammeren, 505 varkens, 312 biggen, 3 bokken of geiten. Koeien en ossen 25 tot 39 ct., stieren 30 tot 35 ct., kalveren 35 tot 50 ct., varkene 49 tot 201 ct. per I kilo. Melkkoeien f 130 k f280, kalf koeien f475 a f 315, stieren f 65 f 210, vaarzen f 70 a f 485, alles mager vee; biggen f 6 k f 14, paarden f 40 k f 430. Nnchtere kalveren, fok- f 42 k f 48, slacht- f 7 k f 12. Handel in vette runderen zeer vlugzoowel iu ossen (speciaal voor België) als in koeien voor binnenlandsch verbruikde puikste spoelingkoeien golden 2 k 3 cent boven noteering. Vette kalveren werden vlug ver- kocht. De verkoop van stieren ging ook veel beter tot hoogere prijzen. Op de magere markt was de handel zeer geanimeerd. Doordat de aanvoer van Engeland van slaohtpaarden aan bet abattoir veel kleiner was dan de vorige week, werden die 6 cent per kilo duurder verkocht, met vluggen handel. Weekmarkt te Zierikzee, 20 Mei 4903. BoterprijzenDo Boter is verkocht voor f 0,47f 0,52.if 0,55 en f 0,60 de 5 Hectogram. Groote Kip-Eieren: De groote Kip-Eieren zijn verkocht voor 0,60, f 0,70, f 0,72£ en 0,75 per 25 stuks. Kleine Kip-Eieren voor f 0,50 per 25 stuks. Eend-Eieren voor f 0,90 en f 0,95 p. 25 stuks. Z I R B I K Z E E. TIJD VAN HOOGWATER EN VAN LA AG WATER. Moi. Matns- ouderJom. H.W. L.W. u. m. u. m. 20. 24 voorm. 8,32 2, 6 nam. 8,51 2,44 24. 25 voorm. 9,41 3, 4 nam. 10, 3 3,45 22. 26 voorm. nam. 10,52 11,48 4, 7 4,54 23. 27 voorm. 5,22 nam. 0, 5 5,49 24. Zo. 28 voorm. 0,23 6,13 nam. 0,57 4,45 6,33 25. 29 voorm. 6,58 nam. 4,47 7,14 26. D. 44,9 n. voorm. nam. 2, 4 2,33 7,38 7,52 27. 2 voorm. 2,48 8,47 nam. 3,47 8,36 Tyd van H.W. te Dordrecht 3,15 uur later. L.W. 5,30 STOOMBOOTDIEIK8T Mei. Van Vlissingen naar Rotterdam. Van Middelburg naar Rotterdam. Van Rotterdam naar Middelburg en Vlissingen. A msterdamsch e tyd. Dond. 21 Vrijdag 22 Zaterd. 23 Maand. 25 Dinsdag 26 WoenB. 27 'b m, 7,30 7,30 7,30 7,30 7,30 7,30 'sm. 8,45 8,45 8,45 8,45 8,45 8,45 'em. 9,— 9,— 9,— 9 9,— 9,-

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1903 | | pagina 3