MIDDELBURG--ZIERIKZEE. ADVERTENTIE!!. De doorbraak te Breda. Over de overstroomiDg te Breda meldt het Dagbl. van Noordbr. het volgende De toestand in de Emerstraat is diep, diep treurig. Het dijkje, dat de Mark binnen zijn grenzen moet houden, is een eind achter de suikerfabriek, ongeveer tegenover het Speelhuis, doorgebroken. Het water gulpt kolkend er door en heeft, zoover 't oog reikt, tot aan 't Duitenhuis alles onder water gezet. In de Emerstraat wonen enkel arbeidersgezinnen, veel spoorwegpersoneel onder anderen. Deze straat nu staat geheel onder water en alle huizen zijn ondergeloopen. Door het midden der straat zijn planken gelegd, met dwarsleggers naar de woningen. Struische kerels met hooge kaplaarzen aan, waden door het water, kinderen plassen blootsvoets over de, door 't water zwiepende planken, vrouwen en jonge meiden gaan blootsvoets in de schoenen. Maar als men de straat inkomt, in ge zelschap van eenige mannen een onderzoek waagt langs de geïmproviseerde bruggen, dan vergaat al heel gauw de eerste indruk, om plaats te maken voor diep medelijden met de arme slachtoffers. Het water staat ongeveer 75 c.M. in de huizen. De eerste verdiepingen zijn daardoor natuurlijk onbewoonbaar. En alles wat er aan meubels en huisgerei is, staat te bederven, voor zoover het niet gebracht is naar de zolders. Zooals we zeiden gaan de bewoners over planken langs de straat en bereiken dan, langs stellages, de zoldertrappen. Maar ieder is zoo gelukkig niet. Een huis o. a. is zóózeer door het water ingesloten, dat het niet meer te bereiken is. De bewoner heeft een planken opgang gemaakt naar een, achter zijn huis liggenden tuinmuur. Van daar bereiken nu de bewoners met een ladder door een gat in het dak den zolder, hun tegenwoordig verblijf. Anderen hebben hun huis heelemaal ver laten, omdat het, óf wel niet meer te bereiken is, óf wel onbewoonbaar werd. Bij iemand zagen we in de bedstee 20 kippen. We hebben, na een lange worsteling met modder en water, de plaats der doorbraak hedenmorgen bezochtnog steeds golft het water uit de Mark de lage landen in. - Wij hebben dezen middag een bezoek ge bracht aan den overkant van den grooten plas, die door de doorbraak van den Markdijk is tot stand gekomen. Even vóóc de scheiding der spoorlijnen Rozendaal en Rotterdam ligt een rij boeren huizen van ongeveer een half uur lang, de meeste aan een lange straat en afgescheiden door akkers waar de hovenierderij wordt beoefend. Kwakkelhut heet het daar. Die heele streek staat onder water. De straat is een kanaaltje geworden, waarlangs de menschen in platboomvaartuigen elkander bereiken. Een boerenhuis, dat 't dichtst aan het meer staat, is ontruimd moeten worden. De andere huizen zijn door inderhaast opgeworpen dijkjes omringd en aldns tegen het water eenigszins beschermd. Maar alle akkers zijn ondergeloopen. En de boeren vreezen, dat er van de aardappelen, aardbeziën en frambozen, die nu onder water zitten, dezen zomer niets zal terechtkomen. Tegenover de terreinen der gemeente reiniging staat een rij huisjes, welke in den volksmond schijnen te worden aangeduid als de huisjes aan de mestvaalt. Twee er van zijn ontruimd, de bewoners zijn gevlucht naar hooger streken. Blijven nog drie over. Het middelste is door stellages met den hooger gelegen weg verbonden en de bewoners uit de twee andere huisjes komen naar buiten, door hun weg te nemen langs een gat in den muur, dat hen verbindt met den middelsten buurman. De bewoners wonen overigens ook daar op den zolder. Ook de fabriek van watergasmachinerieën staat onder water. Men kan er niet inkomen, tenzij per schouw. En ook binnen in de fabriek vaart men per deze gelegenheid. Volgens de peilschaal aan de Tolbrug staat thans het water 2 el boven A. P., terwijl het 2 el 10 bereikt heeft. Een geringe daling is dus waar te nemen doch de sluizen der Mark worden dicht gehouden en massa's wator worden aangevoerd nog uit het zuiden. Al dat water loost zich over het polderland, zoodat nog telkens meer huizen worden bedreigd. Het komt ons voor dat daling in de haven veroorzaakt wordt door 't feit, dat 't water thans niet meer in de bedding wordt tegen gehouden, doch vrijelijk over het land kan vloeien. De doorbraak in den Ketelpolder. Thans is de kisting, die in de doorbraak aan de polderkade werd aangebracht, formeel dicht en Donderdagmiddag is men begonnen het stoomgemaal te doen werken. Blijft men echter met die ééne machine malen, dan zal het lang duren voor die 6 7 millioen M3. water weggemalen is. Men is nu aangevangen met de kade te herstellen. Zaterdag zijn te Haarlem de laatste 85 ontslagbrieven aan werklieden der Centrale Werkplaats gezonden. In het geheel zijn te Haarlem nu 160 werklieden ontslagen. Tot nader order zal des avonds eene afdeeling politie aanwezig zijn in het Posthuis aan de overzijde van het IJ te Arasterdam, ter bescherming van het naar huis keerende werkvolk uit andere gemeenten, dat aan de Houthaven aldaar werkt. Inzonderheid zal de weg door de Buik- sloterdam bewaakt worden, waar bovendien eenige ruiters zullen surveilleeren. Arnhem, 29 April. De ontslagen en geschorste spoorwegbeambten alhier hebben heden aan de Koningin en aan den Minister van Binnenl. Zaken een adres gezonden, waarin zij mededeelen, dat van de 37 van de Hollandsche Spoor er 32 gehuwd zijn hebbende 119 vrouwen en kinderen te hunnen laste, en van de 54 van de Staatsspoor 35 gehuwd, hebbende 175 vrouwen en kinderen te hunnen laste, terwijl sommigen der on- gehuwden nog voor een oude moeder moeten zorgen; dat zij tot 6 April toe de Maat schappijen altijd trouw en eerlijk hebben gediend, de meeaten hunner gedurende tal van jaren; dat het hun thans vrijwel on mogelijk is werk te vinden en de kans daarop ook in de toekomst zeer gering is. Yoorts verklaren zij, dat de meesten hunner, zoo niet allen, misleid zijn door het Comité van Yerweer te Amsterdam, dat hun diets maakte, dat over het geheele land het werk gestaakt was en dat, zoo zij bleven doorwerken, de georganiseerde werklieden niet meer aan het werk zouden gaan, alvorens de niet-Btakers waren ontslagen. Ook de vertegenwoordiger van hot Comité, hierheen gezonden, heeft hen voortdurend misleid. Zij erkennen allen zich schuldig gemaakt te hebben aan een daad, die was af te keuren en waarvoor straf niet kon uitblijven. Met het oog op hun toestand en op hun berouw roepen zij daarom de bemiddeling en de voorspraak van de Koningin en van don Minister bij de directiën der Maatschappijen in. net stuk is geteekend door 94 van do 96 ontslagenen en geschorsten. Het spoorwegpersoneel en de burgemeester van Amsterdam. Het volgende schrijven is, ondorteekend door de meeste ontslagenen bij de verschillende spoor- en tramwegmaatschappijen te Amster dam, aan den burgemeester, den heer W. F. van Leeuwen, verzonden •Geven met verschuldigden eerbied te kennen, ondergeteekenden, allon ontslagen werklieden, beambten en ambtenaren van de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoor wegen, van de Hollandsche IJzeren Spoor wegmaatschappij en van de Gooische Stoom tramwegmaatschappij, dat zij, naar aanleiding van de staking, welke van G9 April 1.1. in het spoor- en tramwegbedrijf heeft plaats gehad, hun betrekking hebbon verloren. Dat zij daardoor niet alleen broodeloos geworden, maar ook van alle nooddruft ver stoken worden gehouden, daar de directies van de bovengenoemde maatschappijen weigeren zelfs hen, die onbewust aan de staking hebben deelgenomen, weer in dienst te neiran, ook andere werkgevers hen niet van werk willen voorzien. Dat dientengevolge hun gezinnen in de diepste armoede en ellende verkeeren, waar- door zij de radeloosheid nabij zijn, zoodat zij meenen, dat de straf voor den beganen mis slag thans, na zooveel weken van ontbering, werkelijk zwaar genoeg mag heetenredenen waarom zij UEd. Achtbare's invloedrijke be middeling, met den diepsten eerbied verzoeken, opdat de directiën weder tot aanstelling van de ontslagenen op de door haar te stellen voorwaarden zullen overgaan. 't Welk doende, enz. (Volgen handteekeningen). Na de staking. Naar men verneemt, heeft de directie der Holl. IJzeren Spoorweg-Maatschappij aan den burgemeester van Amsterdam een bedrag van f 2500, en aan den burgemeester van Haarlem f 500 doen toekomen, beide sommen ten behoeve der politie, die gedurende de stakingsdagen buitengewone diensten hebben moeten verrichten. Gemengd Nieuws. Het Duitsche Noord- en Oostzee-eskader, te zamen uitmakende een zeer aanzienlijk deel der Duitsche oorlogsvloot, zal, althans naar het Dagblad meldt, weldra een bezoek aan ons land brengen. De havens Nieuwediep, Amsterdam en Rotterdam zullen in de eerste plaats worden bezocht. Daarna zal de vloot Antwerpen aandoen. Der bemanning van de tramboot NumanadorpWillemstad viel Maandag een aardig buitenkansje ten deel. Ze hadden n.l. onder elkander een tiende lot in de Staats loterij genomen, waarop Maandag de f 25.000 viel. Niettegenstaande alle machines werken is het water in den Zuidplaspolder nog bijna niets gevallen. De landbouwer v. V. kan slechts per schuit van zijn hoeve komen. In den Oostpolder, te Moordrecht, stijgt het water nog geregeldwegens het stille weer kan de watermolen niet veel uitvoeren. Mr. Troelstra is uit het buitenland teruggekeerd en heeft zich metterwoon gevestigd aan den Kanaal weg te Scheveningen. Dit tot weerlegging van een vorig bericht dat bij voor z[jn gezondheid naar het buiten land moest en ter bevestiging van zijn eigen tegenspraak. Derde Nederlandsche volksplanting in Amerika. Men meldt aan De Telegraaf De heer A. Kuipers, vroeger vervener te Steggerda (Fr.), vertrok voor tal van jaren naar Amerika en stichtte twee Nederlandsohe volksplantingen in the far West, de laatste in 1897 in Zuid Dakota. Nog steeds komen uit Nederland en natuurlijk vooral uit Friesland bij den heer K. vele brieven in, om de schrijvers te helpen naar Amerika te emigreeren. De heer K. wenscht nu opnieuw een duizend arme gezinnen uit Nederland aan eigen erf en een stuk brood te helpen en zal zich voor dat doel wenden tot den petroleum-koning Rockefeller, die zooveel voor nuttige doel einden wegschenkt. De heer K, zal den heer R. de honderden brieven toonen, «waaria arme Nederlandsche gezinnen om lotsverbetering smeeken". Ingezonden Stukken. Zal hei Harmoniegezelschap „Kunst en Eer" kunnen blijven bestaan? Aan de Redactie van de te Zierikzee verschijnende nieuwsbladen. M.M. HU.! Beleefd verzoeken wij u aan het onder staande in uwe bladen een plaatsje te ver- leonen. Bij voorbaat zeggen wij u dank. Gedurende meer dan 70 jaren bestaat te Zierikzee het Muziekgezelschap Kunst en Eer", zijnde vermoedelijk het uitvloeisel van eene reeds in 1799 te dezer stede bekende muziekvereeniging. Het doet tevens, zooals bekend is, dienst als kapel bij de schutterij. In het werkje van den heer J. H. Letzer over »de muzikale Yereenigingen te Zierikzee", dat in 1901 bij de uitgevers De Mooij Mommaas aldaar het licht zag, zegt de schrijver, »dat ïKuust en Eer" eene onder »de weinige vereenigiogen van dien aard in •ons land is, die zóólang bestaan en dat het, ofschoon het vele malen van directeur ver- wisselde, en eene sterke mutatie van werkende •en honorairo leden heeft gokend, zich steeds met cere heeft staande gehouden, en de •kunst met ijver en toewijding heeft gediend". Deze lof aan ons Muziekkorps gebracht, noopt ons tot eene betuiging van erkentelijk heid. Wat toch is het geval.' Bij verschillende nationale cn andere feesten in de gemeente, heeft het Muziekkorps gedurende vele jaron meestal belangeloos zijne medewerking verleend, en het is dan ook niet te verwonderen, dat het zich bij de burgerij in eene groote mate van populariteit mag verheugen. Wel hoort men van tijd tot tijd, dat enkelen de zaken van de Yereeniging anders zouden wenechcn geregeld te zien, doch het is nu eenmaal ook voor dit gezelschap niet mogelijk het ieder naar don zin te maken. Kunst en Eer" moet zijn en blijven eene zelfstandige vereeniging en kan niet worden beschouwd als een soort van publiek eigendom, dat voor alles en voor ieder, die zijne diensten vraagt, slechts heeft gereed te staan. Bovendien mag niet vergeten worden, dat het voor de werkonde leden geen broodwinning, maar een zaak van liefhebberij is, waarvoor zij zich veel tijdverlies en vaak veel opofferingen getroosten. Een eigenaardig verschijnsel moge het ook heeten, dat er bij vele feesten of festiviteiten voor alles geld te vinden was, doch dat, als •Kunst en Eer" do eer genoot te worden gevraagd om zijne medewerking te verleenen, er bij do aanvraag moestal do mededeeling werd gedaan, dat de kas maar schraal was, of, dat er in 't geheel geen geld was om iets voor de muziek af te zonderen. Bij het gestadig toenemen van corporation, die muziek verlangen, heeft het Gezelschap dan ook gemeond, behalve voor nationale of volksfeesten, zjjne krachten niet meer gratis beschikbaar te moeten stollen. Zijne finantiëele omstandigheden eiachen zulke. Die omstandigheden zijn in de laatste jaren zeer ongunstig gewordeD. Zoolang wij maar eenigszins konden rond komen, hebben we in den staat van zaken berust, en onze uitgaven bestreden uit de bijdragen van de contribueerende leden, de subsidie van de gemeente, en de verdiensten van enkele concerten. Ook werden wij dikwerf door een paar geachte ingezetonen geldelijk gesteund. Het getal contribueerende leden, die f 4 'sjaars betaalden, is evenwel gaandoweg, grootondeels door sterfgèval, on vertrek, verminderd, en kon in het vorige jaar het getal 40 niet meer bereiken, terwijl er ons dit jaar weder enkelen zijn ontvallen. Het nadeelig slot onzer rekoniog over 1901 bereikte het cijfer van bijna f 400. Zooals het nu gesteld is, kunnen wij de Yereeniging onmogelijk staande blijven houden, en als wij nog niet eenigen steun kunnen verkrijgen, zullen wij noodwendig tot de ontbinding er van dienen over te gaan. In de jongste vergadering vancontribuabelen, en werkende leden werd ons het middel aan do hand gedaan om op een openbaar plein in deze gemeente eene tent te plaatsen, en daartoe vrijwillige bijdragen van de burgerij te vragen, of te trachten om een renteloos voorschot op te nemen. Zoowel de slechte staat onzer linantiën als andere bezwaren hebben ons doen besluiten, dien raad thans niet te volgen, maar met onze uitvoeringen voort to gaan in Parklust, waartoe wij van bevriende zijde in staat worden gesteld. Noodig kwam het ons voor, om te zien of wij op een of andere wijze ons bestaan niet kunnen verzekeren, en wel, doos te trachten voor de Vereeniging donateurs te krijgen. Tot nog toe was dit volgens ons reglement niet bestaanbaar, doch al de contribueerende ledeD, die door het Bestuur daartoe persoonlijk zjjn aangezocht, hebben zich bereid verklaard, eene reglements-wijziging goed te keuren, hun lidmaatschap prijs te geven, en voortaan voor het bedrag der contributie als donateur te willen optreden. Indien wij nu het getal donateurs eenigszins belangrijk konden uitbreiden, zouden wij geholpen zijn. "Wij meenen dan ook nog eene poging te mogen doen, om s Kunst en Eer" voor onze gemeente te behouden, en doen daarom een beroep op allen die sympathie voor de Vereeniging gevoelen, en bereid zijn tot het geven van eene jaarljjksche bijdrage van minstens, f 1 aan één der ondergeteekenden hun naamkaartje te zenden met opgaaf van de som, welke zij willen bijdragen. Wij hopen op veler steun, en zullen trachten te zorgen, dat niemand zich zijne bijdrage zal beklagen. Zierikzee, April 1903. Het Bestuur van »Kunst en Eer", M. F. C. DE KATER. J. VAN DER VLIET Cz. J. A. LEGEMAAT. C. J. BETHE. J. T. BETHE. Wij hopen, dat dit beroep niet vruchteloos zal zijn, en dat telen, zeer telen, die «Kunst en Eer" een warm hart toedragen, dit toonen zu'len door hun toetreding als donateur tot deze nuttige Ver eeniging, die door haar welluidende tonen ons zoo vaak opwekkend en bezielend, een sieraad van onze gemeente is. Dk Redactie. TELEGBllIEN. Goes, 1 Mei. Benoemd met twaalf van de dertien stemmen tot gemeente-ontvanger de heer Risseeuw, geagreëerde alhier. Middelburg, 1 Mei. Geslaagd voor de acte Lager Ouderwijs 5 van de 6 mannelijke candidaten, te weten: de heeren E. K. Pols A'an 's-Heerenhoek li. Blok van Kruiningen, C. J. Bom van Ierseke, J. van der Vliet van Ierseke en J. P. Flohil van Middelburg. Vlissingen, 1 Mei. De Zeevaartschool is heden geopend met een toespraak van den Voorzitter der Ver eeniging, den heer C. L. van Woelderen, die aan do Regeering, do Prov. Staten en het Gemeentebestuur zijn dank betuigde voor den ondervonden steun, en den wensch uit sprak, dat de school onder de leiding van den Directeur en de Leeraren ten volle aan de gekoesterde verwachting zal beantwoorden. Hij doelde mede, dat het een verblijdend teeken was, dat zich reeds uit verschillende deelen der provincie leerlingen hadden aan gemeld. Vervolgens werd nog het woord gevoerd door den Burgemeester, die eveneens zjjn beste wenschen voor den bloei uitsprak, terwijl de Directeur, de heer S. Visser, voor de wolwillende woorden tot hem en de leeraren gericht, zijn dank uitsprak, en de verzekering gaf zijn beste krachten daaraan te zullen wijden. Voorloopig hebben zich 42 leerlingen voor het admiesie-examen aangemeld, terwijl bovendien enkele jongelui, die thans ter vaart zijn, den wensch hebben te kennen gegeven tot de school toegelaten te worden. 372ste Staats-Loterij. Collecten uit het 2e district ven Zeeland. Trekkingen der 4e klasse van 27, 28, 29 en 30 April 1903. Prys van f ÏOO, No. 3281 Pryzen van f Oöï 4093 3060 3423 3658 45047 4094 3072 3256 4728 45019 3009 3088 3259 6747 20462 3038 3089 3264 6760 20464 3044 3422 3299 41578 20465 Zeetydingen Zierikzee. AANGEKOMEN: 30 April. ïOpal", kapt. Brown, van Londen naar Dordrecht. VERTROKKEN: 30 ïFlower of Essex", kapt. Palmer, van Dordrecht naar Londen. Burgerlijke Stand van Zierikzee. 24 April. Eet 25 26 27 27 27 dochter zoon dochter 29 April. 29 l 29 J 24 April. 27 29 geboorten: zoon van I. v. d. Houten en A. Okkerse. H. ten Haaf en J. v. d. Houten. A. Roskam en M. de Graaf. F. G. Regoort en C. Brouwer. P. C. Paterik en J. van Dijke. M. Reijohoudt en A. A. Bas- tiaanse. J. F. Strooband en N. van der Straate. B. Deurloo en J. M. v. d. Ploeg, zoon M C. de Zwarte en P. Geluk, dochter C. Pape en C. M. Sics. gehuwd: Pape, 24 jj.m. en A. Botbyl, 24 j., j.d. Padmos, 28 jj.m. en A. Kaan, 24 j., j.d. C. van der Est, 88 j., j.m. en M. E. Lucas, j., wed. overleden: van Oeveren, 6 d., d. K. van de Kruysse Pilaar, 32 j., ongeh. z. J. H. Hausser, 90 jweduwn. van P. Dooge. HABKTBEBIOHTEN. Zierikzee, 30 April. Door een matigen aanvoer van tarwe en goeden kooplust ruimde alles geregeld op. Overige artikelen aanvoer en handel onbednidend. Tarwe f 6 k f 7,25chevaliergerst f 5 i f 5,50wintergerst f 4,60 f 4,80zomer- geret f 4,30 a f 4,50 rogge f 4,60 k f 4,80 haver f 3 a f 3,25erwten (kleine) f8 k f 8,50kroonerwten f 9 a f 9,50 bruine boonen f 14 a f 15. Aardappelen f 3 a f 3,25 p. Heet. Middelburg, 30 April. Ter graanmarkt van heden was de aanvoer uit Walcheren weder niet groot, en bestond uitsluitend uit tarwe, die tot hooger prijs werd gekocht. Van andere artikelen werd bijna zoo goed als niets getoond. De noteering is als volgt: Nieuwe Walch. tarwe werd van f7 tot f7,25 naar kwaliteit gekocht; rogge en wintergerst niet aangeboden zomergerst nominaal f 4,75; Walch. witte boonen weinig aangeboden en van f 13,75 tot f 14 gekocht; ronde bruine boonen en laDge dito Diet ter marktpaardenboonen werden met f 6,25 en f 6,35 betaaldgroene kookerwten f8; kroonerwten worden nominaal f 9,25 genoteerd. Weekmarkt te Zierikzee, 30 April 1903. BoterprijzenDe Boter is verkocht voor f 0,47J en f 0,60 de 5 Hectogram. Groote Kip-Eieren: De groote Kip-Eieren zijn verkocht voor f 0,70, f 0,75, 0,80 en 0,85 per 25 stuks. Kleine Kip-Eieren voor f 0,50 en f 0,55 per 25 stuks. Eend-Eieren voor f 0,87J f 0,90 en f 0,95 per 25 stuks. 8TOOHBOOTDIEI8T Mei. AM8TERDAMSCHE TIJD. Van Middelburg: 'smorg. 'smidd, Zaterd. 2 7,30 Maand. 4 Dinsd. 5 Woens. 6 Dond. 7 Vrijdag 8 Zaterd. 9 7,30 7,30 7,30 7,30 7,30 7,30 Van Zierikzee 'sraorg. 'smidd. Zaterd. 2 1,»© Zondag 3 n. Cortg. 3,3© terug Z.zee 9,15 Zondag 3 Middelburg Maand. 4 Dinsd. 5 Woens. 6 Dond. 7 Vrijdag 8 Zaterd. 9 3,— 3.— 1,— 2,30 3,— 3 3, Indien reizigers van Zierikzee naar Goes, by den Agent te Zierikzee, vóór bet vertrek der boot, (lydig voor de ochtendreizen op den voeralgaanden avond, voor 8 uur) plaats nemen voor den wagen van Catsche veer, zal om een bijwagen naar Goes worden getelegrafeerd. Dinedag 5 Mei a.s. hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Grootouders JOHANNES KNUL8T en CORNELIA GROENEWEGE bunne 50-jarigeEchtvereeniging j te herdenken. St.-Maartensdijk, 2 Mei 1903. Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Ondertrouwd PI ETER A. KOOPMAN Lz. en •HILTJE TIETEMA. Gorrkdijk, _m "twmk.oo.d, - 20 ar»1 i903- Al g eme ene kennisgeving. Getrouwd JAÏRUS PIETER DE BAKKER en KAATJE BIJ DE VAATE, dio, namens wederzijdsche Familie, hun hartélijken dank betuigen voor de blijken van belangstelling bij'^hun Huwelijk ondervonden. Bussum, 29 April 1903. Geboren JOHANNA MARIA Dochter van B. DEURLOO en J. M. DEURLOO—Van der Ploeg. Zierikzee, 29 April 1903. Heden overleed zacht en kalm, na een geduldig lijden van bijna twee jaar, onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, WILLEM HAGE, in den ouderdom van bijna 54 jaar. Rotterdam, 29 April 1903. Hofdijk 36. Wed. W. HAGEMeerman. A. B. HAGE. H. HAGEClasquis. A. C. IIAGEHoogendoorn. C. P. HOOGENDOORN-Hage. Heden ontving ik het treurig bericht, dat mijn geliefde Kleinzoon nr i c o in den jeugdigen leeftijd van 16 jaren, na een geduldig lijden van drie maanden in het Militaire Hospitaal te Haarlem is overleden. Haamstede, 30 April 1903. N. DE VOS.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1903 | | pagina 3