MIDDELBURG--ZIERIKZEE. zee" veranderen, maar nauwelijks bad het atoomgemaal zijn krachten ontwikkeld, of van overtollig water werd niets meer gemerkt. Zelfs zij, die oorspronkelijk bezwaren tegen de stichting hadden, zijn door de gunstige werking in voorstanders veranderd. Een klaar bewijs, dat vrij groote uitgaven niet altijd een schadepost vormen. Middelburg, 12 Maart. Ook te dezer stede zullen adressen aan de Tweede Kamer ter teekeaiag worden gelegd om de voor gestelde wijziging van het strafwetboek niet goed te keuren. Het te Middelburg opgericht comité om een adresbeweging op touw te zetten, om het wetsontwerp tot wijziging en aanvulling van het wetboek van strafrecht niet goed te keuren, bestaat uit de heerenJ. J. Berdenis van Berlekom, arts, M. G. Boasson, koopman, dr. J. C. Bolle, arts, J. J. H. Doorenbos, koopman, mr. R. Fruin Th.Az., rijks-archivaris in Zeeland eD lid van den gemeenteraad, J. W. Happée, onderwijzer, Joh. L. van der Pauwert, hoofd-redacteur van de Afidd. Ct., H. de Raaf, directeur aan de rijks-kweekschool van onderwijzers, Herman Snijders, leeraar aan de Rijks H. B. S., P. Sybolts, doopsgez. predikant en H. L. Gerth van Wijk, leeraar Rijks H. B. S. De vereeniging ter bevordering van animale koepok-inenting te Middelburg zal aan H. M. de Koningin een adres zenden met verzoek een rijks-subsidie van f 1000 te mogen ontvangen. Zaterdag 21 Maart zal door de Rotter- damsche Onderwijzers-Tooneelvereeniging in den schouwburg te Middelburg een voorstelling worden gegeven. Bij kon. besluit is voor drie jaren herbenoemd tot directeur uit den handel bij het entrepot te Middelburg de heer J. Luteijn. Vlissingen, 12 Maart. Alhier is thans een afdeeling opgericht van den Volksbond, vereeniging tegen drankmisbruik. De dagmailboot «Engeland", welke de vorige week op de reis van Engeland naar hier een kruk-as brak, zal Vrijdag weer in de vaart gebracht kunnen worden. Alhier zal weêr een nieuw EngelBch bookmakerskantoor worden geopend, n.l. van de firma Cross Wilkinson. Den officieren van het alhier liggende Duitsche oorlogsschip «Charlotte" zal Maandag een rijtoer door Walcheren naar Domburg worden aangeboden, terwijl ook nog een officieel diner plaats heeft. Zeer vele personen maken van de gelegenheid gebruik het schip te bezichtigen. De stoomboot «Katwijk", gebouwd te Alblasserdam, die aan de Kon. Maatschappij «De Schelde" te Vlissingen de daar ver vaardigde machines en ketels komt innemen, heeft Donderdag aan de fabriek gemeerd gestoomd. Cadzand. Door het bestuur der water- keering van het calamiteuse waterschap «Tien Honderd en Zwarte" is het navolgende drietal opgemaakt van candidaten dingende naar de betrekking van waterbouwkundig ambtenaar aan dat waterschap en aan den calamiteusen «Adornispolder", welke betrekking met 1 Mei a.s. vacant komt: A. I. Blok te Cadzand, A. Salomé te Breskens en A. A. Bolier te Scherpenisse. B E C U T Z A K E H. Men zal zich herinneren de procedure in het vorig jaar voor de rechtbank te Zierikzee gevoerd tusschen het oude en het nieuwe bestuur der boterfabriek te Zonnemaire, waarbij het nieuwe bestuur in het gelijk werd gesteld. Bij arrest van het Hof te 's-Hage van 10 Maart is dit vonnis der Zierikzeesche rechtbank vernietigd en aan het nieuwe bestuur zijn eisch ontzegd. Het gerechtshof te 's-Hage heeft Donderdag 1.1. verzwaard tot zes maanden de straf van f 25 boete door de Zierikzeesche rechtbank opgelegd aan A. V., matroos te Rotterdam, wegens diefstal van een knipbeugel met geld te Tholen. Verder werd bevestigd het vonnis tegen E. M. te Vlissingen tot 2 maandon, wegens diefstal in dienstbaarheid te VliesiDgen. Ook is bevestigd de vrijspraak van Neeltje Loker8e, ter zake van den bekenden aanslag op een zaakwaarnemer. O N 1) G B W IJ 8. FREDIK.BEUR.TEIST iu onderstaande Gemeenten van Schouwen en Duiveland. X o n d a g 13 Maart 1 O O 3. Chr. Gerei. Kerk te Zieriktee: Biervliet. De voordracht voor onderwijzer aan de school van den heer J. Roda is er eindelijk. Zij bestaat uit de heerenP. Luteyn te Groede, J. Maarleveld te Biervliet, I. J. van Rosevelt te Schoondijke en L. van Tiggole to Poortvliet. Met 1 Maart vertrok de heer Tavenier naar Terneuzi n. In Januari waren er 13 sollicitanten. Burgem. en Weth. boden tijdig den school opziener een voordracht aan. En doze had allerlei inlichting noodig, of hij rekte de vacature onnoodig. St.-Annaland. Om te voorzien in de vacature in de Commissie tot wering van Schoolverzuim heeft de gemeenteraad benoemd de heeren C. van Bendegom Cz., Jan van Vossen, C. A. Weijler en Jb. Slager Cz., in 't vertrouwendat deze heeren wel hunne benoeming zich zullen laten welgevallen. Verder werd benoemd tot klokluider de heer C. A. Weijler. Da Geref. Kerk te Zierikxee: 'sVoorm. tien ure: ds. Etselink. (H. Avond maal); 's avonds ïes ure: Idem. (Dankzegging). Her?. Kerk te Kerkwerve: 's Voorm. half tien ore: ds. G. Th. van Beusekom van Bleiswyk. Herv. Kerk te Serooskerke: 'a Voorm. half tien ure: ds. Mossel. Herv. Kerk te Burgh: 's Voorm. half tien ure: ds. De Jagher. Herv. Kerk te Renesse: 's Voorm. half tien ure: ds. Kapteyn. Herr. Kerk te Noordwelle: 's Nam. twee ure: ds. Kapteyn. Herv. Kerk te Haamstede: 'sVoorm. half tieu ure: ds. Brouwer. Geref. Kerk te Haamstede: 's Voorm. half tien ure en 's nam twee ure: ds. Koolstra. Herv. Kerk te Eikenee: 's Voorm. half tien ureds. De Leur. Geref. Kerk te Eikenee: 'sVoorm. 9.30 ure en 's nam. 2 tra: ds. Raman. Herv. Kerk te Bronwersbaven: 's Voorm. tien ure: ds. v. d. Broek. Geref. Kerk te Brouwershaven: 's Voorm. half tien ure en 'snam twee ure: ds. Gcer- ling. Herv. Kerk te Zonnemaire: 's Nam. twee ure: ds. Zeeman. Geref. Kerk te Zonnemaire: 's Voorm. half tien ure en 's nam. twee ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Noordgouwe: 's Voorm. half tien ure: ds. Zeeman van Zonnemaire. Herv. Kerk te Dreischor: 's Voorm. half tien are: ds. A. Burger. Herv. Kerk te Ouwerkerk: 's Nam. twee ure: ds. Burger van Dreischor. 's Voorm. 9.30 ure's nam. 2 ure en 's avonds 6 Ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. 9.30 ore en 's nam. 2 ureds. v. d. Linden. Geref. Kerk te Nieuwerkerk 's Voorm. 9.30 ure; 'snam. 2 ure en 's avonds 5 30 ure: Leeskerk. Oud-Gerei. Kerk te Nieuwerkerk: 's Voorm. 9 ure, 's nam. 2 ure en 's avonds 5.15 Ure Leeskerk. Woensdag 18 Maart, 's Avonds 6.30 ure: de heer Kersten van Meliskerke. Herv. Kerk te Oosterland 's Voorm. 9.30 ure en 's nam. 2 ure: dr. G. Smit. Geref. Kerk te Oosterland: 'sVoorm. 9.30 ure; 'snam. 2 ure: ds C. Staal en 's avonds 6 ure: Leeskerk. Herv. Kerk te Sirjansiaud: 'sNam. twee ure: ds. Kamsteeg. Ned. Hervormden te Bruinisse: 'sVoorm 9 30 ure en 'snam. 2 ure: ds. Waarden burg. In de consistorie. Geref. Kerk te Bruinisse 's Voorm. 9.30 ure en 's avonds 5 ure: Leeskerk. Oud-Geret. Kerk te Bruinisse. 's Voorm. 9 ure, 's nam. 2 ure en 's avonds 5 ure: Leeskerk. Evangelisatie Bruinisse 's Voorm. 9.80 ure en 's nam, 2 uregewor.e dienst. Evangelisatie Jeruël U: 's Voorm. 10 ure, 's nam. 3 ure en 's avonds 7.30 ure voorganger de heer II. Smits vau Spijkenisse; 's avonds 5 ore: Kindersamenkomst. Donderdags rond 8 ure: Volkssamenkomst: Het Bestuur. Aanbestedingen, Verkooplngen en*. Te Bergen-op-Zoom is bij inzet verkocht de hoeve «De Hoogkamer", liggende onder de gemeente Oud-Vossemeerde 12 perceeleB, liggende onder de gemeente Oud-Yosaeraeer, brachten op: 1. huis, schuur enz. W. H. van Gorsel, f 8300 2e perc. F. MoeJker, Tholen, - 3200 3e M. J. Bevelander, - 9800 4e T. W. A. Pacilly, B.-op-Zoom, - 7100 5e 6a 7e 8e 9e 10e 1 ie 42e J. E. v. d. Maas, Tholen, - 5000 A. C. de Wit, - 4000 id. - 3700 id. - 6700 W. Moelker, Tholen, - 5900 A. C. Heijboer, - 6300 Chr. J. Sonke, - 3600 C. W. Hendrikse, - 5100 Samen i 68700 Buitenperceelen le J. M. Wagemaker, Tholen, f 3400 2e A. C. do Wit, - 2100 3e W. H. van Gorsel, - 2400 4e M. Kleppe, Poortvliet, - 1800 5e id. - 1800 6e M. van Dijke, Scherpenisse, - 1175 f 12675 -{- 8 pCt. onkosten - 43689 Woensdag a.s. toewijzing. Landbouw ©n Veeteelt. In een Woensdag te Oostburg gebonden vergadering van den Suikerbietenbond «Een dracht maakt Macht" is besloten nog geen suikerbieten te contractecren dan voor den prijs van f 10,25 aan het water en f 9,75 aan de tram. KEBKN1GDW8. Bedankt voor het beroep bij de Geref. Gem. to Axel (A) door ds. W. T. van Dam te 's-Gravendeel. Beroepen bij de Herv. Gem. te Grijps- kerke de cand. G. KoniDg te Meppel. Beroepen bij de Geref. Gem. te Stellendam, de cand. A. A. Koppe te Zuid- wolde. Aan de predikanten der Nederlandsche hervormde kerk is namens het moderamen van do algemeene synodale commissie dier kerk, het volgend schrijven gericht «Ontegenzeggelijk is in de laatste tijden op droevige wijze openbaar geworden wat reeds lang leefde in zoo menig hart. Het ia daarom wel naar aanleiding van den toestand van spanning, waarin ons vaderland in deze weken en maanden verkeert, maar meer toch nog lettende op den geest van loslating van God en Christus, zoo duidelijk waar te nemen in tal van kringen, van hooger en lager geplaatsten, dat het moderamen van do algemeene synodale commissie der Neder landsche hervormde kerk zich op broederlijke wijze wendt tot de voorgangers harer gemeenten, met het uitspreken van den wenech, om op Zondag 15 Maart a.s., in de openbare godsdienstoefeningen, dor gemeente de nood zakelijkheid aan het hart te leggen van een ootmoedig, hartelijk en vertrouwend weder- keeren tot den God aller genade. Zoo zullen de gevoelens van trouw aan hare majesteit, onze geliefde koniogin worden versterkt, het vaderland gezegend, de regeering des lands en de vertegenwoordigers des volks bemoedigd worden in hun zware taak, en de gemeente van Jezus Christus worden gesteld tot een licht en een zegen voor de wereld Dezer dagen besloot de kerkeraad der Geref. Gem. te Oud-Beierland, voorganger ds. C. Goote, de leverantie van e n kerkorgel op te dragen aan den heer M. Spiering, kerkorgelfabrikant te Dordrecht. In de gereformeerde kerk te Woudaend heeft zich de twee laatste Zondagen een 1 eenigszins onverkwikkelijk tooneel afgespeeld Zondag 1 Maart werd een kind gedoopt, dat den vorigen dag waB geboren. Deze haastige spoed, waardoor de moeder niet aanwezig kon zijn bij den doop, verwekte zooveel verontwaardiging, dat een iQ-tal toe hoorders de kerk verlieten. Do predikant lag den volgenden Zondag af, dat df ze leden tot straf voor hnn weggaan van het aanstaande Avondmaal werdon uit gesloten. Onmiddellijk vorlict één der uitgeeloteneo, die aanwezig was, de kerk met groot rumoer. De dochter, het voor haar vader opnemende, protesteerde luidkeels: «Nu, dat is ook een mooie boel". Het gevolg is, dat in de gereformeerde kerk te dier plaatse de gemoederen heftig bewogen zijn geworden. Gemengd Nieuws. Omtrent bet reeds kortelijk vermelde nood lottige spoorwegongeluk bij Olean, op den «New-York, Lake Erie and Western Rail road", worden thans de volgende nadere bizonderheden bericht Bij het in tweeën breken van don petroleum- trein rolde het voorste gedeelte met versnelde vaart door; maar het werd spoedig met de rem tot staan gebracht en hot achtergedeelte, dat van eon helling kwam, botste met ontzettend geweld daartegen aan. Een der petroleumwagens geraakte terstond in brand vermoedelijk door een bij de wrijving van 't jjzer uitspringende vonk cr volgde eon geweldige ontploffing en weldra nog een. Groote stukken van de ijzeren wagens werden ver in 't rond geslingerd en booge vlammen sloegen op. Een groote menigte toeschouwera stond te kijken, een paar uren lang. Toen de hitte van de vlammen wat minder werd, drongen de nieuwsgierigen steeds voorait tot eindelijk de voorsten een paar honderd schreden van de brandende massa af Btonden. Daar komt opeens een nieuwo ontploffing. Groote vlammen sloegen honderden meters boog in de lucht en rolden den spoorwegdijk af, in een soort van geul, waar de toeschouwers stonden. Volcn vielen in dien vuurgloed en de groote stukken ijzer, welke rondvlogen, velden de menschen bij twintigtallen neer. Men zag mannen en knapen rondloopen, die vlamden als levende fakkels. Verscheidene sprongen in hun angst te water. Van degenen, die door de stukken ijzer gewond worden, lagen verscheidene machteloos op den grond, terwijl de ploed van brandende petroleum over hen heen ging. Het was een tooneel van jammer en ellende en het schreeuwen on kermen was ontzottend om te hooren. Van alle kanten kwamen geneeskundigen en andere helpers toesnellen. Behalve de ambulancewagens werden ook spoorwaggons en andere wagens voor het vervoer van dooden en gewonden in dienst Aan bereidwillige helpers was geen gebrek. Ingezonden Stukken. Mijnheer de Redacteur In een advertentie in uw vorig nommer wordt ieder, die wil, dat rust en vrede in ons land terugkeeren, uitgenoodigd een adres tegen de aanhangige wetsontwerpen te teekenen. Die inkleeding is er blijkbaar op berekend vredelievende menschen tot het stellen hunner handteekening over te halen. Mij wil het voorkomen dat, wie ru9t en vrede lief heeft, zich moet onthouden van het teekenen van welk adres ook. In deze ernstige tijden heeft de Regeering aanspraak op den steun van alle welgezinde, ordelievende burgees. Men make de moeilijke taak der Regeering nog niet moeilijker door haar te overstelpen met adressen, voorzien van handteekeniDgen van menschen, die geen van allen verantwoordelijk zijn voor hun ongevraagd advies, terwijl de Regeering dat wel is. In omstandigheden als thans zwijgt elke overweging, of men al daD dtui niet een politiek medestander der Regeering is. Het gaat thans om boogere belangen dan de overwinning van de eene of ran de andere partij. Het kan zelfs gaan om de onafhankelijkheid van Nederland. Wanneer de Regeering nu voorstelt de middelen, die haar inziens noodzakelijk zijn om te handhaven het gezag, en te waarborgen de vrijheid van arbeid, dan steune men die pogingen, of kan men zich met den inhoud der wetsontwerpen niet vereenigen onthoude men zich van inmenging, en late de beoordeeling en beslissing over aan de Kamers, die alleen daarover te oordeelen en te beslissen hebben, maar teekene geene adressen die, daargelaten dat zij dén schijn kunnen hebben door partij politiek te worden begunstigdslechts de algemeene agitatie kunnen vermeerderen. Met dank voor de plaatsing. A. J. F. FOKKER. Wisbenkeeke, 12 Maart 1903. Mijnheer de Redacteur Een bericht uit deze gemeente, opgenomen in uw nummer van 10 dezer, neemt den schijn aan, een verslag te geven van een bijeenkomst van kiezers alhier. Is dat de bedoeling, dan kan ik niet verklaren, dat dit verslag door juistheid uitmunt, nóch wat de cijfers, nóch wat de voorstelling van 't doel der bijeenkomst betreft. Met cijfers wordt gemakkelijk een fout gemaakt: als 11 wat onduidelijk geschreven is, wordt het in de krant allicht 4. Met de voorstelling is dat anders. Blijkbaar wil de berichtgever het resultaat der samen komst, dat niet met zijn wenschen strookt, doen doorgaan als een vooropgesteld doel. Dat is mis. Wie de oproeping las, kan beter weten. Intusschen geeft dat resultaat den bericht gever de verzuchting in de pen: //Ongetwijfeld wordt door het stellen van een derden candi- daat de scheuring tusschen Camperland en Wissenkerke weer grooter". Aangenomen dat dit zoo is, dan mag gevraagd worden: wat heeft Camperland gedaan om de schenring te voorkomen? Bij de vorige verkiezing liet het den vrijzinnigen candidaat, na onderling overleg gesteld in een openbare vergadering, in den steek. En thans, in plaats van samen werking tusBcben de verschillende gemeente- deelen uit te lokken, komt het stiekem met een candidaat voor den dag. Meent men soms op die manier scheuren te dichten en 't algemeen belang te dienen Wie nu klaagt, bedenke: wat men gebrokt heeft moet men zelf eten. Mijnheer de Redacteur, met dank voor de plaatsing teeken ik hoogachtend Uw dw. dienaar, A. T. C. SWENNE. TEIiBGBAIIKI. 's-Gravenhage, 13 Maart. Ia de Tweede Kamer werd het debat voortgezet over het wetsontwerp tot wijziging van de Indische comptabiliteitswet. Verworpen werd met 58 tegen 14 stemmen de motie- Van Kol voor restitutie van de leeningen 1883 en 4898, die volgens den voorsteller ten onrechte ten laste van Indië zijn gebracht. Na verwerping met 57 tegen 16 stemmen van het amendement-BoB, in de consideraties uitdrukkelijk te bepalen, dat de geldmiddelen van Indië niet anders behoeven te worden bestemd dan ten bate van Indië, werd bet wetsontwerp aangenomen. De Kamer is tot nader verdsagd. Men verzekert, dat de nieuwe Minister van Marine vermoedelijk zal zijn de schout bij-nacht Ellia, commandant van do Marine te Willemsoord. HA BK TB E B I G H T E N. Zierikzee, 12 Maart. Niettegenstaande de aanvoer niet groot was, bleef daarvan het grootste gedeelte onverkocht, wegens slechte kwaliteit in verhouding der vraagprijzen. Tarwe f 5.10 k f 6.80; chevaliergerst f 4.50 k f5.50; wintergerst f4.25 A f4.60; zomer- gerst f4.10 k f425; rogge f4.60 a f480; haver f 2.70 k f 3.25; erwten (kleine) f 7 k f 8kroonerwten f8 k f9; bruine boonen f 7.50 k f 11.50. Middelburg, 12 Maart. Ter graanmarkt van heden was de aanvoer uit Walcheren weder klein. Tarwe werd bet meest gepresen teerd. Van andere artikeleD, zelfs van witte boonen, word weinig aangeboden. Het gepas seerde in den handel was van weinig beteekenis. De noteering is als volgt: Voor nieuwe Walch. tarwe werd naar deugd van f 6.50 tot f 6 60 betaaldrogge niet ter markt wintergerst f 4.60zomer dito f 4.60 k f 4 70; Walch. witte boonen, weinig aangeboden, werden van f 12.75 tot f 13 gekooht; van ronde bruine boonen en lange dito werd niets aangeboden; pairdenboonen f 6.25 f 6 50; groene kookerwten f 8; kroonerwten werden van f 8 25 tot f 8.50 genomen. BTOOUOOTD1BNST Maart. AMSTERDAMSCHE TIJD. Van Zierikzee: 3- Van Middelburg: 'smorg. 'sm»dd. Zaterd. 14 7,30 Zondag 15 7,30 Maand. 16 7,30 Dinsdag 17 7,30 Woens. 18 7,30 Dond. 19 7,30 Vrijdag 20 7,30 Zaterd. 21 7,30 3- 3,— 3,— 3,— 3, 3, Indien reizigers van Zierikzee naar Goes, bjj den Agent te Zierikzee, vóór het vertrek der boot, (ijjdig voor de ochtendreizen op den voorafgaanden avondvóór 8 uur) plaats nemen voor den wagen van Gatsche veer, zal om een bijwagen naar Goes worden getelegraleerd. 3,— 3 'smorg. Zaterd. 14 7,50 Zondag 15 7,50 Maand. 16 7,50 Dinsdag 17 7,50 Woens. 18 7,50 Dond. 19 6,30 Vrijdag 20 7,50 Zaterd. 21 7,50 3,— Weekmarkt te Zierikzee, 42 Maart 1903. BoterprijzenDe Boter is verkocht voor 0,52£, f 0,57£ en 0,65 de 5 Hectogram. Groote Kip-Eieren: De groote Kip-Eieren zijn verkocht voor 0,55, f 0,65, en 0,70 per 25 stuks. Kleine Kip-Eieren voor f 0,45 per 25 stuks. ÜPVERTEIITIEII. Ondertrouwd P. VAN DIJKE Az. T. J. GELUK J.Ad. St.-Filipbland, St.-Annaland, - 12 Maart 1903. Getrouwd JOZEF ELSCOT en JOHANNA HERMINA VAN VESSEM, die tevens hun' dank betuigen voor de vele bewijzen van belangstelling bij hun Huwelijk ondervonden. Zierikzee, 11 Maart 1903. Heden overleed onze geliefde Broeder en Behuwdbroeder de Beer Adrianus Johannes de Brnijne Jz. in den ouderdom van bijna 63 jaren. Zierikzee, 11 Maart 4903. Uit aller naam, W. J. DE BRUIJNE Jz. Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde Broeder en Oom Hubrecht van de Vate, in den ouderdom van 79 jaren. Zierikzee, 11 Maart 1903. DE FAMILIE VAN DE VATE. V HARTELIJKE DANKBETUIGING voor de vele bewijzen van deelneming, onder vonden na het overlijden van onzen geliefden Oom en Behuwdoom, den Heer W. BEIJE. Serooskerke, 13 Maart 1903. Namons de Familie,- H. GOEMANS. De GEZONDHEIDS-COMMISSIE, zetelende te Zierikzee, maakt bekend, dat de Secretaris over zaken de Gezondheide en Woningwetten betreffende, kosteloos te spreken is eiken Dintdag en Donder dag van f£ tot uur, ten zijnen huize Scbuithaven 4. Zierikzee, 13 Maart 1903. De Gezondheids-Commissie voornoemd J. L. C. WORTMAN, Voorzitter. H. POLVLIET, Secretaris. Bij de Boekhandelaren H. G. KROM en S. OCHTMAN ZOON liggen ter onderteekening, zoowel door mannen als vrouwen, lijsten ter betuiging van instemming met het adres door Mr. E. J. KORT HALS ALTES en anderen, ge richt aan de Tweede Kamer der Staten-Generaalwaarbij de aanneming zij het ook in eenigszins gewijzigden vorm wordt verzocht van de door de Regeering voorgestelde Wets ontwerpen, naar aanleiding van de laatste Spoorwegstakingen ingediend, ter verzekering van vrijheid van arbeid voor allen en tegemoetkoming aan billijke grie ven van het Spoorwegpersoneel. WtssenKerlio. Eenige Kiezers dringen er bij hunne confraters op aan, om bij de aanstaande ver kiezing bun stem uit te brengen op den heer J. M. Noordhoek, die de aangewezen persoon is om de belangen zoowel voor Camperland, als voor de geheele gemeente te behartigen. WOORDHOGK zal zijn plicht doen, dat heeft hij beloofd en zijn woord deed hij altijd gf stand EENIGE KIEZERS. Maatschappij tot bevordering van Landbouw en Veeteelt in Zeeland. Afdeeling: Zierikzee. VERGADERING op Zaterdag 14 Maart, ten 121 uur, in het «Huis van Nassau". Te behandelen: Rekening. Verslag Hoofdbestuursvergadering enz. De Secretaris, M. C. MULOCK HOUWER.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1903 | | pagina 2