De werkstaking geëindigd. Vlissingen,MiddelburgenRotterdam. NDVEBTENTIEN. veebascule vervaardigd, die, wat gewichts bepaling betreft, do beste van dergelijke toestellen evenaart, en, wat voor den land bouwer van groot belang zou zijn, de helft goedkooper kan worden afgeleverd dan de tegenwoordig in den handel gebrachte machines van dien aard. In het belang van veehouders zou het zeer gewenscht zijn, dat door Z.Ed. deze machine werd in den handel gebracht. Suikerbieten na groenbemesting. Zooals onze lezers genoegzaam weten, worden er in den laatsten tijd, zoowel op klei, als op zand, na vroege oogsten, als stoppelgewas vlinderbloemige planten gezaaid, die, na vaak een zeer rijk beschot gemaakt te hebben, groen worden ondergeploegd. Zaait men op het zand met dat doel gewoonlijk Lupine, op de klei ziet men heel vaak voor de groen- bemesting erwten, boonen en wikken gebruiken. Men verzamelt daardoor voornamelijk in den bodem een groote hoeveelheid humns en stikstof. Na zulk een groenbemesting worden vaak suikerbieten verbouwd. En daar men aan het stoppelgewaa (de vlinderbloemigen in dit geval) een kali- en phosphorzuur- bemesting geeft, zoo worden de bieten daar na zonder deze meststoffen gezaaid. Soms geeft men de kali en het phosphorzuur aan de bieten zelf, doch gesteld, dat het eerste plaats heeft, dan kan zich het geval voor doen, dat de suikerbieten niet genoegzaam kali in den bodem voorradig vinden. Ver schillende proeven in den laatsten tijd gedaan, wijzen er op, dat de kali der groenbemesting niet dadelijk opneembaar is. Hoor, wat daarover prof. Schneidewind uit Halle op de vergadering der Duitsche suikerindustrie, den 4den en 5den Juni 1902 gehouden, gezegd heeft. Wanneer we de gemiddelde cijfers der in verschillende jaren genomen proeven berekenen, zien we, dat we voordeel hebben van een kalimesting naast een overigens ook geheel minerale bemesting (dus met chilisalpeter en 8uperphoaphaat b.v.) en na een groen bemesting. In het eerste geval oogsten we door de kalibemestiog 1700 K.G. bieten met 320 E.G. suiker en in het laatste geval, dus bij de groenbemesting, 5300 E.G. bieten en 1080 E.G. suiker meer per H.A. Als groen- bemestings-planten hadden we een mengsel van erwten, boonen en wikken na vroegrijpe zomergerst uitgezaaid. Hierbij was de werking der kalibemesting, zooals de getallen leeren, veel hooger dan bij enkel minerale bemesting. Dus moet de door de groenbemestings-planten aan den grond onttrokken en de daarin op gespaarde hoeveelheid kali voor de opvolgende bieten niet dadelijk opneembaar zijn. Volgens deze uitkomsten ia dus een kalibemestiog bij suikerbieten na een groenbemeBtiDg van zeer groote beteekenis, ook op betere grondsoorten'1. Tot zoover prof. Schneidewind. Wanneer onze landbouwers op deze zaak letten en de practijk deze proeven staaft, dan zal het zeer zeker ook de moeite loonen, na te gaan, in hoeverre zich dit geval ook bij andere vruchten na groenbemesting voordoet. Met andere woorden, het is een zaak van het hoogste gewicht de kalibemesting te onderzoeken na groenbemesting in het algemeen. Het is toch hoogst waarschijnlijk, dat een kalibemesting na een groenbemesting de waarde van eiken oogst in waarde aanmerkelijk doet toenemen. De nitkom8ten der proeven in dezen geest genomen, zullen wij onze lezers niet onthouden. RECHTSZAKEN. Voor de Haagsche Rechtbank verecheen Vrijdag een z g. kastelein uit Den Haag, die, waarschijnlijk met medewerking van een kellner uit een koffiehuis te Delft, een inwoner van die gemeente zou hebben beroofd van een portemonnaie met tien muntbiljetten, gebruik makende van den toestand min of meer van bedwelming, waarin de bestolene verkeerde. Eisch: 3 jaar gevangenisstraf. Dinsdag 1.1, werd voor den Hoogen Raad te 's-Gravenhage in cassatie behandeld de zaak tegen H. A. B., landbouwer te Biervliet, die door het gerechtshof te 's-Graven hage, met bevestiging van het vonnis der Middelburgscbe rechtbank van 26 September 4902, ter zake van wederspannigheid en het doen van een valscho aanklacht, werd veroor deeld tot 9 maanden gevangenisstraf. Voor beklaagde trad, evenals in beide vorige instantiën, als verdediger op de heer mr. J. J. Heijse, advocaat te Middelburg. De verdediger zette uiteen, dat uit de dag vaarding niet noodzakelijk volgt, dat de maréchausées Van der Noorde en Verseput bij het aangrijpen van den beklaagdo waren in de rechtmatige uitoefening hunner bediening dat het vluchten van bekl., waaruit alleen het vermoeden valt te putten, dat hij een strafbaar feit zou hebben gepleegd, slechts door één getuige en dus onvoldoende bewezen is; en eindelijk, dat noch uit de bekentenis van den beklaagde, nóoh uit de getuigen verklaringen valt af te leiden, dat de bekl. zou hebben verklaard geslagen te zijn met een karabijn. Den 46 Februari zal het openbaar ministerie conolusie nemen. De Hooge Raad deed Maandag uit spraak in de zaak van de twee kleermakers, vader en zoon, A. W. en M. de Vos, door het gerechtshof te 's-Gravenhage veroordeeld resp. tot 3 jaren en 4 jaar gevangenisstraf, wegens het opzettelijk voordeel trekken uit de opbrengst van den diefstal ten nadeele van de echtelieden Yardin Milord in de Admiraliteitsstraat te Rotterdam. Het arrest werd vernietigd voor zoover daarbij was bevolen dat 7 io beslag genomen obligatiüa Mexico 5 pCt. van 400 pd. st. elk, die de eerste requirant had gekocht bij het Credit Lyonnaia te Parijs voor de opbrengst van den verkoop van effecten, die van den diefstal afkomstig waren, zoudeu worden teruggegeven aan den get. Yardin Milord (den bestolene). De Hoogo Raad achtte deze effecten niet te beschouwen »als door misdrijf verkregen" in den zin van art. 249 Sv. en beval de teruggaaf van die effecten aan den eersten requirant. KERKNIEUWS. Wij vernemen, dat het 29e Zuider-zendings- feest dit jaar zal gehouden worden op Woensdag, S Juli, in de bosschen van baron Van der Feltz te Oisterwijk. Notabelen van de Herv. Eerk van Burgh hebben uit hun midden benoemd tot kerkvoogd (ter voorziening in de vacature, ontstaan door het overlijden van den heer C. van de Vate) den heer C. van Zuijen. Tot kapelaan bij de R.-E. gemeente te Middelburg is benoemd de WelEerw. heer J. H. Hendriks, thans te Schagen. Dreischor. De tegen Vrijdagavond a s. aangekondigde bijeenkomst in de kerk alhier zal, door ongesteldheid van ééo der sprekers, niet doorgaan. O N D E R W IJ 8. De heer J. H. van Linschoten te Vliesingen hoopt op 4 Maart a.s. zijn 50-jarig jubileum als onderwijzer te herdenken. Tevens zal de heer Van Linschoten dien dag 40 jaar aan het hoofd van een school staan. Put en Telegrafie. Ierseke, 3 Febr. Gedurende de maand Januari 4903 werden op het post- en telegraaf kantoor alhier hehandeld 4393 telegrammen, waarvan ontvangen werden 4213 en ver zonden 480. In de postspaarbank werd ingelegd f 3839 40 en terugbetaald f 4490.70. Uitgegeven werden 49 nieuwe boekjes. Naar aanleiding van bet onderhoud, dat de heerea der directie van de Hollandsche Spoor Zaterdagmiddag hadden met den Min. van Waterstaat, wordt medegedeeld, dat bet Ministerie van Waterstaat van meening is, dat aan de directie der Hollandsche Spoor de vrijheid moet gelaten worden, die aan een particuliere maatschappij toekomt, daar van exploitatie der spoorwegen rechtstreeks door den Staat hier te lande nog geen sprake is. 't Gevolg van deze opvatting is, zelfstan digheid van handelen van de Maatschappij binnen de door de wet en reglementen ge stelde voorschriften. Ia verband met de staking waren Zater dag van hooger hand bevelen uitgevaardigd om bij de regimenten der infanterio en bij het korps genietroepen de miliciens van hot blijvend gedeelte der lichting van 4902, die binnen het Rijk met verlof zijn, onverwijld bij het korps te doen terugkeeren. Het aantal troepen to Amsterdam in gar nizoen bedroeg Zaterdag: infanterie van Amsterdam en elders 680 man, grenadiers 475, cavalerie 340, bereden maréchaussees 24, mariniers 360 en vesting-artillerie 450 man, waarbij nog kwam 4 escadron van het 3e regiment huzaren uit 's-Hage, benevens het escadron ordonnansen uit Amersfoort. De zeemacht was er vertegenwoordigd door: het pantserschip »Evertsen", den moni tor ïReinier Claeezen" en de kanonneerbooten »Ulfer", »Ever", sSohorpioon" en »Braga", terwijl het torpedo-transportschip aMercuur" en de torpedoboot No. 13 de communicatie tusschen Amsterdam en Nieuwediep onder hielden, de eerste met een commies der posterijen aan boord.' Het spoorwegverkeer van uit Amsterdam was Zondag weer hersteld. Alle treinen konden weer vertrekken, de meeste echter met eenige vertraging, omdat alles nog niet geregeld was. In Den Haag, Rotterdam en andere plaatsen werd de staking Zondagmorgen of Zondag avond eerst opgeheven, hetzij als gevolg van een misverstand, hetzij dat men de uit Amster dam ontvangen telegrammen, meldende de opheflïog der staking, niet vertrouwde. Maandag is ook de staking der boot- en veem- werkers opgeheven, die, gelijk men weet, de staking van het spoorwegpersoneel ten gevolge had. De patroons stonden alle eischen toe, uit gezonderd de verplichting om uitsluitend ge organiseerde arbeiders aan te nemen, welken eisch de werklieden introkken. Do 56 ontslagenen worden weer aangenomen. Alle werklieden, die de stakers vervingen, worden ontslagen. Alle ontslagenen behouden hun oude loon. De overige geschillen zullen door arbitrage beslist worden. De staking der koetsiers is vrijwel alge- meen, alleen de patroons en hun zoods mogen rijden en enkele rijtuigen worden door de politie begeleid. De koeteiersvereeniging »D. E. V." verspreidde een bulletin, waarin de' eisch gesteld werd, dat alle stakers weer in dienst genomen worden on waarvoor de mede werking van het publiek wordt gevraagd. In de Maandag gehouden vergadering werd be sloten aan de staking den looneisch te verbinden van f 7 per weekextra-loon voor nacht arbeid on één vrijen Zondag ia de 44 dagen met behoud van loon. In afwachting der loonregeling bij minne- j lijke schikking zullen de schuitenvoerders allen Dinsdag den arbeid hervatten. I De eischen der stakende koetsiers zijn j als volgt vastgesteld 4°. Het geheele personeel bij alle stallen weder in dienst nemen, zonder onderscheid; 2°. 7 gulden loon per week 3°. vrij van stalslapen, of indien dit noodig blijkt, vergoeding van 50 cent per nacht 4°. betaling van nachtwerk met 25 cent per rit of per uur; 5°. een vrijen dag om de 44 dagen met behoud van loon; 6°. door niemand mag onderkruiperswerk worden verricht 7°. erkenning van het recht van vereeniging. De houdiDg van de stakende koetsiers is minder kalm dan die der transportarbeiders, toen deze in staking waren. Reeds Maandag avond werd er melding gemaakt van eenig gewelddadig optreden hunnerzijds op den Nieuwezydfl Voorburgwal. Dinsdagmorgen hielden de Blakende voerlieden zich in de omgeving der stallen op, maar werden door de daarbij staande politieposten op een behoorlijken afstand gehouden. De koetsiers der statiooneerende rijtuigen zijn niet solidair met hun vakgenooten van do stallen. Hoofdzakelijk ziet men dan ook aapjes door de stad rijden en nog slechts heel enkele rijtuigen van stalhouders. Als voorzorgsmaatregel rijdt op sommige vigilantes reeds een agent medezelfs op volgkoetsen van begrafenissen zat Dinsdag naast den in doffe uniform gestoken koetsier een glimmende Amsterdamsche agent. Een deputatie uit do gaswerkers con fereerde met den directeur, <3io verklaarde den eisch van loonsverhooging niet te kunnen inwilligen, doch daarover met burgem. en weth. zal overleggen, om Woensdagnamiddag het resultaat mede te doelen. De burgemeester heeft inmiddels medegedeeld deze week do Joon- eischen der gaswerkers in den gemeenteraad ter sprake te zullen brengen. Ia de 8chuitenvoerders-quaestie is beider zijds overeengekomen de geschillen aan de uitspraak eener commissie to ondorwerpen. In do koetsiersstaking is geen verandering. Heeft de heden te houden conferentie van den voorzitter met het bestuur der Nationale Federatie van Transportarbeiders geen be vredigend resultaat, dan zullen ook do voer lieden staken, als wanneer ook de Nationale Federatie der Transportarbeiders zal weigeren goederen te vervoeren, die gewoonlijk door werklieden getransporteerd worden. Do koetsiers riepen de bemiddeling in van den heer Dirk Beerends. Alle militaire posten aAn do Rietlanden, de Handelskade en de Ertskade zijn ingerukt. Gemengd Nieuws. De oproeping van de lichting 1902. Men schrijft aan bet Il.bl.: Zonderling hebben do militaire autoriteiten gehandeld bij het onder de wapenen roepen van miliciens der lichting 4902hun opkomst scheen Zaterdag noodig met het oog op de werkstaking. Die oproeping geschiedde echter aan de burgemeesters (N. B.per brief. Deze bleef waarschijnlijk liggen, omdat er geen treinen waren om de post te vervoeren. Waarom nu Zondag niet aan do burgemeesters geseind Maandagmorgen, toen de burgemeesters de aanschrijving nog niet eens hadden ontvangen, kregen ze van korpscommandanten een telegram, dat de opkomst niet meer noodig was. Toen wisten die burgemeesters nog niet eens dat de miliciens moesten opkomen Het is een groote fout dat de orders niet tolegrsfisch gezonden zijn. Laat het toch een les zijn voor den vervolge! De toestand van President Steijn. Omtrent den toestand van den president verneemt men het volgende De president rijdt nu als het mooi weer is dagelijks uit, zit in het rijtuig thans zonder dat eenige ruggesteun noodig is. Ongeveer 5 uur daags zit bij rustig op, leest, en de oogbewegingen zijn wederom verbeterd. __Hij loopt een 25 passen, wel nog steeds gesteund of liever aan de hand van zijn geleiderB. Het gaat dus uiterst langzaam maar gestadig vooruit. Ook de armen gaan iets beter. Men zij op zijn hoede. In een gemeente in de buurt van Katwijk kwam op een avond een man vragen of op het erf van een boer tot den volgenden dag een draaiorgel mocht staan. Het werd toegestaan. Edoch de boer boorde gekraak in het orgel, liet een veldwachter halenmen opende het orgel en toen bleek, dat in het instrument een manspersoon zat vermoedelijk een hand langer van den bezorger. Tegen dien man werd proces-verbaal opgemaakt. Het weer in Februari. Voor deze maand voorspelt Jules Capré in de eerste dagen daling van den barometer, met zeer lagen stand op den 4en. Dan volgen bij stijgenden luchtdruk heldere en koele dagen tot den 8on voor West- en Midden-Europa. Yan 840 Febr. N.-W. wind met sneeuw; vooral op 9 Febr. zeer naar weder. Ook van 4020 Febr. zal het onaangenaam zijn mit zwaren wind uit W. en N.-W. en lage temperatuur; 43 en 44 Febr. zijn bizonder slechte dagen. De laatste week brengt dan boogen druk over West-, Noord- en Midden- Europa met koel en helder weder, terwijl Zuid-Europa slecht weder heeft. De storm. Zondag 1.1. woedde op de kusten van Groot-Brittannië een hevige storm. In bet Eanaal werd door verscheidene schepen groote schade geleden. Ook in Ierland en Schotland droeg de storm een kwaadaardig karakter. Iq Schotland ontstonden tengevolge der hevige regens overstroomingen in de districten tusschen de Forth en Loch Ness. Mijlen ver staat het land onder water. Het regende Z >ndag niet meer, maar de schade, die aangericht werd, is geweldig. Het verkeer is zeer bemoeilijkt. Men vreest, dat de spoor wegbrug over Loch Ness ondermijnd is. Geen enkele trein mag er over rijden en de passa giers verlaten aan weerszijden hun trein, om te voet over de brug te gaan. Niets nieuws onder de zon. De jongste opgravingen te Pompeji hebben aan het Jicht gebracht een oud Romeinsch verkiezings- biljet. Een zekere Lucretius Fronto beveelt zich hierbij aan voor de plaats van »aedili8". Hierbij wordt hij gesteund door zijn buurman, die in een post-Bcriptum verklaart, dat hij sedert vele jaren naast den candidaat woont en dat, volgens zijn meening, de belangen van de stad aan geen betere handen, dan de zijne kunnen worden toevertrouwd. TELEGRAHREN. 's-Gravenhage, 4 Februari. Er ie ingediend een wetsontwerp tot toe kenning van een renteloos voorschot tot een maximum van f 250,000 uit 's rijksschatkist voor den a&oleg en het in exploitatie brengen van den spoorweg MiddelburgDomburg met een zijtak van Eoudekerke naar Ylissingen. MARKTBERICHTEN. Gorinchem, 2 Febr. Op de veemarkt van heden waren aangevoerd 423 koeien, 41 nuchtere kalveren, 5 vette varkens en 233 Dank zij de tegenwoordigheid van vele buitenlandsche kooplui, en flink bezoek van anderen, verkeerde de markt heden in een opgewekte stemming. Behalve kalfvee werden ossen en kalveren togen hooger prijzen ver kocht. Nuchtere kalveren vast. Biggen, bij ruimer aanbod, stijgend; vette varkens flauw. Men besteedde voor Zware kalf koeien f 220 f 270, melkkoeien f 460 k f 230, kalfvaarzen f 460 k f 230, guiste vaarzen f 400 k f 420, 2J-jarige ossen f 460 A f 230, 4^-jarigo ossen f 400 f 120, pinken f 80 k f 100, graskalveren f 40 f 80, nuchtere kalveren f 42 A f 46, vette varkens f 0,20 k f 0,22i per A E.G., f6èfl0. Rotterdam, 3 Febr. Op de veemarkt waren aangevoerd 52 paarden, 520 magere en 784 vette runderen, 139 vette en 228 nuchtere kalveren, 10 schapen of lammeren, 513 varkens, 81 biggen, 2 bokken of geiten. Eoeien en ossen 25 tot 36 ct., stieren 23 tot 28 ct., kalveren 46 tot 55 ct., varkens 20 tot 22 ct. per kilo. Melkkoeien f 405 i f 225, kalf koeien f 135 k f 270, stieren f 50 k f490, vaarzen f 70 f 445, alles mager vee; biggen f 8 k f 20, paarden f 55 f 135. Nuchtere kalveren, fok- f 16 k f 24, slacht- f 42 k f 17. Eerste qualiteit runderen werden vrij goed verkocht en kon iets boven noteering bedingen; mindere soorten met matigen omzet. Vette kalveren werden door geringer aanvoer, duur en vlug verkocht. Handel in melk-, fok- en mager vee stationair. Voor 't buitenland was weinig vraag. Paarden met vrij goeden handel. ZIERJKZEE. TIJD VAN HOOGWATER EN VAN LAAGWATER. Februari. I Mascs- jonderJom. 4. 8 5'D' 10,32 T. 6. 10 H.W. voorm. 6,30 nam. 6,59 0,25 voorm. 7,13 0,45 nam. 7,48 4,43 voorm. 8, 5 4,45 nam. 8,48 2,46 7. li voorm. 9,45 2,57 nam. 10,41 3,32 8. Zo. 12 voorm. 40,50 4,18 nam. 41,40 4,51 13 voorm. 5,38 nam. 0,21 6, 3 40. 14 voorm. 0,52 6,41 nam. 4,28 6,57 44. 15 voorm. 1,51 7,29 nam. 2,23 7,42 Tijd van H.W. te Dordrecht 3,15 uur later. L.W. 5,30 BRIEVENBUS. L.W. Benrg van Amsterdam. DINSDAG 3 FJEBK. 19 StaatBleeningen. EUROPA. Nederland. pOt. V K. L K. Ned. W. S. Cert. 281»*/,, 81»/,, dito dito Obl. 1898/88 3 9896»»/,, dito dito Cert.8 94s/, Hongarije. Obl. Goudl 1878 5 dito 1881/18984 101*/, dito Zilver 4»/, Italië. Inschrijving '62/'81 5 Oostenrijk. Obl. Papier Mei .5 84'/ 84'/,, dito Febr./Aug. 6 84s;, Zilver Jan./Juli.6 84'/, 845/, dito April/Oct. 6 84 Obligat. in Goud 4 1015/, H. K. 81'4/,. 97»/, 84'/» 84»/, 92»/, - - Polen. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal. Obl. 58/84 m. tick. 8 82»/, dito 88/89 m. tick. 4»/, 50»/, dito fr. 2500-5000. 4»/, 50s/, O. Tabaksmonop. .4»/, 97»/, Rusland. Cert. Hamb. 1820 5 75 Obl. Londen 1822 6 120»/, a Ins. 5e Serie '54 .5 71'/, 71*/s dito (Donetz) 94 .4 955/, dito Knrsk Ch. Ai. 4 94»/,, dito '94 (Ore!. Vit) 4 98'/, 96»/, dito G. R. 825 .4 97s/, dito 1889 8 79»/, 79»/, dito Goudl '91 8 Obl. in Goud '84. 5 98 Spanje. Perpet Schuld. 4 84'/, Binuenl Amortis. 4 dito Perpet. Sch. 4 58 Turkije. Gepriv. Conv. L. 4 98 Geconv. 6erie D 80*/,, 80»/, dito serie. C 83T/,, 88'/, MIDDEN- en ZUID-AMER[KA. Brazilië. Obligaten 1888 4»/, 88 dj to 18894 76»/, 75»/, Venezuela. Obl gatiën 1881 4 87»/, 87'/,, Spoorwegleeningen. Nederland. Holl. Spoor 4 100'/, Mij. tot ExpLvanSt-Spw.Aand. 108'/, Ned. Centr. Spoorweg Aand. 82'/, dito Obligatie4 101s/, Italië. Spoorw. L'ening 1887/89 8 66»'/u Zuid-Ital. Sp. 08 65s/, Oostenryk. F. O. Spw. Obl. 8 89I5/„ Polen. W. W. A120»/, Rusland. Gr. Sp. Maatsch. ObL 4 dito dito dito4 KurskCh. Ai. 04 Mosk.-Smol. dito4 Amerika. Atch. T. volg C. v. A. 86»/, 87 do. Cert. v. Pr. A. 101 do. Alg. Ilyp. ObL 4 100»/, 100»/, do. Adjust. ObL 4 91»/, Atlant P. Tr.-C.f Balt Spw. Aand. 100'/, U. Pac. hoofd 1. A. 95»/, 96*/, Wab. afg. G v P. A. 80s/u 89 C. v. 6 pCt. Deb. B. 74*/, 70 W. N. Y. P. afgest.. 18 Brazilië. Spoorweg ObL. 4»/, 72*/, Argent. Republ. Spwg. Ink. ObL Premle-Leenlngen. Nederland. Stad Amsterdam 8 107»/, Stad Rotterdam8 105 België. Stad Antwerpen 1887 2'/, dito Brussel 1886 2 Oostonr jjk. StaatsL 1854 4 dito 18605 dito 1864 7»'/a 80*/, 88'/, 87'/, 108 88'/. es»/„ 180 87 STOOMBOOTDIEK8T Februari. Wij maken belanghebbenden opmerkzaam, dat ingezondeue stukken, waarvan de schrijvers ons onbekend zijn, niet door ons worden opgenomen. He Redactie, Van Missingen naar Rotterdam. Van Middelburg Rotterdam. Van Rotterdam naar Middelburg en Vlissingen. Amsterdamscb e tijd. Dond. 5 Vrijdag 6 Zaterd. 7 Maand. 9 Dinsdag 10 Woens. 11 's m. 5,55 5,55 5,55 's m. 7,30 7,30 7,30 'sm. 8,15 8,15 8,15 Getrouwd ANDRIES W. PADMOS en PIETERNELLA J. SIMMERS, die, mede namens wederzijdsche Familie, hur' hartelijken dank betuigen voor de ve' blijken van belangstelling, bij hun Huwelijk ondervonden. Zierikzee, 4 Februari 1903. Heden overleed mijn innig geliefdo Echtgenoote Adriana Cornelia Wilhelmina van Dishoeck, oud 21 jaar. Mede uit aller naam B. TEN HAYE. Geboren JACOBA WILHELMINA. Middelburg, 1 Februari 1903. Eenige kennisgeving. Heden ontvingen wij het treurig bericht, dat onze geliefde Zoon Hendriekus Johannes, na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der Stervenden, in den ouderdom van bjjna 43 jaren te Middelburg is overleden. Zierikzee, 2 Februari 1903. J. KOREMAN. H. J. KOREMANZEGERS.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1903 | | pagina 3